Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Proszę o poprawne rozliczenie mojego typu z dnia 1.06 podawałem typ 1/1 i spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Chimki Moskwy którzy prowadzili do przerwy jak i cały mecz wygrali. Natomiast typ rozliczony jest jako przegrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kursy podajemy tylko i wyłącznie od bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS,  1xbet, BetGun, Bettilt, Betsson, Bet-at-home, Unibet, Marathonbet, SekaBET, Betworld, LSbet

 

 

 

https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Ale widzę, że w starym regulaminie jest Bwin, jeden raz mogę zaliczyć, następnym razem nie będzie już wyjątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RozbójnikAlibaba sprawdź jeszcze raz tabelę gdyż ja oddałem typ 11 czerwca i był nietrafiony i powinienem mieć za niego -100 a w tabeli mam w tamtym dniu jako nieoddany typ.

Chcę być fair wobec innych użytkowników dopiero teraz to wyłapałem i nie wiem jak było we wcześniejszych statystykach.

Podlicz mnie jeszcze raz. :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


sie mka można s bulla podawać typy dawne sb ? w regulaminie na czerwiec  nie widzę ale może cos mi blokuje...Pozdrawiam 

 

Nie można podawać z sbulla

 

 


Wystartowali 5 minut wczesniej w zasie kiedy pisałem analize. Dajcie znać czy usuwacie bo nie wiem czy pisać inny typ. z dnia dzisiejszego

 

Typ niezaliczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...