Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy mo typ będfzie liczony to klasyfikacji jeżeli na jutro podałem troche póżniej niż inny kolega ten sam mecz,jedk on ma handicap a ja ilosc punktów prosze o odpowied.Jeżeli niebędzie liczony

to prosze go usunąc .Ckodzi o mecz Koszykówka EUROPA: Champions League 13.12.2016

Godz: 18:00

Banvitspor - Fraport Skyliners

Typ:0ver 143,5 punkta

Kurs 1,86

Buk : Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podałem, napisałem analizę na dzień 24 grudnia: http://obstawianie.com/topic/35062-typy-na-dzie%C5%84-24122016/

 

i tu taka informacja, zarówno livesports.pl jak i oddsportal.com usunął kursy, jednak są one nadal w ofercie Bet365, o czym informacja jest tu: http://www.bet365.com/?&cb=10325428885#/AC/B18/C20496937/D19/E3498454/F19/P^48/Q^1/W^36

 

Piszę tu o tym, aby nie było żadnych nieścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś zamknął temat przed czasem, więc z łaski swojej otwórzcie go i wkleicie ten typ do działu  26.12.2016

 

 

 

Dyscyplina: Hokej, MŚ U20
Godzina:  23:00
Spotkanie: Czechy - Finlandia
Typ: Finlandia
Kurs: 1.65
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

 

Mistrzostwa Świata u20 w hokeju na lodzie, spotkanie Czechy - Finlandia. Turniej rozgrywany w Montrealu, jakby ktoś nie wiedział gdzie leży to miasto, bo wiadomo, że teraz nie każdy ma studia, to wiedzcie, że Montreal leży w Kanadzie. Oba zespoły spotykały się w przeszłości, mam na myśli u16, u18, oraz u19 i zazwyczaj zwycięsko z tych pojedynków wychodzili. Finowie na 6 spoktań wygrali oni 5- krotnie. Cóż mógłbym wymienić składy ale nazwiska i tak nikomu nic nie powiedzą, bo raz że cała kadra Czech na ten turniej składa się wyłącznie z zawodników występujących w Lidze czeskiej, a dwa że Finowie którzy grają za granicą nie odgrywają znaczących ról w swoich zespołach. Ja jedynie kojarzę kilku Finów w tym Palmu który zapewne w przyszłości będzie wielką gwiazdą, Nattinen, oraz świetnego bramkarza Vehvilainen który jest tak naprawde najmocniejszym punktem drużyny. Uważam że Finowie są o klasę lepszym zespołem od Czechów o czym świadczą wyniki z lat wczesniejszych, oraz kadra z której kilku finów gra w nhl. Poprostu trafili na bardzo dobry rocznik i mają naprawde dużo szczęścia że w tym samym czasie urodziło im się tylu dobrych hokeistów. Myślę że finowie powinni ogarnąc ten mecz bez żadnego problemu a w całych mistrzostwach powalczyć o top 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEDŁUG MNIE tak to się przedstawia po 29 dniach grudnia, w oczy rzuca się mega skuteczność: kakadu 7/7, jeśli dziś nie poda typu przepadnie-regulamin, minimum 9 analiz w ciągu miesiąca. Ciekawe ostatnie godziny typowania,analizowania, do przyjrzenia się, gdyż są to NIEOFICJALNE wyniki.

 

Prorok: :plus:  606jk 9/13

kubakopl  :plus:  :plus: 597jk 12/15

marcin11021995:  :plus: 524jk 10/14

kakadu:  :plus: 499 7/7

grabektyper:  :plus: 447jk 8/10

gameo0:  :plus: 395jk 5/8

SeeloweN:  :plus: 375jk 7/5

TheReds:  :plus: 308jk 7/10

baku193:  :plus: 255jk 16/29

typer1407:  :plus: 50jk 4/9

jack13:  :plus: 26jk 7/14

darecki522:  :minus: 186jk 16/29

Valverde:  :minus: 208jk 4/10

merdalion:  :minus: 528jk 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki po 30. oj beda emocje :p

1. kubakopl 597pt

2. kakadu 548p niebywala skutecznosc ;)

3. grabek 527p

4. Prorok 506p - juz chyba nie ma szans na podium bo dzisiejszy typ z GSW mu padł :(

5. darecki522 436p

6. marcin 374p

 

sr reszty nie liczylem.

 

Co ciekawe darecki trafil dobre kursy ostatnio , dzis podal typ z kursem 3,3 a wiec moze zgarnac 230p wtedy mialby 666p XD przypadek? wtedy mialby skutecznosc na poziomie 58% 18/31 i tak mnie już nie przegoni. taka dygresja :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecki być może rzeczywiście jest jakiś błąd. Wszystko jest do sprawdzenia. Jak dla mnie faworyt do zwycięstwa: Kakadu, stawiam na niego wszystkie pieniądze. Zdrowia, pieniędzy, siły życiowej w Nowym 2017 Toku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna tabelka wstawiona :arrow:http://obstawianie.com/topic/19442-statystyki/?p=983610

 

24h na reklamacje

 

Sorry, że trochę późno ale sylwester mi się przeciągnął :afro:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacji brak czyli pierwsza trójka bez zmian, a więc kubakopl, kakadu i baku193 wysyłacie swój email ze Skrill na pw do bigbraine777.

 

Gratulacje :piwo:

Jeszcze minuta była na reklamacje :D

 

kakadu: szacuneczek, jak dla mnie jesteś zwycięzcą

 

Powodzenia w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale 9 na 9 to nie jest znowu aż taki duży wyczyn przy kursach w większości 1,40-1,70. Ostatni dzień już w ogóle nie kalkulowałem bo mnie kobita goniła żeby nie siedzieć na necie i nawet nie było czasu na rozkmine więc zagrałem w zasadzie mega łatwy typ ael z mizernym kursem tak na sztukę no i @kubakopl wygrał nie nękany. Szkoda tego ale sam sobie byłem winny że zwlekałem z 9 typami do ostatnich dni miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dośc specyficzny problem i szkoda mi, eby to sięzmarnowało.

Podałem na dzisiaj, tj. na 4.01 zakład Nysa - Gdańsk w siatkówkę:

 

http://obstawianie.com/topic/35073-typy-na-dzie%C5%84-04012017/?do=findComment&comment=986302

 

Podałem jednak kurs 1,9, zamiast 2,9. Tzw. literówka albo cyfrówka lepiej to nazwać. Kurs jest do sprawdzenia na:

http://www.oddsportal.com/volleyball/poland/enea-cup/azs-pwsz-nysa-gdansk-tdNo36AS/#ah;2;2.50;1

 

Kurs Betssona w momencie podawania to 2,9, co zresztą też jest do sprawdzenia po najechaniu na kursy. I teraz moje pytaniee, czy to byłoby do zrobienia, żeby z tego zrobić 190 pkt. czy tylko będzie 90. Już wiadomo, że Nysa seta ugrała. Szkoda, żeby mi się zmarnowało 100 pkt., albo tym bardziej 190 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niezaliczonych analiz, akceptujecie regulamin PD a więc:

 

 

11. Opiekunowie działu mają prawo nie zaliczyć "analizy", gdy jej zawartość merytoryczna będzie słaba.

To powinno uciąć wszelkie nieścisłości oraz dalszą bezsensowną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...