Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


no dobra macie, do 29 włącznie + typ w grze proroka (Karlovic-Lacko 3-0) , dzis jescze macie czas na oddanie typow + dojda punkty dodatkowe/ujemne za skutecznosc

 

PS. Pomyliem sie z kolejnoscia ostatnich 2 miejsc bo tak na szybko, skoryguje to na koniec

 

pre_1467309314__do_29_wlacznie.png

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra monf, zrobiłem ci szkic do pomocy, mam nadzieję, że tym razem uda ci się podsumować miesiąc bez błędu  :k:

 

 

pre_1467331817__podliczenie_czerwiec.png

 

 

 

Ps: w lipcu gramy normalnie czy jakaś przerwa jest?

 

Normalnie

 

Ps> Wszystko okej,tylko byłes chyba zbyt krytyczny dla siebie bo mam inny wynik :k:%-)

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty zrobione ( jak sa błedy to trudno, z matmy miałem same 2 :k: )

 

Gratuluje zwyciezcom bo oni sie nie zmienia ( jedynie wynik Proroka mnie intryguje %-) ) Henek , KyleLowry , Prorok wyslijcie swoje @ ze skrilla do bigbraine777 . Zapraszam do rywalizacji w kolejnym miesiacu, tylko niech stoi on na o wiele wyższym poziomie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monf wczoraj miałem 125, nie wszedł mi Karlović i ten peruwiański over także - 200, ale to i tak nic nie zmienia także nieważne.

 

 

EDIT. Teraz sobie przypomniałem ze tego typu z dnia 29 nie podliczyłem, bo dokonczyli pozniej :):5:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tu mam zwrot?

 

 

http://obstawianie.com/topic/34224-zamknięty-typy-na-dzień-01072016/

 

Skoro w regulaminie konkursu jest wyraźnie napisane:

 

 

Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień.

 

Mecz dzis zostanie dokonczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz zwrot ponieważ o 23 wczoraj dodałeś ponownie ten sam typ ale tym razem z analizą i to właśnie on będzie liczony a ten poprzedni uznałem jako zwrot.

 

http://obstawianie.com/topic/34224-zamknięty-typy-na-dzień-01072016/?p=962558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie, przepraszam ale tak jak kolega z "góry" %-) napisał , w Lipcu i Sierpniu mamy przerwe od typowania w tym dziale, poniewaz oferta bukmachera bedzie bardzo słaba, jednakże zapraszam do typowania w swoich tematach w dziale "Nasze Kupony" , a te 2 miesiące akurat mozecie poświęcić by zdobyć range typer na naszym forum. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...