Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Obdarowani / Gifted (2017)

 

ocena filmweb 7.5

ocena imdb 7.7

 

27133.jpg

 

Powiem tak "rozkleiłem się" podczas oglądania tego filmu %-) Polecam

 

 

Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7527072.3.jpg

 

Serial z 2005 roku "Rzym",moge smialo polecic.

"Juliusz Cezar po zakończeniu wojny w Galii i jej podbicu wraca do Rzymu."
Ocena filmweb'u nieprzypadkowa 8,1.

A tak na marginesie dzisiaj premiera filmu :


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Going in Style (2017)

 

going-in-style-29822.jpg

 

Kolejna dobra komedia z weteranami kina i trzeba przyznać, że nieźle to wychodzi bynajmniej mnie ten pomysł się podoba. Tutaj fabuła skupia się na tym, że trzech kumpli przed emeryturą zostaje wyruchanych przez firmę w której pracują oraz bank i postanawiają ów ban obrabować :D Kozak rola Arkina i niezłe teksty, warto zalukać.

 

 

 

The Circle (2017)

 

mKiSA-AFxcLuKjsjpUqmrzSO2sNaLw1JXK9MSXKi

 

 Nawet mi się to podobało podczas oglądania ale ostatnie 20 minut tego filmu jest tak durne, że jednak nie dziwię się tym słabym ocenom w sieci.

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Shot Caller (2017)

 

27191.jpg

 

O tym jak jedna sytuacja może zmienić "życie"

 

ocena filmweb 7.4
ocena imdb 7.5

 

Bohaterem jest mężczyzna, Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau), który trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. Tam musi nauczyć się obowiązujących reguł i ulicznego sprytu, by przetrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nago / Naked (2017)

 

27330.jpg

 

Komedia romantyczna - nie śmieszna, ani nie romantyczna = szkoda czasu, może jakiejś dziewczynie przypadnie do gustu %-)

 

ocena filmweb 5.8
ocena imdb 5.3

 

Rob jest szaleńczo zakochany i zaraz ma się ożenić. Niestety, chwilowo utknął nago w windzie oraz w... pętli czasowej.

 

 

Czarny motyl / Black Butterfly (2017)

 

26991.jpg

 

Jak ktoś nie widział pierwotnej wersji może okazać się niezły, dla mnie trochę zmarnowany potencjał momentami ;)

 

 

ocena filmweb 6.4

ocena imdb 6/0

 

Remake francuskiego thrillera "Papillon Noir". Pisarz dostaje propozycje pobytu w leśnej chatce, pobyt ten zamienia się ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj! / Get Out (2017)

 

Historia młodego czarnoskórego chłopaka, Chrisa Washingtona (Daniel Kaluuya), który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białej dziewczyny – Rose Armitage (znana z serialu "Dziewczyny" Allison Williams). Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna. Nie spodziewa się jednak, że powodem zaproszenia nie jest wyłącznie chęć poznania go przez rodziców Rose. Chris wierzy, że nerwowa atmosfera panująca w domu Armitage’ów wynika zprzyczyn rasowych. Niedługo jednak odkryje zadziwiającą prawdę. Prawdę, jakiej nie mógł się spodziewać..

 

Ocena filmweb 7/10

imdb 7,8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Cara oculta

2011 ‧ Dreszczowiec/Dramat ‧ 1g 43m

Belén, narzeczona młodego hiszpańskiego dyrygenta filharmonii, znika bez śladu w niewyjaśnionych okolicznościach. On szybko układa sobie życie z inną kobietą. 

7,5 filmweb

10/10 moja ocena

 

 


 
The Invisible Guest

2016 ‧ Mystery/Film kryminalny ‧ 1g 46m

7,9 filmweb

9/10 moja ocena

 

2 naprawdę świetne hiszpańskie thrillery - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozark 8/10

Dobry. Aktorstwo, ujecia, dialogi na mega plus jedyne do czego moge sie przyczepic to scenariusz dla mnie zbyt przewidywalny, za malo zwrot akcji i czasami sceny z dupy "wziete" (w c**j malo wiarygodne)

 

Marvels The Defenders 8/10

Dla fanow Daredevila/Cage lub JJ pozycja obowiazkowa, spoko serial ale ... potencjal strasznie niewykorzystany, zdecydowanie zbyt krotki (8 odcinkow jednych tchem sie obejrzalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż do kości / To the Bone (2017)

 

Ellen, 20-letnia anorektyczka, rozpoczyna niekonwencjonalną terapię, która jest dla niej początkiem trudnej, choć momentami też zabawnej drogi do samopoznania.

 

Ocena filmweb 7/10

Ocena IMDB 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad wszystko / Everything, Everything (2017)

 

Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, od lat nie wychodzi z domu. Gdy zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, gotowa jest zaryzykować wszystkim, aby mogli być razem

 

filmweb 6,4/10

Imdb 6,3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialny Strażnik / El guardián invisible (2017)

 

Wyszkolona przez FBI policjantka wraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii, aby wytropić mordercę nastolatek, ale musi się też zmierzyć z demonami z własnej przeszłości.

 

Filmweb 6,8/10

Imdb 6,2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snowfall (2017- ) 

 

1_C8176_E0-_D43_A-_B312-_A62823_CA97175_

 

Dobry serial fabuła skupia się na "kokainowej zimie" lata 80 w Los Angeles, dwa dobre wątki z zapaśnikiem na usługach Meksykańskiego kartelu i młodym ziomkiem, który sprzedając trawę trafia do Izraelskiego dilera koki fajnie się to rozwija ma na swojej drodze kilka przejebanych akcji no i ogólnie dobre role tych czornych ale nie będę wam wszystkiego streszczał. Jest jeszcze wątek z Agentem CIA ale trochę odstaje od pozostałych dwóch, ogólnie wszystko łączy Izraelczyk. Ja lubie takie klimaty i jak dla mnie 8.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodyguard Zawodowiec / The Hitman's Bodyguard (2017)

 

Całkiem fajna komedia, polecam oglądać w wersji orginalnej :))

 

 

7798942.3.jpg

 

Światowej klasy ochroniarz dostaje za zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości.

 

ocena filmweb 7.7

ocena imdb 7.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (2016-)

 

3f6f1585c055b88059f3f274319c8e2e.jpg

 

Trafiłem na to ostatnio jak sobie sprawdzałem w czym tam gra Frodo i postanowiłem, że sprawdzę ten serial bo poprzednio gdzie go widziałem o tym psie (chyba Wilfred) dobrze mnie bawił  :D Obejrzałem ten pierwszy sezon i całkiem spoko, trochę głupkowaty i dziwny ale nic na siłę i to mi się podoba, pierwszoplanowe postacie dobre ale najbardziej rozpierdziela Bart. Ode mnie 8/10.

 

 

 

Midnight, Texas (2017-)

 

midnight-texas-page-500x209.jpg

 

Jak ktoś lubi fantastykę to można obejrzeć ale po 5 odcinkach, które widziałem serial szału nie robi. Obejrzałem bo liczyłem na coś w stylu Supernatural no ale jednak nie ten poziom. 6.5/10

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jutro będziemy szczęśliwi / Demain tout commence *2017*

 

Spodziewamy się komedii, a im bliżej końca to... niby opisują ten film jako komediodramat...

 

ocena filmweb 7.8
ocena imdb 7.4

 

 

 

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu dziecko - Jego córkę

 

 

 

7784040.3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=lIY6zFL95hE

 

:wuwu:  :wuwu:  :wuwu:  :wuwu:  :wuwu:  :wuwu:

 

 

 

What Happened to Monday? (2017)

8/10

 

thumb-seven-sisters-cover_2017-08-24-230

 

 

Akcja filmu rozgrywać się będzie w świecie, gdzie prawo zabrania parom posiadania więcej niż jednego dziecka. Bohaterkami będzie siedem identycznych sióstr nazwanych na cześć siedmiu dni tygodnia (Noomi Rapace w siedmiu rolach), które walczą o przeżycie, udając, że są jedną osobą.

 

Dobry film od Netflixa polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień Matki (2016) - 4/10

Za jakie grzechy, dobry Boże? (2014) - 7/10

Dom wygranych (2017) - 6/10

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) - 6/10

Baby driver (2017) - 8/10

Ustawka (2017) - 5/10

Alibi.com (2017) - 7/10

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...