Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


:arrow:"13" - Jason Statham w roli drugoplanowej, bylem w szoku %-) Film opowiada historie chlopaka, ktory nie majac pojecia w co sie pakuje, bierze udzial w "zabawie" w rosyjska ruletke. I tak naprawde o tym jest caaaly film. A najlepsze jest to, ze sie nie nudzi :p Moze nie genialny, ale dosc sprawnie zrobiony, trzyma w napieciu. Koncowka jakas taka dziwna, jakby inny rezyser na chwile na zmiane wszedl :)

Dla zabicia czasu jak znalazl. 7/10.

 

:arrow:"Immortel" - Jean Reno troszke podstarzaly, ale nadal niesamowity. Gra bylego mafiosa, ktory po nieudanym zamachu (choc 22 kule z ciala wyjeli!), znajduje sprawcow i msci sie. Szczegolnie polecam wielbicielom gatunku i choc nie przepadam za francuszczyzna w filmach, to ten mi sie bardzo przyjemnie ogladalo. 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odcinek kiepskich wymiótł jak dla mnie. :piwo1:

Świat według Kiepskich Sezon 4

Odcinek 184

 

„Tyrtum pyrtum!”

 

Wiedziony troską o niski poziom kultury społeczeństwa Ferdynand Kiepski wraz z sąsiadami postanawia założyć Szkołę Kulturalnego Spożywania Alkoholu.

 

do obejrzenia na ipla "Świat według Kiepskich 184"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: "Immortel" - Jean Reno troszke podstarzaly, ale nadal niesamowity. Gra bylego mafiosa, ktory po nieudanym zamachu (choc 22 kule z ciala wyjeli!), znajduje sprawcow i msci sie. Szczegolnie polecam wielbicielom gatunku i choc nie przepadam za francuszczyzna w filmach, to ten mi sie bardzo przyjemnie ogladalo. 8/10.

 

 

świeżo po seansie przed kompem %-) i według mnie daje rade :)) warto obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The social network

 

Film opowiadajacy historie najmlodszego miliardera na swiecie, powstanie portalu Facebook. "Social Network" mówi o człowieku genialnym, lecz zagubionym (sama reklama 24-lata-geniusz, zdrajca, milirader). Jest to historia sukcesu i porażki, przyjaźni i nienawiści. Typowe banały z fabryki snów? Nie, jeśli rękę na tym wszystkim kładzie David Fincher. (Siedem, Podziemny krag, Ciekawe przypadki B. Buttona). Na pewno beda jakies oskary :) Warto zobaczyc ;)

 

Dopiero teraz obejrzałem film Rounders z 1998 roku :k:

 

Jedyny w miare prawdziwy film opowiadajacy o pokerze, oczywiscie juz nie tak aktualny jak 12 lat temu, w dobie "nowoczesnego" pokera internetowego sporo sie pozmienialo, ale nie wszystko, film ciagle aktualny :)

 

Nowy Jork, czasy dzisiejsze. Student prawa Mike McDermott (MATT DAMON) jest "rounderem" - hazardzistą grającym w pokera. W świat hazardu wprowadza go Joey Knish (JOHN TURTURRO). Czas wolny Mike spędza z Jo (GRETCHEN MOL) - swoją dziewczyną i koleżanką ze studiów, która nalega, żeby porzucił karty. Jo wolałaby, żeby Mike umiejętność "czytania" z ludzkich twarzy, nabytą i doskonaloną przy pokerowym stoliku, wykorzystywał raczej na sali sądowej. Mike uważa z kolei, że studia prawnicze otwierają przed nim wprawdzie interesujące perspektywy na przyszłość, ale nie ma w nich tego dreszczyku emocji, jaki niosą z sobą partyjki pokera w wyznaczonych do tego celu pomieszczeniach w domach hazardu. Toteż, kiedy trafi mu się okazja przeżycia naprawdę ekscytujących chwil podczas kolejnych gier, skwapliwie z niej skorzysta . .
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:))

 

 

ciekawy też jestem jak się udała komedia "Weekend". debiut reżyserski Czarusia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

:arrow:"Skyline" :arrow: Jako milosnik kina sci-fi nie moglem przejsc obok tej pozycji obojetnie. Jak sie okazalo kolejny film o inwazji przybyszow na Ziemie. Nie mozna powiedziec, ze bdb i ze ogladajcie, bo w zasadzie to wszystko juz bylo, ale podobalo mi sie to, ze pierwszy raz (bynajmniej nie pamietam tego wczesniej) film ukazuje dzialania wojenne w drugim planie, w tle. Mamy grupke ludzi, ktorzy przezyli "pierwszy pobor" %-) i za wszelka cene probuja ten status przedluzyc. I kamera praktycznie z nich nie zjezdza, zolnierze i mysliwce gdzies tam w tyle widac, ale nie jest to element pierwszoplanowy.

 

Calkiem ciekawa koncowka, ktora oczywiscie otwiera droge do drugiej czesci. W kinie, w wersji 3D podobno zapiera dech w piersiach. Mi sie nawet podobal. W te nudne dni bez forum jak znalazl. 7/10.

 

 

:arrow:"Zabojstwo Jessiego Jamesa przez tchorzliwego Roberta Forda" :arrow: dlugasny tytul, ale tytulowego Jessiego gra tu Brad Pitt, ktory wybaczcie dla mnie jest gwarancja dobrego filmu. Polaczenie westernu z elementami kryminalu/akcji, oparte na historycznych faktach. Bardzo dobra gra Casey'a Affleck'a (postac Roberta Forda), bardzo zgrabnie pokazana cala historia. Film mimo, iz czasami zupelnie nic sie nie dzieje, o dziwo wciaga :)) Sam moment zabójstwa, na ktory trzeba troche poczekac, zostal ujety w dosc nietypowy sposob, a moze to ja spodziewalem sie czegos innego ... W kazdym razie dla milosnikow tego rodzaju kina "a must see". 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy też jestem jak się udała komedia "Weekend". debiut reżyserski Czarusia

Podobno lipton. :/

 

Ostatnio ogladalem Egozrcyste. Cholera, film z lat 70 a naprawde mnie ruszyl. Ze o dziewczynie nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z seriali Cali ses 4, ep 2 koncowki miazga, pewnie sie rozkreci,

 

Misfitis brytyjski serial sci-fiction, z opcja obyczajowo komediowo, krecony przez typa, na ktorym wzoruje sie R.Rodriquez, a on od slabiakow, nie kradnie, powiem szczerze nie bylem zwollenikiem, tego typu seriali, ale ten jest kozak, cos jak the skinns, pierwsze sezony, z domieszka komedii obyczajowej i opcji Sci-fict

 

opis serialu

 

"Pięciu outsiderów pracujących na rzecz społeczności lokalnej zostaje zaskoczonych przez niecodzienną burzę, po której odkrywają u siebie wyjątkowe moce. Ostra jak brzytwa Kelly (Lauren Socha) nagle zaczyna słyszeć myśli innych ludzi; okryty złą sławą sportowiec Curtis (Nathan Stewart Jarrett) odkrywa, że ma umiejętność zawrócenia czasu, gdy czegoś żałuje; imprezowiczka Alisha (Antonia Thomas) może pobudzać ludzi do seksualnej gorączki za sprawą dotknięcia skóry. Nieśmiały Simon (Iwan Rheon) potrafi się zrobić niewidocznym, gdy czuje się ignorowany. Jedynie mądrala Nathan (Robert Sheehan) wydaje się być "nienaruszonym" przez burzę. Wszyscy po kolei odkrywają, jakim cierpieniem może być posiadanie super mocy, których nigdy nie chcieli. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebany jak się komus nudzi to niech se luknie %-) końcówka fajna :)) no ale jaki może byc film w ktorym zagrał jeden aktor, dosłownie jeden i ok 25 desek i jeden wąż %-) troche za długi jak na taką akcje

 

Devil całkiem ok, troche bez końca pewnie będzie 2 i 3 i 4 czesc %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie tego aktora, bo Van Wilder mi sie podobal, ale za "Pogrzebanego" boje sie brac %-) Dzis poznym wieczorkiem "Paranormal Activity 2" :)) w koncu DVDRipek wyszedl ;) Ale nie nastawiam sie na megaprzeboj, bo po zwiastunie widac, ze nowatorski po jedynce nie bedzie :afro:

 

 

kozacka ta emota :afro::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Incepcja izi :bz:

 

z tych co widziałem poza Incepcją:

Fighter beznadziejny, takich filmów było w cholere i wszystkie tak samo się kończyły %-)

Czarny Łabędź, wczoraj oglądałem i taki sobie, dziwne że cały zobaczyłem :D

The Social Network dobry film :)) i 127 hours tez ok :))

Jak zostać królem taki sobie, nic specjalnego ale da radę ogladac :p

 

 

Moim zdaniem

Najlepszy film: The Social Network

aktor pierwszoplanowy James Franco z 127hours

aktorka: Natalie Portman :)) peffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...