Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Szukam filmu "Paciorki jednego różańca".

 

Takiego, żebym ściągnął w całości i oglądał bo nie znam się na żadnym scalaniu, łączeniu plików, wgrywaniu, zgrywaniu i innym kurduplowaniu :p

 

Ma ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja od siebie dodam

 

"Prawo zemsy" ostatnio oglądałem... jak dla mnie mega...

 

i także warty uwagi film z 2003 "Zło" ("Ondskan") produkcja Dania/Szwecja... nie wiem czemu go wcześniej nie wyłapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, dobry film z niezłym zakończeniem, nie ma co ropzisywać się nad fabułą, po prostu warto obejrzeć :)

 

PS. Na przyszłość pisz angielski tytuł bo nie mogłem się połapać jaki to film %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wodzem, Dexter znakomity, a końcówka ostatniego odcinka w ostatniej serii poprostu miażdży :)

No i jeszcze jest Lost, który niestety już się kończy :( ale tak już wszystko pogmatwali że chyba wszystkich zagadek nie rozwiąża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniec 4 sezonu w Dexterze przedni. Nie wiem czego sie spodziewac w 5.

 

2 dni temu byl final 6 sezonu House'a. Tez ladnie dal do myslenia. I wez czlowieku teraz wyczekaj te 3 miesiace najmniej... A Wy co myslicie o tym zakonczeniu sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "The Book of Eli", polski tytuł bdajże to Księga Ocalenia. W roli głównej możemy zobaczyć Denzela Washingtona, po za tym Gary'ego Oldmana czy Milę Kunis. Nie chcę zbytnio zdradzać fabuły, tak po krótce, akcja filmu odbywa się w post-apokaliptycznym świecie, gdzie główny bohater Eli strzeże księgi, ostatniej pozostałej na ziemi, najcenniejszej "książki" w dziejach historii ludzkiej. Despota - Canrriege, właściciel małego, prowizorycznego miasteczka próbuje ją odzyskać, ponieważ w zaistniałej sytuacji ta księga jest na miarę złota. Nie chcę tutaj zdradzać szczegółow, ale naprawdę fajne zakończenie, polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagam to co persiu zarzucił , macie cos ciekawego jeszcze ?

 

 

Ja ostatnio ogladalem dwa stare juz filmy : K-Paxa i DejaVu , obydwa mi sie podobały z podkreśleniem tego pierwszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...