Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 weeks later...

bylem na 2012 w kinie, dałem sie nadmuchać przez trailery i inne duperele , ogolnie smiech mnie zalewał jak ogladalem te "mega efektowne sceny" gdzie jedna osoba ucieka przed wszystkim i tak przezyje , rozumiem ze to film katastroficzny ale radze poczekac na sciagniecie tego filmu z neta bo szkoda 20zł %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukasz, linkow, do White Collar sez.1 ep 7+ i nastepne jak sa, z napisami.. Ktos pomoze... ??

 

 

 

Jak bardzo wam sie podobalo zakonczenie 4sezonu Dextera i Californication 3 sez . ??

 

Opinie, komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz, linkow, do White Collar sez.1 ep 7+ i nastepne jak sa, z napisami.. Ktos pomoze... ??

 

http://rapidshare.com/files/316500235/White.Collar.S01E07.Free.Fall.HDTV.XviD-FQM.part1.rar

 

http://rapidshare.com/files/316500058/White.Collar.S01E07.Free.Fall.HDTV.XviD-FQM.part2.rar

 

lub

 

http://hotfile.com/dl/19604202/3d8758e/White.Collar.s01e07.HdTv.XviD-FQM.avi.html

 

Nie wiem czy są już napisy...

Jak bardzo wam sie podobalo zakonczenie 4sezonu Dextera i Californication 3 sez . ??

 

Calli nie obejrzałem jeszcze 2 sezonu, czekam aż poleci w Comedy Central, natomiast Dexter jestem w połowie, jak skończę (przed świętami to na cosik napisze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukam napisow ( ale takich dobrych a nie takich ktore sam potrafilem znalesc %-) ) do filmu American Virgin - > Ostatnia dziewica , film jest z pazdziernika wiec z napisami teoretycznie nie powinno byc problemu mimo to psikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu MUST SEE:

:arrow: "Prawo Zemsty"

:arrow: "Avatar" najlepiej 3D w kinie ;)

:arrow: "Bekarty Wojny"

 

Dodatkowo polecam:

:arrow: "Gamer"

:arrow: "Paranormal Activity"

:arrow: "Wojna Polsko-Ruska"

:arrow: "Dom Zły"

 

Zdecydowanie odradzam najnowszy "American Pie" :nie:

 

Troche nadrobilem z filmami podczas ostatniego zjazdu %-)

W planach: "Ciacho" i/lub "Sherlock Holmes", dam znac jak wypadly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam napisow ( ale takich dobrych a nie takich ktore sam potrafilem znalesc %-) ) do filmu American Virgin - > Ostatnia dziewica , film jest z pazdziernika wiec z napisami teoretycznie nie powinno byc problemu mimo to psikus

 

ale to musisz podać dokładną nazwę pliku, który zassałeś %-) wtedy napisy są dopasowane do danej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleccie mi jakieś naprawdę dobre filmy, bo ostatnio naszła mnie chęć obejrzenia sobie kilku fajnych filmów. Chodzi mi o jakieś dobre dramaty, przepełnione ciągłym napięciem i emocjami, ale też nie jakieś strzelaniny fantastyczne :p Wczoraj obejrzałem sobie Green Street Hooligans no i jak dla mnie extra, niektóre sceny wymiatają i zakończenie też niczego sobie, muszę jeszcze obejrzeć cz. 2 bo jest kontynuacja :) Nie muszą to być filmy jakieś nowe, byleby były w huk ciekawe i warte obejrzenia.

Aha no i najlepiej oczywiście z lektorem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu strzeliłeś sobie samobója %-) . Angielski to podstawa, przyda ci się do pokera :))%-)

 

wiem, że angol w poku to podstawa, ale chodziło mi o to że nie chce mi się czytać nawet polskich napisów, wole obejrzeć starszy film ale z lektorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleccie mi jakieś naprawdę dobre filmy, bo ostatnio naszła mnie chęć obejrzenia sobie kilku fajnych filmów. Chodzi mi o jakieś dobre dramaty, przepełnione ciągłym napięciem i emocjami, ale też nie jakieś strzelaniny fantastyczne :p Wczoraj obejrzałem sobie Green Street Hooligans no i jak dla mnie extra, niektóre sceny wymiatają i zakończenie też niczego sobie, muszę jeszcze obejrzeć cz. 2 bo jest kontynuacja :) Nie muszą to być filmy jakieś nowe, byleby były w huk ciekawe i warte obejrzenia.

Aha no i najlepiej oczywiście z lektorem %-)

 

 

2 czesc GSH to dno. Nie polecam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja z filmow, polecam, The Blind Side fajne kino, niby dramat obyczajowy, ale fajnie sie oglada..

 

do tego " prawo do zemsty", mega wciagajacy, ale koncowka, troche zjebana...

 

z seriali, to nie ma jakos porywajych, ale ktore mozna obejrzec, to

White coolar, Royal Pains,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...