Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


The Fighter(2010)

http://www.filmweb.pl/film/Fighter-2010-420435

 

o tak :)) sportowo :) POLECAM

 

beznadziejny %-) pisałem o tym filmie już kiedyś, takich filmów było od uja, niech coś nowego wymyślą %-)

 

już po 20min, wiedzialem jakie będzie zakończenie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy sportowe to jest to co lubię :))

 

to fakt może sam scenariusz nie jest kozacki, ale miło się oglądało :))

 

 

muszę obadać jeszcze Jak zostać królem, ktory według wielu powinien dostać nagrodę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostać królem(2010)

http://www.filmweb.pl/film/Jak+zosta%C4%87+kr%C3%B3lem-2010-539270

 

Ogólnie nie moje klimaty, ale muszę powiedzieć, że mimo wszystko oglądałem z zaciekawieniem :)) Myślę, że tytuł koniecznie do obejrzenia :))

 

 

The Next Three Days(2010)

http://www.filmweb.pl/film/Dla+niej+wszystko-2010-534779

 

Jak dla mnie bardzo dobry film :)) może podchodzi trochę pod PB z tymi pomysłami ucieczek, ale bardzo sympatycznie się oglądało :)) także trzeba koniecznie zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostać królem(2010)

http://www.filmweb.pl/fil...lem-2010-539270

 

Ogólnie nie moje klimaty, ale muszę powiedzieć, że mimo wszystko oglądałem z zaciekawieniem :)) Myślę, że tytuł koniecznie do obejrzenia :))

Zdecydowanie. I ja ogladalem z zainteresowaniem, nie znudzil ani troche, naprawde dobry film.

 

 

Czarny łabędź

Wg mnie dobre w tym filmie jest ostatnie 20-25 minut. Ogladalismy z dziewczyna w lozku i naprawde nudzil mnie ten film. Portman zasluzenie dostala Oscara za te role, bo zagrala swietnie, aczkolwiek nie jedna rola czyni film dobry... Takie 5,5/10 mysle ze moge dac, bo koncowka naprawde miazdzaca mozg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Fighter"

 

 

Dwoch braci, na przekor wlasnemu losowi, postanowilo odbic sie od dna i zawalczyc o jeden z najwazniejszych tytulow bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz nielatwej drogi, ktora musial pokonac, by stac sie mistrzem tej walki. Christian Bale wciela sie w postac jego przyrodniego brata, ktory po zawodowej porazce stoczyl sie na samo dno i wyladowal w wiezieniu. Teraz, by odkupic grzechy przeszlosci, odzyskac utracona dume i uratowac rodzine zostaje trenerem mlodszego brata i pomaga mu walce o zdobycie najwazniejszego tytulu.

http://www.filmweb.pl/film/Fighter-2010-420435

 

 

Mnie sie podobalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sekcja 8

 

Samuel. L Jackson, John Travolta, i wszystko jasne , dobre kino akcji, zaskakujace zwroty, daje rade 8/10 jak dla mnie, dla tego typu gatunku.

 

W panamskiej strefie kanałowej doszło do tragedii: podczas ataku huraganu zaginął oddział przygotowywany do walk w dżungli. Z sześciu ludzi przeżyło dwóch, ci, którzy ich odnaleźli, widzieli jak strzelał do nich trzeci. Co stało się z resztą, zwłaszcza z sierżantem Westem, znienawidzonym przez rekrutów zupakiem, ale przecież świetnym, doświadczonym żołnierzem? Prowadząca wojskowe śledztwo kapitan Osborne nie potrafi niczego wyjaśnić: ocaleni żołnierze nabrali wody w usta. Dowódca bazy wzywa więc na pomoc starego przyjaciela, Hardy'ego - niegdyś komandosa, obecnie agenta DEA o wątpliwej zresztą reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pitbull" pewnie widzieliscie bo juz w tv lecialo, a kto nie widzial to polecam - na jutu sa pelne odcinki w calosci (nie w partach) :)

 

Tu się nie zgodzę, dla mnie ten film to Polski nie wypał jeśli chodzi o kryminały, w tym filmie brakuje tylko Lindy, który uwielbia przecież role w których co chwile mówi się "ku... to, ku... tamto" ;) . Ekstradycja to numer jeden pod tym względem i trudno będzie ją przebić jakimkolwiek seriale, ale zaraz za nią jak dla mnie jest Oficer oraz Sfora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pitbull" pewnie widzieliscie bo juz w tv lecialo, a kto nie widzial to polecam - na jutu sa pelne odcinki w calosci (nie w partach) :)

 

Tu się nie zgodzę, dla mnie ten film to Polski nie wypał jeśli chodzi o kryminały, w tym filmie brakuje tylko Lindy, który uwielbia przecież role w których co chwile mówi się "ku... to, ku... tamto" ;) . Ekstradycja to numer jeden pod tym względem i trudno będzie ją przebić jakimkolwiek seriale, ale zaraz za nią jak dla mnie jest Oficer oraz Sfora ;)

 

 

eee, serial kryminalny z cenzura to sie zaprzecza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pitbull" pewnie widzieliscie bo juz w tv lecialo, a kto nie widzial to polecam - na jutu sa pelne odcinki w calosci (nie w partach) :)

 

Tu się nie zgodzę, dla mnie ten film to Polski nie wypał jeśli chodzi o kryminały, w tym filmie brakuje tylko Lindy, który uwielbia przecież role w których co chwile mówi się "ku... to, ku... tamto" ;) . Ekstradycja to numer jeden pod tym względem i trudno będzie ją przebić jakimkolwiek seriale, ale zaraz za nią jak dla mnie jest Oficer oraz Sfora ;)

 

 

oglądałeś serial "Odwróceni"??? jak nie to obejrzyj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...