Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Shameless

 

Jedną z głównych postaci tego komediodramatu od stacji Showtime jest Frank Gallagher, który jest bardzo nieodpowiedzialną głową rodziny. Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny. Cały ciężar za prowadzenie domu i rodziny spada na barki najstarszej córki Fiony. Bohaterka w związku z niedyspozycją rodziców sama zajmuje się wychowywaniem swoich licznych braci i sióstr. To nie jest jednak zadanie łatwe do wykonania.

 

8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shameless

 

Jedną z głównych postaci tego komediodramatu od stacji Showtime jest Frank Gallagher, który jest bardzo nieodpowiedzialną głową rodziny. Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny. Cały ciężar za prowadzenie domu i rodziny spada na barki najstarszej córki Fiony. Bohaterka w związku z niedyspozycją rodziców sama zajmuje się wychowywaniem swoich licznych braci i sióstr. To nie jest jednak zadanie łatwe do wykonania.

 

8/10

 

Hehe też właśnie zacząłem oglądać, 12 odcinków w 2 dni, wciągające, odemnie 9/10, serial jest naprawdę dobry i co najważniejsze oprócz dobrej fabuły i znakomitej gry aktorskiej (rola Franka czy też Lipa) oraz fajnych postaci (i ładnych ... patrz Fiona :D) jest również zabawny i miano komediowego serialu w tym przypadku nie jest przesadne. Czekam już na 2 sezon ... Jak tak dalej pójdzie to serial dorówna w moim prywatnym rankingu takim gigantom jak Dexter Breaking Bad czy Entourage(które kończy się za 2 odcinki ehhh).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie tak dawno pewna ekipa :afro: oglądała genialną komedią, a mianowicie "Cheech and Chong Up in Smoke". Naprawdę polecam obejrzeć :faja:%-)

 

 

Cheech i Chong poznają się przez przypadek na autostradzie gdzieś w Kalifornii. Poszukują jakiegoś narkotyku i przypadkowo zostają deportowani do Meksyku. Aby dostać się do domu i wrócić w samą porę na swój koncert, zdesperowani zgadzają się pojechać z powrotem do USA vanem. Nie wiedząc, z czego furgonetka jest zbudowana, pokonują wyznaczoną sobie trasę zabierając różnych autostopowiczów i świetnie się przy tym bawiąc. Cały czas unikają policjantów, chociaż nie wiedzą nawet, że ci ich ścigają...

 

filmweb.pl

 

Podejrzewam, że cała seria jest genialna :piwo:

 

Cheech and chong next movie (1980)

Cheech and chong nice dreams (1981)

Cheech and chong things are tough all over (1982)

Cheech and Chong's Still Smokin (1983)

Cheech And Chongs Corsican Brothers (1984)

Cheech and Chong Get Out of My Room (1985)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ruszyło, 13 odcinek niektórym się może spodobać, a pozostałym niezbyt, ale ogólnie 4 sezon trzyma poziom jak najbardziej, potem się rozkręci :)) Na początku też odniosłem takie wrażenie jak Ty, zeszli na psy, prostota, ale wytrzymałem i się nie zawiodłem...co nie zmienia faktu, że Ty możesz %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja bylem wczoraj. Momentami plakalem i dusilem sie ze smiechu, moja dziewczyna tez. Dialogi czasami wulgarne, ale prawdziwe i smieszne naprawde. Moze "jajec nie urywa" ale na pewno film warty obejrzenia, takie powiedzmy 6,5 - 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sezon BB ? Japierdole ostatni odcinek byl zajebisty i mogli skonczyc serie z podniesiona glowa :))

 

Baby sa jakies inne , mimo, ze 2 kolesi jedzie przez 87 min w samochodzi i gada o laskach , film wzbudza do refleksji a jak jeszcze masz kobiete ktora w polowie przypadkow robi to samo o czym opowiadaja 2 koledzy w samochodzie to mozna sie poszczac ze smiechu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukać przeznaczenie 5 / Final Destination 5

 

czas trwania: 1 godz. 32 min.

gatunek: Horror

premiera: 12 sierpnia 2011 (Polska) 4 sierpnia 2011 (Świat)

reżyseria: Steven Quale

scenariusz: Eric Heisserer

 

oglądałem wczoraj i moim zdaniem najgorsza część, jeśli to ma być horror to wcale nie jest straszny

oceniam 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pewne, wszystkie sześć filmów z serii "Gwiezdne Wojny" powróci do kin. Tym razem będzie je można oglądać w trzech wymiarach. Oficjalny komunikat George Lucas ma opublikować dziś, lecz już wczoraj wieczorem wieść rozeszła się lotem błyskawicy po całej sieci.

 

Jako pierwszy w 2012 roku trafi do kin "Mroczne widmo". Następne epizody będą pojawiały się sukcesywnie, choć daty premier nie są jeszcze potwierdzone i mogą ulec zmianie, jeśli publiczność nie przyjmie nowej wersji.

 

Industrial Light & Magic zapowiada, że podchodzi do konwersji bardzo poważnie i na każdy film chce poświęcić około roku. Nadzór nad całym przedsięwzięciem objął John Knoll, zdobywca Oscara za efekty specjalne do "Piratów z Karaibów: Skrzynia umarlaka".

 

O planach konwersji do 3D George Lucas mówił już kilka lat temu, kiedy trójwymiarowe kino zaczęło wracać do łask. Potem sprawa przycichła, jednak po "Avatarze" i "Alicji w Krainie Czarów" Lucas ponownie uczynił 3D priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

i ja chyba będę musiał niedługo jakieś seriale pooglądać bo jestem w tyle :)

 

 

co do filmów to ostatnio oglądałem

 

Piekielna Zemsta(2011)

http://www.filmweb.pl/film/Piekielna+zemsta-2011-539302

 

Oglądałem tylko dlatego, że lubię Nicolasa. Szału nie ma, ale da radę wytrzymać %-) Cage, niezła laska i rozpierducha :) 6/10

 

 

Zombieland(2009)

http://www.filmweb.pl/film/Zombieland-2009-464479

 

Taka komedyjka z domieszką horroru, ale bardzo przyjemny jak dla mnie :)) Harrelson fajnie zagrał :) można się pośmiać trochę, dziwne, że wcześniej przegapiłem ten tytuł 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...