Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

  • 2 weeks later...
Limitless :))

 

Popieram, znakomity film, choc patrzac na tego glownego aktora non stop przypominalo mi sie Kac Vegas %-) Chcial nie chcial kino ambitniejsze, ciekawy pomysl i realizacja, dobra obsada. 9/10

 

Ogladalem jeszcze ostatnio "Jestem Numer Cztery" czy jakos tak... Troche slaby, choc momentami moze sie podobac. Kino scifi, z bardzo prawdopodobnym sequelem, do obejrzenia jak ktos sie nudzi, ale nic specjalnego. 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ten

Film opisuje życie muzyka, Raya Charlesa, począwszy od biednych czasów dzieciństwa spędzonych w Albany, aż do wielkiego sukcesu, okupionego walką z rasizmem, uzależnieniem od narkotyków i problemami miłosnymi. Charles stracił wzrok w wyniku cukrzycy, na jaką zachorował w wieku 6 lat. Znajomości nut nauczył się czytając podręczniki napisane językiem Braille'a.

 

"Ray" 2007

http://www.filmweb.pl/Ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Charles pomozecie znalezc film do sciagniecia ?

 

 

http://torrenty.org/torrent/366673

 

http://peb.pl/high-quality-dramat-obyczajowe/638967-mix-ray-2004-full-dvd-pl.html

 

 

nie wiem czy linki działają jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mnie zaskoczy jakim dobrym serialem ? %-)

 

Wilfred, dopiero są dwa odcinki, dzisiaj lub jutro wychodzi kolejny, akcja serialu toczy się wokół Ryana i jego nowego przyjaciela Wilfreda. Problem w tym, że cały świat widzi Wilfreda jako psa, natomiast dla Ryana jest człowiekiem w kostiumie psa. Zawsze mnie rozwala jak Wilfred bierze bongo w ruch %-) Nie każdemu się spodoba zapewne...

 

 

Kolejny świeży serial, również tylko dwa odcinki to Suits (Garnitury), niby serial o prawie, ale są naprawdę fajne wątki komediowe, pożyjemy, zobaczymy jakie będą kolejne odcinki...

 

 

2011 rok i kolejna podobna niezła produkcja - Shameless(jeszcze nie oglądałem, ale sporo osób poleca ten serial).

Jedną z głównych postaci tego komediodramatu od stacji Showtime jest Frank Gallagher, który jest bardzo nieodpowiedzialną głową rodziny. Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny. Cały ciężar za prowadzenie domu i rodziny spada na barki najstarszej córki Fiony. Bohaterka w związku z niedyspozycją rodziców sama zajmuje się wychowywaniem swoich licznych braci i sióstr. To nie jest jednak zadanie łatwe do wykonania.

 

 

Teraz jeden trochę starszy, jestem w trakcie oglądania....prawie %-):

Na pierwszy ogień Carnivale, niestety powstały tylko dwa sezony :(

 

 

Po śmierci matki, Ben Hawkins (Nick Stahl), poszukiwany za morderstwo uciekinier z gangu, dołącza do podróżującej po całym kraju trupy cyrkowców. Po dołączeniu do cyrku, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami Hawkins świadomie zaczyna wykorzystywać swój dar: czyni cuda, uzdrawia chorych, uwydatnia nikczemność złych lub szlachetność dobrych ludzi. Jego uczynki dają świadectwo mocy Dobra. Ale obok Dobra czai się także Zło...

 

Opis prosty, ale serial naprawdę wciąga...

 

 

Dla ludzi, ktorzy lubia jakosc, polecam sciagnac sobie film - najlepsza polska komedia jaka kiedykolwiek powstala

 

 

nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla ludzi, ktorzy lubia jakosc, polecam sciagnac sobie film - najlepsza polska komedia jaka kiedykolwiek powstala ;)

 

film dobry ale bez przesady :D

 

mogłeś napisać dla mnie najlepsza jaką widziałem :D

 

dla mnie nr jeden z polskich komedii to Miś i chłopaki nie płaczą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, ktorzy lubia jakosc, polecam sciagnac sobie film - najlepsza polska komedia jaka kiedykolwiek powstala

 

o gustach sie nie dyskutuje ... dlatego tylko >>> :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmy, pt. ,,Krzyszof'' opowiadającego o losach porwanego Krzysztofa Olewnika. Z góry wielkie dzięki

 

http://torrenty.org/torrent/533612

 

http://torrenty.org/torrent/584320

 

http://wiaderko.net/download-filmy/148996-krzysztof-2010-pl-avi-tvrip-*prawdziwe-historie-tvn*.html

 

 

nie wiem czy to ten film, ale może coś pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dług

 

Dwudziestoośmioletni Adam chcąc uniezależnić się finansowo od rodziców przerywa studia i rozpoczyna budowę domu. Jego narzeczona, Basia, jest w drugim miesiącu ciąży. Przyjaciel Adama, Stefan, również myśli o założeniu własnego interesu. Obaj planują zachęcić włoskich partnerów do masowej produkcji skuterów w Polsce. Na założenie własnej firmy brakuje im jednak pieniędzy, gdyż bank nie zgadza się na udzielenie kredytu bez wiarygodnego poręczenia finansowego. W tym czasie pojawia się Gerard -

...

dawny sąsiad Stefana, biznesmanem, który proponuje im pomoc finansową. Niestety, warunki, które stawia nie są możliwe do spełnienia, dlatego Adam i Stefan odmawiają skorzystania z jego oferty. Tak rozpoczyna się dramat obu mężczyzn. Gerard bowiem żąda zwrócenia długu, którego nie zaciągnęli. Nachodzi Adama i Stefana, znęca się nad nimi coraz brutalniej, chociaż wie, że nie są w stanie zgromadzić żądanej kwoty w podanym przez niego terminie. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Kiedy mężczyźni zdają sobie sprawę, że ucieczka przed Gerardem jest niemożliwa i nie mogą liczyć na niczyją pomoc, zaczynają podejmować desperackie kroki... Film oparty jest na wydarzeniach autentycznych.

 

 

Historia oparta na faktach, dobry film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...