Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


"Igrzyska Śmierci" - dooobry film, przynajmniej ja takie kino lubie :)) Polecam przejsc sie do kina, bo to pierwszy raz od dluzszego czasu 16PLN dobrze w ten sposob wydane :D

 

"Gra o Tron" dzis premiera 2 sezonu na HBO HD, a ja na szkoleniu 300km od chaty :/ Kozak serial, w 2 dni pierwszy sezon machnalem :))

Trzeba bedzie poczekac ze 2 dni, az ktos wrzuci na jakis serwer %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Igrzyska Śmierci" - dooobry film, przynajmniej ja takie kino lubie :)) Polecam przejsc sie do kina, bo to pierwszy raz od dluzszego czasu 16PLN dobrze w ten sposob wydane :D

 

"Gra o Tron" dzis premiera 2 sezonu na HBO HD, a ja na szkoleniu 300km od chaty :/ Kozak serial, w 2 dni pierwszy sezon machnalem :))

Trzeba bedzie poczekac ze 2 dni, az ktos wrzuci na jakis serwer %-)

 

Sajuz 2 odcinki GoT :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN24 w niedziele zapodają dokumenty Ewy Ewart, dziś leciał zarąbisty odcinek "Na ratunek orce", wiecie może gdzie go można obejrzeć albo ściągnąć za friko?

 

Na Chomiku jest :))

 

Link:

 

http://chomikuj.pl/a1-X-Men12345/Filmy+National+Geographic*2c+BBC*2c+Discovery/Ewa.Ewart.Poleca.Dokument.W.TVN24.-.Na.ratunek.orce.-.TVRip.XviD.LEKTOR.PL-krzychu18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Gra o Tron" dzis premiera 2 sezonu na HBO HD, a ja na szkoleniu 300km od chaty :/ Kozak serial, w 2 dni pierwszy sezon machnalem :))

Trzeba bedzie poczekac ze 2 dni, az ktos wrzuci na jakis serwer %-)

 

to tak jak ja też w dwa czy trzy dni :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=URKpYfNiEF0&feature=relmfu

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ry87ZduHLDk&feature=relmfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Person of Interest 7/10

 

http://www.filmweb.pl/serial/Impersonalni-2011-618075

 

Nieco ekscentryczny milioner Harold Finch (znany z serialu "Zagubieni" Michael Emerson), który dorobił się Fortuny w branży komputerowej. Do swojego tajnego projektu angażuje byłego agenta CIA Johna Reese'a ( w tej roli Jim Caviezel – "Pasja", "Cienka czerwona linia"). Finch stworzył program, który potrafi przewidzieć fakt popełnienia przestępstwa, wskazując nazwisko osoby. Niestety maszyna nie podaje żadnych dodatkowych szczegółów. Rozwikłanie tych skomplikowanych zagadek to rola tandemu Finch – Reese.

 

Serial akcji, trzyma w napięciu, nie jest przewidywalny, zawsze coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał 1 sezon American Horror Story?

 

Jakie opinie? Szukam jakiegoś nowego serialu do oglądania, a niby słyszałem, że ten serial ma niezłe noty.

 

A wolę zapytać tutaj, bo tu sami eksperci filmowi i serialowi %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam film oparty na faktach (choć ci którzy coś na temat braci Bielskich słyszeli wiedzą że film odbiega od rzeczywistości)

Defiance "Opór" z Danielem Craigem w roli głównej..bardzo przyjemny..mnie bardzo się podobał.

 

na druga nóżkę proponuje pogmatwany na 150 film Lucky Number Slevin "Zabójczy Numer"..dobra obsada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby sa jakies inne szczerze nie polecam :D Wylaczylem po 15min, pierdola i w ogole to smieszne nie jest.

 

The Fighter - oparty na faktach, fajna historia 2 braci, bokserow, jeden cpun a drugi chce osiagnac to co ten starszy nie osiagnal. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem ogladac czwarty sezon Breaking Bad i juzniemam co ogladac polecicie cos dobrego? chodzi mi glownie o takie seriale jak np BB lub Dexter nie chce mi sie ogladac jakis sredniowyeczych lub starozytnych

a tak btw to w niedziele o 22 na polsacie wlasnie leci Breaking Bad byl juz 1odc polecam kazdemu ogladnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...