Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


"Frequency/Częstotliwość" :arrow: porzadne kino scifi z 2000r., naprawde dobry film, choc oczywiscie w duzej mierze to niezla baja %-) Dwoch gosci (ojciec i syn) dzieki starej aparaturze radiowej udaje sie pogadac, ale caly myk polega na tym, ze syn zyje w roku 2000, a ojciec w 1969, rozni ich 30 lat czasu :)) Dzieki rozmowie, zmieniaja (celowo) przyszlosc, troche jak w "Efekcie Motyla". Nawet przez chwile sie nie nudzilem, osobiscie polecam, 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie wiedzial to Sherlock Holmes 1 i 2 naprawde warte obejrzenia. Mi sie bardzo podobaly oba filmy, szczegolnie zakonczenie czesci 2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie wiedzial to Sherlock Holmes 1 i 2 naprawde warte obejrzenia. Mi sie bardzo podobaly oba filmy, szczegolnie zakonczenie czesci 2. :)

 

Jedynka była dobra, dwójkę chciałbym na dniach obejrzeć ;) Skoro mówisz, że ciekawa to świetnie.

 

Tak z ciekawości, czeka ktoś na drugi sezon 'Suits' ? Osobiście serial bardzo mnie wciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby sa jakies inne szczerze nie polecam :D Wylaczylem po 15min, pier*** i w ogole to smieszne nie jest.

 

 

prawik, kawaler tego filmu nie zrozumie %-):bz:

Ano nie zrozumie. Ja tam sie usmialem. :)

Ja jako stary kawaler również polecam, jeden z najlepszych polskich filmów w ostatnim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może ktoś zna film ? Fabuła była taka: grupa ziomków, chciała okraść jakiegoś mafioso narkotykowego. Opracowali plan gdy ten ziomek zbiera kasę od wszystkich dealerów i napadli na konwój. To się działo w Argentynie, Brazylii albo na Kubie. Coś w tym stylu. Wiem, że szybkie fury były i te sprawy. Nie mogę kompletnie tego filmu znaleźć :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bedzie dobry film :) panowie :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=4zQ9wdtGrEU

 

[ Komentarz dodany przez: ---perpan---: 2012-06-05, 00:49 ]

5 postów wyżej :))

Za tydzień w kinach tak ?

 

 

 

Znajdź ktoś link do filmu Silenced (Do-ga-ni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wyspa tajemnic (2010)

 

http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+tajemnic-2010-464256

 

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

 

9/10

 

Polecam, zaskakujące zakończenie :ok:

 

 

W pogoni za zemstą (2010)

 

http://www.filmweb.pl/film/W+pogoni+za+zemst%C4%85-2010-521783

 

Kierowca (Dwayne Johnson) zostaje złapany z bratem w pułapkę podczas napadu na bank. Gangsterzy zabijają starszego z braci, a młodszemu (Johnson) cudem udaje się ujść z życiem. Po 10 latach, które spędził w więzieniu, wychodzi na wolność. W ciągu następnych kilku dni wymierza sprawiedliwość mordercom jego braciszka. Każdego dnia zabija jednego złoczyńcę. Po piętach depcze mu bliski przejścia na emeryturę gliniarz-weteran (Billy Bob Thornton) oraz młody zabójca (Oliver Jackson­ Cohen), który w końcu znalazł odpowiedniego przeciwnika dla siebie.

 

Też warto obadać, dobre kino akcji, choć już widziałem kilka podobnych filmów 7/10

 

205 - Zimmer der Angst (2011)

 

http://www.filmweb.pl/film/205+-+Zimmer+der+Angst-2011-635132

 

Co zdarzyło się w pokoju 205? Dlaczego nikt nie zamieszkał w nim od roku? 19-letnia studentka Katrin, nie zadawała sobie tych pytań, kiedy wynajmowała ten pokój. Cieszyła się z uzyskanej wolności - w końcu wyjechała z domu i uwolniła się od nadopiekuńczego ojca. Semestr właśnie się zaczął i Katrin nie marzyła o niczym innym, jak o zawarciu nowych znajomości, imprezach, chłopakach i oczywiście studiach. Wtedy zaczynają dziać się dziwne rzeczy w jej pokoju. Do dziewczyny powoli dociera dlaczego nikt przed nią nie chciał mieszkać w pokoju 205...

 

Jak ktoś lubi filmy o duchach powinien się spodobać, dla mnie 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dom snów (2011)

 

http://www.filmweb.pl/film/Dom+sn%C3%B3w-2011-536312'>http://www.filmweb.pl/film/Dom+sn%C3%B3w-2011-536312

 

Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby (nagrodzona Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku" Rachel Weisz) oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią mieszkankę oraz jej dzieci. Podejrzewany o zbrodnię mąż i ojciec zabitych nadal żyje, a Willa oraz zaprzyjaźnioną z ofiarami sąsiadkę (Naomi Watts – "Mulholland Drive", "The Ring 1-2", nominacja do Oscara za "21 gramów") prześladuje przeczucie, że nie wszystkie poszlaki zostały odpowiednio zbadane. Próbując dopasować do siebie poszczególne elementy krwawej układanki, Will odkryje, że historia poprzedniego lokatora jego domu jest równie przerażająca, jak to, co może spotkać kolejną rodzinę, która znalazła w nim schronienie... Znakomity, porównywany już z "Szóstym zmysłem", thriller Jima Sheridana, wielokrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Mojej lewej stopy" i "W imię ojca".

 

Dla mnie bardzo dobry. niespodziewane zwroty w filmie 7/10

 

 

Wyspa skazańców (2010)

 

http://www.filmweb.pl/film/Dom+sn%C3%B3w-2011-536312

 

Norwegia, początek XX wieku. Odizolowana od świata wyspa Bastøy, na której działa ośrodek poprawczy dla nastoletnich chłopców. Bastøy to istne piekło i obóz pracy, gdzie panuje sadystyczny reżim i nie obowiązuje żaden kodeks praw. Metody wychowawcze stosowane przez opiekunów polegają na psychicznej i fizycznej przemocy. W ramach resocjalizacji chłopcy zmuszani są także do wykonywania ciężkiej fizycznej pracy w nieludzkich warunkach.

 

Na wyspę trafia niepokorny, zbuntowany 17-letni Erling (Benjamin Helstad), niesłusznie skazany za morderstwo. Od samego początku chłopak ma jeden cel – za wszelką cenę uciec stamtąd. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jego plan to… dokonać niemożliwego. W pojedynkę ma nikłe szanse, musi zjednać sobie innych współwięźniów. Musi też stawić opór dyrektorowi ośrodka (Stellan Skarsgård), który za wszelką cenę próbuje złamać chłopaka. Erling jednak nie poddaje się i wciąż opracowuje plan ucieczki. W końcu swoją postawą zaraża innych i dochodzi do zbiorowego buntu. Wszyscy stoczą walkę o wolność i godność, która zmieni ich życie na zawsze.

 

kawał dobre kina: bez efektów pirotechnicznych bez pościgów bez cycków:)

 

poprostu prawdziwa historia wciągająca od samego początku

 

:))

 

9/10

 

 

Piekielna zemsta (2011)

 

http://www.filmweb.pl/film/Piekielna+zemsta-2011-539302

 

Milton po śmierci trafił do piekła. Ale nawet diabelskie siły nie są w stanie go powstrzymać, gdy dowiaduje się, że jego córka nie żyje. Jonah King, przywódca satanistycznej sekty, zabił ją i porwał jej maleńkie dziecko, by złożyć je w ofierze. Milton ucieka z piekła do świata żywych. Rozpoczyna wyścig z czasem, by dopaść Kinga, zanim ten rozpocznie rytuał. Śladem Miltona podąża diabelski Księgowy.

 

3/10 to maxxx :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Wyspę Skazańców z miesiąc temu i w miarę niezły filmik, ale jakoś super mnie nie porwał. Owszem solidne kino ale bez rewelacji :)

 

Jak się dowiedziałem, że Walking Dead z 3 sezonem startuje dopiero w październiku to witki mi opadły %-) tyle czekać na taki serial zajebisty :(:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem :D

 

Chyba 3,4 odcinek to był to trochę taka nuda lekka i nie ciągnęło mnie to oglądania dalej ale przetrzymałem no i teraz robi się wąccior..... :piwo:

 

oki dałem radę jestem na bieżąco :piwo:

 

Jakbyście jeszcze polecili jakiś godny uwagi serialik :smiech:

Myśle że cos jeszcze znacie bo w tych "na topie" jestem na bieżąco tylko z Br Ba właśnie i Grą o Tron także dawać!!!! %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...