Skocz do zawartości

Co was wkurwia ?


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


  • 4 weeks later...
Nie pier-dol %-)

 

Nowe przepisy, teraz weryfikacja być może będzie taka jak być powinna...zero lewych kont już praktycznie, a jak wejdą jednolite przepisy to się dopiero zacznie :D :D :D

 

Myślą, że jak kobita dała mi swój dowód i dostęp do kompa to nie da mi skanu rachunku bankowego czy karty? %-) Niech zaczną pobierać odciski palców to wtedy pomyślę o problemie :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą, że jak kobita dała mi swój dowód i dostęp do kompa to nie da mi skanu rachunku bankowego czy karty?

 

przecież to masz teraz, takie przepisy były zawsze

 

Niech zaczną pobierać odciski palców to wtedy pomyślę o problemie

 

chwila...i będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiele nie zdziałają tymi restrykcjami. Jeśli zakładam konto na kumpla czy kogoś z rodziny, daje mi on wszystkie dokumenty i stawia za mnie zakłady na swoim IP to nic nikomu nie mogą zrobić i nigdy tego nie wyeliminują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe podejście, mi też weryfikowali konto dwa dni, napisałem do nich i zjebałem z góry na dół. Weryfikacja potrwała od tego momentu 2h, wypłata doszła po zatwierdzeniu dokumentów w 5 minut. Co ciekawe mimo, że było już po 20 wszystko przeprowadził polski support ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe podejście, mi też weryfikowali konto dwa dni, napisałem do nich i zje*** z góry na dół. Weryfikacja potrwała od tego momentu 2h, wypłata doszła po zatwierdzeniu dokumentów w 5 minut. Co ciekawe mimo, że było już po 20 wszystko przeprowadził polski support ;)

Zlitowali sie :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

siano miało być na drugi dzień a już leci c**j wie który tydzień. Na c**j pierdolić głupie ściemy? Sranie w banie o wypłatach z buka i pizda siana nie ma.

Jednym słowem dwa słowa, pizda anioła,

Bardzo ch***we zachowanie z fistaszkowej strony, czas się ku**a określić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...