Skocz do zawartości

Co was wkurwia ?


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


Takie słowo otuchy, Tobet ma bardzo często dobre oferty promocyjne. I na pewno jedna weryfikacja wystarczy, także w przy każdej kolejnej wypłacie czas oczekiwania skraca się do 24 godzin co nie jest najgorszym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie słowo otuchy, Tobet ma bardzo często dobre oferty promocyjne. I na pewno jedna weryfikacja wystarczy, także w przy każdej kolejnej wypłacie czas oczekiwania skraca się do 24 godzin co nie jest najgorszym wynikiem.

 

oby :)

na tą chwile w skrócie wygląda to tak:

musisz mieć skończone 80 lat i zgodę obydwojga rodziców na wypłatę pieniędzy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietaszek89, jak dla mnie bardzo długa 6dni kontaktu praktycznie żadnego. Przysłali maile o dokumenty ok wysłałem czekam.Sprawdzam fora pisze żeby zagadać przez saport angielski- praktycznie go nie ma zostaw wiadomość zostawiam...pisze po polsku odpisują po angielsku, pisze po angielsku odpisują wieczorem późno po polsku. No ku**a mac jeśli chodzi o depo to nie robiłem często tylko na te akcje promocyjne i to tylko ich plus ale ja tam juz kasy nie wpłacę no chyba ze będę musiał.Żeby było śmieszniej bylem przez pewien czas w Holandii i tam zleciłem wypłatę w sierpniu co najmniej 2 razy taka jak ta stówka i juz im wysyłałem dokumenty i bez problemy 2 dni kasa na koncie a teraz... jak oni nas szanują pod-chadza strasznie niby sa na nas nastawieni... i pisze im ze dokumentu juz raz przesyłałem w sierpniu mam czekać masakra zawsze depo robię tam karta zęby o skrilla chodziło to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietaszek89, jak dla mnie bardzo długa 6dni kontaktu praktycznie żadnego. Przysłali maile o dokumenty ok wysłałem czekam.Sprawdzam fora pisze żeby zagadać przez saport angielski- praktycznie go nie ma zostaw wiadomość zostawiam...pisze po polsku odpisują po angielsku, pisze po angielsku odpisują wieczorem późno po polsku. No kur*** mac jeśli chodzi o depo to nie robiłem często tylko na te akcje promocyjne i to tylko ich plus ale ja tam juz kasy nie wpłacę no chyba ze będę musiał.Żeby było śmieszniej bylem przez pewien czas w Holandii i tam zleciłem wypłatę w sierpniu co najmniej 2 razy taka jak ta stówka i juz im wysyłałem dokumenty i bez problemy 2 dni kasa na koncie a teraz... jak oni nas szanują pod-chadza strasznie niby sa na nas nastawieni... i pisze im ze dokumentu juz raz przesyłałem w sierpniu mam czekać masakra zawsze depo robię tam karta zęby o skrilla chodziło to rozumiem.

 

poczytaj inne fora, niedlugo taka weryfikacje bedziesz mial wszedzie (nowe regulacje prawne), tobet jako jeden z pierwszych juz teraz wzial sie za konieczna weryfikacje. Trzeba bedzie to przebolec :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj inne fora, niedlugo taka weryfikacje bedziesz mial wszedzie (nowe regulacje prawne), Tobet jako jeden z pierwszych juz teraz wzial sie za konieczna weryfikacje. Trzeba bedzie to przebolec :p

Jakie regulacje prawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj inne fora, niedlugo taka weryfikacje bedziesz mial wszedzie (nowe regulacje prawne), Tobet jako jeden z pierwszych juz teraz wzial sie za konieczna weryfikacje. Trzeba bedzie to przebolec :p

Jakie regulacje prawne?

 

nowe przepisy LGA .Do 15 listopada 2013 roku w zadnej firmie z licencja na Malcie nie bedzie mozna grac bez weryfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drizzd91, nowe przepisy czyli za każdym razem jak będę chciał wypłacić swoja kasę mam wysyłać swój skan rachunek itp?Przestań weryfikacje sie powinno przechodzić raz a nie co kilka miesięcy, pod tym względem bardzo szanuje sb. Nigdy nie miałem u nich problemów z wypłatom a weryfikacje przechodziłem tylko telefoniczna bardzo często tam kasę wpłacam z karty kredytowej i praktycznie bez zakładu od razy wypłacam na konto I NIE MA Problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drizzd91, nowe przepisy czyli za każdym razem jak będę chciał wypłacić swoja kasę mam wysyłać swój skan rachunek itp?Przestań weryfikacje sie powinno przechodzić raz a nie co kilka miesięcy, pod tym względem bardzo szanuje Sb. Nigdy nie miałem u nich problemów z wypłatom a weryfikacje przechodziłem tylko telefoniczna bardzo często tam kasę wpłacam z karty kredytowej i praktycznie bez zakładu od razy wypłacam na konto I NIE MA Problemów.

 

tak jak Bepe napisal ?? tylko raz. Ale weryfikacja teraz bedzie o wiele bardziej rygorystyczna sam dowod juz nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od kiedy juz sam dowod nie wystarcza, paszport, prawko, rachunek z adresem, scan karty, zrzut stronki profilowej z mb, baa z rok temu juz na Betfair musialem wysylac scan dowodu na kartce a4 i na dole potwierdzenie moich danych przez urzednika gminy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scan dowodu na kartce a4 i na dole potwierdzenie moich danych przez urzednika gminy

Kierwa, troche nie przesada?

 

prawo, b@rto. Jesli mnie pamiec nie myli to jesli chcesz obstawiac australijskie rynki w Betfair takie jak Australian Open (tenis) to jest to koniecznosc, niektore kasyna tez zycza sobie potwierdzenia notariusza do wyplaty (cale szczescie bardzo nielicznie i do tego nie te czolowe). Szkoda tylko ze niewielka ilosc firm stosuje zasade: zarejestruj sie, zweryfikuj, graj. Na pewno Polacy mieli by wtedy lepsze promocje na start (brak chomikow), z drugiej strony jak zawsze istnieje niebezpieczenstwo wysylania poufnych danych firmom krzakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur*** mnie osoby typu orient44, które pożyczają drobne sumy i ich potem nie oddają, do tego bezczelnie śmieją się w twarz. Ładnie cie wychowano parówo :fp:

 

Orient44, co? ty parówo :klask:

 

widzisz tak to już jest, nie można ufać wszystkim :bz:

 

a tak w ogóle to na forum jest zakaz pożyczania, bo później panuje zła atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...