Skocz do zawartości

Co was wkurwia ?


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


je***y nowy jork taka padlina z obu stron to nawet w plk czy ford germaz sie nie trafia ku**a same drzewa szkoda czasu i zdrowia zeby to oglądac pól meczu Monte nie trafia a i tak im wygrywa mecz za co Melo i Amare(ku**a niech sobie okulary sprawi lepsze....) biorą taka kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

je***y przeplacone skurwiale przeplaconne czarne gowno z Sacremento , zeby ci czarna pala nie stala, ty leniwy Tepy bambusie, zarabiasz w c**j miliony i nie chce ci sie myslec, przepalona oponno , obwieszona lancuchem, obys ci jaja twoj stary cyganski weglarz imadłem piescil, ku**a zeby wolnego nie trafic, zlapac jak idiota 6 fauli zaraz po wejsciu, by ci koza dupy dala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je*** przeplacone skurwiale przeplaconne czarne gowno z Sacremento , zeby ci czarna pala nie stala, ty leniwy Tepy bambusie, zarabiasz w ch** miliony i nie chce ci sie myslec, przepalona oponno , obwieszona lancuchem, obys ci jaja twoj stary cyganski weglarz imadłem piescil, kur*** zeby wolnego nie trafic, zlapac jak idiota 6 fauli zaraz po wejsciu, by ci koza dupy dala

 

aha :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je*** przeplacone skurwiale przeplaconne czarne gowno z Sacremento , zeby ci czarna pala nie stala, ty leniwy Tepy bambusie, zarabiasz w ch** miliony i nie chce ci sie myslec, przepalona oponno , obwieszona lancuchem, obys ci jaja twoj stary cyganski weglarz imadłem piescil, kur*** zeby wolnego nie trafic, zlapac jak idiota 6 fauli zaraz po wejsciu, by ci koza dupy dala

 

aha :k:

 

Chyba pierwszy raz "widze" Dawida tak wkur-wionego %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska reprezentacja w hokeja, to jedna wielka kurewska rodzina pierdolonych patałachów - wstyd mi za tych skurwysynów że jeżdżą z orzełkiem na piersi, c**j mnie obchodzi ze ku**y sobie odpoczywają jeździć walczyć i się starać w reprezentacji trzeba zapierdalać, pier****ne ku**y jebane. Żeby Korea awansowała i rozjebała Wam pier****ne zjebane łby. c**j Wam w cyce.

 

edit:

wku**ia mnie jeszcze pierdolony napis na sb: "Masz zakaz pisania w Shoutboxie", aż ku**a chciałoby się obwieścić całemu światu jak mnie te 5 ligowe aktorzyny je***y wkurwiły :fp:

U18 miałoby ku**a więcej jaj i zagrało na maks a nie jak te pizdy. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...