Skocz do zawartości

Co was wkurwia ?


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


A mnie wku**ia Terlecki, który nie potrafi komentować spotkań. Nie wiem, dlaczego Eurosport go zatrudnia. Tym bardziej, że zaczął nawet sam komentować co ostatnio skutkowało tym, że zmieniłem sobie lektora na angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Melikson jakieś polskie korzenie ma...posiada polski paszport i mówi w naszym języku.Gorzej z resztą, Obraniakami, Perquisami(k***, nawet nie wiem jak się pisze jego nazwisko %-) ) i Polanskimi, którzy nie mają nic wspolnego z naszym krajem :))

 

Czekamy na Dudu, Arboledę i innych... obecnie brakuje tylko murzyna i ruska, żyda i niemca już mamy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melikson jakieś polskie korzenie ma...posiada polski paszport i mówi w naszym języku.Gorzej z resztą, Obraniakami, Perquisami(k***, nawet nie wiem jak się pisze jego nazwisko %-) ) i Polanskimi, którzy nie mają nic wspolnego z naszym krajem :))

 

Czekamy na Dudu, Arboledę i innych... obecnie brakuje tylko murzyna i ruska, żyda i niemca już mamy %-)

 

Troszkę słabe masz informacje %-)

 

Obraniak - dziadek Polak

Perquis - babcia Polka

Polański - rodzice Polacy

Melikson - ma tylko matkę, która urodziła się w Polsce.

 

Tutaj nie chodzi o jego pochodzenie, bo ma prawo i to duże większe niż przedstawiona przez Ciebie trójka gry w reprezentacji Polski, ale jeżeli jedzie na zgrupowanie i ma zagrać w meczu o punkty i nie gra tylko z powodu kontuzji, a po kilku tygodniach przypomina sobie o reprezentacji Polski to chyba jest coś nie halo? Bo gdyby w tamtym sezonie powiedział, że chce grać dla Polski to byłoby wszystko okey, ale osobiście jestem przeciwny tego typu zagraniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...