Skocz do zawartości

Co was wkurwia ?


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


gdy jest deszczowo, ponuro i gdzies wychodze, a pies jak to pies wskoczy na Ciebie i Cie upierdoli, bo sobie biegal na polu

 

trzeba wrocic i zmienic spodnie

 

tak, to mnie wkur***

 

Znam ten ból, nie raz to i bluze trzeba zmienić %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGóLNIE SZKOłA NIE MUSZE CHYBA PISAć ZA CO ...NO I DZIś MNIE WKURWIł RACING KTóRY BRAMKI NAWET NIE POTRAFI STRZELIć NO A NAJBARDZIEJ MNIE wku**ia TO ŻE CO DOBRE SZYBKO SIĘ KOńCZY NP

- ZIMNE PIWO

- SEN

- PIENIąDZE %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w polskiej piłce ,a dokładnie nie w piłce ,ale w jej samej centrali woła o pomste do nieba!. Już małe dziecko z przedszkola zapytane o PZPN , wie , że ten skrót kojarzy się tylko i wyłšcznie z przekupstwem ,aferami, lewymi transakcjami i dużš furš pieniędzy ,którš pewne "szacowne grono" panów obracało w tajemniczy tylko im znany sposób. Jak winia koryta i pies swojej miski uparcie bronią się przed ustšpieniem i rezygnacjš z funkcji które pełniš. Wanna pieniędzy którš dysponujš bezkarnie, bez kontroli z zewnštrz nie pozwala im odpuscić i odejc od koryta. To ludzie w 80% bez honoru , zapatrzeni w swoje i majšcy tylko i wyłšcznie osobiste ambicje by przy byle okazji, kolejnym przetargu (prawa TV , inne, stadionowe reklamy ,czy bramki liczace iloć osób) przytulić bokiem niezłš kase. To co się dziejei iloć przekrętów przekracza wszelkie możliwe wyobrażenia. Ile rzeczy jeszcze nie wyszło i ile wogóle nie wyjdzie?. Ci panowie broniš swoich czterech liter nawzajem ,gdyż wszyscy razem sš powišzani w różnego rodzaju machloje i kombinacje finansowe. Więc jak majš się nawzajem oskarzać, skoro razem krecili te lody i razem zarabiali. Lewe transfery to już historia. Przekupione mecze tego już nikt nie jest w stanie obliczyć. A może panowie ustalš kolejnš AMNESTIE wewnętrznš dla upokorzonych kolesi. Nóż mi się w kieszeni otwiera gdy tylko patrze na te butne, pewne siebie twarze, którym nawet jakby napluć prosto w twarz to by powiedzieli ,ze deszcz pada. Otoczeni ławš swoich prawników majš w nosie wszysko i wszystkich. miejš się prosto w twarz opinii publicznej i mówiš do ostatniej chwili ,że to nie oni. Skandal jakich jeszcze w polskim sporcie nie było. Wszystkich jak leci z tego zarzšdu wypiepszył bym na zbity łeb bez prawa powrotu do organizacji i zajmowania podobnych stanowisk. Dziwi mnie ,że polskie prawo nie potrafi sobie poradzić z tymi nadętymi cwaniaczkami.

Pomimo kolejnych aresztowań panowie tak naprawdę majš się wietnie, i

planujš kolejne wajchy i ustawianie się wzajemne na stołkach. Bo cóż zmieni Zjazd skoro banda tych samych przekupnych drani będzie się nawzajem wybierała. Nie zmieni nic. Zamieni się personalnie parę osób i dalej będš miać się wszyskim prosto w twarz. Piłka polska jako piłka nic na tym nie skorzysta.

Po prostu makabra!

 

PS Boniek dla mnie jest jedynš szansš ,ale chyba brakl mu

siły przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...