Skocz do zawartości

Archiwalne Posty


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów (0-8) 1 2,00 Bet365

Greg Hancock over 12 punktów 1,90 Bet365

Szlagier, w Zielonej Górze. Mam tylko nadzieję, że dzisiejszego widowiska nie popsuje deszcz, który podobno ma zacząć padać w Zielonej Górze około godziny 20.. :D Huszcza wypowiedział się, że już raczej na bonus nie ma szans na bonusa dlatego skupią się na zwycięstwie w dzisiejszej potyczce. Myślę jednak, że będą chcieli tego dokonać w największych rozmiarach jakich to będzie tylko możliwe. Na pewno jeśli chodzi o gości dzielnie czoła powinni stawiać Nicki i Tomek, nie wiadomą jest dla mnie forma Hansa, na pewno „Puk” będzie robił wszystko co w jego mocy by udowodnić Dowhanowi, że nie słusznie „puścił” go z Zielonej Góry. Forma Zagar również to pewna zagadka, na torze w Gorzowie radzi sobie dobrze z tym, że na wyjazdach bywa gorzej. Wielki talent, Bartek Zmarzlik w parze z Cyranem jednak chyba stoją na straconej pozycji w potyczce z juniorami gospodarzy. „Trzech Muszkieterów” gospodarzy czyli „PePe”, „Herbie” i Jonsson dzisiaj pojadą w dodatkowym biegu jako zastępstwo zawodnika, to na pewno handicap dla gospodarzy chociaż Jonsson podobno jest przeziębiony. Na przebłysk formy Jonasa jednak bym nie liczył a o juniorach czyli Dudku i Strzelcu napisałem wyżej. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy minimum 10 punktami i over punktowy lidera klasyfikacji Grand Prix.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2011-07-01, 19:24 ]

:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do tego dołożyłbym jeszcze:

 

Piotr Protasiewicz over 11 @ 1,40 Bet365

 

Kurs mały ale jak dla mnie pewniak.. :) Pepe w tym sezonie dzieli i rządzi w polskiej e-lidze - ma 4.średnią biegową wynoszącą 2,333 Śr/bieg, co w najwyższej klasie rozgrywkowej jest znakomitym wynikiem :)) Do tego pojedzie 6-krotnie dzięki zastostowaniu z/z.. W drużynie gości praktycznie tylko dwójka zawodników jest w stanie z nim powalczyć (Gollob and Pedersen) Jedzie w parze z juniorem, a więc wszystkie znaki na niebie wskazują że over na luziku dziś wchodzi :D

 

Popieram też typ na Hancocka, którzy w parze z J.Davidssonem będzie trzaskał znacznie więcej punktów, lider GP jest po prostu rewelacyjny w tym roku :ok: over 12 po kursie 1,90 nie można przepuścić :p

 

A co do wyniku wygra Falubaz, ale czy tak wysoko? Dla mnie no bet - w końcu to derby ziemi lubuskiej tu wszystko może się zdarzyć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Zuzel Ekstraliga

Spotkanie.Unibax Toruń-Marma Rzeszów L.Richardson -R.Okoniewski (+0.5)

Typ.2

Kurs.2.0

Bukmacher.ToBet.

Data.03.07.2011 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzis o godzinie 19.00 miejscowy Unibax Toruń podejmowac bedzie Marme Rzeszów.Faworytem tej konfrontacji jest bez watpienia zespol z Torunia.Tu jednak nic nie zarobimy bowiem na wygrana gospodarzy jest kurs 1.01...Ja jednak wybralem typ na zawodnikow..ktory zdobedzie wiecej punktow...Jedynym zmartwieniem jest tylko to czy pogoda pozwoli na rozegranie tego spotkania.Co prawda obiekt w Toruniu jest czesciowo zadaszony ale nigdy nic nie wiadomo.Przejde do meritum czyli typu w parze L.Richardson -R.Okoniewski (+0.5).Jak dla mnie to wielkie nieporozumuienie...a moze kolejny blad w Tobecie...po pierwsze kursy odpowiednio 1,72-2,0 na korzysc Anglika...dlaczego...nie wiem...Po pierwsze w ostatnich meczach to Okon punktuje wysmienicie...No moze z wyjatkiem ostatniego meczu u siebie z Wroclawiem gdzie lepszy byl Anglik-10 pkt a Okon-9 pkt...Ale reszta meczy to nokaut Polaka...Z Czestochowa -dom-R.Okoniewski -12 pkt L.Richardson-4 pkt

Tarnow -wyjazd-R.Okoniewski -15 pkt L.Richardson-4 pkt...Dla tych co sie interesuja troche zuzlem,to wiedza ,ze Okon ma teraz niesamowita forme,natomiast L.Richardson jesli jedzie to tylko u siebie na Rzeszowskim owalu.I jeszcze troche statystyk...

 

L.Richardson-srednia na bieg 1.59 na mecz 7.33 dom-bieg-1.80 wyjazd-1.31

R.Okoniewski-srednia na bieg 1.66 na mecz 6.44 dom-bieg-1.68 wyjazd-1.64

Byc moze bukmacher bral pod uwage tylko srednia na mecz...i mecze u siebie...gdzie Anglik bryluje...Ale w meczach wyjazdowych,takim jak dzis to Okoniewski nokautuje L.Richardsona.Jak dla mnie typ pewny na 90 procent...Ja pogralem go osobiscie grubo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Sullivan over 11,5 punktów 1,65 Fortuna

 

Ryan co tu dużo mówić, spisuje się wyśmienicie na Motoarenie, jest kapitanem drużyny i liderem w tym sezonie. Ryan pojedzie dzisiaj trzykrotnie w parzę z juniorem i raz z „Miedziakiem”. Już w czwartym biegu przekonamy się o sile Ryan ponieważ będzie musiał stawić czoła liderowi gości, czyli Jasonie Crumpie. Cieszy mnie to, że w programie tylko raz spotkają się na torze, właśnie w biegu czwarty, no ale znając życie drugie spotkanie nastąpi w biegu 15. Mam nadzieję, że Ryan będzie się spisywał bardzo dobrze to nie będzie pewnie sensu wystawić Jasona w taktycznej w biegu z Ryanem. Tak poza trzy krotnym Mistrzem Świata trudno dzisiaj będzie szukać rywali dla Ryana, nawet jeśli będzie jeżdził parowo to myślę, że dwa biegi wygra a w pozostałych przyjedzie drugi z bonusem bądż też bez. Stawiam na over punktowy kapitana „Aniołów”

Greg Hancock over 10,5 punktów 1,75 Fortuna

 

Fortuna zaszalał, mimo że liczone są pierwsze 5 biegów, to przecież Grega tak czy tak nie zobaczymy 6 razy na torze(brak z/z a wątpię, że Sparta będzie prowadziła w Zielonej Górze różnicą 6 punktów :D). Każdy bukmacher wystawił linię o punkt lub dwa więcej dlatego korzystam z tej promocji. Greg czwartkowe spotkanie w Zielonej Górze czyli Derby Lubuskie zaczął tak w kratkę później się już „rozkręcił” i w 14 biegu przypieczętował zwycięstwo gospodarzy ogrywając Tomasza Golloba, który do tego biegu nie zaznał goryczy porażki w tym spotkaniu. Dzisiaj wystąpi w parzę z Grzesiem Zengotą oraz raz Jonasem, czyli stosunkowo zawodników w parze ma łatwych, przez Grzegorz wraca po długiej kontuzji a Jonas po prostu spisuję się mizernie na wszystkich torach w Ekstralidze. Stawiam na over punktowy byłego Mistrza Świata.

 

Tomasz Gollob over 12 punktów 1,90 Bet365

Jarosław Hampel over 11,5 punktów 1,70 Fortuna

 

Bez wątpienia hit kolejki to spotkanie w Lesznie. Mistrz i Vc Mistrz Świata spotkają się już w biegu czwartym, ale to pewnie nie będzie ich ostatnie spotkanie dzisiaj na torze w Lesznie, znając życie obaj pojawią się pod taśmą w biegu 15. Tomek i Jarek dzisiaj w parze jadą z juniorami, co na pewno jest handicapem jeśli chodzi o zdobycie większej ilości punktów. O Jarka 12 punktów jestem dzisiaj zupełnie spokojny. W spotkaniu z „Aniołami” zrobił 13 punktów plus bonus. O Tomka over punktowy też raczej jestem spokojny tym bardziej, że Zagar nie czuję się najlepiej jednak Hans w Polsce nadal jeżdzi bezbarwnie, te fakty powodują, że dzisiaj Tomka raczej na torze zobaczymy 6 razy, i dlatego myślę, że spokojnie Mistrz Świata zdobędzie 13 oczek. Skoro na nie lubianym torze w Zielonej Górze „wykręcił” 14 oczek w pięciu startach, to dlaczego nie ma powtórzyć wyniku na torze w Lesznie? Szczerze po czwartkowym spotkaniu spodziewałem się wyższej linii na punkty Tomka.. ;) Stawiam w przypadku obu zawodników na over punktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falubaz Zielona Góra - Betard Wroclaw(+14) 2 1,76 Bet365

 

Falubaz z trójką liderów w osobach Hancocka, Protasiewicza i Jonssona, jednak już bez z/z która działała na ich korzyść.. Ta trójca pewnie koło 36pkt. jest w stanie zdobyć, ale co z resztą? Po raz pierwszy w tym roku na torze ujrzymy Grzesia Zengotę, który jeszcze przed inauguracją sezonu doznał ciężkiej kontuzji.. Dziś wiele się po nim nie spodziewam ale z biegu na bieg powinien się rozkręcać. Do tego Davidsson, który na ciężkim torze może za wiele nie zrobić. Juniorzy na remis, Dudkowi z Janowskim lekko nie będzie ;) Wrocławianie (w głównej mierze Jędrzejak - Świderski) przy W69 zdobyli tu całkiem niedawno tytuł MPPK, co pokazuje że dobrze czują się na tym torze. W zeszłym roku Falubaz przegrał w RZ 43:47 by w play offach zwyciężyć 46:38 (pamiętna sytuacja z motocyklami Świderskiego, któremu odebrano 6pkt.) Znakomicie wtedy zaprezentował się również Bjerre. Jak widzimy zapowiada się więc całkiem wyrównane spotkanie :))

 

Do tego dokładam:

 

Unia Leszno - Stal Gorzów 1 1,57 Bet365

 

Mecz już przełożony na 19:00.. Siła Stali na wyjazdach to przede wszystkim Gollob and Pedersen.. Reszta prezentuje raczej mizerną dyspozycję. W Lesznie dzieli i rządzi Jarek Hampel. Silnymi punktami będą też pewnie Kołodziej z Batchelorem.. Juniorzy raczej na remis choć własny tor to w końcu handicap gospodarzy. Jeśli tylko Skóra z Kennetem zdobędą kilka punktów gospodarze powinni rozstrzygnąć spotkanie na własną korzyść :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Sullivan over 11,5 punktów 1,65 Fortuna :minus:

 

Ryan co tu dużo mówić, spisuje się wyśmienicie na Motoarenie, jest kapitanem drużyny i liderem w tym sezonie. Ryan pojedzie dzisiaj trzykrotnie w parzę z juniorem i raz z „Miedziakiem”. Już w czwartym biegu przekonamy się o sile Ryan ponieważ będzie musiał stawić czoła liderowi gości, czyli Jasonie Crumpie. Cieszy mnie to, że w programie tylko raz spotkają się na torze, właśnie w biegu czwarty, no ale znając życie drugie spotkanie nastąpi w biegu 15. Mam nadzieję, że Ryan będzie się spisywał bardzo dobrze to nie będzie pewnie sensu wystawić Jasona w taktycznej w biegu z Ryanem. Tak poza trzy krotnym Mistrzem Świata trudno dzisiaj będzie szukać rywali dla Ryana, nawet jeśli będzie jeżdził parowo to myślę, że dwa biegi wygra a w pozostałych przyjedzie drugi z bonusem bądż też bez. Stawiam na over punktowy kapitana „Aniołów”

Greg Hancock over 10,5 punktów 1,75 Fortuna :plus:

 

Fortuna zaszalał, mimo że liczone są pierwsze 5 biegów, to przecież Grega tak czy tak nie zobaczymy 6 razy na torze(brak z/z a wątpię, że Sparta będzie prowadziła w Zielonej Górze różnicą 6 punktów :D). Każdy bukmacher wystawił linię o punkt lub dwa więcej dlatego korzystam z tej promocji. Greg czwartkowe spotkanie w Zielonej Górze czyli Derby Lubuskie zaczął tak w kratkę później się już „rozkręcił” i w 14 biegu przypieczętował zwycięstwo gospodarzy ogrywając Tomasza Golloba, który do tego biegu nie zaznał goryczy porażki w tym spotkaniu. Dzisiaj wystąpi w parzę z Grzesiem Zengotą oraz raz Jonasem, czyli stosunkowo zawodników w parze ma łatwych, przez Grzegorz wraca po długiej kontuzji a Jonas po prostu spisuję się mizernie na wszystkich torach w Ekstralidze. Stawiam na over punktowy byłego Mistrza Świata.

 

Tomasz Gollob over 12 punktów 1,90 Bet365 :minus:

Jarosław Hampel over 11,5 punktów 1,70 Fortuna :plus:

 

Bez wątpienia hit kolejki to spotkanie w Lesznie. Mistrz i Vc Mistrz Świata spotkają się już w biegu czwartym, ale to pewnie nie będzie ich ostatnie spotkanie dzisiaj na torze w Lesznie, znając życie obaj pojawią się pod taśmą w biegu 15. Tomek i Jarek dzisiaj w parze jadą z juniorami, co na pewno jest handicapem jeśli chodzi o zdobycie większej ilości punktów. O Jarka 12 punktów jestem dzisiaj zupełnie spokojny. W spotkaniu z „Aniołami” zrobił 13 punktów plus bonus. O Tomka over punktowy też raczej jestem spokojny tym bardziej, że Zagar nie czuję się najlepiej jednak Hans w Polsce nadal jeżdzi bezbarwnie, te fakty powodują, że dzisiaj Tomka raczej na torze zobaczymy 6 razy, i dlatego myślę, że spokojnie Mistrz Świata zdobędzie 13 oczek. Skoro na nie lubianym torze w Zielonej Górze „wykręcił” 14 oczek w pięciu startach, to dlaczego nie ma powtórzyć wyniku na torze w Lesznie? Szczerze po czwartkowym spotkaniu spodziewałem się wyższej linii na punkty Tomka.. ;) Stawiam w przypadku obu zawodników na over punktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falubaz Zielona Góra - Betard Wroclaw(+14) 2 1,76 Bet365 :minus:

 

Falubaz z trójką liderów w osobach Hancocka, Protasiewicza i Jonssona, jednak już bez z/z która działała na ich korzyść.. Ta trójca pewnie koło 36pkt. jest w stanie zdobyć, ale co z resztą? Po raz pierwszy w tym roku na torze ujrzymy Grzesia Zengotę, który jeszcze przed inauguracją sezonu doznał ciężkiej kontuzji.. Dziś wiele się po nim nie spodziewam ale z biegu na bieg powinien się rozkręcać. Do tego Davidsson, który na ciężkim torze może za wiele nie zrobić. Juniorzy na remis, Dudkowi z Janowskim lekko nie będzie ;) Wrocławianie (w głównej mierze Jędrzejak - Świderski) przy W69 zdobyli tu całkiem niedawno tytuł MPPK, co pokazuje że dobrze czują się na tym torze. W zeszłym roku Falubaz przegrał w RZ 43:47 by w play offach zwyciężyć 46:38 (pamiętna sytuacja z motocyklami Świderskiego, któremu odebrano 6pkt.) Znakomicie wtedy zaprezentował się również Bjerre. Jak widzimy zapowiada się więc całkiem wyrównane spotkanie :))

 

Do tego dokładam:

 

Unia Leszno - Stal Gorzów 1 1,57 Bet365 :plus:

 

Mecz już przełożony na 19:00.. Siła Stali na wyjazdach to przede wszystkim Gollob and Pedersen.. Reszta prezentuje raczej mizerną dyspozycję. W Lesznie dzieli i rządzi Jarek Hampel. Silnymi punktami będą też pewnie Kołodziej z Batchelorem.. Juniorzy raczej na remis choć własny tor to w końcu handicap gospodarzy. Jeśli tylko Skóra z Kennetem zdobędą kilka punktów gospodarze powinni rozstrzygnąć spotkanie na własną korzyść :p

 

Bardziej obawiałem się o Unię a tu Wrocek niespodzianka in minus bo nawet nie powalczyli z osłabioną Zielonką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awizowane składy:

 

PGE Marma Rzeszów:

1. Chris Harris

2. Maciej Kuciapa

3. Rafał Okoniewski

4. Lee Richardson

5. Jason Crump

6. Dawid Lampart

 

Stelmet Falubaz Zielona Góra:

9. Greg Hancock

10. Grzegorz Zengota

11. Andreas Jonsson

12. Jonas Davidsson

13. Piotr Protasiewicz

14. Patryk Dudek

 

 

Włókniarz Częstochowa

1. Grigorij Łaguta

2. Artiom Łaguta

3. Peter Karlsson

4. Rafał Szombierski

5. Daniel Nermark

6. Artur Czaja

 

Tauron Azoty Tarnów

9. Krzysztof Kasprzak

10. Martin Vaculik

11. Sebastian Ułamek

12. Bjarne Pedersen

13. Fredrik Lindgren

14. Tadeusz Kostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów bez Rafała Okoniewskiego!

Na środę zaplanowano zaległe spotkanie Speedway Ekstraligi pomiędzy Stelmetem Falubazem Zielona Góra a PGE Marmą Reszów. Drużyna gości przystąpi do meczu osłabiona brakiem Rafała Okoniewskiego.

 

W takim razie wydaje mi się, że wykorzystają goście ZZ, więc wszyscy zawodnicy będą mogli pojechać 1 raz więcej, bo Okoń ma 2 średnią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Crump over 13 punktów 1,85 Bet365

Greg Hancock over 11 punktów 1,95 Bet365

 

Tylko jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiaj spotkań odbędzie się. W Tarnowie od rana pada tor wygląda fatalnie, więc trzeba było coś wybrać ze spotkania w Zielonej Górze. Mimo że handicap jest nisko ustawiony to ja go po prostu „nie czuję”, być może z powodu tej Z/Z. Ale za to to czuję bardzo dobry występ liderów ekip z Zielonej Góry oraz Rzeszowa. Jason Crump, były Mistrz Świat jest nie kwestionowanym liderem na chwilę obecną Rzeszowskiej drużyny, dzisiaj pojedzie pewnie siedem razy, ponieważ wystartuje jako zastępstwo zawodnika za „Okonia”, a i znając życie wystartuje jako rezerwa taktyczna, przecież trudno sobie wyobrazić jak Falubaz nie prowadzi dzisiaj z gośćmi co najmniej sześcioma punktami.. Jeśli chodzi o Grega, no jest w wybornej formie. Myślę, że spokojnie go stać dzisiaj na zdobycie 12 punktów. Pojedzie w parze z Zengotą, więc jak będzie możliwość to może go puścić przed siebie aby przypilnować podwójnej wygranej. Ale myślę, że dwa biegi dzisiaj wygra. Podsumowując, stawiam na over punktowy w przypadku oby zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Crump over 13 punktów 1,85 Bet365 :plus:

Greg Hancock over 11 punktów 1,95 Bet365 :minus:// puchnie..? :p

 

Tylko jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiaj spotkań odbędzie się. W Tarnowie od rana pada tor wygląda fatalnie, więc trzeba było coś wybrać ze spotkania w Zielonej Górze. Mimo że handicap jest nisko ustawiony to ja go po prostu „nie czuję”, być może z powodu tej Z/Z. Ale za to to czuję bardzo dobry występ liderów ekip z Zielonej Góry oraz Rzeszowa. Jason Crump, były Mistrz Świat jest nie kwestionowanym liderem na chwilę obecną Rzeszowskiej drużyny, dzisiaj pojedzie pewnie siedem razy, ponieważ wystartuje jako zastępstwo zawodnika za „Okonia”, a i znając życie wystartuje jako rezerwa taktyczna, przecież trudno sobie wyobrazić jak Falubaz nie prowadzi dzisiaj z gośćmi co najmniej sześcioma punktami.. Jeśli chodzi o Grega, no jest w wybornej formie. Myślę, że spokojnie go stać dzisiaj na zdobycie 12 punktów. Pojedzie w parze z Zengotą, więc jak będzie możliwość to może go puścić przed siebie aby przypilnować podwójnej wygranej. Ale myślę, że dwa biegi dzisiaj wygra. Podsumowując, stawiam na over punktowy w przypadku oby zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedway World Cup 2011



 

20100623204116_20100407144138_fimspeedwayworldcup_2395918%5B13%5D.jpg

 

Awizowane Składy:

 

Niemcy (kaski czerwone)

1. Kevin Wolbert

2. Max Dilger

3. Tobias Busch

4. Mathias Schultz

5. Tobias Kroner

Menedżer: René Schafer

 

Szwecja (kaski niebieskie)

1. Andreas Jonsson

2. Fredrik Lindgren

3. Antonio Lindback

4. Jonas Davidsson

5. Thomas H. Jonasson

Menedżer: Bo Wirebrand

 

Australia (kaski białe)

1. Jason Crump

2. Darcy Ward

3. Troy Batchelor

4. Rory Schlein

5. Chris Holder

Menedżer: Craig Boyce

 

Dania (kaski żółte)

1. Nicki Pedersen

2. Bjarne Pedersen

3. Kenneth Bjerre

4. Niels-Kristian Iversen

5. Mads Korneliussen

Menedżer: Anders Secher



Rosja (kaski czerwone)

1. Roman Povazhny

2. Artiom Łaguta

3. Emil Sajfutdinow

4. Renat Gafurow

5. Grigorij Łaguta

Menedżer: Andriej Sawin



Wielka Brytania (kaski niebieskie)

1. Chris Harris

2. Scott Nicholls

3. Tai Woffinden

4. Edward Kennett

5. Ben Barker

Menedżer: Neil Middleditch



Polska (kaski białe)

1. Tomasz Gollob

2. Jarosław Hampel

3. Janusz Kołodziej

4. Piotr Protasiewicz

5. Krzysztof Kasprzak

Menedżer: Marek Cieślak

 

Czechy (kaski żółte)

1. Ales Dryml

2. Matej Kus

3. Lukas Dryml

4. Tomas Topinka

5. Filip Sitera

Menedżer: Milan Spinka

 

Terminarz:

 

1. Półfinał w Vojens - 9 lipca

2. Półfinał w King's Lynn - 11 lipca

 

Baraż w Gorzowie - 14 lipca

Finał w Gorzowie - 16 lipca

 

Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze doniesienia prasowe potwierdzają się! Reprezentacja Rosji w poniedziałkowym półfinale Drużynowego Pucharu Świata w King's Lynn wystąpi bez swoich największych gwiazd, czyli Emila Sajfutdinowa i braci Łagutów.

Za Artioma i Grigorija Łagutów pojadą Siergiej Darkin i Ilia Bondarenko, którzy na co dzień ścigają się w brytyjskiej Premier League. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie miejsce Sajfutdinowa. Skład Rosjan uzupełniają Roman Povazhny i Renat Gafurow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czemu nie ma Sullivana w składzie w Australii? Gdyby jechali z Sullivanem w ciemno bym na nich stawiał, bo kursik niezły :D

 

Zapytaj Jasona Crumpa, na pewno Tobie powie.. Ze nie przepada za kapitanem "Aniołów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i bez Sullivana to właśnie Australia wg mnie będzie naszym najgroźniejszym rywalem.. Jedynym słabym punktem wydaje się Schlein, reszta w wysokiej formie.. Crump wiadomo, Holder 3 w GP, Ward z Batchelorem konkretnie śmigają w każdej lidze - bez wątpienia mocny team :)) U nas też kilka niewiadomych choć Polacy powinni w finale wykorzystać atut własnego toru.. Pewniacy to Gollob i Hampel, Protas na polskich torach w tym sezonie jest bardzo mocny, a w przypadku słabego występu w półfinale Kołodzieja czy Kasprzaka możliwe, że ujrzymy któregoś z juniorów.. Ja osobiście postawiłbym na Maćka Janowskiego :D

Ps. Na Australię kurs 5,50 w Bet365 faktycznie kusi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska win SWC 2011 1,55 Tobet

 

Polacy raczej bez problemowo wejdą do finału czy to z King's Lynn czy z czwartkowego barażu.. Wszystko fajnie, Kasprzak nie pewny, Protasiewicz nie pewny Kołodziej też. Nawet Jarek nie wiem czy aż tak rewelacyjnie czuje się na „Jancarzu” ale jest Tomek który na pewno będzie służył radą i pomocą chłopakom, ponieważ jadą jako drużyna więc to czy kogoś lubi czy nie zejdzie na drugi plan.. Australia tak na prawdę ma Crump i Holdera i co dalej? Troy był by mocny ale chyba w Lesznie a w Gorzowie na pewno będzie miał pod górkę więc dziwi mnie takie „podniecenie” kursem na „Kangury”. Duńczycy na pewno będą mogli liczyć na Nickiego który tak jak Tomek na pewno ma dość dużą wiedzę na temat tego toru. Hans niby jest zawodnikiem Stali ale na chwile obecną „wykręcił” mało kółek na tym torze więc nie wiem czy będzie mógł coś powiedzieć w razie czego kolegą. Grożny moim zdaniem będzie „Puk”, który spisuje się bardzo dobrze na torze w Gorzowie. Dobry początek sezonu Bjerrego, ale na chwilę obecną jest to zawodnik, który jeżdzi po prostu w kratkę chociaż na „Jancarzu” jeżdzi mu się bardzo dobrze. Po Madsie bym się wiele nie spodziewał. Jeśli chodzi o Szwedów i Brytyjczyków to nie widzę jakichkolwiek szans by zagrozili Polakom w walce o obronę tytułu. Oczywiście na chwilę obecną nawet skład finału nie jest pewny, ale Polacy, Australijczycy i Duńczycy bez wątpienia się w nim znajdą i stawiam na Biało-Czerwonych myślę, że po kursie o 20 groszy większym niż u innych bukmacherów warto to zagrać. Let's go Boy's ! ;)

 

Wielka Brytania win Event 2 SWC 2011 3,20 Bet365

 

No tutaj Bet365 po prostu zaszalał. Nie będę pisał o „Saszkach” i Czechach bo oni to po prostu zajmą się walką o trzecią lokatę więc nie ma sensu się rozpisywać o nich przy tym typie. Brytyjczycy już dobrze wiedzą, że jeśli nie wygrają w poniedziałek to po prostu mogą mieć ciężko w walce o finał Speedway World Cup. Ponieważ z pierwszego półfinału „wjadą” do barażu dwie dużo mocniejsze ekipy od nich i nie oszukujmy się w barażu Brytyjczycy raczej z nimi walki nie nawiążą. Neil już dobrze to wszystko przemyślał i skład i tor jaki musi być w poniedziałek w King's Lynn. Polacy na pewno nie będą walczyli ze wszystkich sił by wygrać tamte zawody, ponieważ czwartkowy trening na pewno się przyda przed sobotnim finałem. Dużo osób twierdzi, że Brytyjczycy są słabi, ale w zeszłym sezonie było dokładnie to samo u siebie pokonali mocnym „Kangurów” i to w King's Lynn gdzie „Bomber” i „Szkot” zdobyli po 13 i 14 ptk. Fakt nie będzie Lee, ale jest Barker i Kennett którzy mają bardzo dobry sezon w swojej lidze. Stawiam, że Brytyjczycy swoim ciężkim „owalem” i jego o niebo lepszą znajomością niż „nasze orły” przechylą szale na swoją korzyść i awansują do finału a Polacy przyjadą na czwartkowy trening do Gorzowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania – Szwecja 1 1,44 Bet365

Australia – Szwecja 1 1,54 Bet365

„Kangury” i Duńczycy myślę, że zajmą się sobą w walce o pierwsze miejsce w dzisiejszym półfinale co da bezpośredni awans do finału SWC za tydzień w Gorzowie. Jeśli chodzi o składy to nie ma co ukrywać Duńczycy i Australijczycy mają na pewno zawodników lepszy, skuteczniejszych i już chyba bardziej doświadczonych aniżeli Szwedzi. Szwecja w tym roku jedzie bez „Zorro” co na pewno jest sporym osłabieniem, ten facet ma już olbrzymie doświadczenie a tacy ludzie na prawdę pomagają swoim drużyną w parkingu. W zeszłym roku na torze w Vojens, Duńczycy radzili sobie świetnie, warto spojrzeć, że jednak Szwedzi odstawali od Duńczyków. W tamtych zawodach „Kangury” nie jechali, ponieważ ogólnie w SWC 2010 startowali osłabieni brakiem między innymi Crumpa i jeszcze wtedy ścigającego się Adamsa. Z powodu, że zawody są w tym „strasznym” Vojens nie stawiam żadnych H2H na zawodników, ani na ich zdobycze punktowe. Gram po prostu, że pierwsze dwie lokaty w dzisiejszym turnieju zajmą gospodarze oraz „Kangury”, a z trzeciej lokaty Szwedzi pojadą na czwartkowy baraż do Gorzowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Speedway World Cup

Wydarzenie: półfinał SWC w Vojens

Data: 09.07.2011, godz. 19:00

Typ: zwycięzca- Australia

Kurs: 2.1

Bukmacher: Tobet

 

Już dziś w duńskim Vojens rozpocznie się rywalizacja o finał SWC, który w tym roku odbędzie się 16 lipca w Gorzowie. Tytułu mistrzowskiego sprzed roku będą bronić Polacy. Z pewnością pierwszy półfinał można nazwać "grupą śmierci". Wystąpią w nim gospodarze- Duńczycy, a także bardzo mocna Australia i Szwecja. Stawkę uzupełnią będący w tej batalii raczej tłem dla reszty drużyn- Niemcy, nie posiadający w swoim składzie nawet jednego klasowego zawodnika. Zacznijmy od Szwedów. Ich skład prezentuję się następująco: Andreas Jonsson, Fredrik Lindgren, Antonio Lindback, Jonas Davidsson i Thomas H. Jonasson. Patrząc na formę poszczególnych zawodników w różnych ligach w tym na najbardziej weryfikującą umiejętności żużlowe- Speedway Ekstraligę(Polska) jedynym pewnym punktem drużyny jest z pewnością Andreas "Adrenalina" Jonsson, który zarówno dobrze radzi sobie w lidze polskiej jak i szwedzkiej. Fredka Lindgren oraz Antonio Lindback to zawodnicy występujący na co dzień w Grand Prix jednak wyniki osiągane przez tych jeźdźców na wszystkich płaszczyznach w tym roku nie zwalają z nóg, ich jazda jest bardzo chimeryczna i np. Fredrik w meczu 8 kolejki szwedzkiej Elitserien zrobił dobry wynik 12 pkt + bonus żeby 2 tygodnie później w ważnym meczu z liderem rozgrywek zrobił "tylko" 8 pkt + 3 bonusy, a jego drużyna kreowana przed sezonem na mistrza przegrała 1 małym punkcikiem 44-45 i zajmowała obecnie ostatnie miejsce w tabeli!(wszystko działo się na przestrzeni ostatnich 3 tygodni). Z kolei Davidsson tragicznie jeździ w lidze polskiej i ciężko wyrokować jego wynik, młody Jonasson jest perspektywicznym zawodnikiem jednak jego forma również pozostaję zagadką. Ekipa gospodarzy- Duńczyków to przede wszystkim 3-krotny Mistrz Świata Nicki Pedersen jeżdżący bardzo równo, a zarazem bardzo dobrze wspierany przez Iversena notującego bardzo udany sezon oraz K.Bjerre, który nie porywa swoimi występami w tym roku jednak u siebie powinien powalczyć. Skład uzupełniają Bjerne Pedersen, którego występ naprawdę ciężko przewidzieć oraz teoretycznie najsłabszy punkt w drużynie Mads Korneliussen, którego atutem powinna być znajomość toru w Vojens. Co do toru, to prognozy pogody przewidują lekkie opady w godzinach 16-20, co świadczy o tym, że miało by padać tuż przed zawodami, jak i na samym początku ich trwania. Jeśli to wszystko by się sprawdziło gospodarze stracą handicap w postaci atutu własnego toru, ponieważ deszcz pokrzyżowałby plany w przygotowaniu takiej nawierzchni jakiej życzą sobie Duńczycy. Teraz czas na Australię- moich faworytów. Trzonem drużyny jest Jason Crump kapitalnie jeżdżący w lidze polskiej(aktualnie 2 średnia), 3-krotny Mistrz Świata, najbardziej utytułowany zawodnik ostatnich 10 lat, do tego skład uzupełniają znakomicie dysponowane w tym sezonie, młode kangury- Chris Cholder, trzon drużyny toruńskiej, rewelacyjnie radzący sobie w Grand Prix oraz lidze polskiej, Darcy Ward, 19 latek mający 1 średnia w 1 lidze polskiej ! Troy Batchelor, bardzo pewny punkt leszczyńskiej Unii, który wspólnie z Jarosławem Hampelem trzymał przez wiele spotkań w tym sezonie wynik dla drużyny z Leszna oraz jeden niepewny punkt Rory Schlein, który jeździ całkiem przyzwoicie, ale ciężko przewidzieć czy to wystarczy. Kolejnym argumentem jest forma zawodników dosłownie sprzed kilku dni. 6 lipca Darcy Ward i Chris Cholder zdobyli komplet punktów, pierwszy z nich 15, drugi 13+ 2 bonusy, natomiast Troy Batchelor 4 lipca zdobył 12 pkt + 1 bonus! Na koniec prześledźmy statystyki ligi angielskiej, w której specyfika torów jest chyba najbardziej podobna do tego z Vojens(polskie i szwedzkie raczej ani geometrią, ani nawierzchnią nie przypominają duńskiego owalu). D.Ward ma 1 średnią, Ch.Cholder ma 3, T.Batchelor ma 5,a R.Schlein 7 wśród 61 sklasyfikowanych zawodników! Podsumowując patrząc na aktualną dyspozycję zawodników oraz kurs, który w tej chwili wynosi na Australię 2,1 (Dania 2,0, Szwecja 4,5) oraz to, że w drużynie z antypodów znaków zapytania jest znacznie mniej niż w innych drużynach polecam stawiać na ich wygraną w turnieju, który już dziś wystartuję o godzinie 19. Pozdrawiam i GL & HF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania – Szwecja 1 1,44 Bet365 :plus:

Australia – Szwecja 1 1,54 Bet365 :minus:

„Kangury” i Duńczycy myślę, że zajmą się sobą w walce o pierwsze miejsce w dzisiejszym półfinale co da bezpośredni awans do finału SWC za tydzień w Gorzowie. Jeśli chodzi o składy to nie ma co ukrywać Duńczycy i Australijczycy mają na pewno zawodników lepszy, skuteczniejszych i już chyba bardziej doświadczonych aniżeli Szwedzi. Szwecja w tym roku jedzie bez „Zorro” co na pewno jest sporym osłabieniem, ten facet ma już olbrzymie doświadczenie a tacy ludzie na prawdę pomagają swoim drużyną w parkingu. W zeszłym roku na torze w Vojens, Duńczycy radzili sobie świetnie, warto spojrzeć, że jednak Szwedzi odstawali od Duńczyków. W tamtych zawodach „Kangury” nie jechali, ponieważ ogólnie w SWC 2010 startowali osłabieni brakiem między innymi Crumpa i jeszcze wtedy ścigającego się Adamsa. Z powodu, że zawody są w tym „strasznym” Vojens nie stawiam żadnych H2H na zawodników, ani na ich zdobycze punktowe. Gram po prostu, że pierwsze dwie lokaty w dzisiejszym turnieju zajmą gospodarze oraz „Kangury”, a z trzeciej lokaty Szwedzi pojadą na czwartkowy baraż do Gorzowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska – Wielka Brytania (0-7,5) 2 1,68 Tobet

Polska - Wielka Brytania (0-5) 2 1,90 Bet365

 

Dzisiaj na torze w King's Lynn odbędzie się drugi półfinał Speedway World Cup, faworytem tego półfinału i to zdecydowanym według bukmacherów są Polacy, ale czy na pewno? Czy mamy aż tak wielką silę ognia, by stawiać nas w roli aż tak głównego faworyta? Nie będą się rozpisywał o Rosjanach i Czechach, ponieważ oni zajmą się sobą a dokładnie walką o trzecią lokatę. Tak jak pisałem w typ długoterminowym, Brytyjczycy doskonale zdają sobie sprawę, że jeśli dziś nie wygrają to o awans do finału w Gorzowie może być już szalenie ciężko. Nasza reprezentacja może liczyć na pewno na Tomka i Jarka oraz „Kaspera” ale co dalej, niby Protasiewicz jeżdził kiedyś na torze w King's Lynn ale to przecież było dawno i na pewno wiele się po zmieniało, do tego słaba psychika Piotra w zawodach takiej rangi więc sam nie wiem czego się można spodziewać po nim dzisiaj. Drugą zagadką jeszcze większą niż Piotr jest dla mnie „Koldi”, który po prostu jeżdzi w kratkę. Nie wierze również w to, że Tomek, Jarek i Krzychu nie zaliczą wpadek, ba myślę, że nasz kapitan dopasuje się gdzieś dopiero na drugą-trzecią serie. Natomiast Brytyjczycy nie mają nic do stracenia na pewno będą walczyli ze wszystkich sił, formę na torach Brytyjskich pokazuje „Bomber”, „Tajski” oraz Scott do tego dobrze radzący sobie Barker. Stawiam dzisiaj na wyrównany bój między Polakami a Brytyjczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs na Wielką Brytanię jeszcze atrakcyjniejszy :p Ale wg mnie nasi pewnie wygrają.. Gollob i Hampel to w tej chwili poziom nieosiągalny dla większości Brytoli, no może Harris coś z nimi ugrać :p Pepe mocny w tym sezonie i Kasprzak znający brytyjskie tory od podszewki nie zawiodą.. Jedyny znak zapytania to Kołodziej.. A u nich Woffinden to jeszcze nie ten Tajski co pare sezonów wstecz, Hot Scott chimeryczny, Kennet - sam jestem ciekaw jego postawy i Barker to z całym szacunkiem dla niego ale tutaj nawet Kołodzieja jestem pewniejszy.. Nasi nie powinni kalkulować bo baraże mogą być niezwykle ciężkie.. Krótko więc Polska win dziś :))

 

 

Żeby nie było te +7.5 wygląda już całkiem dobrze, bo jednak pierwsze i drugie miejsce będziemy rozdzielać między sobą gdyż rywale słabi i tyle.. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska – Wielka Brytania (0-7,5) 2 1,68 Tobet :minus:

Polska - Wielka Brytania (0-5) 2 1,90 Bet365 :minus:

 

Dzisiaj na torze w King's Lynn odbędzie się drugi półfinał Speedway World Cup, faworytem tego półfinału i to zdecydowanym według bukmacherów są Polacy, ale czy na pewno? Czy mamy aż tak wielką silę ognia, by stawiać nas w roli aż tak głównego faworyta? Nie będą się rozpisywał o Rosjanach i Czechach, ponieważ oni zajmą się sobą a dokładnie walką o trzecią lokatę. Tak jak pisałem w typ długoterminowym, Brytyjczycy doskonale zdają sobie sprawę, że jeśli dziś nie wygrają to o awans do finału w Gorzowie może być już szalenie ciężko. Nasza reprezentacja może liczyć na pewno na Tomka i Jarka oraz „Kaspera” ale co dalej, niby Protasiewicz jeżdził kiedyś na torze w King's Lynn ale to przecież było dawno i na pewno wiele się po zmieniało, do tego słaba psychika Piotra w zawodach takiej rangi więc sam nie wiem czego się można spodziewać po nim dzisiaj. Drugą zagadką jeszcze większą niż Piotr jest dla mnie „Koldi”, który po prostu jeżdzi w kratkę. Nie wierze również w to, że Tomek, Jarek i Krzychu nie zaliczą wpadek, ba myślę, że nasz kapitan dopasuje się gdzieś dopiero na drugą-trzecią serie. Natomiast Brytyjczycy nie mają nic do stracenia na pewno będą walczyli ze wszystkich sił, formę na torach Brytyjskich pokazuje „Bomber”, „Tajski” oraz Scott do tego dobrze radzący sobie Barker. Stawiam dzisiaj na wyrównany bój między Polakami a Brytyjczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja – Rosja (0-9) 2 2,00 Bet365

 

Dzisiaj w Gorzowie odbędzie się baraż Speedway World Cup, dwie najlepsze drużyny z tych zawodów pojadą w finale w sobotę, w którym już zresztą znajdują się Polacy oraz Duńczycy. Faworytem dzisiejszym zawodów według bukmacherów są Australijczycy, czy słusznie przekonamy się około godziny 21:30-22:00. Ja natomiast wybrałem zdarzenie dotyczące reprezentacji Szwecji oraz Rosji. Rosjanie pojadą dzisiaj o niebo mocniejsi aniżeli miało to miejsce w poniedziałkowym półfinale w King's Lynn. Do drużyny dołączy „Grisza” i Emil, czyli dwa najmocniejsze ogniwa Rosjan. Do tego pojawi się Gizatullin oraz Powazhny i „Renata”, dwa ostatni występowali w poniedziałkowym półfinale. Natomiast Szwedzi, jadą w tym samym składzie w którym zajęli drugie miejsce w sobotnim półfinale w Vojens. Tylko pytanie czego można się spodziewać po Szwedach, czy Antonio będzie się tak dobrze czuł na „Jancarzu” jak na torze w Vojens? Jak pojedzie Fredka? Na dobry występ Jonasa bym nie liczył, mimo wszystko ciekawi mnie występ Jonssona który nie pojechał żadnego „szoł” w tegorocznych Derbach Lubuskich na torze w Gorzowie. No i na koniec Jonasson, który przed laty startował w drużynie Stali, więc jakieś tam pojęcie o tym torze może mieć.. Rosjanie nie bez powodu ściągnęli Emila i „Griszę” do Gorzowa, jestem pewny, że chcą powalczyć o finał dlatego handicap 9 punktowy w potyczce ze Szwedami to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej po takim kursie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKI FINAŁ

 

Składy na finał DPŚ w Gorzowie Wlkp

 

 

Dania (kaski czerwone):

1. Mads Korneliussen

2. Bjarne Pedersen

3. Niels Kristian Iversen

4. Nicki Pedersen

5. Kenneth Bjerre

 

Polska (kaski niebieskie):

1. Krzysztof Kasprzak

2. Jarosław Hampel

3. Tomasz Gollob

4. Piotr Protasiewicz

5. Janusz Kołodziej

 

Australia (kaski białe):

1. Jason Crump

2. Darcy Ward

3. Troy Batchelor

4. Davey Watt

5. Chris Holder

 

Szwecja (kaski żółte):

1. Andreas Jonsson

2. Fredrik Lindgren

3. Antonio Lindbaeck

4. Jonas Davidsson

5. Thomas H. Jonasson

 

Początek zawodów - godz. 19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia - Dania 1 1,50 (bet365)



 

"Kangury" sprawiły na mnie ogromne wrażenie podczas barażu. Śmigali konkretnie i w cuglach wygrali ten turniej. Dziś wg mnie będą głównymi rywalami Polaków w walce o złoto.. Crumpa nikomu przedstawiać nie trzeba, Holder ma bardzo dobry sezon - 3.miejsce w generalce GP świadczy o tym jak jest mocny, Batchelor odjeżdża najlepszy sezon w karierze , nie gorzej prezentuje się 2-krotny MIMŚ Ward, który pięknie walczył w barażu. Widzimiy jak mocna jest ta czwórka i do tego w miarę solidny Watt, który kilka ważnych oczek powinien przywieźć. Dania ma wprawdzie N.Pedersena i solidnego Iversena, którzy jeżdżą w barwach miejscowej Stali, ale też wiele słabszych punktów. Bjerre potrafi zaskoczyć pozytywnie jak i negatywnie, a B.Pedersen czy Korneliussen nie powinni odgrywać większych ról w tym turnieju, przynajmniej nie chce mi się w to wierzyć :p Peffka :))

 

T.Batchelor - A.Lindback 1 2,05 (Betsafe)

 

Troy zaimponował mi spokojem podczas barażu.. Został niespodziewanie liderem "kangurów" w turnieju z dorobkiem 13pkt. Jak już wspominałem gdzie się nie pojawi zdobywa sporo punktów dla swych drużyn czy to w Polsce (Unia Leszno), Szwecji (Lejonen) czy Wielkiej Brytanii (Peterborough) może być zadowolony ze swej postawy.. Ciemnoskóry Szwed posiada już spore umiejętności, choć wydaje mi się, iż drzemie w nim jeszcze większy potencjał.. Oprócz całkiem niezłych występów notuje też wpadki które nie powinny mu się zdarzać. W turnieju barażowym zdobył 11 "oczek", jednak nie zapominajmy, że w finale nie będzie już na kim zdobywać "darmowych" punktów.. Dla mnie faworytem jest mający bardzo dobry rok Troy Batchelor dlatego 1 po niezłym kursie :))

 

 

Niels K Iversen - Davey Watt 1 1,90 (bet365)

 

Uuu buki dały całkiem przyjemny kurs na Duńczyka, trzeba to wykorzystać. Dla porównania w Betsafe możemy złapać na niego zaledwie 1,55.. Iversen prezentujący miejscową Stal, zna tor znacznie lepiej od Watta i to może być główny czynnik decydujący o tym, że będzie lepszy w tej parze. Ogółem Niels całkiem nieźle poczyna sobie w tym sezonie. Zdobywa ważne punkty w ligach, będąc niezwykle solidną drugą linią, na pewno nie zawodzi swych pracodawców. Watt to zawodnik chyba z trochę niższej półki, choć dziś pewnie jakieś tam punkty dowiezie. Formę ciężko porównać gdyż Australijczyk w Polsce jeździ ligę niżej, a tam 19.średnia chluby mu nie przynosi. Dla porównania w znacznie silniejszej ekstralidze Iveresen ma 25 średnią, a w Gorzowie wynosi ona 1,76.. W Szwecji różnica na korzyść Nielsa jest jeszcze większa 10 miejsce do 40 miejsca wg średniej w Elitserien to ogromna przepaść. Dla mnie zdecydowny faworyt to Duńczyk po takim kursie biorę z pocałowaniem ręki :)

 

Choć sercem będę za Polakami to próbuję Australia win po kursie 4,33 za drobne w Bet365 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jesteśmy faworytami i każdy inny medal niż złoty to będzie nasza porażka :)) Jednak dla mnie taki kurs nie jest wart gry w końcu to finał.. A po barażu, w którym to Australijczycy zrobili na mnie spore wrażenie próbuje na nich za drobną kwotę :]

 

Trzymajmy kciuki za biało - czerwonych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja – Rosja (0-9) 2 2,00 Bet365 :minus:

 

Dzisiaj w Gorzowie odbędzie się baraż Speedway World Cup, dwie najlepsze drużyny z tych zawodów pojadą w finale w sobotę, w którym już zresztą znajdują się Polacy oraz Duńczycy. Faworytem dzisiejszym zawodów według bukmacherów są Australijczycy, czy słusznie przekonamy się około godziny 21:30-22:00. Ja natomiast wybrałem zdarzenie dotyczące reprezentacji Szwecji oraz Rosji. Rosjanie pojadą dzisiaj o niebo mocniejsi aniżeli miało to miejsce w poniedziałkowym półfinale w King's Lynn. Do drużyny dołączy „Grisza” i Emil, czyli dwa najmocniejsze ogniwa Rosjan. Do tego pojawi się Gizatullin oraz Powazhny i „Renata”, dwa ostatni występowali w poniedziałkowym półfinale. Natomiast Szwedzi, jadą w tym samym składzie w którym zajęli drugie miejsce w sobotnim półfinale w Vojens. Tylko pytanie czego można się spodziewać po Szwedach, czy Antonio będzie się tak dobrze czuł na „Jancarzu” jak na torze w Vojens? Jak pojedzie Fredka? Na dobry występ Jonasa bym nie liczył, mimo wszystko ciekawi mnie występ Jonssona który nie pojechał żadnego „szoł” w tegorocznych Derbach Lubuskich na torze w Gorzowie. No i na koniec Jonasson, który przed laty startował w drużynie Stali, więc jakieś tam pojęcie o tym torze może mieć.. Rosjanie nie bez powodu ściągnęli Emila i „Griszę” do Gorzowa, jestem pewny, że chcą powalczyć o finał dlatego handicap 9 punktowy w potyczce ze Szwedami to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej po takim kursie ;)

 

Z finału tylko suchy typ:

Tomasz Gollob over 12 punktów 2,00 Bet365 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...