Skocz do zawartości

Archiwalne Posty


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów

Rider points handicap: Andreas Jonsson - Piotr Protasiewicz

Andreas Jonsson +0.5 1.72 Tobet

 

Jonsson jest w znakomitej formie, co potwierdził chociażby wczoraj zdobywając tytuł mistrza Szewcji. Z Protasiewicza trochę uszło powietrze, już nie jeździ tak rewelacyjnie jak na początku sezonu, ale i tak jest w wysokiej formie. Jonsson ma lepszą średnią biegową w domu (2,643), Piotrek jest nieznacznie gorszy (2,375). W poprzednim meczu, obydwaj zdobyli po 6 pkt. Również w ostatniej kolejce ligi szwedziej górą był Jonsson zdobywając 16 pkt. w 7 biegachprzy zaledwie 6 pkt, Protasiewicza w 4 biegach. Myślę, że dzisiaj Jonsson jest jak najbardziej w stanie pojechać nie gorzej niż Protasiewicz.

Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów

Rider points handicap: Tomasz Gollob - Nicki Pedersen

Typ: Nicki Pedersen +0.5 2.00 Tobet

 

Według mnie zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji jest Pedersen, który aktualnie jest w wysokiej formie. W pierwszym meczu u siebie zdobył 8 pkt. w 3 biegach, przegrywając tylko z Jonssonem, natomiast Gollob tylko 4 pkt. w 2 biegach, co jest średnim wynikiem jak na jego możliwości. Od pewnego czasu Tomek nie może odzyskać formy, co prawda zdobywa średnio po ok. 10 pkt, ale to nie jest ten Tomek jakiego byśmy chcieli oglądać. Również w ostatniej kolejce ligi szwedzkiej górą był Pedersen zdobywając 14 pkt. przy 8 punktach Golloba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podaję kilka typków z żużla do wyboru:

 

Spotkanie: Unibax Toruń - Unia Leszno

Rider points handicap: Tobiasz Musielak - Kamil Adamczewski:

Typ: Tobiasz Musielak -1 1.60 Tobet :t:

 

W 1 meczu u siebie Leszno zdecydowanie pokonało Unibax, wygrywając 17 pkt. Swoje pkt. dołożył też T.Musielak, który zdobył 7 oczek. Natomiast drugi z juniorów K.Adamczewski trochę zawiódł, zdobywając zaledwie 1 pkt. Średnia biegowa juniorów na wyjazdach jest podobna (0,840 Musielaka i 0,889 Adamczewskiego). Jednak uważam, że obecnie w lepszej formie jest Musielak, który powinien spokojnie zdobyć przynajmniej 1 oczko więcej niż Adamczewski. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że Kamil jest po kontuzji i nie prezentuje już takiej formy jak wcześniej. Jeśli Musielak będzie jechał na pożyczonym motorze od Juricy Pavlicia, to ten typ powinien wejść na 99 % :D

 

Spotkanie: Unibax Toruń - Unia Leszno

Rider points handicap: Ryan Sullivan - Chris Holder

Typ: Ryan Sullivan -2 1.72 Tobet :n:

 

Sullivan jest królem swojego toru, dzisiaj może z nim wygrać tylko Hampel, który jest w fenomenalnej formie. Cholder to solidny zawodnik, ale jeździ trochę nierówno. U siebie może przegrać z Hampelem, Batchelorem oraz może nawet z Balińskim, który po kontuzji zaprezentował się wyśmienicie. W poprzednim spotkaniu Sullivan zdobył 14 pkt na wyjeździe, co było dla mnie sporym zaskoczeniem, gdyż na wyjazdach ten zawodnik spisuje się średnio, a Cholder zdobył 10 pkt.

 

 

Unibax Toruń - Unia Leszno

Jaroslaw Hampel Total points Over 14 1.65 Tobet :n:

 

Hampel jest w fenomenalnej formie i dodatkowo doskonale czuje się na torze w Toruniu. Ten over jest jak najbardziej do pokrycia, jednak sam zastanawiam się czy będę go grać :D. Wszystko zależy od przebiegu meczu, jeśli będzie potrzebna rezerwa taktyczna to Hampel pojedzie dodatkowy bieg i wtedy zapewne zdobędzie więcej niż 14 pkt. Bez rezerwy taktycznej wszystko jest możliwe, bo wystarczy 1 słabszy bieg lub puszczenie kolegi przed siebie i over nie wejdzie. Dodatkowym plusem jest to, że Hampel jedzie w parze ze Skórnickim, który nie prezentuje zbytnio wysokiej formy i raczej nie będzie w stanie jeździć w parze z Jarkiem.

 

Później przeanalizuje typy na drugi mecz ;)

 

Moje obawy co do Hampela były słuszne. Już miałem na kuponie Musielaka, ale w ostatnim momencie zamieniłem na over Jarka. No i znowu na minus dziś :(

 

W drugim meczu zwroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibax Toruń – Unia Leszno (0-8) 1 2,05 Bet365 :minus:

Ryan Sullivan over 11,5 punktów 1,85 Fortuna :minus:

Jarosław Hampel over 12 punktów 1,72 Bet365 :minus:

O spotkaniu przed tygodniem nie będę wspominał ponieważ to śmiech na sali, wszystko wszystkim ale niech sobie na tym kartoflisku „Byki” hodują buraki! Co do dzisiejszego spotkania, wszyscy wiemy, że gospodarze wystąpią bez Emila i „Miedziaka”. Za Adriana będzie ta „Z/Z” co daje możliwość dodatkowego startu wszystkich zawodnikom „Aniołów”. Ja nadal wierze, że dzisiaj Leszno poniesie taką klęskę która pozwoli im jechać tylko w spotkaniu o brązowy medal. Wiele dzisiaj będzie zależało dzisiaj od „Rysia” i Chrisa, którzy ostatnio formą nie powalają, tak na prawdę przed tygodniem jedynym pewnym punktem był Ryan. Co do gości no to dzisiaj na pewno liderem będzie Jarek, który moim zdaniem te 15 punktów zrobi minimum w 6 startach za pewne. Troy również może być silnym punktem drużyny, pytanie jak Damian pojedzie ponieważ przed tygodniem wprost fruwał u siebie na torze. Na jakiś kapitalny występ nie liczyłbym również ze strony Janusza. Podkreślam jeszcze raz, że bardzo bym sobie życzył gdyby Torunianie awansowali do finału ale przy obecnej formie Jarka jest to raczej nie możliwe. Podsumowując, gram mimo wszystko na to, że gospodarze wygrają minimalnie 10 punktami oraz na over punktowy liderów obu drużyn.

 

Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów (0-10) 2 1,80 Totomix zwrot

Tomasz Gollob over 10,5 punktów 1,70 Fortuna zwrot

Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,91 Fortuna zwrot

Greg Hancock over 10 punktów 2,10 Bet365 zwrot

 

Rewanżowy szlagier czyli czwarte już w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Falubaz przed sezonem uratował deszcz który spadł po 8 biegu w Gorzowie i zawody zakończony a wynik zaliczono.. Tamtego wieczoru tak naprawdę żaden zawodnik z Zielonej Góry nie mógł się równać ze skutecznie jeżdżącymi zawodnikami Stali Gorzów, może Jonsson i „Protas” nie odbiegali aż tak bardzo sprzętowo od gospodarzy. Wracając do dzisiejszego spotkania mam nadzieję, że będzie to zacięte spotkanie i wynik meczu ważyć się będzie w ostatnim wyścigu a co najważniejsze mam nadzieje, że Stal przegra maksymalnie 42:48.. ;) Liderami gości dzisiaj na pewno będzie Tomek oraz Nicki który od około półtora tygodnia jest w znakomitej dyspozycji, pokazał to przed tygodniem w Vojens podczas Grand Prix oraz dzień póżniej podczas derbów z Falubazem w Gorzowie. Mam nadzieje, że Iversen będzie równie skuteczny jak przed tygodniem(przypomnę, że pobił rekord toru na „Jancarzu” przed tygodniem). Dużo będzie zależało od postawy Andersena oraz Zagara który w zeszłym tygodniu nie zachwycił.. Jeśli chodzi o gospodarzy na pewno nie mają już aż tak ogromnego handicapu w postaci juniorów. Wiadomo, że Andreas, Greg(mimo kłopotów z kolanem) oraz Protasiewicz pojadą na poziomie jak to zwykle czynią w Zielonej Górze, ale pytanie czy Jonas się znowu obudzi no i na co stać naprawdę „Zengiego”. Podsumowując gram handicap dodatni na zawodników z Gorzowa oraz over punktowy obecnego, przyszłego i byłego Mistrza Świata :D Przypomne, że dwa lata temu Stal przegrała w Zielonej Górze 47:43 i była prawie pewna, że awansuje do następnej fazy a tymczasem Falubaz wygrał rewanż w Gorzowie, więc lepiej żeby gospodarze nie byli dzisiaj tak pewni swego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów (0-8) 2 1,90 Totomix

Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,85 Tobet

Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,91 Fortuna

Matej Zagar – N. K. Iversen (0-0,5) 2 1,85 Tobet

 

Rewanżowy szlagier czyli czwarte już w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Falubaz przed sezonem uratował deszcz który spadł po 8 biegu w Gorzowie i zawody zakończony a wynik zaliczono.. Tamtego wieczoru tak naprawdę żaden zawodnik z Zielonej Góry nie mógł się równać ze skutecznie jeżdżącymi zawodnikami Stali Gorzów, może Jonsson i „Protas” nie odbiegali aż tak bardzo sprzętowo od gospodarzy. Wracając do dzisiejszego spotkania mam nadzieję, że będzie to zacięte spotkanie i wynik meczu ważyć się będzie w ostatnim wyścigu a co najważniejsze mam nadzieje, że Stal przegra maksymalnie 42:48.. ;) Liderami gości dzisiaj na pewno będzie Tomek oraz Nicki który od około półtora tygodnia jest w znakomitej dyspozycji, pokazał to przed tygodniem w Vojens podczas Grand Prix oraz dzień póżniej podczas derbów z Falubazem w Gorzowie. Mam nadzieje, że Iversen będzie równie skuteczny jak przed tygodniem(przypomnę, że pobił rekord toru na „Jancarzu” przed tygodniem). Dużo będzie zależało od postawy Andersena oraz Zagara który w zeszłym tygodniu nie zachwycił.. Jeśli chodzi o gospodarzy na pewno nie mają już aż tak ogromnego handicapu w postaci juniorów. Wiadomo, że Andreas oraz Protasiewicz pojadą na poziomie jak to zwykle czynią w Zielonej Górze, na dodatek pojawią się dzisiaj sześciokrotnie na torze ponieważ przyszły Mistrz Świata jednak nie wystąpi w dzisiejszych Derbach, ale pytanie czy Jonas się znowu obudzi no i na co stać naprawdę „Zengiego”. Podsumowując gram handicap dodatni na zawodników z Gorzowa, to iż Iversen jednak okaże się lepszy aniżeli kolega z pary, ponieważ znajduje się w wyższej formie niż Słoweniec i na pewno zna lepiej tor w Zielonej Górze od Matej oraz over punktowy obecnego i byłego Mistrza Świata :D Przypomnę, że dwa lata temu Stal przegrała w Zielonej Górze 47:43 i była prawie pewna, że awansuje do następnej fazy a tymczasem Falubaz wygrał rewanż w Gorzowie, więc lepiej żeby gospodarze nie byli dzisiaj tak pewni swego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów (0-8) 2 1,90 Totomix :minus:

Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,85 Tobet :minus:

Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,91 Fortuna :minus:

Matej Zagar – N. K. Iversen (0-0,5) 2 1,85 Tobet :minus:

 

Rewanżowy szlagier czyli czwarte już w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Falubaz przed sezonem uratował deszcz który spadł po 8 biegu w Gorzowie i zawody zakończony a wynik zaliczono.. Tamtego wieczoru tak naprawdę żaden zawodnik z Zielonej Góry nie mógł się równać ze skutecznie jeżdżącymi zawodnikami Stali Gorzów, może Jonsson i „Protas” nie odbiegali aż tak bardzo sprzętowo od gospodarzy. Wracając do dzisiejszego spotkania mam nadzieję, że będzie to zacięte spotkanie i wynik meczu ważyć się będzie w ostatnim wyścigu a co najważniejsze mam nadzieje, że Stal przegra maksymalnie 42:48.. ;) Liderami gości dzisiaj na pewno będzie Tomek oraz Nicki który od około półtora tygodnia jest w znakomitej dyspozycji, pokazał to przed tygodniem w Vojens podczas Grand Prix oraz dzień póżniej podczas derbów z Falubazem w Gorzowie. Mam nadzieje, że Iversen będzie równie skuteczny jak przed tygodniem(przypomnę, że pobił rekord toru na „Jancarzu” przed tygodniem). Dużo będzie zależało od postawy Andersena oraz Zagara który w zeszłym tygodniu nie zachwycił.. Jeśli chodzi o gospodarzy na pewno nie mają już aż tak ogromnego handicapu w postaci juniorów. Wiadomo, że Andreas oraz Protasiewicz pojadą na poziomie jak to zwykle czynią w Zielonej Górze, na dodatek pojawią się dzisiaj sześciokrotnie na torze ponieważ przyszły Mistrz Świata jednak nie wystąpi w dzisiejszych Derbach, ale pytanie czy Jonas się znowu obudzi no i na co stać naprawdę „Zengiego”. Podsumowując gram handicap dodatni na zawodników z Gorzowa, to iż Iversen jednak okaże się lepszy aniżeli kolega z pary, ponieważ znajduje się w wyższej formie niż Słoweniec i na pewno zna lepiej tor w Zielonej Górze od Matej oraz over punktowy obecnego i byłego Mistrza Świata :D Przypomnę, że dwa lata temu Stal przegrała w Zielonej Górze 47:43 i była prawie pewna, że awansuje do następnej fazy a tymczasem Falubaz wygrał rewanż w Gorzowie, więc lepiej żeby gospodarze nie byli dzisiaj tak pewni swego.. ;)

edit // chyba dam sobie spokój z typowaniem zawodów Gorican i finałów SE, dopiero za typuje GP w Gorzowie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpocznie się Grand Prix Chorwacji na torze w Gorican. Wielce prawdopodobne jest to, iż Greg Hancock zapewni sobie tytuł mistrza świata na żużlu. W zeszłym sezonie na torze rodziny Pavliców triumfował właśnie Amerykanin przed Chrisem Harrisem i Jasonem Crumpem.

 

Tak było przed rokiem:

 

Klasyfikacja generalna:

1. Greg Hancock (USA) 13+3+6 (2,3,2,3,3)

2. Chris Harris (Wielka Brytania) 14+3+4 (3,2,3,3,3)

3. Jason Crump (Australia) 13+2+2 (3,3,2,2,3)

4. Fredrik Lindgren (Szwecja) 9+2+0 (3,3,2,1,0)

5. Jarosław Hampel (Polska) 7+1 (0,0,3,3,1)

6. Tomasz Gollob (Polska) 9+1 (1,0,3,2,3)

7. Chris Holder (Australia) 7 (2,1,1,3,t)

8. Rune Holta (Polska) 6 (3,0,3,0,0)

9. Kenneth Bjerre (Dania) 6 (0,3,0,1,2)

10. Tai Woffinden (Wielka Brytania) 6 (0,2,0,2,2)

11. Davey Watt (Australia) 6 (1,1,2,0,2)

12. Andreas Jonsson (Szwecja) 6 (2,1,1,w,2)

13. Magnus Zetterström (Szwecja) 6 (1,2,1,1,1)

14. Jurica Pavlic (Chorwacja) 5 (0,2,1,1,1)

15. Nicki Pedersen (Dania) 4 (1,0,0,2,1)

16. Hans Andersen (Dania) 3 (2,1,0,0,0)

17. Matija Duh (Słowenia) 0 (0)

18. Jozsef Tabaka (Węgry) 0 ()

 

Bieg po biegu:

Bieg 1: Lindgren, Andersen, Gollob, Woffinden

Bieg 2: Holta, Hancock, Pedersen, Hampel

Bieg 3: Harris, Jonsson, Zetterström, Pavlic

Bieg 4: Crump, Holder, Watt, Bjerre

Bieg 5: Lindgren, Zetterström, Holder, Holta

Bieg 6: Crump, Harris, Andersen, Hampel

Bieg 7: Hancock, Pavlic, Watt, Gollob

Bieg 8: Bjerre, Woffinden, Jonsson, Pedersen

Bieg 9: Hampel, Lindgren, Pavlic, Bjerre

Bieg 10: Holta, Watt, Jonsson, Andersen

Bieg 11: Gollob, Crump, Zetterström, Pedersen

Bieg 12: Harris, Hancock, Holder, Woffinden

Bieg 13: Hancock, Crump, Lindgren, Jonsson (w)

Bieg 14: Holder, Pedersen, Pavlic, Andersen

Bieg 15: Harris, Gollob, Bjerre, Holta

Bieg 16: Hampel, Woffinden, Zetterström, Watt

Bieg 17: Harris, Watt, Pedersen, Lindgren

Bieg 18: Hancock, Bjerre, Zetterström, Andersen

Bieg 19: Gollob, Jonsson, Hampel, Duh

Bieg 20: Crump, Woffinden, Pavlic, Holta

 

Półfinał: Harris, Lindgren, Hampel, Holder

II Półfinał: Hancock, Crump, Gollob, Holta (u)

Finał: Hancock, Harris, Crump, Lindgren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Crump – Tomasz Gollob 2 2,40 Tobet

 

Trochę mnie zadziwił kurs i aż takie faworyzowanie Jasona. Crump przecież od dawna już nie jeżdzi w Polsce ponieważ Marma odpadła w pierwszej fazie play off. W Szwecji w ostatnim tygodniu przeciwko Piraternie cała Vetlanda pojechała katastrofalnie z Jasonem włącznie, więc skąd taki kurs? Przecież nie można powiedzieć, że Jason ma aż tak wysoką formę przy średniej Tomka.. Obaj walczą cały czas o brąz, Tomek jest piąty z 93 punktami na koncie a Jason czwarty z trzema punktami więcej niż Tomek. Być może faworyzowanie Australijczyka jest spowodowane tym iż w zeszłym sezonie w Chorwacji osiągnął on dużo lepszy wynik niż Tomek. Stawiam w tej parze na Tomka, mimo wszystko to nadal Mistrz Świata i wierze, w ten jego brązowy „krążek” w tego rocznej edycji Grand Prix. Resztę może to śmiać, że mimo wszystko cały czas na niego stawiam ale obojętnie jak będzie mu szło kibicuje mu od początku do końca i będę na niego stawiał, nadal na najlepszego Polskiego żużlowca.

 

Greg Hancock TOP4 2,00 Totomix

Greg przyszły Mistrz Świata, będzie chciał dzisiaj przypieczętować tytuł tak by w Gorzowie za dwa tygodnie odjechać już spokojnie zawody. Moim zdaniem dzisiaj na 99,9% zostanie on nowym Mistrzem Świata. Mimo tej kontuzji odniesionej niespełna dwa tygodnie temu podczas Derbów w Gorzowie sam mówi, że noga już jednak nie boli a motocykle spisują się świetnie. Greg to ubiegło roczny zwycięzca Grand Prix w Gorican, więc pewnie dzisiaj będzie się na tym torze czuł jak ryba w wodzie. Jeśli wcześniej zdobędzie tytuł na pewno ciśnienie z niego zejdzie i już nie będzie się tak starał ale w mojej ocenie jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa dzisiaj. Dlatego stawiam iż będzie dzisiaj w finale Chorwackiej imprezy.

 

Jarosław Hampel – Greg Hancock 2 2,15 Tobet

Jarosław Hampel under 10 punktów 2,45 Bet365

 

O Gregu pisałem już wyżej, myślę że naprawdę będzie dzisiaj wysoko. Natomiast z Jarkiem coś się stało nie był już tak skuteczny we wtorek w Szwecji również w rewanżowym meczu półfinałowym z Unibaxem nie był tak skuteczny, wygrał tylko w jednym na sześć wyścigów. Być może jest to jakaś obniżka formy najprawdopodobniej przyszłego i obecnego vc Mistrza Świata. To jest właśnie bolączka Jarka który nie potrafi utrzymać wysokiej formy jak Greg w tym sezonie czy Tomek w zeszłym czy kiedyś Rickardsson lub Crump, dlatego w przyszłości moim zdaniem nie będzie wcale łatwo „Małemu”sięgnąć po złoto. Wracając do dzisiejszej imprezy, przed rokiem na tym torze Jarek wypadł równie mizernie jak Tomek dlatego nie napawa to optymizmem ale mam nadzieje, że obaj pojadą dzisiaj lepiej niż przed rokiem. Jednak uważam, że Jarek jakieś problemy w serii zasadniczej na pewno będzie miał i ogólnie będzie mu dzisiaj ciężko być wyżej w „generalce” niż „Gregori”:D

 

Matej Zagar TOP8 2,30 Totomix

 

Słoweniec pojedzie dzisiaj jako „Dzikus”. Mam nadzieje, że zaprezentuje się całkiem nie źle ponieważ jego forma ostatnio pokazuje, że stać go na te 8-9 punktów w dzisiejszej imprezie co raczej pozwoli mu znależć się w półfinale wieczornych zawodów. Szczerze, ten typ opiera w dużej mierze na obecnej formie Matej która moim zdaniem nie jest niska ale również i na przeczuciu, że Słoweniec może dzisiaj zamieszać, być może znajdzie się w finale Chorwackiego turnieju? ;)

 

Nicki Pedersen TOP8 1,65 Totomix

Nicki Pedersen over 7 punktów 1,80 Bet365

 

Nicki walczy cały czas o miejsce w pierwszej ósemce które da mu prawo do występów w Grand Prix w przyszłym sezonie. Nicki zdaje sobie sprawę, że mimo tego iż jest trzy krotnym Mistrzem Świata władze BSI mogą stracić cierpliwość i nie przyznać mu stałej „dzikiej karty” co za tym idzie gdyby nie utrzymał się w pierwszej ósemce po tegorocznym sezonie Nickiego może zabraknąć w przyszło rocznych rozgrywkach Grand Prix.. Nicki traci równo 10 punktów do zajmującego obecnie ósme miejsce swojego rodaka „Kenia”, do końca sezonu zostały jeszcze tylko dwie rundy Grand Prix, więc dzisiaj i w Gorzowie Nicki musi dać z siebie wszystko, a miejsce o numer 8 na plastronie w przyszłym sezonie całkiem możliwe, że rozegra się właśnie między dwoma Duńczykami.. Ale za Nicki ze stratą tylko dwóch punktów jest „Fryderyk” oraz Lindback który traci do Nickiego 9 punktów z tym, że Antonio już jest pewny występów w Grand Prix 2012, ponieważ w sierpniu wygrał Grand Prix Challenge. Nicki przed rokiem w Chorwacji był dopiero 15 z 4 punktami na koncie. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie w półfinale i zdobędzie minimum 8 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Polska

Spotkanie: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra

Typ: 2

Kurs: 3.2

Buk: Bet365

Data/godzina ropzoczęcia: 25-09-2011/19-30

Jest to finał, więc każdy powinien dać z siebie 100%. Gospodarze wygrali pełen kontrowersji półfinał z Apatorem, natomiast Falubaz zaskakująco łatwo uporał się ze Stalą Gorzów. Skupmy się jednak na samym finale, w drużynie gości wczorajszy triumfator kolejnej odsłony GP - Adreas Jonsson oraz nowy mistrz świata - Greg Hancock, dodatkowo w wysokiej formie Piotr Protasiewicz i Jonas Davidsson. Na przeciwko tym zawodnikom stanie Jarosław Hampel i... i to by było na tyle, forma Balińskiego i Skórnickiego jest słaba, a Batchelor i Kołodziej w tym sezonie są strasznie nierówni, wydaję mi się, że to będzie za mało na gości, którzy już w pierwszym meczu będą chcieli przechylić nieznacznie szale zwycięstwa. W rundzie zasadniczej w Lesznie miejscowa Unia wygrała zaledwie 46:44 chociaż cały mecz przegrywali, a zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnim biegu. Do składu gości wrócił Zengota, więc to na pewno dodatkowy atut Falubazu. Wydaje mi się, że wynik 43:47 lub 42:48 jest w zasięgu drużyny z Zielonej Góry, wystarczy, że Davidsson poprawi wynik z zasadniczej fazy rozgrywek gdzie zdobył zaledwie 1 punkt, a Jonsson poprawi dorobek 8 punktów w 6 startach i Falubaz wróci z cennym zwycięstwem. Mając na uwadze ostatnie zawirowania z leszczyńskim torem, uważam, ze tym razem nic nie będą kombinowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibax Toruń – Caelum Stal Gorzów (0-2) 1 1,75 Tobet

Tomasz Gollob over 11 punktów 1,90 Bet365

Matej Zagar over 8 punktów 2,20 Bet365

 

Drugi mecz o brąz to już raczej formalne odjechanie tego spotkania, ponieważ „Anioły” przed tygodniem dostały takie lanie, że wątpię iż ktokolwiek wierzy w to, że to właśnie Torunianie zdobędą brąz. Jednak kibice pewnie w jakiejś tam liczbie zjawią się na „Motoarenie” więc wypadało by się pożegnać godnie z kibicami i wygrywając ten ostatni mecz w sezonie tym bardziej, że Roman Karkosik cały czas obserwuje pewnie swoich zawodników i po sezonie ma podjąć decyzję czy dalej będzie wspierał Toruński speedway. Torunianie zwolnili Kryjoma i Holtę.. pojadą dzisiaj „Z/Z” no ale są cały czas skuteczni na owalu w Toruniu „Miedziak”, „Saletra” i „Chrispy” do tego nie obliczalny Jensen i juniorzy więc myślę, że mimo tego blamażu w Gorzowie są w stanie pokonać dzisiaj Gorzowian. Jeśli chodzi o Gorzowian to na pewno liderem będzie siedmiokrotny medalista Mistrzostw Świata oraz trzy krotny Mistrz Świata, do tego będący ostatnio w bardzo dobrej formie Zagar w parze z „Pukiem” no i oczywiście ten wspaniały Zmarzlik. Wiele się mówi, że „Stalowcy” pojadą na luzie, ponieważ brąz tak na prawdę już na nich czeka, ale nie możemy zapominać też o tym, że Władek również patrzy i już po cichu pewnie ustawia sobie skład na przyszłoroczne rozgrywki.. Nie mniej jednak uważam, że dzisiaj Unibax zwycięży minimum 4 punktami i na to też stawiam oraz over punktowy Mateja i Tomka. Jedyne o co się boje to o atmosferę w drużynie i morale.. Swoją drogą Tobet poszalał z takim handicapem.. linia dużo niższa niż u innych bukmacherów.

 

Zobaczę jakie będą wyniki moim typów na to spotkanie, jeśli będzie okey napisze coś o finale SE... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno

Typ: Falubaz H (0 - 14) typ: 1

Kurs: 1.70

Bukmacher: Tobet

 

Analiza:

 

Stelmet Falubaz w tym roku nie zaznał jeszcze porażki na własnym torze. Pokonywał swoich rywali przynajmniej różnicą 10 punktów. W drużynie gospodarzy wszyscy jeżdżą perfekcyjnie, łącznie z juniorami. W ekipie Unii zobaczymy Hampela, który będzie chciał pociągnąć swój zespół i zdobyć złoty medal. Lecz nie sądzę by mu się udało. Gospodarze bez problemów powinni odrobić czteropunktową stratę w Lesznie. Falubaz z racji wyższego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej, musi zdobyć przynajmniej 47 punktów by cieszyć się z szóstego tytułu DMP. Na sam koniec. Dziś powinniśmy zobaczyć pewną wygraną gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Gollob zwycięzca Grand Prix 5,00 Betsafe

Tomasz Gollob TOP4 1,50 Fortuna

Tomasz Gollob – Greg Hancock 1 1,55 Totomix

Tomasz Gollob – Andreas Jonsson 1 1,65 Betsafe

 

Dzisiaj ostatnie Grand Prix czyli pożegnanie z cyklem. Tomasz Gollob ustępujący Mistrz Świata na pewno będzie chciał się pożegnać na „swoim” torze który chyba najlepiej zna z zawodników których jutro zobaczymy podczas tego turnieju. Wiele myślałem czy grać te typy, gdyby sprzęt był taki jak w zeszłym roku to chyba ani ja ani nikt inny nie miałby wątpliwości to jutro będzie rządził dzielił na „Jancarzu”. A tak albo będzie jutro klapa po raz kolejny jeśli chodzi o moje żużlowe typy albo zieleń w moim poście :D. Jeśli chodzi o Grega to nie idzie mu zdecydowanie w Gorzowie i myślę, że mając złoty medal jednak nie będzie się zabijał o pozycje a po prostu odjedzie spokojnie ten turniej mając na uwadze to iż jutro odbierze swój drugi złoty medal. Najlepszy wynik Grega i to chyba jedyny dwucyfrowy miał miejsce jak bronił barw jeszcze „Lwów”z Częstochowy co jego kolegą drużyny był Nicki Pedersen, Greg wtedy wywalczył bodajże 13 punktów a Włókniarz wygrał 51:39 :D Co do Jonssona ten zawodnik na pewno ma o co walczyć, ponieważ stawką jest srebrny medal o który stoczy bój z Jarkiem Hampele, ale co do Andreasa można mieć również duże ale jeśli chodzi o jego występy w Gorzowie temu zawodnikowi również nie jeżdzi się dobrze na „Jancarzu” dowodem na to są wyniki z tegorocznych imprez które odbywały się w Gorzowie a Jonsson w nich występował. Uważam, że Tomek jutro wygra mimo wszystko on w Gorzowie na prawdę potrafi jeżdzić na pewno lepiej niż w Toruniu.. a i tor myślę pod kątem GP był dostępny dla niego 24 godziny na dobę.. Dlatego, że gram na jego zwycięstwo dorzucam jeszcze typ iż będzie w finale oraz będzie lepszy od Grega i Jonssona.

 

Jason Crump – Greg Hancock 1 2,00 Unibet

Jason Crump TOP4 2,40 Fortuna

O Gregu pisałem już w poście wyżej, że moim zdaniem nie będzie się przemęczał nie wiadomo jak w dzisiejszym turnieju. Natomiast Jasonowi tor w Gorzowie zdecydowanie pasuje co pokazał szczególnie podczas finału i półfinału Speedway World Cup gdzie był pewnym punktem drużyny Australii. Niby Jason tak jak Tomek jedzie tyko o honor ponieważ o medal również będzie mu ciężko zawalczyć. Jarek i Jonsson są już raczej poza zasięgiem, jeden z nich musiał by pojechać totalną klapę a Jason wygrać spod kompletem.. Ale uważam, że taki zawodnik jak Jason będzie chciał się pokazać Polskiej żywiołowej publiczności i powalczy moim zdaniem o wejście do finału podczas dzisiejszego turnieju.. i będzie wyżej sklasyfikowany niż Greg Hancock.

Jarosław Hampel - Andreas Jonsson 1 1,80 Betsafe

 

O Andreasie pisałem w powyższych typach, temu zawodnikowi nie idzie na torze w Gorzowie więc nie wiem co jego magiczny tuner musiałby jutro wymyślić aby Jonsson nagle zaczął fruwać na tym owalu, stąd też pojawia się dość duża szansa dla Jarka na drugi z rzędu srebrny medal a co za tym idzie musi zdobyć o dwa punkty więcej niż Jonsson w dzisiejszym turnieju i jest to na pewno bardzo realny tym bardziej, że moim zdaniem Jarek jutro wystąpi w wyścigu wieczoru jakim będzie finał a Andreas nie koniecznie.. Dlatego stawiam iż jutro Jarek odbierze srebrny medal i będzie wyżej sklasyfikowany w całym turnieju w Gorzowie niż Szwed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 Grand Prix Korei Południowej

16.10.2011 08:00

Kto wygra wyścig?

typ: Sebastian Vettel

kurs: 3.25

buk: Bet365

 

Już jutro kolejny wyścig Formuły 1 na torze Yeongam w Korei Południowej.Według mnie bukmacherzy znacznie przesadzili z kursami na zwycięstwo Sebastiana Vettela.Młody Niemiec tydzień temu zapewnił sobie obronę Mistrza Świata.W tym wyścigu pojedzie już wyluzowany,wie że cel na ten sezon został już zrealizowany.W kwalifikacjach zajął drugie miejsce tuż za Lewisem Hamiltonem.To prawda,że na treningach jak i w kwalifikacjach McLaren spisywał się lepiej od Red Bulla,ale wiemy że tempo wyścigowe Niemca jest zabójcze.W trzeciej sesji treningowej sprawdzali jak samochód będzie jechał z dużą ilością paliwa.I jak sam Sebastian mówi jego Red Bull sprawuje się bez zarzutu.Bardzo dobrą informacją jest to,że cały komplet miękkich opon został zaoszczędzony co jutro może mieć duże znaczenie.Wiemy,że Lewis nie jest mistrzem w ich oszczędzaniu,a groźny może być Button.Liczę więc,że Niemiec szybko poradzi sobie z Brytyjczykiem.Pierwszy zakręt nie jest daleko, a trzeci jest dosyć odsłonięty,więc mam nadzieję,że już tu Vettel skutecznie zaatakuje,a potem pojedzie do mety po zwycięstwo.Z takiego kursu trzeba skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Zuzel Baraz o Ekstralige

Spotkanie.Wlokniarz Czestochowa-Start Gniezno (+14)

Typ.1

Kurs.1.9

Bukmacher.Bet365

Data.16.10.2011 g.16.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj o godzinie 16.00 w Czestochowie dojdzie do rewanzowego spotkania barazowego pomiedzy Wlokniarz Czestochowa-Start Gniezno.Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji sa Ekstaligowcy z Czestochowy ktorzy juz w pierwszym spotkaniu w Gnieznie wygrali ze Startem 47-43.Bukmacherzy wszedzie wystawiaja handi w granicach 16-16,5...Ja znalazlem handi 14 pkt w Bet365 i zamierzam to w pelni wykorzystac bowiem murowanym faworytem w tej potyczce sa Czestochowskie Lwy.Przewage w sprzecie bylo juz widac golym okiem w pierwszym spotkaniu gdzie Czestochowscy liderzy robili praktycznie co chcieli...G.Laguta-10 pkt,A.Laguta-12 pkt,D.Nermark-11 pkt...W tamtym spotkaniu Czestochowa po objeciu prowadzenia w meczu po 4 biegu,kontrolowala juz dalej mecz i nie dala sobie odebrac zwyciestwa.W dzisiejszym spotkaniu obie ekipy wystapia oslabione...Czestochowa bez A.Laguty ktory wczoraj startowal w Rosji ,a Start bez T.Woffindena ktory sie nagle pochorowal...W Gnieznie byc moze pojedzie odsuniety od skladu K.Jablonski ,a w Czestochowie zakontraktowany specjalnie na ten mecz A.Dryml.Przewaga w kazdej parze zawodnikow jest po stronie gospodarzy bowiem tacy zawodnicy jak G.Laguta,P.Karlsson,D.Nermark czy R.Szombierski nie zwykli przegrywac zu siebie z pierwszoligowcami.Przewaga Startu jest tylko po stronie juniorow.Czestochowa ktora w Ekstralidze wygrywala u siebie wiekszosc meczow nie powinna miec dzisiaj zadnych problemow z wygraniem tego spotkania ze slabiutkim Startem ktory teraz jest w rozsypce...czytaj brak formy,sprzetu i aspiracji sportowych.Stawiam dzisiaj na pewna wygrana Czestochowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska – Reszta Świata (0-2,5) 2 1,85 Betsafe

Jarosław Hampel over 10 punktów 2,05 Bet365

Tomasz Gollob – Nicki Pedersen 1 1,65 Betsafe

Chris Holder – Piotr Protasiewicz 1 1,70 Betsafe

 

Dzisiaj wielki mecz w Toruniu. Będzie to mecz który zakończy tegoroczny sezon mam nadzieje, że wspaniałym widowiskiem ;) Do boju naszych poprowadzi oczywiście Marek Cieślak natomiast Reszte Świata znany świetnie i lubiany w Toruniu Per Jonsson. Jeśli chodzi o składy to głównymi „armatami” naszych powinien być Jarek i Tomek z tym, że Tomka forma od dawna nie jest najlepsza a i uważam, że Jarek obniżył znacznie loty w porównaniu do tego co prezentował szczególnie podczas sierpniowych imprez. Oprócz nich liczymy na „Koldiego” który jak by ostatnio odbił się znacznie od dna. Mam nadzieje, że na swoim poziomie pojedzie również pupil miejscowych „Miedziak” oraz kapitan Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz. Jeśli chodzi o juniorów to myślę, że mocniejszej pary mieć nie mogliśmy ale i Maciek i Przemek chyba jednak z Darkim będą mieli problem. Myślę, ze Vaculik nie powinien być taką przeszkodzą jak wschodząca gwiazda z Australii. Jeszcze słowo na temat głównych filarów Reszty Świata. W składzie Pera nie mogło zabraknąć oczywiście aktualnego Mistrza oraz vice Mistrza Świata czyli Grega Hanacocka i „Aja”. Oprócz nich wystąpi „Toninho” i to może być dzisiaj najsłabszy punkt zespołu. Drugą parę tej drużyny będą tworzyli trzy krotny Mistrz Świata Nicki Pedersen oraz znakomicie znający „Motoarene” Chris Holder. Grając powyższe typy kierowałem się tym, że Jarek jadąc w parze z juniorem myślę, że spokojnie 11 punktów powinien zrobić. A co do par to jednak chyba Tomek bardziej lubi jeździć w Toruniu niż Nicki a Chris już na pewno lepiej czuje się na tym torze niż „Protas”. Co to wyniku końcowego, uważam, że rozstrzygnie się w 15 wyścigu stąd też po takim kursie gram handicap dodatni na gości. Na pewno zawody były by bardziej emocjonujące gdybym mógł występować dzisiaj „Emilio” oraz „Saletra” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Formuła 1 Grand Prix Abu Zabi

13.11.2011 14:00

Zwycięzca wyścigu?

typ: Lewis Hamilton

kurs: 3.75

buk: bet-at-home

 

Jutro o godzinie 14:00 czasu polskiego w Abu Zabi zostanie rozpoczęty przedostatni wyścig Formuły 1 w sezonie 2011.wiemy już kto został mistrzem świata i kto wygrał w klasyfikacji konstruktorów.Wciąż jednak trwa walka o dwa pozostałe miejsca na podium w klasyfikacji generalnej.Najbliżej tego celu są Jenson Button oraz Fernando Alonso.Dalej również cień szansy zachował Lewis Hamilton,lecz najlepiej będzie jeżeli wygra dwa pozostałe wyścigi.

Brytyjczyk zajął w kwalifikacjach drugą pozycję tuż za Sebastianem Vettelem do którego stracił nie co ponad 0.1s mimo,że to Mc Lareny dominowały przez cały weekend.Na pierwszym treningu wygrał Button,a Hamilton zajął 3 miejsce.Na kolejnych dwóch treningach najlepszy okazał się Lewis przez co pokazał,że nie zamierza składać broni.Tor a Abu Zabi bardzo odpowiada bolidom z Woking o czym mówi sam Hamilton: „Mam trochę fantastycznych wspomnień z toru Yas Marina. W 2009 roku startowałem tu z pole position i byłem liderem wyścigu aż do chwili, kiedy zatrzymała mnie awaria hamulców. Rok temu, zająłem drugie miejsce i ustanowiłem najszybsze okrążenie, a więc kierujemy się do Abu Zabi skupieni, aby cały ten potencjał przełożyć na wygranie wyścigu.”

 

„Myślę, że mamy wszelkie powody, aby przed Abu Zabi być pewnymi siebie.Ten tor powinien naprawdę odpowiadać charakterystyce naszego bolidu. Powinno nam się udać wykorzystać jego układ i zoptymalizować korzyści płynące z DRS-u i systemu KERS, które w naszym samochodzie są bardzo dobre.”

 

„Red Bull i Sebastian [Vettel] może i zgarnęli oba tytuły, ale ja nadal jestem zdeterminowany, aby zakończyć sezon w euforii zwycięstwa. W tym roku wygrałem w dwóch Grand Prix i bardzo chciałbym podwoić to do końca sezonu! Byłaby to również wspaniała nagroda dla wszystkich w Vodafone McLaren Mercedes.” .

 

Mimo,że FIA wydłużyła strefę DRS o 75 metrów to jednak wyprzedzanie na tym torze nadal jest bardzo ciężkie o czym mówią sami kierowcy.Mam jednak nadzieję,że Lewis pokaże swoją klasę i wygra w tym sezonie po raz trzeci,a kurs na to zdarzenie bardzo zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedway Ekstraliga

 

1. Zielona Góra - mistrz

2. Leszno - srebro

3. Gorzów - brąz

4. Toruń

5. Rzeszów

6. Wrocław

7. Tarnów

8. Częstochowa

 

Z ekstraligi nie spadła żadna drużyna, a w nowym sezonie liga będzie liczyć 10 zespołów. Do powyższej ósemki dołączą takie zespoły jak Polonia Bydgoszcz i Wybrzeże Gdańsk.

 

1 Liga

 

1. Bydgoszcz - awans

2. Gdańsk - awans

3. Gniezno

4. Grudziądz

5. Daugavpils

6. Rybnik

7. Łódź

8. Poznań - spadek

 

Nowymi zespołami w 1 lidze będą Polonia Piła, KMŻ Lublin i zespół z Ostrowa do drugiej liga spada zespół z Poznania.

 

2 Liga

 

1. Piła - awans

2. Lublin - awans

3. Ostrów - awans

4. Opole

5. Kraków

6. Równe

7. Rawicz

8. Krosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Speedway Ekstraliga 2012, I,II Liga

 

 

Unia Leszno 480fbcd7f1c41432335125.gif

 

Seniorzy:

Jarosław Hampel - 10,71 (GP)

Troy Batchelor (Australia) - 6,92

Jurica Pavlic (Chorwacja) - 6,50

Damian Baliński - 6,25

 

Juniorzy:

Przemysław Pawlicki - 7,19

Piotr Pawlicki - 6,16

Tobiasz Musielak - 2,98

Kamil Adamczewski - 2,50

 

Falubaz Zielona Góra 49b4e4694c524055113609.gif

 

Seniorzy:

Andreas Jonsson (Szwecja) - 9,49 (GP)

Piotr Protasiewicz - 9,30

Rune Holta - 7,38

Krzysztof Jabłoński - 6,42

Jonas Davidsson (Szwecja) - 6,00

Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 4,01

Łukasz Jankowski - 2,50

 

Juniorzy:

Patryk Dudek - 4,55

Kacper Rogowski - 2,50

Adam Strzelec - 2,50

 

Kontrakty warszawskie:

Zbigniew Suchecki - 3,71

Zbigniew Czerwiński - 2,50

Rafał Dobrucki - 2,50

 

Apator Toruń apator.png

 

Seniorzy:

Ryan Sullivan (Australia) - 9,37

Chris Holder (Australia) - 8,46 (GP)

Darcy Ward (Australia) - 7,90

Adrian Miedziński - 7,89

Mateusz Lampkowski - 2,50

Karol Ząbik - 2,50

 

Juniorzy:

Emil Pulczyński - 3,65

Kamil Pulczyński - 2,50

Bartosz Pietrykowski - 2,50

 

Stal Gorzów 48100aa3336eb375857592.gif

 

Seniorzy:

Tomasz Gollob - 9,68 (GP)

Matej Zagar (Słowenia) - 7,85

Krzysztof Kasprzak - 6,74

Niels Kristian Iversen (Dania) - 6,67

Michael Jepsen Jensen (Dania) - 5,33

Artur Mroczka - 3,81

 

Juniorzy:

Bartosz Zmarzlik - 4,42

Adrian Cyfer - 2,50

Łukasz Cyran - 2,50

 

Sparta Wrocław 4b6b09b5bd231827986788.gif

 

Seniorzy:

Kenneth Bjerre (Dania) - 7,59 (GP)

Sebastian Ułamek - 7,37

Fredrik Lindgren (Szwecja) - 7,63 (GP)

Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 6,77

Nicolai Klindt (Dania) - 6,50

Tomasz Jędrzejak - 6,25

Dennis Andersson (Szwecja) - 4,59

 

Juniorzy:

Mateusz Gradka - 2,50

Patryk Kociemba - 2,50

Patryk Malitowski - 2,50

 

Unia Tarnów 4810ebfd111bb656122041.gif

 

Seniorzy:

Greg Hancock (USA) - 8,71 (GP)

Janusz Kołodziej - 7,10

Martin Vaculik (Słowacja) - 6,86

Jan Holub (Czechy) - 6,50

Leon Madsen (Dania) - 6,50

Dawid Lampart - 3,31

Juniorzy:

Maciej Janowski - 7,58

Kacper Gomólski - 3,49

Jakub Jamróg - 2,50

Tadeusz Kostro - 2,50

Łukasz Lesiak - 2,50

Arkadiusz Madej - 2,50

Edward Mazur - 2,50

 

Włókniarz Częstochowa 4dba61a4a6530495456168.gif

 

Seniorzy:

Grigorij Łaguta (Rosja) - 8,95

Daniel Nermark (Szwecja) - 7,66

Chris Harris (Wielka Brytania) - 6,58 (GP)

Mirosław Jabłoński - 5,88

Rafał Szombierski - 5,63

Grzegorz Zengota - 4,95

Sławomir Drabik - 4,23

 

Juniorzy:

Marcin Bubel - 2,50

Artur Czaja - 2,50

Hubert Łęgowik - 2,50

Rafał Malczewski - 2,50

 

Kontrakty warszawskie:

Peter Karlsson (Szwecja) - 5,93

Lukas Dryml (Czechy) - 6,50

Mateusz Kowalczyk - 2,50

 

Stal Rzeszów rzeszow.png

 

Seniorzy:

Jason Crump (Australia) - 9,49 (GP)

Grzegorz Walasek - 7,35

Joonas Kylmaekorpi (Finlandia) - 7,12

Rafał Okoniewski - 6,58

Lee Richardson (Wielka Brytania) - 5,89

Maciej Kuciapa - 4,34

 

Juniorzy:

Łukasz Sówka - 3,50

Marco Gaschka - 2,50

Łukasz Kret - 2,50

Kamil Prokop - 2,50

 

Wybrzeże Gdańsk 4814593671702917379475.gif

 

Seniorzy:

Nicki Pedersen (Dania) - 8,77 (GP)

Piotr Świderski - 7,86

Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 6,99

Tomasz Chrzanowski - 6,65

Maksim Bogdanow (Łotwa) - 6,50

Andriej Kobrin (Ukraina) - 6,50

Renat Gafurow (Rosja) - 4,56

 

Juniorzy:

Patryk Beśko - 2,50

Krystian Pieszczek - 2,50

Marcel Szymko - 2,50

Krzysztof Wittstock - 2,50

 

Kontrakty warszawskie:

Daniel King - 6,50

Krzysztof Stojanowski - 2,50

Cyprian Szymko - 2,50

Kamil Brzozowski - 2,50

 

Polonia Bydgoszcz 48100cef84885459695090.gif

 

Seniorzy:

Emil Sajfutdinow (Rosja) - 7,82 (GP)

Krzysztof Buczkowski - 7,17

Tomasz Gapiński - 6,85

Robert Kościecha - 6,53

Artiom Łaguta (Rosja) - 5,41

Denis Gizatullin (Rosja) - 4,87

 

Juniorzy:

Szymon Woźniak - 3,00

Mikołaj Curyło - 2,60

Mikołaj Drożdżowski - 2,50

Adrian Ojczenasz - 2,50

Łukasz Wieliński - 2,50

 

Kontrakty warszawskie:

Denis Sajftudinow (Rosja) - 6,50

Wiktor Kułakow (Rosja) - 6,50

Danił Iwanow (Rosja) - 5,00

Nick Morris (Australia) - 6,50

 

 

Terminarz Speedway Ekstraliga

 

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

Bydgoszcz - Zielona Góra

Leszno - Częstochowa

Tarnów - Wrocław

Gdańsk - Rzeszów

Gorzów - Toruń

 

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)

Toruń - Gdańsk

Wrocław - Gorzów

Rzeszów - Leszno

Częstochowa - Bydgoszcz

Zielona Góra - Tarnów

 

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)

Toruń - Zielona Góra

Leszno - Wrocław

Tarnów - Częstochowa

Gdańsk - Bydgoszcz

Gorzów - Rzeszów

 

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)

Bydgoszcz - Tarnów

Wrocław - Gdańsk

Rzeszów - Toruń

Częstochowa - Gorzów

Zielona Góra - Leszno

 

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)

Toruń - Bydgoszcz

Wrocław - Rzeszów

Tarnów - Leszno

Gdańsk - Częstochowa

Gorzów - Zielona Góra

 

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)

Bydgoszcz - Wrocław

Zielona Góra - Rzeszów

Leszno - Gdańsk

Tarnów - Gorzów

Częstochowa - Toruń

 

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)

Toruń - Tarnów

Wrocław - Częstochowa

Rzeszów - Bydgoszcz

Gdańsk - Zielona Góra

Gorzów - Leszno

 

8 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela)

Bydgoszcz - Gorzów

Leszno - Toruń

Tarnów - Gdańsk

Częstochowa - Rzeszów

Zielona Góra - Wrocław

 

9 runda: 17 czerwca 2012 (niedziela)

Toruń - Wrocław

Leszno - Bydgoszcz

Rzeszów - Tarnów

Częstochowa - Zielona Góra

Gorzów - Gdańsk

 

10 runda: 24 czerwca 2012 (niedziela)

Gdańsk - Gorzów

Zielona Góra - Częstochowa

Tarnów - Rzeszów

Bydgoszcz - Leszno

Wrocław - Toruń

 

11 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)

Wrocław - Zielona Góra

Rzeszów - Częstochowa

Gdańsk - Tarnów

Toruń - Leszno

Gorzów - Bydgoszcz

 

12 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)

Leszno - Gorzów

Bydgoszcz - Rzeszów

Zielona Góra - Gdańsk

Częstochowa - Wrocław

Tarnów - Toruń

 

13 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)

Toruń - Częstochowa

Gorzów - Tarnów

Gdańsk - Leszno

Rzeszów - Zielona Góra

Wrocław - Bydgoszcz

 

14 runda: 29 lipca 2012 (niedziela)

Zielona Góra - Gorzów

Częstochowa - Gdańsk

Leszno - Tarnów

Rzeszów - Wrocław

Bydgoszcz - Toruń

 

15 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)

Leszno - Zielona Góra

Gorzów - Częstochowa

Toruń - Rzeszów

Gdańsk - Wrocław

Tarnów - Bydgoszcz

 

16 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)

Rzeszów - Gorzów

Bydgoszcz - Gdańsk

Częstochowa - Tarnów

Wrocław - Leszno

Zielona Góra - Toruń

 

17 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela)

Tarnów - Zielona Góra

Bydgoszcz - Częstochowa

Leszno - Rzeszów

Gorzów - Wrocław

Gdańsk - Toruń

 

18 runda: 26 sierpnia 2012 (niedziela)

Toruń - Gorzów

Rzeszów - Gdańsk

Wrocław - Tarnów

Częstochowa - Leszno

Zielona Góra - Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Terminarz Grand Prix 2012:

 

31.03 - Grand Prix Nowej Zelandii - Auckland

28.04 - Grand Prix Europy - Leszno

12.05 - Grand Prix Czech - Praga

26.05 - Grand Prix Szwecji - Goeteborg

09.06 - Grand Prix Danii - Kopenhaga

23.06 - Grand Prix Polski - Gorzów Wielkopolski

28.07 - Grand Prix Chorwacji - Gorican

11.08 - Grand Prix Włoch - Terenzano

25.08 - Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff

08.09 - Grand Prix Skandynawii - Malilla

22.09 - Grand Prix Nordyckie - Vojens

06.10 - Grand Prix Polski - Toruń

Lista startowa Speedway Grand Prix 2012

 

1. Greg Hancock (USA)

2. Andreas Jonsson (Szwecja)

3. Jarosław Hampel (Polska)

4. Jason Crump (Australia)

5. Tomasz Gollob (Polska)

6. Emil Sajfutdinow (Rosja)

7. Kenneth Bjerre (Dania)

8. Chris Holder (Australia)

9. Fredrik Lindgren (Szwecja)

10. Nicki Pedersen (Dania)

11. Chris Harris (Wielka Brytania)

12. Antonio Lindbaeck (Szwecja)

13. Bjarne Pedersen (Dania)

14. Peter Ljung (Szwecja)

15. Hans Andersen (Dania)

16. Dzika karta od organizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Składy drużyn:



 

Belle Vue Aces:

Rory Schlein (Australia) - 8,43

Charlie Gjedde (Dania) - 6,88

Ulrich Oestergaard - 6,88

Adam Shields (Australia) - 6,70

Patrick Hougaard (Dania) - 6,22

Travis McGowan (Australia) - 4,49

Josh Grajczonek (Australia) (DU) - 4,34

Claus Vissing (Dania) (DU) - 4,34

Linus Ekloef (Szwecja) - 3,89

 

Birmingham Brummies:

Bjarne Pedersen (Dania) - 8,21

Sebastian Ułamek (Polska) - 7,11

Ben Barker (Wielka Brytania) - 6,87 (DU)

Magnus Karlsson (Szwecja) - 6,87 (DU)

Daniel King (Wielka Brytania) - 6,41

Martin Smolinski (Niemcy) - 5,35

Josh Auty (Wielka Brytania) - 3,49 (DU)

Tyson Nelson (Australia) - 3,49 (DU)

Tomasz Piszcz (Polska) - 3,49

 

Coventry Bees:

Chris Harris (Wielka Brytania) - 7,97

Edward Kennett (Wielka Brytania) - 7,84

Scott Nicholls (Wielka Brytania) - 7,75

Kenni Larsen (Dania) - 6,42

Aaron Summers (Australia) - 4,52 (DU)

Leigh Lanham (Wielka Brytania) - 4,52 (DU)

Henning Bager (Dania)- 3,46

Jason Bunyan (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

Adam Roynon (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

 

Eastbourne Eagles:

Joonas Kylmaekorpi (Finlandia)

Lewis Bridger (Wielka Brytania)

Simon Gustafsson (Szwecja)

Lukas Dryml (Czechy)

Cameron Woodward (Australia)

Denis Gizatullin (Rosja)

Timo Lahti (Finlandia)

 

King’s Lynn Stars:

Niels Kristian Iversen (Dania) - 8,00

Mads Korneliussen (Dania) - 7,44

Daniel Nermark (Szwecja) - 6,17

Maciej Janowski (Polska) - 6,06

Kevin Woelbert (Niemcy) - 5,17

David Howe (Wielka Brytania) - 4,99 (DU)

Jordan Framtpon (Wielka Brytania) - 4,99 (DU)

Filip Sitera (Czechy) - 3,09 (DU)

Michael Palm Toft (Dania) - 3,09 (DU)

 

The Lakeside Hammers:

Peter Karlsson (Szwecja) - 8,12

Lee Richardson (Wielka Brytania) - 8,06

Davey Watt (Australia) - 7,71

Stuart Robson (Wielka Brytania) (DU) - 5,22

Kauko Nieminen (Finlandia)(DU) - 5,22

Robert Mear (Wielka Brytania) - 4,83

Kim Nilsson (Szwecja) - 4,15

Justin Sedgemen (Australia) (DU) - 3,00

Richie Worrall (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

 

Peterborough Panthers:

Kenneth Bjerre (Dania) - 9,06

Linus Sundstrom (Szwecja) - 6,90

Oliver Allen (Wielka Brytania) - 6,31

Lasse Bjerre (Dania) - 5,25 (DU)

Rene Bach (Dania) - 5,25 (DU)

Jesper B. Monberg (Dania) - 5,02

Michael Jepsen Jensen (Dania) - 5,00

Richard Lawson (Wielka Brytania) - 3,00 (DU)

Kyle Newman (Wielka Brytania) - 3,00 (DU)

 

Poole Pirates:

Chris Holder (Australia) - 9,30

Darcy Ward (Australia) - 8,94

Adrian Miedziński (Polska) - 5,54

Dennis Andersson (Szwecja) - 5,14

Sam Masters (Australia) - 4,51 (DU)

Ludvig Lindgren (Szwecja) - 4,51 (DU)

Ricky Kling (Szwecja) - 4,09

Todd Kurtz (Australia) - 3,00 (DU)

 

Swindon Robins:

Troy Batchelor (Australia) - 8,24

Hans Andersen (Dania) - 8,15

Simon Stead (Wielka Brytania) - 6,43

Nick Morris (Australia)

Jason Doyle (Australia) (DU) - 5,28

Sebastian Alden (Szwecja) (DU) - 5,28

Peter Kildemand (Dania) - 4,16

Robin Aspegren (Szwecja) (DU)

Kenny Ingalls (USA) (DU)

 

Wolverhampton Wolves:

Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9,21

Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 8,52

Nicolai Klindt (Dania) - 6,41

Tyron Proctor (Australia) - 5,09

Pontus Aspgren (Szwecja) - 4,00

Łukasz Sówka (Polska) - 4,00

Ricky Wells (USA) - 3,75 (DU)

Thomas Joergensen (Dania) - 3,75 (DU)

 

 

 

http://beta.sportowefakty.pl/zuzel/255013/sklady-druzyn-elite-league

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy drużyn:



 

Belle Vue Aces:

Rory Schlein (Australia) - 8,43

Charlie Gjedde (Dania) - 6,88

Ulrich Oestergaard - 6,88

Adam Shields (Australia) - 6,70

Patrick Hougaard (Dania) - 6,22

Travis McGowan (Australia) - 4,49

Josh Grajczonek (Australia) (DU) - 4,34

Claus Vissing (Dania) (DU) - 4,34

Linus Ekloef (Szwecja) - 3,89

 

Birmingham Brummies:

Bjarne Pedersen (Dania) - 8,21

Sebastian Ułamek (Polska) - 7,11

Ben Barker (Wielka Brytania) - 6,87 (DU)

Magnus Karlsson (Szwecja) - 6,87 (DU)

Daniel King (Wielka Brytania) - 6,41

Martin Smolinski (Niemcy) - 5,35

Josh Auty (Wielka Brytania) - 3,49 (DU)

Tyson Nelson (Australia) - 3,49 (DU)

Tomasz Piszcz (Polska) - 3,49

 

Coventry Bees:

Chris Harris (Wielka Brytania) - 7,97

Edward Kennett (Wielka Brytania) - 7,84

Scott Nicholls (Wielka Brytania) - 7,75

Kenni Larsen (Dania) - 6,42

Aaron Summers (Australia) - 4,52 (DU)

Leigh Lanham (Wielka Brytania) - 4,52 (DU)

Henning Bager (Dania)- 3,46

Jason Bunyan (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

Adam Roynon (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

 

Eastbourne Eagles:

Joonas Kylmaekorpi (Finlandia)

Lewis Bridger (Wielka Brytania)

Simon Gustafsson (Szwecja)

Lukas Dryml (Czechy)

Cameron Woodward (Australia)

Denis Gizatullin (Rosja)

Timo Lahti (Finlandia)

 

King’s Lynn Stars:

Niels Kristian Iversen (Dania) - 8,00

Mads Korneliussen (Dania) - 7,44

Daniel Nermark (Szwecja) - 6,17

Maciej Janowski (Polska) - 6,06

Kevin Woelbert (Niemcy) - 5,17

David Howe (Wielka Brytania) - 4,99 (DU)

Jordan Framtpon (Wielka Brytania) - 4,99 (DU)

Filip Sitera (Czechy) - 3,09 (DU)

Michael Palm Toft (Dania) - 3,09 (DU)

 

The Lakeside Hammers:

Peter Karlsson (Szwecja) - 8,12

Lee Richardson (Wielka Brytania) - 8,06

Davey Watt (Australia) - 7,71

Stuart Robson (Wielka Brytania) (DU) - 5,22

Kauko Nieminen (Finlandia)(DU) - 5,22

Robert Mear (Wielka Brytania) - 4,83

Kim Nilsson (Szwecja) - 4,15

Justin Sedgemen (Australia) (DU) - 3,00

Richie Worrall (Wielka Brytania) (DU) - 3,00

 

Peterborough Panthers:

Kenneth Bjerre (Dania) - 9,06

Linus Sundstrom (Szwecja) - 6,90

Oliver Allen (Wielka Brytania) - 6,31

Lasse Bjerre (Dania) - 5,25 (DU)

Rene Bach (Dania) - 5,25 (DU)

Jesper B. Monberg (Dania) - 5,02

Michael Jepsen Jensen (Dania) - 5,00

Richard Lawson (Wielka Brytania) - 3,00 (DU)

Kyle Newman (Wielka Brytania) - 3,00 (DU)

 

Poole Pirates:

Chris Holder (Australia) - 9,30

Darcy Ward (Australia) - 8,94

Adrian Miedziński (Polska) - 5,54

Dennis Andersson (Szwecja) - 5,14

Sam Masters (Australia) - 4,51 (DU)

Ludvig Lindgren (Szwecja) - 4,51 (DU)

Ricky Kling (Szwecja) - 4,09

Todd Kurtz (Australia) - 3,00 (DU)

 

Swindon Robins:

Troy Batchelor (Australia) - 8,24

Hans Andersen (Dania) - 8,15

Simon Stead (Wielka Brytania) - 6,43

Nick Morris (Australia)

Jason Doyle (Australia) (DU) - 5,28

Sebastian Alden (Szwecja) (DU) - 5,28

Peter Kildemand (Dania) - 4,16

Robin Aspegren (Szwecja) (DU)

Kenny Ingalls (USA) (DU)

 

Wolverhampton Wolves:

Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9,21

Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 8,52

Nicolai Klindt (Dania) - 6,41

Tyron Proctor (Australia) - 5,09

Pontus Aspgren (Szwecja) - 4,00

Łukasz Sówka (Polska) - 4,00

Ricky Wells (USA) - 3,75 (DU)

Thomas Joergensen (Dania) - 3,75 (DU)

 

 

 

http://beta.sportowefakty.pl/zuzel/255013/sklady-druzyn-elite-league

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz:



 

Marzec 2012:

24.03 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces

28.03 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles

30.03 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces

 

Kwiecień 2012:

02.04 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars

02.04 Belle Vue Aces - TBA

05.04 Swindon Robins - Birmingham Brummies

06.04 Birmingham Brummies - Swindon Robins

06.04 Poole Pirates - Coventry Bees

06.04 Coventry Bees - Poole Pirates

06.04 Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles

06.04 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers

06.04 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers

06.04 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars

06.04 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves

10.04 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

11.04 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves

12.04 Swindon Robins - King's Lynn Stars

13.04 Coventry Bees - King's Lynn Stars

13.04 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers

14.04 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves

16.04 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles

16.04 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers

16.04 Swindon Robins - Coventry Bees

18.04 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces

18.04 Poole Pirates - Swindon Robins

19.04 Birmingham Brummies - Coventry Bees

19.04 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles

20.04 Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves

20.04 Coventry Bees - Swindon Robins

21.04 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers

23.04 Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars

23.04 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles

25.03 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves

25.03 King's Lynn Stars - Swindon Robins

26.04 Swindon robins - Poole Pirates

30.04 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers

30.04 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

30.04 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars

 

Maj 2012:

03.05 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces

03.05 Swindon Robins - Lakeside Hammers

04.05 Lakeside Hammers - Swindon Robins

04.05 Coventry Bees - Belle Vue Aces

05.05 Eastbourhe Eagles - Coventry Bees

07.05 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees

09.05 King's Lynn Stars - Coventry Bees

10.05 Swindon Robins - Eastbourne Eagles

14.05 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies

16.05 Poole Pirates - Lakeside Hammers

18.05 Lakeside Hammers - Poole Pirates

18.05 Coventry Bees - Peterborough Panthers

19.05 Eastbourne Eagles - Swindon Robins

21.05 Peterborough Panthers - Birmingham Brummies

23.05 Poole Pirates - Peterborough Panthers

23.05 King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves

24.05 Birmingham Brummies - Poole Pirates

28.05 Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers

28.05 Coventry Bees - Birmingham Brummies

28.05 Belle Vue Aces - Swindon robins

31.05 Peterborough Panthers - Poole Pirates

 

Czerwiec 2012:

02.06 Eastbourne Eagles - Poole Pirates

04.06 Wolverhampton Wolves - Swindon Robins

06.06 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies

07.06 Birmingham Brummies - King's Lynn Stars

07.06 Swindon Robins - Peterborough Panthers

11.06 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves

13.06 Poole Pirates - King's Lynn Stars

14.06 Swindon Robins - Wolverhampton Wolves

14.06 Birmingham Brummies - Lakeside Hammers

14.06 Peterborough Panthers - Belle Vue Aces

15.06 Lakeside Hammers - Swindon Robins

15.06 Coventry Bees - King's Lynn Stars

18.06 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

20.06 Poole Pirates - Birmingham Brummies

20.06 King's Lynn Stars - Lakeside Hammers

21.06 Swindon Robins - Belle Vue Aces

21.06 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers

22.06 Lakeside Hammers - King's Lynn Stars

25.06 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

28.06 Peterborough Panthers - Coventry Bees

28.06 Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles

29.06 Coventry Bees - Eastbourne Eagles

29.06 King's Lynn Stars - Poole Pirates

 

Lipiec 2012:

02.07 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies

02.07 Belle Vue Aces - Coventry Bees

04.07 Poole Pirates - Eastbourne Eagles

05.07 Birmingham Brummies - Peterborough Panthers

05.07 Swindon Robins - Lakeside Hammers

06.07 Lakeside Hammers - Birmingham Brummies

06.07 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves

16.07 Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers

16.07 Belle Vue Aces - Peterborough Panthers

18.07 Poole Pirates - Belle Vue Aces

18.07 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles

19.07 Birmingham Brummies - Poole Pirates

19.07 Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves

20.07 Coventry Bees - Lakeside Hammers

21.07 Lakeside Hammers - Coventry Bees

21.07 Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies

23.07 Belle Vue Aces - Poole Pirates

23.07 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles

25.07 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves

26.07 Swindon Robins - King's Lynn Stars

29.06 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves

 

Sierpień 2012:

01.08 Poole Pirates - Swindon Robins

01.08 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers

02.08 Birmingham Brummies - Swindon Robins

03.08 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces

04.08 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers

08.08 Poole Pirates - Peterborough Panthers

08.08 Coventry Bees - Swindon Robins

09.08 Swindon Robins - Birmingham Brummies

09.08 Peterborough Panthers - Poole Pirates

13.08 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees

13.08 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers

13.08 Peterborough Panthers - Swindon Robins

15.08 Poole Pirates - Birmingham Brummies

15.08 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces

16.08 Birmingham Brummies - Coventry Bees

17.08 Coventry Bees - Birmingham Brummies

18.08 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers

20.08 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars

20.08 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies

22.08 Poole Pirates - Lakeside Hammers

23.08 Swindon Robins - Poole Pirates

23.08 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars

24.08 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers

26.08 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars

27.08 Peterborough Panthers - Coventry Bees

27.08 Coventry Bees - Peterborough Panthers

27.08 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles

29.08 Swindon Robins - King's Lynn Stars

29.08 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies

30.08 Swindon Robins - Coventry Bees

30.08 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves

31.08 Lakeside Hammers - Poole Pirates

31.08 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves

 

Wrzesień 2012:

01.09 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces

03.09 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles

06.09 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces

12.09 King's Lynn Stars - Coventry Bees

 

 

http://espeedway.pl/s,anglia,120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz:



 

Marzec 2012:

24.03 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces

28.03 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles

30.03 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces

 

Kwiecień 2012:

02.04 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars

02.04 Belle Vue Aces - TBA

05.04 Swindon Robins - Birmingham Brummies

06.04 Birmingham Brummies - Swindon Robins

06.04 Poole Pirates - Coventry Bees

06.04 Coventry Bees - Poole Pirates

06.04 Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles

06.04 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers

06.04 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers

06.04 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars

06.04 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves

10.04 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

11.04 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves

12.04 Swindon Robins - King's Lynn Stars

13.04 Coventry Bees - King's Lynn Stars

13.04 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers

14.04 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves

16.04 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles

16.04 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers

16.04 Swindon Robins - Coventry Bees

18.04 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces

18.04 Poole Pirates - Swindon Robins

19.04 Birmingham Brummies - Coventry Bees

19.04 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles

20.04 Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves

20.04 Coventry Bees - Swindon Robins

21.04 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers

23.04 Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars

23.04 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles

25.03 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves

25.03 King's Lynn Stars - Swindon Robins

26.04 Swindon robins - Poole Pirates

30.04 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers

30.04 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

30.04 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars

 

Maj 2012:

03.05 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces

03.05 Swindon Robins - Lakeside Hammers

04.05 Lakeside Hammers - Swindon Robins

04.05 Coventry Bees - Belle Vue Aces

05.05 Eastbourhe Eagles - Coventry Bees

07.05 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees

09.05 King's Lynn Stars - Coventry Bees

10.05 Swindon Robins - Eastbourne Eagles

14.05 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies

16.05 Poole Pirates - Lakeside Hammers

18.05 Lakeside Hammers - Poole Pirates

18.05 Coventry Bees - Peterborough Panthers

19.05 Eastbourne Eagles - Swindon Robins

21.05 Peterborough Panthers - Birmingham Brummies

23.05 Poole Pirates - Peterborough Panthers

23.05 King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves

24.05 Birmingham Brummies - Poole Pirates

28.05 Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers

28.05 Coventry Bees - Birmingham Brummies

28.05 Belle Vue Aces - Swindon robins

31.05 Peterborough Panthers - Poole Pirates

 

Czerwiec 2012:

02.06 Eastbourne Eagles - Poole Pirates

04.06 Wolverhampton Wolves - Swindon Robins

06.06 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies

07.06 Birmingham Brummies - King's Lynn Stars

07.06 Swindon Robins - Peterborough Panthers

11.06 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves

13.06 Poole Pirates - King's Lynn Stars

14.06 Swindon Robins - Wolverhampton Wolves

14.06 Birmingham Brummies - Lakeside Hammers

14.06 Peterborough Panthers - Belle Vue Aces

15.06 Lakeside Hammers - Swindon Robins

15.06 Coventry Bees - King's Lynn Stars

18.06 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

20.06 Poole Pirates - Birmingham Brummies

20.06 King's Lynn Stars - Lakeside Hammers

21.06 Swindon Robins - Belle Vue Aces

21.06 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers

22.06 Lakeside Hammers - King's Lynn Stars

25.06 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

28.06 Peterborough Panthers - Coventry Bees

28.06 Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles

29.06 Coventry Bees - Eastbourne Eagles

29.06 King's Lynn Stars - Poole Pirates

 

Lipiec 2012:

02.07 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies

02.07 Belle Vue Aces - Coventry Bees

04.07 Poole Pirates - Eastbourne Eagles

05.07 Birmingham Brummies - Peterborough Panthers

05.07 Swindon Robins - Lakeside Hammers

06.07 Lakeside Hammers - Birmingham Brummies

06.07 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves

16.07 Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers

16.07 Belle Vue Aces - Peterborough Panthers

18.07 Poole Pirates - Belle Vue Aces

18.07 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles

19.07 Birmingham Brummies - Poole Pirates

19.07 Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves

20.07 Coventry Bees - Lakeside Hammers

21.07 Lakeside Hammers - Coventry Bees

21.07 Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies

23.07 Belle Vue Aces - Poole Pirates

23.07 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles

25.07 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves

26.07 Swindon Robins - King's Lynn Stars

29.06 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves

 

Sierpień 2012:

01.08 Poole Pirates - Swindon Robins

01.08 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers

02.08 Birmingham Brummies - Swindon Robins

03.08 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces

04.08 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers

08.08 Poole Pirates - Peterborough Panthers

08.08 Coventry Bees - Swindon Robins

09.08 Swindon Robins - Birmingham Brummies

09.08 Peterborough Panthers - Poole Pirates

13.08 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees

13.08 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers

13.08 Peterborough Panthers - Swindon Robins

15.08 Poole Pirates - Birmingham Brummies

15.08 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces

16.08 Birmingham Brummies - Coventry Bees

17.08 Coventry Bees - Birmingham Brummies

18.08 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers

20.08 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars

20.08 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies

22.08 Poole Pirates - Lakeside Hammers

23.08 Swindon Robins - Poole Pirates

23.08 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars

24.08 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers

26.08 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars

27.08 Peterborough Panthers - Coventry Bees

27.08 Coventry Bees - Peterborough Panthers

27.08 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles

29.08 Swindon Robins - King's Lynn Stars

29.08 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies

30.08 Swindon Robins - Coventry Bees

30.08 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves

31.08 Lakeside Hammers - Poole Pirates

31.08 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves

 

Wrzesień 2012:

01.09 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces

03.09 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles

06.09 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces

12.09 King's Lynn Stars - Coventry Bees

 

 

http://espeedway.pl/s,anglia,120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy drużyn:



 

Dackarna Mallila:

 

Andreas Jonsson

Darcy Ward

Fredrik Lindgren

Jonas Davidsson

Patryk Dudek

Michael J. Jensen

Anders Kling

Mikael Karlsson

Jonas Einarsson

Mattias Persson

Tim Gudmundsson

 

Goście:

Joel Larsson

Linus Eklof

 

Elit Vetlanda:

 

Jarosław Hampel

Jason Crump

Emil Sajfutdinow

Thomas H. Jonasson

Martin Vaculik

Leon Madsen

Tyron Proctor

Michael Sjoqvist

Henric Lindqvist

 

Goście:

David Ruud

Jacob Thorssell

 

Hammmarby Sztokholm:

 

Grzegorz Walasek

Adrian Miedziński

Rory Schlein

Dennis Andersson

Troy Batchelor

Tomasz Gollob

Magnus Zetterström

Piotr Świderski

Christian Ago

Piotr Świderski (niezgłoszony)

 

Goście:

Alexander Edberg

Sebastian Alden

 

Indianerna Kumla:

 

Kenneth Bjerre

Piotr Protasiewicz

Antonio Lindbäck

Joonas Kylmäkorpi

Niels K. Iversen

Rune Holta

Hans Andersen

Jan Nordvall

Goran Flood

Fredrik Nordvall

Daniel Ahlin

David Rohlen

Douglas Jensen

Marcus Johansson

Niklas Eriksson

Donald Jensen

Kim Asling

Henry S. Petersen

Viktor Flood

 

Goście:

Simon Gustafsson

Mathias Thörnblom

 

Piraterna Motala:

 

Greg Hancock

Chris Holder

Przemysław Pawlicki

Linus Sundström

Maciej Janowski

Piotr Pawlicki

Grzegorz Zengota

Stefan Andersson

Benny Johansson

Thomas Back

Jonas Olsson

 

Goście:

Anton Rosén

Fredrik Engman

 

Valsarna Hagfors:

 

Grigorij Łaguta

Daniel Nermark

Krzysztof Kasprzak

Tomasz Gapiński

Krzysztof Buczkowski

Artiom Łaguta

Markus Karlsson

Kenny Persson

Ricky Tornqvist

Johan Bjur

Victor Pallovara

Marcus Broqvist

Simon Greus

 

Goście:

Robin Törnqvist

 

Vargarna Norrkoeping:

 

Lee Richardson

Nicki Pedersen

Peter Karlsson

Adam Shields

Danił Ivanov

Michał Szczepaniak

Adam Skórnicki

Anders Mellgren

Andre Hertzberg

 

Goście:

Kim Nilsson

Magnus Karlsson

 

Vastervik Speedway:

 

Jurica Pavlic

Chris Harris

Tomasz Jędrzejak

Daniel King

Dave Watt

Nicolai Klindt

Peter Ljung

Oskar Karlsson

 

Goście:

Mikael Max

Pontus Aspgren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy drużyn:



 

Dackarna Mallila:

 

Andreas Jonsson

Darcy Ward

Fredrik Lindgren

Jonas Davidsson

Patryk Dudek

Michael J. Jensen

Anders Kling

Mikael Karlsson

Jonas Einarsson

Mattias Persson

Tim Gudmundsson

 

Goście:

Joel Larsson

Linus Eklof

 

Elit Vetlanda:

 

Jarosław Hampel

Jason Crump

Emil Sajfutdinow

Thomas H. Jonasson

Martin Vaculik

Leon Madsen

Tyron Proctor

Michael Sjoqvist

Henric Lindqvist

 

Goście:

David Ruud

Jacob Thorssell

 

Hammmarby Sztokholm:

 

Grzegorz Walasek

Adrian Miedziński

Rory Schlein

Dennis Andersson

Troy Batchelor

Tomasz Gollob

Magnus Zetterström

Piotr Świderski

Christian Ago

Piotr Świderski (niezgłoszony)

 

Goście:

Alexander Edberg

Sebastian Alden

 

Indianerna Kumla:

 

Kenneth Bjerre

Piotr Protasiewicz

Antonio Lindbäck

Joonas Kylmäkorpi

Niels K. Iversen

Rune Holta

Hans Andersen

Jan Nordvall

Goran Flood

Fredrik Nordvall

Daniel Ahlin

David Rohlen

Douglas Jensen

Marcus Johansson

Niklas Eriksson

Donald Jensen

Kim Asling

Henry S. Petersen

Viktor Flood

 

Goście:

Simon Gustafsson

Mathias Thörnblom

 

Piraterna Motala:

 

Greg Hancock

Chris Holder

Przemysław Pawlicki

Linus Sundström

Maciej Janowski

Piotr Pawlicki

Grzegorz Zengota

Stefan Andersson

Benny Johansson

Thomas Back

Jonas Olsson

 

Goście:

Anton Rosén

Fredrik Engman

 

Valsarna Hagfors:

 

Grigorij Łaguta

Daniel Nermark

Krzysztof Kasprzak

Tomasz Gapiński

Krzysztof Buczkowski

Artiom Łaguta

Markus Karlsson

Kenny Persson

Ricky Tornqvist

Johan Bjur

Victor Pallovara

Marcus Broqvist

Simon Greus

 

Goście:

Robin Törnqvist

 

Vargarna Norrkoeping:

 

Lee Richardson

Nicki Pedersen

Peter Karlsson

Adam Shields

Danił Ivanov

Michał Szczepaniak

Adam Skórnicki

Anders Mellgren

Andre Hertzberg

 

Goście:

Kim Nilsson

Magnus Karlsson

 

Vastervik Speedway:

 

Jurica Pavlic

Chris Harris

Tomasz Jędrzejak

Daniel King

Dave Watt

Nicolai Klindt

Peter Ljung

Oskar Karlsson

 

Goście:

Mikael Max

Pontus Aspgren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz:



 

Runda zasadnicza:

 

1 runda: 1 maja 2012 (wtorek)

Piraterna - Dackarna

Hammarby - Elit Vetlanda

Indianerna - Vargarna

Vastervik - Valsarna

 

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)

Elit Vetlanda - Indianerna

Vargarna - Vastervik

Valsarna - Piraterna

Dackarna - Hammarby

 

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)

Hammarby - Vargarna

Piraterna - Indianerna

Valsarna - Elit Vetlanda

Dackarna - Vastervik

 

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)

Hammarby - Piraterna

Vargarna - Dackarna

Indianerna - Valsarna

Elit Vetlanda - Vastervik

 

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)

Vastervik - Indianerna

Valsarna - Hammarby

Dackarna - Elit Vetlanda

Piraterna - Vargarna

 

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)

Indianerna - Dackarna

Vastervik - Hammarby

Valsarna - Vargarna

Elit Vetlanda - Piraterna

 

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)

Hammarby - Indianerna

Piraterna - Vastervik

Dackarna - Valsarna

Vargarna - Elit Vetlanda

 

Termin rezerwowy - 19 czerwiec

 

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)

Dackarna - Piraterna

Elit Vetlanda - Hammarby

Vargarna - Indianerna

Valsarna - Vastervik

 

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)

Hammarby - Dackarna

Indianerna - Elit Vetlanda

Vastervik - Vargarna

Piraterna - Valsarna

 

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)

Vargarna - Hammarby

Indianerna - Piraterna

Elit Vetlanda - Valsarna

Vastervik - Dackarna

 

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)

Piraterna - Hammarby

Dackarna - Vargarna

Valsarna - Indianerna

Vastervik - Elit Vetlanda

 

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)

Indianerna - Vastervik

Hammarby - Valsarna

Elit Vetlanda - Dackarna

Vargarna - Piraterna

 

Termin rezerwowy - 7 sierpnia

 

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)

Dackarna - Indianerna

Hammarby - Vastervik

Vargarna - Valsarna

Piraterna - Elit Vetlanda

 

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)

Indianerna - Hammarby

Vastervik - Piraterna

Valsarna - Dackarna

Elit Vetlanda - Vargarna

 

Regulamin rozgrywek w Szwecji:

Po zakończeniu rundy zasadniczej w play-off wystąpi sześć czołowych zespołów, z czego dwie najlepsze awansują od razu do półfinałów.

 

Ćwierćfinały:

28 sierpnia 2012 (wtorek)

6-3

5-4

 

4 września 2012 (wtorek) - rewanże

3-6

4-5

 

Półfinały:

11 września 2012 (wtorek)

3/6-1

4/5-2

 

18 września 2012 (wtorek) - rewanże

1-3/6

2-4/5

 

Finał:

25 września 2012 (wtorek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz:



 

Runda zasadnicza:

 

1 runda: 1 maja 2012 (wtorek)

Piraterna - Dackarna

Hammarby - Elit Vetlanda

Indianerna - Vargarna

Vastervik - Valsarna

 

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)

Elit Vetlanda - Indianerna

Vargarna - Vastervik

Valsarna - Piraterna

Dackarna - Hammarby

 

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)

Hammarby - Vargarna

Piraterna - Indianerna

Valsarna - Elit Vetlanda

Dackarna - Vastervik

 

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)

Hammarby - Piraterna

Vargarna - Dackarna

Indianerna - Valsarna

Elit Vetlanda - Vastervik

 

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)

Vastervik - Indianerna

Valsarna - Hammarby

Dackarna - Elit Vetlanda

Piraterna - Vargarna

 

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)

Indianerna - Dackarna

Vastervik - Hammarby

Valsarna - Vargarna

Elit Vetlanda - Piraterna

 

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)

Hammarby - Indianerna

Piraterna - Vastervik

Dackarna - Valsarna

Vargarna - Elit Vetlanda

 

Termin rezerwowy - 19 czerwiec

 

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)

Dackarna - Piraterna

Elit Vetlanda - Hammarby

Vargarna - Indianerna

Valsarna - Vastervik

 

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)

Hammarby - Dackarna

Indianerna - Elit Vetlanda

Vastervik - Vargarna

Piraterna - Valsarna

 

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)

Vargarna - Hammarby

Indianerna - Piraterna

Elit Vetlanda - Valsarna

Vastervik - Dackarna

 

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)

Piraterna - Hammarby

Dackarna - Vargarna

Valsarna - Indianerna

Vastervik - Elit Vetlanda

 

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)

Indianerna - Vastervik

Hammarby - Valsarna

Elit Vetlanda - Dackarna

Vargarna - Piraterna

 

Termin rezerwowy - 7 sierpnia

 

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)

Dackarna - Indianerna

Hammarby - Vastervik

Vargarna - Valsarna

Piraterna - Elit Vetlanda

 

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)

Indianerna - Hammarby

Vastervik - Piraterna

Valsarna - Dackarna

Elit Vetlanda - Vargarna

 

Regulamin rozgrywek w Szwecji:

Po zakończeniu rundy zasadniczej w play-off wystąpi sześć czołowych zespołów, z czego dwie najlepsze awansują od razu do półfinałów.

 

Ćwierćfinały:

28 sierpnia 2012 (wtorek)

6-3

5-4

 

4 września 2012 (wtorek) - rewanże

3-6

4-5

 

Półfinały:

11 września 2012 (wtorek)

3/6-1

4/5-2

 

18 września 2012 (wtorek) - rewanże

1-3/6

2-4/5

 

Finał:

25 września 2012 (wtorek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...