Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

typ17

 

Lukasz Koszarek (Asseco Prokom) - Ilość punktów Powyżej 10.5 1,83 4/10 (Występy zawodnika)

 

Prokom chyba najslabszy w swojej historii w lidze problemy w eurolidze tagze bez rewelacji linia na Lukasza niska i warta pogrania nawet za pare drobnych.Srednia Koszarka to 10,1 wiec naprawde na styku jak narazie 2 bardzo slabe mecz w eurolidze a tak to na poziomie 12-13pkt na niezlej skutecznosci dobre wejscie pod kosz niezly rzut z poldystatu i dystasu solidnie na lini wiec po rozwiazaniu przez wladze klubu kontraktu z Amerykaninem ktos musi prowadzic ta gre i trzymac wynik.Alba u siebie powinna wygrac ale Prokom moze byc blisko.

 

i taki dubelek typ18

 

Granada v Real Zaragoza 1 2,3

(Wynik końcowy)

 

Panathinaikos v Union Olimpija 1/1 1,23 4/10

(Podwójny wynik

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


typ17

 

Lukasz Koszarek (Asseco Prokom) - Ilość punktów Powyżej 10.5 1,83 4/10 (Występy zawodnika) :minus: równo 10...

 

Prokom chyba najslabszy w swojej historii w lidze problemy w eurolidze tagze bez rewelacji linia na Lukasza niska i warta pogrania nawet za pare drobnych.Srednia Koszarka to 10,1 wiec naprawde na styku jak narazie 2 bardzo slabe mecz w eurolidze a tak to na poziomie 12-13pkt na niezlej skutecznosci dobre wejscie pod kosz niezly rzut z poldystatu i dystasu solidnie na lini wiec po rozwiazaniu przez wladze klubu kontraktu z Amerykaninem ktos musi prowadzic ta gre i trzymac wynik.Alba u siebie powinna wygrac ale Prokom moze byc blisko.

 

i taki dubelek typ18

 

Granada v Real Zaragoza 1 2,3 :plus:

(Wynik końcowy)

 

Panathinaikos v Union Olimpija 1/1 1,23 4/10 :plus:

(Podwójny wynik

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ19

 

Real Madryt v Fenerbahce 1 1,22

(Zakład na zwycięstwo)

 

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS142 - Zdarzenie (Wygra)Austria 1,65 5/10

 

 

rekreacja tasiemka kuponik typ 20

 

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS 142 - Zdarzenie - Austria v Słowenia 1 1,33

(H2H)

Jagiellonia Białystok v GKS Bełchatów 1 1,8

(Wynik końcowy)

 

Lech Poznań v Śląsk Wrocław 1 1,4

(Remis - Nie ma zakładu)

 

Żalgiris v Olympiacos 1 1,55

(Zakład na zwycięstwo) 2/10

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ19

 

Real Madryt v Fenerbahce 1 1,22 :plus:

(Zakład na zwycięstwo)

 

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS142 - Zdarzenie (Wygra)Austria 1,65 5/10 :minus:

 

 

rekreacja tasiemka kuponik typ 20

 

Kuusamo - Konkurs drużynowy - HS 142 - Zdarzenie - Austria v Słowenia 1 1,33 :plus:

(H2H)

Jagiellonia Białystok v GKS Bełchatów 1 1,8 :minus:

(Wynik końcowy)

 

Lech Poznań v Śląsk Wrocław 1 1,4 :minus:

(Remis - Nie ma zakładu)

 

Żalgiris v Olympiacos 1 1,55 :minus:

(Zakład na zwycięstwo) 2/10

 

Bet365

masakra... :szok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP 20

 

07.12.2012 02:05 Miami Heat - New York Knicks (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 1.85 TOBET 4/10

 

Długo sie zastanawiałem nad tym meczem, jak go ugryźć w głowie wiele opcji, padło na zakłady na pkt zawodników. Tym razem underek Bosha myślę ze realny.Miami gra bardzo słabo jak dla mnie zawodzą strasznie, porażka z Washington to po prostu kpina.Oglądem ich parę razy i na prawdę graja dziwnie. Maja mocniejsza ławkę ale jakoś to sie nie przekłada, graja bardzo słabo w defensywie- sporo łatwych pkt tracą.Dzisiaj będą mieli cos do udowodnienia, taki chyba prawdziwy test NY w gazie w formie. Graja bardzo fajny ofensywny basket, nie wiem co z Melo bo wczoraj w koncowce meczu jakiś uraz. W 1 meczu w medison po prostu masakra 84-104 dla NY.Wracając do mojego typku CHRIS TO 3 opcja- sila w ataku żarów średnio w sezonie 19.3. W 3 ostatnich spotkaniach; 20, 8, 18.Myślę ze dzisiaj będzie to mecz walki, jeśli Melo nie zagra może w końcu Maimi zagra na swoim poziomie i odbije to sie na wyniku.Bosh gra na niezłej skuteczności średnio w meczu oddaje ok.13 rzutów trafia 6-7 z gry, za 3 praktycznie nie rzuca. Dobry na Lini wolnych, raczej od walki zbierania- typowy siłowy podkoszowy zawodnik/ Od grania rzucania ważnych pkt ,rzutów sa inni w drużynie, myślę ze Chendler troszkę ograniczy możliwość Bosha w ataku, będzie go pod deska absorbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP 20

 

07.12.2012 02:05 Miami Heat - New York Knicks (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 1.85 :plus: Tobet 4/10

 

Długo sie zastanawiałem nad tym meczem, jak go ugryźć w głowie wiele opcji, padło na zakłady na pkt zawodników. Tym razem underek Bosha myślę ze realny.Miami gra bardzo słabo jak dla mnie zawodzą strasznie, porażka z Washington to po prostu kpina.Oglądem ich parę razy i na prawdę graja dziwnie. Maja mocniejsza ławkę ale jakoś to sie nie przekłada, graja bardzo słabo w defensywie- sporo łatwych pkt tracą.Dzisiaj będą mieli cos do udowodnienia, taki chyba prawdziwy test NY w gazie w formie. Graja bardzo fajny ofensywny basket, nie wiem co z Melo bo wczoraj w koncowce meczu jakiś uraz. W 1 meczu w medison po prostu masakra 84-104 dla NY.Wracając do mojego typku CHRIS TO 3 opcja- sila w ataku żarów średnio w sezonie 19.3. W 3 ostatnich spotkaniach; 20, 8, 18.Myślę ze dzisiaj będzie to mecz walki, jeśli Melo nie zagra może w końcu Maimi zagra na swoim poziomie i odbije to sie na wyniku.Bosh gra na niezłej skuteczności średnio w meczu oddaje ok.13 rzutów trafia 6-7 z gry, za 3 praktycznie nie rzuca. Dobry na Lini wolnych, raczej od walki zbierania- typowy siłowy podkoszowy zawodnik/ Od grania rzucania ważnych pkt ,rzutów sa inni w drużynie, myślę ze Chendler troszkę ograniczy możliwość Bosha w ataku, będzie go pod deska absorbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs

TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot

Kurs: 1,57

Godz: 14.12.2012 04:30 7/10

buk Pinnacle

 

Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs

TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot :minus:

Kurs: 1,57

Godz: 14.12.2012 04:30 7/10

buk Pinnacle

 

Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koszykowka Tauron Basket Liga, 05.1 2013 18:15

Stelmet Zielona Gora-Asseco Prokom

typ: -2,5 pkt Stelmet

kurs 2,02 5/10

 

Pinnacle

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, które będziemy mogli oglądać na tvp sport. Bardzo liczę na udany rewanż Zastalu za minimalna porażkę w Gdyni 21 Października 73-70.Obie drużyny ze znaczącymi zmianami w składach od tego spotkania, szczegolnie w Prokomie, który jak na razie gra chyba jeden z najgorszych sezonów.Mecz sąsiadów 4,3 pozycja w tabeli, bardzo ważne spotkanie dla całej ligi. Gospodarze po zaskakującej porażce na koniec ubiegłego roku w Tarnobrzegu z tamtejszym beniaminkiem ligi ekipa Jeziora 99-95.Będą chcieli sie zrehabilitować i zrewanżować, mobilizacja po obu stronach duża.Zastal u siebie gra dobrze, bardzo ofensywnie zdobywa sporo pkt, ale tez sporo ich tracić. To największy mankament podopiecznych Mihailo Uvalin -gra w defensywie.Goście ostatnio w niezłej formie, seria 3 zwycięstw na koniec roku w tym bardzo prestiżowe zwycięstwo nad Turowem Zgorzelec na wyjeździe 86-80.Bardzo liczę na gospodarzy tego meczu, nie ukrywam ze to mój typ dnia, może troszkę ryzykowne granie tego hendicapu, ale liczę ze Zastal zdominuje Prokom grając bardzo szybka koszykówkę.Sporo wejść pod kosz, penetracji Walter Hodge powinien być ważna postacią tego meczu- prawdziwym liderem zespołu, myślę ze u siebie na własnych "śmieciach" będzie nie do zatrzymania.Liczę na zespołowość gospodarzy, maja więcej alternatyw od gości w ataku. Bardzo ważnym ogniwem tego meczu może być nowy nabytek Zastalu, środkowy Dejan Borovnjak, który wzmocni gre w defensywie i będzie ciekawa opcja w ataku. Dobre warunki 208 cm, ciekawe kluby w cv Partizan Belgrad, Lietuvos Rytas Wilno, Gran Canaria, ostatnio w KAO Dramas (Grecja) zdobywał średnio 7.7 pkt/mecz. Świetny debiut z Jeziorem 100% skutecznością z gry (11/11) zdobył w sumie 24 pkt sam jestem ciekawy co dzisiaj pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Tauron Basket Liga, 05.1 2013 18:15

Stelmet Zielona Gora-Asseco Prokom

typ: -2,5 pkt Stelmet :plus:

kurs 2,02 5/10

 

Pinnacle

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, które będziemy mogli oglądać na tvp sport. Bardzo liczę na udany rewanż Zastalu za minimalna porażkę w Gdyni 21 Października 73-70.Obie drużyny ze znaczącymi zmianami w składach od tego spotkania, szczegolnie w Prokomie, który jak na razie gra chyba jeden z najgorszych sezonów.Mecz sąsiadów 4,3 pozycja w tabeli, bardzo ważne spotkanie dla całej ligi. Gospodarze po zaskakującej porażce na koniec ubiegłego roku w Tarnobrzegu z tamtejszym beniaminkiem ligi ekipa Jeziora 99-95.Będą chcieli sie zrehabilitować i zrewanżować, mobilizacja po obu stronach duża.Zastal u siebie gra dobrze, bardzo ofensywnie zdobywa sporo pkt, ale tez sporo ich tracić. To największy mankament podopiecznych Mihailo Uvalin -gra w defensywie.Goście ostatnio w niezłej formie, seria 3 zwycięstw na koniec roku w tym bardzo prestiżowe zwycięstwo nad Turowem Zgorzelec na wyjeździe 86-80.Bardzo liczę na gospodarzy tego meczu, nie ukrywam ze to mój typ dnia, może troszkę ryzykowne granie tego hendicapu, ale liczę ze Zastal zdominuje Prokom grając bardzo szybka koszykówkę.Sporo wejść pod kosz, penetracji Walter Hodge powinien być ważna postacią tego meczu- prawdziwym liderem zespołu, myślę ze u siebie na własnych "śmieciach" będzie nie do zatrzymania.Liczę na zespołowość gospodarzy, maja więcej alternatyw od gości w ataku. Bardzo ważnym ogniwem tego meczu może być nowy nabytek Zastalu, środkowy Dejan Borovnjak, który wzmocni gre w defensywie i będzie ciekawa opcja w ataku. Dobre warunki 208 cm, ciekawe kluby w cv Partizan Belgrad, Lietuvos Rytas Wilno, Gran Canaria, ostatnio w KAO Dramas (Grecja) zdobywał średnio 7.7 pkt/mecz. Świetny debiut z Jeziorem 100% skutecznością z gry (11/11) zdobył w sumie 24 pkt sam jestem ciekawy co dzisiaj pokaże.

dobry Dejan :piwo1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa single

 

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30

Fassa-Alleghe

TYP Alleghe

kurs 1,7

Bet365 7/10

 

Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie.

 

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30

Fassa-Alleghe

TYP under 5,5

kurs 2,05

Biwin 3/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa single

 

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30

Fassa-Alleghe

TYP Alleghe :minus:

kurs 1,7

Bet365 7/10

 

Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie.

 

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30

Fassa-Alleghe

TYP under 5,5 :minus:

kurs 2,05

Biwin 3/1

MASAKRA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn

typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5

kurs 1.72

Tobet 18.01 20:15 6/10

 

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.

 

i lekko takie single

 

Islandia v Katar Połowa czasu Islandia (-3.5) 1.714 18.01 18:00 Sportingbet 2/10

 

Francja v Niemcy Połowa czasu Niemcy(+1.5)2.20 Sportingbet 18.01 18:15 3/10

 

Niemcy maja o co walczyć wiec liczę na dobra dobra twardo 1 polówkę szczegolnie w obronie.Islandia musi wygrać(czeka Francja) jest co najmniej o 2-3 klasy lepszym zespołem linia dość wysoka ale do ogarnięcia zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn

typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5 :plus:

kurs 1.72

Tobet 18.01 20:15 6/10

 

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.

 

i lekko takie single

 

Islandia v Katar Połowa czasu Islandia (-3.5) :plus: 1.714 18.01 18:00 Sportingbet 2/10

 

Francja v Niemcy Połowa czasu Niemcy(+1.5)2.20 :plus: Sportingbet 18.01 18:15 3/10

 

Niemcy maja o co walczyć wiec liczę na dobra dobra twardo 1 polówkę szczegolnie w obronie.Islandia musi wygrać(czeka Francja) jest co najmniej o 2-3 klasy lepszym zespołem linia dość wysoka ale do ogarnięcia zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 1,41 Betsson 7/10

 

Piraci to obecnie ostatni zespól extraligi, gospodarze sa faworytem tego spotkania, pytanie jak wysoko wygrają to spotkanie .Prażanie to bardzo groźny zespól na własnej tafli 19 ( 10 - 3 - 6 ) 70 : 50 - 35pkt. Bardzo mocny atak -u siebie 2 silą ligi, bardzo ważne spotkanie dla nich patrząc na tabele muszą uważać na rywali, którzy ich bardzo mocno naciskają. Jak na razie miejsce 6 w tabeli z minimalna przewaga nad Kometa i Litvinovem, nie wielka strata do Kladna i odwiecznego rywala Slavii.Możemy sie spodziewać pełnej mobilizacji i raczej o lekceważeniu rywala nie będzie mowy.Myślę można pograć Spartę juz w 1 tercji jak i overek 5,5.Sparta ostatnio w wysokiej dyspozycji ;rozbiła Liberec 8-1, od 8 spotkań sa nie pokonani. Przy czym 3 spotkania wygrane po dogrywce, zwycięstwo nad Kladnem na wyjeździe 1-2. U siebie regularnie zdobywają ponad 3 bramki na mecz z Pardubicami 9-2 Litvinov 6-3. Forma jest grali ze sobą oba zespoły 3 razy i jak na razie u siebie Sparta wygrała 4-2 na wyjeździe porażka 7-5 i zwycięstwo 1-5 .Wszystkie atuty sa po stronie gospodarzy, Goście po serii 4 porażek ograli bardzo słabe w tym sezonie- nie równe HC Pardubice4-3 u siebie. Na wyjazdach bardzo słabo 21 ( 1 - 7 - 13 ) 36 : 75 - 15 pkt.

 

Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 TERCJA 1 1,85 Bwin I over5,5 1,76 PinnacleSports5/10

 

i sucharki na ms Islandia v Francja Ponad(+54.5)1.85 Sportingbet 20/01/2013 20:15 CET 4/10

 

Dania v Tunezja Połowa czasu Dania(-2.5) 1.666 Sportingbet 20/01/2013 20:15 CET 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 1,41 Betsson 7/10 :minus:

 

Piraci to obecnie ostatni zespól extraligi, gospodarze sa faworytem tego spotkania, pytanie jak wysoko wygrają to spotkanie .Prażanie to bardzo groźny zespól na własnej tafli 19 ( 10 - 3 - 6 ) 70 : 50 - 35pkt. Bardzo mocny atak -u siebie 2 silą ligi, bardzo ważne spotkanie dla nich patrząc na tabele muszą uważać na rywali, którzy ich bardzo mocno naciskają. Jak na razie miejsce 6 w tabeli z minimalna przewaga nad Kometa i Litvinovem, nie wielka strata do Kladna i odwiecznego rywala Slavii.Możemy sie spodziewać pełnej mobilizacji i raczej o lekceważeniu rywala nie będzie mowy.Myślę można pograć Spartę juz w 1 tercji jak i overek 5,5.Sparta ostatnio w wysokiej dyspozycji ;rozbiła Liberec 8-1, od 8 spotkań sa nie pokonani. Przy czym 3 spotkania wygrane po dogrywce, zwycięstwo nad Kladnem na wyjeździe 1-2. U siebie regularnie zdobywają ponad 3 bramki na mecz z Pardubicami 9-2 Litvinov 6-3. Forma jest grali ze sobą oba zespoły 3 razy i jak na razie u siebie Sparta wygrała 4-2 na wyjeździe porażka 7-5 i zwycięstwo 1-5 .Wszystkie atuty sa po stronie gospodarzy, Goście po serii 4 porażek ograli bardzo słabe w tym sezonie- nie równe HC Pardubice4-3 u siebie. Na wyjazdach bardzo słabo 21 ( 1 - 7 - 13 ) 36 : 75 - 15 pkt.

 

Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 TERCJA 1 1,85 Bwin I :minus: over5,5 1,76 PinnacleSports5/10 :plus:

 

i sucharki na ms Islandia v Francja Ponad(+54.5)1.85 :plus: Sportingbet 20/01/2013 20:15 CET 4/10

 

Dania v Tunezja Połowa czasu Dania(-2.5) 1.666 :plus: Sportingbet 20/01/2013 20:15 CET 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Hiszpania v Niemcy

typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5) :minus:

kurs 1.60

Sportingbet 23/01/2013 19:00 7/10

 

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne

 

Dania v Węgry Połowa czasu Dania(-1.5)1.55 Sportingbet 6/10 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata

typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin 7/10 :minus:

kurs 1,8

Betsson

 

 

Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

 

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 6/10 :plus: To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

 

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania

Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51 8/10 :minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów

Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Arkas Izmir

Typ: under 182,5 :minus:

Kurs: 1,85

Godzina: 18:00

Bukmacher: WilliamHill 5/10

Analiza:

 

Jakimś znawca ekspertem siatkówki nie jestem, ale lubię czasem pooglądać i po typować. Kursy na Zakse mizerne szkoda ze 1 spotkanie graja u siebie, bo w Turcji gra sie bardzo ciężko dla mnie stare warunki awansów były lepsze niż zloty set a teraz można bardzo gładko przegrać i tak awansować- bo trafi sie dzień konia i wszystko wychodzi mniejsza z tym o niuanse. Zaksa jest w bardzo dobrej, wysokiej formie- bardzo równej dla polskiego zespołu jest to duża szansa na awans do fainal four.Myślę ze nie popełnią błędów Skry sa doświadczonym zespołem, maja wszystkie atuty po swojej stronie jeśli wytrzymają presje- ciśnienie będzie dobrze.Linia wydaje mi sie dość wysoka typuje w miarę pewne zwycięstwo podopiecznych Castellaniego 3-1 taki maks, myślę ze kluczem do zwycięstwa będzie utrzymanie koncentracji, nie pozwolenie uwierzyć Turkom ze mogą cos zwojować. Zdecydowanie zagrywka i przyjecie pilnować i uważać na Agameza.Ważny będzie początek meczu 1 set trzeba pokazać swoja wyższość wtedy ekipa akrasu sama zacznie popełniać proste błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wozniacki, Caroline - Safarova, Lucie 1 1,23 :plus:

Arsenal - B Munich 1x 1,85 :minus:

 

Arsenal - B Munich 1 3,72 :minus:

 

Kvitova, Petra - Hantuchova, Daniela 2 3,6 :minus:

 

wszystko OddsRing po grane jeszcze pare dubelkow i tasiemek ale nie chce mi sie wrzucać

 

Jakoś nie wydaje mi sie ze Bayern wygra to spotkanie -wszyscy sie zachwycają postawa monachijczyków podobno dzisiaj maja ich roznieść. Ja to widzę inaczej,Kanonierzy grac w piłkę podtrawia- takie kursy to jest duża promocja, maja kilku bardzo ciekawych grajków którzy na pewno maja cos do udowodnienia.Puchary sie rządzą swoimi prawami Arsenal podtrawił toczyć boje w LM na własnym boisku będąc w podobnej sytuacji. Potencjał w tej drużynie jest, mobilizacji na to spotkanie nie zabraknie- bo to bardzo ważny mecz kluczowy.Arsenal musi zaatakować od początku starać sie zdominować rywala, który tagze popełnia błędy w obronie.To będzie najtrudniejszy rywal dla Bawarczyków, bo jak na razie w Bundeslidze nikt im wielkiego oporu nie stawił.Wieże ze Wenger ich zmobilizuje do bardzo agresywnej gry- kluczem będzie środek pola. Liczę na stary dobry Arsenal w swojej starej grze skrzydłami. Na szybkich zawodników- Gervinio zrobi różnice a katem będzie Podolski ,Giurod.Arsenalowi brakuje skuteczności troszkę szczęścia, dzisiaj sie przełamią i daja zarobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tripelek

 

Harrison, Ryan - Munoz-De La Nava, Daniel 1 1,3 :minus:

Tenis - ATP - Delray Beach, USA

 

Legia Warsaw - Olimpia Grudziadz 1 1,24 :plus:

Soccer - Polish Soccer - Polish Cup

 

Barcelona - Real Madrid 1 1,7 :minus:

Soccer - Spanish Soccer - Spanish Cup

 

ako 2,74 6,5/10

 

OddsRing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUBEL i taśma for fun

 

Norway - Sweden 1 1,23 :plus:

Kto lepszy in 4 x 10 Km Relay - Val di Fiemme (ITA)

 

Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro over 21 1,8 :plus:

Łączna liczba rozegranych gemów

 

ako=2,21 6/10

 

Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin x2 1,7 :plus:

Podwójna szansa

 

Shakhtar Donetsk - Volyn Lutsk 1 1,3 :plus:

Połowa czasu

 

Vitesse - FC Utrecht 1x 1,2 :plus:

Podwójna szansa

 

Montpellier - Rennes 1x 1,25 :plus:

Podwójna szansa

 

Lech Poznan - Polonia Warszawa 1 1,6 :minus:

 

ako=5,3 1,5/10

 

po grane Expekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

POGRANE wczoraj wieczorem Arsenal mocno osłabiony w Monachium z VITO w bramce co im za dobrze nie wróży...kwestia awansu przesadzona Bayern chyba da pograć zmienikom pewnie wyjdzie Gomez -mecz u siebie będą chcieli wygrać, oba zespoły bardzo ważne- prestiżowe mecze w week w lidze wiec myślę ze nic wielkiego sie nie wydarzy wieczorem skromne 2-0 dla gospodarzy i dwie tasemki for fun

 

1. Bayern München - Arsenal

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)

Obie drużyny strzelą bramkę, Zakład złożony na: Nie 1.94 :plus:

 

6/10

 

1. Malaga - Porto

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)

Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: X 3.25 :minus:

2. Bayern München - Arsenal

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)

Handicap ( 0 - 1. ) , Zakład złożony na: 1 2.00 :minus:

3. Zastal Zielona Gora - Anwil Wloclawek

Koszykówka - Polska - PLK Tauron Basket Liga

Handicap ( 0 : 7 ) , Zakład złożony na: 2 1.87 :plus:

 

1,5/10

 

1. Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

Piłka Nożna - Polska - Puchar Polski

Połowa - podwójna szansa, Zakład złożony na: 1X 1.21 :plus:

2. Zastal Zielona Gora - Anwil Wloclawek

Koszykówka - Polska - PLK Tauron Basket Liga

Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1 1.25 :minus:

3. Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk

Hokej na lodzie - Rosja - Rosyjska KHL - Playoffy

Handicap ( 0 : 1.5 ) , Zakład złożony na: 2 1.50 :plus:

3/10

 

Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos na noc

 

1. Sacramento Kings - Chicago Bulls

Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy

Liczba punktów, Zakład złożony na: poniżej 197.5 :minus:

 

6/10

 

2. Houston Rockets - Phoenix Suns

Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy

Wszystkie punkty zawodnika, Zakład złożony na: James Harden powyżej 27.5 1.85 :minus:

 

2/10 Betsafe

 

 

Djokovic, Novak - Querrey, Sam

Tenis - ATP - Indian Wells, USA Suma Powyżej (19.5) 1.90 3/10 :minus:

 

OddsRing

 

NIE MOJA NOC...patologia bez Demarcusa królowie rzucają ponad 120pkt...Nole robi rower w 1 secie a starczyło ugrać jedno swoje podanie :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora na przełamanie ;)

 

Miami Heat u New Orleans Hornets (Zakład na zwycięzcę (US)) 1 1,45 partybets :plus:

 

hm macie tez takie śmieszne limity u nich ze maks 13.07 dolara na spotkanie nic więcej mi niecąca przyjąć masakra :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim dalej z limitami

 

Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia 1 1,16

 

Waga półciężka Tony Bellew (ENG) - Isaac Chilemba (RSA) (12 Round Bout) 1 1,42 partybets

 

Tony Bellew (ENG) on points (full distance) 2,3 partybets

 

Krotko bo nie mam czasu Anglik u siebie jest faworytem posiada więcej atutów warunki- obrona silą ciosu, rywal nie przegrywa przed czasem dość chaotyczny musi dążyć do ko Tonny go wypunktuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim dalej z limitami

 

Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia 1 1,16 :minus:

 

Waga półciężka Tony Bellew (ENG) - Isaac Chilemba (RSA) (12 Round Bout) 1 1,42 :minus: partybets

 

Tony Bellew (ENG) on points (full distance) 2,3 partybets :minus:

 

Krotko bo nie mam czasu Anglik u siebie jest faworytem posiada więcej atutów warunki- obrona silą ciosu, rywal nie przegrywa przed czasem dość chaotyczny musi dążyć do ko Tonny go wypunktuje

:szok::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

28/04 | 17:00 Gornik Zabrze vs Ruch Chorzow UNDER 2,5 1,73 7/10

 

Odwieczna rywalizacja pomiędzy Górnikiem a Ruchem. Zapowiada sie bardzo ciekawie.Tabela i cele o jakie w tym sezonie graja oba kluby sa odmienne, zabrzanie z realnymi szansami na europejskie puchary gonią w tabeli Slask, maja mecz u siebie forma podopiecznych Nawałki jest w tej rundzie bardzo nie równa. Sporo wpadek słabszych meczy przeplatanych niezła gra na wyjazdach.Ruch tylko na 13 miejscu w tabeli, ale raczej pewny utrzymania- bezpieczny, gra tagze nie równo, podtrawi przegrać bez walki w kiepski stylu z Podbeskidziem, zęby powalczyć zagrać dobry mecz w Lubinie -oba spotkania pucharowe z Legia.Niebiescy notują ostatnio dobra serie, odblokował sie Jankowski graja dobrze na wyjazdach. Myślę ze jak to w spotkaniach derbowych zobaczymy sporo walki może nawet agresji nikt nikomu nie będzie chciał odpuścić, będzie sporo taktyki uważnej gry -zdecydowanie nikt nie zaryzykuje od początku otwartej ofensywnej gry. Obie drużyny będą liczyły na kontry i błędy rywali za miedzy.Jak dla mnie zobaczymy slaby pilkarsko mecz, w którym padnie mało bramek- mój typ to under 2,5 po niezłym kursie.Jak dla mnie oba kluby maja porównywalną kadrę- bardzo doświadczonych trenerów, ogranych w tak prestiżowych spotkaniach. Mobilizacje ze strony kibiców, a wiec taktyka będzie kluczowa mecz na remis z lekkim wskazanie na Ruch jak dla mnie

 

Vive Kielce - HC Metalurg (Asian handicap) 1.81 on Vive Kielce -3.5 7/10

 

Mój typ dotyczy Hendi gdzie gospodarze muszą wygrać co najmniej 4 bramkami jest to rewanż -drużyna polska ma dwie bramki przewagi z 1 spotkania.Stoi w obliczu historycznej szansy na awans do Final Four -dużą presją, ale podopieczni Wenty są w dobrej kondycji- formie jest to bardzo doświadczony zespół- ze wsparciem swojej publiki wszystkie argumenty sa po stronie Kielczan.Jestem przekonany ze wygrają ten mecz bardzo pewnie i wysoko, zespoły znają się dobrze ,grali razem trzy razy i za każdym razem zespół polskich byl góra.Myślę ze zobaczymy podobny scenariusz ze spotkanie pierwszego , gdzie Metalurg postawił trudne warunki, w pierwsze 30 minut gry, a następnie będziemy świadkami odejścia kieleckiej drużyny. Sędziowie dziś gościa nie pomogą w końcowych minutach spotkania I nie będziemy mieli żadnej nerwówki w koncowce meczu.Gospodarze na każdej pozycji maja równej wartości zawodników , wiele opcji rotacji w składzie posiada Wenta Vive jest po prostu lepsze posiada silniejszy zespół i dzisiaj to pewnie udowodni.

 

comoen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...