Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi


Single Winner - Sweden - Yes euro śpiewy :p

 

i bet wieczoru trebel

 

Mieszane sztuki walki / UFC / Category 2 / S.Palelei vs R.Potts / Winner - Palelei, Soa @ 1.333

Boks / Bouts / Category 2 / C.Arreola vs B.Stiverne / Fight Result - Stiverne, Bermane @ 1.63

Siatkówka / Clubs / Men / 2014 World Championship / Brazil / Final / Belogorie vs Al-Rayyan / To Win 1st Set - Belogorie @ 1.44

 

po grane marathonbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single Winner - Sweden - Yes euro śpiewy :p:minus:

 

i bet wieczoru trebel

 

Mieszane sztuki walki / UFC / Category 2 / S.Palelei vs R.Potts / Winner - Palelei, Soa @ 1.333 :plus:

Boks / Bouts / Category 2 / C.Arreola vs B.Stiverne / Fight Result - Stiverne, Bermane @ 1.63 :plus:

Siatkówka / Clubs / Men / 2014 World Championship / Brazil / Final / Belogorie vs Al-Rayyan / To Win 1st Set - Belogorie @ 1.44 :minus:

 

po grane marathonbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

20/05 20:00 Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 1 2,15

Koszykówka - Polska - PLK, Playoffs

 

i dubelek 20/05 18:00 Johnson, Steve - Thiem, Dominic

Tenis - ATP - Nicea, Francja 1X2 2 1.40

20/05 19:00 Galatasaray SK - Besiktas Integral Forex

Koszykówka - Turcja - TBL, Playoffs 1X2 1 1.35

 

OddsRing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/05 20:00 Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 1 2,15 :minus:

Koszykówka - Polska - PLK, Playoffs

 

i dubelek 20/05 18:00 Johnson, Steve - Thiem, Dominic

Tenis - ATP - Nicea, Francja 1X2 2 1.40 :plus:

20/05 19:00 Galatasaray SK - Besiktas Integral Forex

Koszykówka - Turcja - TBL, Playoffs 1X2 1 1.35 :plus:

 

OddsRing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubelek

 

21/05 19:00 Fuchse Berlin - Bergischer HC

Piłka Ręczna - Niemcy - Bundesliga 1X2 1 1.30 :minus:

21/05 18:05 Cleveland Indians - Detroit Tigers

Baseball - USA - MLB 1X2 2 1.60 ako 2,08 OddsRing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madrid - Atlético de Madrid 1 2,15

 

i triple Mitch clarke - Al Iaquinta 2 1,25 BC Telenet Oostende - Antwerp Giants 1 1,22 Real Madrid - Atlético de Madrid - Real Madrid -over 1,5 spalone 1,75 90 Min

 

Tak na krotko dla mnie jednak Real bardziej czutka niz jakaś większa analiza.Jak dla mnie kursy zaniżone na królewskich patrząc na formę zdecydowanie los colchoneros mistrz Hiszpanii- drużyna grająca zdecydowanie najlepiej w tym sezonie ale...oba kluby maja swoje problemy, myślę ze większe Atletico 1 główny: to Diego Costa raczej nie zagra a jak juz zagra myślę ze będzie osłabieniem dla podopiecznych cholo Simeone wiadomo jaki to typ piłkarza...2 dość wąska kadra tutaj Real ma większy potencjał gwiazdki sie skor...w końcówce sezonu- wiec jest to ich mecz Gareat i Crysia musza sie spiąć i dać maksa żeby Real wygrał 10 raz...na pewno osłabienie w postaci braku xabiego Aloso będzie widoczne.Mecz powinien być ostry zacięty- warto po grac overy kartek, rożnych i spalonych i chyba red kart... typ 3-1

 

 

yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madrid - Atlético de Madrid 1 2,15 :minus:

 

i triple Mitch clarke - Al Iaquinta 2 1,25 BC Telenet Oostende - Antwerp Giants 1 1,22 Real Madrid - Atlético de Madrid - Real Madrid -over 1,5 spalone :minus: 1,75 90 Min

 

Tak na krotko dla mnie jednak Real bardziej czutka niz jakaś większa analiza.Jak dla mnie kursy zaniżone na królewskich patrząc na formę zdecydowanie los colchoneros mistrz Hiszpanii- drużyna grająca zdecydowanie najlepiej w tym sezonie ale...oba kluby maja swoje problemy, myślę ze większe Atletico 1 główny: to Diego Costa raczej nie zagra a jak juz zagra myślę ze będzie osłabieniem dla podopiecznych cholo Simeone wiadomo jaki to typ piłkarza...2 dość wąska kadra tutaj Real ma większy potencjał gwiazdki sie skor...w końcówce sezonu- wiec jest to ich mecz Gareat i Crysia musza sie spiąć i dać maksa żeby Real wygrał 10 raz...na pewno osłabienie w postaci braku xabiego Aloso będzie widoczne.Mecz powinien być ostry zacięty- warto po grac overy kartek, rożnych i spalonych i chyba red kart... typ 3-1

 

 

yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALENCIA @ 1.85 [Team to score first 3 pointer - Partido] - Valencia Basket - FC Barcelona España ACB, Playoffs yogano

 

PGE TUROW ZGORZELEC @ 2.07 [uno contra Uno - Partido] - Stelmet Zielona Gora - PGE Turow Zgorzelec PLK, Playoffs yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALENCIA @ 1.85 [Team to score first 3 pointer - Partido] - Valencia Basket - FC Barcelona España ACB, Playoffs yogano :plus:

 

PGE TUROW ZGORZELEC @ 2.07 [uno contra Uno - Partido] - Stelmet Zielona Gora - PGE Turow Zgorzelec PLK, Playoffs yogano :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubelki tasiemki i singel kolejna noc w plecy....

 

 

SCOTT JORGENSEN @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Danny Martinez - Scott Jorgensen UFC Fight Night

PIOTR HALLMANN @ 1.55 [Ganador del combate - Partido] - Yves Edwards - Piotr Hallmann UFC Fight Night

 

JOHN DODSON @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - John Moraga - John Dodson UFC Fight Night

BENSON HENDERSON @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Rustam Khabilov - Benson Henderson UFC Fight Night

 

SERGIO MARTINEZ ON POINTS @ 2.40 [Ronda de Apuestas - Partido] - Sergio Gabriel Martínez - Miguel Ángel Cotto Upcoming Fight

 

 

SERGIO PETTIS @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - Yaotzin Meza - Sergio Pettis UFC Fight Night

SERGIO GABRIEL MARTÍNEZ @ 1.45

 

EMPORIO ARMANI MILANO @ 1.20 [uno contra Uno - Partido] - Emporio Armani Milano - Banco DI Sardegna Sassari A1, Playoffs

ESPAÑA @ 1.30 [Ganador (1-X-2) - Primera Parte] - España - El Salvador Amistosos

INGLATERRA @ 1.42 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Inglaterra - Honduras Amistosos

 

wszystko yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubelki tasiemki i singel kolejna noc w plecy....

 

 

SCOTT JORGENSEN @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Danny Martinez - Scott :plus: Jorgensen UFC Fight Night

PIOTR HALLMANN @ 1.55 [Ganador del combate - Partido] - Yves Edwards - Piotr Hallmann UFC Fight Night :plus:

 

JOHN DODSON @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - John Moraga - John Dodson UFC Fight Night :plus:

BENSON HENDERSON @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Rustam Khabilov - Benson Henderson UFC Fight Night :minus:

 

SERGIO MARTINEZ ON POINTS @ 2.40 [Ronda de Apuestas - Partido] - Sergio Gabriel Martínez - Miguel Ángel Cotto Upcoming Fight :minus:

 

 

SERGIO PETTIS @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - Yaotzin Meza - Sergio Pettis UFC Fight Night :plus:

SERGIO GABRIEL MARTÍNEZ @ 1.45 :minus:

 

EMPORIO ARMANI MILANO @ 1.20 [uno contra Uno - Partido] - Emporio Armani Milano - Banco DI Sardegna Sassari A1, Playoffs :minus:

ESPAÑA @ 1.30 [Ganador (1-X-2) - Primera Parte] - España - El Salvador Amistosos :minus:

INGLATERRA @ 1.42 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Inglaterra - Honduras Amistosos :minus:

 

wszystko yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim z tym drugim finałem same single...długo sie zastanawiałem jak ten mecz ugryźć...kilka dni odpoczynku i pytanie jak jest z ta kosatka Lebrona...ja myślę ze napewno znając go będzie chciał dać maksa... i rożnie to może być, ale w top formie nie powinien być...I dużo moim skromnym zdaniem pkt dzisiaj nie rzuci- wiec gram na niego under w kilku opcjach.Linie dość wysokie jeśli chodzi o łączenie pkt i zbiorek w 1 meczu gdzie warunki były bardzo trudne 25 pkt i 6 zbiorek. Bardzo nieprzyjemna kontuzja, zawsze coś może sie zdarzyć a grac sie komfortowo nie bardzie. Miami potrzebuje zdrowego Lebrona- jego pkt bez niego szans na win raczej nie ma ...on ciągnie ten wózek i do momentu gdy był na parkiecie było close. Końcowy wynik troszkę mylący, ale SAS nie maja odpowiedzi na krycie Lebrona- zdrowy LJ spokojnie zahaczy o 30 pkt.Wiec ktoś te pkt musi zdobywać... WADE D powinien spokojnie przekroczyć granice 20 pkt :w 1 meczu 19 tyle samo co Ton y(2/2 za3pkt gdzie normalnie nie trafia nic....)- linia niska spokojnie do pogrania spokojne penetracje pod kosz, atak SAS rozkłada sie inaczej niż w ekipie żarów, więcej daje ławka nie koniecznie Parker musi dużo rzucić a -1,5 to jest jedna akcja rzut...wiec miłego waczigu

 

JAMES, LEBRON - MENOS DE (36.5) @ 1.85 [Player Performance

Total Points + Rebounds - Partido

 

WADE DWYANE -1.5 pkt Tony Parker @ 1.85

 

JAMES, LEBRON - MENOS DE (+28.5) @ 1.85

 

wszystko yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim z tym drugim finałem same single...długo sie zastanawiałem jak ten mecz ugryźć...kilka dni odpoczynku i pytanie jak jest z ta kosatka Lebrona...ja myślę ze napewno znając go będzie chciał dać maksa... i rożnie to może być, ale w top formie nie powinien być...I dużo moim skromnym zdaniem pkt dzisiaj nie rzuci- wiec gram na niego under w kilku opcjach.Linie dość wysokie jeśli chodzi o łączenie pkt i zbiorek w 1 meczu gdzie warunki były bardzo trudne 25 pkt i 6 zbiorek. Bardzo nieprzyjemna kontuzja, zawsze coś może sie zdarzyć a grac sie komfortowo nie bardzie. Miami potrzebuje zdrowego Lebrona- jego pkt bez niego szans na win raczej nie ma ...on ciągnie ten wózek i do momentu gdy był na parkiecie było close. Końcowy wynik troszkę mylący, ale SAS nie maja odpowiedzi na krycie Lebrona- zdrowy LJ spokojnie zahaczy o 30 pkt.Wiec ktoś te pkt musi zdobywać... WADE D powinien spokojnie przekroczyć granice 20 pkt :w 1 meczu 19 tyle samo co Ton y(2/2 za3pkt gdzie normalnie nie trafia nic....)- linia niska spokojnie do pogrania spokojne penetracje pod kosz, atak SAS rozkłada sie inaczej niż w ekipie żarów, więcej daje ławka nie koniecznie Parker musi dużo rzucić a -1,5 to jest jedna akcja rzut...wiec miłego waczigu

 

JAMES, LEBRON - MENOS DE (36.5) @ 1.85 [Player Performance

Total Points + Rebounds - Partido :minus:

 

WADE DWYANE -1.5 pkt Tony Parker @ 1.85 :minus:

 

JAMES, LEBRON - MENOS DE (+28.5) @ 1.85 :minus:

 

wszystko yogano

Lebron i wszystko jasne stary człowiek a naiwny...nie wyspany... :krzeslo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Jun 2014, 22:00 Basketball » Spain » ACB » Unicaja - Real Madrid

+4,5 pkt Malaga

kurs 2,05

MarathonBet

 

i delikatnie czyste win po 3,15 Unicaja w martonie

 

Świetna rywalizacja w tej parze -późnym wieczorem zapowiada sie kolejne mega spotkanie.Kursy na Malage zdecydowanie zawyżone i można śmiało na nich grac- kto oglądał oba spotkania w Madrycie ten wie ze oba meczy były bardzo close. Malaga jako dog prezentuje sie świetnie, napewno królewscy sa dużym faworytem w tej parze jak i do wygrania całej ligi ale... 1 spotkanie 89:87 frajersko przegrane przez Calloweya i spółkę w samej końcówce- cały mecz pod ich dyktando niesamowity Segio Rodriguez drugi mecz to juz prawdziwy horror i dogrywka i porażka Malagi 98:93 tym razem LLul robi kluczowa robotę w obu spotkaniach Real nie podtrawi zdominować rywala...ok zdarzają sie świetne momenty i run w stylu 11-0 13-3 ale Unicaja gra świetnie konsekwentnie... pod kosz świetnie graja wysocy walczą zbierają ponawiają akcje, dają sobie i partnera szanse do gry.Fran Vazesuez, Stimac i Rafa Hettsheimeir. Malaga fajnie gra piłka- dzieli sie nią obie ekipy podtrawia świetnie rzucać z dystansu. 3pkt dobra bron troszkę większy plus Realu to większa mocniejsza pewniejsza ławka... Malaga musi i gra na ponad 100% ale to powodu w pewnym momencie faule i kłopoty z nimi kluczowych zawodników Dzisiaj wierze ze Malaga u siebie nie tylko powalczy ale po cichu wygra to bo na to zasługuję. Fajnie sie ja ogląda i myślę ze dzisiaj zobaczymy kolejny fajny szybki, dramatyczny mecz- polecam grę w stronę gospodarzy, każde hindi warte grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Jun 2014, 22:00 Basketball » Spain » ACB » Unicaja - Real Madrid

+4,5 pkt Malaga :plus:

kurs 2,05

MarathonBet

 

i delikatnie czyste win po 3,15 Unicaja w martonie :plus:

 

Świetna rywalizacja w tej parze -późnym wieczorem zapowiada sie kolejne mega spotkanie.Kursy na Malage zdecydowanie zawyżone i można śmiało na nich grac- kto oglądał oba spotkania w Madrycie ten wie ze oba meczy były bardzo close. Malaga jako dog prezentuje sie świetnie, napewno królewscy sa dużym faworytem w tej parze jak i do wygrania całej ligi ale... 1 spotkanie 89:87 frajersko przegrane przez Calloweya i spółkę w samej końcówce- cały mecz pod ich dyktando niesamowity Segio Rodriguez drugi mecz to juz prawdziwy horror i dogrywka i porażka Malagi 98:93 tym razem LLul robi kluczowa robotę w obu spotkaniach Real nie podtrawi zdominować rywala...ok zdarzają sie świetne momenty i run w stylu 11-0 13-3 ale Unicaja gra świetnie konsekwentnie... pod kosz świetnie graja wysocy walczą zbierają ponawiają akcje, dają sobie i partnera szanse do gry.Fran Vazesuez, Stimac i Rafa Hettsheimeir. Malaga fajnie gra piłka- dzieli sie nią obie ekipy podtrawia świetnie rzucać z dystansu. 3pkt dobra bron troszkę większy plus Realu to większa mocniejsza pewniejsza ławka... Malaga musi i gra na ponad 100% ale to powodu w pewnym momencie faule i kłopoty z nimi kluczowych zawodników Dzisiaj wierze ze Malaga u siebie nie tylko powalczy ale po cichu wygra to bo na to zasługuję. Fajnie sie ja ogląda i myślę ze dzisiaj zobaczymy kolejny fajny szybki, dramatyczny mecz- polecam grę w stronę gospodarzy, każde hindi warte grania.

goodjob :piwo1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Jun 2014, 20:00» Basketball » Poland » Tauron Basket Liga » Zielona Gora - Turow Zgorzelec

typ +6pkt Turow Zgorzelec

kurs 1,61

MarathonBet

 

Kolejny bardzo ciekawy mecz przed nami...ja idę w stronę Turowa osobiście podobają mi sie lepiej uważam ze graja ciekawiej -modrzej taktycznie ogólnie mamy finały na bardzo dobrym poziomie, jak na nasze warunki. Spotkania sa zacięte, ciekawe sporo dobrych akcji- kadrowo oba zespoły porównywalne poza 1 spotkanie mecze wyrównane kluczem do zwycięstwa Turowa będzie dla mnie agresywna defensywa, wybieranie presji na Koszarku, który praktycznie gra non stop nie ma zmienika który tyle daje w ofensywie mistrzów polski.Ok ostatni mecz zastalu świetny- bardzo zespołowy odciążony Koszarek od rozgrywania byl piekielnie groźny...Waleczny i skuteczny Eyenga, Bracins oba zespoły fajnie rzucają za 3 jak złapią runa sa niesamowicie groźni i praktycznie nie do zatrzymania.Ten kto dobrze zaczyna mecz potem ciągnie ten wózek do przodu, obie ekipy zdeterminowane i praktycznie wszystko może sie zdarzyć ale hendi jak dla mnie dość wysokie i do pogrania szanse na 7 mecz bardzo realne ale...Turow jest groźny i mocniejszy w obronie Teylor jest wstanie zajechać koszarka i wyciągnąć kilka kluczowych piłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Jun 2014, 20:00» Basketball » Poland » Tauron Basket Liga » Zielona Gora - Turow Zgorzelec

typ +6pkt Turow Zgorzelec

kurs 1,61 :plus:

MarathonBet

 

Kolejny bardzo ciekawy mecz przed nami...ja idę w stronę Turowa osobiście podobają mi sie lepiej uważam ze graja ciekawiej -modrzej taktycznie ogólnie mamy finały na bardzo dobrym poziomie, jak na nasze warunki. Spotkania sa zacięte, ciekawe sporo dobrych akcji- kadrowo oba zespoły porównywalne poza 1 spotkanie mecze wyrównane kluczem do zwycięstwa Turowa będzie dla mnie agresywna defensywa, wybieranie presji na Koszarku, który praktycznie gra non stop nie ma zmienika który tyle daje w ofensywie mistrzów polski.Ok ostatni mecz zastalu świetny- bardzo zespołowy odciążony Koszarek od rozgrywania byl piekielnie groźny...Waleczny i skuteczny Eyenga, Bracins oba zespoły fajnie rzucają za 3 jak złapią runa sa niesamowicie groźni i praktycznie nie do zatrzymania.Ten kto dobrze zaczyna mecz potem ciągnie ten wózek do przodu, obie ekipy zdeterminowane i praktycznie wszystko może sie zdarzyć ale hendi jak dla mnie dość wysokie i do pogrania szanse na 7 mecz bardzo realne ale...Turow jest groźny i mocniejszy w obronie Teylor jest wstanie zajechać koszarka i wyciągnąć kilka kluczowych piłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mundialowo lecim przed piątkiem 13...

 

12.06. 22:00

Zaklady specjalne na federacje kontynentalne

Best AFC team Japonia 2,10 Rivalo

 

jak dla mnie najlepsza ekipa Azji bezsprzecznie grupa do przejścia(dobre sparingi), ale obawiam sie troszkę Korei to znaczy wiem co zagrają ale Rosja, Belgia mogą nie wytrzymać ciśnienia jako faworyci tek grupy - jest jeszcze Algieria wiec ciekawie będzie

 

13.06. 21:00

Spain - Netherlands

Podwójna szansa 1X 1,20

14.06. 21:00

Uruguay - Costa Rica

Kto strzeli ostatnią bramkę? Urygwaj 1,37

 

15.06. 21:00

France - Honduras

Ile bramek strzeli Honduras? 0 1,70 Rivalo

 

i a jakby tasiemka for fun

 

 

13.06. 21:00

Spain - Netherlands

1X2 1 1,85

 

14.06. 0:00

Chile - Australia

1X2 1 1,47

 

14.06. 21:00

Uruguay - Costa Rica

1X2 1 1,45

 

15.06. 21:00

France - Honduras

1X2 1 1,35

 

16.06. 0:00

Argentina - Bosnia & Herzegovina

1X2 1 1,40

 

16.06. 18:00

Germany - Portugal

Podwójna szansa 1X 1,32

Rivalo

 

ogólnie fajne kursy bonus od wpłaty no i co mnie wku**ia na maksa to ze nie można łączyć fajny zakładów terminowych a niestety budżet u mnie....średni

 

i tera sb

 

Brazil v Croatia First Goalscorer Neymar 3.80 jak nie on to kto...wiem wiem Hulk Fred ale to młody ich ciągnie szaleje będzie jego szoł- na skrzydle zejścia dryblingi strzały może wolny ,karny w reprezentacji to przeciwieństwo Messiego

 

Uruguay v Costa Rica

Half Time Uruguay 1.85

France v Honduras

Goal Handicap

France -1 2.05

 

 

France v Honduras

Half Time

France

1.833

Uruguay v Costa Rica

Anytime Goalscorer

Edinson Cavani

2.20

 

Uruguay v Costa Rica

Match Prices

Uruguay

1.363

 

England v Italy

Double Chance

Team 2 Wins or Match Drawn

1.35

 

France v Honduras

Match Prices

France

1.30

 

 

World Cup 2014 - Top Goalscorer

World Cup 2014 - Top Goalscorer

Neymar

10.00

 

World Cup 2014 - Top Goalscorer

World Cup 2014 - Top Goalscorer

Cavani, Edinson

41.00

 

World Cup 2014 - Outright

World Cup 2014 - Outright

Uruguay

26.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mundialowo lecim przed piątkiem 13...

 

12.06. 22:00

Zaklady specjalne na federacje kontynentalne

Best AFC team Japonia 2,10 Rivalo

 

jak dla mnie najlepsza ekipa Azji bezsprzecznie grupa do przejścia(dobre sparingi), ale obawiam sie troszkę Korei to znaczy wiem co zagrają ale Rosja, Belgia mogą nie wytrzymać ciśnienia jako faworyci tek grupy - jest jeszcze Algieria wiec ciekawie będzie

 

13.06. 21:00

Spain - Netherlands

Podwójna szansa 1X 1,20 :szok::minus:

14.06. 21:00

Uruguay - Costa Rica

Kto strzeli ostatnią bramkę? Urygwaj 1,37

 

15.06. 21:00

France - Honduras

Ile bramek strzeli Honduras? 0 1,70 Rivalo :plus:

 

i a jakby tasiemka for fun

 

 

13.06. 21:00

Spain - Netherlands

1X2 1 1,85 :minus::minus:

 

14.06. 0:00

Chile - Australia

1X2 1 1,47

 

14.06. 21:00

Uruguay - Costa Rica

1X2 1 1,45 :minus:

 

15.06. 21:00

France - Honduras

1X2 1 1,35 :plus:

 

16.06. 0:00

Argentina - Bosnia & Herzegovina

1X2 1 1,40 :plus:

 

16.06. 18:00

Germany - Portugal

Podwójna szansa 1X 1,32 :plus:

Rivalo

 

ogólnie fajne kursy bonus od wpłaty no i co mnie wkur*** na maksa to ze nie można łączyć fajny zakładów terminowych a niestety budżet u mnie....średni

 

i tera Sb

 

Brazil v Croatia First Goalscorer Neymar 3.80 :plus: jak nie on to kto...wiem wiem Hulk Fred ale to młody ich ciągnie szaleje będzie jego szoł- na skrzydle zejścia dryblingi strzały może wolny ,karny w reprezentacji to przeciwieństwo Messiego

 

Uruguay v Costa Rica :plus:

Half Time Uruguay 1.85

France v Honduras

Goal Handicap :plus:

France -1 2.05

 

 

France v Honduras

Half Time :plus:

France

1.833

Uruguay v Costa Rica

Anytime Goalscorer

Edinson Cavani :plus:

2.20

 

Uruguay v Costa Rica

Match Prices

Uruguay

1.363 :minus:

 

England v Italy

Double Chance

Team 2 Wins or Match Drawn

1.35 :plus:

 

France v Honduras

Match Prices

France

1.30 :plus:

 

 

World Cup 2014 - Top Goalscorer

World Cup 2014 - Top Goalscorer

Neymar

10.00

 

World Cup 2014 - Top Goalscorer

World Cup 2014 - Top Goalscorer

Cavani, Edinson

41.00

 

World Cup 2014 - Outright

World Cup 2014 - Outright

Uruguay

26.00

HM CIEKAWE sb rozlicza mi Neymara na plus a 1 gol w meczu - gol samobój Marcelo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po grane późnym wieczorem SB

 

Brazil v Mexico

Teams To Score

1 Team To Score Only

1.833

Belgium v Algeria

Both Teams To Score

No

1.80

 

Moim skromnym zdaniem grzechem było by nie skorzystać z takiego kursu jaki daje nam marton...Idealny rywal dla Brazylii zespól, który gra techniczna- ofensywna piłkę uważam ze dzisiaj gospodarze wygrają to spotkanie pewnie i zdecydowanie. Maja wszystko po swojej stronie a jak pokazuje 1 mecz czasem i sędziowie sa zapatrzeni w Neymara i spółkę ślepo. Felipao ma lepszy zespól w każdym piłkarskim rzemiośle- Brazylia wygrała 1 mecz... dzięki sędziemu(kuriozalny karny),ale wygląda bardzo solidnie w defensywie...gra Meksyku to będzie woda na młyn dla rozpędzonych kanarkowych...Meksyk nie stworzy sobie za wielu sytuacji i raczej gola samobójczego dzisiaj sobie Brazylijczycy nie strzela. Brazylia ich zdominuje w środkowej strefie boiska...Dużym atutem będą stale fragmenty gry i przewaga w warunkach fizycznych -mimo tego samobójczego trafienia Marcelo i spółka zagrali dobre zawody w defensywie z Chorwacja -przewiduje ze dzisiaj po prostu canarinhos będą grac spokojnie i pewniej wykorzystują błędy meksyku w defensywie... po cichu licze na Freda w polu karnym to sprytny lis swoje będzie robił Neymar i piekielnie mocny Hulk będzie nie do zatrzymania.Typ 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po grane późnym wieczorem Sb

 

Brazil v Mexico

Teams To Score

1 Team To Score Only :minus:

1.833

Belgium v Algeria

Both Teams To Score :minus:

No

1.80

 

Moim skromnym zdaniem grzechem było by nie skorzystać z takiego kursu jaki daje nam marton...Idealny rywal dla Brazylii zespól, który gra techniczna- ofensywna piłkę uważam ze dzisiaj gospodarze wygrają to spotkanie pewnie i zdecydowanie. Maja wszystko po swojej stronie a jak pokazuje 1 mecz czasem i sędziowie sa zapatrzeni w Neymara i spółkę ślepo. Felipao ma lepszy zespól w każdym piłkarskim rzemiośle- Brazylia wygrała 1 mecz... dzięki sędziemu(kuriozalny karny),ale wygląda bardzo solidnie w defensywie...gra Meksyku to będzie woda na młyn dla rozpędzonych kanarkowych...Meksyk nie stworzy sobie za wielu sytuacji i raczej gola samobójczego dzisiaj sobie Brazylijczycy nie strzela. Brazylia ich zdominuje w środkowej strefie boiska...Dużym atutem będą stale fragmenty gry i przewaga w warunkach fizycznych -mimo tego samobójczego trafienia Marcelo i spółka zagrali dobre zawody w defensywie z Chorwacja -przewiduje ze dzisiaj po prostu canarinhos będą grac spokojnie i pewniej wykorzystują błędy meksyku w defensywie... po cichu licze na Freda w polu karnym to sprytny lis swoje będzie robił Neymar i piekielnie mocny Hulk będzie nie do zatrzymania.Typ 3-0.

a typu na bts nie podałem tylko moje skromne przemyślenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for fun żeby sie lepiej ...single

 

 

CHILE +2.5 @ 1.75 [Handicap - Córner - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos

 

MENOS DE 3.5 @ 1.90 [2nd Half Injury Time, min - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos

 

yogano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for fun żeby sie lepiej ...single

 

 

CHILE +2.5 @ 1.75 [Handicap - Córner - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos :minus:

 

MENOS DE 3.5 @ 1.90 :minus: [2nd Half Injury Time, min - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos

 

yogano

24 Jun 2014, 18:00 Soccer » World » World Cup 2014 » Italy - Uruguay

typ Kartki w 1. połowie 2-3 @ :minus:

kurs 3.40

wh

 

 

Oj już nie mogę sie doczekać tego meczu będzie sie działo mam po grane na Urusow jako win world cup...i Cavaniego jako króla strzelców for fun:p ale...mecz którzy cieszy sie sporym zainteresowaniem typujących na pewno zobaczymy sporo walki dramaturgi i emocji...Jak dla mnie każdy wynik możliwy- niestety włosi w lepszej sytuacji ale tak po prawdzie.... OBIE Ekipy sa temu winne zawaliły mecze swoje z Kostaryka i teraz trzeba grac jakby grało sie o mistrzostwo świata już...Potencjał porównywalny z tym ze obrona po stronie włoskiej jak dla mnie słynę catenaccio może być góra..chyba ze zobaczymy szybkiego gola i wtedy... uda sie Ursom zagrać taki mecz jak z Anglia...zobaczymy kartek na pewno nie zabraknie.Bardzo dobry typ warto grania nikt tutaj nogi nie odstawi- po takim kursie nie mogę przejść obojętnie. Wiem wiem ze w zadnym meczu tych drużyn jeszcze nie było 2-3 kartek do polowy imo duże ryzyko a singiel do grania jak nic... ale dzisiaj liczę nawet na red card- linie na kartki w meczu także ciekawie ułożone np.lsbet 3,5 po 2,15 można złapać wiele opcji myślę ze warto...referee :Marco Rodriguez (Mexico) a wiec kolejny latynoski temperament- mecz z podtekstami bo w obu drużynach grali wielcy piłkarze z tych krajów w czasie wojny popularny kierunek emigracyjny włoscy o rundi stanowili o sile tej reprezentacji...

 

i od pani Been z fb z bonu z najlepszego forum obstawianie:P tasiemki

 

http://obstawianie.com/foto/images/bahheh.jpg :plus:

 

http://obstawianie.com/foto/images/bah1oro.jpg :plus:

 

http://obstawianie.com/foto/images/bah2hph.jpg :minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka singli Belgia po 1,8 WH i Belgia - 1 po 2,62 WH

 

plus :

 

26 Jun 2014, 22:00 » Soccer » World » World Cup 2014 » South Korea - Belgium

typ bts nie

kurs 2,12

MarathonBet

 

Ogólnie kursy na to spotkanie bardzo fajne -można, wydaje mi sie grac spokojnie wszystko w stronę podopiecznych Marca Wilmotsa. Jestem strasznie zniesmaczony oglądając w Brazylii przedstawicieli Azji ,żadna ekipa z tego kontynentu nie gra dobrze...Korea gra katastrofalnie w defensywie stare porzekadło mówi ze nie ilość a jakość ma wpływ na grę: u azjatów nie ma ani kropli jakości. To co Algieria z nimi zrobiła to szok...stale fragmenty gry przepaść, krycie na radar brak asekuracji o umiejętnościach nie ma co pisać- ewidentnie bez formy...graja słabo motoryczni e wyglądają momentami dramatycznie przegrywają większość pojedynków jeden na jeden. Strzale z dystansu panu bogu w okno...jedynie co to ze walczą ale to taka mentalność aż dziw mnie bierze jak oni zremisowali z Rosja... oglądam wszystkie mecze tego mundialu po za tymi co sa równolegle: i Algierczykom strzelili dwa gole ewidentnie po rozprzężeniu ich gdzie poczuli sie zbyt pewnie- tak byli tłem i byli cały mecz klepani w akcja 2 na 6 obrońców z swoja przewaga... czy to długa piłka czy styły fragment, gol Rosji to prezent bramkarza Akinfiejewa...co do Belgi potencjał spory ale graja słabo ale maja dobre wyniki jak kilka innych ekipa na tym turnieju i to jest ważne(to nie łyżwiarstwo, gdzie liczy sie dobre wrażenie- tylko to co w sieci...) trener zaczął z Lukaku, ale to sie nie sprawdza -jest młody ciekawy Origi i on chyba zacznie dzisiaj na szpicy...mocna pewna defensywa z Thibou na czele robi błędy tylko po indywidualnych błędach(karny z meczu z Algieria- Vertongena) ogólnie formacja do której można mieć najmniej zastrzeżeń, dużo indywidualności graja przeciętnie ale podtrawia wygrywać tak jak w meczu z Rosja, gdzie obiektywnie patrząc byli słabsi. Rosja więcej szans klarownych- dominacja w 2 połowie ale jest jakość, ludzie którzy robią różnice w postaci: Hazarda , Fellainiego czy Mertensa którzy jedna akcja podtrawia zrobić różnice...dzisiaj ma zagrać kilku nowych ludzi ale i tak widzę pewne zwycięstwo po stronie czerwonych diabłów, może tej defensywie brakować troszkę zgrania ale tacy ludzie jak : Vanden Borre, van Buyten i Courtois powinni to trzymać przy mniej ogranych Lombaertsie i Cimanie ....wszystko po stronie Wilmotsa i jego ekipy ktora powinni spokojnie wypunktować piekielnie słabych azjatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...