Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Genk - Lierse 1st Half 1 1,85 Szanse 6/10

Real Madrid - FC Barcelona 1,85 szanse 4/10

FC Barcelona Fouls Under 18,5

Real Madrid - FC Barcelona FC Barcelona Over 56% 1,85 szanse 7.5/10
Time of Possession (Results according to www.ligabbva.com)

Real Madrid - FC Barcelona Any other 6,00 szanse 6/10

nie mogą paść takie wyniki jak 0-0 1-1 1-0 2-0 0-1 0-2

wszystko pograne w Betsafe

No to parę slow na temat typów.Główny to mecz gran derbi nie wiem po raz ktory mam nadzieje ze będzie to wielki mecz a nie chamskie widowisko. Nie lubię żadnej z drużyn ale parę betów wygląda smacznie.Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Barca nie moze sobie pozwolić na porażkę jak wiadomo goście to zespól ktory caly czas utrzymuje sie przy piłce ,atakuje graja sobie bardzo długo.Posiadanie pilki powinno byc zdecydowanie po ich stronie.W tym sezonie o dziwo bardzo słabo graja na wyjedzie jak na nich 6 ( 2 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 9 pt. u siebie bez straty bramki jeszcze.Fauli raczej tez nie za dużo powinni popełnić, jeśli będzie to mecz w piłkę jaki sobie życzą wszyscy kibice.To raczej Real za MOU gra piłkę ostra czasami wręcz brutalna.Potecjal w obu ekipach jest straszny wiec liczę na szybkiego gola a potem to juz moze byc roznie, kazda z drożyn ma szanse na wygrana. Ja licze na bramkowy remis.Moze bedzie hokejowy wynik np. 2-2 mi pasi :spoko:
Genk krotko jak na razie słabo bardzo 7 miejsce w tabeli, dzisiaj będzie przełamanie i rozbija w pyl zespól wałczący o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Genk - Lierse 1st Half 1 1,85 Szanse 6/10 :plus:

 

Real Madrid - FC Barcelona 1,85 szanse 4/10

 

FC Barcelona Fouls Under 18,5 :plus:

 

Real Madrid - FC Barcelona FC Barcelona Over 56% 1,85 szanse 7.5/10 :plus:

Time of Possession (Results according to www.ligabbva.com)

 

Real Madrid - FC Barcelona Any other 6,00 szanse 6/10 :plus:

 

nie mogą paść takie wyniki jak 0-0 1-1 1-0 2-0 0-1 0-2

 

wszystko pograne w Betsafe

 

No to parę slow na temat typów.Główny to mecz gran derbi nie wiem po raz ktory mam nadzieje ze będzie to wielki mecz a nie chamskie widowisko. Nie lubię żadnej z drużyn ale parę betów wygląda smacznie.Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Barca nie moze sobie pozwolić na porażkę jak wiadomo goście to zespól ktory caly czas utrzymuje sie przy piłce ,atakuje graja sobie bardzo długo.Posiadanie pilki powinno byc zdecydowanie po ich stronie.W tym sezonie o dziwo bardzo słabo graja na wyjedzie jak na nich 6 ( 2 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 9 pt. u siebie bez straty bramki jeszcze.Fauli raczej tez nie za dużo powinni popełnić, jeśli będzie to mecz w piłkę jaki sobie życzą wszyscy kibice.To raczej Real za MOU gra piłkę ostra czasami wręcz brutalna.Potecjal w obu ekipach jest straszny wiec liczę na szybkiego gola a potem to juz moze byc roznie, kazda z drożyn ma szanse na wygrana. Ja licze na bramkowy remis.Moze bedzie hokejowy wynik np. 2-2 mi pasi

Genk krotko jak na razie słabo bardzo 7 miejsce w tabeli, dzisiaj będzie przełamanie i rozbija w pyl zespól wałczący o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj 2 dubelki

 

Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1/1 1,70

 

Roma - Juventus Remis Bez Zakładu 2 1,49 szanse 6/10

 

Lech Poznan (0) - Zaglebie Lubin (1) Handicap 1 1,74

 

Eintracht Frankfurt - Greuther Fürth Remis Bez Zakładu 1 1,41 szanse 6/10

 

Betsafe

 

Krotko Lech chyba nie zanotuje wpadki z bardzo słabym Zagłębiem.U siebie rozbili LKS to i miedziowi większego oporu nie powinni stawiać.Mam nadzieje ze goście zagrają tak ambitnie jak w poprzedni poniedziałek z Legunia.Ostatnia kolejka byla bardzo ciekawa i nie zabrakło w niej niespodzianek,jesli Zagłębie przełamie swoja passę moze awansować na 13 miejsce w tabeli.Jak dla mnie trener Hapal kompletnie sobie nie radzi, zespól gra bez ambicji pasji. Bardzo słabo w ataku o obronie nie ma co wspominać bo jest tak dziurawa ze ser szwajcarski...Jeśli Lech chce o cos powalczyć na wiosnę musi dzisiaj wygrać. Hit w 2 Bundeslidze kazdy wynik możliwy dla mnie lekko gospodarze sa lepszym zespołem i klasyk w seria a, gospodarze jak na razie zawodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj 2 dubelki

 

Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1/1 1,70 :plus:

 

Roma - Juventus Remis Bez Zakładu 2 zwrot 1,49 szanse 6/10

 

Lech Poznan (0) - Zaglebie Lubin (1) Handicap 1 1,74 :minus:

 

Eintracht Frankfurt - Greuther Fürth Remis Bez Zakładu 1 zwrot1,41 szanse 6/10

 

Betsafe

 

Krotko Lech chyba nie zanotuje wpadki z bardzo słabym Zagłębiem.U siebie rozbili LKS to i miedziowi większego oporu nie powinni stawiać.Mam nadzieje ze goście zagrają tak ambitnie jak w poprzedni poniedziałek z Legunia.Ostatnia kolejka byla bardzo ciekawa i nie zabrakło w niej niespodzianek,jesli Zagłębie przełamie swoja passę moze awansować na 13 miejsce w tabeli.Jak dla mnie trener Hapal kompletnie sobie nie radzi, zespól gra bez ambicji pasji. Bardzo słabo w ataku o obronie nie ma co wspominać bo jest tak dziurawa ze ser szwajcarski...Jeśli Lech chce o cos powalczyć na wiosnę musi dzisiaj wygrać. Hit w 2 Bundeslidze kazdy wynik możliwy dla mnie lekko gospodarze sa lepszym zespołem i klasyk w seria a, gospodarze jak na razie zawodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po godzinnych przemyśleniach(pare kuponów w głowie) poszło cos takiego w tobecie jak cos to zwrot

 

Birmingham - NK Maribor 1 1.50

Hapoel Tel Aviv - Legia Warszawa 1 2.00

Sturm Graz - AEK Athen (Draw no bet) 1 1.40

Slovan Bratislava - Red Bull Salzburg (Draw no bet) 2 1.27

Paris Saint-Germain - Athletic Bilbao (Draw no bet) 1 1.22 szanse 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po godzinnych przemyśleniach(pare kuponów w głowie) poszło cos takiego w tobecie jak cos to zwrot

 

Birmingham - NK Maribor 1 1.50 :plus:

Hapoel Tel Aviv - Legia Warszawa 1 2.00 :plus:

Sturm Graz - AEK Athen (Draw no bet) 1 1.40 :minus:

Slovan Bratislava - Red Bull Salzburg (Draw no bet) 2 1.27 :plus:

Paris Saint-Germain - Athletic Bilbao (Draw no bet) 1 1.22 :plus: szanse 3/10

 

Szybki zwrocik szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnilem wkleić skleroza nie boli w pewnym wieku

 

Spotkanie: Hapoel - Legia szanse 7/10

 

Typ: Hapoel handicap -1

 

kurs 3,6

 

buk Tobet

 

godzina 19-00

 

Analiza

 

Fajny kursik na gospodarzy. Ja uważam ze przegramy dzisiaj wysoko minimum 2 bramkami dlaczego?Rywal ostatnio gra naprawdę bardzo fajna skuteczna piłkę. Mecze z Rapidem czy Psv muszą budzić szacunek, jak sobie przypomnę pierwszy mecz w którym momentami graliśmy bardzo słabo i byliśmy zdecydowanie gorsza drużyną.To jestem pewny ze dzisiaj o jakies punkty bedzie bardzo trudno.Myślę ze na pewno nie będzie takiej presji w naszych szeregach(cel został osiągnięty), poza tym gramy bardzo dużo jak na ten zespól za dużo meczy. Jesteśmy przemęczeni to widać choćby mecz z Cracovia w lidze.Gramy nie równo za dużo zależy od postawy pojedynczych zawodników np.Radovic. Skorza da pograć rezerwowym jak to wyjdzie sam nie wiem...niech sie pokażą z jak najlepszej strony.Serce by chciało ale rozum podpowiada co innego trudny teren- wyjazd.Jesli zagra taki Toto Tamuz będziemy mieli z nim znowu sporo problemów troszkę martwi mnie ogólna postawa zespołów Izraelskich na własnym terenie. Graja bardzo słabo mało punktów ale dzisiaj myślę ze więcej atutów będą mieć gospodarze.Po takim kursie warto pograć ja zauje ze nie pograłem wczoraj- tylko tego singla było by 360zl a tak jest zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnilem wkleić skleroza nie boli w pewnym wieku

 

Spotkanie: Hapoel - Legia szanse 7/10 :plus:

 

Typ: Hapoel handicap -1

 

kurs 3,6

 

buk Tobet

 

godzina 19-00

 

Analiza

 

Fajny kursik na gospodarzy. Ja uważam ze przegramy dzisiaj wysoko minimum 2 bramkami dlaczego?Rywal ostatnio gra naprawdę bardzo fajna skuteczna piłkę. Mecze z Rapidem czy Psv muszą budzić szacunek, jak sobie przypomnę pierwszy mecz w którym momentami graliśmy bardzo słabo i byliśmy zdecydowanie gorsza drużyną.To jestem pewny ze dzisiaj o jakies punkty bedzie bardzo trudno.Myślę ze na pewno nie będzie takiej presji w naszych szeregach(cel został osiągnięty), poza tym gramy bardzo dużo jak na ten zespól za dużo meczy. Jesteśmy przemęczeni to widać choćby mecz z Cracovia w lidze.Gramy nie równo za dużo zależy od postawy pojedynczych zawodników np.Radovic. Skorza da pograć rezerwowym jak to wyjdzie sam nie wiem...niech sie pokażą z jak najlepszej strony.Serce by chciało ale rozum podpowiada co innego trudny teren- wyjazd.Jesli zagra taki Toto Tamuz będziemy mieli z nim znowu sporo problemów troszkę martwi mnie ogólna postawa zespołów Izraelskich na własnym terenie. Graja bardzo słabo mało punktów ale dzisiaj myślę ze więcej atutów będą mieć gospodarze.Po takim kursie warto pograć ja zauje ze nie pograłem wczoraj- tylko tego singla było by 360zl a tak jest zwrot.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dubelek na jutro bo nie wiem jak z czasem będzie czy uda sie cos podać co będą grał

 

Schalke 04 - Werder Bremen 1X 1.22

 

Fak, J - Fourcade, Simon 2 1.8

(Hochfilzen - 12.5km Pursuit Men)

 

szanse 6/10

 

Reybet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla nocnych marków jakim niestety ostatnio jestem będziemy oglądać wiec...gramy

 

New Jersey-Dallas szanse 6/10

 

First Period: Under 1.5 goals 1.60 :minus:

 

po grane Reybet

 

dobry meczy Bachman robi wrażenie ostatnio :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dubelek na jutro bo nie wiem jak z czasem będzie czy uda sie cos podać co będą grał

 

Schalke 04 - Werder Bremen 1X 1.22 :plus:

 

Fak, J - Fourcade, Simon 2 1.8 :plus:

(Hochfilzen - 12.5km Pursuit Men)

 

szanse 6/10

 

Reybet

luzno :piwo1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paris SG - Lille 1 2.10 SZANSE 5.5/10

 

Reybet

 

To bedzie wielki mecz.O godzinie 21 odbędzie sie absolutny hit Ligue 1.Gospodarze na 2 miejscu w tabeli 17 ( 11 - 3 - 3 ) 30 : 17 - 36 pts. kontra mistrz z poprzedniego sezonu ekipa Lille Olympique SC miejsce 3.Podopieczni Rudiego Garcia maja serie 3 zwycięstw z rzędu, ba bilans wygląda bardzo ciekawie 17 ( 9 - 7 - 1 ) 29 : 15 - 34 b.Jedyna porażka bardzo dawno temu u siebie na początku ligi z obecnym liderem Montpellier Hérault SC.Obydwie drużyny maja za soba nie udana przygodę w europejskich pucharach, patrząc na gospodarzy ich potencjał - nie wyjście z grupy ligi europejskiej jest nie mila niespodzianka.Wydaje mi sie ze możny sponsor w przerwie zimowej znowu dokona spektakularnych wzmocnie. Ambicje nad Sekwana sa bardzo mocno napompowane to nie pomaga drużynie Antuana Kombuare(możliwa dymisja mówi sie Benitezie)Warto to spotkanie oglodac bo napewno emocji nie zabraknie, ja widzę dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy którzy maja tylko jeden cel mistrzostwo Francji.Zwycięstwo nad mistrzem choc odrobinę osłodzi włodarzą klubu nie powodzenia w rozgrywkach europejskich.Magiczne trio Gamerio Nene Pastore rozmontuje dzis mistrza i ponownie usiądzie na fotelu lidera- kurs warty grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paris SG - Lille 1 2.10 SZANSE 5.5/10

 

Reybet

 

To bedzie wielki mecz.O godzinie 21 odbędzie sie absolutny hit Ligue 1.Gospodarze na 2 miejscu w tabeli 17 ( 11 - 3 - 3 ) 30 : 17 - 36 pts. kontra mistrz z poprzedniego sezonu ekipa Lille Olympique SC miejsce 3.Podopieczni Rudiego Garcia maja serie 3 zwycięstw z rzędu, ba bilans wygląda bardzo ciekawie 17 ( 9 - 7 - 1 ) 29 : 15 - 34 b.Jedyna porażka bardzo dawno temu u siebie na początku ligi z obecnym liderem Montpellier Hérault SC.Obydwie drużyny maja za soba nie udana przygodę w europejskich pucharach, patrząc na gospodarzy ich potencjał - nie wyjście z grupy ligi europejskiej jest nie mila niespodzianka.Wydaje mi sie ze możny sponsor w przerwie zimowej znowu dokona spektakularnych wzmocnie. Ambicje nad Sekwana sa bardzo mocno napompowane to nie pomaga drużynie Antuana Kombuare(możliwa dymisja mówi sie Benitezie)Warto to spotkanie oglodac bo napewno emocji nie zabraknie, ja widzę dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy którzy maja tylko jeden cel mistrzostwo Francji.Zwycięstwo nad mistrzem choc odrobinę osłodzi włodarzą klubu nie powodzenia w rozgrywkach europejskich.Magiczne trio Gamerio Nene Pastore rozmontuje dzis mistrza i ponownie usiądzie na fotelu lidera- kurs warty grania.

:minus: slabizna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverhampton Wanderers - Norwich 2,05 szanse 6/10

Ponad/Poniżej

Total Booking Points - Home Team

Twój zakład: Over 10.5

 

Real Madryt - Ponferradina 1,6 szanse 6/10

Higuaín, Gonzalo

Head to Head

Czy ten zawodnik zdobędzie gola w tym meczu?

Twój zakład: Tak

 

Real Madryt - Ponferradina 3,2 szanse 3/10

Higuaín, Gonzalo

Head to Head

Czy ten zawodnik zdobędzie przynajmniej dwa gole w tym meczu?

Twój zakład: Tak

 

dubelek

 

Asvel Lyon-Villeurbanne - Lukoil Academic BPC 1 1,3

 

evivo Düren - A.J. Fonte Bastardo 1 1,35 szanse 7/10

 

wszystko pograne Unibet

 

Krotko dlaczego tak w Anglii nadchodzi jak ja to nazywam czas prawdy, gdy inni odpoczywają oni zaczynają włączać kolejny bieg i grac co trzy dni. Często waza sie losy mistrzostwa spadku drużyna łapie rożne serie.Bardzo ważny mecz dla układy dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Micka McCarthy zagrają na własnym stadionie z rewelacyjnie spisującym sie beniaminkiem.Wilki na miejscu 17 goście na pozycji.Na pewno zobaczymy sporo walki zakład bardzo ciekawy jak to na wyspach linia bardzo mała ale jak każdy ogląda mecze to wie ze tam często sędziowie pozwalają na bardzo wiele. Jak nogi sie nie urwie to kartki nie ma.Mecz o życie i 6pkt wiec fauli nie zabraknie, 2 kartki to mało w ostatnim swoim meczu wilki właśnie te 2 kartki dostali.

Ostatni mecz Realu w tym roku jeszcze u siebie na Bernabeu w pierwszym meczu po prostu dramat, nie można było tego oglądac. Gonzalo zagrał bardzo słabo wręcz beznadziejnie ale u siebie Jose będzie chciał wygrać wysoko. Zakończyć dobrze rok możne powtórzy sie wynik z meczu z Sevila- a pozycja Gonzalo za dobrze nie wygląda. Gra strzela młody Callejón, jest Benzema.Stać Argentyńczyka na dobry występ jak dla mnie nawet na hat-tricka jesli nie zagra to zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverhampton Wanderers - Norwich 2,05 szanse 6/10 :plus:

Ponad/Poniżej

Total Booking Points - Home Team

Twój zakład: Over 10.5

 

Real Madryt - Ponferradina 1,6 szanse 6/10 zwrot

Higuaín, Gonzalo

Head to Head

Czy ten zawodnik zdobędzie gola w tym meczu?

Twój zakład: Tak

 

Real Madryt - Ponferradina 3,2 szanse 3/10 zwrot

Higuaín, Gonzalo

Head to Head

Czy ten zawodnik zdobędzie przynajmniej dwa gole w tym meczu?

Twój zakład: Tak

 

dubelek

 

Asvel Lyon-Villeurbanne - Lukoil Academic BPC 1 1,3 :minus:

 

evivo Düren - A.J. Fonte Bastardo 1 1,35 szanse 7/10 :minus:

 

wszystko pograne Unibet

 

Krotko dlaczego tak w Anglii nadchodzi jak ja to nazywam czas prawdy, gdy inni odpoczywają oni zaczynają włączać kolejny bieg i grac co trzy dni. Często waza sie losy mistrzostwa spadku drużyna łapie rożne serie.Bardzo ważny mecz dla układy dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Micka McCarthy zagrają na własnym stadionie z rewelacyjnie spisującym sie beniaminkiem.Wilki na miejscu 17 goście na pozycji.Na pewno zobaczymy sporo walki zakład bardzo ciekawy jak to na wyspach linia bardzo mała ale jak każdy ogląda mecze to wie ze tam często sędziowie pozwalają na bardzo wiele. Jak nogi sie nie urwie to kartki nie ma.Mecz o życie i 6pkt wiec fauli nie zabraknie, 2 kartki to mało w ostatnim swoim meczu wilki właśnie te 2 kartki dostali.

Ostatni mecz Realu w tym roku jeszcze u siebie na Bernabeu w pierwszym meczu po prostu dramat, nie można było tego oglądac. Gonzalo zagrał bardzo słabo wręcz beznadziejnie ale u siebie Jose będzie chciał wygrać wysoko. Zakończyć dobrze rok możne powtórzy sie wynik z meczu z Sevila- a pozycja Gonzalo za dobrze nie wygląda. Gra strzela młody Callejón, jest Benzema.Stać Argentyńczyka na dobry występ jak dla mnie nawet na hat-tricka jesli nie zagra to zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie 21.12 21-00 Wigan Athletic-FC Liverpool Szanse 3/10

 

typ suma minut w ktorych padly gole over135minut

 

kurs 2,10

 

buk Bet365

 

analiza

 

Dzisiaj znowu zaglądamy na wyspy.Bet oferuje bardzo ciekawe zakłady na sumę minut w bramkach- lubię to grac szczególnie w lidze brazylijskiej. Bardzo ważny mecz dla układu tabeli gospodarze na miejscu 18 z przeciętnym bilansem 16 ( 3 - 4 - 9 ) 15 : 30 - 13 pts. u siebie wygloda to tak 8 ( 1 - 3 - 4 ) 9 : 16 - 6 pts. 2,5under-over rowny 50%.Ostatnio zwyżka formy remis wywalczony u siebie w samej końcówce z Chelsea zaskakujące zwycięstwo z Wba na wyjeździe 1-2 i klęska z Arsenalem 0-4 we wszystkich meczach linia zdecydowanie przekroczona.Goście jak dla mnie od ładnych paru lat graja w kratkę, zdecydowanie poniżej swojego potencjalu.Jak narzazie Czerwoni na miejscu 5 z bilansem 16 ( 8 - 5 - 3 ) 20 : 13 - 29 pts. na wyjazdach 8 ( 5 - 0 - 3 ) 10 : 7 - 15 pts. 2,5under-over zdecydowanie under=75% natomiast 3 ostatnie spotkania to szybkie dwie bramki i zwycięstwo na Villa park oraz zwycięstwo i porażka po 1-0.Dzisiaj liczę na to ze podopieczni Daglisha strzela szybko gola- przełamią ta serie underow. Tak jak to miało miejsce 3 dni temu co nie załamie ekipy gospodarzy, ktorzy będą walczyć i dożyc do strzelenia bramki. Liczę na 2-1 a może większe zwycięstwo the redes.Licze na to ze oba zespoły zagrają o zwycięstwo.

 

plus trebel za spiny w betclicku izolda

 

;) szanse 10/10

 

Koszykówka, Euroliga

Zalgiris Kaunas - KK Zagreb

Zwycięzca meczu : Zalgiris Kaunas (Kurs: : 1,14)

Koszykówka, Euroliga

Panathinaikos - Brose Bamberg

Zwycięzca meczu : Panathinaikos (Kurs: : 1,13)

Koszykówka, Euroliga

Olimpija Ljubljana - Unics Kazan

Zwycięzca meczu : Unics Kazan (Kurs: : 1,28)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie 21.12 21-00 Wigan Athletic-FC Liverpool Szanse 3/10

 

typ suma minut w ktorych padly gole over135minut :minus:

 

kurs 2,10

 

buk Bet365

 

analiza

 

Dzisiaj znowu zaglądamy na wyspy.Bet oferuje bardzo ciekawe zakłady na sumę minut w bramkach- lubię to grac szczególnie w lidze brazylijskiej. Bardzo ważny mecz dla układu tabeli gospodarze na miejscu 18 z przeciętnym bilansem 16 ( 3 - 4 - 9 ) 15 : 30 - 13 pts. u siebie wygloda to tak 8 ( 1 - 3 - 4 ) 9 : 16 - 6 pts. 2,5under-over rowny 50%.Ostatnio zwyżka formy remis wywalczony u siebie w samej końcówce z Chelsea zaskakujące zwycięstwo z Wba na wyjeździe 1-2 i klęska z Arsenalem 0-4 we wszystkich meczach linia zdecydowanie przekroczona.Goście jak dla mnie od ładnych paru lat graja w kratkę, zdecydowanie poniżej swojego potencjalu.Jak narzazie Czerwoni na miejscu 5 z bilansem 16 ( 8 - 5 - 3 ) 20 : 13 - 29 pts. na wyjazdach 8 ( 5 - 0 - 3 ) 10 : 7 - 15 pts. 2,5under-over zdecydowanie under=75% natomiast 3 ostatnie spotkania to szybkie dwie bramki i zwycięstwo na Villa park oraz zwycięstwo i porażka po 1-0.Dzisiaj liczę na to ze podopieczni Daglisha strzela szybko gola- przełamią ta serie underow. Tak jak to miało miejsce 3 dni temu co nie załamie ekipy gospodarzy, ktorzy będą walczyć i dożyc do strzelenia bramki. Liczę na 2-1 a może większe zwycięstwo the redes.Licze na to ze oba zespoły zagrają o zwycięstwo.

 

plus trebel za spiny w betclicku izolda

 

szanse 10/10

 

Koszykówka, Euroliga

Zalgiris Kaunas - KK Zagreb

Zwycięzca meczu : Zalgiris Kaunas (Kurs: : 1,14) :plus:

Koszykówka, Euroliga

Panathinaikos - Brose Bamberg

Zwycięzca meczu : Panathinaikos (Kurs: : 1,13) :plus:

Koszykówka, Euroliga

Olimpija Ljubljana - Unics Kazan

Zwycięzca meczu : Unics Kazan (Kurs: : 1,28) :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23/12/2011 03:30 Ice Hockey NHL Regular Time Calgary Flames vs. Detroit Red Wings Spread Full Time Detroit Red Wings : -0.5 2.12 szanse 6/10

 

Przełamią sie na wyjazdach i zmaza plamę z 1 meczu u siebie 1-4 :)) ComeOn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23/12/2011 03:30 Ice Hockey NHL Regular Time Calgary Flames vs. Detroit Red Wings Spread Full Time Detroit Red Wings : -0.5 2.12 szanse 6/10

 

Przełamią sie na wyjazdach i zmaza plamę z 1 meczu u siebie 1-4 comeon

:minus::nie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESOŁYCH ODE MNIE JEDZCIE PIJCIE ALE NIE GRAJCIE DZISIAJ TEGO CO U MNIE BO NIE MAM O TYM POJĘCIA DUBELK i tripelek ŚWIĄTECZNa egzotyka

 

Kansas City Chiefs vs. Oakland Raiders O/U Full Time U 42 1.93

Seattle Seahawks vs. San Francisco 49ers O/U Full Time U 37.5 1.90 Szanse 2/10

 

Tennessee Titans vs. Jacksonville Jaguars ML Full Time Tennessee Titans --- 1.27

 

Cincinnati Bengals vs. Arizona Cardinals ML Full Time Cincinnati Bengals --- 1.42

 

Queens Park vs. East Stirling 1x2 Full Time Queens Park --- 1.29 szanse 3/10

 

:k::k: pograne ComeOn.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESOŁYCH ODE MNIE JEDZCIE PIJCIE ALE NIE GRAJCIE DZISIAJ TEGO CO U MNIE BO NIE MAM O TYM POJĘCIA DUBELK i tripelek ŚWIĄTECZNa egzotyka

 

Kansas City Chiefs vs. Oakland Raiders O/U Full Time U 42 1.93 :plus:

Seattle Seahawks vs. San Francisco 49ers O/U Full Time U 37.5 1.90 :plus: Szanse 2/10

 

Tennessee Titans vs. Jacksonville Jaguars ML Full Time Tennessee Titans --- 1.27 :plus:

 

Cincinnati Bengals vs. Arizona Cardinals ML Full Time Cincinnati Bengals --- 1.42 :plus:

 

Queens Park vs. East Stirling 1x2 Full Time Queens Park --- 1.29 :plus: szanse 3/10

 

pograne comeon.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim grac w pokera i oglądac nba czas zarabiać panowie na razie spokojnie dubelki male granie czekam i kontrujemy na live

 

LA Lakers vs. Chicago Bulls ML Full Time Chicago Bulls --- 1.51

 

Golden State Warriors vs. LA Clippers ML Full Time LA Clippers --- 1.39 szanse 6.5/10

 

Licze na zgranie bykow.Jeziorowcy oslabieni brakiem Kobe nawet jak zagra nie wiele wniesie do zespołu ławka na plus byków i to oni ten mecz powinni im wygrać.

 

 

Oklahoma City Thunder vs. Orlando Magic ML Full Time Oklahoma City Thunder --- 1.20

 

NY Knicks vs. Boston Celtics O/U Full Time Under 192 1.90 szanse 6/10

 

OJ tutaj liczę na dyfens Celtowie prawdopodobnie osłabieni brakiem Paula Pierce. Knicks ciekawa pierwsza 5 ale ławka mnie nie przekonuje plus chamidło Melo...zobaczymy

 

NY Knicks vs. Boston Celtics Spread Full Time Boston Celtics : +5 1.86

 

Golden State Warriors vs. LA Clippers O/U Full Time Over 208 1.97 szanse 4/10

 

Golden mocno overowa ekipa.2 graczy szalony Monta Ellis i Stephen Curry rzucają bardzo duzo meczami przedsezonowymi nie ma co sie sugerować wszystko wyjdzie w praniu co do LA C;ippers bardzo mocny obwod zobaczymy kto będzie ich prowadzil gre i zdobywal pkt w kluczowych momentach.Jako ze sa święta liga nastawiona na show kibice glodni basketu obrona w tym meczu nie powinna dominować zobaczymy jak ze skuteczności.

 

ComeOn.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecim grac w pokera i oglądac nba czas zarabiać panowie na razie spokojnie dubelki male granie czekam i kontrujemy na live

 

LA Lakers vs. Chicago Bulls ML Full Time Chicago Bulls --- 1.51 :plus:

 

Golden State Warriors vs. LA Clippers ML Full Time LA Clippers --- 1.39 :plus: szanse 6.5/10

 

Licze na zgranie bykow.Jeziorowcy oslabieni brakiem Kobe nawet jak zagra nie wiele wniesie do zespołu ławka na plus byków i to oni ten mecz powinni im wygrać.

 

 

Oklahoma City Thunder vs. Orlando Magic ML Full Time Oklahoma City Thunder --- 1.20 :plus:

 

NY Knicks vs. Boston Celtics O/U Full Time Under 192 :minus: 1.90 szanse 6/10

 

OJ tutaj liczę na dyfens Celtowie prawdopodobnie osłabieni brakiem Paula Pierce. Knicks ciekawa pierwsza 5 ale ławka mnie nie przekonuje plus chamidło Melo...zobaczymy

 

NY Knicks vs. Boston Celtics Spread Full Time Boston Celtics : +5 1.86 :plus:

 

Golden State Warriors vs. LA Clippers O/U Full Time Over 208 1.97 :minus: szanse 4/10

 

Golden mocno overowa ekipa.2 graczy szalony Monta Ellis i Stephen Curry rzucają bardzo duzo meczami przedsezonowymi nie ma co sie sugerować wszystko wyjdzie w praniu co do LA C;ippers bardzo mocny obwod zobaczymy kto będzie ich prowadzil gre i zdobywal pkt w kluczowych momentach.Jako ze sa święta liga nastawiona na show kibice glodni basketu obrona w tym meczu nie powinna dominować zobaczymy jak ze skuteczności.

 

comeon.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos na początek obstawiania na dzisiaj potem ruszamy z nhl(2 typki wyglądając smacznie)i nba do wieczora

 

Swansea vs. Queens P Rangers 1x2 1st Half Draw x --- 2.04 szanse 6/10

 

comeon.com

:minus: oj piłka :)) angielska w święta kiepsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...