Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

no to dubelki i tripelek bo trzeba obracać bonus samym kasynem i singlami nie można żyć

 

Milwaukee Bucks vs. Minnesota Timberwolves O/U Full Time O 192 1.86

 

Miami Heat vs. Boston Celtics O/U Full Time O 186.5 1.90 szanse 5/10

 

liczę na powtórkę z pierwszych meczów tych drużyn.Lebron i spółka rozbili w pyl mistrzów a Celtowie zagrali bardzo ofensywnie w nowym jorku przy bardzo dziurawej obronie. Tutaj na pewno nastawiam sie na granie na żywca myślę ze grubo...

 

Milwaukee Bucks vs. Minnesota Timberwolves ML Full Time Milwaukee Bucks --- 1.44

 

New Jersey Nets vs. Atlanta Hawks ML Full Time Atlanta Hawks --- 1.49

 

Miami Heat vs. Boston Celtics ML Full Time Miami Heat --- 1.17 szanse 5.5/10

 

Pittsburgh Penguins vs. Carolina Hurricanes Match Winner Full Time Pittsburgh Penguins --- 1.64

 

Detroit Red Wings vs. St. Louis Blues Match Winner Full Time Detroit Red Wings --- 1.90 szanse 7.5/10

 

mój dubel wieczoru, gram go dość mocno krotko-Pingwiny świetna seria 3 z rzędu wygrane, bardzo wysokie nad Buffalo Sabres 8 : 3 Winnipeg Jets 1-4 no i zwycięstwo nad najlepsza obecnie ekipa nhl Chicago Blackhawks.S 3 : 2.Skrzydła graja u siebie świetnie 16 ( 13 - 1 - 2 ) 67 : 30 - 27 pt. maja cos do udowodnienia bluesmanom 2 porażki na ich lodowisku. Oba bardzo zacięte mecze 2-1 3-2 myślę nad overkiem jeszcze ale goście tylko 4 takie mecze w tym sezonie na wyjeździe trzymta kciuki pany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to dubelki i tripelek bo trzeba obracać bonus samym kasynem i singlami nie można żyć

 

Milwaukee Bucks vs. Minnesota Timberwolves O/U Full Time O 192 1.86 :plus:

 

Miami Heat vs. Boston Celtics O/U Full Time O 186.5 1.90 szanse 5/10 :plus:

 

liczę na powtórkę z pierwszych meczów tych drużyn.Lebron i spółka rozbili w pyl mistrzów a Celtowie zagrali bardzo ofensywnie w nowym jorku przy bardzo dziurawej obronie. Tutaj na pewno nastawiam sie na granie na żywca myślę ze grubo...

 

Milwaukee Bucks vs. Minnesota Timberwolves ML Full Time Milwaukee Bucks --- 1.44 :plus:

 

New Jersey Nets vs. Atlanta Hawks ML Full Time Atlanta Hawks --- 1.49 :plus:

 

Miami Heat vs. Boston Celtics ML Full Time Miami Heat --- 1.17 :plus: szanse 5.5/10

 

Pittsburgh Penguins vs. Carolina Hurricanes Match Winner Full Time Pittsburgh Penguins --- 1.64 :plus:

 

Detroit Red Wings vs. St. Louis Blues Match Winner Full Time Detroit Red Wings --- 1.90 :plus: szanse 7.5/10

 

mój dubel wieczoru, gram go dość mocno krotko-Pingwiny świetna seria 3 z rzędu wygrane, bardzo wysokie nad Buffalo Sabres 8 : 3 Winnipeg Jets 1-4 no i zwycięstwo nad najlepsza obecnie ekipa nhl Chicago Blackhawks.S 3 : 2.Skrzydła graja u siebie świetnie 16 ( 13 - 1 - 2 ) 67 : 30 - 27 pt. maja cos do udowodnienia bluesmanom 2 porażki na ich lodowisku. Oba bardzo zacięte mecze 2-1 3-2 myślę nad overkiem jeszcze ale goście tylko 4 takie mecze w tym sezonie na wyjeździe trzymta kciuki pany:)

:piwo1: A co sie nalezy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubel na nba

 

Houston Rockets vs. San Antonio Spurs ML Full Time San Antonio Spurs --- 1.69 :minus:

 

LA Lakers vs. NY Knicks ML Full Time LA Lakers --- 1.50 :plus: szanse 5.5/10 comeon.com

 

staty za miesiąc grudzień w moim skromny temacie

 

:plus: 35 typow

 

:minus: 12 typow

 

:??: zwroty 4 typy

 

suma podanych typow 51

 

małe podsumowanie miesiąc dobry mogło byc lepiej, dużo gram na live kuponów nie podaje w swoim temacie, oraz lubię grac zaklady sezonowe. Na pewno jakieś sie znajda w tym bądź osobnym temacie. Po świętach troszkę zdrowie nie dopisuje, powroty bywają meczące, dzisiaj ruszamy w nowy rok mam takie marzenia moze sie spełnia kiedy...pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acroni Jesenice v Pasut VSV 1 3,25 szanse 6/10

 

Kursy na to spotkanie palce lizać, warto zagrać obecnie najwyższy daje Wiliam-dlaczego?Jak wiadomo gospodarze to najsłabszy zespól austriackiej Bundesligi- targani problemami finansowymi graja bardzo ambitnie nie raz juz notując niespodzianki.Ostatnie zwycięstwo nad Red Bulls Salzburg 2: 1 na własnej tafli, właśnie Jesenice to zespól własnego lodowiska tam zdobywają najwięcej pkt HOME MATCHES

17 ( 4 - 6 - 7 ) 40 : 52 - 17 b.Ostatnio forma naprawdę niezła jak na autsajdera seria ostatnich 7 spotkań L L D D W L W.Kursy na ten mecz na pewno poleca jutro o kilka tików w dol bo i rywal nie jest za mocny. EC Pasut VSV Villach ostatnie 3 mecze same porażki tylko 5 pkt przewagi nad rywalem -obserwując wyniki ostatnich spotkań widać ze każdy może wygrać z każdym. Liga pełna walków jak dla mnie idealna do szukania i grania na underdogow.W tym sezonie grali ze sobą 2 razy i za każdym razem bardzo wysokie pewne zwycięstwa ekipy villach 27.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 6 : 0 18.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 4 : 0. Dzisiaj będzie inaczej to gospodarze wygrają i dają nam zarobić Powodzenia.http://obstawianie.com/liga-austriacka-2011-2012-vt120283.htm#1631745

 

ja pogralem w sb

 

plus dwa inne single

 

 

03/01 | 17:00

Trabzonspor vs Manisaspor x 3,51 szanse 2/10 pewne osoby twierdza ze lubia sie ustawiac wynikami..zobaczamy pograne ComeOn.com

 

 

HK Acroni Jesenice -Pasut VSV 1 TERCJA 1 3,30 Szanse 6.5/10 Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acroni Jesenice v Pasut VSV 1 3,25 szanse 6/10 :minus:

 

Kursy na to spotkanie palce lizać, warto zagrać obecnie najwyższy daje Wiliam-dlaczego?Jak wiadomo gospodarze to najsłabszy zespól austriackiej Bundesligi- targani problemami finansowymi graja bardzo ambitnie nie raz juz notując niespodzianki.Ostatnie zwycięstwo nad Red Bulls Salzburg 2: 1 na własnej tafli, właśnie Jesenice to zespól własnego lodowiska tam zdobywają najwięcej pkt HOME MATCHES

17 ( 4 - 6 - 7 ) 40 : 52 - 17 b.Ostatnio forma naprawdę niezła jak na autsajdera seria ostatnich 7 spotkań L L D D W L W.Kursy na ten mecz na pewno poleca jutro o kilka tików w dol bo i rywal nie jest za mocny. EC Pasut VSV Villach ostatnie 3 mecze same porażki tylko 5 pkt przewagi nad rywalem -obserwując wyniki ostatnich spotkań widać ze każdy może wygrać z każdym. Liga pełna walków jak dla mnie idealna do szukania i grania na underdogow.W tym sezonie grali ze sobą 2 razy i za każdym razem bardzo wysokie pewne zwycięstwa ekipy villach 27.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 6 : 0 18.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 4 : 0. Dzisiaj będzie inaczej to gospodarze wygrają i dają nam zarobić Powodzenia.http://obstawianie.com/liga-austriacka-2011-2012-vt120283.htm#1631745

 

ja pogralem w Sb

 

plus dwa inne single

 

 

03/01 | 17:00

Trabzonspor vs Manisaspor x 3,51 :minus: szanse 2/10 pewne osoby twierdza ze lubia sie ustawiac wynikami..zobaczamy pograne comeon.com

 

 

HK Acroni Jesenice -Pasut VSV 1 TERCJA 1 3,30 :minus: Szanse 6.5/10 Betsafe

:nie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SINGLE

 

Will Anders Bardal (NOR) finish in the top 2? (non-runner - no bet) Nie ? 1.45 Szanse 6/10 Kofler jest piekielnie mocny jury zrobi wszystko pod gospodarzy- pogoda znowu będzie działać cuda

 

Head-to-Head S. Hocke/P. Żyła Stephan Hocke (GER) ? 1.65 szanse 8/10 Jak dla mnie promocja warto grac krotko nasz kompletnie bez formy. Hocke jakos rewelacyjnie nie skacze ale na naszego musi porostu wystarczyć, nawet pogoda nie powinna przeszkodzi, porostu słabizna to co Żyła reprezentuje.

 

pograne Bwin

 

singiel pograny w sb

 

Kofler v Bardal Andreas Kofler 1.55 szanse 7/10 Widzę kofego jako zwycięzce całego turnieju, jakoś wydaje mi sie mocniejszy psychicznie od Schlirego Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SINGLE

 

Will Anders Bardal (NOR) finish in the top 2? (non-runner - no bet) Nie ? 1.45 Szanse 6/10 Kofler jest piekielnie mocny jury zrobi wszystko pod gospodarzy- pogoda znowu będzie działać cuda :minus:

 

Head-to-Head S. Hocke/P. Żyła Stephan Hocke (GER) ? 1.65 szanse 8/10 Jak dla mnie promocja warto grac krotko nasz kompletnie bez formy. Hocke jakos rewelacyjnie nie skacze ale na naszego musi porostu wystarczyć, nawet pogoda nie powinna przeszkodzi, porostu słabizna to co Żyła reprezentuje. :minus:

 

pograne Bwin

 

singiel pograny w Sb

 

Kofler v Bardal Andreas Kofler 1.55 szanse 7/10 Widzę kofego jako zwycięzce całego turnieju, jakoś wydaje mi sie mocniejszy psychicznie od Schlirego Powodzenia. :minus:

ALE LIPA czerwono w tym nowym roku u mnie... :c: ide sie napic :piwo1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy na łowy trzeba zacząć zarabiać jeden singiel i ruszamy na granie live

 

Miami Heat u Golden State Warriors

Spread - 1. połowa

Typ: Miami Heat -4,5 1.85 szanse 6.5/10 :minus:

 

Bwin

to co live rakiety i byki dały zarobić patałachy zabrały dobrze ze wcześnie sie położyłem spać i tego dalej nie oglądałem mocarna 4 kwarta :szok: pewnie zabrali by mi całego roola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Wizards u Chicago Bulls Zakład na zwycięzcę / 1. połowa Chicago Bulls 1.15

 

Orlando Magic u Portland Trail Blazers Zakład na zwycięstwo Portland Trail Blazers 1.65

 

New Jersey Nets u Denver Nuggets Zakład na zwycięzcę / 1. połowa Denver Nuggets 1.18 SZANSE 6.5/10

 

Tripel miejmy nadzieje ze morderca i da zarobic reszta singli

 

Sacramento Kings u Toronto Raptors Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 181 - 190 3.70 szanse 3/10

 

Dallas Mavericks u Boston Celtics Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 191 - 200 4.50 szanse 3/10

 

Orlando Magic u Portland Trail Blazers Totals, 1. połowa Mniej niż 94 1.91 szanse 4/10

 

Los Angeles Lakers u Utah Jazz Totals, 1. połowa Mniej niż 92 1.91 szanse 3.10

 

Bwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Wizards u Chicago Bulls Zakład na zwycięzcę / 1. połowa Chicago Bulls 1.15 :plus:

 

Orlando Magic u Portland Trail Blazers Zakład na zwycięstwo Portland Trail Blazers 1.65 :minus:

 

New Jersey Nets u Denver Nuggets Zakład na zwycięzcę / 1. połowa Denver Nuggets 1.18 :plus: SZANSE 6.5/10

 

Tripel miejmy nadzieje ze morderca i da zarobic reszta singli

 

Sacramento Kings u Toronto Raptors Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 181 - 190 3.70 szanse 3/10 :plus:

 

Dallas Mavericks u Boston Celtics Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 191 - 200 4.50 szanse 3/10 :minus:

 

Orlando Magic u Portland Trail Blazers Totals, 1. połowa Mniej niż 94 1.91 szanse 4/10 :minus:

 

Los Angeles Lakers u Utah Jazz Totals, 1. połowa Mniej niż 92 1.91 szanse 3.10 :plus:

 

Bwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jose Aldo - Chad Mendes 2 2,9 Szanse 6/10 krotko zapowiada sie świetna gala warto oglądać a wiec nie spać- orange sport od 01-00 transmisja. Pojedynek Brazylijsko-amerykanski mój dog jest bardzo mocny fizycznie świetny zapaśnik. Jeśli uda sie sprowadzić jose do parteru powinno byc dobrze na pewno musi uważać na uderzenia nogami.

 

DUBELKI

 

Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves 1st Half - Draw No Bet Atlanta Hawks 1,36

 

Utah Jazz - New Jersey Nets 1st Quarter - Draw No Bet Utah Jazz 1,45 Szanse 6.5/10

 

Edson Barboza - Terry Etim 1 1,33

 

Vitor Belfort - Anthony Johnson 1 1,75 szanse 4/10 hm tu sie wąchałem czy nie za grac no młodego wilczka ze stanów również świetnego zapaśnika. Duży atut w postaci świetnych mocnych ciosów bedzie fajny fait i ko liczę na doświadczenie Vitora.

 

Betsafe.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jose Aldo - Chad Mendes 2 2,9 :minus: Szanse 6/10 krotko zapowiada sie świetna gala warto oglądać a wiec nie spać- orange sport od 01-00 transmisja. Pojedynek Brazylijsko-amerykanski mój dog jest bardzo mocny fizycznie świetny zapaśnik. Jeśli uda sie sprowadzić jose do parteru powinno byc dobrze na pewno musi uważać na uderzenia nogami.

 

DUBELKI

 

Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves 1st Half - Draw No Bet Atlanta Hawks 1,36 :minus:

 

Utah Jazz - New Jersey Nets 1st Quarter - Draw No Bet Utah Jazz 1,45 :plus: Szanse 6.5/10

 

Edson Barboza - Terry Etim 1 1,33 :plus:

 

Vitor Belfort - Anthony Johnson 1 1,75 szanse :plus: 4/10 hm tu sie wąchałem czy nie za grac no młodego wilczka ze stanów również świetnego zapaśnika. Duży atut w postaci świetnych mocnych ciosów bedzie fajny fait i ko liczę na doświadczenie Vitora.

 

Betsafe.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daja to trzeba kozystac...

 

Germany - Czech Rebublic 1 1,45

 

Poland - Serbia 1 2,6

 

AC Milan - Inter Milan 1x 1,29 szanse 5/10

 

Betsafe.

 

i dubelek

 

Nove Mesto - 12.5km Pursuit Boe vs Michal Slesingr 1 1,33

(H2H)

 

AC Milan v Inter Milan 1 1,5 szanse 7,5/10

(Remis - Nie ma zakładu)

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mardy Fish v Gilles Muller Powyżej 35.5 1,57

(Suma gemów 2-drogowo) szanse 9/10

 

Jak dla mnie jedno z ciekawszych spotkań pierwszej rundy AU.Mam nadzieje ze zobaczymy długi ciekawy mecz troszkę obawiam sie o zdrowie obu zawodników, zeby nie bylo kreczu. Obydwaj dysponują bardzo dobrym serwisem, który oby powinie przynosić sporo pkt.Maja świetne warunki fizyczne. Jak dla mnie na trzech setach nie skończy to spotkanie. Linia niska kurs przyzwoity do jakiegoś dubelka, kurs na rybke jak dla mnie zaniżony nie warty gry.Luksemburczyk ze swoja lewa ręka moze sporo problemów sprawić w początkowej fazie meczu Merdemu, liczę na jakiegoś taibreka i spokojny overek Polecam.

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daja to trzeba kozystac...

 

Germany - Czech Rebublic 1 1,45 :minus:

 

Poland - Serbia 1 2,6 :minus:

 

AC Milan - Inter Milan 1x 1,29 :minus: szanse 5/10

 

Betsafe.

 

i dubelek

 

Nove Mesto - 12.5km Pursuit Boe vs Michal Slesingr 1 1,33 :plus:

(H2H)

 

AC Milan v Inter Milan 1 1,5 szanse :minus: 7,5/10

(Remis - Nie ma zakładu)

 

Bet365

Abate...Jaszka :krzeslo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas, Tommy - Kudla, Denis szanse 5/10

 

Kudla, Denis +5 1,85

 

Games Handicap

 

Betsafe.com

 

okolo 03-15 maja pojawić sie na korcie weteran z niemiec i młody Amerykanin.Mam nadzieje ze uda mi sie zobaczyc po raz pierwszy Denisa(data urodzin: 17.08.92, 19 r.276r) ) bo jeszcze go w akcji nie widziałem.Moim zdaniem bardzo ciekawy zakład, obaj maja zbliżony ranking Tommy(data urodzin: 03.04.78, 33 r.(190)) walczy z kontuzjami praktycznie cały czas lata lecą nic wielkiego juz nie ugra, myślę ze dzisiaj może mieć problemy z młodym wilczkiem który przeszedł kwalifikacje pokonując paru niezły tenisow.Lato w pełni początek sezonu wiec i niespodzianki na pewno sie trawią w pierwszym szlemie - starczy ze ugra jedne seta i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas, Tommy - Kudla, Denis szanse 5/10

 

Kudla, Denis +5 1,85 :minus:

 

Games Handicap

 

Betsafe.com

 

okolo 03-15 maja pojawić sie na korcie weteran z niemiec i młody Amerykanin.Mam nadzieje ze uda mi sie zobaczyc po raz pierwszy Denisa(data urodzin: 17.08.92, 19 r.276r) ) bo jeszcze go w akcji nie widziałem.Moim zdaniem bardzo ciekawy zakład, obaj maja zbliżony ranking Tommy(data urodzin: 03.04.78, 33 r.(190)) walczy z kontuzjami praktycznie cały czas lata lecą nic wielkiego juz nie ugra, myślę ze dzisiaj może mieć problemy z młodym wilczkiem który przeszedł kwalifikacje pokonując paru niezły tenisow.Lato w pełni początek sezonu wiec i niespodzianki na pewno sie trawią w pierwszym szlemie - starczy ze ugra jedne seta i będzie dobrze.

Bylo blisko szkoda 3 set kluczowy rowerek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mardy Fish v Gilles Muller Powyżej 35.5 1,57 :minus:

(Suma gemów 2-drogowo) szanse 9/10

 

Jak dla mnie jedno z ciekawszych spotkań pierwszej rundy AU.Mam nadzieje ze zobaczymy długi ciekawy mecz troszkę obawiam sie o zdrowie obu zawodników, zeby nie bylo kreczu. Obydwaj dysponują bardzo dobrym serwisem, który oby powinie przynosić sporo pkt.Maja świetne warunki fizyczne. Jak dla mnie na trzech setach nie skończy to spotkanie. Linia niska kurs przyzwoity do jakiegoś dubelka, kurs na rybke jak dla mnie zaniżony nie warty gry.Luksemburczyk ze swoja lewa ręka moze sporo problemów sprawić w początkowej fazie meczu Merdemu, liczę na jakiegoś taibreka i spokojny overek Polecam.

 

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handball - European Championships Grp. A (International) szanse 7/10

Event: Serbia - Denmark

Bet type: 3Way

Bet: Denmark

Quotation: 1.85

 

Handball - European Championships Grp. A (International) szanse 6/10

 

Event: Serbia - Denmark

 

 

Bet type: 3Way Handicap

 

Bet: Denmark (1-0)

 

Quotation: 2.0

 

Handball - European Championships Grp. A (International)szanse 5.5/10

Event: Slovakia - Poland

Bet type: 3Way Handicap

Bet: Slovakia (2-0)

Quotation: 1.95

 

Tak na szybko dla mnie Dynczycy sa zdecydowanym faworytem tego meczu, ba jest to zespól którego stać na wygranie całej imprezy.Serbowie niczym nie zaskoczyli w meczu z Polska to nasi zagrali bardzo słabo żeby nie powiedzieć kompromitująco w każdym elemencie handbalowego rzemiosła-szczególnie w ataku gdzie popełniliśmy mnóstwo prostych strat.Gospodarze tego turnieju to praktycznie tylko pierwsza 6 zawodnicy z ławki nie wiele wnoszą do gry dzisiaj podopieczni Vukovicia będą mieli nie lada problemy. Zespól duński gra bardzo nowoczesny handbal, szybki zdecydowanie stawiając na atak. Graja bardzo szeroko szybka koronę na ławce zas posiadają kilu świetnych zawodników potrafiących odwrócić losy meczu jeśli by cos nie szlo po mysli trenera.

 

Słowacy to zespól strasznie nie doceniany. Zagrali bardzo dobre zawody z Duńczykami praktycznie stawiając opór do samego końca.Jest to zespól grający bez kompleksów zdecydowanie szybko biegają do kontrataku niezły rzut z 9m plus bardzo dobra postawa bramkarza.U nas przeciwnie gra skrzydłami wygląda bardzo słabo, kontrataku praktycznie nie bylo. Gramy wolno dość statycznie w ataku pozycyjnym nie wiadomo czy zagra Lijewski jesli zagra to na pewno z jakaś blokada.Warto pograć przeciwko naszym bo dzisiaj zdecydowanie jest to mecz o wyjście. Na naszych bedzie ciążyła bardzo duza presja nawet większa niz w meczy inauguracyjnym. Poza tym zawsze mamy ze Słowakami ogromne problemy zwycięstwo na mistrzostwach świata w końcówce, porażka w meczu sparingowym przed mistrzostwami europy, zawsze były to mecze na styku i mocno overowe ponad 60goli. Kursy zdecydowanie zachęcają na granie naszych sąsiadów.

 

pograno w dobet.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handball - European Championships Grp. A (International) szanse 7/10

Event: Serbia - Denmark

Bet type: 3Way

Bet: Denmark

Quotation: 1.85 :minus:

 

Handball - European Championships Grp. A (International) szanse 6/10

 

Event: Serbia - Denmark

 

 

Bet type: 3Way Handicap

 

Bet: Denmark (1-0) :minus:

 

Quotation: 2.0

 

Handball - European Championships Grp. A (International)szanse 5.5/10

Event: Slovakia - Poland

Bet type: 3Way Handicap

Bet: Slovakia (2-0)

Quotation: 1.95 :minus::krzeslo:

 

Tak na szybko dla mnie Dynczycy sa zdecydowanym faworytem tego meczu, ba jest to zespól którego stać na wygranie całej imprezy.Serbowie niczym nie zaskoczyli w meczu z Polska to nasi zagrali bardzo słabo żeby nie powiedzieć kompromitująco w każdym elemencie handbalowego rzemiosła-szczególnie w ataku gdzie popełniliśmy mnóstwo prostych strat.Gospodarze tego turnieju to praktycznie tylko pierwsza 6 zawodnicy z ławki nie wiele wnoszą do gry dzisiaj podopieczni Vukovicia będą mieli nie lada problemy. Zespól duński gra bardzo nowoczesny handbal, szybki zdecydowanie stawiając na atak. Graja bardzo szeroko szybka koronę na ławce zas posiadają kilu świetnych zawodników potrafiących odwrócić losy meczu jeśli by cos nie szlo po mysli trenera.

 

Słowacy to zespól strasznie nie doceniany. Zagrali bardzo dobre zawody z Duńczykami praktycznie stawiając opór do samego końca.Jest to zespól grający bez kompleksów zdecydowanie szybko biegają do kontrataku niezły rzut z 9m plus bardzo dobra postawa bramkarza.U nas przeciwnie gra skrzydłami wygląda bardzo słabo, kontrataku praktycznie nie bylo. Gramy wolno dość statycznie w ataku pozycyjnym nie wiadomo czy zagra Lijewski jesli zagra to na pewno z jakaś blokada.Warto pograć przeciwko naszym bo dzisiaj zdecydowanie jest to mecz o wyjście. Na naszych bedzie ciążyła bardzo duza presja nawet większa niz w meczy inauguracyjnym. Poza tym zawsze mamy ze Słowakami ogromne problemy zwycięstwo na mistrzostwach świata w końcówce, porażka w meczu sparingowym przed mistrzostwami europy, zawsze były to mecze na styku i mocno overowe ponad 60goli. Kursy zdecydowanie zachęcają na granie naszych sąsiadów.

za typ na polaków do konta i sie wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football - Copa del Rey (Spain) szansa 6.5/10

 

Event: Valencia - Levante

 

Bet type: 3Way

 

Bet: Valencia

 

Quotation: 1.42

 

 

Handball - European Championships Grp. B (International) szanse 7/10

 

Event: Germany - Sweden

 

Bet type: 3Way

 

Bet: Sweden

 

Quotation: 1.76

 

Handball - European Championships Grp. A (International) szansa 1/10

 

Event: Poland - Denmark

 

Bet type: 3Way

 

Bet: X

 

Quotation: 10.00

 

dobet.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football - Copa del Rey (Spain) szansa 6.5/10

 

Event: Valencia - Levante :plus:

 

Bet type: 3Way

 

Bet: Valencia

 

Quotation: 1.42

 

 

Handball - European Championships Grp. B (International) szanse 7/10

 

Event: Germany - Sweden :minus:

 

Bet type: 3Way

 

Bet: Sweden

 

Quotation: 1.76

 

Handball - European Championships Grp. A (International) szansa 1/10

 

Event: Poland - Denmark :minus:

 

Bet type: 3Way

 

Bet: X

 

Quotation: 10.00

 

dobet.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tennis - Australian Open (Australia) szanse 6/10

 

Event: Janko Tipsarevic - Richard Gasquet :minus:

 

 

Bet type: Match Betting

 

Bet: Janko Tipsarevic

 

Quotation: 1.90

 

dobet.com

 

no i bankrut w tej firmie może i dobrze :zaskoczony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...