Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

kupon 165

 

Real Madrid - CSKA Moskva 1st half Over 1.5 1,77 szanse 6/10 :minus:

 

Krotko dla mnie możliwa sytuacja z wczorajszego meczu, to znaczy pewna wygra królewskich u siebie może nie w takich rozmiarach ale jednak minimum 2-3 bramkami. Siły Realu nie ma co opisywać sam Cristiano jest wstanie przesadzić o losach tego meczu.Wszyscy w Madrycie traktują te rozgrywki bardzo poważnie wiec powinno byc dobrze już w 1 połowie tego meczu.Zdecydowany atak gospodarzy, patrząc na występy klubów ze wschodu maja one spore problemy w meczach z drożynami preferującymi techniczne granie na i ich terenie. Zmiana klimatu, wszystkie argumenty leza po stronie Realu.

 

kupon166

 

Chelsea - Napoli Chelsea 57,5% or more 1,85 szanse 4/10 :plus:

 

Tutaj delikatnie lubię grac takie zakłady parę razy sie juz przejechałem na danych z fifa uefa, ktore sa bardzo dziwne, no ale wracając do tematu gospodarze jeśli cos chcą w tym meczu zrobić-ugrać moze powalczyć o awans muszą atakować strzelać bramki a wiec posiadanie jak najbardziej musi byc po ich stronie linia nie za wysoko wiec gramy.

 

kupon 167

 

dubel

 

Giessen46ers - Bayern München :plus:

Basketball

Bundesliga Basket

1X2 2 1,40

 

MC-Carnaghi Villa Cortese (W) - Scavolini Pesaro (W) :plus:

Volleyball

Serie A1 (W), Playoffs

1X2 1 1,20 szanse 5/10

 

kupon 168

 

Wisla Plock - THW Kiel1st Half :plus:

Handball

Champions League

Zakłady na Połowę Czasu Gry 2 1,17

 

Real Madrid (0) - CSKA Moskva (1) :plus:

Football

Champions League

1X2 Handicap 1 1,36 szanse 8/10

 

Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


170

 

Robert Kranjec - Bjørn Einar Romøren

Ski Jumping

HS215, Planica (SLO) - Day 1

Ski Jumping

1X2 1 1,50

 

Zaglebie Lubin - Widzew Lodz 1X 1,30 Szanse 4/10

 

 

171

 

Klemens Muranka - Jaka Hvala

Ski Jumping

HS215, Planica (SLO) - Day 1

Ski Jumping 2 1,85 szanse 6/10

 

Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170

 

Robert Kranjec - Bjørn Einar Romøren :plus:

Ski Jumping

HS215, Planica (SLO) - Day 1

Ski Jumping

1X2 1 1,50

 

Zaglebie Lubin - Widzew Lodz 1X 1,30 :plus: Szanse 4/10

 

 

171

 

Klemens Muranka - Jaka Hvala :minus:

Ski Jumping

HS215, Planica (SLO) - Day 1

Ski Jumping 2 1,85 szanse 6/10

 

Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupon 172

 

Phoenix Suns - Houston Rockets

Typ: 1 kwarta -1,5 Phoenix Suns

Kurs: 1,952

 

szansa 7/10

 

Typ na przełamanie na gospodarzy, którzy ostatnio w bardzo dobrej formie.Ogólnie maja bardzo dobre mocne 1 kwarty jak ich zawsze oglądam.Bardzo ważne spotkanie dla popularnych słońc które walczą jeszcze o play-off.Głównym rywalem jest ekipa dzisiejszych rywali.Rakiety zajmują ostatnie 8 miejsce na zachodzie dające awans. Grali w tym sezonie 2 krotonie oba spotkania zakończone zwycięstwem rakiet PHX 81 @ HOU 99 HOU 96 @ PHX 89.Goście maja o 2 zwycięstwa więcej. W ostatnich 10 spotkaniach slonca graja bardzo dobrze bilans to 8-2 jakby nie głupia porażka na własne życzenie z ekip Minnesota było pięknie.Rakiety bilans ujemny 3-7 możliwe ze nie zagra znowu a jest to osłabienie Chandler Parsons, patrząc na potecjal obu ekip ważnym graczem jest nasz rodaka.Gortat ma duży wpływ na gre w defensywie swojej drużyny, jesli on gra słabiej -łapie szybko faule cały zespól gra słabiej i ma problemy z odniesieniem zwycięstwa. Grałbym mocniej na gospodarzy ale kursy lecą na łeb, maja lepsza ławkę dla mnie więcej atutów.

 

 

173

 

Total Points for Luis Scola? 15,5 over 1,775 szanse 5/10

 

Ktoś tam te pkt musi rzucać maja trochę osłabień Argentyńczyk jest świetny będzie miał sporo problemów Gortat z nim.

 

Pinnacle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupon 172

 

Phoenix Suns - Houston Rockets

Typ: 1 kwarta -1,5 Phoenix Suns :plus:

Kurs: 1,952

 

szansa 7/10

 

Typ na przełamanie na gospodarzy, którzy ostatnio w bardzo dobrej formie.Ogólnie maja bardzo dobre mocne 1 kwarty jak ich zawsze oglądam.Bardzo ważne spotkanie dla popularnych słońc które walczą jeszcze o play-off.Głównym rywalem jest ekipa dzisiejszych rywali.Rakiety zajmują ostatnie 8 miejsce na zachodzie dające awans. Grali w tym sezonie 2 krotonie oba spotkania zakończone zwycięstwem rakiet PHX 81 @ HOU 99 HOU 96 @ PHX 89.Goście maja o 2 zwycięstwa więcej. W ostatnich 10 spotkaniach slonca graja bardzo dobrze bilans to 8-2 jakby nie głupia porażka na własne życzenie z ekip Minnesota było pięknie.Rakiety bilans ujemny 3-7 możliwe ze nie zagra znowu a jest to osłabienie Chandler Parsons, patrząc na potecjal obu ekip ważnym graczem jest nasz rodaka.Gortat ma duży wpływ na gre w defensywie swojej drużyny, jesli on gra słabiej -łapie szybko faule cały zespól gra słabiej i ma problemy z odniesieniem zwycięstwa. Grałbym mocniej na gospodarzy ale kursy lecą na łeb, maja lepsza ławkę dla mnie więcej atutów.

 

 

173

 

Total Points for Luis Scola? 15,5 over 1,775 szanse 5/10 :plus:

 

Ktoś tam te pkt musi rzucać maja trochę osłabień Argentyńczyk jest świetny będzie miał sporo problemów Gortat z nim.

 

Pinnacle

___________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174

 

Barcelona - Granada – Suma Barcelona kartki Poniżej 2 @ 1.91 szanse 7/10

 

Taki becik ode mnie wydaje mi sie bardzo pewny wręcz pewniaczek.Goście na pewno będą w głębokiej defensywie, mało okazji do czegokolwiek. Raczej skupia sie na desperackiej obronie.U siebie Barca dominuje posiadanie zapewne będzie w granicach 80-85% czasu gry a wiec tak naprawdę nie wiem co musiałoby sie wydarzyć, aby Barca złapała 2 kartki co by oznaczało zwrot zakładu. Jakiś głupi faul taktyczny, przy tym posiadaniu Granada za wielu okazji do strzelenia bramki nie będzie miała, rożnych za wielu tagze .Gol i cie Szynki ściągniecie koszulki , nie sadze Barca nie gra za ostro.

 

WilliamHill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174

 

Barcelona - Granada – Suma Barcelona kartki Poniżej 2 @ 1.91 szanse 7/10 :minus:

 

Taki becik ode mnie wydaje mi sie bardzo pewny wręcz pewniaczek.Goście na pewno będą w głębokiej defensywie, mało okazji do czegokolwiek. Raczej skupia sie na desperackiej obronie.U siebie Barca dominuje posiadanie zapewne będzie w granicach 80-85% czasu gry a wiec tak naprawdę nie wiem co musiałoby sie wydarzyć, aby Barca złapała 2 kartki co by oznaczało zwrot zakładu. Jakiś głupi faul taktyczny, przy tym posiadaniu Granada za wielu okazji do strzelenia bramki nie będzie miała, rożnych za wielu tagze .Gol i cie Szynki ściągniecie koszulki , nie sadze Barca nie gra za ostro.

 

williamhill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

175

 

Milwaukee Bucks - Memphis 1 1,7 szanse 8/10

 

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 01.04.2012 2:35

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Memphis

Typ: Milwaukee Bucks

Kurs: 1,7

Bukmacher: WilliamHill

 

analiza

 

Popularne kozły w bardzo dobrej formie 7-3, goście to jak dla mnie drużyna ktora gra w kratka ostatnio- ujemnym bilansem 4-6. Potencjał w zespole gospodarzy jest duży większy niz po stronie miśków.Duzo dały trejdy do drużyny Monta Ellis Ekpe Udoh.Mocna ławka co przekłada sie na bardzo wyrównany skład , grają bardzo ładny ofensywny basket. Team dla mnie na przyszłość, na pewno muszą sie zgrać popracować z sobą mogą byc bardzo groźni w następnym sezonie . Wczoraj w nocy zdemolowali Cavs -bardzo ciekawe kursy warto grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

175

 

Milwaukee Bucks - Memphis 1 1,7 szanse 8/10

 

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 01.04.2012 2:35

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Memphis :minus:

Typ: Milwaukee Bucks

Kurs: 1,7

Bukmacher: williamhill

 

analiza

 

Popularne kozły w bardzo dobrej formie 7-3, goście to jak dla mnie drużyna ktora gra w kratka ostatnio- ujemnym bilansem 4-6. Potencjał w zespole gospodarzy jest duży większy niz po stronie miśków.Duzo dały trejdy do drużyny Monta Ellis Ekpe Udoh.Mocna ławka co przekłada sie na bardzo wyrównany skład , grają bardzo ładny ofensywny basket. Team dla mnie na przyszłość, na pewno muszą sie zgrać popracować z sobą mogą byc bardzo groźni w następnym sezonie . Wczoraj w nocy zdemolowali Cavs -bardzo ciekawe kursy warto grac.

mogło byc w druga stronę to sie nazywa dobry początek miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

czas na powrót jak na razie skromnie i czasem za symboliczne stawki zaczynamy temat od zera czyli gramy wszystko single duble taśmy, czasem jakiś systemik

 

typ numer1

 

Boston Celtics - Utah Jazz : Wszystkie punkty zawodnika Ile punktów łącznie zdobędzie zawodnik w czasie meczu (wliczając dogrywkę)? Rajon Rondo powyżej 14.5 1.80 Betsson 5/10

 

Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach

Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20

Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10

Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14

W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.

 

typ 2

dubelek z Fortuna bo mam tam jakiś mały bonu-sik za zarejestrowanie sie onlain w końcu

 

Minnesota-Charlotte mecz 1 1.36

Dallas-Washington mecz 1 1.25 6/10

 

typ 3

 

Koszykowka - NBA - Hou-New:Harden J. Ilosc punktow 22.5 over 1.70

Koszykowka - NBA - Okl-Mem:M.Gasol Ilosc punktow 14.5 under 1,70 3/10

 

typ4

 

Koszykowka - NBA - L.A.Clippers-Miami ilosc punktow 202 over 2.60 6/10 kurs smaczny dla mnie obie ekipy sa wstanie rzucić ponad 100 pkt powinno byc mocno ofensywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na powrót jak na razie skromnie i czasem za symboliczne stawki zaczynamy temat od zera czyli gramy wszystko single duble taśmy, czasem jakiś systemik

 

typ numer1

 

Boston Celtics - Utah Jazz : Wszystkie punkty zawodnika Ile punktów łącznie zdobędzie zawodnik w czasie meczu (wliczając dogrywkę)? Rajon Rondo powyżej 14.5 1.80 Betsson 5/10 :minus:

 

Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach

Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20

Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10

Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14

W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.

 

typ 2

dubelek z fortuna bo mam tam jakiś mały bonu-sik za zarejestrowanie sie onlain w końcu

 

Minnesota-Charlotte mecz 1 1.36 :minus::nie:

Dallas-Washington mecz 1 1.25 6/10 :plus:

 

typ 3

 

Koszykowka - NBA - Hou-New:Harden J. Ilosc punktow 22.5 over 1.70 :plus:

Koszykowka - NBA - Okl-Mem:M.Gasol Ilosc punktow 14.5 under 1,70 3/10 :plus:

 

typ4

 

Koszykowka - NBA - L.A.Clippers-Miami ilosc punktow 202 over 2.60 6/10 :plus: kurs smaczny dla mnie obie ekipy sa wstanie rzucić ponad 100 pkt powinno byc mocno ofensywnie

_________________

farta zabrakło powroty bywają trudne i bolesne kontuzja Rondo no nic po obserwujemy w weekend i trzeba wyciągnąć wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ7

Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Brooklyn Points Under 96 2,625 7/10 sb

 

typ8

Toronto @ Philadelphia - Live1st Quarter Handicap Philadelphia 76ers -1.5 1,769

Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Total Points Under -208 1,909 5/10 sb

 

typ9

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Brook Lopez (Brooklyn Nets) Points) undr 17,5 1,85 8/10

 

typ10

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Pau Gasol (Los Angeles Lakers) Points+Rebounds) Under 25.5 1.85 8/10

 

tobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ7

Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Brooklyn Points Under 96 2,625 7/10 Sb :t:

 

typ8

Toronto @ Philadelphia - Live1st Quarter Handicap Philadelphia 76ers -1.5 :minus: 1,769

Brooklyn @ LA Lakers - LIVE Total Points Under -208 1,909 5/10 Sb :t:

 

typ9

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Brook Lopez (Brooklyn Nets) Points) undr 17,5 1,85 :minus: 8/10

 

typ10

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Pau Gasol (Los Angeles Lakers) Points+Rebounds) Under 25.5 1.85 8/10 :minus:

 

Tobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP11

FC Porto - Dinamo Zagreb (Pierwsza żółta kartka) (1-2) 2 1.55 9/10 TOBET

 

TYP12

Wisła Can-Pack - Kobiety v Spartak Moscow Region - Kobiety 2 1,3 10/10 Bet365

(Drużyna z największą ilością punktów w jednej kwarcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP11

FC Porto - Dinamo Zagreb (Pierwsza żółta kartka) (1-2) 2 1.55 9/10 Tobet :minus:

 

TYP12

Wisła Can-Pack - Kobiety v Spartak Moscow Region - Kobiety 2 1,3 10/10 Bet365

(Drużyna z największą ilością punktów w jednej kwarcie) :minus:

 

masakra nigdy więcej grania kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ 13

 

Lillehammer - HS 138 - Event 2 - Hvala v Neumayer 2 1,83 7/10

(H2H)

 

typ14

Miedz Legnica v Dolcan Ząbki 1 2,3 5/10

(Połowa)

 

typ15

FC Twente v PEC Zwolle 1 1.20

Levante v Barcelona 2 1,25

Turyn v Fiorentina under 3 1,325

(Alternatywna azjatycka suma goli) 6/10

 

Bet365

 

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie jutro w Legnicy.Oba zespoły sa w bardzo dobrej formie, ostatnio goście maja serie 3 zwycięstw z rzędu graja bardzo przyzwoita pilke. Jak narazi e zajmują miejsce w środku tabeli na wyjazdach bilans ich to 8 ( 2 - 3 - 3 ) 9 : 11 - 9 pkt.Gwiazda i czołowym strzelcem ekipy z Ząbek jest Maciej Tataj.W obu drożynach mamy bardzo ciekawych piłkarzy, mających doświadczenie z ekstraklasy. Obie ekipy na pewno mogą zaliczyć ta rundę do udanych.Gospodarze tego spotkania to jedna z rewelacji tej rundy podopieczni B.Baniaka graja bardzo fajna ofensywna piłką, statystki bardzo zbilansowane u siebie 7 ( 4 - 1 - 2 ) 13 : 8 - 13 pt. na wyjeździe 9 ( 5 - 1 - 3 ) 12 : 8 - 16 pt. seria 5 spotkań bez porażki w tym ostatni remis z Cracovia na jej terenie musi budzić uznanie.W kadrze beniaminka az roi sie od bardzo doświadczonych zawodników.W bardzo wysokiej formie sa Piotr Madejsk 8 asyst 1 bramka - po 6 bramek zaliczyli Łobodziński(4 asysty), Grzegorzewski, 4 gole ma Zakrzewski.Kursy na gospodarzy spadają, ja uważam ze warto pograć na Miedz, ze wygra i będzie już prowadzić po 1 połowie spotkania. Moze nawet over 2,5.Jest to ostatni mecz w tej rundzie. W ekipie gospodarzy panują bojowe nastroje, przypuszczam ze będą chcieli od początku zaatakować, zdominować rywala i tak jak wszyscy mówią:zagrać dla siebie kibiców i zakończyć ZWYCIĘSTWEM ta udana rundę.Po takim kursie warto ryzykować.

Co do reszty typów, myślę ze w skokach to początek sezonu, ale Niemiec jest lepszym skoczkiem. Bardziej doświadczonym ma mocne odbicie, po za słaba technika lodowanie...przy w miarę równych warunkach skoczy parę metrów dalej od młodego Słoweńca.Warto pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ 13

 

Lillehammer - HS 138 - Event 2 - Hvala v Neumayer 2 1,83 7/10 :minus:

(H2H)

 

typ14

Miedz Legnica v Dolcan Ząbki 1 2,3 5/10 :minus:

(Połowa)

 

typ15

FC Twente v PEC Zwolle 1 1.20

Levante v Barcelona 2 1,25

Turyn v Fiorentina under 3 1,325 :minus:

(Alternatywna azjatycka suma goli) 6/10

 

Bet365

 

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie jutro w Legnicy.Oba zespoły sa w bardzo dobrej formie, ostatnio goście maja serie 3 zwycięstw z rzędu graja bardzo przyzwoita pilke. Jak narazi e zajmują miejsce w środku tabeli na wyjazdach bilans ich to 8 ( 2 - 3 - 3 ) 9 : 11 - 9 pkt.Gwiazda i czołowym strzelcem ekipy z Ząbek jest Maciej Tataj.W obu drożynach mamy bardzo ciekawych piłkarzy, mających doświadczenie z ekstraklasy. Obie ekipy na pewno mogą zaliczyć ta rundę do udanych.Gospodarze tego spotkania to jedna z rewelacji tej rundy podopieczni B.Baniaka graja bardzo fajna ofensywna piłką, statystki bardzo zbilansowane u siebie 7 ( 4 - 1 - 2 ) 13 : 8 - 13 pt. na wyjeździe 9 ( 5 - 1 - 3 ) 12 : 8 - 16 pt. seria 5 spotkań bez porażki w tym ostatni remis z Cracovia na jej terenie musi budzić uznanie.W kadrze beniaminka az roi sie od bardzo doświadczonych zawodników.W bardzo wysokiej formie sa Piotr Madejsk 8 asyst 1 bramka - po 6 bramek zaliczyli Łobodziński(4 asysty), Grzegorzewski, 4 gole ma Zakrzewski.Kursy na gospodarzy spadają, ja uważam ze warto pograć na Miedz, ze wygra i będzie już prowadzić po 1 połowie spotkania. Moze nawet over 2,5.Jest to ostatni mecz w tej rundzie. W ekipie gospodarzy panują bojowe nastroje, przypuszczam ze będą chcieli od początku zaatakować, zdominować rywala i tak jak wszyscy mówią:zagrać dla siebie kibiców i zakończyć ZWYCIĘSTWEM ta udana rundę.Po takim kursie warto ryzykować.

Co do reszty typów, myślę ze w skokach to początek sezonu, ale Niemiec jest lepszym skoczkiem. Bardziej doświadczonym ma mocne odbicie, po za słaba technika lodowanie...przy w miarę równych warunkach skoczy parę metrów dalej od młodego Słoweńca.Warto pograć.

czasem lepiej nie wrzucać kuponów tylko grac po cichu...na przełamanie typ...

 

typ16

 

Rodzaj zakładu: Singiel

San Antonio @ Toronto - LIVE Połowa meczu - koniec spotkania

San Antonio Spurs | San Antonio Spurs 1.666 sb 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ 13

 

Lillehammer - HS 138 - Event 2 - Hvala v Neumayer 2 1,83 7/10 :minus:

(H2H)

 

typ14

Miedz Legnica v Dolcan Ząbki 1 2,3 5/10 :minus:

(Połowa)

 

typ15

FC Twente v PEC Zwolle 1 1.20

Levante v Barcelona 2 1,25

Turyn v Fiorentina under 3 1,325 :minus:

(Alternatywna azjatycka suma goli) 6/10

 

Bet365

 

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie jutro w Legnicy.Oba zespoły sa w bardzo dobrej formie, ostatnio goście maja serie 3 zwycięstw z rzędu graja bardzo przyzwoita pilke. Jak narazi e zajmują miejsce w środku tabeli na wyjazdach bilans ich to 8 ( 2 - 3 - 3 ) 9 : 11 - 9 pkt.Gwiazda i czołowym strzelcem ekipy z Ząbek jest Maciej Tataj.W obu drożynach mamy bardzo ciekawych piłkarzy, mających doświadczenie z ekstraklasy. Obie ekipy na pewno mogą zaliczyć ta rundę do udanych.Gospodarze tego spotkania to jedna z rewelacji tej rundy podopieczni B.Baniaka graja bardzo fajna ofensywna piłką, statystki bardzo zbilansowane u siebie 7 ( 4 - 1 - 2 ) 13 : 8 - 13 pt. na wyjeździe 9 ( 5 - 1 - 3 ) 12 : 8 - 16 pt. seria 5 spotkań bez porażki w tym ostatni remis z Cracovia na jej terenie musi budzić uznanie.W kadrze beniaminka az roi sie od bardzo doświadczonych zawodników.W bardzo wysokiej formie sa Piotr Madejsk 8 asyst 1 bramka - po 6 bramek zaliczyli Łobodziński(4 asysty), Grzegorzewski, 4 gole ma Zakrzewski.Kursy na gospodarzy spadają, ja uważam ze warto pograć na Miedz, ze wygra i będzie już prowadzić po 1 połowie spotkania. Moze nawet over 2,5.Jest to ostatni mecz w tej rundzie. W ekipie gospodarzy panują bojowe nastroje, przypuszczam ze będą chcieli od początku zaatakować, zdominować rywala i tak jak wszyscy mówią:zagrać dla siebie kibiców i zakończyć ZWYCIĘSTWEM ta udana rundę.Po takim kursie warto ryzykować.

Co do reszty typów, myślę ze w skokach to początek sezonu, ale Niemiec jest lepszym skoczkiem. Bardziej doświadczonym ma mocne odbicie, po za słaba technika lodowanie...przy w miarę równych warunkach skoczy parę metrów dalej od młodego Słoweńca.Warto pograć.

czasem lepiej nie wrzucać kuponów tylko grac po cichu...na przełamanie typ...

 

typ16

 

Rodzaj zakładu: Singiel

San Antonio @ Toronto - LIVE Połowa meczu - koniec spotkania

San Antonio Spurs | San Antonio Spurs 1.666 :minus: Sb 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...