Skocz do zawartości


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

World League - Group A 13:35 14.07 Brazil- USA

typ Stany Zjednoczone +8.5 pkt

1,85

Betclick

 

Ja mam troszkę inne zdanie niz kolega na pewno Brazylia jest faworytem w tym spotkaniu, mimo rotacji jest to zespól o większym potencjale o USA,ale bardzo kiepsko przyjmują zagrywkę tak było we wczorajszym meczu tak bylo w spotkaniach z Bułgarią. Zdarzają im sie błędy w ataku- sporo przestojów w grze.Co do jankesów na pewno dziwny atakujący Ciarelli nie wiele wnosi ,nie wiele daje jakosci w grze. trener rotują na pozycji rozgrywacza- reaguje bardzo szybko po kilu nie udanych akcjach, ale myślę Caldwell nie wygląda zle tak samo jak leworęczny Clark.USA bazuje na przygotowaniu fizycznym dobrze wyglądają na środku, sporo piłek podbijają grając dobrze w obronie ,dobry libero nieźle przyjecie w postaci Andersona, Lotmana.Zespól waleczny, ambitny spodziewam sie w miarę wyrównanego spotkania tak jak wczoraj gdzie USA przegrało na własne życzenie... 1 set prowadzać 6 pkt przegrany do 22- bardzo zacięty 4 dali sie tylko raz zdominować w 2 secie przegrywając go dość wysoko do 18.Wczoraj USA taki zakład pokryło w miarę spokojnie myślę ze dzisiaj będzie podobnie. Jankesi powalczą powinni ugrać minimum jednego seta- raczej niespodzianki w postaci ich zwycięstwa nie będzie ale Betclick wystawił bardzo ciekawy zakład - hendi ,które spokojnie gram.

 

dubel

 

Szachtar Donieck - Zakarpatia Uzgorod

 

Połowa / Cały : Sza. / Sza. (Kurs: 1,33)

 

Baseball, Major League

 

TB Rays (C. Archer) - HOU Astros (E. Bedard) 1 1,35 ako 1,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


World League - Group A 13:35 14.07 Brazil- USA

typ Stany Zjednoczone +8.5 pkt :plus:

1,85

Betclic

 

Ja mam troszkę inne zdanie niz kolega na pewno Brazylia jest faworytem w tym spotkaniu, mimo rotacji jest to zespól o większym potencjale o USA,ale bardzo kiepsko przyjmują zagrywkę tak było we wczorajszym meczu tak bylo w spotkaniach z Bułgarią. Zdarzają im sie błędy w ataku- sporo przestojów w grze.Co do jankesów na pewno dziwny atakujący Ciarelli nie wiele wnosi ,nie wiele daje jakosci w grze. trener rotują na pozycji rozgrywacza- reaguje bardzo szybko po kilu nie udanych akcjach, ale myślę Caldwell nie wygląda zle tak samo jak leworęczny Clark.USA bazuje na przygotowaniu fizycznym dobrze wyglądają na środku, sporo piłek podbijają grając dobrze w obronie ,dobry libero nieźle przyjecie w postaci Andersona, Lotmana.Zespól waleczny, ambitny spodziewam sie w miarę wyrównanego spotkania tak jak wczoraj gdzie USA przegrało na własne życzenie... 1 set prowadzać 6 pkt przegrany do 22- bardzo zacięty 4 dali sie tylko raz zdominować w 2 secie przegrywając go dość wysoko do 18.Wczoraj USA taki zakład pokryło w miarę spokojnie myślę ze dzisiaj będzie podobnie. Jankesi powalczą powinni ugrać minimum jednego seta- raczej niespodzianki w postaci ich zwycięstwa nie będzie ale Betclic wystawił bardzo ciekawy zakład - hendi ,które spokojnie gram.

 

dubel

 

Szachtar Donieck - Zakarpatia Uzgorod

 

Połowa / Cały : Sza. / Sza. (Kurs: 1,33) :minus: gol 46 minucie...bywa :nie:

 

Baseball, Major League

 

TB Rays (C. Archer) - HOU Astros (E. Bedard) 1 1,35 ako 1,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Światowa - Grupa E Czwartek 18 lipca 2013 - 22:30

Rosja - Kanada

typ +15,5 Kanada Handicap punktowy

1,85

Betclick

 

Liga Światowa - Grupa E Czwartek 18 lipca 2013 - 22:30

Rosja - Kanada

kanada +2,5 seta

2,00

WilliamHill

 

A ja znowu idę w stronę hendi pkt tym razem na Kanadę.Zdecydowanie jak dla mnie ilość pkt za duża na Gavina Schmitta i spółkę. Robią oni systematyczne postępy-Będzie to ich 1 mecz w finałach na pewno będą świeżsi, głodni sukcesu, pokazania się. Stać ich na ugranie seta, walkę o każdy pkt a nawet....Zborna nie równa chimeryczna, na pewno zmęczona. Jakoś nie wierze w szybkie 3-0 potencjał jest tak jak pisałem wczoraj. Świetna zmiana Zhilina ,jak na razie bardzo ciekawy turniej dramatyczne mecze ale poziom przeciętny.Zgadzam sie w 100% z kolegami i ich typami.Zobaczymy jak wypoczęty Gawin zagra(pojedynek z Pavlovem ) jest jeszcze Perre ogólnie Kanada dysponuje bardzo ciekawym ogranym składem. Sa zgrani, dobra zagrywka niezły blok.Kursy na Rosję masakryczne...- ja gram zdecydowanie w stronę Kanady na wielu płaszczyznach: pkt w meczu, hendi i ze ugrają przynajmniej jednego seta to główne moje bety słusznych wyborów Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Światowa - Grupa E Czwartek 18 lipca 2013 - 22:30

Rosja - Kanada

typ +15,5 Kanada Handicap punktowy :plus:

1,85

Betclic

 

Liga Światowa - Grupa E Czwartek 18 lipca 2013 - 22:30

Rosja - Kanada

kanada +2,5 seta :plus:

2,00

WilliamHill

 

A ja znowu idę w stronę hendi pkt tym razem na Kanadę.Zdecydowanie jak dla mnie ilość pkt za duża na Gavina Schmitta i spółkę. Robią oni systematyczne postępy-Będzie to ich 1 mecz w finałach na pewno będą świeżsi, głodni sukcesu, pokazania się. Stać ich na ugranie seta, walkę o każdy pkt a nawet....Zborna nie równa chimeryczna, na pewno zmęczona. Jakoś nie wierze w szybkie 3-0 potencjał jest tak jak pisałem wczoraj. Świetna zmiana Zhilina ,jak na razie bardzo ciekawy turniej dramatyczne mecze ale poziom przeciętny.Zgadzam sie w 100% z kolegami i ich typami.Zobaczymy jak wypoczęty Gawin zagra(pojedynek z Pavlovem ) jest jeszcze Perre ogólnie Kanada dysponuje bardzo ciekawym ogranym składem. Sa zgrani, dobra zagrywka niezły blok.Kursy na Rosję masakryczne...- ja gram zdecydowanie w stronę Kanady na wielu płaszczyznach: pkt w meczu, hendi i ze ugrają przynajmniej jednego seta to główne moje bety słusznych wyborów Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00

typ Kohlschreiber P. 1 SET

kurs 1,8

MarathonBet

 

Wczoraj wieczorem udało mi sie pograć win Niemca po kursie 1,77 teraz kursy dość mocno lecą- myślę ze warto parę zloty zainwestować w to spotkanie.Dla mnie faworytem jest Kolba, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem podtrawi grac na wszystkich nawierzchniach, ale hard to chyba jego ulubiona, może pokazać pełnię swoich możliwości.Dobry serwis, mocny jednoręczny backhand lubi i podtrawi atakować... obaj sa dość chimeryczni nieobliczalni- nie równi podtrawią grac kapitalnie by za chwile psuć niesamowite piłki.Paire to raczej maczka- bilans spotkań to 2-1 dla Kolby. Liczę na to ze Niemiec dobrze wejdzie w mecz- pewnie mocno serwując grając bardzo ofensywnie agresywnie złamie Paire i wygra to spotkanie.Biorąc rewanż za porażkę z Indian Wells

 

Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00

typ Kohlschreiber P.

kurs 1,77

Betsafe po grane wczoraj wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00

typ Kohlschreiber P. 1 SET :minus:

kurs 1,8

MarathonBet

 

Wczoraj wieczorem udało mi sie pograć win Niemca po kursie 1,77 teraz kursy dość mocno lecą- myślę ze warto parę zloty zainwestować w to spotkanie.Dla mnie faworytem jest Kolba, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem podtrawi grac na wszystkich nawierzchniach, ale hard to chyba jego ulubiona, może pokazać pełnię swoich możliwości.Dobry serwis, mocny jednoręczny backhand lubi i podtrawi atakować... obaj sa dość chimeryczni nieobliczalni- nie równi podtrawią grac kapitalnie by za chwile psuć niesamowite piłki.Paire to raczej maczka- bilans spotkań to 2-1 dla Kolby. Liczę na to ze Niemiec dobrze wejdzie w mecz- pewnie mocno serwując grając bardzo ofensywnie agresywnie złamie Paire i wygra to spotkanie.Biorąc rewanż za porażkę z Indian Wells

 

Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00

typ Kohlschreiber P.

kurs 1,77 :minus:

Betsafe po grane wczoraj wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

reaktywacja grubo....gramy albo wóz...

 

Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc (ESP) Koszykówka Home Player - Total 11.5 (Including Overtime) : Poniżej

kurs 1,90 Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc kto wiecej pkt 2 1,65

Doxxbet

 

Jak dla mnie mega promocja jaka daje Doxxbet 2 zakłady na pojedynek punktowy Marcina z piekielnie mocnym Gasolem.Raz ze nasi dzisiaj chyba dostana srogi łomot jeśli wyjdą za 50 pkt do będzie sukces... przy takiej defensywie, przestojach Hiszpanie będą robić co chcą z nami. Wczoraj nasi dostali łomot od solidnych Chorwatów W 1 kwarcie , potem walka i za to im duży szacunek- u nas prócz Ignerskiego wszyscy graja poniżej: fatalnie Gortat o ile w obronie coś po trawi zrobić to w ataku pa daka. Osobiste dramat, rzut z pół dystansu kiepski, dzisiaj o pkt łatwo nie będzie- plus gra na tego zwierzaka: na pewno będzie łapał faule.Lampe i jego skuteczność...gramy długo monotonie w ataku, ze strachem w oczach mnóstwo strat .Kaleti boi sie rzucać nie ciągnie tego zespołu, nie patrzy na kosz... fizycznie wyglądamy źle, nie mamy jedynki która by poprowadziła grę na tym poziomie jakim jest euro basket.Hiszpanie maja kim grac kwestia czasu kiedy odskoczą nam i będą rotować składem, wiec tu jedynie widzę szanse nie wejścia tego zakładu mało minut Marca ale w takiej formie Marcin nawet sobie nie poradzi z Xabim Reyem nie licząc innych grających bardzo fizycznie Hiszpanów.A jeśli zdarzy się cud i Hiszpanie zagrają słabiej- my mecz życia to Gasol zagra dużo minut i wtedy maks 6-8 pkt Gortata jeśli wcześniej nie złapie fauli...Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reaktywacja grubo....gramy albo wóz...

 

Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc (ESP) Koszykówka Home Player - Total 11.5 (Including Overtime) : Poniżej

kurs 1,90 :plus: Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc kto wiecej pkt 2 1,65 :plus:

Doxxbet

 

Jak dla mnie mega promocja jaka daje Doxxbet 2 zakłady na pojedynek punktowy Marcina z piekielnie mocnym Gasolem.Raz ze nasi dzisiaj chyba dostana srogi łomot jeśli wyjdą za 50 pkt do będzie sukces... przy takiej defensywie, przestojach Hiszpanie będą robić co chcą z nami. Wczoraj nasi dostali łomot od solidnych Chorwatów W 1 kwarcie , potem walka i za to im duży szacunek- u nas prócz Ignerskiego wszyscy graja poniżej: fatalnie Gortat o ile w obronie coś po trawi zrobić to w ataku pa daka. Osobiste dramat, rzut z pół dystansu kiepski, dzisiaj o pkt łatwo nie będzie- plus gra na tego zwierzaka: na pewno będzie łapał faule.Lampe i jego skuteczność...gramy długo monotonie w ataku, ze strachem w oczach mnóstwo strat .Kaleti boi sie rzucać nie ciągnie tego zespołu, nie patrzy na kosz... fizycznie wyglądamy źle, nie mamy jedynki która by poprowadziła grę na tym poziomie jakim jest euro basket.Hiszpanie maja kim grac kwestia czasu kiedy odskoczą nam i będą rotować składem, wiec tu jedynie widzę szanse nie wejścia tego zakładu mało minut Marca ale w takiej formie Marcin nawet sobie nie poradzi z Xabim Reyem nie licząc innych grających bardzo fizycznie Hiszpanów.A jeśli zdarzy się cud i Hiszpanie zagrają słabiej- my mecz życia to Gasol zagra dużo minut i wtedy maks 6-8 pkt Gortata jeśli wcześniej nie złapie fauli...Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ekstraklasa » Jagiellonia - Cracovia 05 Oct 2013, 15:30

Dani Quintana strzeli gola 1/10

kurs 5,25

Unibet

 

Gram ten mecz na wielu płaszczyznach przede wszystkim: 1 plus -1 hendi oraz ze Jaga strzeli bramki w obu połowach. Jak dla mnie oba zespoły graja podobna piłkę troszkę nieobliczalna, którą fajnie sie ogląda- ofensywna starają sie grac technicznie, szybko i jutro powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy pojedynek.Oba te zespoły graja dość słabo w defensywie popełniają sporo prostych błędów. Jagę oceniam zdecydowanie wyżej pod względem czysto piłkarskim- bo gra pasów jest bardzo nieskuteczna. Najlepszym przykładem jest mecz ze Śląskiem, gdzie Krakowianie grali praktycznie cały mecz z przewaga 1 zawodnika a i tak Slask mógł i powinien strzelić przynajmniej 2 bramki . Sami dość długo sie męczyli strzelając 2 bramki w koncowce tego meczu.Jaga to przede-wszystkim Dani Quintana w ofensywie on robi grę -drybluje podaje i sam często strzela.Jak na razie 2 ładne bramki w lidze , myślę ze jest to bardzo ważne ogniwo zespołu. Taki mózg drużyny, prawdziwy dyrygent rozgrywający. Przez niego praktycznie przechodzi, każda akcja dobra lewa noga -jutro to powinien być jego dzień- bo jakoś nie widzę i nie wydaje mi sie żeby mógł go ktoś powstrzymać po stronie pasów.Jaga zawsze była drożyną własnego stadiony: teraz u siebie na budowie graja nieźle, choć wyniki sa przeciętne 3 ( 1 - 0 - 2 ) 10 : 6 - 3 pkt. Zdemolowali Ruch 6-0 - porażki z Legia i Pogonią czyli czołowymi drużynami naszej ligi po bardzo dobrych meczach 2-3.Świetny start ligi bardzo dobra gra na wyjazdach 7 ( 3 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 12 pkt.Liczę bardzo na Balaja, chłopak ma potencjał- Jaga u siebie będzie atakować dążyć do zwycięstwa za wszelka cenne.Dani jak na razie 3 gole wszystkie u siebie w tym 2 w meczu z Ruchem. Kurs warty pogrania jako singiel w zam raz.

 

resztki Jagiellonia - Cracovia 1 1,95 Unibet 7/10

Jagiellonia - Cracovia -1 1 2,941 PinnacleSportsSport 2/10

Jagiellonia - Cracovia Jaga gole w obu połowach 3,1 4/10 William Hill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Ekstraklasa » Jagiellonia - Cracovia 05 Oct 2013, 15:30

Dani Quintana strzeli gola 1/10 :minus:

kurs 5,25

Unibet

 

Gram ten mecz na wielu płaszczyznach przede wszystkim: 1 plus -1 hendi oraz ze Jaga strzeli bramki w obu połowach. Jak dla mnie oba zespoły graja podobna piłkę troszkę nieobliczalna, którą fajnie sie ogląda- ofensywna starają sie grac technicznie, szybko i jutro powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy pojedynek.Oba te zespoły graja dość słabo w defensywie popełniają sporo prostych błędów. Jagę oceniam zdecydowanie wyżej pod względem czysto piłkarskim- bo gra pasów jest bardzo nieskuteczna. Najlepszym przykładem jest mecz ze Śląskiem, gdzie Krakowianie grali praktycznie cały mecz z przewaga 1 zawodnika a i tak Slask mógł i powinien strzelić przynajmniej 2 bramki . Sami dość długo sie męczyli strzelając 2 bramki w koncowce tego meczu.Jaga to przede-wszystkim Dani Quintana w ofensywie on robi grę -drybluje podaje i sam często strzela.Jak na razie 2 ładne bramki w lidze , myślę ze jest to bardzo ważne ogniwo zespołu. Taki mózg drużyny, prawdziwy dyrygent rozgrywający. Przez niego praktycznie przechodzi, każda akcja dobra lewa noga -jutro to powinien być jego dzień- bo jakoś nie widzę i nie wydaje mi sie żeby mógł go ktoś powstrzymać po stronie pasów.Jaga zawsze była drożyną własnego stadiony: teraz u siebie na budowie graja nieźle, choć wyniki sa przeciętne 3 ( 1 - 0 - 2 ) 10 : 6 - 3 pkt. Zdemolowali Ruch 6-0 - porażki z Legia i Pogonią czyli czołowymi drużynami naszej ligi po bardzo dobrych meczach 2-3.Świetny start ligi bardzo dobra gra na wyjazdach 7 ( 3 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 12 pkt.Liczę bardzo na Balaja, chłopak ma potencjał- Jaga u siebie będzie atakować dążyć do zwycięstwa za wszelka cenne.Dani jak na razie 3 gole wszystkie u siebie w tym 2 w meczu z Ruchem. Kurs warty pogrania jako singiel w zam raz.

 

resztki Jagiellonia - Cracovia 1 1,95 Unibet 7/10 :minus:

Jagiellonia - Cracovia -1 1 2,941 PinnacleSportsSport 2/10 :minus:

Jagiellonia - Cracovia Jaga gole w obu połowach 3,1 4/10 William Hill :minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznan v Gornik Zabrze / Draw No Bet 1 1.34

Verona v Cagliari / Draw No Bet 1 1.54 7/10

 

Zorya Luhansk v Dynamo Kiev / 2 1.54

Verona v Cagliari / Home to score 1.24

Orlando v Brooklyn / Money Line Brooklyn 1.40 5/10

 

BETnGo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznan v Gornik Zabrze / Draw No Bet 1 1.34 :plus:

Verona v Cagliari / Draw No Bet 1 1.54 7/10 :plus:

 

Zorya Luhansk v Dynamo Kiev / 2 1.54 :minus:

Verona v Cagliari / Home to score 1.24 :plus:

Orlando v Brooklyn / Money Line Brooklyn 1.40 :minus: 5/10

 

BETnGo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

na szybko taki dubelek z betssona z konkursu

 

Real Madrid - Bayern München Czy Cristiano Ronaldo strzeli bramkę?: Nie 1.73

Olympiacos - Real Madrid Wszystkie punkty zawodnika HCP: Bryant Dunston ( 0.5 ) Nikola Mirotic ( -0.5 ) punkty Bryant Dunston 1.87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko taki dubelek z betssona z konkursu

 

Real Madrid - Bayern München Czy Cristiano Ronaldo strzeli bramkę?: Nie 1.73 :plus:

Olympiacos - Real Madrid Wszystkie punkty zawodnika HCP: Bryant Dunston ( 0.5 ) Nikola Mirotic ( -0.5 ) punkty Bryant Dunston 1.87 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dalej lecim na szczecin betssonem

 

mój bet wieczoru...

1. Houston Rockets - Portland Trail Blazers 5.002014-04-24 03:30 kurs 5,00

Koszykówka - NBA - NBA

Drużyna wygrywa wszystkie cztery kwarty , Stawiasz na: Any Team

 

tutaj wszystko sie może zdarzyć...pokazał to 1 mecz dobry ciekawy oba zespoły wygrały po 2 kwarty pewny over rakiety pod ścianą szybkie tempo ofensywa musi byc :));)

 

2. Miami Heat - Charlotte Bobcats kurs 1.85 2014-04-24 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika , Stawiasz na:K. Walker poniżej 17.5 tutaj czutka...

 

i dubel

 

1. Miami Heat - Charlotte Bobcats kurs 1.44 2014-04-24 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Połowa/Koniec incl OT , Stawiasz na:1/1

2. Chicago Blackhawks - St. Louis Blues kurs 1.36 2014-04-24 03:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X

 

Chicago mast win u siebie zawsze mocni Lebron i spółka raczej spokojnie powinni wygrać to spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dalej lecim na szczecin betssonem

 

mój bet wieczoru...

1. Houston Rockets - Portland Trail Blazers 5.002014-04-24 03:30 kurs 5,00

Koszykówka - NBA - NBA

Drużyna wygrywa wszystkie cztery kwarty , Stawiasz na: Any Team :minus:

 

tutaj wszystko sie może zdarzyć...pokazał to 1 mecz dobry ciekawy oba zespoły wygrały po 2 kwarty pewny over rakiety pod ścianą szybkie tempo ofensywa musi byc :));)

 

2. Miami Heat - Charlotte Bobcats kurs 1.85 2014-04-24 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika , Stawiasz na:K. Walker poniżej 17.5 tutaj czutka... :plus:

 

i dubel

 

1. Miami Heat - Charlotte Bobcats kurs 1.44 2014-04-24 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Połowa/Koniec incl OT , Stawiasz na:1/1 :plus:

2. Chicago Blackhawks - St. Louis Blues kurs 1.36 2014-04-24 03:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X :plus:

 

Chicago mast win u siebie zawsze mocni Lebron i spółka raczej spokojnie powinni wygrać to spotkanie

szkoda 1 kuponu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 1.47 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X

2. Atlanta Hawks - Indiana Pacers 1.40 2014-04-25 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 0 : 4 ) , Stawiasz na:2

3. Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 1.48 2014-04-25 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 6.5 : 0 ) , Stawiasz na:1

 

ako=3,05

 

WydarzenieKursyData

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 1.23 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Anze Kopitar zdobycie gola , Stawiasz na:Nie

2. Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 1.70 2014-04-25 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika , Stawiasz na:Mike Conley powyżej 7.5

3. Golden State Warriors - LA Clippers 1.82 2014-04-25 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika , Stawiasz na:Stephen Curry poniżej 24.5

 

ako=3,81

 

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 2.50 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Liczba goli zdobyta podczas gry w przewadze , Stawiasz na:powyżej 1.5

 

Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 1.47 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X :plus:

2. Atlanta Hawks - Indiana Pacers 1.40 2014-04-25 01:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 0 : 4 ) , Stawiasz na:2 :minus:

3. Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 1.48 2014-04-25 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 6.5 : 0 ) , Stawiasz na:1 :plus:

 

ako=3,05

 

WydarzenieKursyData

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 1.23 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Anze Kopitar zdobycie gola , Stawiasz na:Nie :plus:

2. Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 1.70 2014-04-25 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika , Stawiasz na:Mike Conley powyżej 7.5 :minus:

3. Golden State Warriors - LA Clippers 1.82 2014-04-25 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika , Stawiasz na:Stephen Curry poniżej 24.5 :plus:

 

ako=3,81

 

1. Los Angeles Kings - San Jose Sharks 2.50 2014-04-25 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Liczba goli zdobyta podczas gry w przewadze , Stawiasz na:powyżej 1.5 :plus:

 

Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia tasma i single

 

1. Anaheim Ducks - Dallas Stars 1.34 2014-04-26 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X

2. Washington Wizards - Chicago Bulls 1.41 2014-04-26 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 0 : 7.5 ) , Stawiasz na:2

3. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.65 2014-04-26 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika , Stawiasz na:D. Lillard powyżej 5.5

 

ako 3,12

 

 

WydarzenieKursyData

1. Washington Wizards - Chicago Bulls 1.77 2014-04-26 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie zbiórki zawodnika , Stawiasz na:Marcin Gortat poniżej 9.5

2. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.85 2014-04-26 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika HCP , Stawiasz na:Damian Lillard ( -0.5 ) asysty kontra Harden

3. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.85 2014-04-26 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika HCP , Stawiasz na:LaMarcus Aldridge ( -1.5 ) punkty kontra Harden

 

Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia tasma i single

 

1. Anaheim Ducks - Dallas Stars 1.34 2014-04-26 04:35

Hokej na lodzie - Ameryka Północna - NHL Playoffs

Podwójna Szansa , Stawiasz na:1X :plus:

2. Washington Wizards - Chicago Bulls 1.41 2014-04-26 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Handicap ( 0 : 7.5 ) , Stawiasz na:2 :plus:

3. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.65 2014-04-26 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika , Stawiasz na:D. Lillard powyżej 5.5 :plus:

 

ako 3,12

 

 

WydarzenieKursyData

1. Washington Wizards - Chicago Bulls 1.77 2014-04-26 02:00

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie zbiórki zawodnika , Stawiasz na:Marcin Gortat poniżej 9.5 :minus:

2. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.85 2014-04-26 04:30

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie asysty zawodnika HCP , Stawiasz na:Damian Lillard ( -0.5 ) asysty kontra Harden

3. Portland Trail Blazers - Houston Rockets 1.85 2014-04-26 04:30 :minus:

Koszykówka - NBA - NBA

Wszystkie punkty zawodnika HCP , Stawiasz na:LaMarcus Aldridge ( -1.5 ) punkty kontra Harden :minus:

 

Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WydarzenieKursyData

1. Michał Cieślak - Artur Binkowski 1.13 2014-04-26 19:00

Boks - Waga ciężka

Zwycięzca , Stawiasz na:1

2. QPR - Millwall 1.22 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Anglia - The Championship

Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

3. Stoke - Tottenham 1.30 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League

Liczba bramek , Stawiasz na:poniżej 3.5

4. Luke Rockhold - Tim Boetsch 1.58 2014-04-27 04:30

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Rundy powyżej/poniżej , Stawiasz na:powyżej 1.5

 

ako=2,83

 

WydarzenieKursyData

1. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1.44 2014-04-26 15:30

Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - Grupa Spadkowa

Remis bez zakładu , Stawiasz na:1

2. Granada - Rayo Vallecano 1.32 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA

Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

3. Rennes - Lorient 1.52 2014-04-26 20:00

Piłka Nożna - Francja - Francuska 1. Liga

Remis bez zakładu , Stawiasz na:1

 

ako=2,89

 

 

single...

Maria Sharapova - Sara Errani 1.86 2014-04-26 13:35

Tenis - WTA - WTA Stuttgart

Liczba gemów , Stawiasz na:powyżej 19.5

 

Maria Sharapova - Sara Errani 2.50 2014-04-26 13:35

Tenis - WTA - WTA Stuttgart

Handicap na sety ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2

 

 

Granada - Rayo Vallecano 2.18 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA

Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

 

Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WydarzenieKursyData

1. Michał Cieślak - Artur Binkowski 1.13 2014-04-26 19:00

Boks - Waga ciężka

Zwycięzca , Stawiasz na:1 :plus:

2. QPR - Millwall 1.22 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Anglia - The Championship

Podwójna szansa , Stawiasz na:1X :plus:

3. Stoke - Tottenham 1.30 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League

Liczba bramek , Stawiasz na:poniżej 3.5 :plus:

4. Luke Rockhold - Tim Boetsch 1.58 2014-04-27 04:30

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Rundy powyżej/poniżej , Stawiasz na:powyżej 1.5 :minus:

 

ako=2,83

 

WydarzenieKursyData

1. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1.44 2014-04-26 15:30

Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - Grupa Spadkowa

Remis bez zakładu , Stawiasz na:1 :plus:

2. Granada - Rayo Vallecano 1.32 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA

Podwójna szansa , Stawiasz na:1X :minus:

3. Rennes - Lorient 1.52 2014-04-26 20:00

Piłka Nożna - Francja - Francuska 1. Liga

Remis bez zakładu , Stawiasz na:1 :??:

 

ako=2,89

 

 

single...

Maria Casino Sharapova - Sara Errani 1.86 2014-04-26 13:35

Tenis - WTA - WTA Stuttgart

Liczba gemów , Stawiasz na:powyżej 19.5 :minus:

 

Maria Casino Sharapova - Sara Errani 2.50 2014-04-26 13:35

Tenis - WTA - WTA Stuttgart

Handicap na sety ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 :minus:

 

 

Granada - Rayo Vallecano 2.18 2014-04-26 16:00

Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA

Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1 :minus:

 

Betsson

słabo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INDIANA PACERS @ 1.34 [Zwycięzca - Mecz] - Indiana Pacers - Atlanta Hawks NBA Playoffs

FLOYD MAYWEATHER TO WIN BY DECISION OR TECHNICAL DECISION @ 1.57 [Method Of Victory - Mecz] - Floyd Mayweather - Marcos Maidana

 

INDIANA PACERS @ 1.58 [Zwycięzca - 1st Quarter] - Indiana Pacers - Atlanta Hawks NBA Playoffs

OKLAHOMA CITY THUNDER @ 1.45 [Zwycięzca - 1st Quarter] - Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies NBA Playoffs

AMIR KHAN @ 1.33 [To Win the Fight - Mecz] - Amir Khan - Luis Collazo

 

LSbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INDIANA PACERS @ 1.34 [Zwycięzca - Mecz] - Indiana Pacers - Atlanta :plus: Hawks NBA Playoffs

FLOYD MAYWEATHER TO WIN BY DECISION OR TECHNICAL DECISION @ 1.57 [Method Of Victory - Mecz] - Floyd Mayweather - Marcos Maidana :plus:

 

INDIANA PACERS @ 1.58 [Zwycięzca - 1st Quarter] - Indiana Pacers - Atlanta Hawks NBA :plus: Playoffs

OKLAHOMA CITY THUNDER @ 1.45 [Zwycięzca - 1st Quarter] - Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies NBA Playoffs :minus:

AMIR KHAN @ 1.33 [To Win the Fight - Mecz] - Amir Khan - Luis Collazo :plus:

 

LSbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze środki na LSbet sie nie skończyły :D gramy taśmę for fun i duble

 

NIE @ 1.30 [Gole przez Ćwiartkę (00.00 - 15.00) - 90 Mins] - Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań Polska Ekstraklasa

LIVERPOOL @ 1.36 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Crystal Palace - Liverpool ANGLIA Premier Liga

ZAGŁĘBIE LUBIN @ 1.50 [Zwycięski mecz - Remis Bez Zakładu - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona Kielce Polska Ekstraklasa

TSONGA, JO-WILFRIED @ 1.17 [Zwycięzca - Mecz] - Tsonga, Jo-Wilfried - Roger - Vasselin , Edouard Madryt, Hiszpania

RAMOS , ALBERT @ 1.24 [Zwycięzca - Mecz] - Ramos , Albert - Mahut , Nicolas Madryt, Hiszpania

PAIRE , BENOIT (+1.5) @ 1.53 [Handicap-Sets - Mecz] - Paire , Benoit - Simon, Gilles Madryt, Hiszpania

GIRALDO , SANTIAGO @ 1.27 [Zwycięzca - 1st Set] - Giraldo , Santiago - Hewitt , Lleyton Madryt, Hiszpania

 

MNIEJ NIŻ 10.5 @ 1.65 [Total Games O/U - 1st Set] - Gabashvili , Teimuraz - Isner, John Madryt, Hiszpania

REAL SOCIEDAD @ 1.42 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Real Sociedad - Granada CF HISZPANIA Premiera Diwizion

 

ZAGŁĘBIE LUBIN / REMIS @ 1.30 [Podwójna Szansa - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona Kielce Polska Ekstraklasa

RADWANSKA , AGNIESZKA @ 1.41 [Zwycięzca - Mecz] - Bouchard, Eugenie - Radwanska , Agnieszka Madryt, Hiszpania

 

tak na szybko parę zdań...mega ciekawa sytuacja na dole jak i gorze tabeli w premira devision...kolejka cudów pilkarsko jest duza różnica pomiędzy Sociedad a Granada plus własny stadion.W normalnych warunkach pewne win gospodarzy- może byc ostro sporo kartek itp

The reds wiadomo co muszą co od czego zależy, myślę ze wygrają...no i moj bet to Zagłębie myślę ze pewne win sytuacja ich w tabeli dramatyczna Korona gra dziwnie nie wykazuje żadnych chęci- ambicji kompletnie zatraciła swoje walory...mowie o meczu z Widzewem strasznie dziwny mecz jakby...ale wracając do tematu przegrany puchar polski w karnych to sie może odbić negatywnie na zespole Lenczyka wiadomo jak często i gęsto nasze kluby graja... jak lubią i umieją grac co 3 dni...nic tylko oglądać będzie sie działo :wink:

 

LSbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze środki na LSbet sie nie skończyły :D gramy taśmę for fun i duble

 

NIE @ 1.30 [Gole przez Ćwiartkę (00.00 - 15.00) - 90 Mins] - Zawisza Bydgoszcz - Lech :plus: Poznań Polska Ekstraklasa

LIVERPOOL @ 1.36 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Crystal Palace - Liverpool ANGLIA Premier Liga :minus::szok::nie::nie::nie:

ZAGŁĘBIE LUBIN @ 1.50 [Zwycięski mecz - Remis Bez Zakładu - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona Kielce Polska Ekstraklasa

TSONGA, JO-WILFRIED @ 1.17 [Zwycięzca - Mecz] - Tsonga, Jo-Wilfried - Roger - Vasselin , Edouard Madryt, Hiszpania :plus:

RAMOS , ALBERT @ 1.24 [Zwycięzca - Mecz] - Ramos , Albert - Mahut , Nicolas Madryt, Hiszpania :plus:

PAIRE , BENOIT (+1.5) @ 1.53 [Handicap-Sets - Mecz] - Paire , Benoit - Simon, Gilles Madryt, Hiszpania

GIRALDO , SANTIAGO @ 1.27 :plus: [Zwycięzca - 1st Set] - Giraldo , Santiago - Hewitt , Lleyton Madryt, Hiszpania

 

MNIEJ NIŻ 10.5 @ 1.65 [Total Games O/U - 1st Set] - Gabashvili , Teimuraz - Isner, John Madryt, Hiszpania :minus:

REAL SOCIEDAD @ 1.42 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Real Sociedad - Granada CF HISZPANIA Premiera Diwizion

 

ZAGŁĘBIE LUBIN / REMIS @ 1.30 [Podwójna Szansa - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona :plus: Kielce Polska Ekstraklasa

RADWANSKA , AGNIESZKA @ 1.41 [Zwycięzca - Mecz] - Bouchard, Eugenie - Radwanska , Agnieszka Madryt, Hiszpania :plus:

 

tak na szybko parę zdań...mega ciekawa sytuacja na dole jak i gorze tabeli w premira devision...kolejka cudów pilkarsko jest duza różnica pomiędzy Sociedad a Granada plus własny stadion.W normalnych warunkach pewne win gospodarzy- może byc ostro sporo kartek itp

The reds wiadomo co muszą co od czego zależy, myślę ze wygrają...no i moj bet to Zagłębie myślę ze pewne win sytuacja ich w tabeli dramatyczna Korona gra dziwnie nie wykazuje żadnych chęci- ambicji kompletnie zatraciła swoje walory...mowie o meczu z Widzewem strasznie dziwny mecz jakby...ale wracając do tematu przegrany puchar polski w karnych to sie może odbić negatywnie na zespole Lenczyka wiadomo jak często i gęsto nasze kluby graja... jak lubią i umieją grac co 3 dni...nic tylko oglądać będzie sie działo :wink:

 

LSbet

GORTAT, MARCIN - MNIEJ NIŻ (12.5) @ 1.85 [Player Performance - Suma punktów - Mecz] - Indiana Pacers - Washington Wizards NBA Playoffs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze środki na LSbet sie nie skończyły :D gramy taśmę for fun i duble

 

NIE @ 1.30 [Gole przez Ćwiartkę (00.00 - 15.00) - 90 Mins] - Zawisza Bydgoszcz - Lech :plus: Poznań Polska Ekstraklasa

LIVERPOOL @ 1.36 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Crystal Palace - Liverpool ANGLIA Premier Liga :minus::szok::nie::nie::nie:

ZAGŁĘBIE LUBIN @ 1.50 [Zwycięski mecz - Remis Bez Zakładu - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona Kielce Polska Ekstraklasa

TSONGA, JO-WILFRIED @ 1.17 [Zwycięzca - Mecz] - Tsonga, Jo-Wilfried - Roger - Vasselin , Edouard Madryt, Hiszpania :plus:

RAMOS , ALBERT @ 1.24 [Zwycięzca - Mecz] - Ramos , Albert - Mahut , Nicolas Madryt, Hiszpania :plus:

PAIRE , BENOIT (+1.5) @ 1.53 [Handicap-Sets - Mecz] - Paire , Benoit - Simon, Gilles Madryt, Hiszpania

GIRALDO , SANTIAGO @ 1.27 :plus: [Zwycięzca - 1st Set] - Giraldo , Santiago - Hewitt , Lleyton Madryt, Hiszpania

 

MNIEJ NIŻ 10.5 @ 1.65 [Total Games O/U - 1st Set] - Gabashvili , Teimuraz - Isner, John Madryt, Hiszpania :minus:

REAL SOCIEDAD @ 1.42 [Wygrana/Remis/Wygrana - 90 Mins] - Real Sociedad - Granada CF HISZPANIA Premiera Diwizion

 

ZAGŁĘBIE LUBIN / REMIS @ 1.30 [Podwójna Szansa - 90 Mins] - Zagłębie Lubin - Korona :plus: Kielce Polska Ekstraklasa

RADWANSKA , AGNIESZKA @ 1.41 [Zwycięzca - Mecz] - Bouchard, Eugenie - Radwanska , Agnieszka Madryt, Hiszpania :plus:

 

tak na szybko parę zdań...mega ciekawa sytuacja na dole jak i gorze tabeli w premira devision...kolejka cudów pilkarsko jest duza różnica pomiędzy Sociedad a Granada plus własny stadion.W normalnych warunkach pewne win gospodarzy- może byc ostro sporo kartek itp

The reds wiadomo co muszą co od czego zależy, myślę ze wygrają...no i moj bet to Zagłębie myślę ze pewne win sytuacja ich w tabeli dramatyczna Korona gra dziwnie nie wykazuje żadnych chęci- ambicji kompletnie zatraciła swoje walory...mowie o meczu z Widzewem strasznie dziwny mecz jakby...ale wracając do tematu przegrany puchar polski w karnych to sie może odbić negatywnie na zespole Lenczyka wiadomo jak często i gęsto nasze kluby graja... jak lubią i umieją grac co 3 dni...nic tylko oglądać będzie sie działo :wink:

 

LSbet

GORTAT, MARCIN - MNIEJ NIŻ (12.5) @ 1.85 :plus: [Player Performance - Suma punktów - Mecz] - Indiana Pacers - Washington Wizards NBA Playoffs
idealnie... :))

 

[ Komentarz dodany przez: daVinci77: 2014-05-06, 19:36 ]

a zanosiło się na missed po pierwszej kwarcie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...