Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


2. Kursy podajemy tylko i wyłącznie od bukmacherów: FortunaforBETTotolotekLVbetSTS,  1xbetAstekbetMelbetBettiltBetssonBet-at-homeUnibetMarathonbetSekaBETBetworldLSbetBetrallyEfbet, dafabet i Vbet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe punkty z regulaminu:

8. Raz w miesiącu typer może wskazać swój typ jako "pewniak", przy takim typie punkty są zaliczane podwójnie, czyli za typ nietrafiony otrzymujemy -200 pkt, natomiast za typ trafiony z kursem 2.0 - otrzymamy 200 pkt (maksymalna wartość punktowa bonusu wynosi 300 pkt)
9. Typer, który niepoprawnie wytypuje 5 typów z rzędu - automatycznie odpada z konkursu w danym miesiącu
10. Typer za każde poprawne wytypowanie 4 typów z rzędu otrzymuje dodatkowo 50 pkt

 

 

Jeżeli macie jakieś pytanie co do tych punktów piszcie śmiało, mam nadzieje, że są zrozumiałe, jeszcze jeśli chodzi o 10 punkt, musi to być seria 4 typów z rzędu, np za 5 typ z rzędu nie otrzymujemy znowu 50pkt - tylko dopiero za szósty poprawny z rzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wprowadzamy zakaz podawania typów z dużym wyprzedzeniem. Maksymalnie można podać typy 2 dni do przodu, czyli np. 1 września można podać max na 3 września itd.

 

Wklejcie to do regulaminu, bo tutaj to zginie później i żeby nie było pretensji ze w regulaminie nie ma %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


8. Raz w miesiącu typer może wskazać swój typ jako "pewniak", przy takim typie punkty są zaliczane podwójnie, czyli za typ nietrafiony otrzymujemy -200 pkt, natomiast za typ trafiony z kursem 2.0 - otrzymamy 200 pkt (maksymalna wartość punktowa bonusu wynosi 300 pkt)

 

Zmieniliśmy na dwa "pewniaki" w miesiącu.

 

 

Proszę każdego, aby zapoznał się z nowymi punktami regulaminu:

https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Zaznaczam, że to koniec zmian, możecie ciągle pisać sugestie, zobaczymy z czym się to je we wrześniu %-) i zapewne w październiku naniesiemy jakieś poprawki za Waszą sugestią :) 

 

 

My to Wy, Wy to My :piwo:

 

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dłuższego czasu myślałem nad wprowadzeniem do konkursu Typ Dnia pewnych zmian, które miałyby na celu podnieść efektywność i skuteczność podawanych typów. Moja propozycja dotyczy tego, żeby za określoną serię trafionych typów pod rząd dodadawac dodatkowe punkty do tabeli głównej, Np Seria 4 wygranych spotkań pod rząd = 40 punktów i tak dalej 5-50, 6-60. Na pewno podniosło by to poziom konkursu, gdyż większość osób zamiast podawać naprawdę mocne zdarzenia próbuję ustrzelić jak najwyższy kurs, tym bardziej jak jeszcze nie trzeba wykazać się żadną inicjatywą poparcia swojego typu analizą. Uważam również, że nie potrzebnie zrezygnowano z tego punktu dotyczącego dodawania analizy ale to już moje zdanie. Proszę prowadzących konkurs o wypowiedzenie się na temat mojej propozycji.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dłuższego czasu myślałem nad wprowadzeniem do konkursu Typ Dnia pewnych zmian, które miałyby na celu podnieść efektywność i skuteczność podawanych typów. Moja propozycja dotyczy tego, żeby za określoną serię trafionych typów pod rząd dodadawac dodatkowe punkty do tabeli głównej, Np Seria 4 wygranych spotkań pod rząd = 40 punktów i tak dalej 5-50, 6-60. Na pewno podniosło by to poziom konkursu, gdyż większość osób zamiast podawać naprawdę mocne zdarzenia próbuję ustrzelić jak najwyższy kurs, tym bardziej jak jeszcze nie trzeba wykazać się żadną inicjatywą poparcia swojego typu analizą. Uważam również, że nie potrzebnie zrezygnowano z tego punktu dotyczącego dodawania analizy ale to już moje zdanie. Proszę prowadzących konkurs o wypowiedzenie się na temat mojej propozycji.

Pozdrawiam :)

 

10. Typer za każde poprawne wytypowanie 4 typów z rzędu otrzymuje dodatkowo 50 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Np Seria 4 wygranych spotkań pod rząd = 40 punktów i tak dalej 5-50, 6-60

 

Tak jak napisał Tonny mamy coś podobnego od września, ale być może wprowadzimy korektę od października na coś takiego jak zaproponowałeś - wydaje się klarowniejsze. Przemyślimy...

 

 


Uważam również, że nie potrzebnie zrezygnowano z tego punktu dotyczącego dodawania analizy ale to już moje zdanie

 

Tutaj nie do końca się zgodzę z tym co napisałeś;  jest znacznie większe zainteresowanie konkursem, a przede wszystkim większość analiz była pisana dla "picu", słaba zawartość merytoryczna, lanie wody. Akurat Twoje analizy były wyjątkiem ;) I tak sądziła zdecydowana większość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w moim typie na 5 Września nie został zmieniony kurs z 1,91 na 2,08 ? Napisałem zaraz po dodaniu posta, że kurs wzrósł na 2,08 proszę o poprawę bo widzę, że post został usunięty a kurs nie został poprawiony.

Byłoby to nie fair wobec innych uczestników, zawsze możesz odświeżyć stronę buka mimo wszystko przed dodaniem typu. Osobiście neguje wszelkie "zabawy" z kursem, jedynie jakaś pomyłka może być naniesiona a Ty miałeś kurs ok a, że chwilę później wzrósł to sory :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...