Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
kupie komuś doładowanie do telefonu ,obojętnie jakiej sieci w zamian oczekuje przesłanie takiej samej kwoty na konto w Moneybookers bądź PKO . nie mniej niż 30 zł %-)

 

 

tylko dzisiaj kupie komuś doładowanie do dowolnej sieci z tym że : o wartości 25-35 zł płacicie 5 zł mniej na Moneybookers, a o wartości 50 zł 10 zł mniej na Moneybookers. pozdro, zaufanym wysyłam pierwszy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Sprzedam nowy modem ZTE MF 631 kupiony w play 14.12.2011 chetnych zapraszam na PW

 

Mam do sprzedania NOWY nigdy nie używany bezprzewodowy modem usb GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA typ: MF631 kupiony w sieci play. Chętnych zapraszam na pw cena: 100 pln ... w salonie gorszy modem na kartę chodzi po 129 pln. (kolor: czarny, składane wejście usb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Sprzedam Iphone 4s 16GB Black (przyszedł z Anglii), którego wygrałem w turnieju dla VIP-ów %-) Cena, taka, żeby się nie targować, powiedzmy 2k pln, potem mogę wstawić fotkę, płatność skrill/pl bank.

 

Został wypakowany i sprawdzony, btw nie wiem jak jest z sim lockiem, na pewno do wyboru jest PL menu

 

Zawartość zestawu:

 

- telefon iPhone 4s 16GB

- oryginalna ładowarka - angielskie wejśćie

- oryginalny kabel USB (zafoliowany)

- oryginalne słuchawki (zafoliowane)

- pudełko (zgodność imei)

- instrukcja obsługi

- szpilka do szufladki sim

 

 

Jak macie jakieś pytania, to priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedaży laptopa HV Pavilion DV6. Dostałem go w Orange, ale nie potrzebuje kolejnego sprzętu, więc chętnie oddam go w dobre ręce. Jest to DV6-6b30sw o takich parametrach:

 

- Procesor Intel Core™ i3-2330M (2,2 GHz 3 MB pamięci podręcznej L3 ) Zestaw układów Intel HM65 Express

- Pamięć Pamięć 4 GB DDR3(1 x 4 GB) Maks. pojemność pamięci Możliwość rozbudowy do 8 GB pamięci DDR3 Gniazda pamięci Dostępna dla 2 użytkowników

- Pamięć masowa Napęd wewnętrzny 500 GB SATA (5400 obr./min) Napęd optyczny Napęd SuperMulti DVD±R/RW z obsługą nośników dwuwarstwowych

- Wyświetlacz HD LED o przekątnej 39,6 cm (15,6") z technologią BrightView (1366 x 768 ) - Karta graficzna AMD Radeon HD 6490M (1 GB pamięci wydzielonej DDR5, maks. 2,97 GB pamięci całkowitej)

- System operacyjny Windows 7 Home Premium 64

- Funkcje rozszerzeń Porty 1 port VGA 1 złącze HDMI 2 wyjścia słuchawkowe 1 wejście mikrofonu 2 porty USB 2.0 2 porty USB 3.0 1 port RJ45

- Urządzenia multimedialne i urządzenia wejścia Kamera internetowa Kamera internetowa HP TrueVision HD z wbudowanym mikrofonem cyfrowym (system Low Light) Funkcje audio System Beats Audio gwarantujący rewelacyjne doznania dźwiękowe

- Urządzenie wskazujące Tabliczka TouchPad z obsługą sterowania dotykowego i z wyłącznikiem

- Urządzenia komunikacyjne Interfejs sieciowy Wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet 10/100/1000 Bezprzewodowe Intel 802.11 b/g/n; Bluetooth z WiDi

- Wymagania dotyczące zasilania i eksploatacji Typ zasilacza Zasilacz 90 W Typ akumulatora 6-komorowy akumulator litowo-jonowy

 

Cena: 2100-2200 do dogadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiegoś ziombla co sie zna na bilonie i papierku bo mam stówke $ z 34r. i ciekawe jestem ile wart jest %-) nie licząc po kursie %-)

 

czas już odległy ale nie zaszkodzi zapytać - posiadasz jeszcze te walory? Jeśli tak to pisz na priv. A może masz jakieś inne pozycje kolekcjonerskie? Interesują mnie monety, banknoty i znaczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaczkow ja mam klaser "sredni" ale troche tam tego jest, po ile w ogole takie cos chodzi ? %-)

 

wszystko zależy jakie to znaczki /czy kasowane, czy czyste/ ich pochodzenie /kraj/, oczywiście stan zachowania i rocznik.. mósiałbym je zobaczyć. Jakbyś chciał siępobawić to zrób dobre zdjęcia poszczególnych stron klaseru /tak, aby było widać na zdjęciu szczegóły na znaczkach/, to postaram się je oszacować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nową Kurtke TOMMY HILFIGER - białą.

 

Rozmiar - L

 

Obwód - 128 cm

Długość kurtki - 68 cm

Długość rękawa - 68 cm

Kołnierzyk - 8 cm

 

Kurtka nie noszona.

 

 

http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Sprzedam-odziez-obuwie-akcesoria-NOWA-KURTA-TOMMY-HILFIGER-ROZ-L-W0QQAdIdZ359533903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...