Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sprzedam konta rapidshare premium

 

NOWE KONTO RAPIDSHARE PREMIUM 90 DNI 3000PKT cena na allegro 80 PLN u mnei 60 PLN mozliwossc negocjacji

 

NOWE KONTO RAPIDSHARE PREMIUM NA OKRES 30 DNI cena na allegro 30 PLN u mnie 20 PLN

 

 

Kontakt PW i GG(zaufanym podaje najpierw dane do kont)Liczba kont ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sprzedam Sony Ericssona w890i. Telefon jest w idealnym stanie, zakupiony 15 listopada w salonie, zostało mu jeszcze ponad półtora roku gwarancji.

W skład zestawu wchodzi: telefon, karta 2 GB, słuchawki, kabel USB, płyta, ładowarka, pudełko. Cena: 450zł do małej negocjacji. Aha, od razu uprzedzam, że jeżeli doszłoby do transakcji kupujący wysyła jako pierwszy pieniądze (pokrywa koszty wysyłki) po czym ja wysyłam telefon :)

Kontakt: GG, PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sprzedam oryginalne spodnie %-) bojówki firmy Reporter z kolekcji "Demo". Spodnie były raz mierzone, posiadają wszystkie metki, zapasowy guzik, pachną nowością, są zapakowane w oryginalną folię. Aktualnie nie ma ich już na aukcji, brak fotek, dla zainteresowanych mogę zrobić. Rozmiar L, ale dodam od siebie, że są dość szerokie. Cena 50 pln bez możliwości negocjacji + koszty przesyłki pokrywa kupujący.

Cena sporo zaniżona, ponieważ spodnie pochodzą ze starszej kolekcji :)

 

Kontakt: PW, GG

 

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

mam do sprzedania rzeczy PokerStars koszulki EPT(hafty EPT) nie ma takich w sklpeie PokerStars, koszule, bluze i czapki wiekszosc w rozmiarze M(ale dosc spore jak na M)

i bluza w L niedługo wystawiam na allegro ale narazie oferuje na forum o szczegoly i reszte pisac na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...