Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając ten dział, zauważyłem, że powstają osobne tematy ze sprzedażą lub kupnem czegoś.Pomyślałem, że po co zaśmiecać forum skoro można wszystkie oferty tego typu przedstawiać w jednym topicu. :))

Jeżeli miałoby dojść do transakcji pozostaje już tylko PW lub GG. :)

 

 

 

 

Ważne info !!!

 

Od dzisiaj (27.01.2014) obowiązuje zakaz handlu i wymiany bonami na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może ja zacznę :mrgreen:

Sprzedam grę Counter-Strike Anthology (konto steam-używane do:CS 1.6, CS:CZ).

Pudełeczko z grą jest jak nowe bo była tylko raz instalowana, nie porysowana.Login, hasło itp. do konta są w pudełku.Cena 30zł.Jeśli ktoś jest zainteresowany pisać na PW lub GG. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam słuchawki Speed Link Medusa Stereo Jack SL-8781.Słuchawki są używane, ale ich stan oceniam na bardzo dobry.Działają bez zarzutów, nie są absolutnie zniszczone itp.

Posiadam pudło+wszystkie książeczki o produkcie, które dołączone były do słuchawek oraz złącze typu jack 6,3.

Cena do uzgodnienia.Chętni pisać :)

 

Speed Link Medusa Stereo Jack SL-8781.

 

EDIT:

Nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Sprzedam fabrycznie nowe telefony, na gwarancji:

 

SE K510i, Sagem my411X,SE W200i, Samsung M600, Motorola V3, Samsung E250+1gb, SEk550i, oraz Motorola V3i(3miesięczna),

 

Pytania tylko i wyłącznie na pw or gg!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
jak ktos lubi dwa kółka to plecam.. (znajomy sprzedaje)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=388324253

 

A siatkówkę, nerkę i prawe płuco jeszcze ma czy już sprzedał? Pytam, bo mam klienta.

 

nie świruj ok?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sprzedam karte doładowującą-50zł do Play.Płatność z góry, kod na GG (jedynie dla osób zaufanych mogę podać kod przed otrzymaniem kasy na koncie) lub przesyłka paczką, wtedy koszty przesyłki pokrywa kupujący, kasa może być również przelana na MB.

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymienię kase na MB za wpłatę do mBanku. Jestem pewnym użytkownikiem, mase udanych wymian jeszcze na innych forach, przed laty :) mam 15,86 zł na Moneybookers, chcę za to równe 15 zł na mBank. Po wpłacie, od razu przelewam pieniądze. Kontakt wyłącznie na GG: 3223289 (zawsze ukryty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymienię kase na MB za wpłatę do mBanku. Jestem pewnym użytkownikiem, mase udanych wymian jeszcze na innych forach, przed laty :) mam 15,86 zł na Moneybookers, chcę za to równe 15 zł na mBank. Po wpłacie, od razu przelewam pieniądze. Kontakt wyłącznie na GG: 3223289 (zawsze ukryty)

 

:k:

 

Sprzedam, X toreb koksu, mam wiele pozytywnych komentarzy, moje rekomendacje wystawi Siwy z bialoleki( pawilon X), czarny z Piotrkowa( N-ki), Ziuta z Wronek, Albercik ze Sluzewca, i ziomki z Rakowieckiej, Przyjmuje fanty, blanty, karty , blinki, hajze i mamony

 

Jesten godnym zaufania przekretem %-)

 

 

 

:p: w nocy ogladnelem symetrie i tak mnie naszlo... :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarze byly na innych forach bukmacherskich, nie bede tutaj pisal linkow z wiadomych wzgledow, ogloszenie dalem na kilku forach, jesli znajdzie sie ktos kto jest tu sprawdzony, jakis mod itp to moge wyslac pierwszy kase, ale to po potwierdzeniu... moj nick na innych forach - WIŚLAK, gdzieniegdzie DWade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...