Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


Mam na sprzedasz telefony. Wszystkie nowe w nieotwieranych pudełkach, z racji tego, że przedłużam kilka umów na telefon, to dostanę 4 telefony i będę miał do sprzedania.

 

HTC Wildfire S

Nokie C3-00

Nokie 3720

Nokie 7230.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany, kontakt pw albo gg: 7602321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje gg 2857093

 

 

A TERAZ OBIECANE 20 PLN TYLKO DLA CIEBIE!

 

 

Aby zachęcić Cię do wypróbowania nowej metody wpłaty, mamy dla Ciebie Promocyjny Kod PIN (nie mylić z kodem vouchera), który możesz podać przy najbliższej wpłacie za pomocą zakupionej paysafecard. W ten sposób Twoja wpłata powiększy się o 20 PLN!

 

 

TWÓJ PROMOCYJNY KOD PIN: x530 xxxx4552 xxxx

 

 

Numer seryjny: xxxxxxx

Okres Ważności: 20-07-11

 

 

- Promocyjne Kody wykorzystać można tylko w serwisie Betsson.com i działają one tylko w połączeniu z Zakupionymi Kodami paysafecard o dowolnym nominale

- Minimalna paysafecard przy której można aktywować Promocyjny Kod to 20 PLN (przy wpłacie zawsze deklarujesz kwotę powiekszoną o wartość Kodu Promocyjnego)

- Środki można wykorzystać w każdym produkcie

- Przed wypłatą środki trzeba obstawić przynjmniej raz

- Promocyjny Kod nie może zostać zamieniony na ekwiwalent pieniężny

- Użytkownik może w ramach promocji wykorzystać tylko jeden Promocyjny Kod

- W przypadku naruszenia ww. postanowień, organizator zastrzega sobie prawo unieważnić kod promocyjny

- Regulamin korzystania z kuponów paysafecard dostępny jest na paysafecard.com

 

 

WAŻNE: Przy wpłacie należy podać kwotę powiększoną o środki z Kodu Promocyjnego (np. jeśli kupiłeś paysafecard za 20 PLN i masz Kod Promocyjny na 20 PLN, podajesz wpłatę 40 PLN)

 

PAMIĘTAJ: Aktywując Promocyjny Kod należy wybrać "Podaj dalsze kody PIN"

(jak w przykładzie poniżej)

 

[ Komentarz dodany przez: ---perpan---: 2011-07-06, 23:30 ]

fortuna506 chce 10pln na MB za kod na 20pln

 

temat przeniosłem bo tu jest miejsce do takich rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jutro popisuję nowe umowy z play'em i w związku z tym będę miał do sprzedania na pewno 1 model HTC Desire Z jak ktoś jest zainteresowany kupnem nowego telefonu zapraszam na PW. :ok:

 

telefon juz odebrałem, powiem całkeim przyzwoity+8gb karta pamieci jak komputer %-) to jakby był jakiś chętny ~> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

mam do sprzedania vouchery do Betssona o wartosci: 22zl, 33zl i 44zl. Sprzedam je za pieniadze na MB. Zainteresowani pisac PW :)

 

UWAGA!

Jezeli wprowadzales juz kiedys na swoim koncie voucher o danym nominale to wprowadzenie drugi raz bonu o tym samym nominale moze byc niemozliwe. Uczciwie ostrzegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania vouchery do Betssona o wartosci: 22zl, 33zl i 44zl. Sprzedam je za pieniadze na MB. Zainteresowani pisac PW :)

 

UWAGA!

Jezeli wprowadzales juz kiedys na swoim koncie voucher o danym nominale to wprowadzenie drugi raz bonu o tym samym nominale moze byc niemozliwe. Uczciwie ostrzegam

 

Oferta ciagle aktualna. Dodatkowo mam jeszcze bon 11zl na sprzedaz. Tak wiec polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam.

jestem tu nowy i bardzo mi się spodobał ten temat.

jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem laptopa w bardzo dobrym stanie to zapraszam na gg 7284940 tam zainteresowanym podam jaki to sprzęt i cene można ponegocjować.

mam też mnóstwo gier na pc(oczywiście oryginalne)-niektóre jeszcze są zafoliowane.

w sprawie gier piszcie na ten sam numer gg i czekam na tytuły jakie was będą interesowały lub jaki rodzaj gier

pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...