Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/74/02/51/2274025148 Mogę odsprzedać nową koszule Rozmiar L :) nigdy nie noszona za 59zł :) cena sklepowa w sklepie weshopit 129zł :) Info na pw :)

 

PS. na mnie za duża. Towar z metkami :) i faktura na 129zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
sprzedam bilet Polska-Czechy 2kat

propozycje pw

 

jak ktoś chętny to aktualne, bo kupiec się rozmyślił

 

nieaktualne, Hiszpania-Chorwacja mam do zaoferowania jak ktoś bardzo zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sprzedam oryginalny program Trefik 10.6.1.5, zarejestrowany na mnie, w wersji tylko z tenisem. Darmowa aktualizacja przez miesiąc.

 

Cena do uzgodnienia, jak ktoś ma pytania, albo jest zainteresowany to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

 

Moja Droga do Mistrzostwa Robert Korzeniowski

 

Książka z AUTOGRAFEM mistrza !!!

 

Książka jest rozmową psychologa Izabeli Barton -Smoczyńskiej, nauczyciela akademickiego i badacza zachowań ludzkich, autora książki o strategiach radzenia sobie ze stresem, doświadczonego trenera , z Robertem Korzeniowskim , czterokrotnym mistrzem olimpijskim, ikoną światowego sportu.

 

W razie zaintersowania prosze pisać PW. Atrakcyjna cena !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Korki Adidas tunit F50.7 w kolorze czarnym + dodatkowa cholewka w kolorze seledynowym. Używane z 4-5 razy. Wkręty jedne widać ślady użytkowania dlatego dorzucam 2 paczki nowiutkich wkrętów + kluczyk do wykręcania. Jak ktoś zainteresowany to dopiero cena do dogadania i zdjęcia mogę zrobić i podesłać.

 

Pooglądowo jak wyglądają to tutaj -> http://a712.g.akamai.net/7/712/225/v20061002fl/www.footlocker.com/images/products/zoom/660265_z.jpg

 

 

Czarna cholewka nigdy nie używana była.

 

http://www.prodirectrugby.com/prod_images/zoom/PDR020001004.jpg ta była używana i obie są w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Tym razem mam do zaoferowania pracę na ustny egzamin maturalny z języka polskiego. Na pewno na forum jest wielu młodych ludzi, którzy chcieliby zaoszczędzić czas i skorzystać z pomocy.

Praca pisana przez egzaminatora, zweryfikowana przez polonistów i oceniona na maksimum punktów.

 

Temat pracy: "Człowiek wobec Boga, życia i śmierci w literaturze średniowiecza, renesansu i baroku."

 

Praca oczywiście jest w zupełności kompletna: plan wypowiedzi, bibliografia i opracowanie. Więcej szczegółów na priv.

 

Ewentualna sprzedaż tylko dla jednej osoby, aby uniknąć później problemów. Nawet gdy zgłoszą się dwie osoby po pracę i będą z dwóch przeciwległych krańców Polski to sprzedaje temu kto się pierwszy zgłosił i ze mną dogadał. Inni ewentualnie za rok!

 

ps

Praca dotychczas nie była kopiowana i odsprzedawana - oryginał mam na komputerze i w teczce w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

 

 

Mam do sprzedania używaną konsolę Xbox 360 250GB (nie była przerabiana) w stanie b.dobrym, sensor Kinect, pełne okablowanie, 3 pady oraz orginalne gry:

 

- Need for speed hot pursuit II

- Call of Duty: modern Warfare II

- Tomb Raider Legend

- Fable III

- Worms Forts Under Siege (gra jeszcze na starego iksa, ale działa pod x360)

-Kung Fu Panda

- Inadiana Jones the orginal adventures

- Forza MotorSport III

- Alan Wake

- Fifa 2012

- PES 2011

- Call of DUty Black Ops(?)

- Battlefield Bad Company(?)

 

te dwie ostatnie możliwe, iż nie będą na sprzedaż

 

Gry pod Kinect:

Kinect Adventures

Kinect Sports

Your Shape, Fitness Evelved

 

Cena do uzgodnienia, nie wiem po ile chodzą takie zestawy, ale spokojnie mogę zejść z ceny 200zł-300zł. Jak ktoś jest chętny proszę o pw(pm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...