Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: ŁKS Łódź vs Zastal Zielona Góra

Typ: 1

Kurs: 15,00

Buk: Unibet

Stawka: 1jk/10

Data/godzina rozpoczęcia: 08-01-2012/18-00

Analiza:

Live do tego spotkania będzie tu: http://plk.pl/. Jest to typ niezwykle ryzykowny, jednak jak już nie raz byliśmy świadkami tego, że Polska Liga Koszykówki jest nieobliczalna. W związku z tym, że żadna z drużyn w obecnym sezonie nie spada klasę rozgrywkową niżej ŁKS zajmujący ostatnie miejsce w lidze, może na luzie wychodzić do każdego spotkania. Należy dodać, że jest to beniaminek, zdobywa dopiero doświadczenie. Sezon zaczęli bodajże od wygranej z Anwilem Włocławek, jednak później było już zdecydowanie gorzej. Najlepsi to jest amerykańscy zawodnicy poodchodzili. Warto dodać, że w Zastalu gra Kirk Archibeque, były gracz ŁKS-u. Zawodnicy z Łodzi również muszą zwrócić uwagę na Waltera Hodge'a. Piotr Zycj trener ŁKS-u przed tym spotkaniem mówi: ,,W każdym meczu chcemy się normalnie bić i jestem przekonany, że z każdego meczu moi zawodnicy i ja możemy wyciągać pozytywy. Możemy także nawiązywać walkę i przy bardzo sprzyjających okolicznościach wygrywać''. Młodzi zawodnicy właśnie w tego typu spotkaniach mają okazję pokazać się z dobrej strony, Zastal ma dobrych młodych zawodników, już obytych na parkietach. Trener przyjezdnych mówi o nie lekceważeniu przeciwnika. Mam nadzieję, że ełkaesiacy odnoszą sukces, i sprawią niespodziankę dużego kalibru-powodzenia

 

P.S Można ryzykować, a dodatnie handi w stronę gospodarzy jak najbardziej-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Oklahoma - San Antonio

Data: 09.01.2012 01:00

Typ: 2

Kurs: 3.01

Bukmacher: Pinnacle

 

W dzisiejszym meczu Oklahoma przyjmuje na własnej hali drużynę San Antonio Spurs … Nie rozumiem kompletnie wysokości kursu w tym meczu na zespół gości z jednego ważnego względu, w ostatnich sześciu meczach każdy wygrała drużyna Spurs, dlatego kursy koło 3,00 to według mnie pomyłka … W konferencji zachodniej obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, ale goście mają jeden mecz rozegrany mniej więc dlatego Oklahoma prowadzi … W tym sezonie obie drużyny jak na razie zanotowały po dwie przegrane gospodarze z Portland 93:103 i Dallas 100:87, a goście z Minnesotą 106:96 i Houston 105:85 … Lepsze statystyki małych punktów mają zawodnicy San Antonio Spurs bo 810:755, Oklahoma ma 897:875 …. Więcej nie ma tu o czym mówić bo najważniejsze jest to co napisałem na początku, czyli że Spurs ostatnio cały czas wygrywa z Oklahomą i myślę że podobnie będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

9/1/12 1:00

Spotkanie: Oklahoma Thunder City - San Antonio Spurs

Typ: 1

Kurs: 1,44

Buk: Pinnacle

 

Taki typ na dzisiejszą nockę uważam za ciekawy, co prawda kurs nie jest wysoki ale do dubla czy trebla nadaje się w sam raz. Oklahoma jest teraz w dobrej formie dzięki czemu zajmuje 1 miejsce w Konferencji Zachodniej. & zwycięstw i tylko 2 porażki(na wyjeździe z Dallas Mavericks i u siebie z Portland Trailblazers). Na własnym parkiecie 4 zwycięstwa(m.in z Orlando Magic czy Dallas Mavericks) i 1 porażka ze wspomnianym Portland. San Antonio Spurs radzi sobie obecnie również bardzo dobrze bo wygrało 6 spotkań(wszystkie u siebie) oraz 2 przegrało(oba na wyjeździe). Co ważne przegrali ze słabszymi drużynami NBA bo Minnesotą Timberwolves oraz Houston Rockets, a Oklahoma jest w tym sezonie bardzo silna więc jak dla mnie to gospodarze powinni wygrać. Jak dla mnie faworytem i to zdecydowanym są gospodarze bo u siebie grają bardzo dobrze, forma jest wysoka a SAS mimo iż ma dobrą formę to na wyjazdach nie błyszczy. Typ na Oklahomę jak dla mnie jest pewniakiem i powinien spokojnie wejść. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Sacramento Kings – Orlando Magic

Data: 09.01.2012 00:00

Typ: hc Sacramento +7,5pkt

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Spotkanie zaplanowane na północ czasu polskiego, w mojej ocenie daje możliwość złapania fajnego kursu. Pod warunkiem oczywiście, że zdecydujecie się zagrać na Kings z hc >7,0 pkt. Dlaczego taka inna propozycja? Otóż dzisiejszym rywalem Kings będą spadający w otchłań przeciętności Orlando Magic. Goście – 6 ekipa Eastern Conference z bilansem 5-3 formą powalać nie powalają. Ostatnie wyniki to porażka w Detroit, zwycięstwo u siebie z Washingtonem i porażka u siebie z Chciago. Szału nie ma – tym bardziej jeśli spojrzymy globalnie na wyjazdową postawę Magic. Jak dotychczas rozegrali oni 3 spotkania na wyjazdach – bez większych sukcesów- bilans 1-2 (porażka z Oklahomą, zwycięstwo z Charlotte i porażka z Detroit) nikogo na kolana nie rzuca. Kolejnym ważnym aspektem, jest sytuacja w szatni Magic. Ich lider – Dwight Howard – popularnie zwany Supermenem bardzo mocno naciska na transfer do innego klubu, bo stracił wiarę, że grając w obecnym może wywalczyć pierścień. Dodatkowo po urazach do pełni formy niemrawo wracają dwa kolejne ważne ogniwa ekipy Magików – Nelson i Redick. Jeśli dołożymy do tego fakt, że w pierwszej piątce występuje ‘niezawodny’ Hedo Turkoglu (jestem niezmiennie oczarowany jego ‘talentem’), a Big Baby Davis ma problemy z chodzeniem to wychodzi na to, że Magic tak naprawdę muszą bardzo się napracować nad tym by odnosić zwycięstwa w meczach wyjazdowych już z rywalami pokroju Kings. Żeby nie było, że moja analiza opiera się tylko do niechęci do kiepskich ostatnimi czasy graczy z Florydy trochę słów o Sacramento. Jest to obecnie 11 ekipa Western Conference (bilans 3-5). Najbardziej w tym przypadku interesująca jest ich statystyka meczów u siebie, a ta pomimo tego, że do najmocniejszych nie należą jest mocno zachęcająca: 3-2. Grając w domu osiągali (chronologiczne) następujące rezultaty: zwycięstwo z LA Lakers, porażki z Chciago Bulls i NY Knicks, zwycięstwo nad NO Hornets i ostatnio także zwycięstwo tym razem z Milwakuee Bucks.

Jak widać u siebie ekipa dowodzona przez młodego i coraz lepszego Tyreke’a Evansa wspomagana przez Marcusa Thortona, może i powinna dzisiaj stawić czoła Magikom. I o ile nie uda im się zdominować DH pod koszem to już na obwodzie i szybkimi rajdami Evansa powinni mieć odpowiednie argumenty by nie przejść obok tego meczu. Zresztą ostatnia domowa wygrana nad Bucks, kiedy wrócili z zaświatów (strata 21pkt do ht) na pewno sprawi, ze będą walczyć do samego końca. To wszystko, a także przeczucie sprawia, że polecam ten typ jako pewniaka.

 

Życzę sukcesu

bulwers

 

Sacramento Kings 97 - 104 Orlando Magic :plus: 3/3 :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu Oklahoma przyjmuje na własnej hali drużynę San Antonio Spurs … Nie rozumiem kompletnie wysokości kursu w tym meczu na zespół gości z jednego ważnego względu, w ostatnich sześciu meczach każdy wygrała drużyna Spurs, dlatego kursy koło 3,00 to według mnie pomyłka … W konferencji zachodniej obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, ale goście mają jeden mecz rozegrany mniej więc dlatego Oklahoma prowadzi … W tym sezonie obie drużyny jak na razie zanotowały po dwie przegrane gospodarze z Portland 93:103 i Dallas 100:87, a goście z Minnesotą 106:96 i Houston 105:85 … Lepsze statystyki małych punktów mają zawodnicy San Antonio Spurs bo 810:755, Oklahoma ma 897:875 …. Więcej nie ma tu o czym mówić bo najważniejsze jest to co napisałem na początku, czyli że Spurs ostatnio cały czas wygrywa z Oklahomą i myślę że podobnie będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu ….

 

Nie chcę Cię urazić, ale kogo to ma przekonać? Popatrzyłeś 3 minuty na statystyki, zobaczyłeś, że Spursi są wysoko i duży na nich kurs i do tego wymyśliłeś parę zdań i to jest cała analiza.

Sam chciałem napisać do tego meczu parę słów, ale nie wiem czy mi starczy czasu, dlatego odpowiem Ci w skrócie skąd takie kursy.

 

1. Brak w SAS Ginobliego - uwierz mi, to poważna strata dla tego zespołu.

2. Atut boiska Thunder.

3. Kevin Durant + Russell Westbrook.

 

SAS ma Parkera i oczywiście Duncana, którzy jednak nie dają tyle drużynie co wyżej wymienieni gracze Oklahomy. Jeśli wygrają, to się nie tyle co zdziwię, ale na pewno nie będzie to wynik adekwatny do możliwości obu tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedziawszy, to co jak co, ale polowanie na underdogi to najlepiej w NBA prowadzic. Wczoraj Atlanta pokazala, ze mimo grania juz 5 czy 6 spotkania w ciagu tygodnia potrafia pokonac kandydata do tytulu mistrza. :bz: Taki sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu Oklahoma przyjmuje na własnej hali drużynę San Antonio Spurs … Nie rozumiem kompletnie wysokości kursu w tym meczu na zespół gości z jednego ważnego względu, w ostatnich sześciu meczach każdy wygrała drużyna Spurs, dlatego kursy koło 3,00 to według mnie pomyłka … W konferencji zachodniej obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, ale goście mają jeden mecz rozegrany mniej więc dlatego Oklahoma prowadzi … W tym sezonie obie drużyny jak na razie zanotowały po dwie przegrane gospodarze z Portland 93:103 i Dallas 100:87, a goście z Minnesotą 106:96 i Houston 105:85 … Lepsze statystyki małych punktów mają zawodnicy San Antonio Spurs bo 810:755, Oklahoma ma 897:875 …. Więcej nie ma tu o czym mówić bo najważniejsze jest to co napisałem na początku, czyli że Spurs ostatnio cały czas wygrywa z Oklahomą i myślę że podobnie będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu ….

 

Nie chcę Cię urazić, ale kogo to ma przekonać? Popatrzyłeś 3 minuty na statystyki, zobaczyłeś, że Spursi są wysoko i duży na nich kurs i do tego wymyśliłeś parę zdań i to jest cała analiza.

Sam chciałem napisać do tego meczu parę słów, ale nie wiem czy mi starczy czasu, dlatego odpowiem Ci w skrócie skąd takie kursy.

 

1. Brak w SAS Ginobliego - uwierz mi, to poważna strata dla tego zespołu.

2. Atut boiska Thunder.

3. Kevin Durant + Russell Westbrook.

 

SAS ma Parkera i oczywiście Duncana, którzy jednak nie dają tyle drużynie co wyżej wymienieni gracze Oklahomy. Jeśli wygrają, to się nie tyle co zdziwię, ale na pewno nie będzie to wynik adekwatny do możliwości obu tych drużyn.

 

W pełni zgadzam się z tym co napisał krysztalowyy. Każdy wynik prócz tego, że OKC wygra (przynajmniej różnicą 5pkt) będzie dla mnie sporą niespodzianką. Nie mówiąc już, że oczami wyobraźni na poziomie +10.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu Oklahoma przyjmuje na własnej hali drużynę San Antonio Spurs … Nie rozumiem kompletnie wysokości kursu w tym meczu na zespół gości z jednego ważnego względu, w ostatnich sześciu meczach każdy wygrała drużyna Spurs, dlatego kursy koło 3,00 to według mnie pomyłka … W konferencji zachodniej obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, ale goście mają jeden mecz rozegrany mniej więc dlatego Oklahoma prowadzi … W tym sezonie obie drużyny jak na razie zanotowały po dwie przegrane gospodarze z Portland 93:103 i Dallas 100:87, a goście z Minnesotą 106:96 i Houston 105:85 … Lepsze statystyki małych punktów mają zawodnicy San Antonio Spurs bo 810:755, Oklahoma ma 897:875 …. Więcej nie ma tu o czym mówić bo najważniejsze jest to co napisałem na początku, czyli że Spurs ostatnio cały czas wygrywa z Oklahomą i myślę że podobnie będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu ….

 

Nie chcę Cię urazić, ale kogo to ma przekonać? Popatrzyłeś 3 minuty na statystyki, zobaczyłeś, że Spursi są wysoko i duży na nich kurs i do tego wymyśliłeś parę zdań i to jest cała analiza.

Sam chciałem napisać do tego meczu parę słów, ale nie wiem czy mi starczy czasu, dlatego odpowiem Ci w skrócie skąd takie kursy.

 

1. Brak w SAS Ginobliego - uwierz mi, to poważna strata dla tego zespołu.

2. Atut boiska Thunder.

3. Kevin Durant + Russell Westbrook.

 

SAS ma Parkera i oczywiście Duncana, którzy jednak nie dają tyle drużynie co wyżej wymienieni gracze Oklahomy. Jeśli wygrają, to się nie tyle co zdziwię, ale na pewno nie będzie to wynik adekwatny do możliwości obu tych drużyn.

 

Ja nikogo nie chce przekonać tylko pisze co widzę, z reguły patrzę tylko na statystyki i historie meczy, jeśli widzę że w sezonie nie mają złych wyników a w ostatnich sezonach nie przegrywają prawie w ogóle z daną drużyną to tak typuje ... Nigdy nie piszę czegoś w stylu stawiaj bo warto, pewniaczek, grajcie za sporo kasy to zarobicie - bo pewne są tylko podatki a na pewno nie mecze ... A co do tego czy wygrają czy nie i czy jest się czym dziwić, w sporcie przegrywają drużyny galaktyczne z przeciwnikami średnimi albo słabymi i w typowaniu nikogo kompletnie nie interesuje czy to będzie adekwatne czy nie, jeśli oczywiście typ wejdzie, bo jak nie wchodzi to wtedy każdy wyklina na daną drużynę ... ajj gdyby wyniki mogły być adekwatne to ludzie byli by bardzo bogaci i nie musieli by w ogóle zwracać uwagi na jakiekolwiek statystyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie to rozumiem swój błąd :D Po prostu to jest, tak jak napisał Munez, analiza pod konkurs. Na początku już napisałem, że nie chcę Cię urazić i to powtarzam. Po prostu gdyby ktoś przypadkiem chciał to zagrać, to napisałem co o tym sądzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies

09.01.2012 03:30

Typ: over 177,5

kurs: 1,47

BUK Bet365

 

W spotkaniu tym zobaczymy Los Angeles Laker, które u siebie spisuje się bardzo dobrze i wygrało 5 na 6 spotkań oraz Memphis które na wyjeździe spisuje się przeciętnie, jednak sam wynik spotkania jest raczej oczywisty i bukmacherzy przytomnie ustawili kurs na LA, natomiast bardziej ciekawi mnie typ over 177,5. Lakersi na własnym parkiecie jak wcześniej wspomniałem, spisują się dobrze i zdobywają średnio 96,5 punktu na mecz, natomiast Memphis na wyjeździe rzuca średnio troszkę powyżej 80 punktów, jednakże liczę iż LA w dzisiejszym spotkaniu, z powoli wracającym do formy Bryantem powinno rzucić więcej niż 100 punktów, a Grizzlies, mam nadzieję iż podejmą walkę i uda im się zdobyć przynajmniej 80 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie to rozumiem swój błąd :D Po prostu to jest, tak jak napisał Munez, analiza pod konkurs. Na początku już napisałem, że nie chcę Cię urazić i to powtarzam. Po prostu gdyby ktoś przypadkiem chciał to zagrać, to napisałem co o tym sądzę. :)

 

I właśnie tu trafiłeś w sedno, już tak w NHL jak pisałem analizę to ktoś się wypowiadał (ale wtedy pozytywnie) tylko dodał co o tym myśli i kto będzie grał w danym meczu kto nie itp. i właśnie o to chodzi, to że wiesz coś na ten temat i dodałeś to tak ma być ... Ja zawsze typy opieram na statystyce, a na zawodnikach NBA czy NHL nie bardzo się znam dlatego nie pisze nic na ten temat ... Tylko piłka nożna, tutaj mam wiedzę na temat zawodników żeby się wypowiadać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 09.01.2012 - 1:05

mecz: Oklahoma City - San Antonio

typ: San Antonio +4.5

kurs: 2.05

buk: Bet365

 

Przed nami hit w Konferencji Zachodniej Ligi NBA. Dzisiejszej nocy spotkają się ze sobą dwie najlepsze zespoły na zachodzie Oklahoma City Thunder oraz San Antoni Spurs. Choć faworytem tego meczu są gospodarze ja zagram dziś na gości z San Antonio. Zupełnie nie rozumiem kursu na gości. Oklahoma to mocny zespół ale jest on oparty przede wszystkim na duecie Durant Westrbrook. Zespół z San Antonio lubi grać z zespołami, które mają 1-2 mocno wyróżniających się zawodników, gorzej natomiast gra im się z zespołami z bardziej wyrównanym składem. Goście potrafią tak pokryć gwiazdorów że zespół traci sporo na wartości. Dokładnie pokazują to statystyki H2H z 19 wyjazdowych meczów Spurs wygrali aż 13 w tym 4 ostatnie mecze z rzędu. W poprzednim sezonie pokonali Thunder 117-104. Widać że Spurs po słabszym początku sezonu grają coraz lepiej, w ostatnich 2 meczach roznieśli w pył Dallas oraz pokonali bardzo mocny zespół z Denver. Warto również wspomnieć że dla Oklahomy będzie to już 3 mecz z rzędu w ciągu 3 dni. Gospodarze na pewno będą już bardzo zmęczeni zwłaszcza że pomiędzy meczami musieli podróżować z Oklahomy do Houston i z powrotem na mecz z San Antonio. Kursy na Oklahome są tak niskie ze względu na mecz u siebie jednak dla mnie to żadna przewaga. Większe znaczenie będzie miało zmęczenie gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

New Jersey Nets (+5,5) - Atlanta Hawks

10.01.2012 01:30

Typ: 2

Kurs: 1,99

BUK Pinnacle

 

W spotkaniu tym zobaczymy New Jersey Nets, które wygrało do tej pory tylko 2 spotkania, oraz Atlante Hawks która radzi sobie nadzwyczaj dobrze i wygrała jak dotąd 6 z 9 spotkań. Dzisiejsi gospodarze przegrali w tym sezonie wszystkie swoje mecze na własnym parkiecie, między innymi z dzisiejszymi rywalami czyli Atlantą i to aż 36 punktami, co powoduje iż murowanym faworytem tego meczu są Hawks. Dodam również, iż Atlanta jest jedyną drużyną, której do tej pory udało się pokonać Miami Heat, które spisuje się w tym sezonie wyśmienicie, a w ostatnim meczu pokonali również Chicago Bulls demolując ich w 1,2 i 3 kwarcie. Wszystko to sprawiło iż, zdecydowałem się postawić na Atlantę z małym handicapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Liga VTB 9.01.2012 18:00

Nymburk - Spartak ST. Petersburg

typ: 1/1

5.50

Bet365

Analiza

Dziś w spotkaniu dziewiatej kolejki koszykarskiej ligi VTB Czeski Nymburk na wlasnym parkiecie podejmie rosyjski Spartak St. Petersburg. Druzyna z Czech to druzyna utytulowana glownie na wlasnym podworku. Nymburk nieprzerwanie rzadzi w lidze czeskiej od 2004 roku, w tym roku rowniez z zaledwie jedna porazka po dwudziestu dwoch spotkaniach pewnie przewodzi ligowej stawce. Nymburk od kilku lat budowany jest rowniez pod katem gry w Europie i idzie mu niezle w tym sezonie. Nymburk wyszedl z grupy Eurocupu i zagra w kolejnej fazie tego pucharu. W lidze VTB po fatalnym poczatku rowniez radzi sobie coraz lepiej, pierwsze piec spotkan druzyna z Czech przegrala, lecz juz trzy kolejne rozstrzyngela na swoja korzysc, kolejno z inna rosyjska ekipa: Eniseyem w Rosji, u siebie z Prokomem i w Minsku z tamtejsza ekipa. Pozwala to narazie na 7. miejsce w tej grupie ligi VTB. Nymburk ma jednak bardzo realne szanse na awans do czolowej czworki, ktora bedzie walczyc dalej, brakuje mu tylko jednego zwyciestwa. Czesi zatem zapewne beda chcieli dziś zwyciezyc, aby zwiekszyc swoje szanse na dalsza gre. Spartak w lidze rosyjskiej to typowy sredniak. W tym sezonie zajmuje jak do tej pory 4. miejsce z bilansem 4-3. Trzeba przyznac ze ta ekipa duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, 2-3. Podobnie jak Nymburk, awansowali oni z grupy i zagraja dalej w Eurocupie. W lidze VTB jak do tej pory idzie im bardzo dobrze, przegrali zaledwie jedno spotkanie. Porazka przytrafila sie jednak w ostatnim spotkaniu, na wyjezdzie ulegli oni sredniakowi - Lietuvosowi Rytas i to dosyc wyraznie. U siebie mieli oni rowniez spore problemy z Ukrainskim Azovmashem wygrywajac zaledwie 66:64. Wszystko to wskazuje na obnizke formy rosyjskich koszykarzy. Ponadto walcza oni "tylko" o 1 miejsce w grupie z CSKA Moskwa, ktore chyba i tak jest poza zasiegiem. Reasumujac, Spartak duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, ponadto mozna zauwazyc u Rosjan znizke formy. Wszystko to wskazuje na to, ze gospodarze maja spore szanse na zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, ze wygrana jest im w tym momencie bardzo potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

Denver Nuggets - New Orleans Hornets

10.01.2012 03:00

Typ: Denver -11.5

Kurs: 1.75

Bukmacher: BetGun

 

Koszykarze Denver Nuggets po bardzo nieznacznej porażce w San Antonio z Ostrogami powracają do swojej hali, w której nie przegrali jeszcze żadnego meczu, mało tego - wszystkie pewnie wygrywając. Przeciwnikiem ekipy z Denver będzie drużyna New Orleans Hornets. Nie wiadomo co stało się z Szerszeniami którzy po dwóch znakomitych meczach na otwarcie sezonu, pokonaniu Suns i Celtics przegrali kolejne 6 spotkań, m.in przed dwoma dniami z Nuggets we własnej hali, różnicą 8 punktów. Nie wydaje mi się żeby seria przegranych koszykarzy z Nowego Orleanu skończyła się właśnie dziś. Denver Nuggets znakomicie rozpoczęli sezon i z bilansem 6-3 znajdują się w samym "czubie" tabeli Zachodu. Trudno mi wyobrazić sobie ich porażkę w tym meczu. Każda seria się kiedyś kończy i z pewnością skończy się też seria przegranych Hornets, ale na pewno nie dziś, w starciu z tak silnym przeciwnikiem jakim jest Denver Nuggets. Linia ujemnego handicapu wystawiona przez bukmacherów wydaje mi się realnie do pokrycia i taki jest mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Philadelphia 76ers – Indiana Pacers

Data: 10.01.2012 01:00

Typ: hc Indiana Pacers +8,0 pkt

Kurs: 1,76

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiejszego pewniaka wybrałem hit poniedziałkowej kolejki NBA. Natchniona ekipa z Filadelfii (4 zwycięstwa z rzędu) podejmie bardzo obiecującą ekipę Pacers. Gospodarze dzisiejszego meczu z bilansem 5-2 zajmują 4 miejsce w Eastern Conference, natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy mają o jeden mecz rozegrany więc i z bilansem 6-2 zajmują 3. pozycje na wschodzie. To co sprawia, że mocno liczę na Indianę to fakt, że ten zespół baaardzo się wzmocnił przed tym sezonem pozyskując George’a Hilla i Davida Westa. Nikomu nie trzeba zapewne przedstawiać tych panów. A zatem jeśli do solidnego składu jaki mieli (Granger, Hibbert, Hansbrough dodamy takich grajków otrzymamy skład z którym powinna się liczyć każda drużyna, bez względu na to czy grają u nich czy u siebie. Kolejnym powodem jest bardzo prawdopodobny brak ważnego ogniwa 76’tek a mianowicie centra Spencera Hawesa

który notuje w tym sezonie średnio 12.6 pkt i (najlepiej w zespole) 10.6 zbiórki na mecz. Filadelfia jest w gazie to widać po wynikach (zwycięstwa z Detroit 23 pkt – D i zwycięstwo nad Toronto 25pkt również u siebie). Nie mniej ich dzisiejsi rywale do ogórków się nie zaliczają, że przytoczę tutaj wygraną z Bostonem róznicą 13pkt (W) i rozstrzelanie Bobcats 22pkt u siebie.

Wg mnie statystyki choć wydawać by się mogło w pierwszej chwili są zdecydowanie na korzyść gospodarzy, pozwalają z optymizmem i pewną dozą spokoju zagrać na to spotkanie.

 

Pozdrawiam

bulwers

 

Philadelphia 76ers 96 - 86 Indiana Pacers tak wiele i niewiele zarazem :/:minus: 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

9/1/12 g. 1:00

Spotkanie: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers

Typ: 1(-4,5)

Kurs: 1,65

Buk; BetGun

 

Długo zastawiałem się nad tym typem i zdecydowałem się że to on będzie moim pewniakiem. Philadelphia rozegrała dotychczas 7 spotkań w których 5 razy wygrała(m.in 4 ostatnie mecze pod rząd). U siebie zagrali dwa mecze, dwa ostatnie spotkania które rozegrali i pokonali w nich 97:62 Toronto Raptors i 96:73 Detroit Pistons. Indiana Pacers wygrała za to dotychczas 6 spotkań i przegrała 2. 3 spotkania wygrane zaliczyli u siebie a na wyjazdach grają w kratkę raz wygrywają(Toronto Raptors 90:85) raz przegrywają(96:88 z Detroit Pistons) później znowu wygrywają(108:94 z NJN) i znowu przegrywają(118:83 z Miami Heat) a na końcu znowu wygrywają(87:74 z Boston Celtic) W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie się Indianie zmierzyć z 76ers bez lidera zespołu Roya Hibberta, przez co też tak lecą kursy na Philadelphie. W poprzednim sezonie te drużyny spotkały się 4 razy 2 razy wygrali 76ers 110:100 Away i 101:75 Home i 2 razy wygrała Indiana 111:103 Away no i 99:86 Home. Jak dla mnie to spotkanie zakończy się wysoką wygraną 76ers bo jeśli oni w tym sezonie wygrywają to właśnie zdecydowanie, graja u siebie no a Indiana dodatkowo jeszcze jest pozbawiona lidera zespołu, co wg. mnie poskutkuje wysokim zwycięstwem gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Spotkanie: Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves

typ: Andrea Bargnani poniżej 23. punkty

kurs: 1,85

buk: Betsson

godz. 1-00

 

analiza:

w toronto dojdzie do pojedynku ekip, ktore marza o tym, by zająć 8 miejsce w swojej konferencji. Ciekawszym zespolem moim zdaniem sa Leśne Wilki, gdzie liderem jest mistrz świata z zeszłego roku z Turcji, czołowy zawodnik mistrzowskeigo zespołu Kevin Love. do tego w tym roku doszedł do ekipy z Minnesoty ciekawy obrońca Ricky Rubio, który z Kevinem powinien stworzyc bardzo ciekawy duet. w toronto natomiast gwiazda nr 1 jest DeMar DeRozan, obrońca, ktory przez lata powinien byc wyróżniającym sie graczem ligi. a to dopiero drugi sezon tego gracza w NBA. na drugiego lidera dość niespodziewanie wyrósł Włoch, co dla mnie jest wręcz szokiem. w zeszłym sezonie wszyscy sie śmiali z Andrei, że to najsłabszy center całej ligi, w tym, przynajmniej na początku zamyka usta wszystkim krytykom. ze średnią 22,8 na mecz jest ósmym strzelcem całej ligi, a wyprzedza takie strzelby jak Wade, Aldbridge, Nowitzki, Rose czy Westbrooks. jednak ja nie wpadałbym w niewiadomo jak wielką euforię. przeciwnicy bowiem nie byli niewiadomo jak silni. tylko Orlando i Dallas to czołówka ligi, i ci akurat nie dali szans Raptorom 28 i 30 oczek. jednak w drugim meczu z Cleveland uzyskał swój najlepszy wynik w sezonie - 31 pkt. w pozostałych meczach był dość regularny i kończył mecz z dorobkiem ok 20 pkt. dzis bedzie miał naprzeciw siebie jednak dwoch dobrych obrońców - Love'a, ktory jest najlepiej zbierajacym całej ligi, a co za tym idzie ciężko będzie o punkty z ponowienia. drugi to Darko Milicic, którego zadaniem jest defensywa. cieżkie więc zadanie przed Włochem. Niewątpliwie jego atutem jest niezła skutecznosc (na poziomie 52%), jednak czy osiągnie taki poziom w meczu z Timberwolves?? moim zdaniem grajac przeciwko takim graczom jak Love czy Milicic będzie to niezwykle trudne zadanie. poziom 23 punktów włoch osiągnął tylko w 3 z 8 meczach. moim zdaniem tego wyniku nie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the next best :))

 

Chicago Bulls - Detroit Pistons



Chicago powyżej 97 punktów

 

Jak najlepiej zamazać złe wrażenie, jakie pozostawiło się po ostatnim, całkowicie nieudanym występie? Otóż, najlepiej w kolejnym zaprezentować się z jak najlepszej strony :)) To zadanie stoi przed ekipą Byków, którzy fatalnie zagrali ostatni mecz z Atlantą i ostatecznie przegrali tamto spotkanie aż 15 punktami. Takiego wyniku mało kto się spodziewał, choć rezultat zdecydowanie oddaje to co na parkiecie się wydarzyło. Dlatego wątpię, żeby drugi raz z rzędu, ekipa Chicago, kolokwialnie rzecz ujmując, dała plamę. Detroit spisuje się tragicznie słabo jak dotychczas i Bulls nie mogą w tym spotkaniu zagrać źle. Po prostu, nie mogą.

 

Można w kółko powtarzać te same słowa, jeśli chodzi o ekipę gospodarzy tego spotkania. Rose, Rose i jeszcze raz Rose. To on jest kreatorem gry, to od niego zależy 85% wyników zespołu i to doskonale było widać w meczu z Atlantą. Choć samemu meczu wygrać nie można, to na pewno można go przegrać. Po prostu Derrick był cieniem samego siebie. Jest jeszcze młodym zawodnikiem, ale potencjał który w nim drzemie jest ogromny. W takich meczach jak ten dzisiejszy, powinien właśnie pokazywać go w pełni. A mówię tu o meczu, w którym nie będzie miał wielkich problemów z przedostawaniem się pod kosz, czy z rzucaniem z otwartych pozycji. Co by tu dużo mówić - Detroit jest po prostu kiepską ekipą w obronie. No ale żeby trochę bardziej wyjaśnić typ, to oczywiście nie tylko Rose te punkty ma zdobywać. Jest w niezłej formie Deng, jest Boozer, jest Noah. Także Brewer niczego sobie. W ostatnim meczu, nawet Lucas pokazał, że potrafi rzucać. To nic, że nie wyszedł im jeden mecz. Mi tylko szkoda było tego, że zagrali aż tak kiepsko. Nie myślałem, że taka ekipa może zagrać tak bardzo nieskutecznie i jak widać się myliłem. Ale Chicago to nie jest drużyna słaba, ba, to jedna z najlepszych ekip w stawce i dwa słabe mecze pod rząd to jest raczej niemożliwość. A żeby tylko podsumować, to skoro zagrali tragicznie przeciwko Atlancie rzucając im 94 punkty, to jeśli dziś zagrają dobrze, to ile rzucą Detroit?

 

A Pistons, hmm, no Pistons zdecydowanie zawodzą. To na pewno nie miało tak wyglądać. 2 zwycięstwa i 6 porażek na starcie, to za mało jak na tę drużynę. Szczególnie ostatnie występy i 3 potężne przegrane, to dowód na to, że jest źle. Z Bulls - można było się spodziewać, że ulegną, z Sixers - również, ale aż 23 punktami? I tyle samo mniej rzucili od NYK. Coś tu nie gra. I dlatego też nie sądzę, żeby dziś nagle się odrodzili. Może warto pokazać ich statystyki na wyjeździe: 3 przegrane, w każdym meczu co najmniej 11 punktów mniej od rywali, gra - beznadziejna. Statystyka to nie jest dobry powód, żeby wysnuwać jakiekolwiek wnioski, ale już obserwacja gry i owszem. Prawdę mówiąc, to widziałem tylko jeden mecz wyjazdowy Pistons - z Bostonem. No i potwierdza się wszystko co wyżej nadmieniłem. Grają po prostu bardzo słabo. Fakt, może już za dużo razy to napisałem, ale to w końcu na tej podstawie można cokolwiek twierdzić. Stąd też te moje rozważania.

 

Cóż, Chicago może nie rzuca po 120 punktów na mecz jak Miami, ale kiedy trzeba, to potrafią pokazać jak można skutecznie rzucać. Pistons najlepszej obrony nie ma, Byczki są podrażnieni, szczególnie Derrick. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rzucili co najmniej 98 punktów, choć sam uważam, że rzucą nieco ponad 100.

 

Chicago powyżej 97 @ 1,91 Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Golden State Warriors (+6) - Miami Heat

11.01.2012 04:30

Typ: 2

Kurs: 1,91

BUK Bwin

 

Dzisiejsza analiza będzie raczej krótka, ponieważ drużynę Miami charakteryzowałem już wielokrotnie i tylko ona jak dotąd, ani razu mnie nie zawiodła i tylko w typach z jej udziałem mam 100% skuteczność. Dziś moi faworyci sprawdzą się z Golden State Warriors, które spisuje się przeciętnie i jak dotąd wygrało tylko 2 spotkania z 8 w tym sezonie, formą dzisiejsi gospodarze na pewno także nie błyszczą przegrywając 5 ostatnich meczy. To wszystko sprawia iż fantastyczne w tym sezonie Miami które wygrało 8 z 9 spotkań, powinno wygrać i to kilkoma, jeśli nie kilkunastoma punktami, pod znakiem zapytania stoi występ Wadea, lecz po kontuzji w ostatnim meczu wrócił już LeBron który spisał się bardzo dobrze zdobywając 32 punkty. Podsumowując moją krótką analize chce zaznaczyć że Miami Heat nie przegrało jeszcze na wyjeździe w tym sezonie, więc nie widzę innego scenariusza niż wygrana Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wt 2012-01-10 20:00

EuroChellenge

EWE Baskets Oldenburg - Ventspils

typ-Oldenburg(-8,5)

kurs 1,85

Expekt

 

Rozpoczyna sie druga faza EuroChllenge,czyli zaplecza Euroligi.W spotkaniu,ktore wybralem zmierzy sie najlepsza lotewska druzyna,Ventspils z tegorocznym bilansem w rodzimej lidze 8-0 z aktualnie szostym zespolem niemieckiej Bundesligi Oldenburgiem (bilans w lidze 10-7).Jednak pucharowe zmagania to juz inna bajka,w pierwszej fazie grupowej EWE odnioslo komplet szesciu zwyciestw oczywiscie wygrywajac grupe.U siebie pewnie pokonywali;

Fuenlabrada 85-66

Bemaco SPU Nitra 88-79

Norrköping Dolphins 106-61

Jak widac przewaga na wlasnym parkiecie nie podlega dyskusji,w lidze niemieckiej,ktora niewatpliwie jest wiele silniejsza od lotewskiej rowniez dobrze sobie radza u siebie wygrywajac ostatnie dwa spotkania roznica 31 i 19pkt.

Ventspils mialo sporo trudniejsza droge do "last 16",w swojej grupie zajelo 2 miejsce glownie dzieki zwyciestwom na swoim podworku,bo z wyjazdami bylo juz gorzej,porazka 14pkt z ukrainskim Khimikiem,potem wygrana z outsiderem grupy Atomeromu,jedynie jednym oczkiem i na koniec porazka 14pkt z Novogrodem.

Ciezko ocenic jak poradza sobie w drugiej fazie rozgrywek,ale na pewno z punktu widzenia pierwszej jest spora szansa na wysokie zwyciestwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

11/1/12 4:30

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns

Typ: 1(-4AH)

Kurs: 1,50

Buk: Bet365

 

Im więcej spotkań NBA tym większy zamęt w głowie co wybrać aby dobrze trafić. Los Angeles Lakers po słabym początku sezonu kiedy to przegrali 2 mecze pod rząd u siebie z Chicago Bulls i na wyjeździe z Sacramento Kings. Od tego czasu Lakersi wygrali 6 spotkań i przegrali jeszcze dwa z Portland oraz Denver, dwa razy na wyjeździe. Lakersi u siebie wygrali 6 kolejnych meczów 5 razy wygrywając co najmniej 7 punktami(raz 3 z Denver). Phoenix Suns w tym czasie wygrali 4 razy w tym tylko raz na wyjeździe z New Orleans Hornets i 4 razy przegrali w tym 2 razy na wyjeździe z Oklahomą Thunder City(10 punktami) i Dallas Mavericks(9punktami). W poprzednim sezonie Lakersi wygrali ze Słońcami 3 razy i raz przegrali. A jak będzie teraz? Wg. mnie to spokojnie wygrają Lakersi bo nie mogą oni sobie pozwolić na kolejna porażkę bo i tak w tym sezonie porażek mają już aż 4 w 10 meczach gdy lider z Oklahomy ma ich tylko 2, mają więcej gwiazd które grają bardzo dobrze no i grają na własnym parkiecie - te fakty przemawiają za gospodarzami. Kurs na takie handi nadaje się akurat do dubelka bo typ powinien spokojnie wejść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

12/1/12 02:35

Spotkanie: Sas-Houston

Typ: Houston

Kurs: 3,4

Buk: Bet365

 

Dzis w nocy Rakiety przyjezdzaja do niepokonanej we wlasnej hali tym sezonie ekipy Spurs.San Antonio gralo wczoraj z Millwaukee gdzie przegrali tylko trzema punktami.Na dodatek SaS mialo bardzo dobry procent rzutow z gry az 60 gdzie dobre zawody grali Duncan,Blair i niespodziewanie Leonard ktory zagral chyba najlepszy mecz w karierze Nba 19pkt.W poprzednim meczu zas z Okc mieli 58% z rzutow za 3pkt co tez jest nie lada wyczynem z Nuggets tez mieli wysoki procent z gry tak wiec zastanawiam sie kiedy przyjdzie ich slabszy okres ...a moze dzis?Houston po 4 z rzedu porazkach wygrali wkoncu na wyjezdzie z Charlotte ale nie mieli za dobrej skutecznosci Lowry zawiodł wg mojej oceny stac go na wiecej.Wczesniej zas toczyli wyrowane mecz z Okc szczegolnie ten u siebie i z LA gdzie Kobe musial ciągnąc wozek jak zawsze.Houston ma bardzo mierny bilans na wyjezdzie 1-5 czas go wg mojej oceny troche podreperowac.Wg mnie dzis tacy zawodnicy jak Scola,Martin czy Lowry rzucą na tyle punktow ze wywiozą zwyciestwo z Spurs a Dalembert bedzie krolowal na tablicy bo gracze Sas wkoncu zaczną pudłowac.Mysle ze warto zaryzykowac na pierwszą porazke w tym sezonie na wlasnej hali Sas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śr 2012-01-11 20:30

Koszykówka > Włochy A1

SC Montegranaro - NGC Cantu

typ-2

kurs 1,65

Expekt

 

W pietnastej kolejce wloskiej ligi koszykowki zmierza sie 3 i 13 druzyna w tabeli.Gospodarze swoje 5 wygranych z 14 spotkan odniesli nad druzynami z dolnej czesci tabeli,ostatnio na wlasnym parkiecie ustapili ostatniej Siviglii 8 punktami i w tabeli spotkan u siebie zajmuja 3 pozycje od konca z bilansem 3-4.Dzis do Montegranaro zawita zespol mierzacy wysoko,znajdujacy sie w dobrej formie(ostatnio 3 wygrane) NGC Cantu.Zwlaszcza zwyciestwo nad wiceliderem Armani roznica 25pkt brzmi niezwykle przekonujaco,ponadto goscie to najlepsza defensywa w lidze na ten moment.Sadze ze w gazie sa w stanie wygrac to spotkanie z nie bedacymi w najwyzszej dyspozycji gospodarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

12/1/12 g. 1:00

Spotkanie: Toronto Raptors - Sacramento Kings

Typ: 1(-2,5)

Kurs: 1,70

Buk: BetGun

 

Gdy zobaczyłem kursy na ten pojedynek lekko się zdziwiłem bo Toronto Raptors gra teraz sporo lepiej od Sacramento. Raptorsi wygrali bowiem 4 mecze i przegrali 6 z czego 2 wygrali(z Minnesotą i Cleveland i 2 przegrali u siebie z Netsami i Indianą wynik dobry to co prawda nie jest ale lepszy od gości. Sacramento za to odniosło 3 zwycięstwa w 10 meczach ale wszystkie u siebie - na wyjeździe 4 porażki każda co najmniej 17 punktami gdy ich rywalami było Memphis Grizzlies, Denver Nuggets, Portland Trailblazers i Philadelphia 76ers. Jeśli zobaczymy historie spotkań to również faworyt jest jeden - Toronto bo ostatni raz Sacramento wygrało na ich terenie w 2004 roku, a później już tylko przegrywali aż 6 razy co najmniej 3 punktami i raz 1 punktem. Wyraźnym faworytem tego pojedynku jest więc Toronto i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo mniejszą liczbą niż 3 oczek będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.01.2012 19:00

PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk 55-62 :plus:

typ PBG Basket +10,5 pkt

kurs 1,77 :plus:

Betsafe

 

Bardzo ciekawy mecz się szykuje i tak duże faworyzowanie Energi uważam za spory prezent dla graczy. Faworytem oczywiście są goście, którzy w ostatniej kolejce rozbili Kotwice Kołobrzeg 95-63 ale przedtem przegrali 3 spotkania pod rząd w tym jedno na wyjeździe z Polpharma 78-76. W meczu tym nie zagra David Weaver, który dalej zmaga się z urazem stopy. Energa pod sam koniec roku złapała sporą zadyszkę ostatni mecz w PLK na wyjeździe wygrała 18 grudnia z kopciuszkiem ligi Sfinx Łódź. Oba zespoły grały ze sobą 5 listopada w Słupsku gospodarze wygrali ten mecz 82-63 a więc aż 19 punktami. Teraz musi być inaczej z paru powodów do gry wraca lider Poznaniaków Djordje Micić. mecz ten ma obejrzeć po raz pierwszy w historii Poznańskiej koszykówki komplet 4000 widzów. To powinno sprawić, że Ci zawodnicy będą zapierniczać w tym meczu znacznie więcej niż w każdym innym. Sami zawodnicy Energi podchodzą do meczu z respektem obawiając się Poznaniaków "Na papierze PBG Basket może nie ma super składu, ale trener Bogicević tak ustawił tych chłopaków, że grają naprawdę nieźle. Poznaniacy przede wszystkim dobrze realizują założenia taktyczne i trwają w swojej grze niezależnie od okoliczności. Bardzo trudno się gra przeciwko takim zespołom" mówi Paweł Kikowski, skrzydłowy Energi Czarnych. Dla tych kibiców będących w hali oba zespoły zapewne zrobią świetny spektakl rodem z NBA i sądzę, że o zwycięstwo Słupszczan będzie bardzo ciężko i różnica nie przekroczy 10 punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.01.2012 19:00

PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk

typ gospodarze ponizej 69,5pkt

kurs 1,85

willhill

 

Fajnie sie trafilo bo ja tez z tym spotkaniem co kraken,tylko zgoła odmienny typ mi chodzi po glowie.Mimo braku Weawera ja i tak upatruje w Energii sporego faworyta,nikt teraz nie opiera gry na jednym graczu.Energa to zespol mierzacy wysoko i mecze z takim rywalem trzeba wygrywac bo w gre wchodzi 3 miejsce w lidze,a wiec wiekszy konfort przed playoff.Faktem jest ze Czarni mieli slabszy okres na przelomie grudnia i stycznia ale zdaje sie ze kryzys juz zazegnany bo zwyciestwo z Kotwica roznica 32 pkt jak najbardziej przekonuje.Poznaniacy zas nie moga sie pochwalic zadnym wyczynem,na 5 ostatnich spotkan jedna wygrana,z kim? z Łodzia...dostarczycielami punktow,do tego przegrana w Warszawie...Co do spotkan na wlasnym parkiecie,dopiero 10 atak przy 3 w lidze obronie Slupczan na wyjazdach.W ostatnim meczu Poznaniacy rzucili tylko 64 oczka Anvilowi,ktory w tym sezonie w defensywie nie blyszczy Przewiduje dzis zwyciestwo gosci,moze nie handicapem ale na pewno po walce i nie sadze zeby padlo wiele pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba,koszykówka

Spotkanie: Memphis-New York

Mike Conley ( 0.5 ) punkty-Marc Gasol ( -0.5 ) punkty

typ:Conley +0,5pkt

kurs:1,85

buk:Betsson

 

Dzis kolejne spotkanie Nba pomiedzy Memphis a New York .Wybralem taki typ poniewaz Conley to dobrze rzucający gracz często ma dobre staty a na przeciwko niego zagra dzis przecietny Shumpert w tatmym sezonie przeciwko New York Mike zdobył az 20pkt i bardzo dobrze sobie radzil dzis mysle ze bedzie podobnie.Gasol zas ma na przeciwko sobie zdaje mi sie silnego i dobrego defensora Chandlera tak wiec mysle ze wiecej piłek powinno dostarczac sie na obwod niz do srodka .Gasol w tamtym sezonie przeciwko Ny zdobyl 12pkt.W poprzednich meczach Gasol przeciwko OKC zdobyl az 20pkt a Conley 15pkt zas przeciwko LA Marc zdobyl 2pkt a Mike 11pkt.Mysle ze warto zagrac ten bet .Ze stawką nie ma co szalec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

13/1/12 3:00

Spotkanie: Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers

Typ: 1(-5,5)

Kurs: 1,75

Buk: BetGun

 

Początkowo chciałem co prawda grac typ na to że liczba punktów i asyst w wykonaniu Marcina Gortata w meczu z Cleveland przekroczy 20,5 bo taka była granica ale w trakcie pisania została ona podniesiona do 22 i zrezygnowałem na rzecz tego typu :)

Co do buka to któryś raz już korzystam z jego oferty przy podawaniu typów na spotkania NBA bo wystawia bardzo fajne i wysokie kursy na pojedynki w porównaniu do innych buków, a tak jest też tym razem. Ale przejdźmy teraz do meczu: drużyna Marcina Gortata nie ma zbyt świetnych wyników w tym sezonie ale to z powodu słabego początku rundy bo już w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy gdy w 9 wygrali tylko 4 razy. Popularne Słońca te zwycięstwa odnosiły głównie w spotkaniach rozgrywanych u siebie(3 z 4 łącznie). 3 wygrane u siebie to 3 wygrane pod rząd i wszystkie wysokie bo z Millwaukee 109:93, 102:77 z Portland Trail Blazers oraz 102:91 z GSW. W ostatniej kolejce Phoenix przegrali z LAL na wyjeździe 16 punktami ale to głównie dzięki dużo słabszej 4 kwarcie którą przegrali aż 11 punktami. Cleveland zaś ugrał w 9 meczach również 4 zwycięstwa w tym 2 na wyjeździe przy 6 rozegranych spotkaniach. Na wyjeździe Cleveland pokonali Detroit Pistons oraz Minnesote Timberwolves, zaś ulegli Utah Jazz(113:105), Portland(98:78), Toronto(92:77) oraz Indianę(98:91). Więc jak widać - jeśli przegrywają to wysoko, czego w sumie oczekuję też dzisiaj. Patrząc na te statystyki wyłania nam się faworyt w postaci druzyny Phoenix Suns. Dodatkowo potwierdza to informacja że Słońca w 12 ostatnich spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi drużynami na własnym parkiecie wygrali aż 10 krotnie a gdyby została ustawiona granica handi na Sunsów -5,5 to 9 razy również górą byłyby Słońca, dlatego sądzę że Phoenix powinno dzisiejszej nocy wygrać i to z przewagą co najmniej 8 punktów na moje oko, bo Phoenix po prostu na to stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...