Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

USA: NBA

Minnesota Timberwolves(-7,5) - New York Knicks

12.02.2012 02:00

Typ:2

Kurs: 1,72

BUK: Pinnacle

 

Już dzisiaj w nocy zobaczymy mecz pomiędzy Minnesotą Timberwolves oraz New York Knicks. Gospodarze to 11 drużyna Konferencji Zachodniej, natomiast goście to 9 miejsce Konferencji Wschodniej. W swoim ostatnim meczu Minnesota przegrała z Dallas Maveric 97:104 natomiast Knicks wygrali 92:85,a największą niespodzianką tego sezonu NBA jest Jeremy Lin, 23-latek rzucił w piątkową noc 38 punktów przeciwko Kobe'mu Bryantowi i Los Angeles Lakers. Knics prowadzili od pierwszej kwarty i pewnie wygrali swoje spotkanie. Była to czwarta wygrana z rzędu drużyny z Nowego Jorku i uważam iż dzisiaj mają bardzo dużą szansę na uzyskanie dobrego wyniku, wiadomo iż u siebie Minnesota będzie bardzo dobrym przeciwnikiem, dlatego stawiam na Knicks z handicapem +7,5 i uważam iż jest to pewniak dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


USA: NBA

Minnesota Timberwolves - New York Knicks

typ Total Points for Jeremy Lin? over20.5 Punkty

kurs 2.020

buk Pinnacle

12.02.2012 02:00

 

No jak dla mnie panowie bet wieczoru bardzo fajny zakład wystawił pinna chyba chcą zbankrutować ?:mrgreen: jak dla mnie valu nic tylko grac. Krotka piłka młody chłopak z Tajwanu to prawdziwa rewelacja ostatnich dni mówią o nim chyba wszyscy, gra jak dla mnie genialnie bez jakiś kompleksów. całkowicie zdał egzamin to co wczoraj pokazał przeciwko LA to poezja magia. Mlody chłopak wybrany przez golden w drafcie oddany praktycznie za darmo do Knkcs, którzy podpisali z nim najmniejszy kontrakt z możliwych, czekał na swoja szanse i sie doczekał kontuzje plus pewne sprawy w ekipie spowodowały ze wypadło 2 wielkich gwiazdorów wydawało sie ze tak osłabiona drużyna zacznie przegrywać mecz za meczem a to proszę. Wychowanek Harvardu odmieniŁ oblicze zespołu nagle nowy joryk wygrywa i gra z fantazja polotem. Wracamy do meczu zapowiada sie ofensywny basket, oba zespoły lepiej sie czuja w ataku niz obronie za bardzo nie widzę kto by mial zatrzymać w ekipie lesnych wilkow Jeremego?Rubio hm nie sadze linia dla mnie niska.Ma rzut bardzo dobre penetrujące wejscie pod kosz rzut oka na staty Feb 10 vs. LAL W 92 - 85 39 13 - 23 2 - 4 10 - 13 1 3 4 7 2 0 6 1 38

Feb 08 @ WAS W 107 - 93 36 9 - 14 0 - 3 5 - 6 1 3 4 10 1 1 2 3 23

Feb 06 vs. UTA W 99 - 88 45 10 - 17 1 - 3 7 - 9 1 1 2 8 2 0 8 1 28

 

warto tez po grac panowie asysty z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA

Data i godzina: 12.02.2012, 01:30

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers

Typ: Philadelphia (-8)

Kurs: 2.10

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

W Cleveland znaczące osłabienia. Nie zagra najlepiej punktujący zawodnik drużyny czyli Irving. Poza tym Varejao ma problemy z nadgarstkiem, a to bardzo duża strata pod koszem. Prawdopodbnie nie wystąpi też Anthony Parker. Obie drużyny grają b2b. Phila przegrała dwa ostatnie spotkania na własnym terenie i ma cośdo udowodnienia swoim kibicom. Cavs przegrali w nocy z Milwaukee po ciężkim meczu zakończonym dogrywką. Oglądałem mecz Sixers z LAC tej nocy i muszę powiedzieć, że pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu 76ers. Dobra gra z przodu, niegorsza obrona i trudne pozycje rzutowe dla Klipsów, ale nie wytrwali w tym do końca i przegrali jednym oczkiem. Cleveland to trochę niższa półka, co oczywiście nie oznacza, że należy ich lekceważyć. Cavs potrafią zaskoczyć, ale z taki osłabieniami trudno im będzie coś zdziałać. U gości nie zagra Hawes, ale reszta jest do dyspozycji. Stawiam na ok. 10 punktową wygraną Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 12.02.2012 2:08

Spotkanie: Minnesota Timberwolves - New York Knicks

Typ: poniżej 204,5 punktów w meczu

Kurs: 1,44

Bukmacher: Bet365

 

Co najmniej 205 pkt. w meczu to sporo, a obie ekipy super ofensywne ostatnio nie są. Mecze New York ostatnio rzadko kiedy kończą się trzycyfrowym wynikiem którejś ze stron, a przekroczenie linii 204,5 pkt. zdarzyło im się ostatnio w meczu z Chicago Bulls, gdzie padło 207 pkt. Jeśli dobrze liczę, to tylko 6 spotkań Knicksów zakończyło się przekroczeniem tej linii, a jedno z nich dzięki dogrywce. Większość z tych spotkań było dość dawno temu, teraz Knicks w mojej ocenie lepiej spisują się w defensywie, co widać nie tylko w wynikach, ale też w ich grze.

W meczach Minnesoty pada troszkę więcej punktów, ale zdecydowana większość ich spotkań kończy się mniejszą liczbą punktów niż 204,5. Sądzę, że Knicks postawią dziś trudne warunki Minnesocie i dzięki poprawie w defensywie nie stracą trzycyfrowej liczby punktów, a sami ponad setki też raczej nie wrzucą. Kurs niski, ale nie spodziewam się tu tzw. "strzelnicy". Jak nie będzie dogrywki, to 200 pkt. nie powinni przekroczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA

Data i godzina: 13.02.2012, 03:00

Spotkanie: Golden State Warriors - Houston Rockets

Typ: Over 204,5 pkt

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Warriors należy do drużyn, które narzucają szybkie tempo gry. Trafiają średnio 99 pkt, a tracą 100,9 pkt per game. Ostatnie 4 spotkania GSW kończyły się wynikami: 101-109, 116-119, 114-106, 119-101 co daje nam 221,3 ppg. Jeśli chodzi o Rockets to ich statystyki pod tym względem są trochę niższe, ale 98,2 trafionych i 96 straconych pkt na mecz to też dużo. Rakiety kontynuują swoją podróż na zachodzie kraju. Jak dotąd maja passę 3 wygranych z rzędu gdzie trafiali co najmniej 96 oczek. Houston pokazuje, że nawet przy słabiej dysponowanym Martinie potrafią rzucać dużo punktów. U gospodarzy liczę na Ellisa i Curry'ego. Na pewno Lee dorzuci też swoje. W obydwu ekipach nie ma poważnych osłabień, podstawowi gracze są gotowi do gry. Liczę, że ten mecz będzie prowadzony na wysokich obrotach od pierwszego gwizdka. Trudno wytypować zwycięzcę tej rywalizacji i mecz będzie zacięty. W przypadku tych dwóch zespołów powinno to się przełozyć na znaczną ilość punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Minnesota Timberwolves - New York Knicks

typ Total Points for Jeremy Lin? over20.5 Punkty :minus:

kurs 2.020

buk Pinnacle

12.02.2012 02:00

 

No jak dla mnie panowie bet wieczoru bardzo fajny zakład wystawił pinna chyba chcą zbankrutować ?:Mr Green: jak dla mnie valu nic tylko grac. Krotka piłka młody chłopak z Tajwanu to prawdziwa rewelacja ostatnich dni mówią o nim chyba wszyscy, gra jak dla mnie genialnie bez jakiś kompleksów. całkowicie zdał egzamin to co wczoraj pokazał przeciwko LA to poezja magia. Mlody chłopak wybrany przez golden w drafcie oddany praktycznie za darmo do Knkcs, którzy podpisali z nim najmniejszy kontrakt z możliwych, czekał na swoja szanse i sie doczekał kontuzje plus pewne sprawy w ekipie spowodowały ze wypadło 2 wielkich gwiazdorów wydawało sie ze tak osłabiona drużyna zacznie przegrywać mecz za meczem a to proszę. Wychowanek Harvardu odmieniŁ oblicze zespołu nagle nowy joryk wygrywa i gra z fantazja polotem. Wracamy do meczu zapowiada sie ofensywny basket, oba zespoły lepiej sie czuja w ataku niz obronie za bardzo nie widzę kto by mial zatrzymać w ekipie lesnych wilkow Jeremego?Rubio hm nie sadze linia dla mnie niska.Ma rzut bardzo dobre penetrujące wejscie pod kosz rzut oka na staty Feb 10 vs. LAL W 92 - 85 39 13 - 23 2 - 4 10 - 13 1 3 4 7 2 0 6 1 38

Feb 08 @ WAS W 107 - 93 36 9 - 14 0 - 3 5 - 6 1 3 4 10 1 1 2 3 23

Feb 06 vs. UTA W 99 - 88 45 10 - 17 1 - 3 7 - 9 1 1 2 8 2 0 8 1 28

 

warto tez po grac panowie asysty z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.02.2012 18:00 Zjednoczona Liga VTB

Lietuvos Rytas - Asseco Prokom Gdynia 59-54 :plus:

typ Asseco Prokom +13,5 pkt

kurs 1,85 :plus:

Unibet

 

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo wysoki handicap biorąc pod uwagę fakt, że pierwsze spotkanie wygrała ekipa Tomasa Pacesasa 74-73. Ten mecz jest bardzo ważny dla Prokomu. Gdynianie muszą wygrać poniedziałkowe spotkanie, jeśli ciągle myślą o awansie z grupy B. A ostatnio są w świetnej formie widać, że dwu tygodniowa przerwa w rozgrywkach pozytywnie wpłyneła na mistrza Polski. Zwycięstwo z zespołem mistrza Czech Nymburk u siebie 77-66 i minimalna porażka z najlepszym zespołem w grupie CSKA Moscow w stolicy Rosji 86-81. W spotkaniu z Litwinami wystąpi testowany rozgrywający Quinton Day, reszta drużyny gotowa na mecz. W zespole z Wilna liderem jest Tyrese Rice w pierwszym meczu w Polsce rzucił 19 pkt, ale sam meczu nie wygra. Mistrzowie Polski wzmocnieni utalentowanym rozgrywającym mogą dzisiaj wygrać bo grają rewelacyjnie !! Zawodnicy z Litwy nie mieli tak dużo czasu na odpoczynek cały czas grają w lidze LKL gdzie 3 dni temu grali spotkanie z Klaipedą (91-85 wygrany wyjazd) Gdynianie jak już przegrywają mecz to bardzo wysoko liczę, że dziś od początku do końca nie odpuszczą bo sami wiedzą o co grają. linia wystawiona przez buków wysoka i szczerze wierze w zwycięstwo Gdynian, a w najgorszym wypadku w pokrycie tej linii 13,5 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Orlando Magic(-4,5) - Minnesota Timberwolves

14.02.2012 01:00

Typ:1

Kurs: 1,79

BUK: Pinnacle

 

Już w dzisiejszą noc będziemy mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy 6 drużyną Konferencji Wschodniej oraz 11 drużyną Konferencji Zachodniej. Drużyna Orlando spisuje się w tym sezonie całkiem dobrze, i w 27 spotkaniach odniosła 17 zwycięstw a w ostatnich 5 meczach wygrała 3 krotnie a 2 razy schodziła z parkietu pokonana ale dopiero po dogrywce. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania u siebie to nie tak dawno Magic pokonali u siebie mocne Miami Heat a w całym sezonie w 15 meczach na własnej hali wygrywali 9 razy. Natomiast goście z Minnesoty radzą sobie nieco słabiej i w 28 spotkaniach udało się im wygrać 13 razy. Szczególnie w ostatnich meczach radzą sobie nie specjalnie, przegrywając 3 ostatnie potyczki z New York Knicks, Dallas oraz przeciętnym Memphis na wyjeździe . Obie drużyny najprawdopodobniej wystąpią w najmocniejszych składach, dlatego uważam iż zdecydowanym faworytem są Orlando, a tym bardziej na własnej hali będą chcieli pokazać się świetnie. Jeśli zagrają tak jak w ostatnich 5 meczach to jestem przekonany iż wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko. Podsumowując stawiam na Orlando z małym minusikiem punktowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

14.02.2012 01:00

Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers

typ: Philadelphia 76ers -18,5

kurs: 3.40

buk: Bet365

 

Charlotte Bobcats to zdecydowanie najgorsza drużyna ligi NBA. Mają bilans 3 zwycięstw i 24 porażek i zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej. Nie wygrali oni od 14 spotkań, kiedy to ostatni raz pokonali Golden State Warriors. Całkiem odmiennie radzą sobie Sixers. Zajmują 3 miejsce w tej samej konferencji z bilansem 19 zwycięstw i 9 porażek. Swój ostatni mecz wygrali z Cleveland Cavaliers 99:84, przedtem przegrali jednak nieznacznie z Los Angeles Clippers 77:78 i San Antonio Spurs 90:100 czyli ekipami bardzo mocnymi. "Rysie" mają najsłabszy atak w lidze, a dziś spotkają się z drużyną, która znajduje się na 4 miejscu pod względem straconych punktów. Dodatkowo w Charlotte nie zagra dziś dwóch kluczowych zawodników: Gerald Henderson i D.J. Augustin. Warto dodać także, że oba zespoły już się spotkały i wtedy Phila wygrała 89:72, odpuszczając zdecydowanie ostatnią kwartę, którą przegrali 9 punktami. Nie sądzę, aby dziś gospodarze mogli rzucić więcej niż 75 punktów, a goście powinni tutaj wygrać około 20 punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, trzeba wrócić z rzetelnymi typami, bo się zrobiło nieciekawie wcześniej ;<

Na dobry początek:

 

 

New Orleans Hornets - Utah Jazz



Utah -5

 

 

Jeśli ma być dobry pick, to tylko i wyłącznie przy takich okolicznościach. Gospodarze - Hornets, nie należą do czołówki ligi, co możecie sprawdzić patrząc w tabelę - drugi, najgorszy bilans w NBA, a zdecydowanie najgorszy w konferencji zachodniej. Dzisiejszego meczu, nie mają prawa wygrać. Nie dlatego, że są najgorsi, ale dlatego, że nie mają dziś po prostu kim grać. Spotkają się z ekipą Jazzmanów. Nie jest to super mocna ekipa, ale na pewno wystarczająco solidna, żeby pokazać NOH, jak bardzo odstają od reszty ekip. Swoim skromnym zdaniem, to myślę, że Utah powinna dziś okropnie zlać ekipę z Nowego Orleanu.

 

No ale do rzeczy. Gospodarze grają bez Kamana - podstawowego centra tej ekipy. Bardzo wątpliwy jest występ Okafora - drugi center Hornets doznał kontuzji kostki i jego występ jest zagrożony do tego stopnia, że pozwolę sobie napisać, że dziś nie zagra. Dodatkowo od kilku dni pauzuje Jarret Jack - podstawowy rozgrywający. W obliczu tych absencji, do gry pozostaje tylko Eric Gordon - który jako jedyny jeszcze trzyma poziom. Ale i on jest dziś poza składem i ekipa Hornets będzie musiała sobie poradzić bez najlepszego strzelca. Poza tymi nieobecnościami, jest druga rzecz - gra całej drużyny. Hornets nikogo na kolana nie powalają i niestety nie radzą sobie praktycznie z nikim. Bilans 4-23 mówi dokładnie wszystko o tej drużynie. Dokładnie wszystko!

 

A po zwycięstwo przyjeżdża ekipa z Utah. Podobnie jak gospodarze, nie grają super koszykówki, ale przynajmniej wygrywają. No i wszyscy są zdrowi - Al Jefferson, Paul Milsap i Derren Favors. To główni punktujący i zbierający ekipy - 3 najważniejsze ogniwa w ekipie Jazzmanów. No i oczywiście obaj PG - Harris i Watson również w pełni sił. Utah zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie, ale na wyjazdach ich bilans nie jest aż taki tragiczny. 3W i 7L - mogło być lepiej, no ale dziś powinni sobie podreperować statystyki. Nie ma co dłużej się nad tą drużyną rozprawiać, bo też nie ma o czym. Po prostu - są lepsi od Hornets i ten mecz muszą wygrać. Przynajmniej ja innej możliwości nie widzę.

 

Handicap 5 punktów na korzyść Hornets zapewne nie przyda im się dziś wcale, bo myślę, że dostaną spokojnie 15 punktami. Ale dmuchając na zimne, dobry kurs na singla, wstajemy rano i jesteśmy uradowani z wygranej. Tyle o tym typie mogę napisać na zakończenie.

 

 

Utah -5 @ 1,91 Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA g. 2:00

Spotkanie: New Orleans Hornets - Utah Jazz

Typ: 2(-4,5)

Kurs: 1,92

Buk: Expekt

 

 

Expekt przyspał z kursem bo na ten mecz z handi wyższym o punkt się takiego kursu nie znajdzie. NOH w tym sezonie grają strasznie słabo czego efektem 4 zwycięstwa i aż 23 porażki, a u siebie 2 zwycięstwa i 14 porażek. Dodatkowo dzisiaj poważnie osłabieni brakiem m.in: Smitha, Gordona oraz Landry'ego. Utah Jazz prezentuję się w tym sezonie o dużo lepiej od rywali o czym świadczą wyniki 13 zwycięstw oraz 12 porażek, na wyjazdach co prawda słabo bo tylko 2 zwycięstwa i 7 porażek ale przy tak słabym rywalu i takim jego osłabieniu spokojnie powinno wystarczyć. Historia zdecydowanie na korzyść Utah którzy wygrali 14 z 18 ostatnich pojedynków. Myślę że spokojnie sobie dzisiejszej nocy Utah poradzi i wygra z rywalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina koszykowka nba 14.02 04-35

spotkanie Phoenix Suns u Golden State Warriors 14.02 04-35

typ Golden State Warriors-3.5

kurs 2.000

buk Pinnacle

analiza

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie ekipa Gortata wybiera sie na bardzo trudny teren. U siebie na własnym parkiecie w Oracle arena wojownicy sa niezwykle groźni jak złapią swoj rytm podtrawia ograć chyba każda ekipe. W świetnej formie sa liderzy zespołu odpowiedzialni za rozgrywanie i rzucanie kluczowych punkt-tow Monta Ellis średnia z 3 ostatnich meczy 31,666 Stephen Curry średnia 22,Gra słońc opiera sie na bardzo dobrej współpracy Nesha z Marcinem, dzisiaj naszemu środkowemu bedzie trudno o punkty. Moim zdanie David Lee również bardzo dobra forma jest bardzo groźnym zawodnikiem, ktory ograniczy poczynania naszego zawodnika.Obie ekipy ostatnio w dobrej formie- wojownicy 2 zwycięstwa z rzędu bardzo wysoko w statach 3 ekipa pod względem zdobywanych pkt polecam typkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA g.4:30

Spotkanie: LA Lakers - Atlanta Hawks

Typ: 1(-5,5)

Kurs: 1,94

Buk: Pinnacle

 

 

Lakersi jak zwykle uważani są za faworytów rozgrywek, jednak w tym roku specjalnie nie zachwycają. Wygrali bowiem 16 razy a przegrali aż 12, spowodowane jest to głównie fatalnymi wyjazdami gdzie wygrali jedynie 5 razy i przegrali aż 10 razy. U siebie Lakersi przyzwoicie bo na 13 spotkań 11 wygranych i tylko 2 porażki, na własnym parkiecie potrafią wygrywać wysoko jak z Charlotte Bobcats 106:73. Szczególnie teraz powinni byc zmobilizowani bo po 6 wyjazdach wracają do własnej hali. Hawksi mają co prawda bilans lepszy od Lakersów bo wygrali 18 spotkań i przegrali 10, a na wyjazdach wygrali 9 spotkań gdy przegrali 5, ale i tak nie sądzę aby dzisiaj w nocy byli w stanie ugrać korzystny wynik na parkiecie rywali. Ostatni raz Hawks na parkiecie Lakers wygrało w sezonie 2005/2006 114:110, od tego czasu przegrali 5 spotkania za każdym razem liczbą oczek większą niż 6, dzisiaj wg. mnie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina koszykowka nba 14.02 04-35

spotkanie Phoenix Suns u Golden State Warriors 14.02 04-35

typ Golden State Warriors-3.5 :plus:

kurs 2.000

buk Pinnacle

analiza

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie ekipa Gortata wybiera sie na bardzo trudny teren. U siebie na własnym parkiecie w Oracle arena wojownicy sa niezwykle groźni jak złapią swoj rytm podtrawia ograć chyba każda ekipe. W świetnej formie sa liderzy zespołu odpowiedzialni za rozgrywanie i rzucanie kluczowych punkt-tow Monta Ellis średnia z 3 ostatnich meczy 31,666 Stephen Curry średnia 22,Gra słońc opiera sie na bardzo dobrej współpracy Nesha z Marcinem, dzisiaj naszemu środkowemu bedzie trudno o punkty. Moim zdanie David Lee również bardzo dobra forma jest bardzo groźnym zawodnikiem, ktory ograniczy poczynania naszego zawodnika.Obie ekipy ostatnio w dobrej formie- wojownicy 2 zwycięstwa z rzędu bardzo wysoko w statach 3 ekipa pod względem zdobywanych pkt polecam typkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.02.2012 20:00 Polish Cup

Turow Zgorzelec - Asseco Prokom 85-70 :plus:

typ Turów Zgorzelec -3,5

kurs 1,88 :plus:

Pinnacle

 

Takie zakłady się zdarzają trochę spóźniłem się z odszukaniem tego ale kurs jak i ryzyko wydaje mi się tutaj bardzo fajne. Asseco Prokom dopiero co zagrał mecz na Litwie z Lietuvos Rytas przegranym 59-54. Mecz odbył się w poniedziałek. Mecz całkiem niezły w wykonaniu polskiego zespołu ze świetnej strony pokazał się Blassingame 19 i Motiejunas 10. Według mnie najsłabiej zagrał Zamoyski w drugiej kwarcie zaczynając akcje Prokomu dwa razy pod rząd stracił piłkę przy wyprowadzaniu akcji. Skuteczność żadna pod sam koniec meczu fajną akcje zrobił zdobywając 2 punkty. Słabo wyglądał również Frasunkiewicz, który nie nadążał za akcjami. Debiut Daya też nie powalił (nie chce mi się tego sprawdzać ale chyba wszystkie 4 punkty zdobył z rzutów osobistych)

Turów Zgorzelec natomiast kończy lige wysokim i pewnym zwycięstwem z Polpharma Starogard Gdański 103-80 pozwoliło im to ukończyć rozgrywki na drugim miejscu 24 mecze 17-7. Czy brakło tak dużo do wygrania pierwszej fazy ? Oczywiście nie w decydującym meczu rozegranym 28 stycznia okazali się minimalnie gorsi od Trefla Sopot przegrywając ostatecznie u siebie 86-87. Wydaje mi się, że ta porażka teraz wyjdzie im na dobre bo chcą pokonać zespół z Trójmiasta. Fajna okazja bo przyjeżdża Prokom, którego chce ograć cała liga. Trochę dziwne jest to, że mistrz kraju nie gra w kraju ale to polska koszykówka więc dziwne i wydawać by się mogło nie logiczne decyzje tutaj zapadają. Szkoda, że już dziś Prokom nie został mistrzem tylko musi o niego grać !!

A tak teraz na poważnie to z oficjalnej strony klubu informacja

"Na pokładzie samolotu do Wrocławia zabrakło Jerela Blassingame'a i Donatasa Motiejunasa, liderów Asseco Prokomu Gdynia.

- Prosiliśmy zarówno ligę jak i Turów o przełożenie meczu na czwartek. Kiedy jednak nie zgodzili się oni na to, postanowiliśmy dać odpocząć naszym liderom. Nie możemy narażać ich na zbytnie obciążenie fizyczne, przed najważniejszymi meczami sezonu - powiedział na łamach Gazety Wyborczej Tomas Pacesas, trener Asseco Prokomu Gdynia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA

Data i godzina: 16.02.2012, 04:00

Spotkanie: Golden State Warriors - Portland Trailblazers

Typ: GSW (-6)

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Warriors są on fire. Passa trzech zwycięstw z rzędu w tym dwa ostatnie na własnym terenie z Rockets i Suns. Ellis, Lee i Curry nie zawodzą. David Lee zagrał ostatnio dobry mecz z Phoenix (28-12-3). W ogóle ten gość ma mocny sezon i oby tak dalej. Curry miał kłopoty z kostką w spotkaniu z Suns, ale dzisiaj powinien wystąpić. Ostatnie 5 potyczek GSW na home court to 4 wygrane i porażka po zaciętym meczu z Oklahomą. Jeśli chodzi o Blazers to jest to drużyna własnego terenu. Away mają bilans 4-10 z czego w ostatnich 5 rozgrywkach zwycięstwo tylko nad Szerszeniami, którzy jak wiadomo okrojeni kontuzjami. Przede wszystkim nie zagra tej nocy Aldridge czyli główny punktujący zespołu z Portland. Z Wizards zagrał tylko 2 minuty, bo zwichnął kostkę. Jak wiadomo mecz skończył się zaskakującym zwycięstwem Washington. LeMarcus to poważne osłabienie, bo kto tam inny ma punktować? Batum mocno zagrał z Wash (33 pkt), ale to raczej jednorazowy wyskok. Pewnie dołoży coś Wallace, ale on z Batumem grali ponad 40 min tej nocy i będzie im ciężko. Portland do tego gra b2b po szybkim meczu z Wash co też na pewno wpłynie na ich postawę. Wydaje mi się, że GSW wygra ten pojedynek, a to skromne handi nie powinno być problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 16/2/12 g. 2:00

Koszykóka, NBA

Spotkanie: Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets

Typ: 1(-8,5)

Kurs: 1,85

Buk: Pinnacle Sports

 

Na dzień dzisiejszy w oko wpadł mi takowy typ. Gospodarze po dwóch domowych porażkach mogliby wreszcie wygrać bo możliwości mają. W tym sezonie na 28 spotkań wygrali 12 razy a przegrali 6 krotnie. Większość zwycięstw oczywiście odnieśli u siebie bo 7 razy( 5 razy co najmniej 8 punktami) i 6 razy przegrali. Co prawda bilans ten nie zachwyca ale jak na średniaka jest przyzwoity. Hornets za to jest najsłabszą ekipą Zachodniej Konferencji. Ledwie 5 zwycięstw w 28 meczach. Na wyjazdach tylko 2 wygrane przy 9 porażkach i to te porażki(a dokładnie ich 6) wyższe bo np. 10 punktami i wyżej. Jeśli przeanalizujemy formę tych drużyn to wypada ona na korzysc Milwaukee Bucks które wygrało 5 razy i 5 razy przegrało gdy w tym czasie New Orleans Hornest przegrali 8 spotkań i wygrali tylko 2. Jeszcze dodatkowo do tego spotkania przystępują osłabieni brakiem m.in. Foye, Blake oraz Jordana. uważam że gospodarze śmiało dzisiaj powinno pokonac z handi rywali i taki też jest mój pewniak na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

17.02.2012 04:30

Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers

Typ: 2

Kurs: 1.79

Buk: Betfair

 

Dla obu zespołow bedzie to mecz z kategorii back 2 back. Z tym, ze Clippers zaliczyli ostrzejszy trening, wygrywajac z Wizards 102-84, natomiast Blazers wyszarpali zwyciestwo 93-91 w Golden State.

Jak wiadomo Blazers graja bez Odena, teraz posypał się im jeszcze ich franchise player- LaMarcus Aldridge- który doznał skręcenia kostki. Jego status na dzisiejszy mecz jest "doubtful".

Więc Pionierom na starcie z potężnym i atletycznym frouncourtem Clippers, zostają weterani Camby i Kurt Thomas. Dobrzy ale już wiekowi obrońcy.

Po stronie LAC mamy niejakiego Blake Griffina, Kenyona Martina, DeAndre Jordana i Reggiego Evansa. Miazga!

Ekipa z LA musiała na nowo ułożyć sobie rotacje po stracie na cały sezon Billupsa, i wydaje sie, ze całkiem dobrze im to wyszło.

Startowy backcourt tworza Paul i Foye a zmienia ich na pozycjach 1-2, wchodzacy z ławki Mo Williams.

Głebia składu i atletyzm przemawiają za Clippers i choć Blazers grają przeważnie świetnie w swojej hali, to jednak sily LAC nie bedą w stanie odeprzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

17.02.2012 02:00

Bulls - Celtics

Typ: Chicago zdobędzie od 91 do 99pkt (włączając 91 lub 99)

Kurs: 2.80

Buk: Sportingbet

Analiza: Bulls w tym sezonie na swoim parkiecie przegrali tylko raz z Pacers 90-95, Tak to wygrali 10 spotkań. Rzucali przy tym średnio 97 pkt na mecz. Celtics sa w tym sezonie 15-13, na wyjazdach grają słabo bo 4-5, tracili na wyjazdach srednio 95 pkt na mecz. Bulls u siebie rzucali w tym sezonie na 11 meczy w tym przedziale punktowym tylko 2 razy, Celtics tracili na wyjazdach w tym przedziale 91-99 pkt 3 razy. Bulls z ekipami o wolnej grze i dobrej obronie nie rzucają dużo jednak na 10 ostatnich meczy rzucali średnio 99 punktów. Dziś znowu może zabraknać Rose'a więc nie przewiduję tutaj ponad 100 piunktów gospodarzy. Wydaje mi się ze przy tym kursie warto zagrać. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka,nba

Spotkanie: Indiana-New Jersey

Typ: Indiana od 3-6pkt

Kurs6,0

Buk: Bet365

 

Dzis w nocy spotykaja sie druzyny ktore maja ostatnio fatalną serie porazek czyli Pacerss i Jersey.W indianie dwoch czolowych graczy ktorzy maja kontuzje czyli Danny Grannger i George Hill .Ostatnie mecze to serie Pacers odpowiednio przegrywane mecze z :Cavs,Miami,Denver ,Miski czy Atlanta zas NJ przegrywalo z miskami,Sas,detroit x2 ,chicago.Wiec uwazam ze indiana miala lepszych rywali na rozkladzie jeszcze grajac w oslabieniu dotrzymywala walki z czolowymi ekipami.To moze byc ekipa objawienie w tym sezonie.Mysle jednak ze dzis Derona nie powstrzymaja a wynik bedzie oscylowal w granicach remisu a Indiana przechyli w koncowych minutach szale zwyciestwa na swoja korzysc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

18.02.2012 01:30

Detroit Pistons - Sacramento Kings

Typ: 2

Kurs: 2.44

Buk: Betfair

 

Pojedynek jednych z najslabszych druzyn w lidze. Pistons osiągają ostatnio lepsze wyniki, ale jest to raczej spowodowane korzystnym kalendarzem w lutym: m.in. 3 mecze z New Jersey. Sacto po zmianie trenera też grają ciut lepiej.

Detroit grają bardzo nierówno, np: potrafią ograć Boston w jego hali, po blowoucie od Washingtonu u siebie, dzień wcześniej.

Tłoki mają bardzo młody skład i takie wahania formy będą im się zdarzać do konca sezonu. Dziś ekipa z Motor City bedzie faworytem, podobnie jak 3 dni temu z Wizards, ale gospodarze nie lubią przystepować do meczu jako faworyt. Młodzi zawodnicy Pistons z taką presją sobie nie radzą, wolą uchodzić za underdogów i ewentualnie sprawić jakąś niespodziankę, zaskakując teoretycznego faworyta.

Kings są w trasie po Wschodnim Wybrzeżu. Powinniśmy obejrzeć ciekawy pojedynek na pozycjach centra: Monroe i Cousins- ten sam draft, oraz rywalizację dwóch atletycznych combo guardów: Stuckeya i Evansa.

Własna hala nie jest niestety żadnym atutem Pistons, którzy wygrali w Palace zaledwie 6 na 16 meczów. Pałac wypełnia się zazwyczaj trochę więcej niż w połowie i dzis powinno byc podobnie, bo Kings nie są drużyną, która działa jak magnes na fanów.

Sytuacja kadrowa w obu zespołach jest jasna i klarowna: nikt nie pauzuje. W Detroit nie gra co prawda Charlie Villanueva, ale jest to akurat wzmocnienie Detroit.

To spotkanie to nie jest żaden super pewniak, raczej przeczucie, że Tłoki po dobrym meczu znów zawiodą będąc faworytem. Kibice Pistons już się do tego w ostatnich sezonach przyzwyczaili i jeśli Kings wygrają, nikt z fanów Detroit w szoku nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Chicago Bulls(-12,5) - New Jersey Nets

18.02.2012 22:00

Typ:1

Kurs: 2,10

BUK: Pinnacle

 

Już dzisiaj wieczorem zobaczymy spotkanie pomiędzy liderem Konferencji Wschodniej Chicago Bulls oraz z będącym na 13 miejscu New Jersey Nets. Byki w ostatnich spotkaniach spisują się dobrze, co prawda zdarzyła im się porażka nie dawno z Bostonem ale uważam iż był to tylko drobny wypadek przy pracy. Netsi natomiast grają ostatnio tragicznie, a ostatnie zwycięstwo zanotowali 28 stycznia z Clevland, od tamtego czasu tylko przegrywają. Obie drużyny spotkały się już 24 stycznia, również w Chicago i wtedy Byki wygrały 110:95 czyli 15 punktami, mam nadzieję iż również dziś Byki wygrają przynajmniej 13 punktami bo właśnie tyle przewagi potrzebuje aby typ był trafiony. Warto dziś po takim kursie zaryzykować właśnie taki typ ponieważ Netsi moim zdaniem są w dużym dołku formy a parkiet w Chicago to na pewno nie jest dla nich najlepsze miejsce do podniesienia się z kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

19.02.2012 19:00

New York Knicks - Dallas Mavericks

Typ: 2

Kurs: 1.78

Buk: Betfair

 

Obie druzyny sa w ostatnich dziesieciu spotkaniach 7-3. Jednak Mavs maja serie 6 wygranych z rzedu, natomiast Knicks przegrali ostatnio niespodziewanie z Nowym Orleanem u siebie.

Dallas wyraznie poprawili swoja gre po niemrawym poczatku sezonu, przede wszystkim Dirk Nowitzki chyba juz odzyskal juz swoj dobry rytm. Dobrze zgrali sie tez z zespolem West, Carter i Odom, ktorzy zastapili Bareę, Chandlera i Butlera.

New York wydawali sie do niedawna druzyna, ktora nie ma szans na play offy, ale nowa nadzieje dal im LIN, wyciagniety przez D'Antoniego jak królik z kapelusza.

Sensacyjny azjata nakreca gre Knicks, notujac swietne indywidualne wystepy. Problemem jest jednak ogromna ilosc strat jakie generuje, a z tak doswiadczonym zespolem jak Mavs, to moze skonczyc sie tragicznie.

Wsrod gospodarzy nie zagra Melo Anthony, goscie nie beda mogli skorzystac z uslug Delonte Westa.

Przeciwko swoim bylym kolegom zagra Chandler, ktory byl niezwykle waznym ogniwem w zeszlorocznej mistrzowskiej ekipie z Teksasu. W Knicks nie zagra dzis rowniez nowo pozyskany J.R Smith, ktory musi odbyc z zespolem kilka wspolnych treningow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba,koszykówka

Spotkanie: Utah-Sas

Typ: Utah od 3-6pkt

Kurs:6,5

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzis w nocy Jazzmani bedą podejmowac San Antonio .Ostatnie spotkania dla Jazz to schyłki gry dobrej i gry z rywalami z dolnej półki co z nimi powinni wygrac m.in porazka z Noh czy Wizards .Dzis myssle ze bedą podwojnie zmotywowani z silnym rywalem.Sas ostatnio kapitalna seria wygrywaja mecz za meczem ale wygrywali z rywalami tej nie co słabszymi dopiero ostatnie spotkanie z Clipperss pokazało ze SaS jesli dobrego rywala bedzie miala w pierwszej runidzie powinna go przejsc .W ostatnim meczu Sas byla dogrywka a kapitalne zawody wtedy rozgrywał Parker (30pkt).Utah zas po klęsce u Rakiet bedzie sie chciala zrehabilitowac (tylko 35% z rzutow za 3pkt)Jazzmani u siebie powinni dobrze bronic a co za tym idzie bedzie dobry diffense u ubu zespołow i wyrownana walka do koncowych minut .Licze na kilku punktowe zwyciestwo ekipy Jazz ,nie zdziwie sie jak by byla dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba,koszykówka

Spotkanie: Golden State - LA Clippers

Typ: Over 197.5

kurs 1.952

Bukmacher: pinnaclesports.com

Analiza:

Skupie sie głównie na meczu wojowników, bo tutaj widzę szanse niezłego zarobku po bardzo fajnych kursach.Over to myślę ze na dużym luzie. Obie ekipy rzucają bardzo dużo pkt i raczej spokojnie każdy zespól powinien przekroczyć granice 100pkt.Golden u siebie to na prawdę bardzo groźny zespól. Jasne wszystko zależy od skuteczności głownie 2 graczy, którzy prowadza gre wojowników. Maja na nia największy wpływ kierują ja i chyba sa najbardziej nieobliczalni, podtrawia zaliczyć fantastyczny mecz jak i pudłować- odpalać trojki nie miłosiernie. Mam na myśli Ellisa 22.0pkt średnio na mecz, Curryego ale jest jeszcze najrówniejszy zawodnik dla mnie w ekipie gospodarzy David Lee 9 średnia zbiorki na mecz plus 19.0pkt na mecz.Robi wrażenie dzisiaj będzie miał nie lada przeprawę pod koszami z dwójka Griffin Jordan.Oba zespoły stawiają na atak szybki, dużo rzutów szybkie akcje kontry i myślę ze dzisiaj będzie podobnie. Golden miewa przeciętne żeby nie powiedzieć słabe 1 kwarty ale jak złapią rana to podtrawia pojechać chyba z kazda drożyną.Jak na razie grali raz i dość pewnie wysoka wygrała ekipa z LA ,a wiec pora na rewanż.Rzut oka na staty Golden 4 ekipa ligi pod wzgledem zdobywanych pkt 98,79 tracą 100,71 6 pozycja L.A. Clippers 97,76 do 94,97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

22.02.2012 01:00

Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons

Typ: 2

Kurs: 2.12

Buk: Betfair

 

Mecz dwóch zespołow z Central Division. Oba o play offs raczej marzyc co nie mają, ale czasem dają swoim kibicom trochę radości pojedynczymi wygranymi, nawet nad teoretycznie silniejszymi drużynami.

Ostatnio trochę więcej szczescia przysparzaja swoim fanom Tłoki z Detroit, ktorzy po kiepskim starcie sezonu, w lutym graja dobrze. Początkowo przypisaywałem to, w miare korzystnemu kalendarzowi, ale widac tez znaczna poprawe samej gry.

Pistons awansowali na 13 pozycje w lidze pod wzgledem defensywy i szczegolnie tutaj pojawil sie widoczny postep. Wiecej zbiórek i blokow, wiecej punktow z szybkiego ataku. A co za tym idzie i w koncu wieksze zdobycze punktowe ogolnie, w czym Pistons bardzo odstawali od wszystkich druzyn w lidze.

Widać, że koncepcja gry trenera Franka w końcu zaczyna przynosić efekty. W Detroit ustabilizowała się też w końcu rotacja, z czym były w ostatnich latach ogromne problemy, to też zasługa coacha.

Ostatnie dobre wyniki to m.in. zasługa eksplozji formy Rodneya Stuckeya, który wychodzi w pierwszej piątce, tworząc backcourt z pierwszoroczniakiem Knightem.

Stuck bardzo czesto dostaje sie na linie rzutow wolnych i nie potrzebuje wielu rzutow z gry, by zdobywac punkty. Te oddaja za to Monroe- rewelacyjny drugoroczniak z Georgetown, weteran Tay Prince czy przepłacony rezerwowy Ben Gordon.

Przebłyski dużego talentu pokazuje tez Brandon Knight, ale gra bardzo nierowno. Pozycje silnego skrzydłowego zagarnal ostatnio Jason Maxiell, który po zrzuceniu zbednych kilogramów pokazał kibicom, ze ma szyje, w co wielu fanów wątpiło.

Nie jest to czysty talent, ale daje solidną obronę i straszy blokiem. Do rotacji powraca też po kontuzji Will Bynum.

Pistons zaczynają w końcu przypominać zespół z NBA.

Cleveland mają lepszy bilans od ekipy z Motown, ale niedługo może sie to zmienić.

Wykluczony z gry jest Anderson Varejao, status Anthonego Parkera jest "doubtful" a Daniela Gibsona "day to day".

Ciekay pojedynek powinien rozegrac sie na pozycji rozgrywajacego, gdzie zmierza sie dwaj pierwszoroczniacy, wybrany z jedynką Irving i Knight.

Oprócz niego w Cavs startują weteran Jamison, Casspi, Gee i Erden. Moim zdaniem to najslabszy zestaw starterow w calej lidze.

Za to dobre zmiany daja Sessions i Thompson.

Cavs to mniej utalentowana druzyna od Detroit, w dodatku dzis jeszcze oslabiona. Pistons sa na fali i powinni wywiezc wygrana z pobliskiego Ohio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Indiana Pacers - New Orleans Hornets

Bukmacher: Betsafe

Typ: Over 180.0

Kurs: 1,91

Czas rozpoczęcia: 1:00

Analiza:

Jutro o godzinie 1:00 w nocy dojdzie do pojedynku pomiędzy Indianą, a Szerszeniami. Dość ciekawe i warte moim zagrania są linie na over punktowy w meczu, bo są bardzo niskie, główna linia u większości bukmacherów wynosi ok. 180 punktów. Myślę że ta linia zostanie w tym meczu spokojnie przekroczona. Szerszenie w swojej konferencji mają najgorszy bilans, na 31 meczy tylko 7 wygranych, ale w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy, i przegrali 2 ale było to z OKC i Portland, więc progres formy na pewno jest. Co do ostatniego meczu z wspomnianą Oklahomą, jak pisałem Hornets przegrali ten mecz, ale rzucili jednej z najlepszych ekip 93 punkty i to na wyjeździe.

 

Jeśli chodzi o Indianę, to na ostanie 10 meczy linia 180 punktów była przekraczana aż 9 razy!

 

Myślę że ważne jest także to, że w ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami, aż 9 razy przekraczana była linia 180 punktów, a ostatnim meczem w którym nie padł ten over, był mecz który odbył się w październiku 2008 roku, a i tak zabrakło w nim do linii 180 punktów jedynie 4 oczek. Średnia punktowa z 10 ostatnich meczy, między tymi drużynami wynosi aż 198,3 punktów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba,koszykówka

Spotkanie: Golden State - LA Clippers

Typ: Over 197.5 :plus:

kurs 1.952

Bukmacher: pinnaclesports.com

Analiza:

Skupie sie głównie na meczu wojowników, bo tutaj widzę szanse niezłego zarobku po bardzo fajnych kursach.Over to myślę ze na dużym luzie. Obie ekipy rzucają bardzo dużo pkt i raczej spokojnie każdy zespól powinien przekroczyć granice 100pkt.Golden u siebie to na prawdę bardzo groźny zespól. Jasne wszystko zależy od skuteczności głownie 2 graczy, którzy prowadza gre wojowników. Maja na nia największy wpływ kierują ja i chyba sa najbardziej nieobliczalni, podtrawia zaliczyć fantastyczny mecz jak i pudłować- odpalać trojki nie miłosiernie. Mam na myśli Ellisa 22.0pkt średnio na mecz, Curryego ale jest jeszcze najrówniejszy zawodnik dla mnie w ekipie gospodarzy David Lee 9 średnia zbiorki na mecz plus 19.0pkt na mecz.Robi wrażenie dzisiaj będzie miał nie lada przeprawę pod koszami z dwójka Griffin Jordan.Oba zespoły stawiają na atak szybki, dużo rzutów szybkie akcje kontry i myślę ze dzisiaj będzie podobnie. Golden miewa przeciętne żeby nie powiedzieć słabe 1 kwarty ale jak złapią rana to podtrawia pojechać chyba z kazda drożyną.Jak na razie grali raz i dość pewnie wysoka wygrała ekipa z LA ,a wiec pora na rewanż.Rzut oka na staty Golden 4 ekipa ligi pod wzgledem zdobywanych pkt 98,79 tracą 100,71 6 pozycja L.A. Clippers 97,76 do 94,97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina koszykowka nba

spotkanie Portland Trail Blazers San Antonio Spurs

data 22.02.04-00

typ San Antonio Spurs +4

kurs 2.000

buk Pinnacle

 

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dzisiejszej sesji z najlepsza koszykówka jaka jest nba.Bardzo ciekawy zakład z hendi wystawił pinna i za parę drobnych można spróbować po grac w stronę ostróg. Dlaczego lekkim faworytem tego spotkania sa gospodarze, ekipa świetlistych smog na własnym parkiecie bardzo groźna, ale oba zespoły maja swoje problemy kadrowe. Maja za soba bardzo trudne wczorajsze gry i nie wiadomo jak zachowają sie poszczególni zawodnicy a granie na portlad po win po kursie w granicach 1,6 mysle ze nie warte ryzyka.Raz bardzo ważny argument świetna forma gości sa hot jak nic seria 10-0 musi robić wrażenie plus wysoka wygrana w 1 spotkaniu u siebie, Daje drużynie bardzo duża pewność siebie. Dużym plusem dla mnie jest lepsza ławka w ekipie gosci plus duże zgranie bardzo doświadczonej ekipy jaka jest SAS,gdzie te pkt ładnie sie rozkładają. Pewnie zobaczymy bardzo twarde wyrównane spotkanie i właśnie zadecyduje ławka plus forma fizyczna.Wczorajszej nocy Blazers zostali zdemolowanie przez LA w 1 kwarcie, ktora zdecydowanie ustawiła gre i losy meczu. Potem jednak gra wyrównała sie i do jakiegoś pogromu nie doszło, natomiast goście od początku do końca mieli twarda przeprawę w stolicy stanu mormonów ogrywając w samej końcówce jezmenow .Zaden wynik mnie w tym meczu nie zdziwi moze gospodarze zrewanżują sie gościa i wygrają w Rose Garden, ale myślę ze nie wiecej niz 4pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina koszykowka nba

spotkanie Portland Trail Blazers San Antonio Spurs

data 22.02.04-00

typ San Antonio Spurs +4 :minus:

kurs 2.000

buk Pinnacle

 

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dzisiejszej sesji z najlepsza koszykówka jaka jest nba.Bardzo ciekawy zakład z hendi wystawił pinna i za parę drobnych można spróbować po grac w stronę ostróg. Dlaczego lekkim faworytem tego spotkania sa gospodarze, ekipa świetlistych smog na własnym parkiecie bardzo groźna, ale oba zespoły maja swoje problemy kadrowe. Maja za soba bardzo trudne wczorajsze gry i nie wiadomo jak zachowają sie poszczególni zawodnicy a granie na portlad po win po kursie w granicach 1,6 mysle ze nie warte ryzyka.Raz bardzo ważny argument świetna forma gości sa hot jak nic seria 10-0 musi robić wrażenie plus wysoka wygrana w 1 spotkaniu u siebie, Daje drużynie bardzo duża pewność siebie. Dużym plusem dla mnie jest lepsza ławka w ekipie gosci plus duże zgranie bardzo doświadczonej ekipy jaka jest SAS,gdzie te pkt ładnie sie rozkładają. Pewnie zobaczymy bardzo twarde wyrównane spotkanie i właśnie zadecyduje ławka plus forma fizyczna.Wczorajszej nocy Blazers zostali zdemolowanie przez LA w 1 kwarcie, ktora zdecydowanie ustawiła gre i losy meczu. Potem jednak gra wyrównała sie i do jakiegoś pogromu nie doszło, natomiast goście od początku do końca mieli twarda przeprawę w stolicy stanu mormonów ogrywając w samej końcówce jezmenow .Zaden wynik mnie w tym meczu nie zdziwi moze gospodarze zrewanżują sie gościa i wygrają w Rose Garden, ale myślę ze nie wiecej niz 4pkt

trzeba bylo czekać na wiesci z bloga do konca bez Parkera i Dancana bez radni i tak rzucili dużo pkt jak na takie osłabienia :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...