Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi


ORL.pngvs.HOU.png

 

Orlando Magic - Houston Rockets -4,5 Orlando @1,91 Tobet

:t:

 

Dzisiaj w nocy kolejne spotkania w NBA, już nie tak ciekawe jak wczoraj.Dla polskiego kibica najciekawszy pojedynkiem będzie bez wątpienia mecz Phoenix z New Orleans Hornets.Ja jednak wybrałem na dziś Magic-Rockets



Dla gości to będzie pierwszy mecz w sezonie 11/12, zaś Orlando już jest po inaugarucji.Ubiegłej nocy zgodnie z oczekiwaniami przegrali z Oklahomą City Thunder 89:97.'Magicy' już od samego początku byli gorzej dysponowani niż rywali, po 3 kwartach było już po meczu.Lider zespołu z Florydy zawiódł, zdobył zaledwie 11pkt (4/13 z gry), dołożył za to aż 15 zbiórek.Fatalny występ zaliczył J'Rich(1/14 z gry).To był naprawdę słaby mecz w ich wykonaniu, z resztą co tu się dziwić jak atmosfera wokół tej ekipy jest kiepska.D12 już oficjalnie ogłosił, że chce odejść, manager zespołu natomiast nie zrobił znaczących wzmocnień.Oddali solidnego zmiennika Brandona Bass'a, który we wczorajszym meczu w barwach Bostonu zagrał znakomicie.

Co może przekonać aby postawić na Magic przeciwko 'Rakietom'?Zdecydowanie brak centra, który może przeszkodzić Dwightowi w zdobywaniu łatwych punktów.Houston wciąż ma młody skład i naprawdę wątpię aby w tym sezonie zajęli miejsce w pierwszej ósemce.Przeciwko Howard'owi zostanie wystawiony Jordan Hill, dla którego będzie to trzeci już sezon w NBA.Jeżeli Hill złapie szybko faule to Rockets będą mieli kłopot na pozycji nr.5.Naprawdę, Orlando może i powinno odnieść zwycięstwo właśnie na centrze.Tak więc dobrym typem wydaje się także na over punktowy Howarda.

Padają już głosy, że lider Magic nie ma zapału do gry czy nawet mu się nie chce grać.Bzdury, Howard nie ma po co tak robić, chce odejść i odejdzie...jak nie teraz to po tym sezonie na 100%.

Rakiety mają młody skład, na wyjazdach gra im się zdecydowanie ciężko, zaś Orlando wciąż ma solidnych graczy jak Turkouglu czy Jameer Nelson.Ja po prostu w tym meczu nie widzę innego zwycięzcy niż Orlando.Początek spotkanie o 1:00.Chyba to najciekawsze spotkanie ze wszystkich rozpoczynających się o tej właśnie godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o dubelku Miami + LA Lakers ?

 

Miami wydaje mi się okej, po tym jak zagrali z Dallas.

Lakers są po wymianach składów są słabsi, ale wydaje mi się, że z Utah u siebie wygrają.

Jak dla mnie to Miami po takim kursie nie opłaca się grać, LAL gra już trzeci dzień z rzędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze liderem to byl Boozer bo ich strasznie miażdzył
mi sie jednak wydaje ze to lider kończy akcje w kluczowych momentach do nie go zawsze idzie pilka tak samo bylo po stronie LA i akcja kobe'-go po za tym małe staty z meczu

 

C. Boozer F 32:32 7-13 0-0 1-4 +2 1 5 6 2 3 1 2 1 1 15

 

D. Rose G 35:19 9-13 4-6 0-0 +7 0 1 1 5 1 0 5 1 0 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami po takim kursie nie oplaca sie grac :fp: 1,2 jest na razie wystawione, czyli handi bedzie w okolicach 7,5. Patrzac na to, co wyprawia LB i jak slabo zaprezenetowal sie Boston w pierwszej polowie, to chyba nie ma wyjscia, jak handi na Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston w 3 kwarcie robił z NYK co chciał, więc nie powiedziałbym że cały mecz słabo zagrali bo mieli momenty.

 

[ Komentarz dodany przez: Chomik: 2011-12-27, 15:11 ]

w czacie piszemy takie rzecz, tutaj podajemy tylko analizy panowie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Spotkanie: Miami Heat – Boston Celtics

Typ: Dwayne Wade: over 25 pkt

Kurs: 1,85

Buk: Betsson

Godz. 2-00

 

Analiza:

Powoli rozkręca się najlepsza liga koszykówki na świecie, amerykanska NBA. Vicemistrzowie z poprzedniego sezonu, Miami czeka drugi bardzo ciekawy mecz. W swoim pierwszym meczu Zary zrewznowały się Mavericks za porażke fianle w zeszłym sezonie pewnie wygrywając w Teksasie. Tradycyjnie gra ekipy opierała się na trio Wade-James-Bosh. Nie zawiedli przede wszystkim ci dwaj pierwsi, którzy rozrzucali ekipe z Teksasu zaliczając w sumie 63 ze 105 punktów. Bosh z kolei słabo punktował, bo ledwie 4 oczka, jednak dobrze pracował w defensywie, jednak szybko złapał 4 faule i z tego powodu zaliczył mało minut na otwarcie sezonu. jednak Miami ma dwóch innych liderów, na których można opierać grę. W Dallas lepiej spisał się James, który zakonczyl mecz z 37 punktami. Dorobek Wade’a przy tym wyniku wygląda skromnie, bo tylko 26 pkt. Skuteczność mieli jednak bardzo podobna (oboje w granicach 50-60%), jednak James na linii rzutów stawał aż 19 razy (15 celnych), a Wade tylko 6 (4 celne). Stad ta róznica na korzyść LeBrona. W Dzisiejszym meczu jednak uważam ze to Dwayne powinien być liderem w swoim zespole. Za Wadem przemawia głownie to, ze to on chce być liderem zespołu i lubi wewnętrzną rywalizacje z Jamesem. W zeszłym roku to on był liderem i uważam ze w tym tez nim będzie. Dwayne to lepszy strzelec jak obrońca. Bo choć dobrze broni, to jego żywiołem jest atak. Często jest tak, ze jak się rozstrzela w pierwszej kwarcie, to jest później nie do powstrzymania. Celtowie to dobrze zorganizowany zespół, jednak maja kłopoty z obroną, co pokazał mecz w Nowym Jorku, gdzie szaleli liderzy Knicksów – Stadoumire i Anthony. Boston to bardzo stary zespół, bo trzon tworzą wiekowi gracze – Garnett, Allen, O’neal czy kontuzjowany Pierce to gracze którzy po parkietach NBA biegają po 15 lat. Tylko Rondo z tego świetnego zespołu jest młody i wokół niego będzie budowany zespół na lata. Teraz prym w lidze jednak wiodą gracze z Miami, wśród których właśnie Wade wraz z Jamesem są najjaśniejszymi graczami. W tym spotkaniu licze na przebłysk geniuszu Wade’a, który jest jednym z najlepszych aktualnie graczy w całej lidze. Wiem ze gra Miami ofensywna opiera się głównie na popisał Wade’a i Jamesa. Dziś uważam, ze najlepiej na boisku zaprezentuje się ten pierwszy i poprowadzi Heat do drugiego zwycięstwa w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Miami Heat - Boston Celtics

28.12.2011 02:00

Typ: over 183,5

Kurs: 1,61

BUK: Bet365

 

W spotkaniu tym zobaczymy ubiegłorocznego finalistę Ligi NBA drużynę Miami Heat, oraz Boston Celtics. W inauguracyjnych spotkaniach drużyna z Miami zaprezentowała się wyśmienicie, wygrywając swoje spotkanie z Dallas Mavericks, tym samym rewanżując się za finałowe spotkanie ubiegłego sezonu NBA. Trzeba również pamiętać o tym iż wynik 105:94 był najmniejszym wymiarem kary dla Dallas, ponieważ w ostatniej kwarcie gospodarze występowali w mocno rezerwowym składzie i roztrwonili 30 punktową przewagę. W spotkaniu tym liczę na dużą ilość zdobytych punktów, ponieważ w ostatnim spotkaniu gospodarze którzy również dziś są faworytami mogli dobić spokojnie do 120 punktów grając pierwszą piątką przez wszystkie kwarty, natomiast gracze Boston Celtics w swoim inaugurującym spotkaniu rzucili 104 punkty, co również jest niezłym wynikiem i tym samym potwierdza to iż w spotkaniu tym, koszykarze obydwu zespołów rzucą bardzo dużą ilość koszy. Podsumowując swój typ uważam iż można zagrać zdecydowanie odważniej ,jednak ja postanowiłem poprzestać na over 183,5 ponieważ ostatnio nie mam szczęścia do overów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers vs Utah Jazz

-

Gasol, Pau

 

 

Ile punktów zdobędzie ten zawodnik w tym meczu?

ponad 17.5

kurs:1,65

buk: Unibet

 

Szukałem, szukałem aż znalazłem.

Nie mam czasu na wieksza analize, lecz w skrocie powiem, że będzie to mecz w którym będzie musiał wziaść duży ciezar gry na siebie. Oczywiscie nie mam tu na mysli rozgrywanie akcji tylko ich konczenie spod kosza. Kobe zagral dwa mecze, z ktorych dal siebie wszytko mimo kontuzji, na domiar złego oba mecze przegrane, wiec trzeba cos zmienic. Mysle ze typ spokojnie powienien wejsc jeszcze przed przerwa. Zagram go dosyc grubo.

Jutro jakies lepsze analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zapodam Wam peffke :D

 

Rajon Rondo over 21,5 (pts. + ast.)

 

Czemu tak? Otóż w meczu, w którym to Rajon Rondo wystąpi, czyli Miami Heat - Boston Celtics, faworytem są gospodarze. Ekipa Celtów ma naprawdę trudny orzech do zgryzienia, bo wiemy, że Miami lubią sobie powygrywać w regularze, a w PO później jest kiepsko. Mało co by nie roznieśli Dallas, ale w 4q trener dał odpocząć the beściakom i Mavs trochę odrobili. Dziś pewnie też będą chcieli rozwalić Boston.

A żeby tak się nie stało będzie dbał Rajon. Mistrz asyst, genialny rozgrywający, ale nie jest to shooter. On zajmuje się głównie dobrym ball movementem, ale jak pokazał z NYK potrafi też czasem rzucić :)) 31 punktów i 13 asyst z Knicksami, szczególnie te punkty w 3q pozwoliły nawiązać walkę z rywalami i Boston miał nawet szansę na wygranie tego meczu. Przede wszystkim zaspali w tamtym meczu i dziś muszą wyjść od początku na 100%. Na pewno bez Pierce'a może być o to ciężko. Podobnież jest już zdrowy, ale wątpię, żeby zagrał w pełnym wymiarze czasowym. Dlatego ciężar gry na Rajonie, który potrafi pociągnąć drużynę. I tak: jeśli zdobędzie koło 12 punktów, to typ po prostu pewniak. Bo 10 asyst w tym meczu to pęknie bardzo szybko. Dlatego też dobry uważam to za dobry typ :)

 

Rondo over 21,5 (pt+ast) @ 1.65 Betsson

 

// edit - okazało się, że już za późno i chyba Betsson ogarnął, że za niską linię dał ;< no to przepraszam za to, że podałem nieistniejący typ :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Utah Jazz

Typ: Kobe Bryant Over 24.5 punktów

Kurs: 1.55

Bukmacher: Betsson

Data: 28.12.2011 r. godz: 04:30

Analiza:

Dzisiaj o 4:30 w nocy na polskich zegarkach rozpocznie się 3 mecz koszykówki w USA w NBA. Dziś na przełamanie czekają wszyscy kibice LA Lakers na czele z świetnie spisującym się w pierwszych 2 spotkaniach Kobe'm Bryantem w meczu z Utah Jazz. Lakers'i w pierwszym meczu na otwarcie sezonu ponieśli porażkę z Chicago Bulls 87-88 i wczoraj w nocy z Sacramento Kings 100-91. W obu tych meczach jak napisałem wyżej doskonale i jak na czołowego koszyakrza drużyny i ligi przystało spisał się Kobe Bryant zdobywając dla swego zespołu najwięcej punktów. Po 2 meczach jego średnia punktów wynosi 28.5. W meczu z Chicago Bulls zdobył 28 punktów, a z Sacramento Kings zdobył o jeden punkt więcej 29. Pod nieobecność przez 4 mecze Bynuma większość piłek trafia właśnie do Kobe'yego oraz Gasola. Co najważniejsze trzeba podkreślić Kobe przed sezonem poprawił stan swojego zdrowia. Wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji fizycznej co jest ważne na tak długi i męczący sezon. Również przez nieobecność Bynuma Bryant jest jedyną nadzieją Lakers'ów na zwycięstwo spotkania. Widać dokładnie w tych pierwszych spotkaniach że Kobe gra bardzo aktywnie często rzuca, co najważniejsze trafia, koledzy świetnie mu asystują i warte podkreślenia zaskakuje nas wieloma świetnymi zagraniami. Moim zdaniem Kobe spokojnie przełamie tę liczbę punktów przynajmniej na czas nieobecnośći Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Charlotte Bobcats - Miami Heat

29.12.2011 01:00

Typ: over 183,5

Kurs: 1,43

 

W spotkaniu tym zobaczymy Charlotte Bobcats które w pierwszym swoim spotkaniu pokonało Milwaukee Bucks 96:95, oraz Miami Heat które w rozpoczynającym się sezonie spisuje się wyśmienicie: ,, wygrali swoje spotkanie z Dallas Mavericks, tym samym rewanżując się za finałowe spotkanie ubiegłego sezonu NBA. Trzeba również pamiętać o tym iż wynik 105:94 był najmniejszym wymiarem kary dla Dallas, ponieważ w ostatniej kwarcie gospodarze występowali w mocno rezerwowym składzie i roztrwonili 30 punktową przewagę." - tak pisałem jeszcze wczoraj przed meczem z Bostonem w którym Miami również spisało się bardzo dobrze wygrywając 115:107, imponując swoją skutecznością. Również dzisiaj uważam iż drużyna z Miami wygra to spotkanie oraz zdobędzie powyżej 100 punktów a gospodarze przed własną publicznością także staną na wysokości zadania i podejmą wyrównaną walkę z faworytami z Miami i mój typ over 183,5 zostanie spokojnie spełniony. Podsumowując dodam tylko, iż warto zagrać dużo odważniej, aczkolwiek jako iż jest to pewniak dnia to stawiam dosyć asekuracyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, na dziś dam już istniejący typ.

 

Miami Heat -5 HT

 

W spotkaniu Charlotte Bobcats - Miami Heat możemy po raz kolejny spodziewać się mocnego początku Heat i dość sporego zwycięstwa po 48 minutach. Ale przekonaliśmy się już, że w 3q i 4q, trener daje więcej czasu rezerwowym, a cała elita siada na ławce by odpocząć. Do tej pory tak to wygląda i działa w 100%. Oba dotychczasowe spotkania Miami wygrało bardzo spokojnie, głównie dzięki bardzo dobrej postawie w pierwszych dwóch kwartach. Nie ma się czemu dziwić - bez żadnego zmęczenia, BIG3 jest nie do powstrzymania przez żadnych obrońców i raczej w szeregach Bobcats również nie znajdziemy takich defensorów, którzy przeciwstawili by się LeBronowi, Wade'owi czy Boshowi. Raczej ciężko sobie to wyobrazić. Drużyna Jordana, stawia przede wszystkim na młodych zawodników, którzy ogrywając się na parkietach NBA, mają w przyszłości walczyć o najwyższe cele. Na razie jest na to za wcześnie, a ekipa Miami to na pewno zespół obecnie zbyt mocny na Charlotte. Spodziewam się kolejnego łatwego zwycięstwa Heat, a że lubią sobie odpuścić końcówki, to daje bardzo dobry handicap do przerwy.

 

Miami Heat -5 @ 1.85 Expekt

 

 

//

 

 

jeszcze jeden dorzucę :))

 

Ray Allen over 16,5 pts.

 

Boston, dość kiepsko zaczął rozgrywki, ale też trudno się temu dziwić. Trudny mecz przeciwko Knicksom i mecz z Miami, który nie mógł się skończyć inaczej jak wygraną Heat, stawia Celtów może nie w trudnej, ale na pewno w złej sytuacji. Choć to dopiero początek sezonu, to dość kiepsko prezentują się dwie porażki. Dlatego teraz mają szansę odegrać się w meczu New Orleans Hornets - Boston Celtics. Jednakże, aby udało im się wygrać, wszyscy zawodnicy muszą zacząć rzucać. Bo jak na razie robi to tylko Rajon, który na początku sezonu zadziwia wysoką skutecznością. Wczoraj, niezły występ zaliczył Ray Allen, który również powinien być czołowym strzelcem Bostonu. NOH to nie jest może super dobry zespół, ale potrafi wygrać mecz na własnej hali i na pewno podbudowani zwycięstwem z Phoenix będą się starać wygrać z Celtami. Boston prawdopodobnie nadal bez Pierce'a ciągle ma kłopoty, a Garnett nie jest w swojej życiowej formie. Dlatego Ray musi trochę porzucać, by razem z Rajonem przyczynili się do wygranej Bostonu. Linia 16,5 punktów to według mnie dość przystępna. W meczu z Miami rzucił 28 punktów, choć zawdzięcza to swojej genialnej skuteczności. 6/6 z linii, 8/12 za 2punkty i 6/8 za 3. Nic, tylko pozazdrościć. W swojej karierze miał sezony, w których miał średnią w okolicach 25 punktów na mecz, ale w kilku ostatnich latach rzuca już nieco mniej. W meczu z Heat pokazał, że jeszcze rzucać potrafi i wystarczy, że rzuci trochę więcej niż połowę tego co ostatnio i typ wejdzie. Według mnie, można śmiało grać :))

 

R.Allen over 16,5 pts. @ 1,85 Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaaa Boooommm

 

1. Portland Trail Blazers- Denver Nuggets.

Typ: Denver

Kurs : 2,83

Buk: Expekt

 

W Rose Garden dojdzie do pojedynku dwoch wyrownanych druzyn, ktore maja zatarg z 1st rundy PO zeszlego sezonu, do tego w miare niezle zaczely ten sezon...

 

Team, G.Karla zmiadzyl w 1st meczu mistrzow NBA, ekipe Dallas Mavs, prowadzac w meczu ponad 30pkt, nastepnie przejechal sie w stolicy mormonow z ekipa Jazzmanow.

 

Wyrownany głeboki sklad, dobrzy role playerzy, zbilansowana 1st piatka, dobra teamowa defensywa, to wszystko charakteryzuje ekipe Barylek, ktora pod wodza G. Karla jednego z najbardziej doswiadczonych coachow, regularnie gra w PO.

Portal ESPN w osobie Johna Hollingera, jako eskperta, prognozuje ze Denver w krotkim sezonie regularnym bez dlugich campow, bedzie TOP 2 konnferencji zachodniej ( zgranie tej druzyny, mlody atletyczny sklad, duzo biegajacy, wymuszajacy strat, to same plusy) . Ciekawe jest ze przed sezonem zespoly wymienily sie playmakerami Felton-miller zmienili barwy klubowe , co doda z ich strony pewnego wigoru.

 

Pare slow o gospodarzach trzeba napisac, bardzo ciezki teren jest w Rose garden dla kazdej ekipy. Aldridge , Wallace Camby Batum Mathews, to calkiem niezla paka, jednak juz ich zmienicy nie sa tak dobrej jakosci ggrajkami, wiec dla mnie przemawia szersza rotacja Baryłek...

 

Jako dodatek

 

Gerrald Wallace over 25,5 ( pts+rebounds) 1,85 Betson

w meczach przeciwko denver notuje srednio 23,86 pkt wiec 2 zbiorki dolozy i bedzie gites :)

 

 

2. Oklahoma Thunder - Dallas Mavs

 

typ; Oklahoma

kurs: 1,46

buk: 5dmies

 

Krotka analiza>

 

Gospodarze to faworyt do wygrania konferencji zachodniej 3-0, na poczatek sezonu, Dallas gra bardzo slabo na poczatku sezonu, forma iscie wakacyjna, sklad weteranow( Kidd, Terry, Marion , Dirk) wszyscy powoli koncza kariere, max pare sezonow im zostalo. dostali baty od miami, i Denver, a dzisiaj graja z bardziej atletycznym teamem niz Denver. Graja wolno i slabo, wiec nie bedzie zadnej wymowki ze strony gospodarzy, by to spotkanie potraktowac jako forme rewanzu za final konferencji..

 

Durant w swietnej formie rzuca srednio ponad 31pkt w kazdym meczu, do tego Russell Westbrook, ktory zawiodl w ostatnim meczu pudlujac 13 swoich rzutow , z gry, bedzie sie chcial zrehabilitowac z deka..

 

Jako dodatkowy typ, R. Westbrook over 20,5 points 1,85 Betson..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też dodam coś od siebie, ale tak dziś myślę, że już wejdzie :))

 

Orlando Magic -6 HT

 

Myślę, że w meczu Orlando Magic - New Jersey Nets, nie będzie takich ciekawych zwrotów akcji jak we wczorajszym typie na Heat. Tak więc, Orlando jest zdecydowanym faworytem i każdy kto myśli, że Nets mają jakieś szanse grubo się myli :D Poza Williamsem, nie ma w tym zespole żadnego zawodnika, który mógłby pociągnąć grę i pomóc Deronowi. Tak czy inaczej, bardzo blado wyglądają na tle Orlando, którzy ostatnio wygrali na własnym parkiecie z Houston Rockets 9-ma punktami. W tym spotkaniu baardzo duże pole do popisu będzie miał Howard, który na swojej drodze nie powinien spotkać większego oporu ze strony rywali, bo żaden gracz Netsów takowego oporu postawić mu nie powinien. Na obwodzie też raczej wszystko będzie zależało od skuteczności zawodników. W dobrej formie wydaje się byc Turkoglu, a na pewno gra przed własną publicznością jeszcze bardziej zmotywuje wszystkich graczy Magic do dobrej postawy. Nie potrafię znaleźć słów, które opisałyby ten typ - po prostu, Netsi są obecnie dużo słabsi od Orlando i powinno się to ujawnić już od pierwszej sekundy tego meczu.

 

Orlando Magic -6 @ 1.97 Betsson - zwrot

 

 

//nieźle sobie Orlando zakpili ze mnie. 20 punktów przewagi jakieś 5minut przed końcem pierwszej połowy i zakończyli właśnie -6 :fp: nie chcę mi się tego komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons - Indiana Pacers godz. 0:00

typ: over 182,5

kurs: 1,85

buk: Bet-at-home

 

W noc sylwestrową punktualnie o północy zmierzą się ze sobą ekipy Detroit oraz Indiany. Gospodarze nie wygrali w tym sezonie jeszcze żadnego meczu,przegrali na inaugurację właśnie z Pacers 91-79 ,następnie dostali lanie od Cleveland 89-105 a dzisiejszej nocy przegrali z Boston 96-85. Jak widać Pistons nie rzucają dużo ani razu nie przekroczyli setki,więc w tym meczu liczę na gości ,sądzę że rzucą ok. 100 punktów nie dużo mniej dorzucą gospodarze.

Pacers jak już wspomniałem pokonali Detroit , nastepnie Toronto 90-85 i dzisiaj wygrali po dogrywce z Cleveland 98-91, w regulaminowym czasie było 84-84.

Jak widać obie ekipy rzucają mało,więc myślę że czas na przełamanie i rzucenie w końcu 100 punktów.

Pistons w tym roku dwa razy podejmował na własnym parkiecie Indianę i dwukrotnie był over 182,5 . W lutym padł remis 104-104(115-109) a w marcu Detroit pokonali Pacers 100-88.

Myślę ,że dzisiejszej nocy Detroit będzie chciało w końcu wygrać i rzuci sporo punktów. Sądzę,że to będzie trzeci mecz z rzędu, w którym padnie powyżej 182,5 punktu i dobrze rozpocznę nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons - Indiana Pacers godz. 0:00

typ 1

kurs 2,16

buk Unibet

 

 

Ten pojedynek zapowiada sie bardzo interesujaco.W rozpoczetym sezonie druzynie Detroit Pistons niewiedzie sie zupelnie i przegrali swoje trzy spotkania.Doznali oni na poczatku wyjazdsowej porazki z dzisiejszym rywalem a pozniej niesprostali druzynie Boston i Clevland.Goscie dla odmiany rozpoczeli bardzo dobrze rozgrywki i maja trzy zwyciestwa na swoim koncie.Pokonali oni swojego dzisiejszego przeciwnika i wygrali tez z Toronto i Clevland.Napewno bedzie to bardzo zaciete spotkanie ale licze ze gospodarze w koncu sie przelamia i odniesa swoje pierwsze zwyciestwo wtym skroconym sezonie.Przeciesz w poprzednich sezonach niejednokrotnie pokazywali ze sa nienajgorsza druzyna i takich przeciwnikow jakim jest Indiana niejednokrotnie pokonywali zwlaszcza ze zagraja przed swoja widownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.01.2011/18.00

 

Polpharma Starogard Gdański-Trefl Sopot

typ under 165,5

kurs 1,85

Unibet

 

 

W tym pojedynku druzyna Polpharmy Starogard Gdanski stanie przed bardzo trudnym zadaniem poniewaz przyjdzie sie im zmierzyc zTtreflem Sopot ktory jest jednym z powazniejszych kandydatow do wywalczenia tytulu mistrzowskiego.zespol gospodarzy sp[isuje sie bardzo przecietnie i zajmuje dziesiate miejsce w tabeli i zdobyl dotychczas dwadziescia dwa punkty.Bilans koszowy tej druzyny to tysiac trzysta dziewietnascie zdobytych koszy i tysiac czterysta dwadziescia osiem straconych.W ostatnich pieciu spotkaniach gospodarze odniesli tylko jedno zwyciestwo.Ich przeciwnik Trefl Sopot zajmuje trzecie miejsce z dwudziestoma osmioma punktami zdobytymi.W ostatnich pieciu kolejkach goscie odniesli same zwyciestwa i sa zdecydowanym faworytem do zwyciestwa wtym spotkaniu.Ich bilans punktowy tez jest bardzo ndobry i wynosi 1369 do 1183.Jednak ja osobiscie stawiam ze wtym pojedynku padnie niewiecej koszy niz 165,5 i mysle ze ten typ jest bardzo latwy do trafienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers godz. 3:30

typ: 2

kurs: 2,45

buk: Bwin

 

Dzisiejszej nocy czasu polskiego w Los Angeles miejscowi Clippersi podejmować będą Portland Trail Blazers. Faworytem według bukmacherów jest ekipa z LA , ja jednak postanowiłem zagrać na ekipe gości z Portland. Clippers mieli być czarnym koniem jednak jak na razie wygrali tylko raz na inaugurację z Golden State 105-86, pózniej jednak nastapiły dwie porażki , tegie lanie w San Antonio 115-90 oraz przegrana na własnym parkiecie z Chicago 101-114. Clippers w tym sezonie mieli wyjśc z cienia lokalnego rywala jednak poczatek sezonu tego nie zapowiada.

Natomiast Trail Blazers rozpoczeli sezon znakomicie w trzech meczach odnieśli trzy zwycięstwa ,pokonali kolejno : Philadelphie 107-103, Sacramento 101-79, Denver 111-102.

Liczę na czwarte zwyciestwo ekipy z Portland,chociaż teraz nie będzie tak łatwo bowiem do tej pory wygrywali na własnym parkiecie a teraz przyjdzie im się zmierzyć w hali rywala,jednak myslę że dobra passa będzie trwać nadal i to ekipa gości cieszyć się będzie ze zwycięstwa.

Druga opcja w tym meczu,która wydaję mi się pewna to under 202,5 obie ekipy spotkały się w zeszłym roku 3 razy , 2 razy wygrali Blazers raz Clippers,natomiast ani razu nie padło w meczu powyżej 200 punktów:

28/10-10 NBA LA Clippers vs. Portland 88:98

08/04-10 NBA LA Clippers vs. Portland 85:93

05/01-10 NBA LA Clippers vs. Portland 105:95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, NBA, godz. 0.00

Spotkanie: Miami Heat - Charlotte Bobcats

Typ: Total Rebounds for Boris Diaw over 7,5

Kurs: 2,24

Bukmacher: Pinnacle

 

W tym spotkaniu Heat powinni spalić Bobki bez problemu. Potencjał obu zespołów jest nieporównywalny. Ale przestrzegałbym przez zbytnim faworyzowaniem Miami. Zespoły jużsięspotkały w tym sezone i w meczu w Charlotte w Time Warner Cable Arena 28 grudnia Heat wygrali 96:95 po akcji Wade na 2,9 sek. przed końcem. Tak więc Bobcats pomimo zespołu bez gwiazd wcale nie zamierzali się poddać. Dzisiaj trudno na to liczyć, bo James, Wade i Bosh są w gazie i powinni wygrać. Bobcats mają fajną ekipę, bez gwiazd, ale twardo bronią. Ja postanowiłem zagrać na ilość zbiórek fałszywego centra zespołu gości. Diaw to taki gracz uniwersalny, niby tylko 203 cm, ale punktuje, zbiera, asystuje. W tym sezonie 3 mecze i 32 zbiórki na koncie. 11 z Bucks, 16 z Miami i 6 z Magic. Niestety przy Howardzie sobie nie pograł, ale już z Bogutem tak (11 zbiórek). W pierwszym meczu z Miami aż 16 zbiórek na koncie, co pokazuje, że i w tym spotkaniu może spokojnie piłek 8 zebrać. Heat jak wiadomo na pozycji centra nie mają nikogo, bo pierwszopiątkowy Anthony to jest center, który musi wyjść, aby w zespole było 5 na parkiecie (3 mecze, 62 minuty gry i 6 rzutów), a Haslem wychodzi na zmiany. W pierwszym meczu było 53 do 30 dla Bobcats jeśli chodzi o zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Sacramento - New Orleans

Typ: 1 (ahc 0:10)

Kurs: 3.25

Buk: Bet365

Data: 02.01.2012 - 03:00

 

Sacramento Kings podejmuje na własnym parkiecie New Orleans Hornets. Obie ekipy dobrze rozpoczeły sezon, ale teraz już idzie gorzej. Przede wszystkim gospodarze, którzy w pierwszym meczu pewnie pokonali Lakers 100-91. Ale później już 3 porażki jednak trzeba dodać, że z ekipami bardzo dobrymi bo Portland, Chicago i New York. Były to 3 ciężkie mecz i dość wysokie przegrane ale dziś duża szansa na drugie zwycięstwo i to znów przekonujące. New Orleans wygrali pierwsze 2 mecze z Phoenix na wyjeździe bardzo szczęśliwie oraz pokonali Boston u siebie, ale już z Suns u siebie przegrali różnicą 15 punktów. Powód: Brak Erica Gordona, który przyszedł przed sezonem i miał być głównym strzelcem ekipy. Jeszcze z Bostonem poradzili sobie bez niego ale z Suns widać było brak strzelca. Dziś również on nie zagra i według mnie znów będzie widoczne jak brakuje tego zawodnika na parkiecie. Pod koszem są Okafor czy Kaman ale Sacramento ma Cousins'a i Hicksona.. Jednak już obwód należy do gospodarzy gdzie są Thorton, Evans czy Salmons na którego lepszy mecz liczę. Znów na ławce Thompson, Outlaw który ma wiele do zaoferowania i również licze, że się rozegra dziś. Goście mają Belinelli który jednak nie jest regularny w dobrych występach, Landry oraz Arize bez formy. Moim zdaniem przewaga parkietu, osłabienie gości oraz co jak co obecnie lepsza kadra Sacramento skłania mnie do ich wygranej. Stawiam wysoką wygraną co najmniej 10 punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 02.01.2012 02.00

 

typ Over 198,5

 

kurs 1,91

 

buk Betsafe.com

 

analiza

 

Rewanz za sylwestrowy pojedynek w którym ekipa Kobego okazała sie minimalnie lepsza 92 : 89.Bardzo dużo dal ekipie jeziorowców powrót na parkiety Andrew Bynum portal nba.com napisał o gwiazdorskim debiucie. D. Gallinari miał piłkę na dogrywkę ale fatalnie spudłował bardzo ciekawy mecz. Dzisiaj również powinniśmy zobaczyć wyrownane zawody podopieczni George Karl graja bardzo ofensywna koszykówkę, maja bardzo dobrom ławkę rezerwowych, ktora po trawi dodać nowa jakoś w grze zespołu.Chęć rewanżu na pewno będzie wielka jak dla mnie szanse na zwycięstwo sa po połowie.Oba zespoły powinny zdecydowanie postawić na atak. W tym meczu overek na ta linie jest bardzo prawdopodobny. Gospodarze graja bardzo szybki basket, Jeziorowscy zdecydowanie po wini szukać gry pod kosz, gdzie maja zdecydowana przewagę.Na 4 spotkania nuggets zaliczyli 3 overove spotkania, LA jak na razie jedno spotkanie więcej i same underki.Liczę na to ze gospodarze u siebie narzuca swój styl gry drużynie Mike Browna co zaprocentuje zdobyczami ponad 100 pkt na zespól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Miami Heat - Atlanta Hawks

03.01.2012 01:30

Typ: over 188,5

Kurs: 1,47

BUK: Bet365

 

W spotkaniu tym zobaczymy rewelacyjne w tym sezonie Miami Heat oraz całkiem przyzwoitą Atlante Hawks. Miami w sezonie tym idzie jak burza wygrywając mecz za meczem i posiada przy tym bardzo wysoką skuteczność rzutów. Bosh, Wade, a przede wszystkim LeBron James znajdują się w wysokiej formie, co daje Miami przewagę nad wszystkimi rywalami. Natomiast Atlanta Hawks, również spisuje się całkiem dobrze i jak dotąd wygrała 3 ze swoich 4 meczów, zdobywając w tych wygranych meczach powyżej 100 punktów. W tym miejscu, warto dodać iż, Miami zdobywa średnio prawie 110 punktów na spotkanie. Wszystkie to pokazuje iż będzie to spotkanie na bardzo wysokim poziomie, a co za tym idzie obie drużyny zdobędą wiele punktów tak jak to robiły do tej pory, dlatego mój typ na to spotkanie to over 188,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

03.01.2012 00:35

Detroit Pistons - Orlando Magic

Typ: 1

Kurs: 2.80

Buk: Betfair

 

Dla Magic bedzie to spotkanie z kategorii back 2 back, ponieważ wczoraj grali u siebie bardzo zaciety mecz z Toronto Raptors. Ekipa z Florydy wygrala go dzieki bardzo skutecznej grze w ostatniej kwarcie. Dwight Howard musial grac az 43 minuty w tym spotkaniu. D12 gra swietnie od poczatku tego sezonu ale kiedys musi zagrac slabiej, zdarzyc sie to moze wlasnie dzis, w meczu rozgrywanym w Palace of Auburn Hills. Pistons nie sa mocni pod koszem ale maja graczy, ktorzy moga uprzykrzyc Supermanowi niezle zycie. Podkoszowe mieso w postaci np Maxiell'a czy weterana Bena Wallace'a moze wchodzic na parkiet tylko po to by faulowac Howarda. A rzuty wolne Dwighta to najwieksza jego bolaczka i w tym sezonie. Rzucal je fatalnie i w tej materii nic sie nie zmienilo. Howard choc jest wlasciwie ze stali, odczuc moze w nogach gre dzien po dniu. A poza nim inni gracze graja bardzo nierowno. Ostatnio niezle zagral Turkoglu i Redick. Dobrze od poczatku sezonu gra Anderson. Ale tu Pistons calkiem dobrze sie matchupuja z Magic. Andersona- czyli silnego skrzydlowego bedzie kryl Jerebko. Obaj lubia grac dalej od kosza i groza rzutami za 3. To falszywe czworki, nie majace masy na to by przepychac sie z prawdziwymi klocami. Rozgrywajacy Pistons- Rodney Stuckey zablysnal w NBA 3 lata temu w serii play off wlasnie z Magic, gdzie na przeciw mial Jameera Nelsona. I to wlasnie caly backcourt powinien byc przewaga Detroit w tym meczu. Stuckey, dobrze grajacy w tym roku Gordon, debiutant Knight czy Will Bynum powinni byc lepsi od Nelsona, Redicka, Richardsona i Duhona. Turkoglu bedzie kryl Tay Prince.

Magic juz nie sa tak mocni jak byli, Pistons oczywiscie tez nie, ale Tłoki zawsze w ostatnich latach dobrze radzily sobie z Magic (choc w ostatnim sezonie 1-2). Dwight jest na wylocie z Orlando, caly zespol w przedzien przebudowy, to nie sprzyja dobrej atmosferze i wygrywaniu. A Pistons po wygranej z mocna Indiana, beda chcieli wygrac kolejny raz przed swoja publicznoscia. Bardzo zachecajacy kurs i mozna delikatnie zaryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Koszykowka, NBA

Spotkanie : Phoenix Suns - Golden State

Typ : Phoenix Suns -8.5

Kurs : 2,60

Bukmacher : Bet365

Data: 2012-01-02 21:35

 

Spotkanie druzyn z konferencji zachodnich, Pacific Division. Jak na razie goscie maja minimalnie lepszy bilans spotkan. Dwa zwyciestwa i dwie porazki. Phoenix na razie zaczelo sezon od 1 zwyciestwa i 3 porazek. Phoenix uleglo ostatnio na wyjezdzie 97-107 niepokonanej Oklahomie z dorobkiem 5 zwyciestw, rozniesli Charlotte rowniez na wyjezdzie 98-73, przegrali na wlasnym parkiecie z Philadelfia 83-103, oraz przegrali u siebie z New Orleans 84-85. Golden state natomiast ostatnio uleglo Philadelfii 79-107, pokonali New York 92-78, pokonali Chicago Bulls 99-91 oraz na inauguracje przegrali z Clippersami 86 - 105. Goscie do tej pory wszystkie 4 mecze rozgrywali we wlasnej hali. Teraz czeka ich wyjazd do Slonc. Slonca natomiast ostatnie 2 mecze gralo bardzo dobrze. We wlasnej hali w tym sezonie jeszcze nie wygrali ( 2porazki). Do trzech razy sztuka jak mowi przyslowie. Licze w tym spotkaniu na zwyciestwo gospodarzy minimum 9 punktami, gdyz ich gra sie poprawila i z kazdym meczem powinno byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Spotkanie: Miami - Atlanta

typ: over 194,5

kurs: 1,96

buk: Pinnacle

godz. 1-30

 

analiza:

Rozpędzone Miami podejmuje Atlante. Hawks również na początku sezonu grają dobrze i puki co z bilansem 3-1 plasuja sie w czołówce na Wschodzie. dzisiejsze spotkanie z HEAT powinno zweryfikować ich umiejętności. a trzeba przyznac ze ekipa, gdzie rządzą Horford i Johnson, to ciekawy i dobrze ułożony team. ich atutem jest przede wszystkim ofensywa, co pokazali w pierwszych meczach sezonu. az w trzech z nich z łatwością zdobywali ponad 100 pkt. jednak dopiero dzisiejsi rywale bedą prawdziwym testem dla nich. Miami z piecioma zwyciestwami sa najlepsza ekipą całej ligi. tylko raz mieli kłopot z pdniesieniem zwyciestwa - w Charlotte z Bobcast, gdzie skończyło sie skromnie 96-95. jednak juz w rewanżu zanotowano demolkę, bo miami wygrało 129-90. trio Wade-James-Bosh czesto wspomaga Chamlers czy Rose co daje im niespotykana siłe rażenia na początku sezonu. pokonali juz Dallas czy Boston i były to pewne i łatwe zwycięstwa. Czy Hawks im sie przeciwstawia?? moim zdaniem to zadanie niezwykle trudne, ale nie niemozliwe, bo Atlanta gra na dobrym % skuteczniosci. obrona Żarów nie nalezy do niewiadomo jak dobrycch, wiec nie zdziwie sie ze ich wynik punktowy zakręci sie w granicach 100 oczek. A HEAT?? po tym co pokazuja nie ma wątpliwości ze powinni w tym sezonie byc w scisłej czołówce najskuteczniejszych ekip w lidze. linia punktowa moim zdaniem zdecydowanie za niska i powinna byc na poziomie ponad 200 punktów. liczę na ofensywne spotkanie tych rozstrzelanych ekip i spokojne pokrycia overka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 02.01.2012 02.00

 

typ Over 198,5 :minus:

 

kurs 1,91

 

buk Betsafe.com

 

analiza

 

Rewanz za sylwestrowy pojedynek w którym ekipa Kobego okazała sie minimalnie lepsza 92 : 89.Bardzo dużo dal ekipie jeziorowców powrót na parkiety Andrew Bynum portal nba.com napisał o gwiazdorskim debiucie. D. Gallinari miał piłkę na dogrywkę ale fatalnie spudłował bardzo ciekawy mecz. Dzisiaj również powinniśmy zobaczyć wyrownane zawody podopieczni George Karl graja bardzo ofensywna koszykówkę, maja bardzo dobrom ławkę rezerwowych, ktora po trawi dodać nowa jakoś w grze zespołu.Chęć rewanżu na pewno będzie wielka jak dla mnie szanse na zwycięstwo sa po połowie.Oba zespoły powinny zdecydowanie postawić na atak. W tym meczu overek na ta linie jest bardzo prawdopodobny. Gospodarze graja bardzo szybki basket, Jeziorowscy zdecydowanie po wini szukać gry pod kosz, gdzie maja zdecydowana przewagę.Na 4 spotkania nuggets zaliczyli 3 overove spotkania, LA jak na razie jedno spotkanie więcej i same underki.Liczę na to ze gospodarze u siebie narzuca swój styl gry drużynie Mike Browna co zaprocentuje zdobyczami ponad 100 pkt na zespól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...