Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: NBA

Spotkanie: Houston - Dallas

Typ: Houston (-5,5)

Kurs: 1,91

Godzina: 01:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Już tylko 22 spotkania zostały do zakończenia sezonu zasadniczego. Dobrze i widowiskowo grające Rakiety zajmują obecnie 14 miejsce, mając jedynie trzy mecze przewagi nad 17 zespołem i doskonale zdają sobie sprawę, że każdy taki mecz, jak ten dzisiejszy z Dallas, jest dla nich z gatunku tych o wszystko. Zwłaszcza, że Dallas jest jedną z tych ekip, które depczą im po piętach, a oprócz nich za plecami Houston czają się jeszcze Lakersi, którzy ostatnio sygnalizują zwyżkę formy.

 

Jeśli więc Harden i spółka chcą się w tym roku zakwalifikować do play off, na co zdecydowanie zasłużyli, to takie spotkania trzeba spokojnie wygrywać. Harden, Lee, Asik, Parsons i pozostali zawodnicy wykorzystali do maksimum długi sezon i zgrali się na tyle, żeby tworzyć całkiem sprawnie funkcjonującą maszynkę i być drużyną nieobliczalną i stanowiącą zagrożenie dla wszystkich - zwłaszcza na własnym parkiecie. Nie można tego powiedzieć o gościach, którym szyki pokrzyżowała kontuzja Nowitzkiego i którzy jakoś nie mogą znaleźć właściwego rytmu meczowego.

 

Houston w tym sezonie dwukrotnie ulegli Mavericks i będą mieli w związku z tym podwójną motywację, aby wziąć rewanż, i zdecydowanie jest ich na to stać. Ponadto ostatnio gospodarze zanotowali niespodziewaną porażkę na własnym parkiecie z sąsiadem w tabeli Milwaukee, co im się drugi raz z rzędu na bank nie zdarzy. Linia -5,5 wystawiona przez buków jest tu całkowicie do zaakceptowania, gdyż wydaje mi się, że całe spotkanie będzie pod kontrolą gospodarzy, którzy wygrają wysoko i umocnią swoją pozycję. Wybieram ten typ, gdyż tym razem wydaje mi się korzystniejszy niż granie linii powyżej 217,5 punktów lub więcej (ze względu na nie zawsze ofensywnie usposobiony i długo rozgrywający swoje akcje zespół gości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka - Turcja

03.03.2013 godz. 20:00

Spotkanie: Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv

Typ: Maccabi Tel Aviv (-15)

Kurs: 1,95

Bukmacher: Pinnacle

 

Maccabi jest tu zdecydowanym faworytem. Lideruje tabeli i na 18 meczy doznał tylko jednej porażki, ale to już dawno, bo w trzeciej kolejce, w październiku zeszłego roku. OId tego momentu idą jak burza i mają serię 15W, z czego tylko 5 razy nie pokryli tego handi, ale to tylko z drużynami z pierwszej 5.

 

Ich dzisiejszy przeciwnik to ogon ligi, który z takimi drużynami dostaje każdorazowo porządne lanie, poza jednym wyjątkiem, kiedy to udało im się pokonać Maccabi Haifa jednym punktem na away'u. I właśnie. Tu należy się zatrzymać według mnie - mają najgorszy bilans home w całej lidze, bo aż 2-7. Z kolei Maccabi Tel Aviv najlepszy na away'u, bo 8-2.

 

Nie ma co patrzeć generalnie na h2h, poza jednym meczem 02.12.2012, kiedy Maccabi wygrało +19. Resza meczy to rok 2006 w dół. Oczywiście wszystkie wygrane przez Maccabi.

 

Reasumując nie widze tu innego wyniku jak mocna i przekonywująca wygrana Maccabi. Osobiście sądzę że +20 zostanie osiągnięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors vs Golden State Warriors Stephen Curry Total Points - Over (23) @1,85 Tobet

 

Myślę, że nie potrzeba tu jakiejś specjalnej analizy. Wymienię tylko 2 fakty.

 

Last 10 Games - PPG 27.8

March - PPG - PPG 27.5

 

Grać, nie zastanawiać się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA

Spotkanie: Portland - Charlotte

Typ: poniżej 198 punktów

Kurs: 1,93

Godzina: 04:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Gdy wykonałem na dziś analizę punktową spotkań z NBA w oparciu o statystyki z bieżącego i dwóch poprzednich sezonów, uzyskałem największą rozbieżność w wybranym przeze mnie meczu (186 punktów zdobywanych średnio przez obydwie ekipy w porównaniu do linii 198 wystawionej przez buków daje aż 12 punktów różnicy). Kiedy przyjrzałem się temu meczowi z bliska, utwierdziłem się w przekonaniu, że warto w tę linię zainwestować i jest to zdecydowanie typ numer jeden na dzisiejszy dzień.

 

Charlotte to zdecydowany outsider ligi, posiadający jak dotychczas jedynie 13 zwycięstw i nie grający praktycznie o nic oprócz honoru. Blazersi zaś wciąż mają realną szansę na awans do top 16 ligi i występ w play off. Ani jeden ani drugi zespół nie jest ofensywnie nastawiony i nigdy nie zdobywają one ogromnej ilości punktów. Za to zarówno jednej, jak i drugiej drużynie zdarzały się spotkania, w którym wręcz kompromitowały się pod względem swoich zdobyczy (Portland niedawno w Utah zdobyli 77 oczek, Charlotte zaś w meczu z tym samym rywalem 66 i zdarza się im to znacznie częściej).

 

Najważniejszym czynnikiem w tym meczu jest fakt, że gospodarze muszą wygrać, aby myśleć o walce o play off i na pewno tego dokonają. Przewiduję jednak, że po zdobyciu pewnej przewagi nie będą forsować tempa i zdecydują się na wyważone i długie akcje, abu odnieść kontrolowane zwycięstwo niezbyt dużym nakładem sił. Bobcats zaś dostroją się do tego stylu i będziemy świadkami miernego widowiska, zakończonego 10-15 punktową przewagą Portland, w którym oba zespoły nie przekroczą na pewno nienaturalnie zawyżonej przez buków granicy punktowej. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Hornets - Orlando Magic godz. 02:00

typ: poniżej 194,5

kurs: 2,05

Buk: Pinnacle

 

W Nowym Orleanie Szerszenie podejmują Orlando,które ostatnio nie zachwyca,przegrali trzy ostatnie spotkania i nic nie zapowiada ich zwycięstwa w tym spotkaniu. Dlatego liczę na mała zdobycz punktową koszykarzy Magic. Orlando miało sporo spotkań , w których rzucali poniżej 80 punktów. Był nawet mecz kiedy rzucili zaledwie 68. Wyniki między tymi zespołami,zazwyczaj kończyły się małą ilością punktów, w ostatnim spotkaniu w Orlando Magic przegrali 94-97 .Więc zmieścili się w dzisiejszym limicie. W meczu przedsezonowym padł wynik 85-80 a rok temu 93-67. Oba mecze rozegrane były w Nowym Orleanie . Szerszenie grają ze zmiennym szczęsciem , w ostatnim meczu wygrali z Detroit 100-95. Oba zespoły bez szans na awans do play -off. Dlatego spodziewam się zwycięstwa gospodarzy,ze skromną ilością punktów dla przyjezdnych,którym ostatnio ewidentnie nie leży zespół z Nowego Orleanu.

Myślę,że ta linia jest nie do przejścia przez te zespoły i na pewno nie będzie w tym spotkaniu jakiejś wiekiej zdobyczy punktowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.03.2012 (18:00)

Koszykówka - Polska (kobiety)

Wisła Can Pack - Gorzów Wlkp

over 125.5

Kurs: 1.85

Bet365

 

Jest to drugie spotkanie obu zespołów w fazie play-offs (ćwierć-finały) Ford Germaz Ekstraklasy kobiet w koszykówce.

Faworytem nie wątpliwie są gospodynie, które w Krakowie powinny wygrać, może nie tak znacząco jak w 1 spotkaniu (79:43) ale wygrana jest gwarantowana.

Patrząc na statystyki H2H w tym sezonie koszykarki z Gorzowa nie wygrały z Krakowiankami i do tego przegrywały niemal we wszystkich meczach dosyć wyraźnie.

Analizując grę drużyny z Gorzowa Wlkp. praktycznie nie mają kim zagrozić...dodatkowo na życzenie amerykanki Sybil Dosty rozwiązano kontrakt.

Ogólnie zapowiada się tylko dopełnienie formalności przez Wisłe Can-Pack i zwycięstwo a zarazem myśle, że nie będzie presji i można się spodziewać fajnej gry z przyzwoitą liczba rzuconych punktów.

Prawdopodobnie znowu będzie królować Tina Charles, która jest reprezentantką kadry seniorskiej USA a w dodatku występująca w latach 2010 i 2011 w meczu gwiazd ligi WNBA.

Zawodniczka ta, 22 lutego w spotkaniu przeciwko Bourges , przegranym przez Wisłę 38:50 w ramach Euroligii rzuciła aż 28 pkt.

Możliwe, że Tina dzisiaj mniej minut zagra, ponieważ Wisła szykuje się na spotkanie Final Four Pucharu Polski a Artego Bydgoszcz, czyli 2 zespołu po rundzie zasadniczej w tym sezonie.

Linia wystawiona przez Bet365 (jedynego bukmachera mającego ten zakład w ofercie) jest dosyć duża, ale myślę że bardzo prawdopodobna do trafienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors vs Golden State Warriors Stephen Curry Total Points - Over (23) @1,85 Tobet

 

Myślę, że nie potrzeba tu jakiejś specjalnej analizy. Wymienię tylko 2 fakty.

 

Last 10 Games - PPG 27.8

March - PPG - PPG 27.5

 

Grać, nie zastanawiać się ;)

:jupi::jupi::jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers

Typ: Oklahoma City Thunder under 111

Kurs: 1.90

Bukmacher: Unibet

 

 

Zapowiada się super pojedynek już w te noc Thunder na własnej hali zagrają z Lakers. Można mówić dużo, nawet bardzo dużo o tych drużynach, ja spróbuję złożyć kilka przydatnych zdań do analizy mojego typu. Typuję under 111 punktów Oklahomy, dlaczego? Uważam, że będzie to ciężki mecz dla Thunder. Lakers muszą grać dobrze i co najważniejsze muszą wygrywać żeby wskoczyć do TOP8 konferencji i zagrać w Play Offach, Play Off bez Jeziorkowców byłby niemałym zaskoczeniem. OKC ma świetny skład nawet jeśli Durant nie rzuci jakiegoś imponującego wyniku to mecz się nie zawali właśnie dzięki pracy reszty zespołu. Lakers nie ma takiej wygody w tym sezonie można zaryzykować stwierdzenie "uzależnieni od Koby'ego". To on zazwyczaj prowadzi zespół do zwycięstwa dokładając swoją cegiełkę w postaci wielu punktów. W tym meczu faworytem jest OKC, ale linia na 111 punktów dla OKC to moim zdaniem trochę za wysoko. Co prawda wygrali już w tym sezonie grając u siebie i zdobyli 114 punktów, ale to był początek sezonu i Lakers grali inaczej. OKC zdobywa bardzo dużo punktów, średnia na mecz to 105, ale i potrafią zakończyć mecz mając na koncie 120 punktów. Raczej nie tym razem, mecz powinien być wyrównany, OKC powinno wygrać i zdobyć 106-109 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA

Spotkanie: Golden State - Sacramento

Typ: poniżej 225

Kurs: 1,91

Godzina: 04:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Niestety od czasu, jak analizowałem mecze, buki obniżyły linię z 225,5 na 225, ale cóż - jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

 

Być może dałem się nabrać na podpuchę bukmacherów i wysoka ilość punktów do zdobycia skusiła mnie na wystawienie tutaj typu poniżej, ale jest kilka argumentów, o których warto wspomnieć przy analizie tego meczu.

 

Po pierwsze i najważniejsze, każdy kto interesuje się koszykówką wie, ile trzeba się narzucać i na jakiej skuteczności, żeby razem z przeciwnikiem osiągnąć tak wysoką linię punktową. Jest to jedna z wyższych linii, jakie widziałem w ostatnich czasach i nawet na moje ulubione Houston czy ekipy na wskroś ofensywne pokroju Nuggetsów linie te są nieco niższe i wynoszą około 217-220.

 

Tutaj tymczasem mamy co prawda zespoły z górnej połówki ofensywnej, ale nie z topu. GSW są aktualnie na 7 miejscu ze średnią 101,3, a Sacramento na 11 ze średnią 98,7, co jest niezłym osiągnięciem, ale na plecy nie powala. Być może buki sugerowały się ostatnią kanonadą między tymi zespołami w Sacramento przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy to skończyło się wynikiem 131:127 (bez dogrywki), ale nic nie zdarza się dwa razy. Jeśli zresztą spojrzymy mecz wcześniej, było już 94:92.

 

Ponadto, z moich wyliczeń średnich zdobyczy punktowych dla obu zespołów na przełomie ostatnich 3 sezonów wychodzi mi 198, więc różnica jest tu niewiarygodna - 27 punktów.

 

Osobiście nie wierzę, żeby bariera aż 225 oczek została przez te dwa zespoły przekroczona. Będzie dużo punktów, ale nie aż tak dużo i myślę, że choć nie warto naciągać niżej, to w tej nadzwyczaj wysokiej linii powinniśmy się spokojnie zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Koszykówka- Euroliga

Spotkanie: Zalgiris Kaunas- Real Madryt

Typ: Zalgiris Kaunas

Kurs: 2,30

Godz: 18:45

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18:45 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy litewskim Zalgirisem Kaunas a hiszpańskim Realem Madryt. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta tego pojedynku. Lekkim na pewno jest ekipa z Madrytu jednak ja tutaj patruję zwycięstwa gospodarzy. Za moim typem przemawia na pewno bilans Litwinów na własnej hali. W dotychczasowych 17 spotkaniach we własnej hali w rozgrywkach Euroligi i Pucharu VTB przegrali jedynie 3 pojedynki. Tutaj przegrywały już takie marki jak CSKA Moskwa (Puchar VTB), Caja Laboral, Armani Milano, Anadolu Efes czy też Unicaja Malaga. Dużo zespołowi Zalgiris daje na pewno żywiołowa publiczność która jest szóstym zawodnikiem w ekipie z Kowna. Jeśli chodzi o graczy z Madrytu to marki tej przedstawiać w sumie nie trzeba. Jest to jedna z najlepszych ekip w Europie, i na pewno tutaj tanio skóry nie sprzedadzą. Jeśli chodzi o tabelę, to Real obecnie lideruje w rozgrywkach z 8 zwycięstwami i zaledwie 1 porażką. Zalgiris ciągle musi szukać zwycięstw aby myśleć o awansie. Obecnie zajmuje 5 lokatę z 4 zwycięstwami i 5 porażkami. Jednak kilka z tych porażek odbyło się w dramatycznych okolicznościach. Chodzi tutaj właśnie o spotkanie w Madrycie, które rozegrane zostało 11 stycznia tego roku w którym to Real wygrał z Litwinami zaledwie dwoma punktami. Dlatego dzisiaj na pewno emocji nie zabraknie. Tym bardziej, ciekawiej zapowiada się tutaj przyjazd Rudego Fernandeza który na pewno będzie wygwizdany przez miejscowych kibiców. Głównie z tego powodu co zrobił w pierwszym spotkaniu. A zresztą zobaczcie sami:

Tutaj będzie naprawdę gorąco i na pewno będzie iskrzyć. Ja stawiam na gospodarzy tego pojedynku, którzy muszą wygrać aby jeszcze walczyć o pierwszą czwórkę w tabeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ARGENTINA - LIGA NACIONAL - MEN KOSZYKÓWKA

Spotkanie: Argentino de Junin - Penarol

Typ: Poniżej 160.5

Kurs: 2,080

Godz: 01:00

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza krótka i konkretna, oparta głównie na h2h i trochę na obecnej sytuacji w tabeli.

 

Zacznijmy od h2h...

 

7 meczy, z czego 3 w zeszłym, roku. Z tych 7 meczy tylko raz przekroczyli tą linię, w grudniu 2010. Pozostałe mecze zdecydowanie poniżej. Najwięcej, bo 153 pkt zdobyli 08-10-2012. Ostatni mecz 145 pkt 20-12-2012, Argentino wygrało away 70:75. Reszta meczy grubo poniżej tej lini... Zdarzyło im się nawet w 2011r 124 pkt.

 

Generalnie wszystkie 3 mecze w zeszłym roku poniżej tej lini.

 

A co najważniejsze ! - w tym układzie, co dziś, czyli Argentino w roli gospodarza nigdy ta linia nie została przekroczona, najwyższa to 142 pkt !

 

Także grać śmiało, póki kurs wysoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.03.2013 (19:30)

Koszykówka - Polska

Jezioro Tarnobrzeg - Trefl Sopot

handi -8 Trefl

Kurs: 1.85

Bet365

 

Dzisiaj w Tauron Basket Lidze mamy rozgrywaną ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego.

Wszystkie spotkania będą się odbywały o godz. 19:30.

Po tej kolejce zostaną zespoły podzielone na 2 sześcio-zespołowe grupy (mistrzowska i spadkowa).

Trefl będzie w mistrzowskiej a Siarka w spadkowej.

Dzisiaj Trefl będzie walczył o 1 miejsce w lidze po sezonie zasadniczym a Siarka swojej lokaty nawet zwyciężając nie poprawi.

Drużyna z Podkarpacia mimo, iż nie jest dzisiaj faworytem, to jednak będzie bardzo groźna ponieważ na własnym potrafiła pokonac w sezonie m.in. Zastal Zielona Góra.

Problemem Siarki Jezioro jest nie równa i powtarzalna gra, która w głównej mierze opiera się na amerykanach.

Trefl to zdecydowany faworyt.

Notuje w tym sezonie najlepsze statystyki w grze wyjazdach.

Zespół opiera się (co mnie cieszy) na grze Polaków: Filipa Dylewicza i Adama Waczyńskiego.

Dużo można w sieci znaleźć opinii, że Jezioro może sprawić sensację, ale sądzę że tak nie będzie.

Liczę również, że Waczyński będzie miał dobry dzień i będzie trafiał rzuty z dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA

Spotkanie: Sacramento Kings - Phoenix Suns

Typ: poniżej 207 punktów w meczu

Kurs: 1,96

Godzina: 04:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Wiemy, że ani Sacramento ani Phoenix nie mają już w tym sezonie szans na awans do play off. Wiemy również, że w ekipie Słońc sporo się ostatnio działo i nie za bardzo będą oni być mogli skupieni tylko i wyłącznie na sportowych aspektach gry. Marcin Gortat z nogą w gipsie nie zagra do końca sezonu, a do tego jeszcze 13-letnia córeczka Jermaina O'neala przechodzi poważną operację serca, więc zmiennik Marcina również na parkiecie się nie pojawi (oficjalnie podana została kontuzja gracza).

 

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Ano dlatego właśnie, że dla mnie Sacramento są zdecydowanym faworytem w tym meczu, a z reguły w meczach "do jednej bramki" nie pada zbyt wiele oczek, gdyż słabszy zespół zaniża średnią w meczu.

 

O ile jeszcze Sacramento rzuca trochę koszy na własnym parkiecie, to Phoenix jest siódmą od końca ekipą w ofensywie, a ich średnia z ostatnich spotkań oscyluje w granicach 80 - 90 punktów. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwa razy i dwukrotnie wygrywały Słońca (u siebie 101:90 - 191 oczek w meczu, i na wyjeździe 106:96 - 202 oczka). Dziś Phoenix raczej tego spotkania nie wygra i na pewno nie zdobędzie setki, a co za tym idzie, średnia punktowa w meczu zostanie obniżona.

 

Na zakończenie dodam, iż moja średnia, którą sobie zawsze wyliczam w oparciu o różne czynniki, wynosi dla tego meczu 195 punktów. Dziwię się bardzo, że w meczu dwóch czerwonych latarni ligi, na dodatek niezbyt usposobionych ofensywnie, buki wystawiły linię aż 207 i w dniu dzisiejszym będę starał się to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

Typ: San Antonio Spurs (-18 pkt.) , AH

Kurs: 3,40

Godz: 09.03.2013 2:30

Bukmacher: Unibet

Analiza: San Antonio Spurs już tradycyjnie rewelacyjnie się spisuje w sezonie zasadniczym i póki co są najlepszą drużyną jeśli chodzi o bilans: 48 zwycięstw, 14 przegranych. Ich bilans u siebie jest imponujący, bo to 25 zwycięstw i zaledwie 3 przegrane. Spurs u siebie bardzo często wręcz demolują te słabsze drużyny. Niedawno pokonali na własnym parkiecie Detroit Pistons 114:75, Sacramento Kings 130:102, a nawet Chicago Bulls 101:83. Mimo kontuzji Parkera ta drużyna w dalszym ciągu jest niesamowicie mocna dzięki chyba najlepszej ławce w lidze. Portland na wyjeździe regularnie przegrywają, mają już serię siedmiu przegranych spotkań wyjazdowych. San Antonio Spurs ma tak mocną ławkę, że mogą grać na bardzo wysokim, równym poziomie niemal przez cały mecz, więc nie widzę tutaj żadnych szans dla Portland, by mogli chociaż powalczyć. Widzę tutaj bardzo wysoką wygraną San Antonio Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka;NIEMCY: BBL

Trier-Bonn

Typ:HA Bonn(-8.5)

Kurs:3.58

Buk:bet365

 

 

Dzisiaj o godz.20:00 odbędzie się spotkanie Trier-Bonn.Jest to liga niemiecka koszykówki:BBL.Treir zajmuje siódme miejsce w tabeli ligowej natomiast Bonn miejsce dziesiąte.Bonn ostatnio jest w bardzo dobrej formie tylko jedna przegrana na pięć spotkań.Trier tylko jedna wygrana na pięć spotkań.Ostatnie spotkania bezpośrednie między Trier a Bonn kończyły się zwycięstwem Bonn i to w dwóch ostatnich spotkaniach różnicą czternasto punktową:90:76,79:65.Trier ostatni pojedynek przegrało Bayreuth(ostatnie spotkanie było wygrane przez Trier,Trier znajdował się na wyższym miejscu w tabeli ligowej niż Bayreuth);drużyna ta nie była ciężkim przeciwnkiem do ogrania,jednak Trier przegrał,to świadczy o złej formie tej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.03.2013 (0:00)

Koszykówka - NBA

Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves

handi -6.5 Mavericks

Kurs: 1.92

Expekt

 

Expekt jako jedyny jeszcze nie zamknął tej linii także dobrze jest skorzystać.

Do rzeczy...

Obie ekipy reprezentują Konferencję Zachodnią i obie po cichu liczyły, że jakoś może dobiją do Play-offs.

O ile jeszcze Mavs mają jakieś szanse to dla Timberwolves jest to skończony sezon.

Mavericks którzy 2 lata temu świętowali mistrzostwo, sezon temu po bardzo okrojonym składzie odpadli w 1 rundzie PO, teraz po niedoszłych transferowych staraniach opierają się o zawodnikach którzy mają krótkotermionowe kontrakty...wszystko z myślą o mocnych wzmocnieniach w na nast. sezon.

Włodarze Timberwolves przystępując do tego sezonu patrzyli z nadzieją na zbudowany skład.

Jednak czar zaczął pryskać po kolejnych kontuzjach.

Teraz jest wielki szpital, bo nie grają:

Brandon Roy - kontuzja kolana....pewnie będzie kolejna jego emerytura, szkoda bo zawodnik młody i utalentowany

Kevin Love - uraz ręki

Nikola Pekovic - uraz mięśnia brzucha

Malcolm Lee - kolano

Chase Budinger - kolejny z kontuzją....kolana

Andrei Kirilenko - uraz łydki

Takim oto sposobem Timberwolves teraz zbytnio nie mają wiele do powiedzenia.

Mickael Gelabale przynajmniej wykorzystał sytuację i zagwarantował sobie kontrakt do końca sezonu.

Mavericks gdyby nie kilka głupich wtop w lutym, teraz byliby na prawdę blisko 8 miejsca w konferencji.

Tydzień temu zwolnili oni Dominique Jonesa gdzie teraz mają więcej możliwości w rotacji.

Ekipa z Dallas dalej jest w walce o PO, chociaż będzie im coraz trudniej dogonić Utah Jazz, Portland Trailblazers no i Lakersów, którzy po sobotnim zwycięstwie nad Raptors przesuneli się na upragnione 8 miejsce.

Pisząc fachowo...od 8 miejsce dzieli ich różnica 3 zwycięstw.

Lider Dirk Nowitzki przeżywa najgorszy sezon w karierze w NBA, jednak średnia pkt z ostatnich 8 spotkań wynosi 18,5 pkt przy 50,5% celności z gry.

Patrząc na historie pojedynków w tym sezonie, Minnesota wygrała 2 na 3 spotkania.

Jeśli Mavericks chcą jeszcze utrzymać szansę na PO, muszą być konsekwentni i wygrywać z teoretycznie słabszymi ekipami a zwłaszcza taką jak Minnesota Timberwolves która ma do dyspozycji tylko 9 graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.03.2013 (0:00)

Koszykówka - NBA

Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves

handi -6.5 Mavericks

Kurs: 1.92

Expekt

 

Expekt jako jedyny jeszcze nie zamknął tej linii także dobrze jest skorzystać.

Do rzeczy...

Obie ekipy reprezentują Konferencję Zachodnią i obie po cichu liczyły, że jakoś może dobiją do Play-offs.

O ile jeszcze Mavs mają jakieś szanse to dla Timberwolves jest to skończony sezon.

Mavericks którzy 2 lata temu świętowali mistrzostwo, sezon temu po bardzo okrojonym składzie odpadli w 1 rundzie PO, teraz po niedoszłych transferowych staraniach opierają się o zawodnikach którzy mają krótkotermionowe kontrakty...wszystko z myślą o mocnych wzmocnieniach w na nast. sezon.

Włodarze Timberwolves przystępując do tego sezonu patrzyli z nadzieją na zbudowany skład.

Jednak czar zaczął pryskać po kolejnych kontuzjach.

Teraz jest wielki szpital, bo nie grają:

Brandon Roy - kontuzja kolana....pewnie będzie kolejna jego emerytura, szkoda bo zawodnik młody i utalentowany

Kevin Love - uraz ręki

Nikola Pekovic - uraz mięśnia brzucha

Malcolm Lee - kolano

Chase Budinger - kolejny z kontuzją....kolana

Andrei Kirilenko - uraz łydki

Takim oto sposobem Timberwolves teraz zbytnio nie mają wiele do powiedzenia.

Mickael Gelabale przynajmniej wykorzystał sytuację i zagwarantował sobie kontrakt do końca sezonu.

Mavericks gdyby nie kilka głupich wtop w lutym, teraz byliby na prawdę blisko 8 miejsca w konferencji.

Tydzień temu zwolnili oni Dominique Jonesa gdzie teraz mają więcej możliwości w rotacji.

Ekipa z Dallas dalej jest w walce o PO, chociaż będzie im coraz trudniej dogonić Utah Jazz, Portland Trailblazers no i Lakersów, którzy po sobotnim zwycięstwie nad Raptors przesuneli się na upragnione 8 miejsce.

Pisząc fachowo...od 8 miejsce dzieli ich różnica 3 zwycięstw.

Lider Dirk Nowitzki przeżywa najgorszy sezon w karierze w NBA, jednak średnia pkt z ostatnich 8 spotkań wynosi 18,5 pkt przy 50,5% celności z gry.

Patrząc na historie pojedynków w tym sezonie, Minnesota wygrała 2 na 3 spotkania.

Jeśli Mavericks chcą jeszcze utrzymać szansę na PO, muszą być konsekwentni i wygrywać z teoretycznie słabszymi ekipami a zwłaszcza taką jak Minnesota Timberwolves która ma do dyspozycji tylko 9 graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA

Spotkanie: Sacramento - Milwaukee

Typ: poniżej 209,5

Kurs: 2,85

Godzina: 02:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Grałem dwa dni temu linię poniżej w spotkaniu Sacramento - Phoenix i się zawiodłem, spróbuję więc jeszcze raz. Dziś przeciwnikiem zespołu Sacramento są Kozły, które walczą o play off, a ich spotkania nie kończą się zazwyczaj istną kanonadą.

 

Jeśli chodzi o gospodarzy, to faktycznie preferują oni szybki styl gry, ale duże zdobycze punktowe stają się ich udziałem jedynie w kilkunastu ostatnich kolejkach. Jeśli cofniemy się o kilka tygodni wstecz, otrzymamy rezultaty pokroju 190 do maksymalnie 200 punktów. Grając po raz kolejny na niską linię liczę na to, że Królowie się w końcu wystrzelali i wysoka granica dawana z uporem maniaka przez buków w końcu obróci się przeciwko nim.

 

Jeśli spojrzymy na ostatnie spotkanie tych zespołów, to zauważymy, iż skończyło się ono rezultatem 98:85. Ponadto ze statystyk zdobyczy punktowych obu zespołów na przełomie ostatnich 3 sezonów otrzymujemy liczbę 194. Mam nadzieję, że tym razem owe statystyki mnie nie zawiodą i uda mi się zmieścić w założonej przeze mnie linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:KoszykówkaEUROPA: Puchar VTB Promo

11.03.2013 17:00

Spotkanie:Azovmash Mariupol(+9)-Khimky M. :minus: 77-91

Typ:1

Kurs:1.87

Buk:Betsson

 

Dzisiaj na Ukrainie odbędzie sie mecz w ramach rozgrywek Ligi VTB pomiędzy gospodarzami Azovmashem a gośćmi z Rosji Chimki Moskwa.Nie mam wątpliwości ,że Chimki są o wiele lepszym zespołem,ale myślę ,że do tego spotkania przystąpią rozlużnieni myslami będąc już przy czwartkowym meczu Euroligi w Tel Awiwie z Maccabi.Jest to dlanich bardzo ważny mecz,który zadecyduje czy awansuja oni do czołowej ósemki Euroligi.Dzisiaj wystąpią bez bardzo dobrego obrońcy Fridzona (12,7 ppg./2.6rpg/2.4apg! statystyka z VTB United League).Gospodarze u siebie odnieśli dopiero 2 zwycięstwa z Turowem i Kalev,ale przegrywaja nie znacznie np:St.Petersburg 76-81,z Unicksem Kazań 71-78,Lietuvo rytas 88-94.Myślę wieć ,że przy rozlużnionym przeciwniku gospodarze powinni przegrać mniej niz 9 punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.03.2013 (01:30)

Koszykówka - NBA

Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs

handi +3.5 Oklahoma

Kurs: 1.76

Pinnacle

 

Szlagierowe spotkanie w najbliższej nocy, hit wieczoru.

2 najlepsze zespoły Konferencji Zachodniej rozegrają przeciwko sobie 3 spotkanie w tym sezonie.

Jeśli Thunder wygrają, zrównają swój bilans właśnie ze Spurs a dodatkowo zostaną liderami konferencji.

Smaczku dodaje fakt, że Spurs w ostatnim swoim spotkaniu przeciwko Portland Trailblazers dostali na głowę kubeł naprawdę lodowatej wody, gdzie przegrali aż 136:106.

Na niekorzyść Spurs wpływa fakt, że muszą sobie radzić jeszcze jakieś 3 tygodnie bez jednego z liderów Tonego Parkera.

Francuz doznał kontuzji lewej kostki.

Brak gracza który w lutym rzucał średnio 26.1pkt na pewno zrobi swoje.

Jakby nie patrzeć będzie to zacięty pojedynek na każdej z pozycji.

Osobiście interesuje mnie jak będzie spisywała się gra w obronie, a zwłaszcza czy popiszą się Serge Ibaka (OKC) oraz Tim Duncan (Spurs) którzy notują prawie 3 bloki na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.03.2013 (01:00)

Koszykówka - NBA

Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs

handi -12.5 Spurs

Kurs: 2.55

Bet365

 

Kolejna moja analiza przeciwko Timberwolves.

Ostatnio przegrali z Dallas Mavericks 100:77 zatem nie widzę nic szczególnego, żeby Spurs wygrali podobną różnicą.

Obie ekipy walczą w Konferencji Zachodniej.

Mimo braku Tonego Parkera Spurs grają bardzo dobrze ograli ostatnio Oklahome przez co obronili 1 miejsce.

Podczas nieobecności francuza trzeba pochwalić grę Dannego Greena, Thiago Splittera i Kawhi Leonarda.

Podczas spotkania z OKC, Spurs miało aż 25 asyst przy 16 OKC.

Dodatkowo dobrze spisują się zmiennicy w Spursach, na 105 pkt zdobytych 36 rzucili zawodnicy z ławki.

Co by tu napisać o Leśnych Wilkach.....???

W sumie jest bez zmian, dalej kontuzjowani są Love, Pekovic, Budinger, Kirilenko, Lee no i emeryt Roy.

Znowu trener Minnesoty będzie miał do dyspozycji 9 zawodników.

Jak do tej pory rozegrali oni najmniej spotkań w swojej konferencji...jeśli będą mieli dalej taką passe....a jakiejś poprawy z takim składem im nie wróże za pare kolejek spadną na ostatnie miejsce w konferencji.

Podstawowa linia u buków to +-8.5, jednak patrząc realnie nie formę i kadrę obu zespołów, to podany przez mnie handi wydaje się na prawdę dobrym typkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka (NBA)

Mecz: Orlando Magic – Los Angeles Lakers

Typ: Los Angeles Lakers (-13,5 handicap)

Kurs: 3,00

Bukmacher: WilliamHill

Data: 13.03.2013 godz: 00:05

 

Analiza:

 

Nie walczące już o nic Orlando podejmie wciąż desperacko próbujących dostać się do play-off Lakersów. Forma gości ostatnio mocno się poprawiła – z ostatnich 10 spotkań wygrali aż 8 i wciąż są w grze o play-offy. Aby osiągnąć ten cel na pewno nie mogą pozwolić sobie na potknięcie z jedną z najsłabszych ekip ligi, jaką jest Orlando Magic.

Gospodarze grają w kratkę, ale we własnej hali przydarzyło im się w ostatnich dniach kilka naprawdę kompromitujących porażek: 86:115 z Indianą, 82:108 z Memphis, 101:125 z Sacramento czy 94:118 z Cleveland. Kiedy liderzy zespołu nie mają swojego dnia to nie ma już recepty na przyzwoity występ i kończy się to wysoką porażką.

Lakersi poprawili ostatnio defensywę, a że wciąż mają spory potencjał w ofensywie myślę że stać ich na wysokie pokonanie Orlando, nawiązanie do wyników które przedstawiłem powyżej i pokrycie nawet takiego dość wysokiego handicapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 3:30

Denver Nuggets - New York Knicks (+8 handicap azjatycki)

TYP: 2

KURS: 2,06

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Na jutrzejszą analizę wybrałem mecz w NBA jak dla mnie bardzo ciekawy a do tego Bukowie nie doceniają drużynę na którą zagram. Mecz rozpocznie się w nocy polskiego czasu o godz 3.30 w nocy. Zmierzą się ze sobą Denver z zespołem Ner York Knicks. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy a ja uważam że w tym spotkaniu może być niespodzianka ponieważ NBA jest to nieprzewidzialna koszykówka i czasem zespół najsłabszy wygrywa z zespołem najlepszym.

 

Gospodarze tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 43 zwycięstw i 22 porażek. Na własnym parkiecie w tym sezonie rozegrali 31 meczy w których to 28 meczy wygrali i jedynie 3 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe już im tak dobrze nie idzie ponieważ rozegrali oni 34 meczy w których to 15 meczy wygrali i 19 meczy przegrali. A więc jak widać na własnym parkiecie grają znakomicie lecz zdarzają im się porażki ale to były 3 porażki z zespołem Washington, Minnesota. A więc nie z takimi mocnymi zespołami a na własnym parkiecie przegrali. Warto dodać że ostatnie 9 meczy wygrali a więc są w świetnej passie lecz każda passa kiedyś się kończy a ja uważam że w tym meczu się skończy.

 

Natomiast goście tego meczu w konferencji wschodniej znajdują się na 2 pozycji z dorobkiem 38 zwycięstw i 23 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 32 mecze w których to 22 mecze wygrali i 10 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni 29 meczy w których to 16 meczy wygrali i 13 meczy przegrali. A więc dosyć równomiernie balansują się porażki zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Ostatni mecz na wyjeździe przegrali z Golden aż 92 do 63. Lecz tamten mecz kompletnie spaprali i dlatego tak wysoko przegrali. Atak kompletnie nie funkcjonował i mieli straszne problemy z celnością. Ale potrafią wygrywać na wyjeździe z takimi zespołami jak Washington które w tym sezonie wygrywało z najlepszymi, Boston, Brooklyn czy Miami.

 

Moim zdaniem ja bym postawił na zespół gości dla graczy którzy lubią ryzyko to postawił bym czyste zwycięstwo gości oczywiście z dogrywką a dla graczy które wolą mieć jakąś podpórkę dałbym na gości dodatni handicap np. +8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarni Słupsk kurs 2.4 wydaje mi się, że dawno nie było w naszym PLK tak pewnego betu, czołowi zawodnicy odchodzą z zespołu, kłótnie w drużynie, obcinanie pensji, to już nie ten sam mistrz co w ostatnie lata, czarni pod wodzą urlepa powinni spokojnie wygrać to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka- Euroliga

Spotkanie: CSKA Moskwa - Zalgiris Kaunas

Typ: CSKA Moskwa -11,5 (handicap europejski)

Kurs: 1,90

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś dojdzie do spotkania CSKA z Zalgris.CSKA to jeden z kandydatów do sięgnięcia po tytuł.Obecnie rosyjski klub zajmuje 3 miejsce w grupie z 7 zwycięstwami i 4 porażkami.Na własnym aprkiecie CSKA wygrało 4 razy i raz przegrało.Zalgris zajmuje 6 miejsce grupie z 4 zwycięstwami i 7 porażkami.Na wyjazdach Litwinii ugrali 2 zwycięstwa i 3 porażki.Obecnie klub gości przeżywa wielkie kłopoty finansowe.Kilku zawodników z tego powodu chce opuścić klub ,a Tremmel Darden(3,9ppg) już to zrobił.Ponadto kilku następnych zawodników nie chce wystąpić w dzisiejszym meczu sprzeciwiając się nie dostawaniem pięniędzy od władz klubu.W pierwszym meczu CSKA wygrało w Litwie aż 14 puntkami myślę ,że teraz także spokojnie pokryją handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka;NIEMCY: BBL

Tübingen - Oldenburg

Typ:1

Kurs:2.40

Buk:bwin

 

 

 

Dzisiaj o godz.20:00 odbędzie się spotkanie Tübingen-Oldenburg.Tübingen zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej natomiast Oldenburg czwarte miejsce.Jednak w tym spotkaniu nie stanowi to istotnej roli.W tym spotkaniu drużyna Oldenburg odstąpi wygraną dla Tübingen.Możliwe,że jest zawarty między tymi dwoma drużynami układ.Ostatnie cztery mecze berzpośrednie wyglądały następująco:wygrana u siebie Tübingen,wygrana u siebie Oldenburg,wygrana u siebie Tübingen i wygrana u siebie Oldenburg.Teraz przyszła kolej na wygraną drużyny Tübingen.Kurs jest zadowalający.Tübingen u siebie wygrał już cztery razy z rzędu.Ostatnio Tübingen wygrał z bardzo ciężkim przeciwnikiem do ogrania jakim był Bayern.Oldenburg ostatnie swoje spotkanie przegrało ze słabym przeciwnikiem Khimik Yuzhny.Forma u siebie Tübingen wygląda następująco:cztery wygrane,jedna przegrana natomiast forma Oldenburg na wyjeździe:dwie wygrane,trzy przegrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

17.03.13 / 17:00

Koszykówka, VTB Promo

Nymburk - CSKA Moskwa

Typ: Nymburk AH +12 pkt

Kurs: 2,22

Buk: Pinnacle

 

No cóż, miałem okazję już stawiać Nymburk z handicapem w rozgrywkach VTB przy okazji meczu Żalgirisem (analiza kilka postów wyżej) i tym razem większość argumentów przemawiających za dzisiejszym typem mógłbym w zasadzie powtórzyć. Nymburk w lidze czeskiej nie ma wyzwań, jedzie jak walec, z europejskich pucharów już odpadł. Jedynym poważnym wyzwaniem jest zatem VTB i tutaj zawodnicy mają okazję się sprawdzić na tle dużo lepszych ekip. Idzie im to póki co średnio, 8 miejsce na 10 ekip, ale szanse awansu do playoff (pierwsza 6-tka) nadal są, więc trzeba walczyć. CSKA ma dużo wyższe ambicje, nadal walczą na 3 frontach, w lidze krajowej i VTB idzie im znakomicie, w Eurolidze również są bliscy awansu, ale trzeba to przypieczętować. W grupie E zajmują aktualnie 3 miejsce, jednak strata do drugiego Efesu i pierwszego Realu jest niewielka, więc można powalczyć. Z drugiej strony za plecami czai się Panathinaikos i Malaga, a kolejny mecz w Eurolidze już za 4 dni właśnie z Hiszpanami na wyjeździe i będzie to bardzo istotne spotkanie dla układu tabeli. Nie ma wątpliwości, że Euroliga stanowi teraz priorytet dla koszykarzy CSKA i tutaj trzeba kumulować wszystkie siły bo jest szansa zajść daleko. VTB to dobre przetarcie przed meczem z Unicaja, ale do wyniku spotkania z Nymburkiem Rosjanie nie powinni przywiązywać aż tak dużej wagi żeby gryźć parkiet. Warto dodać, że są tuż po euroligowym starciu z Żalgirisem (zwycięstwo u siebie 2 dni temu), na horyzoncie jest wyjazd do Malagi, w takich okolicznościach bardzo prawdopodobne, że w wyjazdowym starciu z Nymburkiem w ramach VTB trener Rosjan da odpocząć kluczowym zawodnikom. Większą motywację do wygranej w dzisiejszym meczu będą mieli na pewno Czesi, atut własnej hali, walka o playoff w VTB, rywal który ma ważniejsze cele i nie będzie umierał za zwycięstwo - wszystko to sprawia, że postawienie kilku złotych na gospodarzy staje się ciekawą opcją. Już w niedawnym starciu z Żalgirisem, obecnym liderem VTB Nymburk pokazał, że potrafi we własnej hali walczyć. Mecz przegrali na linii rzutów wolnych, faulując na potęgę, w innych elementach górowali nad Litwinami. Dziś z CSKA może być podobnie. Nymburk faworytem z pewnością nie jest, ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności - po takim kursie, z takim handi typ ten uważam za godny gry. Ciekawostką jest fakt, że ostatnie starcie na terenie Nymburka między tymi zespołami (marzec 2012) zakończyło się wyraźną wygraną Czechów 79:60 i było to również w ramach VTB. Co więcej, spośród wszystkich czterech dotychczasowych potyczek tych drużyn Nymburk przy bilansie 1W-3L nigdy nie przegrał różnicą wyższą niż 11 punktów. Nie mam nic przeciwko aby Czesi podtrzymali dziś tą statystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Dallas-Okc

Typ: D. Nowitzki over 18,5pkt

Kurs: 1,85

Bukmacher: Betsson

Godz 00:30

 

Dzis spotkają sie druzyny ktore mają odmienne cele .Dallas ma jeszcze jakis cień szansy zeby wejsc do Po ,a druzyna Duranta pewnie znow zamelduje w finale.Thunder ostatnio wygrali dwa spotkania z Orlando i Utah i ulegli Sas.Mavs ostatnio prezentuje sie przyzwoicie wygrali z Cavs ,ulegli tylko 1pkt w derbach z Sas i pokonali dwa razy Minnesote.W meczu z Cavs Rodrigue Beaubois byl jednym z grajków ktoremu prawie wszystko tego dnia wchodzilo ,dzis mysle ze jednak nie bedzie tak duzo rzucal jak ostatnio.Nie ma co liczyc na Mayo ktory jest himerycznym graczem i czesto przeplata slabe spotkania dobrymi.Dirk to mozg druzyny ,w trudnych momentach to do niego beda kierowane piłki od kolegów.Mysle ze gospodarze tanio skory nie sprzedadzą ,a lider Mavs pociagnie gre.Mimo ze kurs na Dallas jest wysoki to sądze ze moze byc to wyrownany pojedynek .Nowizki powinien dzis dobrze punktowac i zdobyc 22-25pkt .Licze dzis na niego i na Dallas ktore ma noz na gardle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00

Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves

TYP: 2

KURS: 3,20

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Sacramento z zespołem Minnesota. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie niski kurs a na zespół gości tai wysoki. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gości w tym spotkaniu jest realne bo gospodarze grają w kartkę i jeden mecz wygrywają a kolejny przegrywają.

 

W konferencji zachodniej gospodarze tego meczu znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 24 zwycięstw oraz 44 porażek. Na własnym boisku rozegrali w tym sezonie 33 mecze w których to 18 meczy wygrali i 15 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak źle nie grają lecz również u siebie w kratkę się prezentują. Na wyjeździe grają tragicznie ponieważ rozegrali oni 35 meczy w których 6 meczy wygrali i 29 meczy przegrali. A więc jak widać jedynie co przegrywają. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wygrali 3 mecze i dwa mecze przegrali. Warto dodać że Sacramento przegrało u siebie z Milwaukee ale np. ostatnio wygrali u siebie z Los Angeles Clippers. A więc jak widać raz mogą wygrać a raz przegrywają.

 

Natomiast goście tego meczu w lidze w konferencji zachodniej znajdują się na 12 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 42 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 32 mecze w których to 16 meczy wygrali i 16 meczy przegrali. A więc i równo u siebie wygrywają i przegrywają. Natomiast na wyjeździe idzie im troszkę lepiej niż zespołowi gospodarzy. Rozegrali oni 33 mecze w których to 7 meczy wygrali i i 26 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe jakoś super nie grają lecz liczę że ten mecz wygrają. W ostatnich 5 meczy wygrali oni 2 mecze i 3 mecze przegrali.

 

Moim zdaniem goście ten mecz mogą wygrać i sądzę że jednak się przełamią i dlatego stawiam na to lecz jest to bardzo duże ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:45

Spotkanie: Unicaja - CSKA Moskwa

Typ: Unicaja +8 :plus:

Kurs: 1.7

Bukmacher: Bet365

Analiza: Mecz grupy E w Eurolidze. Unicaja zajmuje obecnie 5 miejsce z bilansem 6-5, natomiast CSKA Moskwa 3 miejsce mając na swoim koncie 8 zwycięstw. Tak więc obie ekipy nie mają jeszcze awansu do ćwierćfinału, ale z pewnością o wiele bardziej wygrane potrzebne są gospodarzom. Unicaja Malaga ostatnio gra świetnie, 5 ostatnich spotkań w Eurolidze to aż 4 zwycięstwa i tylko jedna porażka. Przegrali z Zalgiris Kaunas 67:83 po fatalnej 4 kwarcie (11:24), a wygrali na wyjeździe z Albą Berlin 67:65, z Brose Baskets, u siebie z Panathinaikosem Ateny, a także w Madrycie z Realem 77:74. Dobrą formę potwierdzili również w lidze hiszpańskiej, gdzie wygrali 4 ostatnie spotkania. CSKA Moskwa to oczywiście klasa sama w sobie. W ostatnich 11 grach 2 porażki, w Eurolidze przegrali 3 mecze, z Realem czy Efesem na wyjazdach. Co ważne także z Unicają w Moskwie 81:94. Za Unicają przemawia atut własnej hali, waleczność, za CSKA Moskwa na pewno potencjał. Unicaja walczy z Panathinaikosem o 4 lokatę w 2 rundzie Euroligi i szansę gry w playoffach. Grecy mają o 1 wygraną więcej, ale mecz w Madrycie z Realem i chyba przegrają. Unicaja ma więc o co walczyć, w Moskwie wygrali i walkę o tablice i trafili też 16 trójek. Myślę, że dzisiaj powinni walczyć z CSKA jak równy z równym, uważam, że w razie porażki gospodarzy handicap na poziomie 8 pkt. powinien wystarczyć do trafienia tego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...