Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA: Puchar Polski Zastal-Asseco Prokom 06.02.2013 19:00

typ Zastal :minus:

kurs 1,45 regulaminowy czas gry

Unibet

 

Bardzo ciekawe ćwierćfinałowe starcie pucharu polski, gdzie zieloni podejmują odmieniony zespól mistrzów polski.Długo sie zastanawiałem jak ugryźć ten mecz; czy hendi overek pkt.Goście pod wodza Adamka graja praktycznie krajowym składem poprawili zdecydowanie obronę, graja bardzo zespołowo. W ostatnich spotkaniach tracili ok.65pkt i pokonali - Rosą Radom, Energą Czarnymi Słupsk oraz Anwil Włocławek- szczegolnie to ostatnie zwycięstwo bardzo pewne na trudnym terenie.Gospodarze dysponują bardzo ciekawym składem, mimo problemów zdrowotnych Quintona Hosleya maja kim straszyć. Graja bardzo dużo sa zgrani na pewno poprawili gre w obronie. Dużo daje Dejana Borovnjaka.ZASTAL jest w dobrej formie- w lidze nie pokonani od 29 grudnia, graja fajna szybko skuteczna koszykówkę zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, chyba będzie do końca wyrównane. Hendi w granicach 5 pkt niby nie duże, ale myślę ze przesadza większe indywidualności, które sa po stronie gospodarzy Walter Hodge I spółka będą w półfinale :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : Kosz,NBA

Spotkanie : Cleveland Cavaliers(-6,5) - Charlotte Bobcats 122:95

Typ : 1 :jupi::plus:

Kurs : 2.03

Buk : PinnacleSports

07.02.2013 01:00

 

Analiza;

Jeden z wielu spotkań dzisiejszej nocy w najlepszej koszykarskiej lidze świata.Na noc wybrałem spotkanie ktore moim zdaniem powinno wejść i to nawet z handicapem.gospodarze w ostatnim spotkaniu pokazali że są nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.pokonali na swoim terenie Thunder co jest nie lada wyczynem gdyż przeciwnicy radzą sobie bardzo dobrze.Goście nie zachwycają.Obecnie zajmują ostatnie miejsce w konferencji.Cleveland mają zaledwie trzy spotkania więcej wygrane od gości ale u siebie grają nieźle.dziś myślę że właśnie pójdą za ciosem i rozniosą w pył przyjezdnych.Bilans spotkań z Charlotte mają bardzo pozytywny i wierzę że dziś także zanotują wygraną.goście w wyjazdowych ostatnich czterech spotkań nie wygrali żadnego i na dziś noc zapowiada się że także za większych szans nie mają.sport jest nieprzewidywalny ale ja i tak stawiam że nie będzie niespodzianki i gospodarze pewnie wygrają te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat - Houston Rockets godz. 01:35

typ: powyżej 207,5 :t:

kurs: 1,95

Buk: Pinnacle

 

Houston po dzisiejszym znakomitym meczy,w którym rzucili 140 punktów i wyrównali rekord NBA w rzutach za 3 punkty 23 trafionych na 40 wykonanych,zagrają tej nocy z mistrzami w Miami.

Na pewno nie będzie to łatwy przeciwnik jakim był zespół z Golden State i Rockets nie są tu faworytem. Jednak sądzę ,że po tak znakomitym występie uwierzę w siebie i tanio skóry nie sprzedają,nie są faworytem tego spotkania jednak myślę,że spokojnie przekroczą "setkę" . Miami tej nocy odpoczywało wcześniej pokonali Charlotte 99-94. Myślę,że również Miami przekroczy 100 punktów a mecz skończy się sumą punktów ok.210. Houston ostatnie 6 meczy rzucało ponad 100 punktów i choć na wyjazdach grają słabiej (10-15) to ostatnio wysoko wygrali z Utah 125-80.

Patrząc na ostatnie wyniki tych zespołów ,rzadko padały overy 207,5 jednak w 2011 roku padł wynik 125-119. Jeżeli Houston utrzyma skuteczność z ostatniego spotkania to taki wynik może być możliwy. Linia 207,5 wydaję mi się jak najbardziej do przejścia w tym spotkaniu . Liczę na dobrą postawę Jeremy Lin - a ,który zagrał dobre spotkanie z Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington - New York

Typ: New York -3,5

Kurs: 1,82

Godz: 07.02.2013 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Knicks zaczynaja z powrotem grac swoja koszykowke, maja duze wsparcie przede wszystkim z lawki, a Wizards nie moga z nimi konkurowac. Wreszcie trafiaja na bardzo dobra ofensywe i na kilku pozycjach maja braki. Po powrocie Walla graja sporo lepiej, ale wg mnie to nie wystarczy na Knicks. Nowy Jork jest w coraz lepszej formie, wygrywaja mecz za meczem, na wyjazdach rowniez prezentuja sie dobrze. Preferuja rzuty dystansowe czyli trojki, bo maja ku temu predyspozycje. Wizards nie maja tylu opcji w ataku i moga po prostu nie wytrzymac. Pod koszem jest sila, ale Knicks nie ustepuja w postaci Chandlera i dajacego ostatnio duzo z lawki Stoudemire. Wieksze atuty sa po stronie gosci, Wizards notuja dobre statystyki ale czy to wystarczy na taka druzyne jak Knicks? Nie sadze, Melo powinien rzucic sporo punktow bo nie widze wielu zawodnikow ktorzy byliby w stanie go zatrzymac a Melo w formie = wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Clippers

Typ: powyżej 186 punktów

Kurs: 1,952

Godzina: 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Szczerze powiem, że bardzo zaskoczyła mnie linia, wystawiona w tym spotkaniu przez buków. Jakkolwiek Orlando gra chimerycznie i nie zawsze skutecznie, to należy pamiętać, że Clippersi jeszcze do niedawna byli w zdecydowanym czubie, jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów w meczu. Ostatnio, co prawda, nieco obniżyli skuteczność, ale nadal ze średnią 100 oczek na mecz plasują się na wysokiej, 10 pozycji.

 

Przy analizie tego spotkania pod kątem punktów należy też wziąć pod uwagę, że Orlando powraca do swojej hali po nieudanej serii 5 wyjazdowych spotkań z rzędu, w których odnosili oni same sromotne porażki (a tak w ogóle to nie wygrali już od 10 ostatnich meczów), a zazwyczaj w takich sytuacjach, grając z silnym przeciwnikiem, często zapomina się o obronie i stawia na efektywność w ataku, chcąc odzyskać zaufanie kibiców i postraszyć nieco rywala.

 

Paradoksalnie również na plus pracuje tu fakt, że w ostatnim meczu Magic zostali wręcz ośmieszeni przez Philly, zdobywając jedynie 61 oczek w meczu. Drugi raz z rzędu nie mogą pozwolić sobie na taki blamaż i zrobią wszystko, aby poprawić skuteczność i odbudować w pojedynku z silnym rywalem.

 

Clippersom również ostatnio się nie wiedzie, a więc, patrząc z drugiej strony, oni muszą tu wygrać, no bo z kim, jeśli nie z jedną z czerwonych latarni ligi... A żeby wygrać, trzeba zdobywać punkty. Jeśli rzucą przynajmniej wg swojej przeciętnej, to nie widzę żadnych problemów, żeby oba zespoły przekroczyły linię stawianą tu przez buków.

 

Na zakończenie dodam, że wyliczenie średnich zdobyczy tych dwóch drużyn w dwóch poprzednich sezonach, poprawione o bieżące statystyki, daje 193 oczka, a więc aż o 7 więcej od liczby, którą chcemy dziś przekroczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00

typ over 157

kurs 2,03

PinnacleSports

 

ćwierćfinał pucharu króla- odwieczne starcie na neutralnym terenie, myślę ze zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie.Królewscy graja wybornie w tym sezonie tylko jedna porażka właśnie z Barca w lidze(w Eurolidze 3 porażki w 1 fazie) i na pewno będą chcieli sie zrewanżować. Okazja idealna, linia dość wysoka ale myślę ze spokojnie do pokrycia. Obie drużyny maja bardzo mocne składy, szerokie ławki, graja bardzo szybka ofensywna koszykówkę sa bardzo groźni w rzutach z dystansu.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip, mobilizacja w obu ekipach bardzo duża, Barca, która grała koszmarnie w końcu zaczęła wygrywać w lidze-Strata duża do Realu,( 4 miejsce) może wygrane nie w imponujących rozmiarach- czasem sie męczą z słabszymi drużynami, ale rzucają sporo pkt.W Eurolidze gra bardzo dobrze rozbiła Caja Laboral Vitoria 79 - 90 bardzo pewnie wygrała Montepaschi Siena 85 - 66. Obie ekipy regularnie zdobywają po 80 pkt i więcej w swoich meczach w lidze Barca wygrała 96 : 89.Zobaczymy bardzo emocjonujące spotkanie z lekkim wskazaniem na Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics - Los Angeles Lakers godz.02:05

typ:poniżej 195,5 :n:

kurs: 1,85

Buk: Bet-at-home

 

Dzisiaj w nocy Celtics podejmują Jeziorowców. Bukmacherzy delikatnie faworyzują gospodarzy,Którzy wygrali pięć ostatnich spotkań w tym cztery u siebie. Ja postanowiłem zagrać poniżej 195,5 w tym meczu. Myśle,że ta granica jest nie do przejścia przez te zespoły,które w ostatnich m,eczach radzko przekraczały setkę. Boston w ostatnich sześciu meczach tylko raz przekroczyli sto punktów,nawet w dwóch meczach po dogrywce nie zdołali przekroczyć tej granicy. Lakers również zbytnio w ofensywie nie błyszczą jednak częściej przekraczają stówę. Jednak dwa ostatnie spotkania to under 100.

Oba zespoły są na fali i zapowiada się wyrównane spotkanie i twarda gra w obronie. Mcze między Celtics a Lakers charkteryzują sie mała zdobyczą punktową przez oba zespoły na granicy ok. 90 punktów.

Warto przyjrzeć się ostatnim meczom:

10/02-12 NBA Boston vs. LA Lakers 82:82

87:88 (OT)

11/02-11 NBA Boston vs. LA Lakers 86:92

14/06-10 NBA Playoffs Boston vs. LA Lakers 92:86

11/06-10 NBA Playoffs Boston vs. LA Lakers 96:89

09/06-10 NBA Playoffs Boston vs. LA Lakers 84:91

31/01-10 NBA Boston vs. LA Lakers 89:90

Myślę,że również w tym spotkaniu tradycji stanie się zadość i granica 195,5 punktów nie zostanie przekroczona. Moim zdaniem w meczu będzie około 180 punktów i linia wystawiona przez Bet-at-home jest przesadzona. Po za tym chyba jeszcze tylko Bwin wystawił granicę 193 inni bukmacherzy na razie odpuścili więc coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, Copa del Rey, godz. 19.00

Spotkanie: Real Madrid - F.C. Barcelona Regal [Real u/o 80,5]

Typ: over 80,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: Copa del Rey, 1/4 finału, ale i tak kolejny wielki mecz wielkich ekip. Real Madrid w tym roku celuje w kilka trofeów i jednym z nich jest Puchar Króla. A forma widać jest bo i liga i Euroliga na razie idzie świetnie. W lidze Real notuje bilans 19-1, a jedyna porażka to właśnie ta z Barceloną na wyjeździe. W Eurolidze kilka porażek (tylko wyjazdy), ale zespół z Madrytu i tak jest już jedną nogą w fazie pucharowej. Do tego meczu w Fernando Buesa Arena (Vitoria-Gasteiz) zespół jest mocno zmotywowany. Barcelona ma swoje problemy w tym sezonie. Ostatnio zespół wygrał 6 meczów, a gra już wygląda bardzo dobrze. Wygrane z Cają i Sieną w Eurolidze bardzo wyraźne i niezagrożone. Ciągle niedysponowany jest Navarro i prawdopodobnie nie zagra w tych zawodach. W lidze 12-8. W tym sezonie Real już ograł Barcę w Supercup 84-95, ligowa porażka to wynik 89:96. Według mnie to będzie otwarty mecz, Puchar Króla raczej nie jest ważnym trofeum. Obie ekipy na pewno pokażą sporo dobrej koszykówki, a jeśli sugerować się wynikami tego sezonu to Real 81 pkt. powinien spokojnie osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 02:00

Boston Celtics (-3) - Los Angeles Lakers

TYP: 1

KURS: 2,09

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 2 w nocy zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Bostonu a zespołem Los Angeles Lakers. Kursy na oba zespoły są bardzo wyrównane ponieważ ostatnio oba zespoły grają coraz lepiej. Gospodarze tego meczu w lidze w konferencji wschodniej znajdują się na 8 pozycji z dorobkiem 25 zwycięstw i 23 porażek. Znajdują się oni na ostatnim miejscu które gwarantują grę w play off więc muszą się pilnować i wygrywać meczu a do tego na własnym boisku. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 17 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie 22 mecze w których to osiem meczy wygrali i 14 spotkań przegrali. A więc jak widać na własnym boisku idzie im zdecydowanie lepiej. Natomiast zespół gości czyli Los Angeles Lakers w Tm sezonie spisują się po prostu fatalnie ponieważ w lidze w konferencji zachodniej znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 26 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni 25 meczy w których to 15 meczy wygrali i 10 meczy przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 24 mecze w których to osiem meczy wygrali i aż 16 meczy przegrali. A więc jak widać ciężko będzie im znaleźć się w ósemce ponieważ każda porażka przekreśla ich szansę na to aby znaleźć się w ósemce. Boston w ostatnich pięciu meczach wygrali wszystkie spotkania. Cztery mecze zagrali na własnym boisku i wygrali oni między innymi z Miami, Orlando oraz Los Angeles Clippers które jest w bardzo dobrej dyspozycji. Ostatni mecz rozegrali na wyjeździe z Toronto i wygrali również tamten mecz 99:95. A więc jak widać Boston naprawdę zaczyna grać i z mocnymi zespołami potrafią wygrywać. Natomiast Lakers ostatnio również grają bardzo dobrze ponieważ w ostatnich pięciu meczy wygrali oni cztery spotkania i jeden mecz przegrali. Cztery mecze rozegrali na wyjeździe przegrywając z Phoenix i wygrywając miedzy innymi z zespołem Brooklyn. Natomiast jeden mecz na własnym stadionie wygrali z zespołem New Orleans. Chociaż jestem kibicem Lakersów to na nich nie postawię bo jak z sentymentu stawiam na zespół to nigdy mi nie wchodzi. Stawiam na Boston z rozsądku ponieważ mają atut własnego boiska a do tego są zmotywowani aby utrzymać to ósme miejsce i warto nawet zagrać mały handicap do 5 pkt bo powinno wejść spokojnie. Ale jak każdy wie w NBA mogą się różne rzeczy stać sądzę że w tym meczu nic się nie stanie i Boston spokojnie wygra ten mecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.02.2013 02:30

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 02:00

Bukmacher: bet-at-home

Boston Celtics - Los Angeles Lakers

typ: under 195.5

kurs: 1,85

 

Zgadzam się z kaziu_boss w zupełności, warto także dodać, że dziś w nocy, u Celtów nie zobaczymy ani Rojona Rondo oraz ani Sullingera. A Jeziorowców osłabią Gasol i najprawdopodobniej Howard, którego wciąż męczą problemy z plecami. Według mnie under 195.5 to bardzo dobry typ na dzisiejszą noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Denver Nuggets - Chicago Bulls

Typ: Denver powyżej 101,5

Kurs: 1,91

Godzina: 04:30

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Ostatnio się sporo rozpisywałem i jakoś za wiele z tego nie wychodziło, więc dziś nieco bardziej konkretna analiza, oparta na kilku faktach:

 

- w 24 spotkaniach rozgrywanych na swoim parkiecie Denver przekroczyli barierę 101 punktów 19 razy i ze średnią 104,18 punktu znajdują się na 3 miejscu w NBA pod względem ilości zdobywanych w meczu oczek (należy przy tym pamiętać, że więcej zdobywają u siebie niż na wyjazdach)

 

- Chicago nieźle broni i jak dotychczas tylko 6 razy w 21 spotkaniach wyjazdowych dali sobie rzucić powyżej 101 oczek, ale... nie grali jeszcze z Denver! :)

 

- każdy, kto interesuje się NBA, wie, jaki styl gry mają Nuggetsi i zdaje sobie sprawę, że jest to styl niereformowalny i zarazem wizytówka tej ekipy - ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa. Grając przeciwko Denver Chicago będzie musiało pogodzić się z 10 sekundowymi akcjami, szybkimi kontrami i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w ataku

 

- w ostatnich 9 spotkaniach między tymi zespołami w Denver gospodarze 7 razy przekroczyli barierę 101 punktów, a w pozostałych dwóch mieli odpowiednio 98 i 99

 

- linia powyżej 101,5 to niezbędne minimum i nie skusiłem się na wyższą i lepiej płatną tylko z szacunku dla solidnej obrony Chicago, która jednak nie ogarnie i tak do końca niezwykle efektownie grających gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00

typ over 157

kurs 2,03 :plus:

PinnacleSports

 

ćwierćfinał pucharu króla- odwieczne starcie na neutralnym terenie, myślę ze zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie.Królewscy graja wybornie w tym sezonie tylko jedna porażka właśnie z Barca w lidze(w Eurolidze 3 porażki w 1 fazie) i na pewno będą chcieli sie zrewanżować. Okazja idealna, linia dość wysoka ale myślę ze spokojnie do pokrycia. Obie drużyny maja bardzo mocne składy, szerokie ławki, graja bardzo szybka ofensywna koszykówkę sa bardzo groźni w rzutach z dystansu.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip, mobilizacja w obu ekipach bardzo duża, Barca, która grała koszmarnie w końcu zaczęła wygrywać w lidze-Strata duża do Realu,( 4 miejsce) może wygrane nie w imponujących rozmiarach- czasem sie męczą z słabszymi drużynami, ale rzucają sporo pkt.W Eurolidze gra bardzo dobrze rozbiła Caja Laboral Vitoria 79 - 90 bardzo pewnie wygrała Montepaschi Siena 85 - 66. Obie ekipy regularnie zdobywają po 80 pkt i więcej w swoich meczach w lidze Barca wygrała 96 : 89.Zobaczymy bardzo emocjonujące spotkanie z lekkim wskazaniem na Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka – Czechy Puchar mecz o 3 miejsce

Spotkanie: Ostrava -Prostejov

Typ: Prostejov

Kurs: 5.50

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 15:30

Analiza:

Straszna różnica kursowa jak na pojedynek na neutralnym terenie i dwóch ekipa o bardzo zbliżonym potencjale. Spotkanie o trzecie miejsce w pucharze. Obie ekipy wczoraj przegrały swoje półfinały Rywala bardziej wymagającego mieli gracze Ostravy, którzy grali z Nymburk ekipą która od paru lat dominuje w koszykówce czeskiej a w niedawno zakończony sezonie zasadniczymi na 24 spotkania przegrali tylko raz!, ale aż tak wysoka porażka na pewno nie podziałała mobilizującą na zespół 67:100. Prostejov grał natomiast z Pardubicami drugim zespołem sezonu zasadniczego (7 porażek ) i do czwartej kwarty było dość równo ale w ostatniej tercji gracze Ostravy zagrali słabo przegrywając 11 punktami. Sezon ligowy i fazę zasadniczą obie zakończyły obok siebie trzecia –czwarta pozycja a różnica wyniosła zaledwie dwa punkty na korzyść Ostravy. Tak jak wspomniałem finałowy turniej rozgrywany jest na neutralnym terenie w Libercu a więc atut własnego parkietu tutaj nie istnieje. Lepiej w meczach półfinałowych zdecydowanie zaprezentował się Prostejov szczególnie w rzutach za trzy punkty a dodając do tego bezpośrednie pojedynki z których to od 2011 roku było dziesięć tylko raz wygrała ekipa Ostravy! .Jak dla mnie taki kurs trzeba spróbować zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Utah Jazz - Chicago Bulls

Typ: powyżej 185

Kurs: 1,95

Godzina: 04:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

I znów wydaje się, że bukmacherzy przeszacowali nieco możliwości gry obronnej Chicago, bądź, jak kto woli, nie docenili możliwości ofensywnych obu zespołów. Patrząc na statystyki linia 185 oczek wydaje się być stosunkowo prosta do przekroczenia i jest to dla mnie na dzień dzisiejszy typ kolejki. Oto krótkie uzasadnienie:

 

- statystyki w ilości zdobytych punktów przez oba zespoły w dwóch poprzednich sezonach dają średnią 195 (o 9 więcej niż wynosi linia w tym meczu)

- Byki po lekcji, jaką dostali zeszłej nocy od Denver, mogą się jeszcze nie pozbierać i nie bronić na swoim stałym poziomie

- na 25 spotkań rozegranych u siebie w tym sezonie przez Jazzmanów 17 razy została przekroczona granica 185 punktów, raz było dokładnie tyle i tylko 7 razy poniżej

- w 23 meczach wyjazdowych Chicago statystyki też wyglądają budująco: 12 powyżej, 2 even i 9 poniżej

 

Podsumowując, wydaje mi się, że będzie to ładne dla oka i dość ofensywne spotkanie, a stawiana przez buków linia zostanie przekroczona w połowie 4 kwarty. Zwłaszcza, że oba zespoły mają ostatnio tendencję zwyżkową, jeśli chodzi o zdobycze punktowe.

 

Dla mnie, jeśli chodzi o statystyki, to typ dnia. Rozważałem jeszcze zwycięstwo Minnesoty u siebie z NY, ale ze względu na 200 ujemnych oczek kary w przypadku nietrafienia nie jestem tego aż tak pewny, żeby zaryzykować typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 04:30

Utah Jazz (-4) - Chicago Bulls

TYP: 1

KURS: 1,96

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

Jutro o godzinie 4.30 polskiego czasu zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zespołem Utha a zespołem Chicago. Powiem szczerze dziwię się bukmacherom że kursy są tak wyrównane bo uważam że gospodarze ten mecz powinni spokojnie wygrać z zamkniętymi oczami(śmiech). Gospodarze tego meczu czyli zespół Utah w konferencji zachodniej znajdują się na siódmej pozycji z dorobkiem 28 zwycięstw i 22 porażkami. Muszą na własnym boisku wygrywać aby czasem nie znaleźć się poza ósemką bo wystarczy kilka porażek i mogą nie awansować do play off. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 24 mecze w których to 19 meczy wygrali i 5 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe idzie im zdecydowanie gorzej ponieważ rozegrali oni 26 meczy w których to 9 meczy wygrali i aż 17 meczy przegrali. A więc jak widać to na własnym boisku spisują się bardzo dobrze więc powinni mieć duże szanse na wygranie tego mecz. Gdyby na wyjeździ poprawili bilans to tak to znajdowali by się na jakiejś 5 lub nawet 4 pozycji a tak to są na 7 miejscu. Goście tego meczu w konferencji wschodniej znajdują się na bardzo wysokim 4 – tym miejscu z dorobkiem 29 zwycięstw i 20 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 15 meczy wygrali i 11 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe co może dziwić grają lepiej niż u siebie ponieważ rozegrali 23 mecze w których to 14 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. A więc jak widać grają na równym poziomie jeśli chodzi własne czy wyjazdowe boisko. W ostatnich pięciu meczach Utah wygrali cztery mecze i jeden mecz przegrali. Rozegrali cztery mecze na własnym boisku i te cztery mecze wygrali. Natomiast przegrali oni na wyjeździe z Portland 105:99. Ale jak już pisałem na wyjazdach grają słabo więc nie ma co się dziwić. Natomiast goście w ostatnich pięciu meczach wygrali dwa mecze i trzy mecze przegrali. Wszystkie mecze grali na wyjeździe w których to dwa mecze wygrali z Atlantą i z Milwaukee a przegrali z Indianą ,Brooklynem i z Denver. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany lecz uważam że gospodarze powinni sobie poradzić i nawet mały handicap można postawić i powinien wejść a więc stawiajcie na zespół gospodarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons(+5,5) - San Antonio Spurs godz. 01:35

typ: 2 :n:

kurs: 2,04

Buk: Pinnacle

 

Będący w bardzo dobrej formie Spurs wybierają się do Detroit i oczywiście są faworytem tego spotkania. San Antonio wygrali jedenaście kolejnych spotkań i cięzko będzie Pistons ich powstrzymać.

Oczekuję kolejnego zwycięstwa w tym meczu Ostróg ,ponadto sądzę że wygrają róznicą przynajmniej sześciu punktów. Patrząc na serię zwycięstw SAS tylko 3 mecze nie były wygranymi z przewagą sześciu oczek,natomiast 3 ostatnie wygrane Spurs to przewaga przynajmniej 10 punktów.

Ten mecz będzie o wiele trudniejszy dla SAS niż ostatnie spotkania,bowiem Pistons minimalnie przegrali u siebie dwa ostatnie mecze z Brooklyn -em 93-90 oraz z LAL 98-97. Jednaktrzy porażki z rzędu dobrze nie wróżą koszykarzą z Detroit .

Liczę na dobrą formę Dannego Greena , który w ostatnim meczu trafił 8/12 rzutów za 3 punkty oraz Tonego Parkera zdobywcy 31 punktów w meczu z Minnesotą . Myslę,że Ci dwaj zawodnicy wspierani przez Leonarda oraz Splittera przyczynią się do wyższego zwycięstwa San Antonio nad Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder godz. 02:00

typ: Oklahoma - 9,5

kurs: 2,10

Buk: Pinnacle

 

Po dwóch dniach oba zespoły spotkają się ponownie,tym razem na parkiecie Słońc . Wydaję mi się,że to nie będzie miało większego znaczenia i znów Gortat i spółka dostaną lekcję koszykówki. W piątkową noc Oklahoma rozbiła Suns 127-96. Różnica 31 punktów mówi wszystko za siebie. W tym spotkaniu postanowiłem zagrać handicap 9,5 wydaję mi się,że taką przewagę powinni spokojnie uzyskać Thunder.

Oba zespoły grają ostatnio dość często ze sobą w styczniu na parkiecie w Phoenix ,Słońca przegrały 90-102 , podobnego wyniku spodziewam się w tym spotkaniu. Oklahoma dość wysoko wygrała trzy ostatnie mecze,jednak były to zwycięstwa na własnym parkiecie. Natomiast na wyjeździe przegrali z Cleveland oraz Lakers,dlatego nie będę szarżował z byt wysokim handi.

Suns zajmują ostatnie miejsce na Zachodzie z bilansem 17-34,Oklahoma jest druga 38-12. W zespole Gortata za dobrze się ostatnio nie dzieję,słaba dyspozycja Suns nie wrózy dobrze przed dzisiejszym spotkaniem. Choć Oklahoma na wyjazdach gra słabiej 15-9 to ze słabymi Suns nie powinni mieć problemów. Myślę,że Durant i spółka,który w ostatnim meczu rzucił "zaledwie" 21 oczek,w tym spotkaniu zdobędzie przynajmniej 30 punktów co przybliży OCT do wysokiej wygranej.

Ponadto Oklahoma wygrała pięć ostatnich meczach w Phoenix ,wierzę że tym razem będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kosz, NBA

Spotkanie: Orlando Magic(+3.5) - Portland Trailblazers 110:104

Typ: 1

Kurs: 1.92 :t::plus:

Bukmacher: Expekt

11.02.2013 00:05

 

Analiza:

W końcu po dwunastu spotkaniach w których to Orlando dostawało baty sądzę że w dzisiejszym spotkaniu się nie da.W końcu ugrają jakiś mecz na swoją korzyść.W końcu wygrali jak do tej pory aż czternaście spotkań.Skądś to się wzięło.No goście wygrali aż 25 spotkań ale ostatnio jakaś forma przysiadła. Przegrali dwa wyjazdowe spotkania.Nie znacznie ale zawsze to porażki.myślę że dziś Magic będą tak zdeterminowani i głodni sukcesu że wygrają i bez tego hadicapu na nich.Liczę na to gdyż ile to już można grać tak nie poradnie i byc dostarczycielem punktów dla innych ekip.Potrafią grać i rzucac punkty więc dziś powinni to pokazać.W trzynastym sotkaniu w końcu powinni wyjść z glową podniesioną do gory.Myślę że własna hala i gorący doping kibiców pomoże im odnieść wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Memphis - Minnesota

Typ: powyżej 188,5

Kurs: 2,62

Godzina: 00:05

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Zawsze lubię wyszukiwać zaniżone przez buków linie i grać powyżej i choć ostatnio nie wychodziło to najlepiej, to dziś nadarza się ku temu kolejna niezła okazja - powyżej 188,5 w takim spotkaniu za 2,62 to kurs, obok którego nie można przejść obojętnie.

 

Minnesota to ekipa grająca koszykówkę ładną dla oka, ofensywną i urozmaiconą, i mimo ich ostatniej serii porażek moim skromnym zdaniem z tym zespołem trzeba się liczyć. Memphis z kolei mają bardzo udany sezon i jak na razie najlepszą obronę w NBA, i dlatego bukmacherzy będą na każdy ich mecz podjudzać i wystawiać niskie linie.

 

Jeśli by grali z Indianą, Brooklyn czy Chicago, to niskie zdobycze punktowe są gwarantowane. Grają jednak z Minnesotą, która potencjał w ofensywie ma całkiem spory (nazywamy ją z kolegami "kolonią rosyjską") i wydaje mi się, że wybrana przeze mnie linia zostanie tu przekroczona z nawiązką i oba zespoły nie będą myśleć tylko i wyłącznie o obronie. Myślę, że będzie na styku i dlatego zdecydowałem się na linię 188,5. 193,5 za 3,75 kusi, ale może nie zostać przekroczone, natomiast 183 za 1,91 wydaje się nieco za mało. Lekko ryzykuję, ale na poniedziałek nie znajdę korzystniejszej oferty i typu, który bym bardziej czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 01:00

Charlotte Bobcats – Boston Celtics(-4,5)

TYP: 2

KURS: 2,07

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1 w nocy polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami które znajdują się na końcu i środku tabeli. Oba zespoły znajdują się w konferencji wschodniej. Gospodarze tego meczu już nie walczą o nic ponieważ znajdują się na 15 pozycji (jest to ostatnia pozycja w konferencji) z dorobkiem 11 zwycięstw i 39 porażkami. Pierwsze 8 drużyn awansuje do play off a gospodarze nie mają już szans na bycie w pierwszej 8 więc grają o pietruszkę. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 25 meczów w których to sześć meczy wygrali i aż 19 spotkań przegrali. A więc jak widać u siebie również grają bardzo słabo i ten sezon można spisać już na straty. Na wyjeździe lepiej im nie idzie a można powiedzieć że nawet gorzej ponieważ rozegrali oni 25 meczy w których to pięć meczy wygrali i aż 20 spotkań przegrali. A więc jak widać w tym sezonie grają po prostu fatalnie. Natomiast inne nastroje są w drużynie Bostonu gdzie początek mieli słaby i znajdowali się poza 8 ale ostatnie mecz grają rewelacyjnie i dzięki temu znajdują się już na 7 pozycji z dorobkiem 27 zwycięstw i 23 porażek. Nie mogą oni się czuć pewni w ósemce i dlatego też muszą kolejne mecze wygrywać i nie patrzeć na rywali. Na własnym boisku w tym sezonie rozegrali oni 28 meczów w których to 19 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali on 22 spotkania w których to 8 meczy wygrali i 14 meczów przegrali. A więc jak widać grają coraz lepiej i jak tak będą grać to zostaną w pierwszej ósemce i możemy spodziewać się że zobaczymy ich w play off.

 

Ostatnie mecz w wykonaniu gospodarzy tego meczu były fatalne. Ostatnie 7 meczów przegrali w tym jeden na własnym boisku z Los Angeles Lakers 93:100. A warto dodać że Lakersi w tym sezonie nie są jakąś mocną drużyną. Boston z Lakersami poradził sobie bez problemów. A więc jak widać gospodarze grają po prostu fatalnie. Nie można tego samego powiedzieć o Bostonie który ostatnie siedem meczy wygrał pod rząd i to nie z łatwymi przeciwnikami a wygrał miedzy innymi z Lakersami, Toronto na wyjeździe, Clipersami i Miami Heat a więc z mocnymi drużynami. Na dodatek oba zespoły w roku 2013 spotkali się raz na stadionie Bostonu gdzie Boston wygrał 100:89 a w 2012 roku spotkali się trzykrotnie i również Boston wygrywał tamte trzy pojedynki odpowiednio: 94:82(wyjazd), 102:95(wyjazd) i u siebie 94:84. A więc jak widać wszystko przemawia na korzyść gości tego mecz.

 

Ja postanowiłem zagrać handicap i sądzę że do -5 punktów można zagrać na Boston bo jak Boston ma wygrać ten mecz to na pewno różnicą większą niż 5 oczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers - Phoenix Suns godz. 04:35

typ: Lakers - 15,5 :n:

kurs: 3,25

Buk: Bet365

 

Po dwóch dotkliwych porażkach Słońc z Oklahomą nie widzę w tym spotkaniu nic innego jak wysoka wygrana Jeziorowców. Przypomnijmy drużyna Gortata przegrała trzy ostatnie spotkania ,w tym dwa bardzo wysoko z OCT najpierw na wyjeździe 127-96,następnie u siebie 69-97,wcześniej przegrali ze słabiutkim Nowym Orleanem. Dwie przegrane ok. 30 punktami nie wróżą nic dobrego Słońcom w dzisiejszym meczu. Wybrałem praktycznie najwyższy handicap jaki wystawił bukmacher i myślę,że jest on w zasięgu Brayanta i spółki.

Przypomnijmy,że Suns ograli dwa tygodnie temu Jeziorowców na własnym parkiecie 92-86. Będzie więc okazja do rewanżu. Po tej porażce Lakers wygrali trzy następne spotkania. W ostatnim meczu LAL przegrali w Miami z Heat 107-97,w tym meczu Kobe Brayant rzucił 28 punktów. Również na wysoką skuteczność liczę w tym spotkaniu. Jeżeli Howard utrzyma wysoką skuteczność rzutów za 2 punkty a Nash ponownie bez błędnie wykonywać będzie rzuty wolne to o wysoką wygraną jestem spokojny.

Lakers ostatni raz u siebie z Suns grali w listopadzie zwyciężając 114-102. W zeszłym roku dochodziło do trzech pojedynków w Los Angeles pomiędzy w/w drużynami oczywiście wszystkie na korzyść gospodarzy.

Coraz głośniej mówi się o przejściu Gortata do Utah wraz z Jared Dudley-em i to jeszcze w tym miesiącu. W zespole źle się dzieje a ostatnie wyniki mówią same za siebie.

Myślę,że warto zaryzykować wysoki handicap w tym spotkaniu.

 

 

9 punktów w 3 kwarcie rzuconych przez Lakers,myślałem że takie rzeczy to w Kaliszu na meczach 3 ligi :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns

Typ: over 199,5

Kurs: 1,85

Godz: 4:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Moja pierwsza analiza spotkania koszykówki, więc za ewentualne pomyłki przepraszam i proszę o poprawienie mnie. Lakersi są stosunkowo daleko od miejsca, które zapewnia play-offy, ale w ostatnich spotkaniach gra coraz lepiej. Klęska z Miami oraz z Bostonem na pewno trochę zraniła kibiców LAL, więc taki słabszy zespół jakim jest Phoenix Suns jest jak kojący balsam. Słońca obecnie mają serię 3 meczów przegranych, z których dwa ostatnie przegrali łącznie 59 punktami różnicy. Lakersi zdobywają punkty, ale potem tracą je z głównymi konkurentami. Ostatnio polegli na Florydzie 97:107, obecnie mają 24 zwycięstw i 28 porażek, co daje im niezłą pozycje na Zachodzie. Głównym aspektem LAL jest Howard pod koszem, który publicznie negował sposób gry swojego zespołu. Nie podjął jeszcze decyzji gdzie będzie kontynuował sezon, ale jeśli LAL nie dojdą do play-offów to pewnie odejdzie. Gasol odpada z powodu kontuzji, conajmniej przez miesiąc. Nash robi wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Ostatnio najlepiej prezentuje się Bryant, ale też Earl Clark gra dobrze pod koszem. Gospodarze zdobywają wiele punktów, więc ta linia wydaje się do grania.

Przewidywana wyjściowa piątka LAL: Nash, Bryant, World Peace, Clark, Howard

Słońca przyjeżdżają do Los Angeles, gdzie spotkają się z byłym trenerem D'Antonim i zawodnikiem Nashem. W tym sezonie wygrali 17 razy i przegrali aż 35 co daje najgorszy wynik w swojej dywizji. Na swoim podwórku tylko 5 zwycięstw z ostatnich 27 spotkań. Ich obrona nie jest najlepsza, ale rzucają stosunkowo dużo, więc liczę na over.

Suns: Dudley, Dragič, Tucker, Scola, Gortat

LAL potrzebują wygranej, więc liczę na szybki i widowiskowy mecz, co wiąże się z pokryciem tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Golden State - Houston

Typ: Golden State Warriors wygra 21 punktów lub wiecej

Kurs: 9,00

Data/Godz: 4:30 /13 luty 2013

Bukmacher: william hill

Analiza: Typ liczacy na sporo szczescia jednak sprobuje sie skusic. Golden State zakonczylo swoj road trip, przegrali wiekszosc spotkan i po kilku dniach przerwy wracaja wypoczeci do gry. U siebie graja swietnie, po ostatniej porazce 40 pkt z Houston beda chcieli sie zrewanzowac, traktuje bardzo powaznie tego typu zemsty i jestem pewien, że jutro wygraja. Dysponuja wieloma dobrymi zawodnikami, rzutami dystansowymi , wroci Bogut pod koszem z Lee tworza dobry duet pod koszem i wszystko wyglada bardzo dobrze. Houston liczy przede wszystkim na trojki, jak im nie wpadaja to jest kicha, w obronie graja totalna padake. Skupiaja sie wylacznie na ofensywie. Jutro faworytem wg mnie jest Golden State i zmotywowani, dobrze dysponowani, porazka z Dallas byla upokorzajaca ale to byl ich 4 mecz w ciagu 5 dni wiec widac bylo brak sil. Z Houston pokaza klase, nie wiem czy wygraja 21 pkt ale warto sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00

Utah Jazz (-1,5) – Oklahoma City Thunder

TYP: 1

KURS:3,25

BUK: Bet365

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 3 w nocy polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami które znajdują się na w pierwszej ósemce a dokładniej Utah znajduje się na 7 pozycji a zespół Oklahomy jest wiceliderem konferencji zachodniej. Oba zespoły właśnie znajdują się w konferencji zachodniej. Jeśli chodzi o kursu to jest ciekawy kurs na zespół gości a do tego dodać handicap i mamy wysoki powyżej 2 zł kursik. Ale wszystko od początku. Gospodarze tego meczu jak już wcześniej pisałem znajdują się w konferencji zachodniej na 7 pozycji z dorobkiem 28 zwycięstw i 24 porażkami. Na własnym parkiecie rozegrali oni w tym sezonie 25 meczy w których to 19 meczy wygrali i 6 meczy przegrali. A więc widać że dobrze sobie radzą ale ostatnio noga im się podwija dosyć często i ja upatruje w tym szanse. Natomiast na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie ponieważ rozegrali oni 27 meczy w których to 9 meczy wygrali i aż 18 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe grają słabo. Natomiast goście tego meczu są na drugiej pozycji z dorobkiem 39 zwycięstw i 12 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 23 mecze wygrali i jedynie trzy mecze przegrali. A wiec u siebie grają bardzo dobrze. Natomiast na wyjeździe im również dobrze idzie ponieważ rozegrali oni 25 meczy w których to 16 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. A więc jak widać są to kandydaci do tytułu bo grają bardzo równo. Na pewno chcą zająć pierwsze miejsce aby potem trafić na łatwiejszego rywala.

 

Ostatnie pięć meczy w wykonaniu gospodarzy tego meczu to była gra w kratkę. W ostatnich pięciu meczach wygrali dwa razy i trzy razy przegrali. Wygrali u siebie z zespołem Sacramento i Milwaukee a więc z dość niewymagającymi rywalami a przegrali z zespołem Portland, Chicago (u siebie) i nieoczekiwanie z Sacramento. A więc spisują się słabo ostatnim czasem. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach cztery wygrali i jeden mecz przegrali. Cztery mecze pod rząd wygrali odpowiednio z Phoenix (na wyjeździe), Phoenix, Golden, Dallas i przegrali nieoczekiwanie na wyjeździe z Cleveland. Oba zespoły zagrały ze sobą w 2012 roku pięć razy w tym trzy mecze wygrali Oklahoma a Utah wygrali dwa mecze. Ostatni mecz Oklahoma u siebie wygrali 106:94.

 

Moim zdaniem gospodarze mają szansę na zwycięstwo ponieważ u sibie spisują się bardzo dobrze i ja zagram dzisiaj wysokim kursem i stawiam na zespół gospodarzy z handicapem -1,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Toronto Raptors - Denver Nuggets

Typ: Denver (-3,5)

Kurs: 2,62

Godzina: 01:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Niezłą perełkę udało mi się wynaleźć na dzisiejszą noc. Kompletnie nie mam pojęcia, dlaczego bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na Denver i dlatego z wyborem spotkania nie miałem najmniejszych problemów.

 

Zacząć należy od tego, że to ekipy z kompletnie różnych rejonów tabeli i grające o różne cele. Toronto legitymuje się bilansem 19-32 i zajmuje 22 miejsce, zaś Denver z odwrotnym bilansem 33-19 jest na miejscu 6. Toronto gra koszykówkę nudną i opartą na schematach, Denver zaś to przedstawiciel nowej ery NBA. Toronto gra w kratkę, a Denver odnosi ostatnio zwycięstwo za zwycięstwem.

 

Seria 9 wygranych gości została dwa dni temu przerwana w Bostonie (po 3 dogrywkach), tak więc nie ma już ciśnienia jeśli chodzi o statystyki, a ze sportowego punktu widzenia można sobie znakomicie tamtą porażkę odbić, jak również odbudować morale zespołu.

 

Do tego dodać należy statystyki Toronto u siebie (13-13) i Denver na wyjeżdzie (11-15), z których również nie widać dysproporcji, jakiej oczekiwalibyśmy przyrównując bilans domowy do wyjazdowego. Wyniki ostatnich spotkań między tymi zespołami przemawiają również zdecydowanie na korzyść gości (sześć wygranych spotkań z ostatnich ośmiu).

 

Próbowałem również poszperać na stronie NBA, aby znaleźć coś, co byłoby przyczyną tak wysokiego kursu na Denver, ale niczego godnego odnotowania nie znalazłem. Buki niedowartościowują więc zespołu pod względem sportowym. Ja za to wiem, jak oni grają, i myślę, że dzisiaj wygrają w Toronto zdecydowanie i wysoko i handicap (-3,5) na nich za 2,62 pobieram w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu takie kursy? bo nie gra Igi i Danilo, już podrzucam info :)

 

Andre Iguodala (neck) and Danilo Gallinari (sinus infection) are both out for Tuesday's game against the Raptors.

Iguodala sustained a cervical strain on Sunday. He appeared close to playing in this one, so we certainly wouldn't rule him out of Wednesday's game against the Nets. But with both the Nuggets' starting shooting guard and small forward sidelined Tuesday, we can safely expect monster minutes from Corey Brewer, Andre Miller and Evan Fournier. Wilson Chandler (groin) was a late scratch.

 

Sam postawiłem na Toronto, ale jak to bywa w NBA czym większe osłabienie tym lepiej grają %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka-Liga Canal Digital

Spotkanie:Aalborg-Aarhus

Typ:Aalborg Home/Away

Kurs:1.80

Bukmacher:bet365

 

Dzisiaj o godz.19:00 drużyna Aalborg zmierzy się na swojej saliz Aarhus.Obie drużyny w czerwonym dole rankingu ligowego-drużyna Aalburg zajmuje ostatnie miesce dziesiąte a drużyna Aarhus znajduje się oczko wyżej zajmując dziewiąte miejsce.Gospodarze ostatnio przejęli drużynę gości 08.11.12 zwycięrzając64 do 54 to był ich ostatni rozegrany mecz.Aalborg(12) jak i Aarhus(11)

ostatnio zaliczają same porażki.Ostani wygrany mecz drużynyAalborg to właśnie Aalburg-Aarhus(64:54),nie jest to przypadek.Aalborg ma wielką szansę na zdybycie kolejnych punktóww tym sezonie tylko 2 punkty w rankingu(Aarhus 10 punktów).Sezon 11/12 był dla Aalborglepszy ostatecznie zajmując ósme miejsce a drużyna Aarhus 9 miejsce.Bukmacherzy są po stronie Aalborg o czym świadczą kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: LA Clippers - Houston Rockets

Typ: powyżej 216,5

Kurs: 3,40

Godzina: 04:30

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Jestem trochę monotonny w swoich typach i oczekiwaniach co do formy rzutowej Houston, ale to jedyna rzecz, której raczej można być pewnym i na której rzadko się zawiedziemy.

 

Po wczorajszym niepowodzeniu (chociaż nawet, gdybym doczytał o kontuzjach, nie zrezygnowałbym z typu na Denver-moim zdaniem o klasę przewyższają Toronto, ale Raptorsom niestety wyszedł świetny mecz) staram się dziś szukać wyższego kursu, ponieważ mamy połowę miesiąca i warto nieco zwiększyć swój zysk, aby przyzwoicie zakończyć pierwszą część konkursu.

 

216,5 w tym spotkaniu to dla mnie za taki kurs świetna linia. Zazwyczaj buki wystawiają tę linię jako podstawową w spotkaniach z Houston. Dziś to linia maksymalna za najwyższy kurs, a powodem tego jest fakt, iż Harden i spółka grają na wyjeździe, gdzie nie idzie im najlepiej, i na dodatek z mocnymi Clippersami.

 

Należy jednak zauważyć, że Clippersi to również ofensywny zespół, który pierwszą kwartę sezonu znajdował się na czele ligi w ilości zdobywanych punktów i dopiero niedawno zaczął grać koszykówkę bardziej wyważoną. Jednak nie w spotkaniu z Houston, gdzie miesiąc temu padł wynik 109:117. W tego typu spotkaniach zapomina się o defensywie i aby odgryźć się na rywalu, również uskuteczniane są szybkie przejścia z obrony do ataku i wybierane najprostsze i najszybsze rozwiązania w ofensywie (zwłaszcza, że Rakiety nie bronią rewelacyjnie).

 

Jeśli oba zespoły zagrają na swoim stałym poziomie ofensywnym i na swojej skuteczności, to o przekroczenie linii jestem spokojny, i mam nadzieję, że dzisiejszej nocy tak właśnie się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka Euroleague

Spotkanie:CSKA Moscow-Panathinaikos

Typ:Panathinaikos

Kurs:4.05

Godz.:17:00

Buk:Pinnacle

 

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym o godz.17:00 CSKA Moscow zmierzy się z Panathinaikos.Obie drużyny idą łeb w łeb w rankingu Euroleague mając po cztery wygrane i dwie przegrane.CSKA Moscow jednak w rankingu znajduje się na pozycji trzeciej a Panathinaikos na czwartej dzięki lepszej różnicy punktowej.Panathinaikos jest drużyną która ma dzisiaj ogromne szanse na wygraną.Drużyna CSKA Moscow w tym roku nie jest w tak dobrej formie jak w sezonie 11/12 o czym świadczy przedostatni przegrany mecz z bardzo słabym przeciwnikiem jakim była Unicaja kursy na tą drużynę były bardzo wysokie.Jeśli drużyna przegrywa z taką drużyną to jasne,że sytuacja w drużynie zmieniła się na gorsze.W sezonie 11/12 drużyna CSKA Moscow miała 10 wygranych,0 przegranych zajmując piersze miejsce w tabeli,natomiast Panathinaikos zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce.W pojedynkach między oba tymi zespołami ostatnio od 10.11.11 wygrywa CSKA Moscow,od tej daty rozegrali trzy mecze.Jednak Panathinaikos ostatni pojedynek przegrał zaledwie dwoma punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...