Skocz do zawartości

[Zamknięty] NHL 2013/2014


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej - NHL

Spotkanie: New York Rangers - Tampa Bay Lightning

Typ: New York Rangers

Kurs: 2.00

Godz: 01:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Swój trzeci mecz z rzędu u siebie zagra NY Rangers i mają nadzieję, że będzie to trzeci mecz wygrany. Poprzednie batalie wygrali - 4:1 z Philadelphią i 3:2 z Dallas. Ostatnie ich wyniki są całkiem dobre, rozbili nawet 7:1 Toronto i to na ich terenie. Z perspektywy całego sezonu więcej punktów zdobyło Tampa Bay, które w ostatnim meczu przegrało 3:2 z Columbus. U gości jest więcej indywidualności, ale ostatnie 2-3 tygodnie zmagań w najlepszej lidze świata bardziej przekonują mnie hokeiści z Nowego Jorku. Historia też popiera dzisiejszych gospodarzy bo częściej ostatnio wygrywali w starciach NY - TB właśnie gracze z NJ. W Tampa Bay szwankuje ostatnio defensywa stąd gorsze ostatnio wyniki. Trzy gole stracone przeciwko Columbus i Philadelphii, cztery z Washingtonem czy pięć z Edmontom sprawia, że coach TB próbuje poprawić ten element gry. Stawiam jednak na pewniejszych ostatnio graczy NY Rangers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


USA: NHL 16.01.2014 02:00



Pittsburgh Penguins - Washington Capitals

Typ:1 :plus:

Kurs: 1,80

Stawka:5/10

Bukmacher:Bet365

 

Dzisiejszej nocy ciekawie wygląda spotkanie na Wschodzie. Zmierzą się ze sobą ekipy Pittsburgha i Washingtonu. Moim typem w tym meczu jest wygrana gospodarzy w czasie regulaminowym. Pingwiny są obecnie liderami Konferencji Wschodniej z 68 punktami wyprzedzają Bruinsów i Tampe o osiem oczek obie te ekipy mają po 60 punktów. WAS są na pozycji piątej i mają na koncie 52 oczka, lecz tutaj jest bardzo ciasno. Do końca rundy zasadniczej zostało niewiele, bodajże coś kolo 20 spotkań co oznacza że faza rozgrywek zaczyna się robić dość niepewna. Ja osobiście jednak wierze że mimo kontuzji jakie nawiedziły ekipę gospodarzy to podołają gościom z Waszyngtonu i ich pokonają bez problemu w tym sezonie zagrali ze sobą raz i to Pingwiny na wyjeździe wygrali z nimi 4:0 . w dzisiejszym meczu myśle że będzie również podobny wynik. Bo mimo ze Pingwiny ostatnio stracili paru graczy takich jak Gibbons, Neal , Vitale czy Kobasew to sądzę że nie byli oni takimi klockami z całej układanki by zaburzyć dalesze wygrywanie pingwinów. Ostatnio pokonali na wyjeździe Flames co prawda 2:1 po ciężkim meczu ale im się udało.Teraz po trzy meczowej podróży wyjazdowej wracają na swoją Arenę, i wydaje mi się że bez problemu powinni dać radę Waszyngtonowi który z ostatnich meczy 3 grali i siebie z czego wygrali tylko jeden z Leafs a dwa przegrali po rzutach karnych z Rekinami i z Bykami. Mam nadzieje że typ będzie trafiony. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 17.01.2014 02:00



St.Louis Blues - Los Angeles Kings

Typ:1 :nie::minus:

Kurs:2,10

Stawka:4/10

Bukmacher:Bet365

 

No i w końcu jakieś konkretne spotkanie w NHL. Zmierzą się ze sobą dwie ekipy z Zachodu klasyfikowane na trzeciej pozycji Nutki z St. Louis oraz zajmującą szóstą lokatę Królowie z Los Angeles. W tym meczu moim faworytem są Nutki ponieważ nie widze innego wyniku spotkania. Mają oni znakomitą formę, praktycznie tak samo jak kaczory. Nutki u siebie przegrali tylko 5 spotkań z 23 rozegranych jedno z Rekinami dokładnie 18 Grudnia wcześniej 8 Anaheim przeszkodzili im w wygranej a 13. Listopada przegrali z Kojotami dalej już nie patrze bo sensu to nie ma. U siebie są po prostu faworytami. Mimo ze grają z obrońcami tytułu to ja nie daję tutaj szans ekipie gości ich ostatnie pięć meczy wyjazdowych to pięć porażek ostatnia z nich właśnie z nutkami 5:0. Dziś wracają po pięciu meczach zagranych u siebie gdzie potrafili wygrać z Orkami z Vancouver, Niedźwiedziami z Bostonu ale gdzie przegrywali z Red Wings i Minnesotą. Moim zdaniem ekipa Los Angeles nie daje sobie rady w tym sezonie i takie gwiazdy jak Quick, King, Kopitar, Brown i wiele innych nie dają tego co powinni. Mimo iż wu Nutek zabraknie Szweda Steena który leczy się po wstrząsie mózgu to zagrają tacy gracze jak Oshie który jest na 30 miejscu klasyfikacji strzelców tuż nad Steenem, zagra Backes, Schwrtz oraz wielu innych. Nie wydaje mi się że Los Angeles będą w stanie ugrać coćby remis i wierze w Nutki że nie dopuszczą do tego i że po tym meczu wskoczą na fotel Vice Lidera na któym obrcnir urzędują Jastrzębie z Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tampanew.jpgVSislandersnew.jpg

 

.:: 17-01-2014 01:30 St. Pete Times Forum ::.

 

 

Zeszły rok zakończyłem analizą spotkania Błyskawic, tak się składa, że nowy 2014 zacznę takową ;) Gospodarze plasujący się na 3 pozycji w Konferencji Wschodniej podejmą u siebie efektownych ostatnio Wyspiarzy, nr 15 na Wschodzie. Mimo braku Stamkosa w drużynie Tampy (czyli coś jakby Real bez CR7), będzie to pojedynek dwóch mocnych ofensywnie ekip.

 

Z jednej strony bardzo przeze mnie ceniony Martin St.Louis (20g.,24a.), wspierany przez kolegów: V.Filppula (18g.,18a.), T.Purcell (9g.,20a.) oraz Johnsona i Hedmana (po 26pkt) - trzecia ofensywa na Wschodzie. Gdyby Stamkos był zdolny do gry jestem przekonany, że szłaby jak równy z równym z pierwszymi w tej klasyfikacji Pingwinami :))

Naprzeciw nim wyjedzie dziś drużyna, która strzeliła 20 bramek w 5 ostatnich meczach. Krótkie przypomnienie rostera: Tavares - drugi najskuteczniejszy gracz w NHL wespół z Kane'em i po Crosby'm (21g.,35a.), Okposo (19g.,27a.), Vanek (16g., 24a. łącznie z meczami jako Sabre) oraz Nielsen (16g.,20a.).

 

TBL: 17 goli w 5 meczach; NYI: 20 goli w 5 meczach -> to jest główny powód, dla którego widzę tu dziś grad goli i proponuję grać solidne overy.

 

Owszem, niektórzy powiedzą "Ale przecież Bishop jest w formie, puścił tylko jednego gola z Rangersami broniąc 33 strzały, więc co Ty tu k... insynuujesz???". Rzeczywiście Bishop to teraz już nr 3 w NHL pod względem ilości zwycięstw, nr 2 w GAA i, uwaga!, nr 1 w SV% :)) Zgadza się, jest solidnym ogniwem, jest w formie, 5 bramek puszczonych w 5 meczach - mało który bramkarz tak się prezentuje w chwili obecnej. W jedynym rozegranym w tym sezonie meczu z Wyspiarzami puścił 2 gole i mimo to wyszedł zwycięsko i dokładnie tego samego spodziewam się po nim dzisiaj. Tak się składa, że to właśnie po tej porażce Wyspiarze zaczęli grać bardzo skutecznie, ogrywając po drodze Boston 5:3 czy Dallas 7:3, Tavares wyrósł na prawdziwego lidera w ataku i dziś będą groźniejsi. Jednak wciąż brakuje im bramkarza na poziomie. Ani Nabokov, ani Poulin (którego dziś zapewne zobaczymy od pierwszych minut w bramce gości) nie są w stanie zagwarantować pewnego poziomu. Średnio około 3 GAA to wynik słabiutki i wg mnie zwiastuje dziś porażkę, chyba że uda im się odczarować bramkę Bishopa i strzelić tych goli więcej niż rywale, jak to do tej pory bywało ;)

 

Cała ta sytuacja zwiastuje nam bardzo szybkie i efektowne widowisko i mnóstwem bramek, mam przeczucie, że over 6,5 ma szanse siąść. Obie ekipy ofensywnie w formie, w jednej marny bramkarz, obie defensywy raczej słabe. Do tego Tampa gra u siebie, gdzie dwa ostatnie jej mecze to overy. Wyspiarze kontynuują swoje tournee wyjazdowe, to 5 mecz na obcej tafli, jak dotąd 3 overy i słabiutki mecz w Colorado, zakończony wygraną po dogrywce 2:1.

 

Na 5 ostatnich spotkań między obydwiema drużynami 3 razy padał over, 3 razy wygrywali też gospodarze. Podobny scenariusz widzę dziś tutaj, 4:3 na Błyskawic ;)

Polecam!

 

 

Tampa Bay Lightning - New York Islanders over 5,5 1.92 :n:1:2 SO

 

Edit. Bardzo się pomyliłem, mecz był niezwykle wyrównany, choć dość szybki. Pokaz nieskuteczności obu ekip (skoro się wykorzystuje 2 z 9 PP, to jak to inaczej nazwać...) oraz znakomitej gry bramkarzy: zarówno Bishop jak i Poulin obronili po 29 strzałów. Słaba postawa Tavaresa i Okposo, po drugiej stronie zarówno Filppula jak i Hedman zawiedli. Nie tego spodziewałem się po dwóch rozszalałych ostatnio ofensywach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 18.01.2014 02:00



Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

Typ: 2OT :minus:

Kurs:2,20

Stawka:5/10

Bukmacher:Bet365

 

No i w końcu nadeszło spotkanie na które jako fan Kaczorów czekałem. Pięćdziesiąte spotkanie w sezonie 2013/14 między Vice Liderem a Liderem konferencji zachodniej. Jastrzębie na własnej tafli będą podejmować Kaczorów z Anaheim. Gospodarze po 49 spotkaniach mają na swoim koncie 71 oczek ostatnia seria to seria porażek. Ich gra wygląda bardzo kiepsko. Potrafili pokonać tylko Oilers na własnej tafli 5:3. A tak ulegli Rekinom 2:3 po karnych Rangers wygrali z nimi 3:2 w regulaminowym czasie Canadiens pokonało Chicago 2:1m po dogrywce a Avalanche dwa dni temu zabrali punkty gospodarzom własnie po dogrywce. W ekipie gospodarzy nie zagrają Sarich, Gulik, Stastny, Guenin,Parenteau i Tanguay. Ostatnia forma Jastrzębi niew jest najlepsza i nie widzę rokowań że w dzisiejszym meczu ulegną ekipie z Anaheim która na decydującą fazę rozgrywek przed Play off rośnie w siłe. Ostatnie osiem spotkań to zwycięstwa a ostatni mecz z Orkami u siebie który wygrali aż 9:1 daje nadzieję że dziś będzie również dobrze. W bezpośrednich meczach miedzy Chicago-Anaheim, Chicago nie potrafili wygrać od pięciu spotkań i dziś sądzę że będzie szóste w którym niestety ulegną Kczorom. Mimo że nie będzie w meczu Bramkarza Hillera ale w jego miejsce wspaniale wbił się Andersen który na 32 strzały Orek wpuścił zaledwie 1. W Kaczorach w formie jest Getzlaf, Perry, Penner, Bonino i wielu innych którzy ciągną tą ekipie ku wygranym. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

NHL - Xcel Energy Center



19.01.2014 g. 3:00

d04o6zUE-EcIm8szo.png Minnesota Wild vs. Dallas Stars Y1rrgLjQ-p6QDd37G.png

 

Typ: 1 (-1.5) / 3,20 / Bet365

 

Z kilku powodów faworyzuje tutaj gospodarzy :)) Po pierwsze Dallas to ostatnio dno, czyli 7 porażek w 8 meczach i 4 w 5 ostatnich grach. Minnesota ostatnio 3 wygrane w 5 meczach, ale u siebie porażki z Ottawą 0-3 czy Colorado 2-4 :/ Ostatnio jednak pewnie pokonane Edmonton 4-1 i teraz Dallas, które Minnesocie po prostu leży ;) W tym sezonie już ich u siebie sprali 5-1, a w historii jakoś tak się układało, że potem Minnesota wygrywała także drugi mecz. Minnesota u siebie jest bardzo mocna, ma bilans 15-2-2-7 i bilans bramkowy 72-54. Traci więc tylko 2,08 gola na mecz u siebie i jest to duża zasługa bramkarzy :)) Dzisiaj między słupkami Kuemper, który w tym sezonie spisuje się lepiej niż przyzwoicie :ok: Overall 3-2-0-0, 2.17 GAA i .917 SV, a do tego w meczach u siebie 1-1-0-0, 2.00 GAA i .925 SV ;) PO drugiej stronie Lehtonen, który w tym sezonie gra średnio i nie ma co tego ukrywać :bz: Przeciwko Minnesocie ma bilans 6-5-0-0, 2.89 GAA i .899 SV :/ A grając po 1 dniu odpoczynku w tym sezonie ma bilans 9-6-0-5, 3.14 GAA i .900 SV. Wild wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań z drużynami z ujemnym bilansem spotkań oraz 4 z 5 spotkań przeciwko ekipom z Western Conference. Dallas przegrało 9 z 11 ostatnich spotkań z drużynami z domowym bilansem zwycięstw powyżej 60%, przegrali 5 z 6 ostatnich wyjazdów, 5 z 6 ostatnich gier po 1 dniu odpoczynku. Po stronie gości trochę kontuzji, głownie Miko Koivu to wielka strata. Do tego nie może grać Spurgeon i Harding, a Parise ma wrócić do gry dopiero we wtorek. Goście jednak też, zwłaszcza w obronie, mają problemy. Robidas i Rome na pewno nie zagrają. Ma wrócić Gonchar, ale on w tym sezonie ma sporo problemów zdrowotnych. Według mnie Minnesota powinna po raz drugi pewnie pokonać dołujące Dallas :)) Kursy jak dla mnie trochę zawyżone, biorąc pod uwagę, jak ostatnio grają goście. Patent grania na dwójce Benn i Seguin chyba się wyczerpał i teraz pojawiły się poważne problemy. Moim zdaniem warto spróbować gospodarzy z handi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 20.01.2014 01:30



New York Rangers - Washington Capitals

Typ:1

Kurs: 2,15

Stawka:5/10

Bukmacher: Bet-at-home

 

 

No i w końcu chyba nastała pozytywna seria dla Rangersów, którzy to mieli chwile cięższe ale teraz ich gra wygląda ładnie. Już pięćdziesiąt spotkań Rangersi rozegrali i zdobyli 55 punktów co jest nie za dużą ilością ponieważ w tabeli jest strasznie ciasno na premiowane miejsca ma szanse jeszcze praktycznie pięć ekip które obecnie znajdują się poza nią. Ekipa z Waszyngtonu jest na pozycji numer 10 i mają o trzy oczka mniej niż Rangersi. Ostatnio gospodarze dzisiejszego spotkania pokonali na wyjeździe ekipę Ottawy Senators 4:1 wcześniej jeszcze pokonali na własnej tafli ekipę z Detroid dość rzadko spotykanym wynikiem w hokeju 1:0. Waszyngton ostatnio ma chwile zadyszki z pięciu ostatnich meczy przegrali cztery a jeden na własnej tafli wygrali z ekipą Toronto. W grudniu między WAS a NYR padł wynik 3:2 dla gospodarzy i w dzisiejszym meczu też typuje podobny wynik w strone gospodarzy. Mają oni niezłą formę i sądzę ze nie powinno sprawić im problemu pokonanie gości zwłaszcza że Ci zagrają bez Michaela Latta któy odpadł w meczu z Pingwinami nie zagra również Kundratek oraz Hillen. W Rangersach niby Ne zagra Dorsett który nie gra od 8 stycznia a tak to znacznych osłabień nie ma. Mam nadzieję ze typ okaże się trafny a jak będzie okaże się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Ameryka, NHL

Spotkanie: Detroit Red Wings - St. Louis Blues 1:4 :t:

Typ: 2

Kurs: 2,05

Data: 21.01.2014

Godz: 01:30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Na własnym lodowisku Detroit Red Wings zmierzą się St. Louis Blues. Gospodarze zajmują 9. miejsce w Konferencji Wschodniej. W ostatniej kolejce pokonali u siebie po rzutach karnych Los Angeles Kings. Detroit są jednak najsłabszą drużyną Konferencji Wschodniej w spotkaniach na własnym lodowisku. St. Louis Blues zajmują 3. miejsce w Konferencji Zachodniej. W ostatniej kolejce przegrali na własnym boisku z Anaheim Ducks a wcześniej ulegli Los Angeles Kings. Goście są faworytem tego spotkania. Jest to dość zrozumiałe przy obecnych problemach kadrowych rywala i oczywiście dwóch kolejnych porażkach. Na Joe Louis Arena według mnie po wyrównanym meczu wygrają goście z St. Louis.

:arrow: Mój typ to 2.

 

Bilans ostatnich bezpośrednich meczów:

07.04.13 Detroit Red Wings - St.Louis Blues 0 : 1

14.02.13 Detroit Red Wings - St.Louis Blues 3 : 4 (3 : 3)

08.02.13 St.Louis Blues - Detroit Red Wings 1 : 5

02.02.13 Detroit Red Wings - St.Louis Blues 5 : 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Ameryka, NHL

Spotkanie: Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs

Typ: 2

Kurs: 3.75

Data: 22.01.2014

Godz: 03:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy czeka Nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Colorado i Toronto. Obie drużyny w ostatnich meczach wygrywali, Colorado ma 4 zwycięstwa pod rząd i wszystkie na styku 1 bramka, dogrywka lub karne. To samo co i u gości, którzy zanotowali 5 zwycięstw pod rząd i również 1 bramką, dogrywka lub karne. Toronto przed tą serią miało serię 4 porażek pod rząd i zrobiło się bardzo ciasno w walce o PO. Na szczęście dla Klonowych Liści wygrywali praktycznie z drużynami walczącymi bezpośrednio o awans do PO. Liczę na podtrzymanie dobrej passy i zwycięstwo mimo roli gości, bo kurs jest powalający. Jeśli dobrze zagra największa gwiazda Toronto Kessel a także Lupul czy Kadri to myślę,że zwycięstwo wywiozą goście. Napastnik Toronto jest wielki i silny jak tur, potrafi strzelać po 2-3 bramki w meczu. Grały te drużyny ze sobą już w tym sezonie i wygrało Colorado na wyjeździe 2-1. Toronto w 2 ostatnich spotkaniach w Colorado, dwukrotnie wygrali. Liczę na podtrzymanie tej passy jak i zwycięstw w lidze. Klonowe Liście :hg::hg::hg::hg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philamini.jpgVScarolinamini.jpg

 

.:: 23-01-2014 00:05 Wells Fargo Center ::.

 

 

Tym razem coś z nieco innej beczki. Przełożone spotkanie Lotników z Huraganami odbędzie sie dziś, toteż próbowałem zanalizować to spotkanie i wyszukać coś ciekawego. Wg mnie stosunkowo trudno wskazać tu zwycięzcę, nawet mocnego faworyta, statystyki mówią over, choć oba spotkania w tym sezonie zakończyły się underami (max 3 gole), więc tu też za duże ryzyko...

Betsafe, w którym pogrywam ostatnio, wzbogacil ofertę na zawodników. Mieliśmy do dyspozycji gole, punkty poszczególnych graczy, od niedawna (przynajmniej od miesiąca jak się zainteresowałem) można też stawiać na ilość strzałów oddanych przez wybranych hokeistów oraz ilość strzałów obronionych przez goalies. Ta analiza dotyczy pierwszej "nowości".

 

Pozostaje pytanie: którego wybrać?? Do dyspozycji bukmacher na chwilę obecną dał do wyboru 3: C.Giroux, który niezbyt często strzela, a ilość strzałów waha się między 2 a 3 w ostatnich spotkaniach, a 50% szans na pokrycie linii to słabe promo; E.Staal, który ma takie mecze, że odda przez 20 minut 1 strzał notując 2-3 asysty i nie należy do typowych snajperów; J.Skinner... Taaak, właśnie tego sobie obrałem. Dlaczego zapytacie? Już myślałem, że to pytanie nigdy nie padnie :D

 

Jeff to skrzydłowy, a w drużynie Caroliny to skrzydłowi odgrywają największą rolę i strzelają na bramkę rywali najczęściej. Suma strzałów Skinnera i choćby Semina to czasem nawet połowa strzałów Huraganów :)) Poniżej wkleję statsy Skinnera z ostatnich meczów (data | mecz | il. strzałów | czas gry):

 

JAN 19 '14 TBL @ CAR 7 20:11 :t:

JAN 18 '14 FLA @ CAR 2 15:43 :n:

JAN 13 '14 CGY @ CAR 3 19:30 :n:

JAN 10 '14 CAR @ CBJ 7 17:09 :t:

JAN 9 '14 TOR @ CAR 4 16:59 :t:

JAN 5 '14 NSH @ CAR 3 13:45 :n:

JAN 4 '14 CAR @ NYI 4 19:39 :t:

JAN 2 '14 CAR @ WSH 5 20:19 :t:

DEC 31 '13 MTL @ CAR 5 22:41 :t:

DEC 29 '13 CAR @ TOR 5 17:54 :t:

 

Betsafe oferuje linię na poziomie 3,5 strzałów. Linia ta w 10 ostatnich meczach Caroliny 7-krotnie była przez Skinnera pokryta, niejednokrotnie z solidną nawiązką. 2 razy, gdy linia nie była pokryta grał znacznie mniej niż zazwyczaj, co wiązało się najczęściej z narzekaniem na uraz bądź taktyką trenera.

Warto dodać, że Skinner to najlepszy w tej chwili strzelec zespołu z Caroliny. 21 trafień daje mu 13 lokatę wśród ligowych kozaków.

Naprzeciwko w roli bramkarza drużyny Philadelphii wyjedzie dziś najprawdopodobniej Mason, który w swoich 4 ostatnich meczach puścił 15 bramek, które padły w trakcie 117 strzałów na jego bramkę, średnio brama na 10 strzałów. Tenże goalie nie należy do czołówki, choć miewa lepsze dni. Carolina należy do drużyn ofensywnych i dziś na pewno tą średnią będzie chciała podnieść :))

 

Na koniec dodam, że w jednym z dwóch pojedynków, które oba zespoły stoczyły ze sobą w tym sezonie, zagrał Skinner i strzelał 5-krotnie na bramkę Flyers.

Jeff jest też na pewno troszkę sfrustrowany, jako że od 4 meczów nie strzelił żadnej bramki i nie zanotował asysty, więc jego determinacja do naporu na bramkę Masona sięga zenitu ;) Jest zmotywowany, drużyna na niego liczy i jestem pewien, że będzie dziś atakował na bramkę rywali więcej niż 4 razy. Jako, że cenię go jako ofensywnego gracza myślę, że to kwestia czasu jak się przełamie i strzeli gola nr 22 w tym sezonie i bardzo możliwe, że nastąpi to dziś, dlatego polecam dodatkowo zagrać go jako strzelca bramki :))

 

Polecam!

 

 

Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes J.Skinner over 3,5 strzałów 1.80 Betsafe

 

Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes J.Skinner :hg:2.85 Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



USA: NHL 23.01.2014 01:00

Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

Typ:1 :plus:

Kurs:1,85

Stawka:5/10

Bukmacher:Expekt

 

Dziś tylko cztery mecze w Amerykańskiej NHL. Po dzisiejszej nocy niespodzianek jakie się wydarzyły tutaj mam nadzieję że będzie już jak być powinno. Pingwiny na swojej tafli będą podejmować czwartych w lidze Habs. Pingwiny ostatnio zaliczyły haniebną wpadkę z Panterami aż 1:5 co musiało zaskoczyć nie jednego. Przed tą wpadką nie przegrali meczu od 14 listopada na własnej arenie i mam nadzieję że dziś w nocy znów wrócą na tor wygrywania. Montreal to ekipa dość dziwna, potrafią ciągnąć fajne wygrane bądź wygrywać z silnymi gdzie zaliczają wpadki ze słabszymi ekipami. Montreal od dwóch meczy są na wyjazdach pierwszy wygrali z Ottawą po dogrywce 4:5 a ostatnio przegrali z Toronto 5:3. Obie ekipy w dzisiejszym spotkaniu zaliczą pewne braki:

PITTSBURGH PENGUINS

ZAKTUALIZOWANE GRACZ POZ SZKODA

14.01.14 Brian Gibbons C Nogi

14.01.14 Joe Vitale C Nadgarstek

02.01.14 Chris Conner RW Ręka

27.12.13 Pascal Dupuis RW Kolano

06.12.13 Andrew Ebbett C Kostki

26.11.13 Beau Bennett RW Nadgarstek

30.09.13 Tomas Vokoun G Miednica

 

MONTREAL CANADIENS

ZAKTUALIZOWANE GRACZ POZ SZKODA

22.01.14 David Desharnais C Choroba

20.01.14 Travis Moen LW Nogi

08.01.14 Alex Galchenyuk C Ręka

08.01.14 Ryan White C Tułów

24.10.13 Davis Drewiske D Ramię

10.11.12 Blake Geoffrion LW Głowa

 

Myślę jednak że Ekipa Montreal nie podoła gospodarzom w których nadal grają takie gwiazdy jak Crosby, Kobasew, Kunitz i wielu innych którzy po ostatniej wpadce będą pewnie odkupić się u kibiców po ostatniej wpadce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens

Typ: over 5.5

Kurs: 2.20

Buk: Pinnacle

Godz. 01:00

Analiza:

Pingwiny czyli lider na wschodzie kontynuuje serie gier na własnej tafli po prestiżowym zwycięstwie z Washington 4:3 ulegli dość sensacyjnie jeśli chodzi o rozmiary zespołowi z Florydy 1:5. Wszyscy zagrali słabo ale jak dla mnie był to tylko wypadek przy pracy i dziś ci panowie Crosby, Kunitz, Neal, Malkin zagrają na swym poziomie i znowu kibice zobaczą ofensywny i skuteczny hokej tak jak do tej pory. Ta wspomniana ostatnio porażka była pierwszą od trzynastu spotkań a jeśli chodzi o średnią bramek zdobywanych z tych pojedynków to średnio są to cztery na mecz. Po prostu nie ma co tu dużo pisać grają z rozmachem i gdyby nie ta ostatni porażka to bym tego nie ruszał ale właśnie ona spowoduje że od pierwszych minutach będzie atak i napieranie na przeciwnika.

Montreal nie jest to jakoś wybitnie ofensywna ekipa ale też nie aż tak defensywna, a z taki rywalem grającym u siebie drugi wariant na pewno się nie uda bo nie ma szans by po takie porażce gospodarze nie chcieli się szybko zrehabilitować. Swoje bramki powinni dołożyć w grze w przewadze oraz w kontrach a oba warranty gry w ich wykonaniu wyglądają bardzo solidnie, zresztą w pierwszym spotkaniu u siebie wygrali 3:2, ale dziś skłaniałbym się ku drugiej opcji którą zobaczyliśmy rok temu na tej tafli gdzie Pingwiny wygrały 6:4. Tak więc po bramki panowie. Co do obsad bramkarski to nie ma tu niespodzianek bronią ci co powinni ale dziś to oni nie będą bohaterami tego starcia mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

co wy na takie typy na dzisiejsza noc :p

 

Dallas-Toronto; 2

Anaheim-Los Angeles; 1

San Jose-Winnipeg;1

Minnesota-Chicago;2

Columbus-Philapelphia;1

Tampa Bay-Ottawa;1

 

Choć nie liczę na sukces, bo musi być w jakiś meczu dobrywka nie ma bata :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 24.01.2014 04:00



Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Typ: 1 OT :plus:

Kurs: 1,66

Stawka:5/10

Bukamcher:Bet365

 

Dzisiejszego dnia jedno z ciekawszych spotkań to spotkanie między Anaheim Ducks a Los Angeles Kings. Godspodarze nadal królują w Konferencji zachodniej mimo ostatnich dwóch porażek z Chicago i Winnipeg nadal utrzymują przewagę z trzema punktami na Jastrzębiami z Chicago. To już końcówka sezonu mecz numer 53 drużyny Anaheim a 52 Los Angeles Kings. Goście zajmują szóstą pozycję i zaczyna im trochę sypać się grunt pod nogami, i nie widać aby miałobyć lepiej. Ostatnie trzy mecze to trzy wyjazdy do Detroit Bostonu i Columbus każdy z nich to porażka. Nie potrafią obrońcy tytułu ostatnio zagrać fajnego hokeja no może w meczu z Nutkami w którym to wygrali 4:1 udało im się nieźle ale ekipa gospodarzy miała lekkie osłabienia które jak widać pomogły ekipie gości. Moim zdaniem dziś kiedy obie ekipy zagrają swoimi najmocniejszymi skałdami będzie ciekawie. Obie ekipy są dobre gospodarze zawzięcie walczą o wygranie Konferencji Zachodniej A Los Angeles o obrone tytułu jeśli jeszcze parę meczy powinie im się noga to wypadną za burtę. W tym meczu boje się zagrać na czystą jedynkę dlatego zagram na zwycięstwo po dogrywce bądź karnych zawsze bezpieczniej bo czuje że może być remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 25.01.2014 01:00



New Jersey Devils - Washington Capitals

Typ:1 OT :plus:

Kurs:1,70

Stawka:5/10

Bukmacher:Bet365

 

Dziś wybrałem mecz z dolnej części tabeli. Gospodarze z New Jersey zajmują pozycję numer jedenaście z pięćdziesięcioma trzema punktami na koncie. Goście którzy przyjadą z Waszyngtonu zajmują pozycję numer dwanaście i mają tylko jedno oczko mniej od gospodarzy. Mój typ kieruję w stronę gospodarzy ponieważ to co zrobili z drużyną St. Louis dwa dni temu to po prostu przeszło najśmielsze oczekiwania i typerów i kibiców tak mi się zdaje. Cała ekipa zagrała wspaniały mecz siedem bramek strzelonych uwaga na 23 strzały oddane gdzie Nutki oddały strzałów 27 a strzeliły tylko jedna bramkę. Waszyngton zagrali ostatnio spotkanie na własnej tafli z Ottawą które przegrali 2:0 . Capitals walili w bramkę jak głową w mur bramkarz Ottawy nie wpuścił żadnego strzału z 34 zadanych przez gospodarzy. Ottawa strzelałą tylko 26 razy i udało im się ukłuć 2 bramki. W ostatnim meczu z Waszyngtonu odpadł Ovechkin który nie zagra dziś, razem z nim nie zagrają Latta, Kundratek i Hillen ale pozostała trójka nie gra już od jakiegoś czasu. W ekipie gospodarzy zabraknie Adama Henrique który w ostatnim meczu doznał kontuzji, i Peter Harrold który nie gra od 12 grudnia. W dzisiejszym meczu Licze na wygraną gospodarzy w 60 minutach aczkolwiek wolę się zabezpieczyć i zagrać z OT. Powodznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 26.01.2014 01:00



Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres

Typ:1 :minus:

Kurs:1,80

Stawka:5/10

Bukamcher:Unibet

 

 

Dziś w nocy wiele ciekawych meczy, aczkolwiek ja skupię się na opisaniu po krótce spotkania Kurtek z Bykami. Gospodarze zawzięcie walczą o możliwość gry w fazie play off znajdują się na pozycji numer osiem która jest ostatnią pozycją dającą możliwość gry o Puchar Stanleya. Niebieskie kurtki mają 56 punktów i jest to granica bardzo ryzykowna ponieważ i pięć ekip za nimi i 4 ekipy przed nią jeszcze mogą zdobyć szanse na gre w dalszej fazie. Buffalo to raczej tak samo jak Edmonton w tym sezonie pełnią ekipy dopełniające grę oraz czasem mogą urwać punkty. Kurtki mają znakomitą serię od osimu spotkań są nie pokonaniu zaliczyli małe wpadki na wyjazdach z Rangersami i właśnie Bykami wtedy mecze wygrywali po dogrywkach. Buffalo od pięciu meczy nie wygrali ostatnio pokonali po dogrywce Capitals 12 stycznia wygrali wtedy 1:2 po dogrywce i teraz ciągną passe porażek i nie wydaje mi się ze dziś uda im się pokonać gospodarzy. Mają znakomitą szansę na to że aby przed włąsną publiką ciągnąć dalszą faze wygranych i dawać dalej nadzieję na to że jeszcze trochę pograją. W ekipie gospodarzy nie będzie czterech graczy :

ZAKTUALIZOWANE GRACZ POZ SZKODA

25.01.14 David Savard D Choroba

10.01.14 Blake Comeau LW Kolano

23.12.13 Marian Gaborik RW Obojczyk

17.12.13 Jared Boll RW Kostki

Natomiast goście przyjadą też bez czterech ogniw drużyny

ZAKTUALIZOWANE GRACZ POZ SZKODA

21.01.14 Matt D'Agostini RW Tułów

14.01.14 Cody McCormick C Palec

23.12.13 Mike Zigomanis C Szyja

30.11.13 Patrick Kaleta RW Kolano

Myślę że jednak każde osłabienie gości jest wzmocnieniem gospodarzy ponieważ mają atut własnej tafli własnej publika zwłaszcza że Columbus mają tak znakomitą formę w ostatnich dniach i ich szanse są o wiele większe i mam nadzieje że moje rozumowanie będzie trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 28.01.2014 04:00



San Jose Sharks - Los Angeles Kings

Typ: 1 :minus:

Kurs: 2,10

Stawka:5/10

Bukmacher:Unibet

 

Dzisiejszej nocy najciekawszym i najtrudniejszym spotkaniem w Amerykańskim hokeju jest spotkanie między Rekinami z San Jose a Królami z Los Angeles. Gospodarze znajdują się na pozycji numer cztery z siedemdziesięcioma czterema punktami które udało im się uzyskać w pięćdziesięciu dwóch spotkaniach jakie zagrali w tym sezonie. Królowie mają jeden mecz rozegrany więcej natomiast o dziesięć oczek mniej. Mecz ten jest numerem cztery w tym sezonie i zarazem kończącym batalie między tymi ekipami w tym sezonie. Pierwszy mecz LAK wygrali u siebie po dogrywce 4:3 następny San Jose grali u siebie i wygrali po dogrywce 3:2 ostatnio ekipy grały ze sobą 20.12.2013 i mecz zakończył się wygraną gospodarzy z Los Angeles Kings 4:1. Dziś uważam, że nadszedł ten mecz w którym Rekiny powinny pokonać Królów w regulaminowym czasie ponieważ mają znakomitą formę w ostatnich pięciu meczach pięć razy kończyli je jako zwycięscy ostatnio powinęła im się noga z Minnesotą i wygrali dopiero po dogrywce ale udało im się. LAK ostatnio mają tragiczną formę pięć meczy bez zwycięstwa z czego cztery z nich na wyjazdach i jeden na własnej tafli choć dość nietypowej ponieważ Grali na stadionie pod gołym niebem z Anaheim którzy wygrali to spotkanie 3:0. Los Angeles ostatnio nie mają pomysłu na grę nie wychodzi im to najlepiej i nie sądzę że dają radę rekinom.

Absencje:

SAN JOSE SHARKS

UPDATED PLAYER POS INJURY

01/18/14 Scott Hannan D Concussion

01/17/14 Frazer McLaren LW Shoulder

01/08/14 Logan Couture C Hand

12/31/13 Tomas Hertl C Knee

10/24/13 Raffi Torres LW Knee

10/16/13 Adam Burish RW Back

 

 

LOS ANGELES KINGS

UPDATED PLAYER POS INJURY

01/15/14 Matt Greene D Head

 

Eh nie spodziewałem się takiego wyniku. Gospodarze nic nie strzelili a wynik 0:1 to w Hokeju chyba najgorszy wynik jaki może być :D No ale cóż.

 

A kolega Chmielu bardzo ładnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

islmini.jpgVSbruimini.jpg

 

.:: 28-01-2014 01:00 Nassau Coliseum ::.

 

 

Dziś typek proponuję statystyczny, oparty bardziej na liczbach, ale i oczywiście obserwacjach. Pojedynek wicemistrzów NHL z Wyspiarzami, o których pisałem w jednej z poprzednich analiz. Bukmacherzy czują pismo nosem i wystawili jeden z moich ulubionych kursów na zwycięstwo gości ;) Niedźwiadki zagrają dziś wyjazd, ale nie zmienia to faktu, że mają sobie coś do odbicia. Od 3 spotkań nie mogą wygrać z Islanders, nieważne czy na swojej czy obcej tafli, coś się zablokowało. Wcześniej szło im znacznie lepiej, punktował nieobecny dziś już wśród Bruins Tyler Seguin, bronił Thomas, aktualnie 3 spotkania w plecy - trzeba się przełamać. A okazja nadarza się znamienna: wracają z Philadelphii gdzie wbili Lotnikom 6 goli tracąc 1 :)) Nastroje dopisują, forma jest, 3 z 4 ostatnich spotkań roztrzygali na swoją korzyść, ulegając wyłącznie aktualnym mistrzom NHL po karnych na ich parkiecie.

Formą błyszczy Marchand, strzelając po 2 gole w meczu, a dzielnie wspiera go nowy nabytek Bruins - Inigla, któremu jak wyjdzie mecz, to zjeżdża do szatni z 4 pkt na koncie :D Bramkarze, zarówno Rask, jak i jego zmiennik Johnson, prezentują się solidnie. W ostatnich 3 meczach puścili w sumie 5 goli. Osobiście uważam, że dziś przyjdzie im bronić się przed mocniejszymi ofensywnie od Flyers czy Kings hokeistami z Nowego Jorku.

 

Bardzo lubię to trio: Tavares/Okposo/Vanek, bo potrafią zagrać bajkę, ale niestety czasem z niewiadomych przyczyn nic im się nie układa (myślę, że to może być spowodowane walką czy bardziej rywalizacją o pozycję lidera w formacji ofensywnej między Tavaresem a Vankiem, ale to troszkę strzał w ciemno... 19 bramek w 5 meczach szokuje wręcz, nie ma drugiej tak bramkostrzelnej ostatnio ekipy. I to nie w Edmonton czy Carolinie, której defensywy przypominają bardziej ser szwajcarski, tylko Nutkom strzelają, Pingwinom, Rangersom z Heńkiem na bramce.

Dziś będą mieli trudny test, bo Bruins to jedna z najlepszych defensyw w NHL moim zdaniem oraz chyba najbardziej poukładana ekipa jeśli chodzi o równowagę w formacjach. Niemniej jednak w związku z tym, że prawdopodobnie zobaczymy dziś zmiennika Johnsona na bramce może im się udać strzelić 2-3 gole, bo armaty w formie jak nigdy :)

 

Islanders mają w swoim zespole jedne słabe ogniwo, przez które mimo strzelania 3-4 goli w meczu przegrywają, a dokładniej bramkarza... Nabokov kontuzjowany, od kilku dobrych spotkań w bramce Wyspiarzy broni Poulin z różnym skutkiem, bo potrafi z Tampą wyjąć wszystkie strzały prócz jednego, by 2 dni później dać się zniszczyć Lotnikom puszczając 5 goli. Średnio 3 gole na mecz przelatują przez rączki, słabe statsy, a naprzeciwko Bruins %-) Perspektywy nieciekawe, ale motywuje go fakt, że Nabokov wyzdrowiał i lada moment to on usiądzie na ławce...

 

Podsumowując ten krótki wywód mamy dwie ekipy, które w swoich ostatnich 5 meczach 4-krotnie (Boston) i 5-krotnie (NYI) strzelali przeciwnikom przynajmniej 3 gole, więc ofensywnie w formie i bardzo w formie :D Mamy dwóch zmienników na bramkach, jeden z nich puszcza średnio 3 gole (NYI) i 2 gole (Boston) w meczu. Johnsona mam wrażenie wystawiano do tej pory ze słabszymi ekipami i dziś będzie miał okazję sprawdzić się z nawałnicą w postaci Wyspiarzy ;) i coś czuje, że ta średnia może mu się pogorszyć.

 

Ostatni mecz między obydwoma zespołami zakończył się popisem Wyspiarzy, których trio Tavares/Okposo/Vanek poszarpało obronę Miśków strzelając 3 z 5 goli i uczestnicząc w każdej z 5 strzelonych bramek, a mecz wygrywając 5:3.

 

Przede wszystkim sądzę, że jeśli Bruins wyciągnęli lekcje z tego ostatniego meczu, zagrają lepiej defensywnie i mają szansę przełamać passę 3 porażek z rzędu z Islanders, ale jednak aż się prosi zagrać overek. Zastanawia mnie tylko kiedy nastąpi załamanie w szeregach Wyspiarzy, kto ich zgasi. Może właśnie dziś Bruins, którzy mają do tego predyspozycje? Delikatnie overem, czuję 4:2, może 4:3 i zwycięstwo chyba jednak Bruins, mimo gry w charakterze gości ;)

 

 

 

New York Islanders - Boston Bruins 2 2.29 Bet365 :ok:3:6

 

New York Islanders - Boston Bruins over 5,5 1.93 Betfair :spoko:

 

 

Edit. W końcu solidnie trafiona analiza, ostatnio był mały deficyt... Gruby over, aż takiego nawet ja się nie spodziewałem ;) Ponadto wygrana Bruins w dobrym stylu. W zespole gości na pochwałę zasłużył po raz kolejny Marchand z 4 punktami (1gol i 3 asysty). Wśród gospodarzy na wyróżnienie zasługuje Okposo, który miał udział przy każdej z 3 bramek Wyspiarzy. Po raz kolejny dobra ofensywna gra drużyny z Nowego Jorku, strzelone 3 bramki rywalom i porażka, bo straconych goli 2 razy więcej. Islanders to bardzo ciekawa ekipa, gdyby tam wstawić Webera na difensie i wymienić bramkarza na powiedzmy Millera, dziś widzielibyśmy zupełnie inny wynik myślę że na korzyść gospodarzy. Tymczasem wicemistrzowie NHL dziś poradzili sobie znakomicie, a Johnson puścił "tylko" 3 gole ;):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 29.01.2013



Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes

Typ:2 :minus:

Kurs:3.30

Stawka:3/10

Bukmacher:Expekt

 

Dzisiejszej nocy zagram troszkę naprzeciw bukom. Mecz Canadiens vs Hurricanes. Gospodarze zajmują piątą lokatę z 59 oczkami na koncie. Goście z Caroliny natomiast są dwa miejsca dalej i mają tylko dwa oczka straty do gospodarzy. Mecz dość ciekawy ponieważ w konferencji wschodniej szanse na play orfy wyłączając drużynę Buffalo ma jeszcze każda ponieważ między 8 a 15 pozycją jest zaledwie osiem oczek różnicy. Dziś zagram na gości ponieważ są oni w bardzo dobrej formie ostatnio, z pięciu swych ostatnich meczy wygrali 4 a przegrali jedno, porażkę odnieśli na własnej tafli z Tampą która jest na trzeciej pozycji. Mimo że wygrane zaliczali z statystycznie gorszymi ekipami to sądzę że w dzisiejszym meczu będzie podobnie, Montreal ma odwrotną serię z pięciu ostatnich meczy wygrali zaledwie jeden z Ottawą na wyjeździe gdzie dopiero spotaknie zakończyło się po dogrywce. Monteral swój ostatni mecz przegrali z WAS Capitals aż 5:0 gdzie Price wpuścił 4 bramki a zmiennik Budaj jedną.Carolina u siebie pokonało po zaciętym meczu 3:2 ekipę Columbus blues jackets gdzie kluczowa była dla nich trzecia tercja gdzie bracia Staal pokazali klasę i strzelili 3 bramki dające im zwycięstwo. Wydaje mi się że dzisiejszej nocy goście pokażą że ich forma nie jest przypadkowa i że z końcówką sezonu zaczynają grać jeszcze lepiej co da nadzieje kibicom na występy Caroliny w fazie play off i walkę o puchar Stanleya. Z ekipy gości w ostatnim meczu wypadł ze składu Patrick Dwer, nie zagrają również Ward który pauzuje od 5 stycznia i Pitkanen który nie gra od początku października. Montreal natomiast ma większe osłabienia. W ekipie nie mają trzech centrujących Leblanc odpadł w ostatnim meczu Galchenyuk i White nie grają już od 8 stycznia Drewiske nie gra od grudnia 2013 roku a Geoffrion od października. Sądzę że atmosfera w ekipie gospodarzy nie jest najciekawsza i ich ostatnie porażki są niezodawalające natomiast Carolina po ostatnich zwycięstwach sądzę że będą chcieli ciągnąć tą passę jak najdłużej i mają ku temu szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA,NHL

Spotkanie: Anaheim Ducks –Minnesota Wild

Typ: over 6.5

Kurs: 3.90

Buk: Marathonbet

Godz. 04:00

Analiza:

W ostatnim meczu tuż nad ranem polskiego czasu lider konferencji zachodniej Anaheim będzie podejmować Minnesote Wild czyli ostatnim zespół który łapie się do play-offów.

Gospodarze mają jak na razie świetną rundę zasadniczą rzecz jasna udział w play-offach dawno zagwarantowany, pierwsze miejsce jeszcze do końca nie zagwarantowane, nad drugim zespołem mają siedem punktów przewagi, nad trzecim osiem ale Blues ma trzy mecze mniej na swym koncie. Biorą po uwagę całą obie Konferencję to bo Chicago mają drugi najlepszy wynik w bramkach strzelonych już na koncie 182 przy 130 straconych. W przodzie brylują dwójka Kanadyjczyków Getzlaf 60 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (25 bramek, 35 asyst) i Perry 57 punktów w tej samym zestawieniu (28 bramek, 29 asyst). U siebie są kapitalni przegrali tylko trzy razy przy 21 zwycięstwach, bramki 94:44. Nie tak dawno zlali tutaj Vancouver czyli rywala Minnesoty w walce o play-off aż 9:1 to dobitne pokazuje moc jaką mają. Goście tak jak wspomniałem walczą o pierwszą ósemkę, obecnie mają cztery punkty przewagi nad Kojotami którzy jednak mają dwa mecze mniej. Jest to taki zespół bez szału w ofensywie i defensywie 129:133. Wyjazdy bardzo słabe 9-17, bramki 52:76 zdecydowanie częściej tracą.

Gospodarze są świetni u siebie i problemów ze zdobywaniem bramek nie mają żadnych, mało też tracą ale jestem przekonany że czystego konta nie zachowają bo goście muszą zaciekle walczyć by nie wypaść z ósemki. Do tego jeszcze dochodzą serie, gospodarze bez over 5.5 od czterech spotkań, goście dwa razy dłuższa seria, liczę na to że się przełamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: hokej NHL

30.01.2014 3-30

Spotkanie: Edmonton Oilers - San jose Sharks

Typ: Sharks -1,5

Kurs: 2,65

buk: william hill

 

Analiza:

Tradycyjnie juz stawiam przeciwko Nafciarzom. Tak to juz jest skoro zespoł przegrywa grubo ponad połowe meczy w sezonie zasadniczym (na ten czas 32 porażki w 55 meczach) i ma najgorsza defensywe w całej lidze. Dzis podejma u siebie Rekiny z Kalifornii i trudno dawac im wieksze szanse na ugranie jakichkolwiek punktów. Sharks zajmuja czwarte miejsce na zachodzie i zapewne jeszcze nie złożyli broni w walce o jedynke na zachodzie. Konkurencja silna wiec strata punktów w meczach z autsiderami nie wchodzi w gre. A trzeba korzystać bo Chicago notuje serie czterech porażek, Anaheim wkoncu przegrywaja u siebie. Sharks przegrali ostatnio u siebie z Królami z LA przerywajac serie sześciu kolejnych zwyciestw. Nadarza sie wyborna okazja do powrotu na zwycieska sciezke bo akurat Oilers to zespół ktory w tym sezonie wiekszych problemów im nie sprawił. Dwa mecze Rekiny rozstrzygnęły na swoją korzyść- 5-1 u siebie i 3-1 na wyjeździe. I tym razem powinni sobie z nimi poradzic. Co prawda Edmonton po szesciu kolejnych porażkach wygrali dwa kolejne mecze (z Nashville i Vancouver) ale to wiosny nie czyni i nie daje im szans w meczu z San Jose. Ci maja w swoim składzie kilku naprawde świetnych graczy - Pavelski i Morleau zdobyli w tym sezonie w sumie pięćdzisiąt goli, natomiast obrońca Thorthon wraz z Crosby'm sa najlepszymi asystentami w całej lidze (aż 47 podań). San Jose nie wygrało conajmniej dwoma golami od pięciu meczy ( ostatni raz efektownie wygrali z Floridą 3-0) wiec taki mecz to najlepsza okazja na łatwe wysokie zwyciestwo. Moim zdaniem Rekiny nie powinny tego meczu zawalić i pewnie zgarną punkty z tafli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, USA, NHL

Spotkanie: Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins

Typ: 2 OT

Kurs: 1,96

Data i godzina: 31.01.14 04:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Zapraszam na spotkanie hokeja na lodzie w National Hockey League, pomiędzy Los Angeles Kings a Pittsburgh Penguins. Aktualna różnica pomiędzy Penguins a Kings jest kolosalna. Los Angeles Kings właściwie powrócili do swoich standardów i nie są w stanie nawiązać żadnej skuteczności i większej aktywności w ofensywie, a swoją robotę wykonuje w ich przypadku jedynie solidna defensywa i broniący na dobrym poziomie Quick. Niestety, by pokonać najlepsze zespoły ze Wschodu trzeba być odpowiednio zbalansowanym i móc postawić ciężkie warunki w ofensywie, których Królom brakuje, a w tym przypadku, podejmując Pittsburgh Penguins sam komfort własnego terenu, gdzie na ogół grają dobrze może nie wystarczyć. Penguins jak mówiłem, na tym etapie stwarzają znaczącą różnice i są bez wątpienia zespołem, który potrafi wypunktować każdego rywala. Ponadto bez zarzutów odnosi się sprawa do powerplay i penaltykill, co może być kluczową sprawą wobec Kings. Nie zakładam, by Pingwiny byli w stanie zdemolować gospodarzy, ale jestem pewien, że w otwartej grze pod wieloma względami powinni dziś przewyższyć nad notorycznie popełniającymi błędy Kings. Mecz rozpocznie się o godzinie 04:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, USA, NHL

Spotkanie: Detroit Red Wings - Washington Capitals

Typ: 1

Kurs: 2,20

Data i godzina: 01.02.14 01:30

Bukmacher: Betclic

Analiza:

Zapraszam na spotkanie hokeja na lodzie w National Hockey League, pomiędzy Detroit Red Wings a Washington Capitals. Na dobry początek miesiąca podążam w kierunku Red Wings. Niedzielna porażka z Panterami (a nie muszę tutaj przypominać w jaki sposób przepaścili to zwycięstwo) i dwa dni później w Filadelfii to jasny przykład na to, jak ten zespół nie radzi sobie pod nieobecność Henrika Zetterberga. Brak Datsyuka da się w jakikolwiek sposób zniwelować, jednak rola, wpływ i oddanie Henrika jako kapitana jest kosmiczna dla tego zespołu. Świetnie odnajduje się w roli przywódcy, potrafi wziąć na siebie ciężar gry (z resztą od kilku dobrych dni grał jeszcze z urazem, a mimo to punktował), dobrze pracował w defensywie i sumiennie kierował młodszym pokoleniem. Babcock potwierdził dziś jego występ przeciwko Washington Capitals i nie widzę tutaj innego wyjścia jak dwa punkty, tym bardziej że teraz właściwie każdy punkt jest na wagę złota biorąc pod uwagę ich komplikującą się sytuacje. Nie zamierzam tutaj kierować się rozregulowaną formą Capitals, bo Skrzydła nigdy nie mieli z nimi łatwej przeprawy, a poza tym ilekroć przylatuje dany zespół do Hockeytown z konferencji Wschodniej, to mam wątpliwości, czy na tym rzekomo łatwiejszym Wschodzie jest tak fajnie i kolorowo. Nic dodać, nic ująć, będzie zwycięstwo gospodarzy. Mecz rozpocznie się o godzinie 01:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 01.02.2014 01:00

Carolina Hurricanes - St.Louis Blues

Typ: 2

Kurs:2,20

Stawka:5/10

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszej nocy zapraszam na spotkanie które odbędzie się na RBC Center między Huraganami z Karoliny a Nutkami z St. Louis. Gospodarze w konferencji wschodniej zajmują pozycję dziesiątą na której uklasyfikowali się z 57 punktami. Do miejsca w strefie play off mają zaledwie jeden punkt straty z czym mają jeden bądź dwa mecze mniej rozegrane od ekip znajdujących się nad nimi. Nutki w konferencji Zachodniej trzymają się nieźle pozycja trzecia 77 oczek na koncie i raczej nie zagrożona pozycja w wystąpieniu w dalszej fazie. Mecz będzie dość ciekawy ponieważ obie ekipy ostatnio prezentują podobną formę, z ostatnich 5 meczy obie ekipy wygrywały 4 razy i raz odnosiły porażkę. Carolina przegrała w ostatnim spotkaniu z Montreal Canadiens 3:0 a 22 stycznia Nutki zostały rozgromione przez New York Rangers. Dzisiejsze spotkanie sądzę że to jednak wygrają goście ponieważ ostanio pokazują że potrafią grać ponieważ po porażce 7:1 z NY Rangers dwa dni później z tą samą ekipą także na wyjeździe wygrali 2:1 później wygrana z Islanders po karnych też mecz wyjazdowy i pokonanie Devilsów 3:0 na swej tafli. Carolina ostatnio na własnej tafli przegrała z Tampą 5:3 i buło to 12 dni temu oraz w połowie miesiąca ekipa z Calgary wygrała z nimi 2:0. W bezpośrednich spotkaniach w Carolinie jest 4:4 dziś sądzę że piątą wygraną zaliczą goście ponieważ Steen będzie już grał i w niezłej formie jest Tarasenko. Ostatnio ze składu gospodarzy wypadł bramkarz Ward oraz Patrick Dwyer nie zagra również Pitkanen który nie gra już od początku października. Mam nadzieję że wynik będzię oscylował gdzieś koło 2:4 aczkolwiek zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL USA: NHL 02.02.2014 04:00



Anaheim Ducks - Dallas Stars

Typ:1

Kurs:1,80

Stawka:6/10

Bukamcher:Bet365



Dziś zapraszam do Anaheim na Honda Center gdzie miejscowe Kaczory podejmować będą Gwiazdy z Teksasu. Ostatnio Anaheim grają w kratkę ponieważ zaliczyli u siebie dwie wpadki z Winnipeg i Minnesotą gdzie przegrywali 2:3 i 2:4 natomiast po trzech niezłych meczach Dallas odnieśli dwie porażki na własnej tafli i wracają na turne wyjazdowe. Ostatni swój wyjazd grali 21 stycznia z Predator który to przegrali 4:1. Na wyjazdach idzie im bardzo cieżko zaledwie 11 zwycięstw przy 26 rozegranych meczach nie jest najlepszą statystyką. Ja w tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy w ostatnim meczu pokonali Lotników 5:3 gdzie graczem meczu został Fin Koivu który to strzelił gola i asystował przy jednym. Podobne statystki zaliczył Getzlaf który strzelił raz i raz asystował. Ogółem Ekipa gospodarzy gra całkiem nieźle nie wygląda to źle i jak na lidera przystało pokazują że nie zamierzają oddać swojej czołowej pozycji ekipie Jastrzębi. W dzisiejszym meczu nie zagra Bonino który ostatnio doznał kontuzji nie zagra również Fasth który to nie gra już od Listopada. W ekipie Dallas nie wystąpi Rabidas. Mecz powinien być jednostronny i liczę na wysoką wygraną gospodarzy aczkolwiek to jest NHL i na tym pułapie rywalizacji dzieją się przedziwne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 01.02.2014 01:00

Carolina Hurricanes - St.Louis Blues

Typ: 2 :minus:

Kurs:2,20

Stawka:5/10

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszej nocy zapraszam na spotkanie które odbędzie się na RBC Center między Huraganami z Karoliny a Nutkami z St. Louis. Gospodarze w konferencji wschodniej zajmują pozycję dziesiątą na której uklasyfikowali się z 57 punktami. Do miejsca w strefie play off mają zaledwie jeden punkt straty z czym mają jeden bądź dwa mecze mniej rozegrane od ekip znajdujących się nad nimi. Nutki w konferencji Zachodniej trzymają się nieźle pozycja trzecia 77 oczek na koncie i raczej nie zagrożona pozycja w wystąpieniu w dalszej fazie. Mecz będzie dość ciekawy ponieważ obie ekipy ostatnio prezentują podobną formę, z ostatnich 5 meczy obie ekipy wygrywały 4 razy i raz odnosiły porażkę. Carolina przegrała w ostatnim spotkaniu z Montreal Canadiens 3:0 a 22 stycznia Nutki zostały rozgromione przez New York Rangers. Dzisiejsze spotkanie sądzę że to jednak wygrają goście ponieważ ostanio pokazują że potrafią grać ponieważ po porażce 7:1 z NY Rangers dwa dni później z tą samą ekipą także na wyjeździe wygrali 2:1 później wygrana z Islanders po karnych też mecz wyjazdowy i pokonanie Devilsów 3:0 na swej tafli. Carolina ostatnio na własnej tafli przegrała z Tampą 5:3 i buło to 12 dni temu oraz w połowie miesiąca ekipa z Calgary wygrała z nimi 2:0. W bezpośrednich spotkaniach w Carolinie jest 4:4 dziś sądzę że piątą wygraną zaliczą goście ponieważ Steen będzie już grał i w niezłej formie jest Tarasenko. Ostatnio ze składu gospodarzy wypadł bramkarz Ward oraz Patrick Dwyer nie zagra również Pitkanen który nie gra już od początku października. Mam nadzieję że wynik będzię oscylował gdzieś koło 2:4 aczkolwiek zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 05.02.2014 01:00



Boston Bruins - Vancouver Canucks

Typ:1

Kurs:1.83

Stawka:6/10

Bukmacher:Bet365

 

Ciekawe spotkanie zapowiada się dzisiejszej nocki w NHL gdzie Niedźwiadki z Bostonu będą podejmować na swojej tafli Orki z Vancouver. Mecz moim zdaniem będzie to gra do jednej bramki. Ekipa gości bardzo dziurawa brakuje aż sześciu graczy którzy stopniowo nabawiali się kontuzji. Na dzień 04.02.2014 nie zagrają Bieksa, Richardson, Weber, Santorelli, Tanev i Alberts. Ekipa gospodarzy zagra natomiast tylko bez trójki swoich graczy McQuaida, Seidenberga i Savarda. Boston jest na chwilę obecną viceliderem na Wschodzie i w ostatnim czasie złapali niezłą formę widać że im bliżej końca regularnego sezonu tym lepiej im idzie i na ten czas w ostatnich pięciu meczach wygrywali cztery razy i odnieśli jedną porażke z ekipą Montral Canadiens co było ogromną niespodzianką dla mnie. Vancouver natomiast ma odwrotnie. Im bliżej końca tym gorzej im idzie i jak do niedawna byli dość w spokojnym miejscu play off to teraz pali im się grunt pod łyżwami i ta spinka chyba nie idzie im na dobre. Ostatnie pięc meczy to 4 porażki i wygrana u siebie z Kojotami po dogrywce. Ostatni mecz jaki grali Boston v Vancouver na arenie w Bostonie to orki wygrały 3:4 dziś sądzę że będzie odwrotnie i że wysoką wygraną zakończą gospodarze a pokazywali już że mogą wygrać z nimi choćby 8:1 czy 4:0. Niestety to hokej i tam dzieje się co chcę. Ale sądzę że tutaj tzw. „Pewniak” powinien się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, USA, NHL

Spotkanie: Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets

Typ: 1

Kurs: 2,20

Data i godzina: 05.02.14 01:00

Bukmacher: Betclic

Analiza:

Zapraszam na spotkanie hokeja na lodzie w National Hockey League, pomiędzy Carolina Hurricanes a Winnipeg Jets. Nowy rok to okres znaczących zmian, zmian, które dotknęły jeden jak i drugi zespół. Jak wiadomo Jets zmienili szkoleniowca, który póki co odwala kawał dobrej roboty wygrywając 8 z 10 rozegranych spotkań i do tej pory to chyba najdłuższa passa zwycięstw tego sezonu. Tym bardziej zadowala fakt, że Odrzutowce wykorzystują w pełni swój potencjał ofensywny i ogółem spore urozmaicenie na przodach, a tam prym wiodą przede wszystkim Wheeler i Brian Little. Podobne rzeczy dzieją się w przypadku Huraganów, którzy w samym styczniu wygrali 11 spośród 15 spotkań prezentując świetnie zbalansowany hokej, szczególnie pod względem defensywnym i między słupkami, gdzie ukłony należą się Khudobinowi (jedna z gwiazd tego tygodnia wg. NHL.COM). Na uwagę zasługuje przede wszystkim pierwsza linia ofensywna z Tlustym, Staalem i Seminem na czele, która nuci na pełnych obrotach od dłuższego czasu. Druga formacja z Lindholmem, Skinnerem i Staalem funkcjonue od niedawna, jednak ostatni mecz z Blues to ciężka praca i świetne widowisko w ich wykonaniu i podejrzewam, że ich coach będzie konsekwentnie korzystał z tej dostępnej alternatywy. Ogółem podoba mi się gra Huraganów; są pewni, agresywni na tafli i przede wszystkim w gazie, a to w połączeniu z korzystnym dla nich podwórkiem w tym sezonie, powinno uprzykrzyć życie Odrzutowcom. Stawiam zdecydowanie na gospodarzy. Mecz rozpocznie się o godzinie 01:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Anaheim - Chicago

Typ: U 5,5

Kurs: 1,85

Data i godzina: 6.02.2014 4:00

buk: Sportingbet

 

Jedno z trzech spotkań NHL na dziś. Spotykają się obecnie 2 najlepsze zespoły (a raczej najlepiej punktujące) czyli lider z Anaheim oraz wicelider z Chicago. Podobnie jak ostatni typ - opieram analize bardziej na doswiadczeniu aniżeli na logicznym podejściu, choć tego także nie zabraknie. Under 5,5 - czemu? Patrząc w przeszłość spotkania najlepszych drużyn nie obfitują w bramki. Gra nie jest w pełni otwarta, a stawka wysoka więc bramkarze oraz obrona gra bardziej uważnie. Prawdopodobnie druga tercja będzie decydować o wyniku, dlatego że Anaheim ostatnio właśnie w tych tercjach swoje mecze zabija. Na 28 meczów domowych przegrali tylko 4. Chicago mimo drugiego miejsca, prezentuje ostatnio słabszą dyspozycje wygrywając tylko raz na ostatnie 6 meczów (w tym 2 domowe). Anaheim także przystopowało ze strzelaniem - w ostatnich 6 meczach zdobyli tylko 13 bramek. W sześciu ostatnich spotkaniach bezpośrednich 5 razy wygrywali Ducks, a under padł w 7 z 10 ostatnich starć między nimi. Dlatego nawet nie patrząc na ostatnią forme, a na to że po prostu to najlepsze zespoły więc będą grali uważnie, a czy worek z bramkami się otworzy - zobaczymy mam nadzieje dopiero po 2 połowie 2 tercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: NY Rangers - Edmonton Oilers

Typ: NY Rangers (1x2)

Kurs: 1.83

Godz: 07.02.2014 g. 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Rangersi zmierza sie w Nowym Jorku z druzyna Edmonton Oilers.

Gospodarze w calkiem niezlej formie - 7 wygranych w ostatnich 10 meczach.

W meczach u siebie bilans 4-3, ale widac ze chwilowe klopoty minely o czym swiadczy seria 4 wygranych spotkan z rzedu.

2 ostatnie domowe spotkania to 2 wysokie wygrane (4:1 z Islanders) i (5:1 z Colorado).

Druzyna Edmonton to jedna ze slabszych druzyn ligi - w ostatnich 10 meczach odniesli 4 zwyciestwa.

Wygrali 2 z ostatnich 6 spotkan wyjazdowych (niespodzianka z Vancouver nawet mimo slabszej formy Canucks i wygrana w Buffalo).

Mecze w Bostonie, Dallas i Minnesocie konczyly sie ich wysokimi porazkami - przy dobrej formie Rangersow w domu, dzisiaj moze byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...