Skocz do zawartości

[Zamknięty] NHL 2013/2014


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sensejjag

Dyscyplina -Hokej, NHL

2013.12.16, godz. 2-00

Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton oilers

Typ: Anaheim

Kurs: 1,76

buk: Bet365

 

Analiza:

Jeśli mecz w Anaheim to stawiam tylko i wyłącznie na Kaczory. Ilekroć na nich stawiałem ci nie zawodzili. I tym razem uwazam, ze w konfrontacji z Nafciarzami komplet punktów zostanie w domu. Ducks to wciąż najlepsza ekipa grajaca u siebie, bo na koncie tylko dwie porazki (po dogrywce) w czternastu meczach. Tak więc zdobycie 26 z 28 możliwych punktów to wynik wręcz rewelacyjny. To ekipa z Edmonton nie zdobyła tylu punktów w całym sezonie, a za nimi juz trzydziesci cztery spotkania. Tabela jasno pokazuje kto jest w tej parze lepszy. Gospodarze to druga siła w całej lidze (tyle że Chicago ma dwa punkty i mecz rozegrany więcej) natomiast goście zdobyli więcej punktów tylko od Buffalo Sabres. Czy wyrwanie choćby punktu w Anaheim jest więc możliwe?? Moim zdaniem nie. Świadczy o tym chociażby forma obu ekip. Gospodarze wygrali cztery ostatnie mecze po dwóch porażkach po dogrywce. W sumie punktują od siedmiu meczy, a ostatnią ekipą ktora wygrała z nią w regulaminowym czasie gry było Dallas pod koniec listopada. Edmonton poniosło ostatnio dwie porażki z Bostonem i Vancouver tracąc w każdym z tych meczy po cztery gole. To nie jest dobry prognostyk przed meczem z Ducks, którzy u siebie są wyjątkowo skuteczni. Sto osiem strzelonych goli to trzeci wynik w lidze, natomiast defensywa Oilers w lidze jest lepsza zaledwie od Wyspiarzy.Uważam, ze tacy gracze jak Getzlaf czy Perry powinni nadbić sobie klasyfikacje kanadyjska, w której plasują sie wysoko (odpowiednio 4. i 6. miejsce). Nie ma co się rozpisywac, bo o potencjale Ducks pisałem juz niejednokrotnie i puki co ci mnie nie zawiedli. Stawiam na kolejne już łatwe zwycięstwo gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość sensejjag
Dyscyplina -Hokej, NHL

2013.12.16, godz. 2-00

Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton oilers 3-2 :jupi:

Typ: Anaheim

Kurs: 1,76

buk: Bet365

 

Analiza:

Jeśli mecz w Anaheim to stawiam tylko i wyłącznie na Kaczory. Ilekroć na nich stawiałem ci nie zawodzili. I tym razem uwazam, ze w konfrontacji z Nafciarzami komplet punktów zostanie w domu. Ducks to wciąż najlepsza ekipa grajaca u siebie, bo na koncie tylko dwie porazki (po dogrywce) w czternastu meczach. Tak więc zdobycie 26 z 28 możliwych punktów to wynik wręcz rewelacyjny. To ekipa z Edmonton nie zdobyła tylu punktów w całym sezonie, a za nimi juz trzydziesci cztery spotkania. Tabela jasno pokazuje kto jest w tej parze lepszy. Gospodarze to druga siła w całej lidze (tyle że Chicago ma dwa punkty i mecz rozegrany więcej) natomiast goście zdobyli więcej punktów tylko od Buffalo Sabres. Czy wyrwanie choćby punktu w Anaheim jest więc możliwe?? Moim zdaniem nie. Świadczy o tym chociażby forma obu ekip. Gospodarze wygrali cztery ostatnie mecze po dwóch porażkach po dogrywce. W sumie punktują od siedmiu meczy, a ostatnią ekipą ktora wygrała z nią w regulaminowym czasie gry było Dallas pod koniec listopada. Edmonton poniosło ostatnio dwie porażki z Bostonem i Vancouver tracąc w każdym z tych meczy po cztery gole. To nie jest dobry prognostyk przed meczem z Ducks, którzy u siebie są wyjątkowo skuteczni. Sto osiem strzelonych goli to trzeci wynik w lidze, natomiast defensywa Oilers w lidze jest lepsza zaledwie od Wyspiarzy.Uważam, ze tacy gracze jak Getzlaf czy Perry powinni nadbić sobie klasyfikacje kanadyjska, w której plasują sie wysoko (odpowiednio 4. i 6. miejsce). Nie ma co się rozpisywac, bo o potencjale Ducks pisałem juz niejednokrotnie i puki co ci mnie nie zawiedli. Stawiam na kolejne już łatwe zwycięstwo gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina -hokej, nhl

2013.12.18, godz. 4-30

Spotkanie: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers

Typ: LA Kings

Kurs: 1,80

buk: Bet365

 

Analiza:

Królowie z Los Angeles, czyli mistrzowie sprzed dwóch sezonów w tym roku znów grają bardzo dobrze i plasuja sie w czubie tabeli konferencji zachodniej. Do liderujących hokeistów z Chicago tracą pięć oczek, ale maja dwa rozegrane mecze mniej. W nocy naszego czasu podejmą autsiderów z Edmonton, z którymi nie powinni mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa. Nafciarze, czyli dawny klub naszego najlepszego hokeisty w historii Mariusza Czerkawskiego, od lat pałęta sie w ogonie koferencji. Nie inaczej jets i tym razem. Obok Buffalo Sabres i NY Islanders (kolejny klub w którym grał Mario) to najgorszy zespół w całej lidze. Jest jednak jedna klasyfikacja w której Oilers prowadza - niestety tu nie ma się z czego cieszyc, bo to najgorsza defensywa w lidze, ktora straciła juz 120 goli w 35 meczach. Co innego można powiedzić o Kings, ktora stacila ich najmniej bo zaledwie 68 w 34 meczach co daje dokładnie tylko dwa stracone gole na mecz. Nie może więc dziwić, ze to gospodarze sa faworytami tego meczu. I nie tylko statystyka przemawia za LA. Ci co prawda przegrali ostatrni mecz ale nie z byle kim, bo z Chicago 1-3, ale wcześniej notowali serię sześciu kolejnych zwycięstw (m.in. z silnymi Montrealem Canadiens, St. Louis Blues i co godne uwagi z Ducks w Anaheim, gdzie w całym sezonie wygrali tam tylko Devils). Tak więc porażka w Chicago w moim przekonaniu nie można nazwać w żadnym wypadku początkiem serii niepowodzeń. W konfrontacji z Blackhawks poprostu wygrał zespół lepiej dysponowany i skuteczniejszy w danym dniu. Tak więc w meczu z Edmonton powinni znów wrócić na zwycięską ścieżke. Ci notują natomiast serię trzech porażek, ale rywale z górnej półki - Boston, Vancouver i Anaheim nie pozwoliły Nafciarzon na ugranie chociażby punktu. We wcześniejszych trzech mecach punktowali w tym deklasując Colorado aż 8-2 (hattrick Halla). Ostatnie wizyty w Los Angelse nie kończyły się dobrze dla Oilers, bo trzy ostatnie mecze kończyły sie wygranymi gospodarzy. W tym sezonie Kings wygrali, ale potrzebna była dogrywka. Uważam ze w drugiej konfrontacji Kings nie będą już potrzebowali dodatkowego czasu gry i zapewnia sobie zwycięstwo w regulaminowych sześćdziesięciu minutach, ktore pozwoli im sie umocnić w czołówce konferencji zachodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL

Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins

Typ: Pittsburgh Penguins

Kurs: 2.89

Godz: 02:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy w najmocniejszej lidze hokejowej. New York Rangers co prawda w przeciągu całego sezonu obecnie nie prezentuje się wybitnie natomiast Pingwiny to czołowa drużyna w NHL. Forma też przemawia na korzyść gości, którzy ostatnio wygrywają częściej od NY Rangers. Pingwiny zwyciężały ostatnio nad Toronto, Detroit, NJ Devils i Columbus. Gospodarze mają za sobą serię gier przed swoimi kibicami i trzeba przyznać, że ich nie rozpieszczali. Po porażkach z Washingtonem, Nashville i Columbus wygrali swój ostatni mecz po rzutach karnych z Calgary 4:3. Przy ostatnich wynikach dzisiejszych rywali więc mimo atutu własnej tafli faworyta ciężko wskazać i eksperci są podzieleni. Osobiście uważam, że zaważy forma oraz większy potencjał Pittsburgha. Jakby nie było Crosby czy Kunitz potrafią zrobić różnice na tle każdej drużyny w NHL. Sytuacja kadrowa lekko naruszona w obu składach, ale ostatecznie to goście powinni wywieźć punkty z często zdobywanego ostatnio tereny więc stawiam, że Pingwiny wrócą z Nowego Jorku z tarczą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Iowa Wild - Grand Rapids Griffins

Typ: 2

Kurs: 2.00 :nie::minus:

Bukmacher: ComeOn

19.12.2013 02:05

 

Analiza:

Czas na sprobowanie swych sił w kolejnych zmaganiach nocnych na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.AHL czyli akademicka liga też jest ciekawa.Na dziś wybralem spotkanie w ktorym myślę ma wiele do trafienia.gospodarze bez rewelacji, chociaż wygrali dwa ostatnie spotkania.Wyjazd i dom lecz ze słabszym przeciwnikiem niż dziś.Goście na murowanym fotelu lidera konferencji zachodniej.Wygrali jak dotąd osiemnaście spotkań bezpośrednio.takiego bilansu nikt nie ma w konferencji.teksas ma pietnaście ale jeszcze im troszkę brakuje.Dziś jak dla mnie to Grand są zwycięzcami i dlatego też stawiam na to.Oba spotkania z tego roku wyjazdowe rapids z Wild zakończyły się pomyślnie właśnie dla nich.Ostatnio też dwa spotkania na plus .Zdarzają im się wpadki ale to tylko lekka zadyszka i dalej pra do przodu.Powodzenia Griffins, dziś jestem myślami przy was wieć mam nadzieję że mnie żadnym doliczonym czasem nie uraczycie w wygracie bezpośrednio te spotkanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scyplina: Hokej ,NHL

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild

Typ: 2 :minus:

Kurs: 3.10 :nie:

Buk: Expekt

20.12.2013 01:00

 

Analiza:

A co tam.Stawiam przeciw pingwinom i to na ich terenie.Mają wygrane dwadzieścia jeden spotkań bezpośrednio co jest bardzo dobrym wynikiem dlatego też są liderami konferencji zachodniej.dzicy na miejscu ósmym z pietnastoma wygranymi.gospodarze ostatnie pięć spotkań na plus.ostatnio wymeczyli wygraną ze strażnikami.goście dwie wygrane po dogrywce w ostatnim czasie.Dziś nie liczę już na wynik nie rozstrzygniety w regulaminowym czasie aczkolwiek all jest możliwe.Jednak stawiam na to że to goście dziś utrą nosa pingwinom i wygrają te spotkanie.Na ostatnie pięć spotkań miedzy nimi to goście trzykrotnie ugrali mecz na swoją korzyść.Sądzę że Pittsburgh tez ma czasem słabsze chwile i przychodzą także porażki.Wiecznie wygrywac nie będą i ja dziś sądzę że to Wild będą górą na ich terenie.Mają potencjał także i wiedzę jak jeździć po lodzie.nie tracą wiele bramek ale też sami dużo nie strzelają i w tym widzę szansę.wygrają przynajmniej jedną bramką i zgarną pełną pulę.Powodzenia chłopaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej , NHL, godz. 22.00

Spotkanie: Los Angeles Kings(-1.5)- Colorado Avalanche

Typ: 1

Kurs: 2.70

Bukmacher: Sportingbet

21.12.2013 22:00

 

analiza:

Ciekawe spotkanie nie powiem.Królowie w gazie więc by dlaczego nie sprobować z handi właśnie na nich.goście grają bez rewelacji. poczatek sezonu znakomity ale teraz w kratkę.Ze słabiakami sobie radzą jak ostatnio z nafciarzami ale z mocniejszymi zespołami już zależy od dyspozycji dnia.Gospodarze ostatnie dwa spotkania na plus na własnej tafli.dziś trzecie spotkanie i sądzę że także pójdzie po ich myśli.Pokonali rekiny a Ci w sezonie tym są mocni.Myślę że i z kawalerzystami sobie poradzą.goście na wyjazdach już nie tak sobie radzą jak u siebie.Własna tafla i wsparcie kibiców jednak dużo daje.Królowie wiedzą o tym i myślę że dziś także zanotują pełną pule punktów i pokażą że na własnej tafli jak na razie nie ma kto się z nimi równać.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej , NHL

Spotkanie: Detroit Red Wings - New York Islanders

Typ: X2

Kurs: 1,80

Bukmacher: Unibet

24.12.2013 01:30

 

Analiza:

 

Na wigilijny pewniak dnia wybrałem hokej amerykański, liga NHL. Do spotkania dojdzie o godzinie 01:30. Założyłem dość bezpieczny typ, a mianowicie remis bądź zwycięstwo New York Islanders. Choć statystyki pokazują, że faworytami są tutaj zawodnicy z Detroit Red Wings, ja jednak uważam inaczej. W tabeli Eastern Conference, Detroit Red Wings plasuje się na wysokim piątym miejscu z 43 punktami. Na dole tabeli, na przedostatnim miejscu 15 znajduje się New York Islander s z 27 punktami. Ostatnio obu zespołom nie wiedzie się najlepiej. Na dziesięć ostatnio rozegranych spotkań, Detroit Red Wings wygrało tylko trzy, z czego ostatnie dwa z rzędu, z Toronto Maple Leafs 5:4 po rzutach karnych, 3:2 z Calgary Flames po dogrywce. A wcześniej dotkliwe porażki 2:5 z Anaheim Ducks, 0:3 z Tampa Bay Lightning, 1:4 z Pittsburgh Penguins. Widać, że męczą się w tych spotkaniach, albo wysoko przegrywają albo zaliczają zwycięstwo wywalczone po dogrywce. Jeśli chodi o faworyzowany tylko przeze mnie zespół New York Islanders, na dziesięć ostatnio rozegranych spotkań wygrali tylko dwa. Ostatnio 21 grudnia z New York Rangers 5:3. 22 grudnia przegrali z Anaheim Ducks 3:5. Warto zaznaczyć, że mimo, że przegrywają dużą ilość spotkań, wiele z nich kończy się dopiero po dogrywce albo w rzutach karnych. W grudniu aż pięć ich meczy skończyło się właśnie po takim ciężkim boju. Dlatego też uważam, że mój typ ma duże szanse na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Stany Zjednoczone ( NHL )

Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 24.12.2013

Godzina: 01.35

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz najlepszej ligi hokejowej na świecie a mianowicie NHL.

W meczu zmierzą się ze sobą Tampa Bay Lightning oraz Florida Panthers.

Tampa Bay Lightning rozegrało trzydzieści sześć meczy w obecnym sezonie zdobywając czterdzieści siedem punktów po trzynastu zwycięstwach, dziewięciu zwycięstwach po dogrywce, trzech porażkach po dogrywce oraz jedenastu porażkach w regulaminowym czasie gry co obecnie daje drugie miejsce w Dywizji Atlantyckiej oraz trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, bilans bramek 100-86.

Florida Panthers zdobyła zdobyła trzydzieści trzy punkty w swoich trzydziestu siedmiu meczach po dziesięciu zwycięstwach, czterech zwycięstwach po dogrywce, pięciu porażkach po dogrywce oraz osiemnastu porażkach w normalnym czasie gry co plasuje ich obecnie na przedostatnim siódmym miejscu w Dywizji Atlantyckiej oraz czternaste miejsce w Dywizji Wschodniej, bilans bramek 87-117.

Gospodarze tego meczu zagrali u siebie osiemnaście razy zdobywając dwadzieścia dziewięć punktów po jedenastu wygranych, trzech zwycięstwach po dogrywce, jednej porażce po dogrywce oraz trzech porażkach w normalnym czasie spotkania, bilans bramek u siebie 63-39.

Goście na wyjazdach zdobyli szesnaście punktów w dwudziestu meczach po sześciu zwycięstwach, jednej wygranej po dogrywce, dwóch porażkach po dogrywce oraz jedenastu przegranych w regulaminowym czasie gry, bilans bramek na wyjazdach 46-66.

Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Tampa Bay Lightning u siebie potrafi dobrze grać i strzelać sporo bramek dzięki temu wygrywając swoje domowe mecze i nie inaczej będzie również tym razem a Florida Panthers na wyjazdach jak i zresztą w całym sezonie prezentuje się mizernie a do tego na wyjazdach tracą sporo bramek i dzięki temu przegrywają mecze i tak też będzie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Stany Zjednoczone ( NHL )

Spotkanie: Chicago Blackhawks - New Jersey Devils

Typ: 2 ML :nie:

Kurs: 2.90 :minus:

Bukmacher: Unibet

24.12.2013 02:00

 

Analiza:

Bogaty wybór na maxa.Aż ciężko wybrać jakiekolwiek spotkanie w mojej ulubionej dyscyplinie i lidze.Na dziś być może zwariowane spotkanie wybrałem aczkolwiek w tej lidze każdy może wygrać z każdym i dlatego też chociaż że kurs jest mega wysoki ale sądzę że warty zaryzykowania.Stawiam na mój ulubiony zespół i mam nadzieję że mnie nie zawiedzie.diabełki w ostatnim spotkaniu wygrali ale po dogrywce chociaż myślałem że wygrają bezpośrednio lecz się nie udąło tak łatwo.Dziś już liczę na pełną pulę punktów bez żadnych doliczonych czasów.diabełki mają problem w dowiezieniu jak już wygrywają wyniku do końca ale w końcu to musi się od nich odwrócić i wygrają bez extra time.Przeciwnik dziś mocny i kurs na nich poniżej 1.8 ale takie kursy sa najbardziej zdradliwe w NHLu.Wicelider konferencji zachodniej na własnej tafli potrafi tez przegrać i złapać zadyszkę jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu z Orkami.Orki w świetenj dyspozycji więc się nie dziwię że stawili twardy opór i wygrali po extra time z Chicago.Diabełki dwa ostatnie spotkania po doliczonych czasach więc w tzrecim spotkaniu sądze ze już tak nie będzie.Liczę na ich pewne zwycięstwo.mało brakło z Caps gdyż oddali aż 37 strzałów przy 22 gospodarzy ale dopiero po extra time przelali szalę zwycięstwa na własną stronę.Chicago gra w kratkę, wiecej spotkań wygrywa niż przegrywa ale maja swoje i czarne dni i serię.grają nierówno i w tym widze szansę na wygraną Diabełków.Sądze że dziś w Chicago to ta noc będzie należała do nich i wykorzystają to.NJ pokazali że potrafią grac na wyjazdach i mam nadzieję że już dziś żadnych doliczonych czasów nie będzie.Będzie to wynik w którym jedna z drużyn wygra beż doliczonego czasu.Ja stawiam na New Jersey Devils i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.Powodzenia chłopaki.Z taką paką powinniście zajść daleko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Hokej na lodzie - NHL



24.12.2013 g. 1:30

jPQU2ZiQ-8n6WWzeT.pngOttawa Senators vs. Pittsburgh Penguins hSacLcRt-82SqvCtT.png

 

Typ: P. Dupuis zdobędzie punkt / 1,80 / Doxxbet

 

Przeglądając ofertę na NHL skupiłem się na meczu Ottawy z Penguins i natrafiłem na bardzo ciekawą propozycję ;) Dupuis zdobędzie punkt po 1,80 :)) Trzeba to brać :ok: Przede wszystkim faworytem tego meczu są dla mnie goście i to jest podstawa do dalszych rozważań. Dupuis to prawoskrzydłowy w 1. linii razem z Crosbym i Kunitzem :)) A grając z Crosbym można być pewnym, że szanse na gole czy asysty się pojawią. Odkąd kontuzjowany jest Malkin to Dupuis spisuje się bardzo dobrze. Aktualnie notuje serię 4 kolejnych spotkań z punktem. Przeciwko Canucks strzelił gola, przeciwko Wild zaliczył asystę, przeciwko Rangers strzelił gola i przeciwko Maple Leafs zaliczył asystę. W spotkaniach z Ottawą jego bilans nie jest imponujący, bo w 30 h2h strzelił 6 goli i dorzucił 5 asyst, ale w ostatnich 3 meczach h2h na wyjeździe miał łącznie bilans 1G+2A :)) Na bramce dzisiaj Anderson, który w tym sezonie nie spisuje się zbyt dobrze, bo save na poziomie .881% ogólnie i .888% w spotkaniach domowych to straszna lipa. Pingwiny notują serię 8 kolejnych wygranych i wobec wielu kontuzji w obronie (Letang, Martin, Orpik, Engelland i Scuderi) postawili na ofensywę i świetnie na tym wychodzą. Over padł w 14 z 20 ostatnich h2h między nimi i dzisiaj także typuję sporą ilość bramek i jakieś 4-5 trafień na koncie Penguins. Przy takiej ilości Dupuis powinien się załapać na co najmniej 1 punkt. Po takim kursie na to, że zapunktuje w tym spotkaniu to po prostu trzeba grać ;) Dla odważnych polecam jeszcze opcję, że Dupuis strzeli gola po kursie 5,00 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Stany Zjednoczone ( NHL )

Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 24.12.2013

Godzina: 01.35

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz najlepszej ligi hokejowej na świecie a mianowicie NHL.

W meczu zmierzą się ze sobą Tampa Bay Lightning oraz Florida Panthers.

Tampa Bay Lightning rozegrało trzydzieści sześć meczy w obecnym sezonie zdobywając czterdzieści siedem punktów po trzynastu zwycięstwach, dziewięciu zwycięstwach po dogrywce, trzech porażkach po dogrywce oraz jedenastu porażkach w regulaminowym czasie gry co obecnie daje drugie miejsce w Dywizji Atlantyckiej oraz trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, bilans bramek 100-86.

Florida Panthers zdobyła zdobyła trzydzieści trzy punkty w swoich trzydziestu siedmiu meczach po dziesięciu zwycięstwach, czterech zwycięstwach po dogrywce, pięciu porażkach po dogrywce oraz osiemnastu porażkach w normalnym czasie gry co plasuje ich obecnie na przedostatnim siódmym miejscu w Dywizji Atlantyckiej oraz czternaste miejsce w Dywizji Wschodniej, bilans bramek 87-117.

Gospodarze tego meczu zagrali u siebie osiemnaście razy zdobywając dwadzieścia dziewięć punktów po jedenastu wygranych, trzech zwycięstwach po dogrywce, jednej porażce po dogrywce oraz trzech porażkach w normalnym czasie spotkania, bilans bramek u siebie 63-39.

Goście na wyjazdach zdobyli szesnaście punktów w dwudziestu meczach po sześciu zwycięstwach, jednej wygranej po dogrywce, dwóch porażkach po dogrywce oraz jedenastu przegranych w regulaminowym czasie gry, bilans bramek na wyjazdach 46-66.

Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Tampa Bay Lightning u siebie potrafi dobrze grać i strzelać sporo bramek dzięki temu wygrywając swoje domowe mecze i nie inaczej będzie również tym razem a Florida Panthers na wyjazdach jak i zresztą w całym sezonie prezentuje się mizernie a do tego na wyjazdach tracą sporo bramek i dzięki temu przegrywają mecze i tak też będzie tym razem.

 

6:1

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej



Spotkanie: Florida Panthers - Detroit Red Wings

Typ: Wygra mecz - Detroit Red Wings

Kurs: 2,45

Godz: 01:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy pod lupę biorę spotkanie Florydy z słabiej ostatnio grającym Detroit Red Wings. Na dzisiejsze spotkanie do składu wraca bardzo długo oczekiwany kapitan Zetterberg, który nadawał tej drużynie moc, a jak tylko złapał kontuzję to wszystko się posypało i Skrzydła grały bardzo źle do dnia dzisiejszego. W dzisiejszym meczu myślę, że to on nada tej drużynie ton i poprowadzi ich do zwycięstwa chodź ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie to wygrana Panthers i stąd też ten wysoki kurs. Myślę, że nie będzie tutaj nawet potrzebna dogrywka, a tym bardziej karne bo jeśli tylko Detroit będzie skuteczne w ofensywie to nie mamy się o co bać bo goście "rozwalą" gospodarzy i to przewagą nawet 2-3 bramek! Skrzydła potrafią rozbić każdego rywala ale od absencji Zetterberga, Abdelkadera oraz Helma ta drużyna straciła moc wygrywania i liczę, że dzisiejszy mecz będzie przełomem, a kiedy mają się przełamać jeśli nie z tak słabym zespołem jak dzisiaj? Oczywiście drużyna gospodarzy ostatnio miała bardzo dobry okres wygrywając kilka ważnych meczów ale tak naprawdę nie mają w swoim zespole lidera i nie prezentują nic szczególnego tak jak Skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/ NHL

01.01.14

Detroit Red Wings-Toronto

typ: over 5,5

kurs: 2,30

bukmacher: marathonbet

 

W jedynym spotkaniu NHL rozgrywanym dziś w sesji popołudniowej (czasu polskiego) dojdzie do starcia pomiędzy zespołami Detroit Red Wings i Toronto Maple Leafs. Spotkanie to rozegrane zostanie jako mecz z serii NHL Winter Classic. Spotkania te odbywają się zawsze na dużych otwartych obiektach przy dużej pompie telewizyjnej. W tym roku zapowiada się na pobicie rekordu pod względem frekwencji. Na futbolowym stadionie Michigan Stadium przewidywane jest, że na stadionie zasiądzie okołu 105 tysięcy kibiców co będzie również Rekordem Guinessa. Przy tak dużej pompie, kibice będą oczekiwać bardzo ciekawego i obfitującego w gole widowiska. Obie drużyny w spotkaniach bezpośrednich prezentują zazwyczaj otwarty i widowiskowy hokej. W 10 ostatnich spotkaniach pomiędzy nimi 9 krotnie przekraczana była linia over 5,5 bramki:

 

22.12.13 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 4 : 5

(4 : 4)

29.09.13 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 3 : 1

28.09.13 NHL Detroit Red Wings Toronto Maple Leafs 5 : 2

08.01.12 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 4 : 3

02.10.11 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 2 : 4

01.10.11 NHL Detroit Red Wings Toronto Maple Leafs 3 : 4

(3 : 3)

27.03.11 NHL Detroit Red Wings Toronto Maple Leafs 4 : 2

03.10.10 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 4 : 2

02.10.10 NHL Detroit Red Wings Toronto Maple Leafs 7 : 3

08.11.09 NHL Toronto Maple Leafs Detroit Red Wings 5 : 1

 

Oba zespoły mają serię 2 overów z rzędu. Detroit po powrocie swojego czołowego bramkarza Howarda straciło aż 6 bramek z patetycznie grającymi w ostatnim czasie predatorami. Toronto z kolei zdemolowało w ostatnim spotkaniu Caroline 5:2. Liczę na typowe amerykańskie podejście towarzyszące spotkaniom typu all star's gdzie obie drużyny nastawiano będą na grę ofensywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL

Spotkanie:Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning

Typ:Vancouver Canucks -1,5

Kurs:3,02

Bukmacher:Pinnacle

Data i godzina:2.01.2014 4:00

 

Liga NHL i spotkanie Vancouver Canucks z hokeistami Tampa Bay Lightining.Mecz niby z tych bardziej wyrównanych jednak według mnie ma on zdecydowanego faworyta i są nim gospodarze.Hokeiści z Florydy nie wygrał z drużyną z konferencji zachodniej meczu wyjazdowego od 6 października 2013 i wygranej po karnych z Chicago.Od tamtej pory Tampa na wyjazdach grała cztery razy z ekipami z zachodu jednak wyniki tych meczy nie powalają 6-3,5-2,5-1 i ostatnio 1-0 po dogrywce z Anaheim.Dziś rywalem będą orki z którymi Tampa wygrała tylko raz w 4 ostatnich meczach a dorzucając do tego 7-3 w ostatnich 10 grach u siebie hokeistów z Vancouver w tym 5 meczy wygranych różnicą dwóch bramek lub wyżej a także ogólnie słabszą dyspozycje ekipy błyskawica na wyjazdach bo w porównaniu do orek wygrali tylko 3 z 10 ostatnich spotkań wyjazdowych wszystko wskazuje na zwycięstwo drużyny z Kanady.Uważam że w takiej dyspozycji gospodarze nie powinni mieć problemu z pokonaniem gości a kurs na handicap jest bardzo dobry.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: San Jose Sharks - Edmonton Oilers

Typ: Edmonton Oilers powyżej 3,5 bramek w meczu

Kurs: 3,60

Godz: 03.01.2014 4:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Edmonton Oilers to jest poraz kolejny wielkie rozczarowanie. Drużyna, która miała sobie zapewnić udział w fazie play-off znowu rozczarowuje swoich kibiców. Edmonton rok po roku wyławia z draftu wielkie talenty i niestety nie przekłada się to na ich wyniki. Wielu ekspertów twierdzi, że ta drużyna ma skład nie tylko, by wejść do play-off, ale też może w nich namieszać. Największym atutem Oilers jest, a raczej powinna być ich ofensywa, gdyż ich potecnjał ofensywny musi budzić respekt. Z Edmonton jest dość dziwna drużyna, gdyż są okresy, gdzie grają naprawdę bardzo dobrze, jak chociażby w tym sezonie między połową listopada a początkiem grudnia, kiedy to zdecydowaną większość spotkań wygrywali strzelając bardzo dużo bramek. Na pewno jest spory potencjał w tej drużynie, ale brakuje regularności. Ja jednak stawiam na ten jeden mecz i liczę na to, że akurat w tym meczu pokażą na co ich stać. San Jose to też dośc nierówna drużyna, potrafią seriami wygrywać jak i przegrywać. Nie będę zaskoczony, jeśli Edmonton strzeli im cztery bramki lub więcej, a kurs na to jest bardzo dobry i warto tak zagrać, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: Hokej, NHL

04.01.2014 4-00

Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers

Typ: Ducks -1,5

Kurs: 2,10

buk: william Hill

 

Analiza:

Jak długo jeszcze Kaczory nie przegraja u siebie w regulaminowym czasie gry?? Narazie w siedemnastu meczach tego sezonu nikt nie potrafił wygrac tu w sześćdziesięciu minuach i nic nie wskazuje na to by się to zmieniło w nocy z piątku na sobotę. Ich kolejnym rywalem są bowiem Nafciarze z Edmonton, czyli zaraz po Buffalo Sabres najslabsza ekipa w całej lidze. Nie wydaje sie wiec to możliwe by goście zdołali jako pierwsi zrobic coś, czego nie potrafiły dokonać dużo lepsze i silniejsze ekipy, czyli nie dać zdobyć punktów gospodarzom. Jedynymi ekipami, które wygrywały tu po dogrywkach były ekipy Los Angeles Kings oraz New Jersey Devils. Tyle ze było to dośc dawno, bo ponad miesiąc temu, a od tego czasu z niczym do domu wracali stąd ekipy Islanders, Wild, Oilers właśnie, a ostatnio Sharks, którzy ulegli tu aż 3-6. Jedynie Coyotes ugrali tu ostatnio punkt ulegając ostatecznie po dogrywce. Nafciarze dość niespodziewanie w połowie grudnia sprawili gospodarzom sporo problemu. W pierwszej tercji objęli nawet prowadzenie, a w połowie trzeciej doprowadzili do wyrownania. Tyle ze gospodarze nie zawiedli i na trzy i pół minuty za sprawą Pennera zdobyli gola na wagę zwycięstwa. W drugim meczu tych zespołów stawiam jednak na bardziej zdecydowane zwycięstwo. Poza przesłankami czysto sportowymi, czyli tym ze gospodarze to zdecydowanie dużo silniejszy zespół z takimi graczami jak Perry i Getzlaf, którzy w klasyfikacji kanadyjskiej plasują sie w ścisłej czołowce (odpowiednio trzecie i siódme miejsce), jak i atutem własnego lodowiska, ktore jest istną twierdzą jest jeszcze jeden istotny fakt - Oilers dzien wcześniej grali trudny wyjazdowy mecz w San Jose z Sharks. Tam nie mogło być inaczeji skończyło sie pogromem przyjezdnych az 1-5. Podobnego wyniku spodziewam się w drugim meczu w Kalifornii, bo Kaczory sa rownie silnym zespołem co Rekiny. Moim zdaniem w tym meczu nie moze być niespodzianki. Stawiam na demolkę Nafciarzy w Anaheim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL

Spotkanie: Buffalo Sabres - New Jersey Devils

Typ: 2ML :nie::minus:

Kurs: 1.83

buk: WH

05.01.2014 01:00

 

Analiza:

W nocy taki wybór spotkań w najlepszej lidze hokejowej świata że aż ciężko coś wybrać.No ale jakis typ należy spróbować więc ja stawiam na 33% szans i wybieram wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie na tafli w Buffalo.Gospodarze to najsłabsza drużyna w lidze ale mają czasami przeblysk gry i potrafią zaskoczyć.goście troszkę lepiej bo na miejscu dziesiątym i także potrafią wygrać nawet z najlepszymi.ostatnio z Pingwinami.Ale jeśli te zespoły grają miedzy sobą to maja farta do remisów.mało bramek strzelają i dlatego tez sądzę że te nierożstrzygniecia wpadają w trzech tercjach.Ostatnie spotkania na tafli w Buffalo to remisy.Goście od trzech spotkań bez takiego rezultatu.Oba zespoły sa bardzo skore do remisów i myślę że dziś także może się trafić.Zacięte spotkania i niski wynik jest jak najbardziej prawdopodobny.Jesli już jakas druzyna wygra to minimalną bramką aczkowliek wierzę że w regular time będzie nie rozstrzygnięcie.Powodzenia chłopaki , niech wygra lepszy ale dopiero w extra time.Ja stawiam że lepsi okażą się goście!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, godz. 19.05

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets

Typ: 1 [hc 0:1,5]

Kurs: 2.28

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

JETS (19-20-5) at PENGUINS (30-12-1)

Last 10: Winnipeg 5-5-0; Pittsburgh 8-2-0

Pittsburgh Penguins ciągle zmagają się z kontuzjami w zespole, ale i tak ciągle wygrywają. Wygrali 10 z ostatnich 12 gier, a co ważne też w nowym roku zagrali tylko jeden mecz i to u siebie z Rangers (wygrana 5:2). Znowu Jets to bardzo nieobliczalny zespół, potrafi i strzelić po 6 goli i potem przegrać z słabszym zespołem. W tym roku zagrali już 3 spotkania, 1, 3 i 4 stycznia, a z Pingwinami będzie ich 3 meczem w ciągu 3 dni. I co ważne trzecim pod rząd wyjazdem. Przegrali w Ottawie 3:4 i w Bostonie 1:4. Dzisiaj też nie liczyłbym na ich wygraną, bo Pingwiny są w niesłabnącym gazie. I mają na koncie 12 kolejnych wygranych w swojej hali. Sporo kontuzji w obu zespołach. U gości Paul Postma (leg), Grant Clitsome (undisclosed), Matt Halischuk (arm) i Jim Slater (groin). Dwaj pierwsi nie grają od dłuższego czasu, dwaj ostatni od kilkunastu spotkań. U Penguins Evgeni Malkin (leg) i Kris Letang (upper body) już od kilku dni trenują i może zagrają, ponadto Dupuis (knee), Beau Bennett (undisclosed), Chris Connor (hand) i Tomas Vokoun (blood clot) na pewno nie zagrają. Tak czy inaczej gospodarze powinni odnieść dzisiaj zwycięstwo. Po prostu siła ofensywna Pingwinów jest nie do zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, 06.01.2014 godz. 01:00

Spotkanie: Carolina Hurricanes(-1,5 handicap) - Nashville Predators

Typ: 1

Kurs: 3.20

Bukmacher: Sportingbet

 

Dziś w najwyższej klasie rozgrywkowej hokeja na lodzie w Stanach Zjednoczonych huragany podejmować u siebie będą zespół trenera Barry'ego Trotza Nashville Predators. Obecnie w swoich konferencjach kolejno gospodarze we wschodniej zajmują jedenaste miejsce i tracą tylko trzy punkty do miejsca ósmego które gwarantuje grę w play-offach, natomiast goście w zachodniej zajmują dwunaste miejsce tracąc trochę więcej bo siedem punktów do miejsca ósmego. Zespół z Caroliny w tym sezonie wygrał trzynaście spotkań na 42 mecze, drapieżniki trochę więcej bo siedemnaście. Gospodarze w 42 kolejkach zdobyli tylko jeden punkt więcej w tabeli od gości, a w ostatnim spotkaniu rozegranym szóstego grudnia w Nashville huragany wygrały zdecydowanie 5:2. Carolina Hurricanes ostatnio spisuje się dobrze, wygrali trzy ostatnie spotkania i można powiedzieć że walczą z całych sił o fazę play-off, natomiast goście w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali cztery porażki. Wydaje mi się, że zespół Kirka Mullera jest w tej chwili na fali i zawodnicy jak i trener wie że zwycięstwo w tym meczu może dać im awans kilka miejsc w tabeli. Stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, dlatego typ z handicapem -1,5 wydaje się dość atrakcyjny biorąc pod uwagę kurs jaki dają bukmacherzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL

Spotkanie: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning(-1.5)

Typ: 2

Kurs: 3.10

buk: Sportingbet

06.01.2014 02:00

 

Analiza:

Na dziś mało typowania na taflach za oceanu.Wybrałem jednak spotkanie które moim zdaniem ma wielką szansę wejść.Wczoraj mi się nie poszczęściło z NJ ale trafiłem że jak ktoś wygra to minimalną bramką.Dziś stawiam na handicap na zespół przyjezdny.Goście wysoko w tabeli na trzecim miejscu.Nafciarze grają ogon tabelowy.Nie idą im mecze wyjazdowe, u siebie grają lepiej ale czy dziś sobie dadzą radą z bardzo dobrze dysponowanymi błyskawicami.Goście na wyjazdach od pięciu spotkań niepokonani. Wczesniej za to mieli fatalną passę ale ja przełamali.Edmonton u siebie lepiej i zalezy od ich dyspozycji dnia.Dziś w nocy jednak nie sądzę że poradzą sobie z Tampa Bay.Dwa wyjazdowe zwycięstwa na płomieniami i orkami robią swoje.Nafciarze są najsłabsi z tej stawki i myślę że dziś nie wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i znowu będa musieli uznać wyższość gości.No cóż taka gra, a ten sezon do najlepszych w ich wykonaniu nie należy.Myślę że przegrają z kretesem i te minimum dwie więcej bramek będzie miało na koncie drużyna przyjezdnych czyli Tampa Bay Lightning.Powodzenia chłopaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL

Spotknie:Carolina Hurricanes-Nashville Predators

Typ:Nashville Predators -1,5

Kurs:4,21

Pinnacle:Pinnacle

Data i godzina:6.01.2014 1:00

 

Hurricanes kontra Predators czyli jedno z dzisiejszych spotkań w NHL.Patrząc na postawę obu ekip to gospodarze są tutaj faworytem jednak osobiście zastanowiłbym się 10 razy zanim by na nich postawił.Owszem Predators przegrali cztery ostatnie mecze wyjazdowe i są ogólnie w gorszej formie niż Canes ale jest kilka faktów wartych odnotowania.Po pierwsze seria wyjazdowych porażek drapieżców w tym sezonie zawsze kończyła się na czterech meczach z rzędy.Po drugie niby jeden człowiek nie robi różnicy lecz gdy w składzie ekipy Nashville jest Shea Weber to dziwnym trafem ekipa Caroliny zawsze ma problem co potwierdza bilans 8 ostatnich gier z Weberem w składzie który przedstawia się następująco: 6-1-1.Dorzućmy do tego mecze H2H w których Carolina była gospodarze i 4 zwycięstwa w 5 grach a to wszystko pokazuje że Carolina nie będzie miała dziś łatwej przeprawy.Jeśli chodzi o Carolinę to tutaj można obawiać się ich czołowego snajpera czyli Jeffa Skinnera który miał znaczy udział w serii trzech meczów bez porażki jednak na tym bym zakończył ponieważ reszta jest raczej na remis może poza tym że Carolina w tym sezonie wygrała już u siebie z Nashville lecz w tym meczu zabrakło wspomnianego wcześniej Webera .Na sam koniec obsada bramki i pojedynek Petersa z Huttonem i tą rywalizacje niby wygrywa bramkarz Caroliny jednak to Hutton ma większy % wygranych meczy.Dlatego typ na Nashville w tym spotkaniu uważam za dość dobrą propozycję a patrząc na ich postawę w meczach z Caroliną gdy w składzie jest Weber to i pokrycie handicapu wydaje się dość realne.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

NHL - Nassau Veterans Memorial Colis



7.01.2013 g. 1:00

d2ZAquTc-4zVRzkBN.pngNew York Islanders vs. Dallas Stars Y1rrgLjQ-p6QDd37G.png

 

Typ: over 5.5 / 1,88 / ComeOn

 

Szykuje się fajne starcie z dużą ilością goli, moim zdaniem ;) Isles to nieobliczalna ekipa, która raczej nie potrafi bronić i potrafi atakować, ze świetną pierwszą linią :)) Nie wiadomo czy zagra Okposo, ponieważ jego żona lada chwila może urodzić ich pierwszego potomka. Okposo przebywa w szpitalu od niedzieli i raczej ciężko będzie mu się teraz skupić na grze. Za niego w 1. linii razem z Vankiem i Tavaresem ma zagrać Regin. Isles ostatnio przegrali u siebie z Caroliną 2-3 (stawiałem na over w tym meczu :/ ), ale wcześniej notowali serię 3 wygranych, u siebie z Blackhawks 3-2 po dogrywce oraz na wyjeździe z Bruins 5-3 i Wild 5-4 :ok: Ogólnie dają radę w ofensywie w ostatnim czasie, ale w obronie jest sito :bz: Szkoda tego Okposo, bo 16G+26A to pokaźny dorobek i jest drugi mnajlepiej punktującym graczem Isles, naprawdę ma udany sezon :respekt: Isles strzelają średnio 2.51 gola na mecz (21 w lidze) oraz tracą 3.26 gola na mecz (29 w lidze). Jeśli chodzi o PP to wykorzystują 17.4% szans (19 w lidze), a w PK neutralizują tylko 73.6% osłabień (30 w lidze). Ostatnio lepiej w ofensywie wyglądali na wyjazdach, ale może dlatego, że mają więcej miejsca. Dzisiaj jednak z Dallas powinno dać radę zdobyć 2-3 gole, bo Stars ostatnio w obronie grają piach :/ Przegrane u siebie z Red Wings 1-5 i Canadiens 4-6 to na pewno bardzo słabe mecze w ich wykonaniu. Ogólnie po 5 kolejnych meczach domowych teraz zagrają na wyjeździe i moim zdaniem dobrze im to zrobi :)) Złapali wyraźny dołek, a przed własną publicznością chyba trudniej o odbudowanie się :bz: Tutaj będą mieli spokój i możliwość popełnienia błędów, większy luz, a jak patrzę na obronę Isles to mimo wszystko minimalnym faworytem są dla mnie goście ;) Dallas średnio strzela 2.85 gola na mecz (10 w lidze) i traci 2.93 gola na mecz (23 w lidze). W PP wykorzystują 12.5% szans (29 w lidze), a w PK neutralizują 81.3% osłabień (17 w lidze). Te liczby pokazują, że mecz jawi się jako starcie najgorszy penalty-killing vs. prawie najgorszy power-play :D Będzie ciekawie :ok: Po stronie Dallas liczę oczywiście na Seguina i Benna, którzy mają kapitalny sezon. Ten pierwszy 21 goli i 20 asyst, a drugi 14 goli i 22 asysty. Ten duet w zasadzie robi Dallas całą grę, ale to trochę za mało na play-off :bz: Do tego 17-letni Nichushkin (8 goli i 13 asyst), który świetnie się zapowiada, a przy takiej dwójce swoje strzela. Wielki talent, ale mimo wszystko melodia przyszłości. Z tylnego siedzenia swoje dorzucają jeszcze Eakin, Chiasson, Cole czy Peverley, ale za rzadko decydują o obliczu spotkania, żeby Stars mieli z tego wymierne korzyści w postaci punktów :bz: Niestety jeśli Benn i Seguin zostają wyłączeni to Dallas nie ma :(( Dzisiaj na szczęście nie spodziewam się raczej neutralizacji tej dwójki przez obronę Islanders :D W kontekście overa trzeba oczywiście wspomnieć o goalies ;) Po stronie gospodarzy Nabokov z bilansem 16-18-3-4 przeciwko Stars zrobionym na save na poziomie .906% :bz: W domu bilans 3-5-0-5, .911% SV :bz: Bez szału i bez lipy, na poziomie tak bym powiedział ;) Po drugiej stronie Lehtonen z bilansem 5-3-0-1, 3.79 GAA i .896% SV przeciwko Isles :bz: Na wyjazdach 11-4-0-2, 2.70 GAA i .917% SV :bz: Słabo przeciwko Isles i to jest szansa na over na pewno ;) Lehtonen to świetny goalie, ale jakoś przeciwko Islanders mu średnio idzie :D Oczywiście zawsze może być tak, że teraz wpuści 1 gola i będzie średnio z overem wtedy, ale widzę to inaczej ;) H2h między tymi ekipami to raczej dobre hokejowe strzelanie ;) Ostatnio tylko Isles przegrali u siebie ze Stars 2-3, ale wcześniej przegrali 4-5 po karnych i 3-5, a w Dallas padały rezultaty 4-5 i 4-3 :)) Ogólnie więc sporo strzelali i dzisiaj liczę na podobny festiwal ;) Islanders ku zdziwieniu wielu u siebie raczej underują, aż 15 na 22 mecze :/ Stars za to na wyjazdach więcej razy overowali, 12 na 21 spotkań ;) Wedł€g mnie dzisiaj skończy się seria 3 z rzędu underów Islanders w spotkaniach domowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 08.01.2014 04:30

Los Angeles Kings - Minnesota Wild

Typ:1

Kurs: 1,80

Stawka:6/10

Bukamcher:Bet365

 

Dzisiejszej nocki odbędzie się parę fajnych i ciekawych spotkań. Ja spośród nich wszystkich biorę na tapetę spotkanie Kings – Wild. Obie ekipy walczą o dalszą grę w play off. LAK to zeszłoroczni mistrzowie kraju, Minnesota walczy dzielnie o miejsce 8 na którym znajduje się ekipa Kojotów która ma tyle samo oczek lecz mniej rozegranych spotkań. Dziś Los Angeles rozegra drugie spotkanie po Seri czterech meczy wyjazdowych na których nie zdobyli punktu, zaraz po powrocie na własną taflę pokonali 3:1 Orki w niezłym stylu. Minnesota po czterech spotkaniach które zagrali na własnej tafli teraz wyruszają na wyjazdy dziś zmierzą się właśnie z LAK, z którymi moim zdaniem szans nie mają. Mimo iż ostatnie cztery spotkania jakie rozegrali u siebie to dwie porażki i dwa zwycięstwa to w ich grze nie widziałem niczego co dałoby mi myśl że mogą zagrozić Królom z Los Angeles. Od niedawna ekipa Los Angeles gra pełną kadrą powrócił Quick który w meczu z Vancouver pokazał że nie jest w najgorszej formie i że już jest w pełni zdrów. Minnesota natomiast nowy rok zaczęła z okropnymi brakami w kadrze, Nie zagrają takie osoby jak bramkarz Josh Harding który jest bardzo ważnym ogniwem ekipy, zabraknie także graczy takich jak Mikko Koivu, Justin Fontaine, Jared Spurgeon ,

Zach Parise. Dziś nie daje żadnych szans ekipie gości z takim osłabieniem kadrowym, i z tak pełną ekipą Kingsów powinni dostać niezłe bęcki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

NHL - Prudential Center



8.01.2013 g. 1:30

AcwRtXl9-lUq5O6VT.pngNew Jersey Devils vs. Philadelphia Flyers Oz6CIT93-Sx68fZjt.png

 

Typ: 1 ML / 1,86 / Bet365

 

Jeszcze nie opadły emocje po ogłoszeniu kadr na IO, a tu trzeba dalej rozgrywać mecze :bz: I w tym meczu pojawią się zawodnicy, który na pewno mogą czuć się rozczarowani decyzjami poszczególnych trenerów. Ja stawiam dzisiaj na gospodarzy, którzy powinni być poprowadzeni do wygranej przez Brodeura :)) Będzie to 3 z 4 spotkań między tymi ekipami w sezonie. Do tej pory po jednej wygranej na koncie obu ekip. NJ przegrało u siebie 0-1, Flyers przegrali u siebie 0-3 :D Teraz czas na wygraną ekipy grającej u siebie :ok: Devils przystępują do meczu po dwóch porażkach, 1-2 na wyjeździe z Buffalo i 3-5 u siebie z Blackhawks :/ Flyers grają 6 mecz z rzędu na wyjeździe, mogą już odczuwać trudy podróżowania. Ostatnio wygrana z Phoenix 5-3 :)) Ogólnie Devils u siebie mają ujemny bilans 7-1-5-6, ale dodatni bilans bramkowy 45-39. Tracą mało goli i dzisiaj też powinni przytrzymać Flyers na mniej niż 3 golach :)) W drugą stronę Flyers także na wyjazdach ujemnie, stracili 73 gole w 24 spotkaniach. Brodeur w tym sezonie u siebie 1.74 GAA i .926% SV, a po 2 dniach odpoczynku 1.98 GAA i .920% SV ;) Ostatnio dostał 5 sztuk od Chicago, dzisiaj pokaże klasę ;) Emery na wyjazdach 3.04 GAA i .888% SV, a po 2 dniach odpoczynku 3.32 GAA i .885% SV :)) Różnica jest widoczna, Brodeur poprowadzi swoją ekipę do wygranej ;) Flyers wygrali tylko 2 z 11 ostatnich h2h, ostatnio pokonali Devils na ich terenie 1-0, ale wcześniej dostali 1-4 w New Jersey ;) Po stronie gospodarzy osłabienia to Larsson, Harrold, Elias i Brunner, a po stronie gości Bourdon, Raffl, Read i Gustafsson. Devils są minimalnie lepsi w PP i PP, mają ósmą defensywę ligi. Moim zdaniem dzisiaj powinni pokonać Flyers na swoim terenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: hokej, NHL

09.01.2014 02:00

Spotkanie: Chicago Blackhawks - New York Rangers

Typ: Chicago -1,5

Kurs: 2,60

buk: william hill

 

Analiza:

W kolejnym swoim meczu hokeiscie Blackhawks podejma Rangersów z Nowego Jorku. w moim odczuciu zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. Chicago bowiem to jeden z zespołów, ktory w ogolnym rozrachunku bedzie sie liczył w walce o zwyciestwo o Puchar Stanleya. Ze wschodu poza Pingwinami oczywoscie widze spore możliwości w zespole z Montrealu, a na zachodzie poza Chicago to chyba niezniszczalne u siebie Anaheim i San Jose Sharks, ktorym bede kibicował gdy nadejda juz play-offy. Chicago to zespoł, ktory od poczatku sezonu radzi sobie bardzo dobrze i systematycznie punktuje co zaowocowało tym miejscem, ktore zajmuja, czyli w ścisłej czołowce nie tylko konferencji, ale też całej ligi. Po czterdziestu pięciu meczach tylko o dwa punkty ustepuja Kaczorom z Anaheim, a wyprzedzaja Pittsburgh z Crosbym, Malkinem i Kunitzem. Ale wysoka pozycja Chicago wcale mnie nie dziwi. Przez kilka tygodni to oni byli liderami ligi i nie jest wykluczone ze to właśnie oni zakończą sezon zasadniczy z najlepszym dorobkiem punktowym. A mają niemały potencjał. W bramce mają solidnego bramkarza rodem z Kanady Crawforda, świetnego obrońce Keitha. Najlepiej jednak prezentuje sie linia ofensywna gospodarzy która tworzą w pierwszej piątce Sharp, Toews i Słowak Hossa. Kazdy z tych graczy zaliczył juz ponad trzydziesci punktow w klasyfikacji kanadyjskiej, ale, co ciekawe skuteczniejszy jest Amerykanin z drugiej piątki, Kane, ktory z piecdziesięcioma czterema punktami jest gorszy w lidze tylko od Crosy'ego. No i Keith bryluje w lidze pod względem asyst, bo ma ich juz trzydziesci dziewieć, co jest trzecim wynikiem w lidze. Taki kapitał ludzki na tafli powoduje, ze Chicago zdecydowanie wybija sie w ligowej stawce pod względem ilości strzelonych goli - 167 to zdecydowanie najlepszy wynik w lidze. Czym odpowiedziec mogą Rangersi?? Jedynym argumentem jest to ze całkiem nieźle radza sobie na wyjazdach. trzynascie zwyciestw i dzisiec porazek to dobry bilans. Czyzby przeszkadzała im presja własnego lodowiska i własnych kibiców?? Moze tak. Tyle ze w Chicago Blackhawks tylko dwa razy nie potrafili zapunktowac - w zeszłym roku wygrali tu w regulaminowym czasie gry Dallas i Minnesota. Rangers to nieobliczalny zespół bo potrafi spłatać figla, ale też totalnie zawieść. Ostatnio przegrali w Pittsburghu gładko 2-5, by dzien później rozgromić w Toronto Maple Leafs 7-1... Po dwoch dniach podejmowali Columbus i przegrali u siebie po dogrywce 3-4... Granie wiec meczy Rangersów można czasami określic typem loterii, ale nie tym razem. Chicago to bardzo silny zespół, ktory moim zdaniem nie da wiekszych szans przyjezdnym. Ostatnio grajac u siebie przegrali po dogrywce z Sharks wiec beda chcieli sie zrehabilitowac. Rangersi nie sa super mocnym rywalem wiec uważam ze spokojnie ich pokonaja. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy 5-2, moze 5-3 i sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

NHL - Jobing.com Arena



10.01.2013 g. 3:00

Aa8jKylh-dpbyvSop.pngPhoenix Coyotes vs. Minnesota Wild d04o6zUE-EcIm8szo.png

 

Typ: 1 (-1.5) / 2,75 / Bet365

 

Może trochę zaskoczyłem akurat takim typem, ale moim zdaniem warto spróbować ;) Minnesota ma co prawda 3 wygrane z rzędu, ale patrząc na styl to nie wygląda to już tak dobrze :(( Ostatni mecz z Kings na wyjeździe został wygrany cudem dzięki Kuemperowi, który obronił 39 z 40 strzałów :k: Minnesota oddała strzałów 17 :lol: Wymęczyła wygraną w karnych i naprawdę był to majsterszyk, bo tego meczu nie mieli prawa wygrać :bz: Poprzedni mecz u siebie z Capitals wygrany 5-3 :respekt: Wydawać by się mogło, że świetny występ, ale wiecie ile Minnesota oddała strzałów ? 11 :k: Oddała 11 strzałów i strzeliła 5 goli :k: Capitals oddali strzałów 40 :lol: Kapitalny mecz zalicza obrońca Ryan Sutter, który strzela 3 gole :k: Ale szybko takiego meczu na pewno nie powtórzy :(( Minnesota wygrywa więc 2 mecze chociaż zostaje rozstrzelana 80 do 28 :k: Nie wróży to dobrze przeciwko Kojotom, którzy u siebie strzelają średnio 3,6 gola na mecz :bz: Minnesota w dodatku straciła Miko Koivu, czyli swojego najlepszego gracza. A jeśli do tego dodamy absencje Parise i Hardinga to widać, że goście są poważnie osłabieni :)) Dzisiaj szansę dostaje Backstrom, który już przegrał z Kojotami w tym sezonie ;) U siebie Wild dostali 1-3. Backstrom ogólnie w tym sezonie jest po prostu przeciętny :bz: Na wyjazdach bilans 2-7-0-0, 3.59 GAA i .897% SV, a po 3 dniach odpoczynku 2-4-0-1, 2.89 GAA i .908% SV :bz: To nie są liczby Backstroma w formie :(( A u gospodarzy pełna mobilizacja po ograniu Calgary 6-0, bo wcześniej wpadki u siebie z Flyers 3-5 i Blue Jackets 0-2 wprowadziły sporą nerwowość :/ Wraca Ekman-Larsson, rośnie siła ofensywna i jakość w PP ;) Na bramce Smith, który po nominacji do reprezentacji Kanady powinien potwierdzić słuszność wyboru trenerów kadry ;) Ostatnie 2 mecze h2h w Phoenix to wygrana Minnesoty 4-3 i wygrana gospodarzy 2-1, więc czas na jakieś okazałe zwycięstwo :D Patrząc na styl Minnesoty z ostatnich spotkań, formę Backstroma i osłabienia to moim zdaniem warto uderzyć w stronę gospodarzy i ich zdecydowanej wygranej ;) Phoenix u siebie gra bardzo fajnie w ofensywie, a dzisiaj w zasadzie na wszystkich kluczowych graczy do dyspozycji :bz: Gospodarze dadzą radę i ogarną mecz 2 golami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, godz. 2.05

Spotkanie: Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Typ: 1 [hc 0:1,5]

Kurs: 2.54

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

RED WINGS (20-15-10) at DUCKS (34-8-5)

Last 10: Detroit 5-4-1; Anaheim 9-1-0.

Ducks są w gazie i aż nie chce mi się wierzyć w porażkę z grającym poniżej oczekiwań zespołem Red Wings. Dzisiejszej nocy Red Wings ograli Kings na wyjeździe 3:1, mimo że gospodarze oddali aż 45 strzałów na bramkę Howarda. Ale Kings ostatnio są pod formą. Zupełnie inaczej ma się sytuacja z Ducks, którzy ograli Coyotes 5:3 na wyjeździe mimo, że przez pół meczu grali bez najlepszego swojego gracza Getzlafa. Miał problem z stopą, ale podobno jest wszystko ok i dzisiaj zagra. Za to nieosiągalni będą: Howard (bronił w LA), Alfredsson (back), Datsyuk (lower body), Franzen (head), Helm (groin), Weiss, Ericsson (ribs) i drugi goalie Gustavsson (groin). Anaheim zagra bez goalie Fasth (lower body), Allen (lower body), Sbisa (wrist) i Souray (wrist). Dzisiaj w bramce gości ma zagraćMrazek, tylko 5 gier w sezonie ,ale też tylko 7 puszczonych goli. Tak czy inaczej Ducks we własnej hali mająbilans 18-0-2, ostatnio serię 8-0-0 i serięwyjazdową 8-1-0. Wszystko przemawia za gospodarzami. Forma, skład i ostatnie występy. Nie bardzo widzę w tym meczu Red Wings więc stawiam na wygraną gospodarzy i to wysoką. W grudniu w Detroit było 5:2 dla Ducks. Według mnie i dzisiaj żadnych argumentów goście nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 13.01.2014 02:00

Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Typ:1 :plus:

Kurs:1,8

Stawka:6/10

Bukamcher:Bet365

Dziś krótko bo za dużo czasu nie mam by opisać to spotkanie. Mecz między pierwszymi w Konferencji Zachodniej Kaczorami a siódmymi w Konferencji Wschodniej Detroid Red WIngs. Mój typ to wygrana gospodarzy i każdy by chyba na nich stawiał, są oni w bardzo dobrej formie znajdują się na 1 pozycji z dorobkiem 73 punktów i grę w play offach mają już pewną, ja jako ich fan liczę że w tym roku zdobędą puchar Stanleya. Red Wings to średniaki pozycja siódma 50 oczek i ostatne mecze nie wyglądały najlepiej mimo że wygrali na wyjeździe z Kings oraz Dallas to przegrywali z Nashville i Toronto, sądzę że w tym meczu szans nie mają ponieważ mają bardzo duże braki kadrowe braknie takich nazwisk jak Alfredsson, Datsyuk czy Gustavsson i mimo iż w Ducks nie zagra Getzlaf to ja wierze w umiejętności Bonino i reszty ekipy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 15.01.2014 02:00



St.Louis Blues - Phoenix Coyotes

Typ:1 :plus:

Kurs:1,72

Stawka:5/10

Bukamcher:Bet365

 

Dzisiejszej nocki wiele ciekawych i emocjonujących spotkań w Amerykańskiej NHL, ja wybrałem spotkanie między Nutkami a Kojotami z Finiks. Ostatnio w znakomitej formie są Nutki w poprzednich dziesięciu meczach przegrali tylko dwa z nich reszte osiem zwyciężali. Dziś wracają z cztero dniowej trasy wyjazdowej gdzie grali z Naftowymi i Płomieniami z Calgary oraz ulegli w Vancouver Orkom, mecz ten nie był łatwy ponieważ Nutki przegrały go po zaciętym boju 2:1. Dlaczego zaciętym? Ponieważ dwóch centrujących z 2 i 3 składu Sobotka i Lapierre wypadło ze składu na dzisiejsze spotkanie. Kojoty natomiast zagra bez Cammalleriego Joensa Davida i Blaira, braknie Russella i Clencrossa. Phoenix natomiast w ostatnich dziesięciu spotkaniach mają zupełnie odwrotne statystyki. Przegrali osiem spotkan a dwa z nich udało im się wygrać i były to mecze u siebie z Calgary oraz Oilers. W dzisiejszym spotkaniu typuje wygraną gospodarzy i mają oni wszelakie prawa i moje przekonania że im się uda. Nutki to trzecia ekipa Zachodu Kojoty miejsce 9 i nie widze ich dalej w fazie ponieważnie prezentują fajnej gry i jeśli miałbym wybierać kogoś z 9-14 aby zagrali dalej to wybrałbym Dallas bo bardziej na to zasługują. Ale Nutki walczą nadal o 1 miejsce z Jastrzębiami z Chicago i Kaczorami z Anaheim. Osobiście jako fan Kaczorów wierze że to oni zdobędą tegoroczny tytuł ale w tym meczu miedzy Blues-Coyotes typuję na 1. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...