Skocz do zawartości

NHL 2012/2013


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

88611332159245516764.png46567005680968909025.png24186084332435523432.png

USA: NHL - Play Offy 09.05.2013 04:00

Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Typ:1 :minus:

Kurs:2,15

Stawka:5/10

Bukmacher: Expekt

 

Dziś nad ranem czasu Polskiego a o godzinie 22:00 czasu Amerykańskiego rozpocznie się 5 spotkanie między Kaczorami i Czerwonymi skrzydełkami. W ogólnym rozrachunku jest remis 2-2, i wydaje mi się że ta batalia będzie się toczyła do samego końca i kto awansuje do następnej rundy dowiemy się dopiero gdy zostanie rozegrane siódme spotkanie. Anaheim wraca na własny obiekt po dwóch meczach wyjazdowych w których to pokazali klasę na obiekcie Wings. Wygrana 4:0 i remis w regulaminowym czasie a dopiero porażka po dogrywce to naprawdę niezłe wyniki. Dziś sądzę że to Anaheim wygrają to spotkanie ponieważ patrząc na ostatnie mecze to zaczynając kolejną serię meczy pierwszy z nich wygrywali oni drugi przegrywali po dogrywce, i wydaje mi się że Detroit nie dają rady wygrać tego meczu oraz liczę na to że Corey Perry się przełamie ponieważ w Play off coś mu nie idzie i ciężko mu zdobywać punkty , a przecież jest to moim zdaniem lider zespołu i musi nadejść ten moment by zacząć grać tak jak niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Hokej,NHL

Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

Typ: X 3:3

Kurs: 3,8 :plus::ok:

Bukmacher: WH

09.05.2013 01:00

 

Analiza:

Boston jak na razie prowadzi w serii dwa do jednego.Oba zespoły strzelają jak i tracą minimum po pięć bramek.Rozstrzelali nam się chłopaki ale jak to jest w sporcie i przyjdzie czas że wynik będzie niski.Myślę że dziś tak się stanie i wynik zakończy się na poniżej 5,5 bramki w całym spotkaniu.Ja obstawiam jeszcze przy tym że zakończy się remisem.Oba zespoły po rozegraniu trzech spotkań nie zanotowały jeszcze takiego rezultatu.Czyżby miało to nastąpić dziś.Sądzę że jest to możliwe gdyż w play-offach mało kiedy zespoły kończą rywalizację w której nie padł żaden wynik nie rozstrzygnięty w regulaminowym czasie.dziś stawiam że to nastąpi.Oba zespoły grają bardzo agresywnie i ofensywnie.Myślę że dziś sa w stanie strzelić taką liczbę bramek że wynik po tzrech tercjach będzie na poziomie remisowym.Klonowi dziś z pewnością będą chcieli rozstrzygnąć te spotkanie na swoją korzyść ale myślę że będzą musiały się pomęczyć z niedźwiadkami.Myślę że dopiero w doliczonym czasie poradzą sobie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

Typ: Chicago Blackhawks over 2,5 bramki w meczu

Kurs: 1,649

Godz: 10.05.2013 3:38

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Wygląda na to, że to już ostatni mecz tej serii. Sugerowanie się miejscem zajętym w sezonie regularnym czesto bywa złudne, jednak w przypadku tych drużyn już po kilku/kilkunastu minutach można stwierdzić która drużyna to nr 1 na zachodzie, a która nr 8. Chicago w tej serii po prostu dominuje, są wyraźnie lepsi. Minnesota i tak miała szczęście, że ich drugi bramkarz Josh Harding spisuje się raczej powyżej oczekiwań, bo inaczej by było jeszcze gorzej niż jest. Teraz Wild mają duży problem, gdyż Harding jest kontuzjowany i jego występ w tym meczu stoi pod dużym znakiem zapytania a nawet jeśli zagra, to pewnie nie będzie w pełni sił by powstrzymywać napierające Chicago. Pierwszy bramkarz Minnesoty Niklas Backstrom nadal jest kontuzjowany, choć nie jest pewne, że nie wróci na ten mecz. Chicago Blackhawks na własnym terenie świetnie sobie radzą z Minnesotą. Blackhawks wygrali u siebie 4 na 5 ostatnich spotkań z Wild i czterokrotnie strzelali im po co najmniej 4 bramki. Wobec tego wszystkiego czarno widzę szanse Minnesoty nie tylko na to, by zwyciężyć, ale choćby na nawiązanie walki. Typ na over 2,5 Chicago wydaje mi się dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL – hokej na lodzie

11.05.2013r. 01.00

Boston Bruins vs Toronto Maple Leafs

typ: Boston -1.5 gola

kurs: 2.48

bukmacher: Pinnacle Sports

 

Faworytem tej rywalizacji był Boston i Bruins pewnie zmierzają do zakończenia serii. Prowadzą 3-1 i dzisiaj na swojej tafli powinni zakończyć ten pojedynek i myśleć o kolejnym rywalu. Toronto to drużyna całkiem niezła, ale wyraźnie słabsza. Maple Leafs słabo grali w końcówce sezonu zasadniczego i w play-off również nie błyszczą. Jeden mecz, który wygrali z Bruins całkiem dobrze im wyszedł, ale w pozostałych trzech nie wyglądali zbyt dobrze na tle rywala. A w ostatnim pojedynku wygrywali na swoim lodzie 2-0, by później stracić trzy kolejne gole. Doprowadzili do dogrywki, ale w niej dobił ich David Kreci, który w tamtym meczu strzelił trzy gole. Dzisiaj sądzę, że Bruins będą kontrolowali grę i spokojnie wygrają. Pora kończyć tą serię i zbierać siły na kolejnych rywali. W Bostonie nigdy Maple Leafs nie mieli łatwej przeprawy i często wysoko przegrywali. Dzisiaj w sumie będą walczyli do końca, ale same chęci mogą nie wystarczyć. Jak Bruins zagrają na miarę swoich możliwości, to pokryją handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL - Play Offy 12.05.2013 01:00



New York Islanders - Pittsburgh Penguins

Typ:X :plus:

Kurs:4,00

Stawka:5/10

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszej nocy a dokładnie za ponad godzine rozegrane zostanie szóste spotkanie między ekipami z Nowego Jorku i Pttsburgha. W tym meczu typuję wynik remisowy dlatego że to już końcówka potyczek między tymi ekipami i wydaje mi się że to Pingwiny zakończą dziś batalię o awans do następnej rundy aczkolwiek nie uda im się to w regulaminowym czasie. Wczorajszej nocy mecz grany był w Pittsburghu dzis wracamy do Nowego Jorku, w którym to ostatnio Islanders wygrali z Pingwinami 6:4. Wydaje mi się jednak że dziś wynik będzie remisowy bo i jedna ekipa i druga będzie chciała ten mecz wygrać. Buki faworyzują gości i nie ma się co dziwić są przecież głównymi kandydatami do zdobycia pucharu Stanleya ale jak widać czeka ich długa droga po tym co pokazują z N Y Islanders. Nie wiem czemu ale skromną stawką warto zaryzykować na remis w tym meczu i ja tak zrobię. Myślę że jest to bardzo możliwe bo obie ekipy w tej rundzie rozgrywek remisowały tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

Typ: (wyścig do 4. bramek) : Boston Bruins jako pierwsi zdobędą cztery bramki

Kurs: 3,20

Godz: 13.05.2013 1:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Dość dziwna jest seria pomiędzy Toronto a Bostonem, gdyż tylko jeden mecz z dotychczas pięciu rozegranych padł łupem gospodarzy, a tak to goście wygrywają. Boston wygrał oba mecze wyjazdowe z Toronto Maple Leafs i sporo bramek w nich nastrzelał. W tych dwóch wyjazdowych meczach Bruins strzelili w regulaminowym czasie gry(ten zakład obejmuje tylko regulaminowy czas gry) w sumie 8 bramek: 5 w pierwszym spotkaniu wyjazdowym i 3 w drugim. Patrząc na bezpośrednie wyniki w meczach pomiędzy tymi ekipami to Toronto już i tak nadspodziewanie dużo zrobiło, że urwali dwa mecze, gdyż statystyka h2h wygląda fatalnie patrząc od strony Toronto. Gdyby nie brać pod uwagę spotkań z tej serii, to Bruins na 10 ostatnich meczów z Toronto wygrali aż 9 co jasno pokazuje jak niewygodnymi rywalami są Bruins dla Toronto Maple Leafs. Spodziewam się tutaj otwartego meczu tak jak to miało miejsce we wcześniejszych meczach tej serii rozgrywanych w Toronto i tego, że Boston jako pierwszy strzeli cztery bramki w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75688574063605799057.png46567005680968909025.png44444655864176579933.png

 

USA: NHL - Play Offy 17.05.2013 04:00

Los Angeles Kings - San Jose Sharks

Typ:1 :plus:

Kurs: 2,05

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

Już o godzinie 4:00 czasu Polskiego w Ameryce zostanie rozegrane drugie spotkanie fazy ćwierćfinałowej o puchar Stanleya między LA Kings a SJ Sharks. W całej batalii jest 1:0 dla Króli którzy to pokonali wczoraj Rekinów 2:0. Mecz będzie zapewne bardzo ciekawy ponieważ ekipa z San Jose ma się otworzyć na grę w tym meczu ponieważ jak przyznał trener Sharks LA ma bardzo dobrego bramkarza Quicka który to jest znakomitym graczem. W pierwszym meczu padło 2:0 i wydaje mi się żę w tym meczu także to gospodarze wygrają ponieważ składa się na to parę bardzo ważnych rzeczy takich jak przede wszystkim znakomity bramkarz który broni praktycznie wszystko, także grają u siebie co widać że w tym sezonie jest ich najmocniejszą stroną. Kings nie przegrali spotkania na własnym obiekcie od 23 marca gdzie ostatni raz zostali pokonani przez Vancouver 1:0 ale i tak tych porażek w tym sezonie u siebie mieli zaledwie pięć co przy 24 meczach rozegranych jest katastrofalnie małą liczbą. Sharks natomiast to ekipa która gra jak im się podoba nie mają jakiegoś takiego momentu w którym widać że są godną ekipą do zdobycia pucharu. Grając przeciwko Sharks, Kingsi w tym sezonie wygrali 3 z pięciu spotkań z czego te trzy mecze grali właśnie na swoim obiekcie. Dzisiejszego dnia także sądzę że ten mecz zakończy się zwyciestwm Los Angeles ponieważ muszą je wygrać w razie gdyby Rekiny postawili w meczach wyjazdowych jakieś wyższe wymagania. Polecam.

 

Przewidziane piątki na dzisiejsze spotkanie:

44880445920710217269.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL – hokej na lodzie

18.05.2013r. 01.30

Pittsburgh Penguins vs Ottawa Senators

Typ: Pittsburgh -1.5 gola

Kurs: 2.57

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Faworytem tej rywalizacji są Penguins. Pittsburgh pewnie wygrał pierwszy mecz i dzisiaj powinni dołożyć kolejny punkt w tej serii. Ottawa może być wymagającym rywalem, ale jednak własna tafla i lepsze wrażenie robią Penguins. Sądzę, że dzisiaj łatwo wygrają. Senators pokazali dobry hokej przeciwko Canadiens, ale w tej serii będzie im o wiele trudniej. Vokoun w bramce Pittsburgh zrobi swoje (Fleury to też silny punkt!), zresztą już to pokazał w pierwszym meczu. Ponadto moc ofensywna Penguins przeraża każdy zespół. Senators coś wygrają w tej serii, ale wyeliminowanie pingwinów byłoby sporą niespodzianką. Penguins potrafią wykorzystywać Power play i dzisiaj właśnie na to liczę. Tym bardziej, że Senators „lubią” łapać kary. Handicap spokojnie do pokrycia. Liczyłem, że Ottawa ewentualnie stawi opór w pierwszym meczu, ale zostali zdeklasowani. Dzisiaj również nie powinno być im łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75688574063605799057.png87060151412930514078.png44444655864176579933.png

 

USA: NHL - Play Offy 24.05.2013 04:30

Los Angeles Kings - San Jose Sharks

Typ:1 KZ :plus:

Kurs: 1,62

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

 

To już piąte spotkanie między Królami a Rekinami w tej fazie play off. Po dotychczas czterech meczach rozegranych jest remis 2:2. Dzisiejszy mecz to mecz wydaje mi się że pod dyktando gospodarzy ponieważ pokazują oni że są godną ekipą która zapewne i tak w moim domyśle dojdzie do finału by móc bronić zeszłoroczny tytuł. LA Kings od 12 spotkań nie przegrali na własnym obiekcie. Od czasu gdzy zaczęły się Play Off’y Kings nie zremisowali nawet jednego spotkania i wydaje mi się że na razie do tego nie dojdzie ponieważ są oni w znakomitej formie co widać i co pokazują w każdym następnym meczu. Sharks u siebie udało im się wyrwać te dwa zwycięstwa Kings choć w żadnym z nich nie byli lepszą ekipą od LA Kings. W tym meczu widzę tylko jedną opcje a jest nią wygrana gości w razie czego w końcowym rozrachunku bo nie wiem czy może nie zmiękną im nogi dlatego wolę się zabezpieczyć tym KZ choć moje przeczucia co do tego meczu są jasne. Własna hala oraz swoja publika bardzo dobrze działa na Kings i ich ekipa gra wtedy bardzo dobrze. Sharks nie wiem wydaje mis ie że będą się bronić aczkolwiek dużo tutaj nie wskórają a nie wierze w to że Kings odda mecz na własnej hali by Sharks byli w lepszej sytuacji od nich wracając do domu. Mam nadzieje żę typ okaże się trafny. Jak będzie dowiemy się już jutro koło 7 rano. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00907012123040051958.png01753077877924294421.png51096366449766580549.png

 

USA: NHL - Play Offy 25.05.2013 01:30

Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators

Typ:1 :plus:

Kurs:1,70

Stawka:5/10

Bukmacher: Betclic

Dziś piąte I wydaje mi się że już ostatnie starcie między Penguins a Senators. W głównym rozrachunku jest 3-1 dla Pingwinów i jestem praktycznie przekonany w 95% że dzisiejszy mecz zakończy się wygraną gospodarzy i awansem do półfinału Puicharu Stanleya. Dlaczego wybieram właśnie taki typ? Ponieważ nie ma się co już zastanawiać nad tym spotkaniem ponieważ w tym sezonie Penguins u siebie nie przegrali ba nawet nie zremisowali żadnego spotkania z Ottawą Senators. Wydaje mi się że po ostatniej wygranej 7:3 na hali Senators dzisiejszy mecz będzie tylko formalnością i zagrają swój mecz jak najlepiej ponieważ nie wydaje mi się aby trener Pingwinów chciał męczyć dalej swoich zawodników którzy prawdopodobnie będą musieli zmierzyć się z dobrą ekipą z Bostonu. Ottawa moim zdaniem i tak na wielkim farcie znalazła się w fazie play off tego sezonu i tylko dzięki szczęściu i może takiej determinacji w meczach z Montreal Canadies zaszła tak daleko. Mój typ mam nadzieje że będzie trafiony ponieważ Pingwiny naprawdę dobrze spisują się na własnej Hali i przed własną publiką i kiedy jak nie dziś najlepiej świętować awans do najlepszej czwórki Stanów Zjednoczonych. Jak będzie ?? Okaże się koło godziny 4 rano czasu Poslkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : nhl, hokej

Spotkanie: :krzeslo::minus:San Jose Sharks - Los Angeles Kings

Typ:over 5.5

Kurs:3.10

Godz:02:30

Buk:Unibet

27.05.2013 02:00

 

Analiza:

Prowadzenie trzy do dwoch zeszłorocznych zwycięzcow w fazie play-off.Dziś zdawało by się że rekiny tak łatwo nie odpuszczą bo na własnym stadionie zespoły wygrywają swoje spotkania.Tutaj może być już ostatnie spotkanie między nimi.LA Kings mają trudny orzech do zgryzienia z SJ.Od trzech spotkań nie było wyniku over .Przynajmniej over 5,5 .tylko raz się trafiło w grze play-off mięfdzy nimi.Dziś chyba powinien być następny.Sądzę że są w stanie tego dokonać i dziś będzie wymiana cios za cios.Sądzę że gospodarze dziś nie odpuszczę i będa od samego poczatku atakować i zdobywać bramki.goście będą chcieli zakończyć tą fazę już dziś wieć także zaczną stzrelac bramki.Wynik over uważam za bardzo możliwy i dlatego też stawiam na takie rozwiązanie po wysokim kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44444655864176579933.png87060151412930514078.png75688574063605799057.png

 

 

USA: NHL - Play Offy 27.05.2013 02:00

San Jose Sharks - Los Angeles Kings

Typ:1KZ :plus:

Kurs:1,74

Stawka:4/10

Bukamcher: Expekt

 

 

Dzisiejszej nocy a dokładnie o godzinie 2:00 czasu Polskiego rozpocznie się jedyne dzisiejsze spotkanie w NHL. To już szósty pojedynek obu ekip w fazie ćwierćfinałowej Play Off o puchar Stanleya, moim typem w tym meczu jest zwycięstwo Rekinów w końcowym rozrachunku meczu. W całej batalii czyli w pięciu meczach które to zostały już rozegrane jest 3-2 dla drużyny LA Kings, ale po dzisiejszym meczu sądzę że będzie już 3:3 ponieważ Rekiny ten mecz powinny wygrać a mają na to spore szanse. W tym sezonie Rekiny podejmowały na swojej hali Kings cztery razy i wszystkie z tych meczy wygrali tyle że dwa z nich po dogrywce. Tak samo jest z Kings oni Rekinów podejmowali na wąłsnym obiekcie sześć razy i wszystkie te mecze wygrali. W Fazie Play off Sharks grali na własnym obiekcie dwa razy i to właśnie 2 razy wygrali i sądzę że dziś będzie tak samo. Sharks przed własną publiką grają bardzo dobrze widać że pokazują charakter i ich gra jest bardzo ciekawa. Widać że NHL a zwłaszcza ta para gra pod publike gospodarze wygrywają mecz ale to właśnie Kings kończą tą batalie jeśli nie wygrają w tym meczu meczem u siebie i sądzę że dziś to właśnie Rekiny wygrają to spotkanie mają bardzo dobrych atakujących Couture czy Burns powinni dziś wspiąć się na wyżyny możliwości i dać nadzieję na to że mogą awansować dalej. Osobiście jestem fanem Rekinów w tej batalii ale wiem że to obrońcy tytułu awansują dalej ponieważ są lepszą ekipą aczkolwiek awansują dopiero w siódmym spotkaniu ponieważ w tym meczu jest 70% szans że to właśnie gospodarze wygrają jeśli nie w regulaminowym czasie to po ewentualnej dogrywce czy też karnych. Jak będzie zobaczymy ale jestem dobrej myśli i przekonania że typ będzie trafiony. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75688574063605799057.png87060151412930514078.png44444655864176579933.png

 

USA: NHL - Play Offy 24.05.2013 03:00

Los Angeles Kings - San Jose Sharks

Typ:1 KZ :plus:

Kurs: 1,63

Stawka:5/10

Bukmacher: Expekt

 

I w końcu nadeszło ostatnie bo to już siódme spotkanie w seri meczów półfinałowych, międzu Los Angeles Kings a San Jose Sharks. W tym meczu zwycięzca będzie jeden i według mnie będzie to ekipa gospodarzy czyli LA Kings. San Jose Sharks to dobra ekipa która pokazała w tym sezonie że są groźną drużyną ale jak dla mnie ich szczyt możliwość to miejsce w najlepszej ósemce NHL. Kings są od nich o wiele lepszą drużyną i to widać w meczach, ta cała batalia czy też pojedynek między obiema ekipami a zwłaszcza gdy LA grali na wyjeździe wydawało mi się że jest to robione dla oglądalności ponieważ Kings grali bardzo dobrze i tak jak u siebie potrafili wygrywać np. 2:0 4:3 czy 3:0 w regulaminowym czasie to na hali Rekinów każdy mecz kończył się wynikiem 2:1 a jeden z tych meczy takim wynikiem zakończył się dopiero po dogrywce. Kings mają bardzo dobrą pakę Kopitair który jest najlepszym strzelcem drużyny sezonu zasadniczeko ale także Carter czy Richards są w bardzo dobrej formie, oni są motorami napędowymi tej ekipy a do nich dołącza bramkarz Quick który broni nieprawdopodobnie dobrze co widać np. po ostatnim meczu między LA kings a San Jose Sharks gdy Kings grali u siebie to przy 24 strzałach na bramke nie padł żaden gol jego skuteczność to 100%, a w ostatnim przegranym meczu nie obronił z 26 strzałów dwóch co dało muy statystykę prawie 93%.

Dzisiejszy mecz będzie zapewne emocjonujący bo nie wierzę w to że San Jose Sharks chcieliby się poddać, ale nie wierze w to że wygrają ten mecz. Kings na własnym obiekcie są nie pokonani od 13 spotkań a od siedmiu nawet nie remisowali. Dzis może być różnie bo jeśli Rekiny się zepną to ten remis w regulaminowym czasie może być ale nie daje im szans na więcej, w końcu trafili na obrońcę tytułu który prezentuje się o wiele lepiej niż w sezonie zasadniczym i są w bardzo dobrej sytuacji aby ten tytuł obronić. Jak będzie? Okaże się już niebawem mam nadzieje że mój typ okaże się trafiony. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dobry typ, widać że gospodarz hali jest faworyzowany do zwycięstwa i póki co świetnie się to sprawdzało. To jednak mecz nr 7 i mimo iż sam pewnie stawiałbym na Kings, to kursy nie są zachęcające, a i Sharks zaczęli dobrze grać w defensywie i już skrzętnie pilnują asów z LA. Poza tym w ostatnich meczach z reguły jest gorąco - emocje grają dużą rolę, spore szachy taktyczne, każdy PP może spowodować porażkę. Kings są bardzo poukładaną drużyną, ale Sharks to wyjadacze i też potrafią nerwówki grać. Ja bym w ogóle odpuścił granie 1x2 (czy nawet 1 2) w tym meczu jako że ryzykować większą kasę na meczu nr 7 pt. "Obcy - decydujące starcie" może się źle skończyć %-)

 

Zamiast tego warto przemyśleć granie handicupu na strzały na bramkę. Buki (w moim przypadku Doxxbet, którego ofertę przejrzałem) proponują kurs 1.85 na zdarzenie Sharks (+1,5) SOG -> wg mnie pewa, biorąc pod uwagę wszystkie spotkania, gdzie tylko raz widocznie Kings mieli tych strzałów więcej, reszta na korzyść Sharks i tego typu. Kings nigdy nie byli drużyną, która przez pełne 60min naciera i oddaje milion strzałów, jak chociażby Pens. Oni spokojnie czekają na okazję i ją wykorzystują, dlatego potrafią oddać 20 strzałów (przy 35 przeciwnika) i wygrać 3:0 ;) Poza tym jeśli rzeczywiście Kings będą prowadzić w tym meczu, spowoduje to zmasowane ataki ze strony Rekinów, co nawet w przypadku kontry dobrze rokuje typowi.

 

Bardzo ciekawą propozycją, z uwagi na undery i wysokie dzięki temu kursy na punktujących, jest zagranie punktów M.Richards'a, który jak dotąd w KAŻDYM meczu LA we własnej hali punktował i jest najskuteczniejszym zawodnikiem w klasyfikacji kanadyjskiej swojej drużyny. 1.75 na punkt? Aż żal nie skorzystać :))

 

Jestem bardzo ciekaw tego meczu, jeśli udałoby się Rekinom ograć obrońców tytułu, udowodniliby coś światu, temu hokejowemu, który skazywał ich od początku na porażkę. Z drugiej strony Królowie grają zbyt dobrze i bezbłędnie u siebie, by w głupi sposób przegrać decydujący mecz. Niby rozsądek podpowiada Kings, ale ja osobiście szukam tu czegoś zastępczego.

 

Polecam ;)

 

Edit. Unibet nawet 1.90 na pkt Richards'a wystawił :ok:

 

Edit2. Kings-Sharks 2:1, SOG: 18:26, a więc typ na strzały siadł jak to się mówi w bukmacherskim żargonie Obstawiania.com - na izingu :D Królowie nie zawiedli, znakomity mecz Williamsa, który w przeciągu 3 minut drugiej tercji strzelił 2 gole i w zasadzie przesądził losy spotkania. Przy żadnej z nich nie asystował Richards, dziś zagrał słabsze spotkanie, ale po takim kursie naprawdę warto było ryzykować. Sharks w trzeciej tercji cisnęli, ale stać ich było tylko na kontaktówkę, Quick znów niemal bezbłędny i w następnej rundzie zobaczymy obrońców tytułu - hokeistów z LA :)) Można powiedzieć, że zgodnie z planem potoczył się ten mecz, obie analizy kolegów wyżej siedzą, ogólnie nocka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL - Play Offy Los Angeles Kings -San Jose Sharks 29.05.2013 03:00

Ile goli strzeli zespół 2? (łącznie z dogrywką i karnymi)

Typ: Mniej niż 2,5

1.75 Bwin

 

 

No i doczekaliśmy sie ostatniego spotkania w tej serii-mamy 3-3.W ciut lepszej sytuacji sa gospodarze tego meczu- obrońcy tytułu ekipa LA, Królowie graja u siebie na własnej tafli,gdzie sa bardzo mocni i pewni -jak pokazuje ta rywalizacja graja bardzo dobrze w domu. Obie ekipy wygrywają w domu, ale LA wygrało u siebie wszystkie 3 spotkania z rekinami- ba 2 z nich do zera, tylko w 2 spotkaniu dali rywalom strzelić jedyne bramki, po bardzo dramatycznym meczu LA wygrało 4-3.Obie ekipy graja bardzo solidnie w defensywie wykorzystują w miarę bezbłędnie wszystkie przewagi, skąd biorą sie różnice i zwycięstwa w danych meczach.Jako ze mamy ostatni decydujący mecz, możemy sie spodziewać bardzo uważnej ostrożnej gry obu ekip, myślę ze żadna nie zaryzykuje na pewno nie odpuści rywalowi. Będziemy mieli sporo walki, pewnie bardzo niski piłkarski wynik.Jeśli pojawia się kary mogą mieć spore znaczenie- zobaczymy jak ułoży sie mecz, ale bardzo ciekawy zakład wystawił Bwin mający spore szanse powodzenia. Patrząc na wyniki i staty poprzednich spotkań, gdzie San Jose tylko raz przekroczyło linie 2 bramek, dzisiaj żaden wynik mnie nie zaskoczy. lekko kibicuje rekinom, ale myślę ze zobaczymy bardzo niski wynik może dogrywka- karne a tam może być rożnie... ważna będzie dyspozycja dnia- forma bramkarzy. Królowie u siebie bardzo konsekwentni, mocni chyba jednak maja więcej atutów w postaci hali, publiki- byli bliscy rozstrzygnięcia tej rywalizacji wcześniej na lodowisku rekinów -3 razy padał wynik 2-1. Raz po dogrywce zawsze na korzyść San Jose.Pożyjemy zobaczymy warto zarwać noc, bo zapowiada sie mega ciekawe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL - Play Offy Los Angeles Kings -San Jose Sharks 29.05.2013 03:00

Ile goli strzeli zespół 2? (łącznie z dogrywką i karnymi)

Typ: Mniej niż 2,5 :plus:

1.75 Bwin

 

 

No i doczekaliśmy sie ostatniego spotkania w tej serii-mamy 3-3.W ciut lepszej sytuacji sa gospodarze tego meczu- obrońcy tytułu ekipa LA, Królowie graja u siebie na własnej tafli,gdzie sa bardzo mocni i pewni -jak pokazuje ta rywalizacja graja bardzo dobrze w domu. Obie ekipy wygrywają w domu, ale LA wygrało u siebie wszystkie 3 spotkania z rekinami- ba 2 z nich do zera, tylko w 2 spotkaniu dali rywalom strzelić jedyne bramki, po bardzo dramatycznym meczu LA wygrało 4-3.Obie ekipy graja bardzo solidnie w defensywie wykorzystują w miarę bezbłędnie wszystkie przewagi, skąd biorą sie różnice i zwycięstwa w danych meczach.Jako ze mamy ostatni decydujący mecz, możemy sie spodziewać bardzo uważnej ostrożnej gry obu ekip, myślę ze żadna nie zaryzykuje na pewno nie odpuści rywalowi. Będziemy mieli sporo walki, pewnie bardzo niski piłkarski wynik.Jeśli pojawia się kary mogą mieć spore znaczenie- zobaczymy jak ułoży sie mecz, ale bardzo ciekawy zakład wystawił Bwin mający spore szanse powodzenia. Patrząc na wyniki i staty poprzednich spotkań, gdzie San Jose tylko raz przekroczyło linie 2 bramek, dzisiaj żaden wynik mnie nie zaskoczy. lekko kibicuje rekinom, ale myślę ze zobaczymy bardzo niski wynik może dogrywka- karne a tam może być rożnie... ważna będzie dyspozycja dnia- forma bramkarzy. Królowie u siebie bardzo konsekwentni, mocni chyba jednak maja więcej atutów w postaci hali, publiki- byli bliscy rozstrzygnięcia tej rywalizacji wcześniej na lodowisku rekinów -3 razy padał wynik 2-1. Raz po dogrywce zawsze na korzyść San Jose.Pożyjemy zobaczymy warto zarwać noc, bo zapowiada sie mega ciekawe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Blackhawks- DetroitRed Wings 2013-05-30 - 02:05 nhl

Gracz z większą ilością punktów Patrick Sharp ( 0 )-Dan Cleary ( 0 ) 1 w razie remisu zwrot

1,6

Betsafe

 

Dzisiaj spróbujemy sie pobawić w stronę pojedynku punktowego wyżej wymienionych zawodników, myślę ze jest to bezpieczniejsza opcja niz typowanie zwycięscy w tej parze.Obaj spędzają porównywalna ilość minut na lodzie, ciut więcej ma ich gracz Chicago.Moim skromnym zdaniem Sharp ma większy wpływ na grę swojej drużyny i jest faworytem w tej parze- po prostu jest lepszym graczem ,indywidualnie ma większy potencjał . Seria pełna emocji, zwrotów akcji i mimo wszystko kursy sa nieadekwatne to rangi tego spotkania- czy gospodarze sa takim dużym faworytem...hm na pewno ich morale jest wyższe- Chicago wygrało dwa ostanie spotkania. Szczegolnie to ostanie 4-3 i niesamowita pogoń w 3 tercji pokazuje niesamowity charakter i opór czarnych jastrzębi.Patrick jest bardzo ważna postacie w zespole- typ na przełamanie, bo Sharp zaczął seria od mocnego uderzenia potem grał troszkę słabiej(dobrze kryty, pilnowany). Patrząc na statystyki tej pary,Wyglądają BARDZO CIEKAWIE : 1 mecz; 2 asysty i gol Sharpa co daje 4-1 dla Chicago i 0 pkt Clearyego. 2 mecz to remis ,obaj zdobywają pkt za asysty.3 mecz obaj graja słabiej,bez pkt- drugie zwycięstwo Czerwonych skrzydeł. 4 spotkanie - gol Dana i jego zwycięstwo, Sharp bez pkt. 5 spotkanie - obaj bez pkt. 6 spotkanie, niesamowite widowisko, asysta Clearyego-Patrick bez pkt -czyli seria 3 spotkań bez punktu dla Sharpa, myślę ze dzisiaj ta niemoc zostanie przełamana. Patrick oddaje więcej strzałów, ma bardzo dobry sezon w play off 6 goli i 4 asysty na własnym lodowisku czuje sie świetnie dzisiaj zapunktuje Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

Typ: powyżej 6 bramek w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 6 bramek, to zwrot)

Kurs: 3,60

Godz: 01.06.2013 23:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Obie drużyny mają wspaniałych bramkarzy, stąd kursy na wszelkie overy są bardzo wysokie. Bramkarze bramkarzami, ale obie drużyny mają też spory potencjał w ofensywie. Oglądałem niektóre mecze Chicago Blackhawks z Detroit Red Wings i Los Angeles Kings z San Jose Sharks i te mecze nie były nudne, wiele się w nich działo. Wielokrotnie drużyny szturmowały bramkę rywali, choć cżęsto bramkarze wyczyniali cuda. W bezpośrednich meczach pomiędzy Chicago, a Los Angeles w tym sezonie regularnym było overowo. Blackhawks z Kings grali ze sobą trzy razy w sezonie regularnym i dwa razy było powyżej sześciu bramek. W ostatnim ich bezpośrednim meczu rozegranym na lodowisku Chicago Blackhawks było 5:4 dla Los Angeles Kings. Ja wiem, że play-off rządzi się swoimi prawami, ale wcale nie jest powiedziane, że mecze tych drużyn nie będą podobne do tych jakie grali ze sobą w sezonie regularnym. Kursy na wszelkie overy w tym spotkaniu są moim zdaniem przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

Typ: Chicago Blackhawks wygra różnicą dokładnie jednej bramki

Kurs: 3,25

Godz: 03.06.2013 2:00

Bukmacher: Bet365

Analiza: To będzie drugi mecz finału konferencji zachodniej pomiędzy Chicago Blackhawks a Los angeles Kings. W pierwszym meczu było 2:1 dla Chicago, więc Blackhawks wygrali różnicą dokładnie jednej bramki. Kapitalnie spisali się bramkarze obu drużyn. Zarówno Quick jak i Crawford są w rewelacyjnej formie i naprawdę ciężko ich czymś zaskoczyć. Pierwszy mecz zapewne był wyczerpujący dla obu drużyn, a czasu na regenerację było bardzo niewiele, więc tempo meczu może być bardzo powolne, co nie sprzyja zdobywaniu dużej ilości bramek. Mecze w których grają Los Angeles Kings są niesamowicie zacięte. Kings przegrywają w tych playoffach niemal wszystkie wyjazdowe mecze. Na 7 rozegranych spotkań wyjazdowych Los Angeles przegrali 6 z nich i co ciekawe wszystkie te przegrane były różnicą jednego gola. Jeszcze ciekawsze jest to, że wszystkie te przegrane były dokładnie w stosunku 1:2, przy czym dwie z nich po dogrywce. Liczę na to, że ta tendencja się utrzyma i Chicago wygrają dokładnie jedną bramką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pittsburghpbpb.jpgversusminifrf.jpgbostonbruinyjy.jpg

.:: Consol Energy Center 4.06.2013 - 2:05 ::.

 

 

Kto by się spodziewał takiego wyniku w pierwszym meczu jak 3:0 dla przyjezdnych Niedźwiadków? Niewielu, ale Boston pokazał, że w tej konfrontacji Pingwiny po raz pierwszy będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by pokonać znakomicie grającą w defensywie drużynę dzisiejszych gości.

 

Przed nami mecz nr 2 finału Konferencji Wschodniej. Nie jest tajemnicą, że jeśli Pens również ten mecz przegrają i doprowadzą do stanu 0:2 przed dwoma spotkaniami w bostońskiej hali - polegną, bo tam będzie naprawdę ciężko wygrać. Zdecydowanie najmocniejszym elementem gospodarzy jest ofensywa, ale na nic się ona zda gdy Boston znów postawi taką ścianę jak w meczu nr 1. Ostatnią rzeczą jakiej oczekiwałem to czyste konto Raska (choć bardzo szanuję go jako bramkarza i od zawsze stawiałem w czołówce), to on był bohaterem tego meczu. A jak się ma takiego grajka jak Krejci, który na playoffy wyrobił sobie megaformę, to się wygrywa nawet z mocnymi Pens do zera.

Wg mnie Pingwiny ruszą dziś mocno do ataku, da się na pewno odczuć presja, ale oni potrafią tak grać, szczególnie przed własną publiką :)) Jednak wcale nie powiedziane, że wygrają, bo Bruins są mocni. Dlatego odpuszczam 1x2, a proponuję grę na SOG, co wydaje się bardziej dochodowe od typowania zwycięzcy.

 

W poprzednim meczu było 30:29 w celnych strzałach dla Bruins, zaskakujące? Może, ale to bardziej wypadek przy pracy. Ekipa z Bostonu stylem gry bardziej pasuje do Kings, z mocną defensywą i bramkarzem oraz szybkimi zawodnikami z przodu do kontry, nie zwykli oddawać tyle strzałów. Dziś powinno się to zmienić.

Mówi się, że jeśli drużyna dostaje słabiaków w pierwszych rundach, to odpada z mocniejszym, gdyż nie może się dostatecznie zmotywować i często jest zaskakiwana przez rywali. To by miało sens w tym pierwszym meczu, Pens po Wyspiarzach i Senatorach, gdzie nie musieli się zbytnio pocić dostali Niedźwiadki i liścia na wejściu. Kolejne spotkanie powinno należeć do nich. Rask dzień konia już miał, drugi shootout z rzędu z Pens to będzie megahit na skalę całego sezonu i choć nie twierdzę, że nie jest do tego zdolny, to szczerze nie wierzę w takie rzeczy, nie w finale konferencji, i nie z Pens, którzy teraz dopiero porządnie otrzeźwieją i zaczną dominować na swoim lodzie.

Z Senatorami sytuacja wyglądała podobnie: w pierwszym meczu więcej celnych oddali goście (36-30), by w drugim spotkaniu zostać rozstrzelanym 42-22. Taki ich styl, by oddawać "milion strzałów", przynajmniej ja tak to widzę.

 

Buki wystawiły śmieszne wręcz kursy na zwycięstwo Pens w tym meczu: 1.85 po wtopie w pierwszym spotkaniu zakrawa o głupotę :p Natomiast u niektórych z nich można wyłapać znacznie wyższe kursy na więcej celnych strzałów, gdzie notabene również niższy kurs, a co za tym idzie faworyzowaną drużyną w tej kwestii, są Bruins...

 

Goście mam wrażenie, że rozpoczną ten mecz spokojnie, w defensywie, walcząc w środkowej tercji, gdzie kary za "fighting" będą się sypać :)) Jednak to Pens powinni dziś dyktować warunki, silnie zmotywowani, pełna hala swoich kibiców i niezwykle mocna ofensywa to ich atuty. Osobiście polecam również over na sumę celnych strzałów w tym meczu, których winniśmy zobaczyć minimum 60 spokojnie, a linia najczęściej widnieje w granicach 62,5-63,5 :)

 

Polecam!

 

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins (SOG) 1 2.10 :n:27:29

 

 

Edit. Komentarz zbędny - pozamiatane. Pens zniszczeni, mogą zapomnieć o awansie do finału. Znakomita pierwsza tercja Bostonu, pokazali wielką klasę i wg mnie z taką grą zdobędą Puchar Stanleya, nie ma opcji, nawet mocne w tym sezonie Chicago nie ma atutów na taką grę w defensywie. Bruins dziś nie czekali, nie bronili się, wyjechali na lód i ruszyli do ataku, i taka taktyka przyniosła okazałe zwycięstwo 6:1. Niestety źle odebrałem Pingwiny, jeśli pierwszy mecz im po prostu nie wyszedł i można było mówić o przypadku, tak dziś nie mam złudzeń. Ten zespół wciąż bez porządnego bramkarza (chociaż po Vokoun'ie spodziewałem się więcej) i średniej klasy obroną, więc nic nie osiągnie. Tak dać się pobić we własnej hali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

86485555421134435339.png87060151412930514078.png27424789168358833927.png

 

USA: NHL - Play Offy 04.06.2013 02:00

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

Typ: 1 KZ :minus:

Kurs: 1,50

Stawka:6/10

Bukmacher:Expekt

 

Dziś drugie z czterech zaplanowanych meczy półfinałowych fazy Play Off sezonu 2012/13 między Pingwinami a Niedźwiadkami. Mecz dosyć ciekawy, ponieważ w pierwszym spotkaniu nikt nie spodziewał się że rewelacja tego sezonu przegra tak ważne spotkanie. Pingwiny sezon zasadniczy zakończyli na pozycji pierwszej i wygrali tym sposobem Konferencję Wschodnią, Niedźwiadki uklasyfikowały się na czwartej pozycji piętnastoma oczkami mniej od gospodarzy dzisiejszego meczu. Pierwsze spotkanie tych ekip które odbyło się 2 czerwca naszego Polskiego czasu zakończyło się wynikiem 0:3 dla Bruins, co pozostawia teraz do myślenia czy ekipa Pingwinów podniesie się po tak poważnej porażce czy Boston wiedząc że dali radę ostatnio dają i teraz?? Ja sądzę że ten mecz muszą wygrać pingwiny. Patrząc na sezon zasadzniczy to właśnie w trzech spotkaniach rozegranych każde z nich wygrali Pingwiny o dziwo każdy mecz wygrywali jedną bramką ale zgarniali wszystkie punkty. Widać że droga przebyta przez NIedżwiedzi w fazie Play off dała im wiele doświadczenia co pokazali w ubiegłym spotkaniu. Patrząc na statystyki jakei pozostały po tym meczu to obie ekipy grały wyrównany mecz w strzałach na 29 do 30 w karach 6:7 itd. Wydaje mi się że to był słaby dzień atakujących którzy przy tylu strzałach w bramkę nie zdołali pokonać Raska który zachowywał się w tym meczu bardzo dobrze. Dzisiejsze spotkanie będzie równie emocjonujące, ponieważ wydaje mi się ze to może być spotkanie ostatniej szansy dla Pingwinów aczkolwiek różnie to bywa ale patrząc na grę Niedźwiedzi na wyjeździe nie łąpią oni jakiegoś stałego rytmu i wydaje mi się że wygrana sprzed dwóch dni powinna im wystarczyć. Jak będzie? Zobaczymy już jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL - Play Offy 04.06.2013 02:00

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

Typ: 1 (-1,5 HA)

Kurs: 2,50

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Z pewnością pingwiny zdaja sobie sprawe, ze jesli dzis przegraja beda w bardzo zlej sytuacji w kontekscie dwoch kolejnych meczy rozgrywanych w bostonie. Chyba nikt sie nie spodziewal wyniku 3:0 w pierwszym spotkaniu. Bardzo mocny atak gospodarzy zmierzyl sie z bardzo twardo grajaca obrona gosci i zostal rozbity w drobny mak. dzisiaj zawodnicy z pittsburgha z crosby'm, czy malkinem na czele beda wiedzieli czego sie spodziewac i mam nadzieje, ze wyciagna wnioski. nie sadze by tacy zawodnicy w drugim kolejnym meczu nie byli w stanie strzelic gola. a wrecz przeciwnie dzisiaj odrobia to z nawiazka. do bramki gospodarzy powinien wrocic fleury. po dlugiej przerwie jest pewnie glodny gry. byc moze dostanie szanse i wzmocni obrone, ktora po pierwszym meczu wymaga poprawy. nie bylo duzo czasu na analizy. sadze, jednak, ze dzis gospodarze wyrownaja w przekonywującym stylu stan rywalizacji na 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, PlayOffy

Mecz: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks

Typ: over 4.5

Kurs: 1.86 :nie::minus:

Bukmacher: Unibet

05.06.2013 03:00

 

analiza:

To już trzecie spotkanie między tymi wspaniałymi zespołami.Mistrzowie NHL sprzed roku jak na razie w dwumeczu przegrali oba spotkania.Ostatnie na wynik ponad 5,5 bramki.Coś ciężko w wyjazdowych spotkaniach z Chicago.Ale dziś na własnej tafli mogą zacząć odwracać się od porażek.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to pewnie strzelając przy tym więcej niż tylko dwie bramki.Sądzę że dziś to będzie w pełni ofensywne spotkanie w ktorym posypią się bramki dla obu zespołów.Goście z pewnością będą chcieli jak najszybciej skończyć tą faze play-offów.Myślę że nie będą odpuszczać i także strzelą jakieś bramki.Wynik over uważam za otwarty i możliwy do wejścia.jeśli nie będą grali zachowawczo to zanosi się na grad bramek.Sądzę że tak będzie i stawiam na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, PlayOffy

Mecz: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks

Typ: 1

Kurs: 2.45

Bukmacher: Bet365

05.06.2013 03:00

Królowie przegrywają w serii 2:0, ale pora na mecze u siebie, gdzie jest szansa na wyrównanie stanu gry. Oglądałem pierwsze spotkanie, w którym gracze z miasta aniołów nie mieli wiele do powiedzenia (strzały 36:22), ale przegrali tylko 2:1. Patrzę teraz na statystyki meczu nr 2 i widzę ciekawą sytuację: strzały 26:31, 7 kar Chicago, z czego LAK potrafiło wykorzystać tylko 1, a więc Blackhawks zaczynają tracić przewagę. To chyba właśnie jedynie brak skuteczności sprawił, że Królowie przegrali ten mecz. Teraz będą grać przed własną publicznością gdzie są niepokonani od 14 spotkań! Jastrzębie mogą być dziś porażeni grą gospodarzy, którzy jak oczekuję, zagrają o niebo lepiej. Goście pewnie ockną się zbyt późno na odrabianie strat i trafią do bramki rywali, ale nie dogonią Kings. Tak na marginesie, w dwóch poprzednich rywalizacjach Chicago przegrywało trzeci mecz. Mam nadzieję, że historia się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27424789168358833927.png87060151412930514078.png86485555421134435339.png

 

USA: NHL - Play Offy 06.06.2013 02:00

Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Typ: 1 :minus::minus::minus:

Kurs:2,35

Stawka:5/10

Bukmacher: Expekt

 

Dzisiejszej nocy odbędzie się kolejne spotkanie między Niedźwiedziami z Bostonu I Pingwinami z Pittsburgh. Wielu fanów NHL i wielu typerów zapewne zadaje sobie pytania i zachodzi w głowę co się dzieje z Pingwinami. Wpadli do półfinału z mianem najlepszej ekipy sezonu zaraz prze boku z Chicago i pierwsze dwa spotkania u siebie to sromotne porażki. Ja także zachodzę w głowę co jest tego przyczyną, szczerze to odpowiedzi na to pytanie nie mam. Wydaje mi się że ekipa pingwinów za bardzo się spięła w tych pierwszych dwóch meczach to miano drużyny która miała dość do finału stało się dla nich za cieżkie. W dwumeczu który już się odbył jest 9:1 dla Bostonu tak dokładnie i dobrze widzicie jest 9:1 ekipa która w sezonie zasadniczym zdobyła najwięcej bramek bo aż 165 we wszystkich meczach teraz potrafiła zaledwie strzelić jedną bramkę. Ciężki mecz przed ekipą Penguins tej nocy i wydaje mi się że mecz ostatniej szansy aczkolwiek nie wierzę w to że wygrają, nie mają szans z tak dobrze przygotowanymi Niedźwiadkami, którzy wpadli w ten półfinał po to by dojść do Finału i sięgnąć trofeum, Wydaje mi się ze Ekipa gospodarzy nie da spokoju bramkarzowi Pingwinów który chyba jest najsłabszym ogniwem ekipy. A piątka Bostonu? Nie wiem czy można się ich czepiać o coś, szczerze gram na ryzyko ten typ ale czuję ze Boston rozprawi się z Pingwinami bardzo szybko i te cztery mecze im wystarczą by zaczekać sobie w finale na ekię Chicago lub Los Angeles.Jak będzie?? Zobaczymy już tej nocy aczkolwiek czuję że będzie to emocjonujący mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej, NHL

Spotkanie:Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Typ:2

Kurs:2,75

Data i godz: 6.06.2013 2:00

Bukmacher:William Hill

 

Analiza:

 

Na czwartkowy pewniak dnia wybrałem mecz hokejowy, który zostanie rozegrany pomiędzy Boston Bruins a Pittsburg Penguins. Na wstępie jestem zmuszony się nie zgodzić z kolegą powyżej, który twierdzi, że pingwiny zostaną ograne 4:0. Uważam, że to właśnie Pittsburgh wygra 4:3 i awansuje do finału. Oba zespoły w tym sezonie prezentują wyśmienitą formę. Boston jednak prezentuje się minimalnie gorzej od swoich rywali. W 1/8 finału wymęczyli awans grając przeciwko Toronto Maple Leafs (rozgrywka zakończyła się wynikiem 4:3), w 1/4 finału jednak już gładko ograli New York Rangers (rozgrywka zakończyła się wynikiem 4:1). Na 20 ostatnio rozegranych spotkań przegrali osiem. Ostatnia porażka przytrafiła im się 24 maja z New York Rangers, ale tylko 3:4 po dogrywce. W tym momencie mają trzy zwycięstwa z rzędu, z New York Rangers 3:1 oraz niespodziewanie wysokie dwa zwycięstwa nad Pingwinami 3:0 oraz aż 6:1. Oczywiście w moim odczuciu te liczby nie przekreślają wciąż dużych szans na awans zespołu z Pittsburgha. Z pewnością niespodziewali się takiego obrotu spraw, bramkarz nie był w najlepszej dyspozycji, jednakże w czwartkowym meczu ich postawa zmieni się o 180 stopni. W turnieju do tej pory bardzo łatwo im szło, w 1/8 finału pokonali New York Islanders aż 4:2, a w 1/4 finału rozgromili Ottawę Senators 4:1. Warto również dodać, że na ostatnie 20 rozegranych spotkań przegrali tylko siedem. I to ich widzę w roli zwycięzców w jutrzejszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 3:0 w rywalizacji do 4 wygranych dla Bruins, ale dopiero w drugiej dogrywce Bergeron ustrzelił zwycięskiego gola. Widać, że Pens zagrali o niebo lepiej niż w meczu nr 2, kluczowe może okazało się przemieszanie w wyjściowych liniach, rozdzielenie Malkina i Crosby'ego, i w końcu w stylu Pens milion strzałów... i jeden gol %-)

Poważnie? Rask :respekt: Ten koleś wygrywa im wszystko, jak w zeszłym roku robił to Quick dla Kings :)) Nieprawdopodobna dyspozycja, wielkie brawa, Man of The Match pełną gębą. Do tego po raz kolejny na pochwałę zasługuje Krejci, który strzelił bramkę i zagrał znakomite spotkanie.

 

Wygląda na to, że skończy się jak przewidywaliśmy: 4-0, niestety Pens nie mają argumentów na bardzo skrzętnie poukładaną grę Bruins, do tego Rask nie do ubicia. Ostatni mecz znów na bostońskim lodzie i wszystko na to wskazuje. Ja osobiście jestem zszokowany takim wynikiem i powtórzę, że jeśli ktoś klepie Pens w czterech meczach, wygrywa Puchar Stanleya ;) To tak jak w LM: każdy kto ogra Barcelonę w drodze do finału, ten wygrywa finał :D

 

Dziś zapewne Kings ograją Hawks na swoim lodzie, do czego nas przyzwyczaili, gdzie są naprawdę groźni. I choć nie polecam grania 1x2 w tych meczach, proponuję szukac zamienników. Chociażby punkty Voynova, defensora, który przyczynia się mocno do zdobywanych bramek. Kursy w granicach 2.00-2.20 :) Raczej tradycyjnie under 4,5. Bardzo ciekawie wygląda również typ na gospodarzy w pierwszej tercji - do tej pory w 2 z 3 spotkaniach prowadzili po pierwszej tercji, dwukrotnie za sprawą Justina Williamsa, a w swojej hali zwykli dysktowac warunki. Kursy bardzo zachęcające. Wg mnie 2:1 Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – Play Offs

Spotkanie: Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks

Typ: 1

Kurs: 2,50

Data: 7.06.2013 3:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Kings po raz kolejny potwierdzili siłę własnej tafli. Odniesli 15. z rzędu zwycięstwo u siebie. Wygrali 3 spotkanie z Chicago, ale w serii ciągle przegrywają 2-1. Mieli znaczną przewagę w każdym elemencie gry: w strzałach, w wygranych FO czy hitach, jedynie nie wykorzystali żadnego z 5 powerplay, ale na tym szczeblu rozgrywek nie jest to już takie proste. Wiedzą, że na wyjazdach idzie im ciężko i powinni dać sobie dwie szanse na ugranie czegoś w Chicago, a to umożliwi im tylko wygrana w najbliższym spotkaniu. W przeciwnym razie na 99% to Chicago wejdzie do finału. Przewiduję, iż mecz będzie podobny do poprzedniego, a cała rywalizacja zakończy się dopiero na 7 spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,NHL

Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Typ: 2

Kurs: 2.75

Bukmacher: WH

08.06.2013 02:00

 

Analiza:

No nieźle po trzech spotkaniach.Na korzyść niedźwiadków po prostu jest cudownie.Prowadzą pewnie 0 do 3 i brakuje im tylko jednego spotkania aby być w tegorocznym finale NHL.Aczkolwiek nie sądzę aby było tak prosto i dziś pingwiny oddadzą te spotkanie bez walki.Sądzę że dziś pokażą że należy się z nimi liczyc i wygrają pewnie te spotkanie aby nie dostać gładko zero do czterech w fazie półfinałowej play-off.Liczę na to że się zmobilizują jak i w ostatnim spotkaniu gdzie ulegli dopiero po dogrywce. Strzelali więcej ale zabrakło im szczęścia.Dziś myślę że wygrają bez żadnej dogrywki i to pewnie wynikiem przynajmniej rózniącym się na ich korzyść.Myślę że dwoma golami są w stanie wygrać.nie odpuszczą jeszcze tej fazy i powalczą.W końcu ewentualne następne spotkanie jest u nich.jak wygrają i u siebie to all może się zdarzyć.go go Pingwiny.mam nadzieję że się nie zawiodę i dziś goście wyjadą z podniesionymi głowami na własny teren aby przyjąć niedźwiadków z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - NHL

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

Typ: 1

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

9.VI.2013, godzina 02:00

 

Ubiegłoroczny Zdobywca Pucharu Stanley'a nie obroni w tym roku tytułu!

Na początku tej rywalizacji uważałem, że rozstrzygnie się ona po 7 spotkaniach. Jednak w momencie kiedy LA przegrało na własnym lodowisku mecz nr 4 jasnym stało się to, że w tegorocznym finale obok ekipy "Niedźwiadków" z Bostonu, staną "Jastrzębie" z Chicago.

Moim zdaniem ekipa z Wietrznego Miasta wygra pewnie spotkanie nr 5, a przemawiają za tym statystyki z sezonu zasadniczego:

Chicago u siebie 16 wygranych,3 wygrane po dogrywce, 1 porażka po dogrywce, 4 porażki. LA na wyjazdach 8-0-4-12. W tegorocznym play-off Chicago rozegrało na własnej tafli 9 spotkań (6-2-0-1), a z ostatnich 30 meczów u siebie przegrało tylko 6! Natomiast "Królowie" na wyjazdach prezentują się wręcz dramatycznie. W play-off 8 spotkań i aż 7 porażek! A ostatnich 20 spotkań wyjazdowych to stosunek 3-1-5-12.

Jak wiadomo amerykanie kochają statystyki w sporcie, a w tym przypadku mówią one same za siebie. Chicago będzie drugim finalistą Pucharu Stanley'a 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...