Skocz do zawartości

NHL 2012/2013


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Calgary Flames - San Jose Sharks 4:1

Typ: over 5,5 :krzeslo::krzeslo::minus:

Kurs: 2.20

Bukmacher: Expekt

07.03.2013 03:30

 

Analiza:

Jedne z czterech spotkań rozgrywanych dziś na taflach najlepszej ligi hokejowej świata.na dziś spotkanie w którym myślę że po wczorajszym zwycięstwie po doliczonym czasie gry ekipa rekinów zwycięży tym razem ale bez żadnych extra time.W końcu strzelili więcej niż jedną bramkę więc myślę że powoli gracze z San Jose wracają do gry i będą się liczyć w walce o play-offy.W końcu sądzę że zagrają tak jak nas przyzwyczaili w poprzednich sezonach a więc bardzo widowiskowo i bramkowo.dziś myślę że w końcu się obudzą i zaczną strzelac te krązki do siatki przeciwnika.I strzelą więcej niż tylko jedną przeciwnikowi.Gracze płomieni grają w kratkę , ostatnio wygrali ale dziś w nocy myślę że będą musieli uznac wyższość graczy z san Jose i dlatego też stawiam na to że tak będzie.Kurs jest wysoki ale mnie nie straszy bo w NHLu all jest możliwe.Sądzę że dziś noc będzie należeć do rekinów którzy zaaplikują gospodarzom przynajmniej ze trzy więcej niż oni sami.A więc co z atym idzie bramki się posypią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: NHL, godz. 01.00

Spotkanie: Washington Capitals - Florida Panthers

Typ: Washington Capitals

Kurs: 2.01

Buk: Pinnacle

 

Washington ostatnio w końcu weszli na właśniewe tory i ja mam nadzieje, że dzisiaj z nich nie wypadną. Po bardzo słabym początku sezonu w ostatnich 10 meczach zanotowali 7 zwyciestw. Wszystko zaczeło się od rozgromienia na własnej tafli ich dzisiejszego rywala. Potem kilka naprawdę dobrych wystepów jak chociażby 5-1 z Devils, 3-0 z Caroliną czy ostatnia wygrana z Bostonem, mimo że przegrywali już 3-0 po piewrszej tercji. Pokazali charakter i w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Miejsce tego zespołu jest play-offach, anie na jednym z ostatnich miejsc w konferencji. Główna zasługa ostatnich dobrych wytepów to napewno dobra postawa Holtbyego, który w ostatnich 4 meczach aż 2 razy zachował czyste konto, nie tylko on sie świetnie prezentuje, ale też cała obrona, która pozaklejała dziury i teraz trzeba sie mocno napocic, aby ich sforsowac. Pantery to zespół, który bardzo słabo się prezentuje w tym sezonie, ma fatalną defensywę, ale w przodzie czasami dzieje sie sporo dobrego jak uda im się wejśc w wymiane ognia z rywalem. W meczach z drużynami, które mają dobrze poukładaną grę w tyle, wspieraną dobrą postawą bramkarza nie mają zbyt wiele do powiedzenia. jak Washington zagra na takim poziomie na jakim grali w ostatnim czasie to z Panter nie będzie co zbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:hokej ,NHL

Spotkanie: Tampa Bay Lightning(-1.5) - Winnipeg Jets 1:2

Typ: 1 :minus::krzeslo::minus:

Kurs: 3.10

Bukmacher: Unibet

08.03.2013 01:30

 

Analiza:

Jedne z wielu spotkań rozgrywanych dziś na taflach w Ameryce Północnej. Na dziś wybrałem spotkanie bardzo bramkostrzelnej Tampy z odrzutowcami z Kanady.gospodarze w ostatnim spotkaniu w końcu się przełamali z diabełkami więc dziś liczę że pójdą za ciosem i wysoko wygrają te spotkanie.Goście po wygraniu kilku meczy znowu zanotowali spadek formy i mam nadzieję ze na mecz z Tampą ją podtrzymają.Ostatnie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy az 8 do 3 .dziś może nie liczę na tak wysoki wynik bramkowy ale na pewną wygraną błyskawic.wierzę że stać ich na to i po serii nieudanych spotkań w końcu mają zwyżkę formy i będą teraz wygrywać mecz za meczem przez kilka kolejek. Jets pokazało że potrafi grać także na wyjazdach ale dziś sądzę że i tak będą musieli uznac wyższość przeciwnika i ulegną wysoko w tym spotkaniu.na to liczę i na to stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL,Hokej

Spotkanie: Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 6:2

Typ: 1 :spoko::plus::plus::plus:

Kurs: 2.25 ML

Buk: tobet

09.03.2013 03:00

 

Analiza:

Kolejna noc z najlepszą ligą hokejową świata.Na dziś noc spotkanie niepokonanych od jedenastu spotkań drużyną gości Chicago z drużyną przed ostatnią w tabeli ligowej.Liczę na to że w końcu noga się powinie dla gości którzy już i tak wyśrubowali wspaniały rekord meczy bez porażki.Ostatnio drużyny spotkały się wczoraj gdzie po zaciętym boju wygrali blackhawks. wynik 3 do 2.Twardy opór stawiło im Colorado.W sumie to goście nie za bardzo lubią z nimi grac gdyż patrząc na statystyki to ostatnio częściej wygrywało Colorado niż Chicago.No ale teraz Chicago są we wspaniałej formie i mecze im wychodza.No ale każda wyśmienita passa kiedyś się kończy.myślę że to właśnie może nastąpić i dziś.W ostatnim spotkaniu i nawet Colorado prowadziło po drugiej tercji ale ostatecznie to Blackhawks wygrali.Myślę ze na tafli kawalerzystów dziś Chicago będzie miało ciężko orzech do zgryzienia i może być nawet i koniec passy.Ba nawet być może zostaną w końcu wysoko rozbici i postawieni do pionu że w najlepszej lidze hokejowej świata wszytsko jest możliwe.Każdy zespół ma w swym składzie gwiazdy które potrafią grac i strzelac. Sumasumarum na dziś stawiam w końcu na przełamanie się Colorado które od trzech meczy bez zwycięstwa i zakończenie super punktowej passy Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 09.03.2013 04:30

Anaheim Ducks - Calgary Flames

Typ:1

Kurs:2,00

Stawka:7/10

Bukmacher:Bet365

Dziś w nocy a dokładnie o 4:30 czasu polskiego, w Amerykańskiej NHL odbędzie się spotkanie między zajmującą drugie miejsce drużyną Anaheim a znajdującą się na pozycji 12 drużyną Calgary.W tym meczu moim faworytem są jak zwykle kaczory, które to w tym sezonie spisują się bardzo dobrze ponieważ z 22 spotkań wygrali ich 16 co dało im 35 oczek. Ostatnie mecze Anaheim Kojotami były dość dziwne ponieważ 2 które odbyły się na wyjeździe Kaczory przegrali po dogrywkach bądź karnych natomiast ten ostatni na własnej tafli zwyciężyli. Dziś sądzę że będzie podobnie, Calgary zajmuje 12 miejsce na koncie 22 oczka, ostatnie dwa mecze u siebie Calgary wygrało z Rekinami i Cnucks. NA wyjazdach natomiast nie radzą sobie dobrze , na 8 meczy 5 z nich zakończyły się porażką, nie pokazują zbyt dobrej gry na taflach innych drużyn, w drużynie Kaczorów braknie kontuzjowanych Palmieri i Allen natomiast Calgary wystąpi bez Byrona i Backlunda. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL, godz. 04.00

Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames

Typ: Los Angeles Kings

Kurs: 1.86

Buk: Pinnacle

 

Dzisiaj stawiam na Królow, którzy w ostatnich tygodniach graja na wysokim poziomie, ale co jakis czas zdarza im się wtopa i to kilkumoa bramka czesto niestety związana z obecnością w bramce Quicka, który nie moze znalexc formy z zeszłego sezonu. Ta wtopa zdarzyła im sie w osttanim meczu z Gwiazdami wiec mam nadzieje, że dzisiaj znowu pokaża na co ich stac. W bracme jak zagra Quick to mam nadzieje na jego poprawe, a jak zagra Bernier to licze na to, ze bedzie grał na swoim wysokim pozimomie z ostatniego czasu. W meczu z Gwiazdami królowie rali solidnie w obronie, rozbijali wiekszośc ataków, ale trafili na taki dzień Gwiazd w którym wszystko im trafiało, o strzelili 5 goli, a oddali 22 strzały. Dzisiaj liczę na kolejny dobry meczw defensywie, a jak goalie bedzie miał dzień to spokojnie powinni sobie poradzic z ofensywa Calgary. W ataku Królowie dają radę, w fomie Kopitar i przede wszystkim Carter, który strzela bramkę za bramke. Calgary grają dzień po dniu, tej nocy przegrali 4-0 z Aneheim i dzisiaj moze byc podobnie. Osttanio Calgary nie miało złej formy, ale takie zespoły jak Ducks czy Kings, które graja twardo w obronie i sa dobrze zorganiziwane nie dają im zazwyczaj wiekszych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 10.03.2013 17:30

Washington Capitals - New York Rangers

Typ:1ML

Kurs:2,15

Stawka:7/10

Bukmacher:Bet365

 

O 17:30 czasu Polskiego w USA zostanie rozegrane spotkanie 25 kolejki Amerykańskiej Ekstraklasy hokeja. W tym meczu zmierzą się ze sobą zajmującą 8 pozycję NY Rangers przebywająca na 13 miejscu drużyna Capitals. Dlaczego w tym meczu stawiam na gospodarzy w wymiarze całego meczy?, a no dlatego że mimo iż Rangersi znajdują się obecnie na 8 miejscu to nie sądzę aby udało im się wygrać z Capitals. Rangersi ostatnio w 5 meczach zaliczyli 4 zwycięstwa i 1 porażkę, 4 z tych meczy były na własnej tafli i 3 z nich wygrali. Ostatnio przegrali spotkanie na własnym lodzie z Ottawą Senatos , i wydaje mi się że ten mecz wybił ich troche z rytmu. Przegrywając u siebie po Seri meczy wygranych to trochę podcina skrzydła. Washington natomiast na 5 ostatnich meczy 3 razy wygrywali i 2 przegrali. Ostatni mecz to mecz wyjazdowy z druzyną też Nowego Yorku ale dokładnie z Isnladers. U siebie Capitals wskoczyli na falę w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstw a w tym jedno po dogrywce z Bostonem. W tym meczu wydaje mi się ze Dryżyna Waszyngtonu nie odda inicjatywy gościom i że wygrają to spotkanie. W lepszej formie to właśnie oni się znajdują i wydaje mi się że wygrają ten mecz po dogrywce. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :hokej: NHL

Spotkanie: New York Islanders @ Pittsburgh Penguins

Typ: over 6.0 :plus::plus: 1:6

Kurs: 2,20

Bukmacher: (Marathonbet)

Data (i godz): 11.III.2013 godz. 0.00

Analiza:

 

Obie drużyny grają z marszu..W sobotni wieczór Pingwiny ostukały na wyjeździe Toronto w rzutach karnych, a Wyspiarze u siebie rozjechali Capitals 5:2..

I o ile sukces Pingwinów był jak najbardzie do przewidzenia (prowadzili w meczu 3:1 i 4:2) to postawa Islanders w trzeciej tercji była niesamowita..

Po dwóch całkiem wyrównanych do trzeciej Nowojorczycy przystąpili z prowadzeniem 2:1.. Agresywny pressing i trzeci gol wydawał się kwestią minut.. Niespodzianka.. Caps skontrowali i remis 2:2..

Ale to zadziałało jak płachta na byka.. W zaledwie 5 minut Wyspiarze strzelili 3 bramki i zasłużenie wygrali mecz.. Ale to nie wynik jest zaskoczeniem lecz styl w jakim rozegrali tą partię, poza tym przypadkowym golem Stołeczni nie mieli nic do powiedzenia ma tafli.. Oddali zaledwie 5 strzałów na bramkę.. Islanders aż 19, i tylko postawie bramkarza Caps zawdzięczają fakt, że skończyło się tylko 2:5..

Gospodarze w całym meczu strzelali 45 razy!!..

Pingwiny w Toronto były zaledwie o 4 strzały gorsze (41)..

Dziś w obu bramkach zapewne ujrzymy backup.. Czyli jest szansa na powtórkę z rozrywki i grad goli..

Bo bitym faworytem są Kanadyjczycy, a Nowojorczycy będą raczej gonić wynik..

Jak pokazała sobota potrafią przycisnąć, a bramkarze Penguins do żadnej ligowej elity się nie zaliczają..

Liczba goli strzelanych przez Sidneya Crosby i spółkę nie ma sobie równych w lidze..

91 bramek w 25 meczach!!!

Co ciekawe stracili ich aż 75, co daje średnio aż 3 na mecz..

Islanders stać na strzelenie tej średniej.. I stracenie 4 goli..

Czyli rachunek prosty, aż do bólu.. :)

 

A jeszcze coś Funt sprawdził.. Na ostatnich 26 spotkań tych drużyn w 14 meczach padało minimum 6 goli..

7,8,11,7,7,10,10,11,12,7,9,8,8,6.. To robi wrażenie :)

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA: NHL

Godz. : 0.00

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers

Typ: Chicago Blackhawks -1.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Hawks w końcu przegrali w reg time i to nawet lapiej dla mojego typu. W osttanich meczach nie zachwycali jak wcześniej. W ataku nie było takiej płynności, , mecze były bardziej wymeczone niż wygrane, ale to mogło się brac z tego, że wszyscy się na nich patrzyli i zastanawiali kiedy w końcu znajdą pogromcę. Presja była wielka, ale teraz z nich zejdzie i beda mogli grac to co potrafią. Na dzień dobry Edmonton czyli drużyna w strasznym dołku, która ma wielkie problemy ze strzelaniem ,a z tyłu nie ma ani zgrania, ani pewnego goalie i w każdym z ostatnich meczów przyjmują przynajmniej 3 sztuki. Dzisiaj to bedzie absolutne minimum. Chicago ma świetny skłąd, nie są uzaleznieni od jednego gracza jak ostatnio Rangersi od Nasha czy Tampa od Stamkosa. Tam jak sie nawet jeden zatnie to pojawi się inny. Hossa nie trafi, zaraz strzeli Toews. Ten się zatnie to pojawi się Kane. Dzisiaj ich Nafciarze nie powstrzymają. Bo aby powsztrymac taką ekipę to trzeba miec wszystko poukładane z tyłu, swietnego goalie i trochę szczęścia. Oni chyba nie mają nic z tego. Colorado ich pokonało, ale ostanio grali świetny hokej. Ładnie w kontrze, dobrze z tyłu i konsekwencją, a także trafili na dzień w którym w końcu Crawford trafił na zły dzień. No i to własnie kolejny argument za Chicago. Obaj goalie Chicago w granicach 2.00 GAA, ostatnio wpuścił 6 Crawford. Czy dzisiaj znowu bramkarz zawali? Nie ma szans. W mojej ocenie wszystkie argumenty sa po stronie Chicago i gram na ich pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL

Spotkanie: Minnesota Wild - Vancouver Canucks 4:2

Typ: 2 :krzeslo::minus:

Kurs: 2.35

Bukmacher: Expekt

11.03.2013 01:00

 

Analiza:

Znowu nocka z NHLem.Jak ja lubię ten sport oglądać a już hokej w wykonaniu graczy z najlepszej ligi świata to już wogle.Na dziś sądzę że moje przemyślenia wejdą bez żadnych ogródek.Goście ktorzy odpoczywali przez dwa dni dziś wyjadą na taflę przeciwnika.gospodarze wczoraj po męczącym spotkaniu wygrali swoje spotkanie na tafli przeciwnika.Jak będzie dziś w nocy?Myślę że na korzyść Orek które ostatnie trzy spotkania nie zaliczą do udanych.Dwa ostatnie ulegli po dogrywkach.dziś sądze że już zadnej dogrywki nie będzie i pewnie wygrają swoje spotkanie na tafli przeciwników.Rywal nie jest z najwyższej półki a taki średniak ligowy.Grają w kratkę więc dlaczego dziś nie mają polec z mocno zdeterminowanymi do zwycięstwa vancouver. Myślę że to będzie jednostronne widowiska w którym zwycięską ręką wyjadą goście.Ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami to wygrane dzisiejszych gości.Nie idzie gra Wild z Orkami.Liczę na to także dziś że się Canucks w końcu zbiorą w sobie i pewnie wygrają te spotkanie.Kurs jest wysoki i myślę że warto jest zaryzykować na gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – NHL USA

Spotkanie: Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

Typ: over 6.5

Kurs: 2.95

Bukmacher: Bwin

Godz.: 00:30

Analiza:

Philadelphia to jak na razie chyba największe rozczarowanie trwającego sezonu w tej chwili nie łapią się do PO co by było wręcz sensacją jednak jeszcze wiele pojedynków a strata do odrobienia nie jest dużo bo wynosząca tylko cztery oczka. Flyers jest ekipą z niesamowitym potencjałem w przodzie z takimi graczami jak Hartnell, Giroux, Briere, czy świetnie ostatnio spisujący się Voracek i z taką paką każdej ekipie można wbijać bramki. Jednak to co charakteryzuje tą ekipę to słaba gra w defensywie której zdarza się popełniać dużo błędów ale wynika to głównie ze stylu i sposobu gry tej ekipy czyli szybko i do przodu. Taki styl szczególnie prezentują przed własną publicznością gdzie radzą sobie bardzo dobrze siedem zwycięstw pięć porażek bramki 35:33. W ekipie kontuzje dalej leczy dwójka defensorów Walker i Pronger. W bramce dziś podobno awizowany jest nominalnie drugi bramkarz Leighton który jak do tej pory rozegrał jedno spotkanie wpuszczając aż pięć bramek.

Buffalo to jedna z najsłabszych ekip konferencji które jak na razie zajmuje przedostatnią pozycję ale z niezłym dorobkiem punktowym wynoszącym 21 punktów czyli tylko dwa oczka mniej od dzisiejszego rywala. Tak mocnej ofensywy oczywiście jak gospodarze nie posiadają ale nie ma w tej formacji mizerii co potwierdzają bramki zdobyte w ilości 65-ciu. Znacznie gorzej idzie w defensywie gdzie wyniki zatrzymał się na 80 zresztą podobnie jak w Philadelphia co tylko pokazuje słabość ekip w destrukcji. Nie najgorzej radzą sobie w wyjazdach pięć zwycięstw dziewięć porażek co istotne to więcej strzelają i tracą właśnie w roli gości 35:45 - średnia 5.7. Tutaj też dwójka graczy defensywnych kontuzjowanych a w bramce najprawdopodobniej Miller GAA 2.82, 91.5%.

Obie ekipy ostatnie trzy pojedynki przegrały. Flyers u siebie są bardzo groźni w ofensywie a po ostatnim spotkaniu gdzie nie zdobyli bramki (wręcz im się to nie zdarza) będą chcieli powrócić do serii zwycięstw bo taka by im się przydała a gdzie tego nie rozpocząć jak u siebie gdzie potrafią grać z polotem i skutecznie. Buffalo jeśli chce przerwać swoją serie porażek nie może tutaj zagrać defensywnie bo nie tędy droga do zagrożenia Philadelphii grającej u siebie musza dziś zagrać ostrzej w ataku a że to potrafią udowodnili już w tym sezonie z tym rywalem wygrywając u siebie 5:2. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania na tafli dzisiejszych gospodarzy to 2:1 (z tego sezonu) 5:2 i 7:2 (z zeszłego). Na koniec jeszcze taka statystyka obie to dwie pierwsze ekipy pod względem największej ilości kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 5/11

Liczba pkt: 142

Dyscyplina: Hokej - USA: NHL

Godz. : 03.00

Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames

Typ: Los Angeles Kings

Kurs: 1.85

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Ostatnio stawiałem na Królów i teraz tez im zaufam. W ostatnim czasie prezentuja dobra formę, nie mają jesczze regularności z play-offów z zeszłego sezonu, ale w sumie nie wiadomo czy do takiej dojdą.Zdarzają im się bowiem co jakiś czas porządne wtopy, ale raczej zaliczają je z drużynami o większym potencjale jak Flames. W ostatnim meczu Królowie z Flames wygrali 6-2, bardzo kutecznie z przodu i solidnie z tyłu, pozwoli Flames na oddanie jedynie 19 strzałów. I w zasadzie jest to norma, bo potrafia oni idealnie rozbijac ataki rywali i nie pozwalają na oddanie sporej liczby strzałów. W ostatnich meczach np. tylko 14 strzłów oddało St Louis, a Dallas 22. Dzisiaj Flames nie powinni pozwolic na oddanie więcej niz 22. Wszystko zależy od dyspozycji brmkarza. Quick nie ma dyspozycji jak w zeszłym sezonie, Bernier nie gra źle, ale nie dostaje regularnej gry, bo ta jest potrzebna Quickowi, bo jak Krolowie chcą w tym sezonie powalczyc to Quick jest im bardzo potrzebny. Uważam, że dzisiaj dobry mecz dal bramkarza na dobty występ. Flames w przodzie coś prezentują u siebie na wyjeździe bez szału, ostatnio 2 sromonte porazki z Królami i Kaczkami inkasujac 10 bramek a strzelając tylko 2. Jutro więcej nie powinni strzelic, a stracic przynajmniej te 2 sztuki. Kopotar w formie, Carter ma bardzo wysoka skutecznośc i regularnośc jeżeli chodzi o strzelanie goli. W dodatku u siebie Królowie wygrali 7 meczów w reg time z 10 rozegranych, a na wyjeździe Flames przegrali 5 z 10 i stracili aż 36 bramek. Stawiam na Królów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej NHL

Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames 3:1

Typ: under 4.5 :t::ok::plus:

Kurs: 2.30

bukmacher: Expekt

12.03.2013 03:00

 

analiza:

Wczorajszy mecz to popis skuteczności zespołu Kings. Dwadzieścia dwa strzały i aż sześć bramek.niezłe statystyki na maxa. Goście oddali dziewiętnaście strzałów i wpadło dwa razy do bramki przeciwnika.Dziś sądzę że już tak pięknie nie będzie i wynik nie będzie wysoki.Ostatnie pięć spotkań w wykonaniu LA to wyniki powyżej 5,5 bramki.w końcu przychodzą spotkania w których o taki wynik jest trudno.myślę że dziś Płomienie już takich błędów nie będą popełniali jak wczoraj.Wynik zamknie się w granicach 3-4 krążkach w siatce przeciwnika.Płomienie dziś powinni powalczyć i zamurować swoją bramkę.Może i im wyjazdowe spotkania nie wychodzą i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli ale z takimi zespołami faworyci zawsze się męczą.Myślę że dziś w nocy będzie to ciężkie spotkanie dla Królów i nie będzie tak łatwo.Być może nawet zakończy się niskim wynikiem remisowym.W każdym razie po wczorajszym spotkaniu myślę że dziś będzie underowo i nudno.Wczoraj było mało strzałów ale bardzo skutecznie.dziś myślę że w strzałach będzie podobnie ale z dużo mniejszą skutecznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins

:hokej: Total Goals - 1st Period: Over 2.5 @ 3.85

 

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Total Goals - 2nd Period: Over 2.5 @ 3.125

 

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Total Goals - : Pittsburgh Penguins Over 2.5 @ 1.60

 

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Over 6 @ 2.30

 

 

No i znowu Pingwiny :) Tym razem podejmują Miśków z Bostonu..

O gospodarzach z Kanady Funt już napisał sporo i nie ma sensu się powtarzać..

Latawce.. Dziurawce.. Wiatr..

Czyli mnóstwo strzelają, sporo tracą, a jak trzeba to i w morde przy.....

Dziś jednak kluczem do sukcesu są goście, drużyna znacznie bardziej stonowana, ale i skuteczniejsza..

Wielgachnym plusem przy powyższych typach jest fakt, że minionej nocy grali ciężki i długi mecz w Ottawie z miejscowymi Senatorami.. Który ostatecznie wygrali w rzutach karnych 3:2, choć już w pierwszej tercji przegrywali 0:2..

Cały mecz (nie licząc początku) w bramce Bruins wyśmienicie spisywał się Rask..

No i teraz pytanie.. Czy dziś wyjdzie drugi dzień z rzędu?.. Czy może zastąpi go Anton Khudobin?..

Goallie wybitnie rezerwowy..

Rozegrał zaledwie 5 meczy, z czego 4 jego drużyna wygrała.. Nieźle?.. I tak i nie.. Bo w tych 5 spotkaniach puścił 12 goli..I tak naprawdę żadna z drużyn go nie przetestowała należycie..Tylko Carolina przekroczyła liczbę 30 strzałów na bramkę (32) z czego trzy się prześlizgnęły..Buffalo w dwóch meczach próbowało 52 razy i pięciokrotnie trafili..Tampony 2 na 22 i Toronto 2 na 27..

Więc pytanie dziś brzmi ile razy Crosby i spółka spróbują się dobrać do siatki za plecami bramkarza Bruins?..

Z Islanders 6/41

Z Toronto 5/41

Z Flyers 5/22

Z Tamponami 3/28

Z Montrealem 7/36..

Dziś mając zmęczonego rywala, nawet bez Malkina liczba strzałów powinna przekroczyć 30..więc Pingwiny te swoje 3-4 spokojnie wsadzą.. A że Boston to nie chłopcy do bicia..I że Pingwinom 2 bramy nawet cieniasy upychają, to o over 5,5 można być spoknojnym..

Z doświadczenia i statystyk nietrudno wywnioskować, że szczególnie w przypadku gości najwięcej goli pada w dwóch pierwszych tercjach.. Pingwinom to w sumie wsio rawno, choć wolą zaczynać z wysokiego C..

 

Pierwsze tercje w pięciu ostatnich meczach:

Boston: 3,3,1,3,3

Pittsburgh: 2,1,5,4,3

 

Drugie tercje:

Boston: 2,2,3,0,1

Pittsburgh: 6,2,3,3,3

 

Dziś to Pingwiny narzucą melodie.. I Boston albo zatańczy albo zostanie zadeptany..

 

H2H - w tym sezonie jeszcze się nie spotkali, ale w zeszłym na 4 mecze 3 ostatnie padły łupem Penguins..

Rok temu 11 marca Pingwinki elegancko stuknęły Misie u siebie 5:2 (3:0,1:2,1:0), by niespełna miesiąc później poprawić w Bostonie 5:3 (2:1,2:1,1:1)..

I taki wynik nam dzisiaj pasuje :)

 

Jak już się Funt tak rozgadał to jeszcze to:

Duet Crosby - Kunitz..z Islanders Crosby asystował przy 5 golach, a Kunitz strzelił trzy z nich, no i zaliczył dwie asysty przy innych..

 

Starość nie radość - zapomniało się Funtowi napisać dlaczego wspomniał o duecie Kunitz - Crosby, w dodatku przed meczem z Bostonem..

Ano trzeba się cofnąć w czasie do 12.05.2011, mecz w Bostonie..w połowie trzeciej tercji panowie zderzają się ze sobą na lodowisku, wskutek czego Sidney odnosi kontuzję i pauzuje ponad rok z małą przerwą..

Dziś Kunitz i Crosby nie dość, że się o siebie nie obijają to są najjaśniejszymi punktami zespołu, jeśli nie całej ligi..

Kunitz 17 goli i 19 asyst..

Crosby 12 goli i 33 asysty!!!..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 6/12

Liczba pkt: 227

Dyscyplina: Hokej - USA: NHL

Godz. : 00.30

Spotkanie: Florida Panthers - Tampa Bay Lighnight

Typ: Steven Stamkos strzeli gola w reg time

Kurs: 2.20

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Zapowiada się na overowy mecz przynajmniej ze strony Tampy. Pantery sa chyba najsłabszą ekipą w stawce w dodatku źle przygotowaną do sezonu i chyba nikt tego nie ukrywa. W obronie to tam nawet cięzko powiedzec, żeby były dziury, bo obrony w ogóle nie ma. Jak narazie w 26 meczach stracili 98 bramek. Dzisiaj przyjeżdża głodna zwycięstw ekipa Tampy, która w przodzie ma bardzo wiele atutów i największą armate ligi - Stamkosa, który strzelił do tej pory 19 bramek w 25 spotkaniach. W ostatnich 5 meczach strzelił 5 bramek, strzelał np. bramki Bostonowi i Montrealowi, które mają świetne defensywy, a jak przyszedł overowy mecz ze słbo spisującymi się z tyłu pingwinami to strzelił 2 gole. Dzisiaj okazji powinien miec sporo z jego skutecznoscią spokojnie coś trafi. Ja nie widze tutaj obrony Panter, a jak Tampa ma nastrzelac te 3 minimum w mojej ocenie to Steven musi cos trafic. Ostatnio obu ekipom idzie słabo tylko że dla Panter to norma, dla Tampy niekoniecznie. dzis liczę na przełamanie tampy, a w tym powinien pomóc Steven strzelając przynajmniej jednego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floridapanthers.jpgversusminioso.jpgtampabayligoyo.jpg

.:: BankAtlantic Center 2013-03-13 - 01:00 ::.

 

 

Widzę, że nie jestem jedynym zainteresowanym tym spotkaniem... Dla mnie świetnym wyznacznikiem jest tu ostatni mecz obu drużyn, kiedy to skazywana na pożarcie Florida w charakterze gości w jaskini lwa, była w stanie zremisować (11 sekund przed końcem jeszcze wygrywała) w regulaminowym czasie niezwykle zacięte i trudne spotkanie z Tampą. Co prawda przegrała po bramce B.Pouliot (który rozegrał świetny mecz, ale dziś go zabraknie z powodu kontuzji) w dogrywce, ale pokazała wolę walki. Bramki Panter bronił wtedy etatowy nr 1 ekipy Florydy, J.Theodore, co warto zaznaczyć z najlepszymi statystykami GAA w drużynie... Pech chciał, że ten oto goalie doznał kontuzji, w jego miejsce pojawił się rezerwowy J.Markstrom, którego będzie to siódme spotkanie w tym sezonie w wyjściowym składzie. Niestety nie jest to na tyle wysoki poziom bramkarza, by postawić się naszpikowanej gwiazdami drużynie Błyskawic. Dowód? Bardzo proszę, ostatnie spotkanie Florydy z Montrealem. Bronił Markstrom, Pantery przegrały 2:5 %-) Niecałe 24h wcześniej ten sam Montreal rozegrał potyczkę właśnie z Tampą, wygrywając 4:3... Jeśli po batalii z Tampą Canadiens, którzy notabene rozgrywają genialny sezon wyprzedzając Pens w Konferencji Wschodniej, potrafią tak obić wypoczętą Floridę, Tampa zrobi to równie boleśnie :)) To pierwsze dwa argumenty, które udało mi się wychwycić przy przeglądaniu oferty buków.

 

Goalie gości również nie należy do najskuteczniejszych w lidze. A.Lindback ma niewiele lepsze staty od Markstroma i Theodore: GAA 3.11 oraz SV% .894, on też bronił w ostatnim meczu przeciwko Panterom i wtedy strzelili mu 5 bramek, także można oczekiwać, iż dziś również coś mu ukłują :) Strzelanie nie przychodzi im niestety łatwo, brakuje Weissa, który kierował grą drużyny, Versteeg zupełnie bez formy, kontuzjowani również Kulikov, Upshall i Weaver, mniej znaczący, ale kadrę jakby nie patrzeć uszczuplają... Poziom trzymają: J.Huberdeau (12g., 5a.), T.Fleischmann (5g.,12a.), T.Kopecky (10g.,6a.) oraz B.Campbell (6g.,10a.), ale to zaledwie wystarcza na strzelenie 1-2 bramek w meczu, a żeby ograć Tampę trzeba po prostu strzelić więcej niż oni :bz:

 

Niestety wygląda na to, że jest to po prostu niemożliwe. Hokeiści gości to czołówka ligi, począwszy od nr 1 w ilości zdobytych bramek S.Stamkosa (19g.,18a.), przez nr 2 w ilości asyst M.St.Louis (6g.,27a.), aż po V.Lecavalier (6g.,14a.), który po dobrym początku sezonu teraz troszkę zwolnił obroty, ale zawsze przyspiesza gdy drużyna gra lepiej. Do tego świetnie grający Purcell, Conacher czy znakomity obrońca Salo, któremu udało się strzelić bramkę w ostatnim spotkaniu przeciwko Canadiens ;) Porównując potencjały to przepaść, na korzyść gości, choć nie można się na tym opierać. Przykładem może być chociażby drużyna Pingwinów z chyba najlepszym składem (na pewno ofensywnym) ligi, a potrafiąca przegrać chociażby z Floridą 4:6 :p

 

W tym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą dwukrotnie:

 

2013-02-16 20:00 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 5-6 sd

2013-01-30 00:30 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 5-2

 

Błyskawice dominują nad Panterami od 6 spotkań, jednak wszystkie wyjazdowe mecze wygrywali po dogrywkach lub karnych, więc mimo takiego faworyzowania gości wygranej z handicupem bym tu nie obstawiał... Wg mnie będzie to mecz po raz kolejny obfitujący w bramki, z uwagi na dość "puszczalskich" bramkarzy i spory potencjał w ataku, m.in. gości. Linia strzałów na bramkę, jaką podają buki (57,5) jak najbardziej do gry, biorąc pod uwagę parcie na bramki przeciwników oraz analizę ostatnich spotkań obu drużyn.

Padła propozycja gry bramki Stamkosa, co uważam za bardzo dobry ruch, gdyż ten człowiek jest na fali i nie do zatrzymania. Jednak ja ze swej strony proponuję zagrać również punkty St.Louisa, który bardzo często tę bramkę Stamkosa wypracowuje. Bacząc na ostatnie spotkania Tampy (oraz ostatnią potyczkę z Florydą z lutego) powinien on zdobyć 2pkt na luzie :)) Polecam!

 

 

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning over 6,5 2.45 :minus:2:3

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning over 57,5 strzałów 1.80 :minus:

 

St.Louis (Lightning) over 1,5 pkt 2.10 :ok:

 

 

Edit. Nie tyle jestem rozczarowany tylko pięcioma golami w tym meczu, ale tym, że Tampa oddała tylko 13 (słownie trzynaście!!) strzałów na bramkę Markstroma... I mimo to strzeliła 3 gole i wygrała mecz. Nieprawdopodobne, przy 39 strzałach Florydy i dwóch golach to zakrawa na sensację :p Strach pomyśleć co by zrobili z Panterami oddając tyle strzałów co zazwyczaj. Graczem meczu St.Louis, tu się nie pomyliłem, dołożył się we wszystkich bramkach gości :)) Te 13 strzałów i prawdopodobnie dlatego porażkę overów w tym meczu będzie mi jeszcze długo ciążyło, czegoś takiego w najśmielszych snach się nie spodziewałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie:Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks(-1.5)

Typ: 2

Kurs: 3.00 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Tobet

13.03.2013 00:05

 

Analiza:

Hmm, sądzę że to już dość farta kurtek.Od pięciu spotkań są niepokonani.W tym w tych pięciu spotkaniach aż czterokrotnie wygrywali po dogrywkach w tym ostatnim spotkaniu także.Co za zespół remisowy.Ale jak to w NHLu bywa takie passy się kończą po jakimś czasie.Nie wierzę że będą ciągle tak grali i stawiam na to że dziś ich passa zakończy się z kretesem za sprawą orek.Goście od czterech spotkań bez zwycięstwa.Ostatnie spotkanie w którym myślałem ze się przełamią też im nie przyniosła zwycięstwa.Ale dziś sądzę że już żadnych niespodzianek nie będzie i wyjadą z Columbus z kompletem punktów oraz zleją ich niemiłosiernie.Dość będzie z ich strony takich dziwnych spotkań na remis.Może w ostatnich spotkaniach Orki z Kurtkami nie wypadały za ciekawie ale dziś sądzę że nie dadzą im żadnych szans i wyjda zwycięsko z tej potyczki.Są mocnym zespołem więc taka zła passa nie powinna trwac długo.Mam nadzieję że zakończy się dziś w nocy.W sumie w NHL jest all możliwe ja jednak pozostaje przy tym ze dziś noc będzie należała w Columbus do Vancouver Canucks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej NHL

Spotkanie: Calgary Flames(-1.5) - Detroit Red Wings 5:2

Typ: 1

Kurs: 3.80 :plus::t::jupi:

Bukmacher: Unibet

14.03.2013 02:30

 

Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada dziś w nocy.Czerwone skrzydła zawitają w Calgary gdzie zagrają z Plomieniami.Gospodarze obecnie na miejscu ostatnim w swojej konferencji.nie idzie coś ten sezon.Nie mogą jak na razie złapać rytmu z wygrywaniem spotkań także na wyjazdach.Ostatnie trzy spotkania to same porażki wyjazdowe.Goście także dwa spotkania ostatnie nie nalezą do ich najlepszych.przegrali oba z Kurtkami które jak wiemy nie należą do najmocniejszych ekip w NHLu.No ale coś gra Detroit im nie leży z nimi i gra się z nimi ciężko co widac po wynikach obu spotkań.No ale dziś rozmkiniamy te spotkanie.Gospodarze dobrze radzą sobie na własnej tafli.Potrafią wygrać dwa spotkania z rzędu by później mieć serię porażek.Dziś sądze że ich pasmo bez wygrania spotkania właśnie się skończy na Detroit.Wygrają i to pewnie różnica kilku bramek.Goscie grają w kratkę.nie mają serii zwycięstw wieć dziś sądzę że zanotują kolejną przegraną z mocno zdeterminowanymi Płomieniami.Calgary na własnej tafli zwyciężało już mocniejsze ekipy więc dziś Iginla i spółka myślę że pokażą że nalezy się z nimi liczyć i ich nie skreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej NHL

spotkanie: Vancouver Canucks - Nashville Predators 7:4

Typ: 1

kurs: 2,05 :jupi::t::plus::plus:

bukmacher: Unibet

15.03.2013 03:00

 

analiza:

Dużo meczy dziś i ciężki wybór aczkolwiek ja wybrałem spotkanie orek z drapieżnikami. Myślę że dziś orki w końcu po fatalnej dla nich passy w końcu wygrają i to wysoko.Cztery porażki z rzędu w tym trzy na wyjeździe.Później spotkanie na przełamanie z kurtkami z którymi udało im się wygrac dopiero po doliczonym czasie gry.No i czas w końcu na wysoką wygraną bez żadnych doliczonych czasów.Goście grają w kratkę.ostatnio wysoko zwycieżyli Dallas aż 0 do 4.Ale w sumie gwiazdki ostatnio spadek formy i zanotowanie dwóch meczy bez zwycięstwa.być może dziś coś powalczą z kaczkami.Goście nie należą do najmocniejszych ekip w rozgrywkach.Jak uda im się zagrać w play-offach to będzie dla nich sukces.Gospodarze odwrotnie.Play-offy to dla nich nic nowego i było by wielką niespodzianka aby tam się nie znaleźli.Dziś sądzę że po ostatnim męczeniu się z kurtkami dziś pewnie wygrają i to różnica kilku bramek.W końcu na własnej tafli zagrają i to im wróżę tu pewną wygraną.kurs ciekawy ale myślę że warty zaryzykowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 8/14

Liczba pkt: 447

Dyscyplina: Hokej, NHL, 00.00

Spotkanie: Boston Bruins - Florida Panthers

Typ: Boston -1.5

Kurs: 2.15

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Mecz tuz tuż więc analiza krótka, ale treściwa. Pantery bez obrony praktycznie i bez bramkarza. Jak do tej pory to głównie zbierali punkty, bo wymianach ciosów z rywalami. Jednak sa zbyt słabo przygotowani, aby walczyc z druzynami dobrze poukładanymi z tyłu i grającymi siłowy hokej bez odpuszczania w każdym miejscu na lodowisku. dzisiaj ich rywal to taki właśnie team. Z tyłu badzo dobrze poukładani z dobrym goalie, w przodu regularnie strzelają, może bez wiekszych fajerwerków, ale potencjał jest niemały. Psttanio Boston 2 dobre mecze na wyjeździe z mocnymi ekipami, bo z Pingwinami i z Senatorami. Jeden mez wygrali, a drugi z Pingwinami oddali dopiero w 3 tercji mimo ze wygraywali 2-0, jednak było to podyktowane raczej tym, że dzień wczesniej własnie grali z Senatorami a tam potrzebna była dogrywka. teraz po odpoczynku i naładowanymi akumulatorami powinni sobie poradzic spokojnie z Panterami. Pantery jak mówiłęm, graja słabo, a zwłaszcza a takimi ekipami. Nic specjalnego z przodu i wielkie braki z tyłu. Na wyjezdzie dostają niemalże od każdego, ostatnio 7 od Washingtonu, albo 6 od Caroliny. dzisiaj może byc podobnie, bo Boston ich zajedzie bez problemu. Stawiam na pewno zwycięstwo Niedżwiadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Gokej,NHL

Spotkanie: Calgary Flames - Nashville Predators 6:3 :plus:

Typ: 1 :jupi::plus:

Kurs: 2.30

Bukmacher: Expekt

16.03.2013 02:00

 

 

Analiza:

Zaledwie trzy spotkania rozgrywane dziś w nocy na taflach najlepszej ligi świata.Ale zawsze można z tych trzech coś wybrac. Ciężki wybór na który tu mecz postawić ale w końcu po dłuższych przemyśleniach wybrałem płomienie z drapieżnikami.

Gospodarze nadspodziewanie radzą sobie bardzo dobrze na własnej tafli.ostatnio pokonali Czerwone Skrzydła i to wysoko.chociaż może teraz to troszkę Detroit ma spadek formy.W każdym razie na własnej tafli są bardzo mocni i po trzech spotkaniach bez wygrania w końcu się przełamali więc liczę że i dziś w drugim spotkaniu na własnej tafli "spalą" gości z Nashville.Goście grają w kratkę i wypadało by teraz na nich ze wygrają te spotkanie.Jednak ja na to nie liczę.w końcu taka gra się odwraca.U siebie Predators wygrali dwa spotkania z Płomieniami, ale teraz grają na nie swojej tafli i dziś myślę ze Calgary będzie chciało się mocno zrehabilitować za te porażki.Nie liczę tutaj na grad bramek gdyż ostatnio sobie postrzelali.A jak już grają ze sobą to szału z bramkami nie ma.W każdym więc razie dziś na noc spotkanie dla Calgary Flames.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL, 18.00

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

Typ: 1

Kurs: 2.03

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Pingwiny rządzą i dzielą na Wschodzie. Na razie w marcu seria 7-0-0, ponadto średnio 4,6 gola/mecz. Poza tym oczywiście najskuteczniejszy atak w lidze, średnia z całego sezonu 3,6gola/mecz. Gospodarze ostatnio mają dobre mecze z Rangers, ostatnie 6 to 6 wygranych i bilans bramkowy 25-8. W tym sezonie 6:3 i 3:0, oba mecze w Madison Square Garden. Pingwiny zagrają bez Małkina, ale akurat Rosjanin na razie zawodzi w sezonie. Jednak to co wyprawiają Crosby (12g), Kunitz (18g), Dupuis (13g) i Neal (17g) przechodzi ludzkie pojęcie. Rangers ciągle nieustabilizowana forma, ostatnio seria wyjazdowa, którą kończy Pittsburg. Wygrali z Washingtonem 4:1, ale przegrali z Jets i Sabres po 1:3. Fleury notuje serię 12-3-0 od początku lutego, z Rangers 4-0-0 i 1.25 GAA w ostatnich 4 grach. Rangers na wyjazdach 4-6-1, fatalnie w przewagach, bo zaledwie 15% wykorzystanych szans, Lunqvist na wyjazdach notuje bilans 2-5-1,. Jedyne opcje ofensywne to Callahan i Nash, za mało naj na Pingwiny. Według mnie Pingwiny po raz 3 ograją Rangers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL - hokej na lodzie

Data i godzina: 17.03.2013r. 00.05

Spotkanie: Toronto Maple Leafs vs Winnipeg Jets

Typ: Toronto (zwycięży, a więc nawet po dogrywce i/lub karnych)

Kurs: 1.68

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Sobotni wieczór z NHL i niezwykle ciekawy pojedynek między Toronto a Winnipeg. Maple Leafs zanotowali cztery z rzędu przegrane mecze. Dwa razy na własnej tafli musieli uznać wyższość pingwinów, a do tego dołożyli porażkę z Bostonem i własnie z Winnipeg Jets. Dzisiaj pora na rewanż. Atut własnej tafli i mobilizacja powinny dzisiaj pomóc w osiągnięciu tego celu. Patrząc po historii spotkań między tymi zespołami, to przeplatają oni swoje zwycięstwa. Raz górą są Maple Leafs a raz Jets. Winnipeg to niewygodny rywal, o którego sile przekonało się wiele czołowych zespołów ligi. Niemniej jednak dzisiaj hokeiści z Toronto potrzebują zwycięstwa. Muszą przerwać złą passę. Jest to równie dobry zespół co Winnipeg, a nawet chyba lepszy. Pomimo dwóch przegranych z wspomnianymi wcześniej pingwinami, zagrali oni dwa bardzo dobre mecze z nimi. Zawodnicy z Pittsburgh to czołówka ligi, a Maple Leafs pokazali, że mogą z nimi powalczyć. Ponadto w tym miesiącu w Toronto przegrywały takie zespoły jak NJ Devils czy też Ottawa. Toronto to solidny zespół, który nie może notować stale porażek. Dzisiaj pora na przełamanie, a okazja wręcz idealna. Nie widzę innej możliwości jak łatwy win gospodarzy. Niemniej jednak warto zabezpieczyć się na wypadek dogrywki. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL - hokej na lodzie

Data i godzina: 18.03.2013r. 00.05

Spotkanie: Washington Capitals vs Buffalo Sabres

Typ: Washington (włącznie z dobrywką i karnymi)

Kurs: 1.74

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Zarówno Buffalo jak i Washington w tym sezonie nie radzą sobie zbyt dobrze. Jako tako gra Capitals na własnej tafli jeszcze się układa, ale wyjazdy to dramat. Na własnym lodzie zresztą zawsze grało im się dobrze z Sabres. Sądzę, że dzisiaj również pokonają Buffalo i tym samym zrehabilitują się swoim kibicom za porażki z Rangers i Hurricanes. Sabres ostatnio grają dość dobrze, ale mimo wszystko przegrywają. Wiele ich spotkań jest na styku i notują sporo remisów w regulaminowym czasie gry. Nawet wczoraj rozgrywali dogrywkę, po której ulegli na własnej tafli Ottawie. Swoją drogą dobrze Sabres zaczęli ten mecz, ale później już było tylko gorzej. Capitals wczoraj zostali rozbici przez silny w tym sezonie Boston. Dwa dni temu zrewanżowali się jednak za porażkę dla Caroliny. Dzisiaj kibice oczekują zwycięstwa gospodarzy i przede wszystkim przebudzenia Ovechkina. Sądzę, że to się może własnie dzisiaj zdarzyć. Dobry mecz Capitals i w końcu dobry występ tego hokeisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 19.03.2013r. 03.35

Spotkanie: LA Kings vs Phoenix Coyotes

Typ: LA Kings (regulaminowy czas gry)

Kurs: 1.95

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj kilka ciekawych spotkań w NHL, ale mnie najbardziej zainteresował pojedynek Kings z Coyotes. Zawodnicy z LA w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, a jest to zasługą przede wszystkim dobrej gry na własnej tafli. Trzy porażki na swoim lodzie ujmy nie przynoszą. Tym bardziej, że były to porażki, które miały prawo się przytrafić. Ostatnio dwa razy Kings wygrali u siebie z Calgary i raz z San Jose. Zwłaszcza zwycięstwo nad Sharks robi wrażenie, bo od początku meczu ich zdominowali. Co ciekawe Coyotes na wyjeździe wygrywali tylko trzykrotnie (w tym dwa razy po dogrywce). Dzisiaj wyraźnym faworytem są więc gospodarze i ja nie biorę innej możliwości po uwagę jak ich zwycięstwo. Kings chcą się zrewanżować zawodnikom z Phoenix za ostatnią porażkę. Ostatnio udał się rewanż na rekinach o czym wspominałem, więc dzisiaj pora wyrównać rachunki z kojotami. Twierdze w LA w tym roku ciężko jest zdobyć, a ja mam nadzieje, że i dziś ta sztuka się nie uda słabo spisującym się na meczach wyjazdowych kojotom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98629846700452737282.png36772153448944205955.png60127601374610863615.png

 

USA: NHL 19.03.2013 03:00

Anaheim Ducks - San Jose Sharks

Typ:1

Kurs:2,10

Stawka:7/10

Bukmacher: Unibet

 

Noc z 18 na 19 marca obfituje w wiele ciekawych spotkań w najlepszej lidze Hokeja na świecie. Pierwszym meczem który biorę na tapetę jest spotkanie Kaczorów z Rekinami. Kaczory po dobrej passie przegrali ostatnie spotkanie z Nutkami które było spotkaniem wyjazdowym co prawda po dogrywce ale niestety nie zdołali przywieźć zwycięstwa. Anaheim u siebie na Tafli zaliczyli tylko 1 porażkę w tym sezonie i jest to najlepsza drużyna pod tym względem. 11 spotkań zwyciężyli. Rekiny zajmuję ostatnie miejsce które daje im szanse w play off jest to miejsce 8.w27 meczach wygrywali 12 razy a 15z nich przegrali. Ostatnie spotkania to seria porażek i 1 zwycięstwo z LA Kings na własnej tafli. W14 meczach wyjazdowych wygrali tylko 4 z nich z czego jedno po karnych z Vancouveroraz zaliczyli 10 porażek. W meczu tym zabraknie w obu ekipach po dwóch graczy Anaheim: Staubitz, Bonino, Sharks: Greiss oraz Havalt.W poważnym osłabieniu są goście ponieważ zabraknie ich podstawowego bramkarza oraz prawoskrzydłowego napastnika. Anaheim nie powinni mieć kłopotów w tym spotkaniu aczkolwiek NHL to NHL i tam wszystko możę się stać. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 11/18

Liczba pkt: 670

Dyscyplina: Hokej, NHL, 03.30

Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes

Typ: under 5.5

Kurs: 1.60

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Obie ekipy zaliczają sie do tych dobrze ułozonych z tyłu i zwracajacych spora uwage na defensywe. Obie równiez posiadają w swoich szeregach dobrych goalie czyli Smitha po stronie Kojotów i Quicka czy Berniera po stronie Króli. Quik ostanio odstaje od swojej formy i zaliczył kilka wpadek kiedy puszczał nawet 5 krązków w meczu. Nie wiem kto dzisiaj zagra, ale mam nadzie ze przy wsparciu defensorów dadza radę powstrzymac słabą na wyjazdach ofensywę KOjotow, którzy nie strzelili gola w dwóch ostanich wyjazdach. Kojoty stawiają raczej na walke na bandach ich mecze nie należa raczej do takich z wymianą ciosów, w defensywie sa świetnie ułozeni i tutaj napewno nie rzuca sie do ataku. Królowie ostanio kilka meczów gdzie grali zbyt otwarty hokej, a dzisiaj jak cos bedzie cięzko gonic wynic z taka defensywą. Dwa razy obie ekipy spotkały sie jak narazie w tym sezonie i padło kolejno 6 i 7 bramek. W mojej oceni to zdecydowanie za dużo i nie wierzę, że znowu padnie tutaj over. Królowie ostatnio sporo strzelają u siebie, ale dzisiaj tak łatwo nie bedzie jak chociazby z Calgary czy z San Jose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 20-03-13 00:00

Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers

Typ: Carolina Hurricanes (regulaminowy czas gry)

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

 

Huragany wracają na własne śmieci, żeby na własnej tafli gościli, zespół z Florydy. Po wczorajszej porażce, po rzutach karnych Karolina, wysunęła za pewno odpowiednie wnioski, aby dzisiaj wygrać spokojnie, ze słabą ostatnia prezentującą się ekipą Panter.

W niezwykłej dyspozycji jest Tlusty, Staal i Skinner, którzy właściwie w każdym meczu notują punkty i dziś liczę na nich najbardziej, choć myślę, że sam Staal się pokusi trochę wbić bramek Panter.. Posiadają znacznie lepszą ekipę od zespołu gości i to dziś oni będą przeważać. Pantery ostatnio przegrali na wyjeździe z Huraganami dwukrotnie 6:2 / 3:1 dość wysoko.. więc dziś nie widzę za bardzo dla nich szans, aby mogli by sobie na wyjeździe poradzić z dobrą ekipą gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 20-03-13 03:30

Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes

Typ: Los Angeles Kings (regulaminowy czas gry)

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

 

Myślę że warto tu iść za ciosem, Kings bardzo konsekwentnie na swoich śmieciach nie dają szans praktycznie nikomu. Sporo strzelają, mało tracą a więc wszystko wraca do mistrzowskiej dyspozycji. Pomijam póki co grę na wyjazdach ponieważ w przypadku tego meczu nie ma ona znaczenia. Główny odnośnik tej rywalizacji to ostatnia noc i 4:0 dla Kings. Ciężko mi uwierzyć by nagle po 24 godzinach Kojoty doznały całkowitej przemiany, stąd też jestem zdania że Królowie zdobędą kolejne 2 punkty. W ekipie gospodarzy na duże słowa uznania zasługuje jak dotąd nieznany Jake Muzzin, który okazuje się wielkim zaskoczeniem na plus. Oczywiście Carter i Kopitar dokładają swoją cegiełkę do sukcesu Kings i dzięki temu LA ma się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82716394571201239320.png36772153448944205955.png97568087782657160218.png

 

USA: NHL 20.03.2013 03:30

Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes

Typ:1

Kurs: 1,95

Bukmacher: Unibet

Stawka:4/10

 

Dziś znów dużo spotkań w NHL. Teraz zobaczymy jak potoczy się spotkanie między drużyną z Los Angeles a z Phoenix. Gospodarze urzędują obecnie na 4 pozycji która daje im udział w play off o puchar Stanleya. Królowie mają po 28 meczach 34 oczka na koncie, zdobyli je w 16 meczach które wygrali oraz nie udało im się zobyć punktów w 12 przegranych spotkaniach. Kojoty obecnie na miejscu tuż za Rekinami z taką samą ilością punktów ale z meczem wiecej od nich. W tym sezonie nie grają najgorzej ale widać ze w meczach wyjazdowych nie idzie im najlepiej ostatnie 5 spotkan to 4 porażki i zwycięstwo. Na wyjazdach zwyciężyli tylko raz w Reg. czasie a 2 razy wygrali po dogrywce. LA u siebie w 5 ostatnich meczach ma na odwrót jak Kojoty na wyjazdach 4 zwycięstwa i porażka oraz bilans 13 zw. i 3 porażki. Ogółem w tym meczu stawiam na zwycięstwo gospodarzy którzy to nie powinni mieć żadnych problemów z Kojotami, ale zagram bardzo ostrożnie bo różnie może to być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...