Skocz do zawartości

NHL 2012/2013


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers

Typ: 2 ML

Kurs: 2.70

Bukmacher: Pinnacle

20.03.2013 00:05

 

 

Analiza:

Ciekawe spotkanie tak jak i cała najlepsza liga hokejowa świata.Na dziś typ odważny aczkolwiek myślę że kursy nie grają i dziś wierzę że w końcu pantery się przełamią.Nie udało się z wyspiarzami na własnym terenie to dlaczego ma sie nie udac na obcej tafli.Gospodarze ostatnio także nie najlepiej bo aż trzy porażki z rzędu.A już tak dobrze im sżło i wygrywali z kim popadło.Ale jak to w NHLu jest przychodza także słabsze dni więc na dziś licze że się jeszcze nie otrząsneli z dołka i dziś zalicza kolejną wpadkę.Pantery z wyspiarzami strzelali na bramkę przeciwnika o pięc strzałów więcej ale skuteczności zabrakło i ulegli jedna bramką.Od sześciu spotkań są bez wygranej i w końcu przyszedł czas aby się udało i było to przestrogą dla innych ze nalezy się także z nimi liczyć bo mogą pazurkami zadać " ból".Bilans może mają nie korzystny z caroliną na ich tafli ale z ostatnich pięciu spotkań udało im się wygrać raz na ich tafli.Sądzę że dziś także są w stanie gdyż powinni być bardziej zmotywowani do wygrania tego spotkania niż Hurricanes. Tego im życzę że dołek gospodarzy trzeba wykorzystać a samemu się otrząsnąć i zacząć grać i straszyć rywali grą jak i skutecznością w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bilans (trafione/podane): 12/19

Liczba pkt: 730

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 03.00

Spotkanie: Vancouver Canucks - St Louis Blues

Typ: St Louis Blues strzeli powyzej 2.5 gola (razem z dogrywką i rzutami karnymi)

Kurs: 1.95

Bukmacher: Bwin

 

Canucks nie moga odnaleźć od jakiegos czasu formy i tkwią w takim swoim marazmie. W przodzie ostatnio dobrze zagrali jedynie w meczu z Nashville kiedy to strzelili 7 bramek, ale stracili i tak 4, a grali na swojej tafli. Najwieksza ich bolączka ostnimi czasy to brak pewności z tyłu. W ostatnich meczach regularnie traca bramki, jak choćby wspomniane 4 z Nashville, 5 ze Skrzydłami czy wczoraj 3 z Minnesotą. Luongo jakoś nie może odnaleźć dobrej formy jak równiez cała defensywa. Wczoraj jak wspomniałem grali mecz z Minnesota i dzisiaj bedą czuć w nogach ten mecz. Na przeciwko Nutki, które chyba całkowicie zostawiły kryzys za sobą. Graja z poltem, wygladają coraz lepie, w pfensywie mają szeroki wachlarz zagrań i myślę, ze są w stanie regulanie strzelać bez wiekszych wpadek. Ostatnio jedynie z genialna ekipa Kaczek nie strzelali 3 bramek, ale jeden mecz wygrali więc na pewno to jest na plus. W tej formie obu ekip i biorac pod uwage wczorajszą potyczkę Canucks jestem w stanie zaufac dzisiaj Nutkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 21-03-13 00:30

Spotkanie: Detroit Red Wings - Minnesota Wild

Typ: Detroit Red Wings (regulaminowy czas gry)

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

 

Nie tak dawno jeszcze Red Wings natknęli się na słabszy okres i przytrafiały się okrutne porażki , pogubione punkty u siebie czy to na wyjazdach , ale przyznam szczerze i nawet intuicja mi podpowiada, że dwa ostatnie efektowne zwycięstwa w Kanadzie - najpierw z Oilers, potem z Canucks będą zwiastunem dobrego startu w tym tygodniu, tym bardziej że będą powoli wchodzić w okres swojego "być, albo nie być" w tym skróconym sezonie, a zdecydowanie bardziej pasowałoby tutaj określenie "być" i podtrzymać tradycję corocznej obecności w playoffach. Wings przetrawali ciężkie czasy, gdzie utrapieni kontuzjami musieli rywalizować z najlepszymi, więc teraz może być już tylko lepiej, a dziś przed nimi fajna okazja na swoim terenie, tym bardziej że pojutrze czekają ich dwie wyjazdówki w Anaheim. Wild są w formie , zainkasowali kilka cennych punktów ostatnio ,jednak oni bardziej do gustu przypadają mi niewątpliwie u siebie, z resztą w tym sezonie Skrzydła miały już okazję ograć ich w Michigan 5:3. Nie sądze więc, by dziś coś się zmieniło i po kilku dniach odpoczynku gospodarze powinni zadbać tutaj o swój interes, gdzie są jak najbardziej słusznym faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 21.03.2013r. 00.00

Spotkanie: Toronto Maple Leafs vs Tampa Bay Lighting

Typ: Toronto (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już kilka dni temu stawiałem na Toronto i było bardzo blisko powodzenia. Niestety przegrali w karnych z Winnipeg. Pokazali jednak, że stać ich na walkę i że te ostatnie porażki to tylko wypadek przy pracy. Dzisiaj już pora na przełamanie. Tampa Bay na wyjazdach to dużo słabszy zespół niż na własnej tafli. Lighting dzisiaj tanio skóry nie sprzedadzą, to dobry zespół. Potrafiący walczyć na całego. Niemniej jednak w poprzednim sezonie gracze z Toronto nie mieli z nimi problemów na własnym lodzie, a i dzisiaj nic nie wskazuje, aby takie problemy miały być. Maple Leafs muszą się przełamać po serii porażek i dzisiaj idealny na to moment. Tym bardziej, że na wschodzie zrobiło się dość ciasno w tabeli. Lighting przegrali cztery ostatnie mecze z zespołami z northeast division i mam nadzieje, że ten trend zostanie podtrzymany. Ponadto Tampa Bay po dobrych meczach zwykle gra jeden gorszy, ostatnio dwa razy pewnie wygrali na własnym lodzie, więc dzisiaj pewnie zdarzy się nieco słabszy występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98629846700452737282.png36772153448944205955.png70277081473555336190.png

 

USA: NHL 21.03.2013 03:00

Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks

Typ:1ML

Kurs: 1,94

Bukmacher: Pinnacle

Stawka:6/10



I w końcu nadeszło spotkanie gigantów tego sezonu ! Spotkanie Konferencji Zachodniej Amerykańskiej ligi Hokejowej NHL. Starcie liderów i drużyn które przegrywały najmniej w tym sezonie jak do tej pory. Spotkanie między Kaczorami które to po 28 meczach na swoim koncie mają 46 oczek a Czarnymi Jastrzębiami które to po 29 meczach maja na koncie 51 oczek. Anaheim to gospodarze dzisiejszego meczu, zagrają na swojej hali 14 spotkanie 12 z nich było wygranych i tylko 1 spotkanie u siebie na starcie przegrali. Są pod tym względem najlepszą drużyną w NHL. Ich passa 12 meczy bez porażki zapewne nie skończy się na tym mecz, Kaczory grając u siebie prezentuja się bardzo dobrze, widać że gdy mają mecze przed włąsną publiką motywuje ich to do dobrej gry. Jastrzębie zagrają swoje 16 spotkanie wyjazdowe, drużyna liderująca Konferencji Zachodniej z 5 punktową przewagą nad Kaczorami i jednym spotkaniem rozegranym więcej. Chicago swoich 16 meczy wyjazdowych wygrali 13 a zaliczyli również 3 porażki. To spotkanie będzie bardzo ciężkie dla obu zespołów ponieważ obydwie ekipy prezentują się bardzo korzystnie w tym sezonie, ale to właśnie na gospodarzy oddam swój typ. Zabezpieczę się Ml ponieważ w tym meczu zabraknie w drużynie Kaczorów: Perry, Bonino, i Staubitza, martwiąca dla gospodarzy może być absencja Perry’ego ale w ostatnim spotkaniu zagrał on wo statniej piątce i pokonali Rekinów bez niego 5:3 i drużyna naprawdę sobie radzi. W druzynie gości zabraknie kluczowego prawego napastnika Hossa oraz Sharpa. Spotkanie ciężkie ale licze na emocje i końcową wygraną gospodarzy w końcu walczą o wygranie Konferencji oraz o ponowne zdobycie Trofeum które zdobyli w latach 09/10. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 12/20

Liczba pkt: 630

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning

Typ: over 5.5

Kurs: 1.78

Bukmacher: Pinnacle

 

Dzisiaj stawiam na over. Obie ekipy mocno overowe, wiele potencjału z przodu, nie unikają wymiany ciosów. Raczej nie nalezą do drużyn, które bardzo dobrze się prezentują w defensywie i graja dobrze poukładany hokej na tyłach. Toronto ostatnio mają passę 5 przegranych meczów. Z tych spotkań tylko mecz z Pongwinami nie było overowe. Widac dpore problemy w tyłach i wątpię, aby nagle to zostało poukładane zwłaszcza, ze przyjeżdża mocno w przodzie ekipa Tampy z genialnym Stamkosem w napadzie. Tampa ostatnio miała problemy ze strzelanie, ale w ostatnich dwóch meczach strzelili po 4 gole i myślę, ze oznacza to ich powrót do regularnego i mocnego strzelania. Obie ekipy spotkały sie już w tym sezonie i padło 6 gole, ale obie ekipy oddały w tamtym meczu jedynie 37 strzłów na brmkę. teraz nie ma mowy, aby taki scenariusz sie powtórzył. Skoro będzie więcej strzałow, a myślę, ze jest to pewne, to powinna tez paść odpowiednia ilośc bramek. W mojej ocenie szykuje się bardzo ciekawy mecz i zdecydowanie stawiam na over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 13/21

Liczba pkt: 708

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: New York Rangers - Florida Panthers

Typ: Rick Nash strzeli gola

Kurs: 2.60

Bukmacher: Betsson

 

Jeszcze koło 12 kurs na strzeleni gola przez Nasha wynosił 2.95. teraz jest znacznie mniejszy, ale w mojej ocenie wciąż opłacalny. Pantery ostatnio zagrały bardzo dobry mecz z Caroliną i sprawiły spora niespodzianke wygrywając aż 4-1 na wyjeździe. Dal mnie nie jest to jakaś oznaka nagłego wzrostu formym tylko raczej trafienie na zły dzień przeciwnika. Carolina grała bowiem b2b, ponieważ dzień wczesniej przegrała 2-1 z Rangersami po dogrywce więc sporo sił stracili. Pantery lubią w takich okolicznościach sprawić niespodziankę, pare tygodni temu ograli 5-2 na wyjeździe Lotników, którzy dzień wczesniej ograli w klasyku Pingwinów. Patery jednak nie mają tej regularności i jakości, aby tak dobrze grać seriami. Dzisiaj powinni swoje stracić, mimo że Strażnicy osttanio nie rozpieszczają w ofensywie, ale myślę, że dzisiaj się to odmieni. Drużyna ta jest bardzo uzależniona od Nasha, któy jak trafiał jakis czas temu to wygrywali wszystko jak leci. Ostatnio się zaciął i zaliczyli kilka porażek pod rząd. Ostatnie 2 spotkania jednak wygrali, a Nash strzelił w meczu z Diabłami, wygranym 3-2. Jak Strażnicy mają dzisiaj zainkasować komplet to Nash musi staną cna wysokości zadania i w moim mniemaniu stanie. Pantery nie mają tej jakości w defensywie, aby go upilnowac. Nash świetnie gra w kontrze oraz w PP. Oddaje sporo strzaów, najwięcej ze swojej drużyny, jest niezwykle aktywny i ciągnie ten wózek ile może. Pantery dzisij minimum te 3 sztuki powinny straciś, a jak tamj się stanie to wielce prawdopodobne, ze Nash strzeli gola. No bo mto jak nie on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 22.03.2013r. 01.05

Spotkanie: Nashville Predators vs Calgary Flames

Typ: Nashville (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Niezwykle interesujące widowisko szykuje się dzisiejszej nocy. Hokeiści z Nashville wracają na swój lód i w końcu powinni przerwać serię porażek. Wyjazdowy trip zaczęli bardzo dobrze, bo od zwycięstwa nad Dallas. Później jednak zaliczyli cztery porażki z rzędu i własna tafla dzisiaj ma być pomocą w przerwaniu tej złej serii. Wbrew pozorom ich gra w tych meczach nie wyglądała tak źle. Na własnym lodzie Nashville to zupełnie inna drużyna, o czym przekonali się chociażby zawodnicy Edmonton, którzy w Bridgestone Arena przegrali aż 6-0, a u siebie zwyciężyli drapieżników 3-2. Mam nadzieje, że tym razem o sile Nashville przekonają się Flames. U siebie przed paroma dniami wygrali 6-3, ale w Nashville nigdy im się łatwo nie grało. Ponadto Calgary gra ostatnimi czasy na wyjazdach fatalnie. Seria siedmiu meczy bez zwycięstwa! Dzisiaj któryś zespół się przełamie. Moim zdaniem będą to gospodarze, którzy potrzebują tego zwycięstwa i jest ono wyczekiwane przez kibiców. Powrót na własny lód powinien dodać im sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49140337965950555818.png36772153448944205955.png65954559592997141698.png

 

USA: NHL 22.03.2013 00:00

New York Islanders - Montreal Canadiens

Typ: 2ML

Kurs: 1,82

Stawka:5/10

 

Dziś w NHL same ciężkie mecze, sam siedząc i patrząc ofertę zastanawiałem się godzinę ,i doszedłem do wniosku że warto spojrzeć na spotkanie drużyny z Nowego Jorku i Montrealu. Mecz Wyspiarzy którzy po 29 spotkaniach rozegranych w tym sezonie zajmują 10 lokatę z dorobkiem 29 oczek na koncie z Habs’ami którzy to vice-liderują Konferencji Wschodniej tuż za Pingwinami dorobkiem 43 oczek po 29 meczach. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gości ponieważ prezentują się bardzo obiecująco w tym sezonie i widać że zależy im na wygraniu Konferencji. Fakt w tym sezonie Pingwiny widać też chcą walczyć ale to własnie sprawi ciekawą rywalizację. Islanders u siebie wygrali tylko 5 z 16 spotkań fakt że wygrali z Canadiens 6:3 ale to była lekka wpadka gości. W tym meczu widzę Inną sytuację goście wygrali 4 ostatnie mecze wyjazdowe a ogółem też nie idzie im źle.Gospodarze grają strasznie w kratkę dlatego dziś daje 2ML bo lepiej się zabezpieczyć w razie remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 1:4 :plus:

Typ: 2

Kurs: 2.80

Bukmacher: Bwin

22.03.2013 00:05

 

Analiza:

Trochę sympatyzuję za Diabełkami i dziś na nich liczę.Mam wielką nadzieję i mam także nadzieję że ona się spełni że goście pokonają Carolinę tak wysoko jak oni ostatnio diabełki.Nie szło im w tamtym spotkaniu ulegli wysoko bo aż 6 do 3.dziś może tak wysoko z bramkami nie będzie ale sądze że i tak NJ są w stanie wygrać minimum dwoma golami i pomścić ostatnią porażkę.wtedy Hurricanes byli w formie i mieli bardzo dobry czas do wygrywania.Od paru spotkań ich fart się skończył i od czterech spotkań nie wygrali spotkania.mam nadzieję że jeszcze pociągną do piątej porażki z rzędu.A takie serie w NHLu jak wiemy także się zdarzają. NJ także nie zaciekawie obecnie bo trzy potażki z rzędu.Oba zespoły są w dołku ale myśle że dziś chęć zemsty za ostatni blamaż przewazy na korzyść diabłów.wygrają te spotkanie minimum dwoma golami.wcześniejsze spotkania między tymi zespołami pokazały ze nie ważna jest tafla .kazda z drużyn potrafi wygrać na obcym terenie.Jak na razie Devils przegrali dwa spotkania z Caroliną ostatnie.Ale w zeszłym roku dali radę ich pokonać az 0 do 5 na ich tafli.dziś może nie będzie tak wysoko ale tak ze 0 do 3 myślę że wystarczy.mam nadzieję że za dużo nie pozwolą w tym spotkaniu dla gospodarzy.Strzelają dużo ale brakuje im skuteczności.Gospodarze w dołku więc mam nadzieję że dzisiejsze spotkanie jest na przełamanie dla gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 13/22

Liczba pkt: 558

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Calgary Flames

Typ: Columbus Blue Jackets -1.5

Kurs: 3.20

Bukmacher: Unibet

 

Kurtki zaliczają bardzo udany sezon jak narazie. Skazywani przez wszytskich na pożarcie przed sezonem, z łatka najsłabszej ekipy mieli punktować tylko sporadycznie i nie liczyć się absolutnie w walce o play-offy. Oni jednak grają na bardzo dobrym poziomie, nie zaliczają ostatnio w ogóle wpadek, punktowali w osttanich 11 meczach! NIe jest to bynajmniej przypadek, już we wcześniejszcyh meczach prezentowali bardzo dobrą grę na wyjazdach gdzie mierzyli się z bardzo dobrymi ekipami i w żadnym nie zostali jakoś szczególnie rozbici i we wszystkich nawiązywali wyrównaną walkę, a grali chociażby z Królami, 2 razy z Hawks, z Kojotami czy z Nutkami. W ostatnim czasie mieli łatwiejsze przeprawy, wiekszośc na własnym terenie i bardzo dobrze się prezentują. Bardzo dobrze radzi sobie Bobrovsky w bramce, cała defensywa stoi na wysokim poziomie, powracali zawodnicy kontuzjowani i teraz brakuje tylko Wisniewskiego. W defensywie rewelacja, w przodzie szału nie robią, ale to wynik raczej skupienia się głównie na obronie. W ostatnim meczu jednak strzelili 4 bramki Predators i mam nadzieje, że będą kontynuować dobra grę w przodzie. Rywalem bedzie teraz Calgary, które punktuje głównie u siebie i to też jakoś bez specjalnej regularności. W delegacjach grają fatalnie, wygrali tylko 3 mecze z 13 i mają bilans 29-48 w bramkach czyli tracą prawie bramki na mecz średnio. W dodatku dzisiaj grają b2b, ponieważ wczoraj rywalizowali z Nashville, z którymi przegrali 5-3. dzisiaj biorąc pod uwagę zmęczenie gości, swietna postawę gospodarzy zwłaszcza w defensywie i słabość wyjazdową Calgary jak najbardziej zaufam Kurtkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: New York Islanders - Pittsburgh Penguins :krzeslo::n:

Typ: 1

Kurs: 3.30

Buk: Unibet

23.03.2013 00:05

 

Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada.Goście którzy od dziesięciu spotkań są niepokonani w końcu będą musieli uznać wyższość rywali.wyspiarze ostatnie spotkania nie zaliczą do udanych bo ulegli wysoko i Montreal jak i Ottawie na własnej tafli.Oddawali dużo strzałów na bramkę przeciwnika ale skuteczność zawodziła.Goście to bajka.Mało kiedy taka seria się trafia.Pozazdrościli chyba Chicago serii że teraz tak ładnie przędli.Ostatnie spotkania na własnej tafli minimalnie do przodu gdyż tylko po 2 do 1.No ale dziś zagrają na wyjeździe i kto wie jak będzie.Wyspiarzom też w końcu powinno wychodzić strzelanie i liczę że stanie się to właśnie dziś.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to zdecydowanie.W poprzednich spotkaniach pokazali że potrafią więć po cichu wierzę że i w tym spotkaniu zakończą bardzo dobrą passę pingwinów.W końcu będą musieli uznać wyższość rywali.trafiło na Islanders , no cóż mam nadzieję że i im w końcu w trzecim spotkaniu na własnej tafli wyjdzie mecz i rozbiją gości z Pittsburgha.Pomszczą tym samym ostanie baty w którym ulegli aż 6 do 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98629846700452737282.png36772153448944205955.png81162439425627132930.png

 

USA: NHL 23.03.2013 03:00

Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Typ:1 :minus:

Kurs:2,00

Stawka:5/10

Bukmacher: Unibet

 

Dziś w nocy, dokładnie godzinie 3:00 czasu Polskiego odbędzie się 31kolejka spotkań Amerykańskiej NHL. W tym spotkaniu zagrają ze sobą zajmującą 2 pozycję w lidze drużyna Ducks a urzędująca na pozycji 7 drużyna z Detroit. Gospodarze są cały czas w gazie spisują się coraz lepiej co pokazali w ostatnim meczu z Blackhawks gdzie po 2tercji przegrywali 2:1 by ostatecznie wygrać 4:2. Kaczory u siebie nie przegrali meczu od 13 spotkań i są najlepszą pod tym względem drużyną. Czerwone Skrzydełka grają średnio zajmują 7 pozycję z 33 oczkami na koncie, w meczach wyjazdowych grają różnie a mianowicie po 13 spotkaniach które rozegrali na obcych taflach wygrali 5 z czego 2 w regulaminowym czasie a przegrali ich 8 z czego6 po 60 minutach. W druzynie kaczorów zabraknie już tylko Bonino wraca Perry co na pewno doda pewności ekipie. Detroit zagra bez 5 graczy a mianowicie bez 2 obrońców Carlo Colaiacovo, Kyle Quincey, oraz zabraknie 2 prawoskrzydłowych Patrick Eaves, Todd Bertuzzi. Mecz zapewne będzie ciekawy i zaciety ale myślę ze Kaczory pokonają skrzydełka regulaminowym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 24.03.2013r. 00.05

Spotkanie: NJ Devils vs Florida Panthers

Typ: New Jersey (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Devils złapali nieco zadyszkę, ale pora wrócić na właściwe tory. W eastern conference ich akcje nadal stoją bardzo wysoko. Na własnej tafli spisują się dobrze. Ostatnio zanotowali jednak dwie porażki na swoim lodzie. Później jednak przyszedł czas na pewne zwycięstwo nad Carolina, a dzisiaj wracają do siebie, aby przełamać się po tych dwóch porażkach i jednocześnie powiększać serię zwycięstw. Ostatnimi czasy zbyt duża zmienność w grze i w wynikach u Devils była, ale teraz powinno przyjść trochę stabilizacji. Panthers po serii wielu porażek niespodziewanie się przełamali i zagrali dwa znakomite mecze. Kibice Rangersów i Hurricanes musieli być w szoku. Wszystko co dobre musi się jednak w końcu skończyć, a panterom nigdy się dobrze nie grało z diabłami. Zresztą do niedawna oni bardzo kiepsko spisywali się na wyjazdach w tym sezonie. W sumie to nadal mają słaby bilans, ale dwa zwycięstwa nad NY i Carolina zrobiły wrażenia. Niemniej jednak wszystkie atuty są dzisiaj w rękach hokeistów z NJ i gospodarze nie powinni mieć większych problemów, aby zwyciężyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68469289305654755047.png36772153448944205955.png91482064474573854352.png

 

USA: NHL 24.03.2013 01:00

Dallas Stars - Colorado Avalanche

Typ:1 :plus:

Kurs: 2,15

Bukmacher:Expekt

Stawka:4/10

 

Dzisiejszej nocy czasu Polskiego zostaną rozegrane kolejne spotkania Amerykańskiej Ligi Hokeja. W tym oto spotkaniu zagrają ze sobą ekipy które to zajmują dolną część tabeli. Gospodarze z Dallas zajmują aktualnie 9 lokatępo30 spotkaniach na swoim koncie mają 31 oczek które to zdobyli w14 meczach wygranych oraz 16 przegranych. Colorado zajmuje ostatnią pozycję w lidze, po 29 meczach na koncie zaledwie 26punktówktóre wy walczyli w 11 meczach wygranych oraz 18 przegranych. Colorado nie mają formy w tym sezonie w ogóle, ciężko im się gra i widać to po wynikach jakie się prezentują, u siebie co prawda jeszcze jakoś im się wiedzie bo na 15spotkań 9 z nich wygrali natomiast mecze wyjazdowe nie leżą im wcale, na 14 meczy wyjazdowych wygrali zaledwie 2. Dallas u siebie grą też nie zachwyca w 14 meczach zaliczyli zaledwie 6 zwycięstw a 8 porażek. Za to mecze wyjazdowe idą im nie najgorzej bo ich skuteczność to 50% 8 wygranych i 8 porażek. Ostatnio Dallas grali Colorado na wyjeździe a mecz ten zakończył się porażką 3-4. Dziś myślę że będzie jednak inaczej, że Gwiazdy pokażą żeten ostatni mecz wyjazdowy który grali z LA Kings dał im nadzieję na dobrą grę i że odkupią winy przed swoją publiką. Mecz zapewne będzie ciekawy i emocjonujący. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 14/23

Liczba pkt: 778

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 22.00

Spotkanie: New York Islanders - Florida Panthers

Typ: New York Islanders

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle

 

Pantery ostatnimi czasu notowali bardzo dobre wyniki, bo do takich należy zaliczyc pokonacnie na wyjazdach Carolinę i Rangersów i to dosyc pewnie gdyż 4-1 i 3-1. Jednak wczoraj juz nie ugrali nic z Diabłami i przegrali 2-1. Dzisiaj grając b2b beda mieli sporoe problemy. Nie od dziś wiadomo, ze do sezonu nie są dobrze przygotowani i może brac siły na dzisiejszy mecz. Islanders notują bardzo słąbe wyniki na własnej taflii, najgorsze w całej lidze i tylko to mi tutaj nie pasuje, no ale nie bede sie tym bardziej sresował gdyz z kim maja u siebie wygrac jak nie z najsłabszym zespołem ligi? Wyspiarze mają dużo mocy w przodzie, jak narzie więcej znacznie strzelali na wyjzadach i mam nadzieje, ze wkońcu przeniosą tą formę do własnej hali. Osttanio przegra;i 3 mecze, ale grali z mocnymi druzynami, bo z Ottawa, Montrealem i Pittsburghiem. Grali zdecydowanie lepiej nz pokazują na to wyniki, w przodzie byli aktywni i stwarzali sporo zagrozenia, ale katastrofalna postawa defensywy i bramkarza powodowała, ze wkazdym meczu tracili przynajmniej 4 gole. Ja uważam, ze to zostanie zakończone i spokojnie wypunktują wymeczone Pantery, Jak Wyspiarze zagrają tak jak z Pingwinami to powinni odniesc tutaj pewne zwycięstwo. Pantery na wyjeździe grają w tym sezonie bardzo słabo, ostatnio wygrali 2 mecze więc teraz wszystk musi wrówcic do formy i powinni zanotowac kolejną porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82660796929576610217.png36772153448944205955.png44826506984464094310.png

 

USA: NHL 25.03.2013 00:30

Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Typ:1 :minus:

Kurs: 1,85

Bukmacher:Bet-at-home

Stawka:3/10

 

 

Bardzo ciekawie zapowiada się noc z 24 na 25 marca. Jednym ze spotkań które mnie zainteresowało jest spotkanie Lidera z 13 drużyną w Konferencji wschodniej. Pingwiny to ewenement Konferencji Wschodniej po 32 meczach na swoim koncie mają 48 oczek wygrali 24 spotkania a przegrali ich tylko 8. Na swoim koncie mają strzelonych 114 bramek co jest najwyższą liczbą w tym sezonie. Od 11 spotkań grając u siebie nie przegrali ani jednego. Lotnicy znajdują się na 13 pozycji mają na swoim koncie 27 oczek które zdobyli w 13 meczach które wygrali oraz 17 meczach przegranych. Na wyjeździe Lotnicy sobie nie radzą w ogóle, na 16 meczy wygrali tylko 4 z czego jedno z Pingwinami. To spotkanie które wygrali lotnicy zakończyło się wynikiem 5-6, i było bardzo emocjonujące oraz jak widać po wyniku dużo w nim było bramek. A zwycięstwo dała im bramka Voracka w 18.29min. W dzisiejszym meczu uważam że Pingwiny nie dają sobie odebrać zwycięstwa zwłaszcza ze są w tak znakomitej formie którą prezentują od dłuższego czasu. Zobaczymy już jutro jak zakończy się ten mecz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers :minus::krzeslo::n:

Typ: 2

Kurs: 3.80

Bukmacher: Bwin

25.03.2013 00:30

 

Analiza:

A więc krótko.Dziś czas Pingwinów może się skończyć z tym wygrywaniem.Jak na razie mają bilans jedenastu wygranych bez porażki ale jak wiemy takie serie muszą się kiedyś skończyć.Chicago też miało bardzo dobrą passę ale się w końcu skończyła.Ja dziś liczę na to że Pingwiny się przejadą na lotnikach i dziś ulegną na własnym terenie.Ostatnie spotkanie z 8 marca wygrali pingwiny 4 do 5 na tafli lotników więc dziś chęć zemsty może okazać się bardzo mocna mentalnie i to goście będą chcieli udowodnić że to im należy się wygrana. Philadelphia w spotkaniach z pingwinami pokazuje że potrafi grać na ich terenie i wygrywać spotkania.dziś liczę właśnie na nich że zakończą tą świetną passę oraz pogrążą Pittsburgh na ich terenie.Może nie grają porywająco na wyjazdach ale dziś w końcu powinno im wyjść spotkanie.gospodarzom mecze z lotnikami są trudne i obfitujące w wiele bramek.Dziś sądzę że to właśnie Flyers będą grali pierwsze skrzypce i pomszczą ostatnią porażkę na ich terenie oraz sami się przełamią z fatalną grą na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 15/24

Liczba pkt: 878

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 01.00

Spotkanie: Calgary Flames - St Louis Blues

Typ: St Louis Blues OT

Kurs: 1.75

Bukmacher: Pinnacle

 

St Louis Blues ostatnio na bardzo wysokim poziomie i tutaj powinni odnieśc pewne zwyciestwo. Jedyny minus to taki, ze grają b2b więc mogą odczuwać cieco trudy wczorajszego spotkania z Edmonton. Jeżeli chodzi o sam poziom obu druzyn to zdecydowanie lepiej wychodzą Nutki i to na wszystkich pozycjach. W defensywie ostatnio bardzo solidnie, w 2 z ostatnich 4 meczów zachowali czyste konto, w miedzy czasie stracili tylko jedną bramkę w reg time z kaczkami, które prezentuja się świetnie na własnym lodowisku w tym sezonie. W bramce po powrocie bardzo pewnie spisuje sie Halak i dzisiaj również powinien zagrać na swoim wysokim poziomie. Calgary to druzyna, która nie gra dobrego sezonu, czasami zdarza im się spektakularne zwyciestwo jak choćby 5-2 ze Skrzydłami, ale to jest raczej słaba dyspozycja dnia rywali niż ich dobry hokej. Ostatnio 3 mecze przegrali i prezentowali się tragicznie w defensywie, dzisiaj mocna ofensywnie ekipa, ale juz ze strzelanie przez Flames będzie problem, bo równie dobrze NUtki graja z tyłu. Nutki miały dołek i to mocny na początku litego, a potem na przełomie lutego i marca, ale teraz wszystko juz jest do dobrej drodze i tutaj powinni odnieść pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 15/25

Liczba pkt: 778

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: Boston Bruins - toronto Meaple Leafs

Typ: Boston -1.5

Kurs: 2.51

Bukmacher: Pinnacle

 

Boston po 4 meczach wyjazdowych, w których zanotował 3 porazki wraca na własne lodowisko. Wynik kiepski, bo wcześniej bardzo dobrze grali w delegacjach, jednak gra nie była taka zła no i rywale również. Zwycięstwo zanotowali z Senatorami, którzy świetnie grają u siebie, a porażki z Pingwinami, Odrzutowcami i własnie z dzisiejszym rywalem - Toronto. Mecze z Toronto i Penguins toczone były pod dyktando Niedxwiadków, ale brak skuteczności w ataku spowodował strate punktów. Z Pingwinami oddali łącznie 32 strzły przy 18 rywali, a Toronto to juz zmiażdzyli do reszty, pnieważ strzelali na bramkę 33 razy przy 13 rywalach. Brak skuteczności zadecydował o porażce, teraz na własnych źmieciach mam nadzieje na rewanż i pewne zwyciestwo.Z Toronto na początku każdej tercji tracili bramkę i potem trzeb abyło gonić. Bramkarza rywali złamali dopiero w 3 tercji przy 3-0 i już dogonić się nie udało. Głowny minus w ich grze obronnej był taki, że zbyt wiele pozwalali Liściom w kontrach, którzy przez to wygrali mecz. Dzisiaj mam nadzieje, że zadbają o ten aspekt gry i wtedy Toronto nie bedzie miało zbyttnio czego tutaj szukac. Boston jest zbyt dobrze zorganizowany w defensywie, aby nie wyciągnąc wniosków. Jest to bowiem najlepsza defensywa ligi jak do tej pory. U siebie tracą ledno 2 gole na spotkanie, w osttanich 3 stracili tylko 2. Toronto ma zbyt dziurawą defensywę i są zbyt nieregularni w mojej ocenie, aby tutaj znowu zwojowac cos z Niedźwiadkami. W moim odczuciu szykuje sie srogi rewanż za niesprawiedliwą porażkę w osttanim meczu i Boston zgranie pewny komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98629846700452737282.png36772153448944205955.png60127601374610863615.png

 

 

USA: NHL 26.03.2013 03:00

Anaheim Ducks - San Jose Sharks

Typ:1 :minus:

Kurs: 2,17

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

 

 

Do trzech razy Sztuka! Dziś już Kaczory muszą wygrać swoje spotkanie. Ostatnie dwa mecze z Wings obfitowały w mase błędów i ogrom nie wykorzystanych sytuacji które mogły dać im wygrana. Kaczory na 16 meczy u siebie wygrtali ich 13 z czego 2 po dogrywce i przegrali 3 z czego ostatnie 2 z Wings. Jako vice lider muszą już zacząć wygrywać bo to nie ma żartów. Statystyki 101 bramek strzelonych do 78 straconych także prezentują się ciekawie. Rekiny obecnie na 9 pozycji ostatnie 11 meczy wyjazdowych zakończyło się fiaskiem a 3 z nich wygrali. Dziś zagrają z Kaczorami którzy złapali lekką zadyszkę ale wydaje mi się że Rekiny które nie potrafią sobie poradzić z meczami wyjazdowymi dziś ulegną tak jak to było 6dni temu kiedy to przegrali 5:3. Nie wierzę w jakąś ostrą gre gości ponieważ nie pokazują czegoś zadowalającego sądzę że dzis Kaczory pokażą że naprawdę te 2 porażki były źródłem nie fartu i że pokonają nie mogących się w grać w tym sezonie rekinów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Phoenix Coyotes(-1.5) - Detroit Red Wings :krzeslo::krzeslo::minus:

Typ: 1

Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet

26.03.2013 03:00

 

Analiza:

A jedyne spotkanie które przyciągneło moją uwagę na dzisiejszą noc.Zapowiada się naprawdę emocjonująco gdyz ostatnio czerwone skrzydełka na wyjeździe radza sobie bardzo dobrze.ostatnie dwa zwycięstwa na d kaczkami, fiu fiu czyzby dobre stare czasy Detroit wrociły? Nie sądzę, akurat trafili na słabsze dni kaczek.Kojoty od pięciu spotkiań bez wygranej.Przegrali cztery wyjazdowe spotkania no i ostatnio na własnej tafli ciężki bój z orkami także zakończył sie przegraną.Nieznaczną ale zawsze to przegrana.Oddali więcej niż orki strzałów ale i tak nie zakończyli tego meczu z chociazby remisem w regular time.dziś myślę że już lepiej zagraja i strzelą także więcej bramek niż jedną no i oczywiście w końcu wygrają spotkanie.mają zaledwie tylko o cztery wygrane mniej niż skrzydła więć dziś w końcu w drugim meczu sądzę że kojoty pokażą prawdziwe swe oblicze i wygrają te spotkanie.U siebie radzili sobie i z mistrzami z poprzedniego sezonu więc dlaczego nie mają sobie i dziś poradzić.Detroi jakby zwyżka formy ale jak wiadomo w NHLu to trwa przez kilka meczy no z wyjątkami ( Pingwiny czy Chicago no i teraz Wild).Myślę że Detroit będzie już zmęczone wysokimi obrotami i dziś będą musieli przełknąć gorycz porazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Blackhawks przegralo ostatni mecz u siebie a na dodatek ostatni mecz grali z Anahaim na wyjezdzie gdzie tez przegrali,dzis juz nie moga sobie pozwolic na porazke u siebie z Los Angeles Kings ktore nie dosc ze ostatnie dwa mecze przegrali u siebie to jeszcze do zera a na dodatek maja w nogach dwa mecze wiecej w nogach od Chicago ktore mialy kilka dni przerway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 15/26

Liczba pkt: 628

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 01.00

Spotkanie: St Louis Blues - Edmonton Oilers

Typ: St Louis Blues -1.5

Kurs: 2.50

Bukmacher: Unibet

 

Nutki to zdecydowanie lepsza ekipa od gości i ja tutaj widze pewne zwyciestwo gospodarzy. Po pierwsze Nafciarze grają dzisiaj b2b, w nocy dostali 3-2 od Nashville i dzisij powinni czuc to w nogach. ostatnio jak grali dwa dni pod rząd to najpierw dostali 3-0 od Skrzydeł, a nastepnego dnia 6-0 od Nashville. Dzisiaj staja przed trudniejszym zadaniem, bo Nutki zdecydowanie prezentują sie ostatni świetnie. Wyszli juz z kryzysu mam nadziej na dobre, u siebie 4 mecze od rząd wygrane w tym z kaczkami, które wtedy jeszcze nie były w takim dołku jak w ostatnim czasie. Na wyjazdach wyniki słabsze niz gra, dużo atakuja, są aktywni, ale nie zawsze się udaje jak chociażby osttanio 3-2 w plecy z Flames. ja jednak usprawiedliwię t, ponieważ grali b2b, Flames ostatnio u siebie grają rewelacyjnie, a poza tym NUtki zagrały dobre spotkanie, ale mimo zestrzelali w meczu o 21(!) razy więcej nie udało im sie wygrac. teraz jednak u siebie przewagę powinni udokumentowac kilkoma golami. Spotkanie napewno bedzie się toczyło pod och dyktando, nie zdziwi mnie przewage conajmniej 20 strzałow. 3 dni temu obie ekipy grały wEdmonton i Nutki wygrały gładko 3-0. teraz myslę, ze jest szansa nawet na wyzsze zwyciestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 27.03.2013r. 01.35

Spotkanie: Chicago Blackhawks vs Calgary Flames

Typ: Chicago -1.5 gola

Kurs: 2.50

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Co tu dużo pisać o tym meczu. Nie ma w zasadzie o czym. Te drużyny aktualnie dzieli przepaść. Chicago to top ligi, który wraz Anaheim zdominowali cały western. Ostatnio Chicago przegrało z wspomnianymi kaczkami i z LA Kings. Te dwie porażki bardzo ich zabolały, a gdy do tego dodamy porażkę z Oilers na własnym lodzie, to już zaczyna się robić gorąco. Wcześniej Chicago spisywało się rewelacyjnie na własnej tafli. Te dwie porażki miały prawo się zdarzyć, dzisiaj nie mogą dopuścić do kolejnej. To by było za dużo. Tym bardziej, że z Oilers i Kings nie zagrali wcale źle. W pierwszym przypadku przespali początek meczu i później już nie mogli dogonić graczy z Edmonton, a z LA trochę przespali końcówkę. Ja mam nadzieje, że dzisiaj Chicago wróci na właściwe tory i że żadne trendy nie zostaną przerwane. A jest co przerwać, bowiem od 11nastu spotkań Flames nie wygrali w Chicago. Mam nadzieje, że i dziś ta sztuka im się nie uda. Ponadto hokeiści z Calgary grają w tym sezonie fatalnie na wyjazdach, a teraz mają serię 9 meczy bez zwycięstwa na wyjeździe. Martwią mnie trochę te trendy, ale patrząc czysto sportowo to Chicago jest dużo mocniejsze. W tym sezonie Blackhawks ograli już Flames po rzutach karnych. Dzisiaj powinno obejść się bez dogrywek i skończyć winem gospodarzy. Calgary to jednak nieobliczalny zespół, gdyż w ostatnim czasie mają serię 7 zwycięstw na własnej tafli. Po prostu oni u siebie wygrywają, a na wyjazdach przegrywają. Liczę na podtrzymanie tej tendencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens :krzeslo::minus:

Typ: 2

Kurs: 3.15

Bukmacher: Expekt

27.03.2013 00:05

 

Analiza:

Może tak krótko.Pingwiny od dwunastu spotkań są niepokonani i w końcu musi przyjść taki moment że dostaną baty od kogoś.Jak wiemy Canadiens na wyjazdach gra wyśmienicie chociaż ostatnie cztery spotkania między tymi zespołami kończyły się nierozstrzygnięciem w regulaminowym czasie gry.Ale i taka statystyka w końcu się przełamuje więc nie liczę tutaj na jakikolwiek remis tylko czysta 1 albo 2.W kązdym razie dziś stawiam na Montreal który nie jest chłopcem do bicia i w tym sezonie bardzo dobrze sobie radzi więc jak nie ten zespół to jaki ma przełamać pingwiny.Ostatnie pięć spotkań wyjazdowych to same zwycięstwa.gospodarze ostatni zremisowali i wygrali w doliczonym czasie ale nie przyszło im to łatwo.dziś sądzę że po 12 meczach pełnych walki i zwycięstw dziś nie będą mieli za dużo do powiedzenia bo goście wtrafią się ze skutecznością i rozbiją gospodarzy. Goscie ostatnio na własnej tafli ulegli ale przez swoją skuteczność bo praktycznie oddali o dwa razy więcej strzałów.Sądzę że dzisiejsza noc to noc dla Kanadyjczyków z Montrealu i wiceliderów konferencji którzy zakończą świetną passę pingwinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 28.03.2013r. 02.05

Spotkanie: Minnesota Wild vs Phoenix Coyotes

Typ: Minnesota (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Minnesota jest ostatnio na fali. Wygrali sześć spotkań z rzędu i to z kilkoma wymagającymi przeciwnikami. W tym sezonie na własnej tafli prezentują się bardzo dobrze, gdzie przegrywali tylko czterokrotnie. Z kolei Phoenix grają katastrofalnie na wyjazdach. Zaledwie trzy zwycięstwa, w tym tylko jedno w regulaminowym czasie gry. Ostatnio zanotowali serię sześciu porażek z rzędu. Rzec by się chciało, że pora na przełamania w obu zespołach. Wild mogą przegrać, a Coyotes potrzebują w końcu wygranej. Hmm… jak popatrzymy na historię spotkań, to bardzo często Phoenix wygrywało konfrontacje z Minnesotą. Co ciekawe na ostatnie sześć spotkań w Xcel Energy Center, aż pięć razy ogrywali miejscową Minnesotę. Jednak historia nie gra. Liczy się zespół i dyspozycja. A w tym momencie umiejętności są po stronie Wild. Jeśli pokażą to co w ostatnich meczach, to powinien być łatwy win! Jeśli zdarzy się gorszy dzień, to Phoenix mają szansę na przełamanie i podtrzymanie dobrej serii przeciwko Minnesocie. Ja jednak liczę na dobry mecz gospodarzy i pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 28.03.2013 03:00

Calgary Flames - Colorado Avalanche

Typ:1

Kurs:2,39

Bukmacher:Bet365

Stawka:7/10

 

 

Jeszcze spróbujemy coś po typować z tej NHL w tym miesiącu. Ostatnie typy to straszna klapa, ale czuje że dziś ta passa zostanie przerwana. Spotkanie Konferencji Zachodniej a dokładnie dolnej cześci tabeli. 14drużyna z ligi czyli Calgary Flames zmierzy się z Colorado Avalanche które zajmuje ostatnie miesjce czyli 15. Obydwie drużyny pokazują podobną formę albo jej brak w tym sezonie Calgary na 31 meczy wygranych zaledzie 13 a przegranych 19 a Colorado na 31 spotkań 11 wygranych i 20 przegranych. Ale tu znów Calgary ma ostatnio serie spotkań u siebie 5 meczy bez porażki i całkiem dobrze to wygląda, Colorado ze swoich 15 meczy wyjazdowych przegrali 13 także tylko 2 wygrali. Dziś wystąpią bez 3 zawodników co daje ogromne szanse gospodarzom i sądze że to oni dziś wygraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes

Typ: 2

Kurs: 3.40

Bukmacher: Expekt

28.03.2013 02:00

 

Analiza:

Mały wybór NHLa w nocy ale zawsze coś tam można wybrać.ja na dziś wybrałem przełamanie się kojotów.A z drugiej strony w końcu porażkę dzikich.Oba zespoły w odmiennych nastrojach gdyż gospodarze jak na razie mają sześć wygranych z rzędu a z drugiej strony Kojoty z sześcioma porażkami z rzędu.No dziś sądzę że goście będą mocno zmotywowani do zwycięstwa i przełamią fatalną passę swojej gry.Także pokażą że i świetną passę także mogą przerwać a w dzisiejszym spotkaniu jesli to zrobia to zakończą bardzo dobrą grę Minnesoty.Liczę na wygraną gości gdyż gracze ci bardzo sobie dobrze radzą w meczach wyjazdowych z Dzikimi.Na ostatnie pięć spotkań to ąz czterokrotnie wygrali takie spotkanie.Być może gra z MInnesotą leży im a gospodarzom nie.dlatego też sądzę że dziś do statystyk zaliczą udany występ i rozgromią gospodarzy.Nie mają słabych zawodników i gwiazdy w ich skaldzie dziś pokażą że warto na nich stawiać bo sa nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Calgary Fames - Colorado Avalanche

Typ: Colorado Avalanche OT

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle

03.00

 

Dzisiaj stawiam na Lawiny. Sytuacja w tym meczu wydaje się bardzo prosta na pierwszy rzut oka. Calgary ostanio dostaje na wyjeździe od każdego, ale u sibeie graja świetnie, wygrali osttanio z Nutkami, ze Skrzydłami czy Wild, a wczesniej z Canucks i w ogóle u siebie maja serię 7 meczów wygranych! Za to na wyjeździe Lawiny graja tragicznie, wygrali jedynie 2 mecze, w tym tylko jeden w reg time, ale za to z kim? Własnie z dzisiejszym rywalem czyli Płomieniami. Pytanie moje brzmi, skoro Płomienie tak genialnie grają u siebie, a Lawiny tragicznie na wyjazdach skąd kurs na gospodarzy ok. 2.35 na wygraną w reg time? Niewątpliwie ma na to wpływ wczorajszy mecz z Hawks i ich gra b2b, jednak to i tak trochę mało, bo w mojej ocenie kurs na Płomieni powinien wynosic max 2.10. My mamy 2.35 więc całkiem kuszący i ja w nim upatruję pułapki buków, którzy moga sporo kokosów na tym meczu zbic. Kto by przeciez zagrał na takie żenujaco słabe na wyjazdach Lawiny po takim marnym kursie? Ja zagram ;) myślę, ze nie stracę, bo dla Płomieni b2b to będzie spory kłopot, a dla Lawin to mecz bardzo wazny, bo myslę że nie będą chcieli się sfrajerzyc do końca i przegrac nawet z Płomieniami, które zajmują w konferencji miejsce wyżej czyli 15 :; Szykuje sie mecz gigantów, z którego zwyciesko wyjdzie Colorado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...