Skocz do zawartości

NHL 2012/2013


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: NHL Hokej

Spotkanie: Toronto-New Jersey Devils

Typ: 2

Kurs: 3.20

Bukmacher: Unibet

16.04.2013 01:00

 

Analiza:

Dziewięć spotkań bez wygrania przez diabełki z New Jersey.Fiu Fiu jak im nie idzie.Ale jak to bywa każda czarna seria w końcu się kończy.Myślę że dziś to nastąpi i chłopaki w końcu się wstrzelą w bramkę przeciwnika.Ile to można przegrywać i tak mało strzelać. Ostatnio nie strzelili nawet bramki u siebie na tafli chociaż że oddali prawie dwa razy więcej strzałów.W sumie od kilku już spotkań grają i dużo strzelają ale nie trafią do bramki przeciwnika aby punktowało na ich koncie.Liczę dziś na wielkie przełamanie więc typ może i agresywny ale w NHLu wszystko jest możliwe i tu każdy z każdym może wygrać.Gospodarze ostatnio bardzo ładnie , wygrali na własnej tafli z Canadiens aż 5 do 1.Jak wiemy Montreal w tym sezonie bardzo dobrze sobie poczyna i jest pewniakiem w walce o mistrzostwo Pucharu Stanleya.Czy dziś Toronto także łatwo sobie poradzi z mocno zdeterminowanymi do zwycięstwa Devils?Ostatnie pięc spotkań na tali Toronto to ich dwa wygrane i aż trzy remisy.w końcu i ta passa musi zostać przerwana na korzyść hokeistów z New Jersey.Wierzę że w dziesiątym spotkaniu w końcu się odblokują i zaczną stzrelać. Dużo strzelać aby wygrac pewnie te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 19.04.2013r. 01.00

Spotkanie: New York Rangers vs Florida Panthers

Typ: New York -1.5 (included OT)

Kurs: 2.14

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy potrzebują punktów. Walka o play-off ciągle trwa, a w tabeli jest ciasno. Florida nie gra już o nic, więc są w lepszej sytuacji. Mogą dzisiaj napsuć krwi Rangersom. Niemniej jednak New York to lepszy zespół i musi to udowodnić. Na swoim lodzie czują się dobrze i często pewnie zwyciężali w tym sezonie. Potrafili tutaj przecież niedawno rozbić Penguins. Z kolei Panthers na wyjazdach byli na ogół dostarczycielami punktów, a ostatnio wypunktowali ich zarówno Islanders jak i Winnipeg, czyli zespoły walczące o cenne punkty. Rangers powinni pójść w ich ślady. Po serii wyjazdowych gier i przeplatanej dyspozycji – raz gorszej raz lepszej pora zagrać dobry mecz przed swoimi kibicami. Ostatni dobry mecz zagrali z wspomnianymi Penguins. Z Toronto wprawdzie też to nie wyglądało najgorzej, ale kibice czekają na mecze jak przeciwko Pittsburgh. Boje się tej masówki dzisiaj na NYR, ale z drugiej strony na papierze wszystko na nich wskazuje i powinni ten mecz wysoko wygrać. Lepszej okazji na łatwe punkty gospodarze mieć już chyba nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Spotkanie: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils(-1.5) 0:3 :ok::plus:

Typ: 2

Kurs: 4.10

Bukmacher: Unibet

19.04.2013 01:30

 

Analiza:

Kolejna nocka z najlepszą ligą hokejową świata.Dziś w nocy wiele spotkań ale tylko te jedno zawróciło mi w głowie.Myślę że te jest warte zaryzykowania i postawienia minimalnej kwoty na zwycięstwo gości.Myślę że jeszcze nie złożyli broni i dziś zawalcza o wygraną z rywalem za miedzy.Goście od dwóch spotkań niepokonani.Mieli także słabsze chwile ale w końcu się przełamali i pokonali przeciwników w sumie strzelając im jedenaście bramek a tracąc przy tym tylko pięć.W każdym razie tracą bramki więc dziś sądzę że stracą ich więcej niż strzelą diabełkom.diabły dwa ostatnie spotkania bez bramki.jak na taki zespół z gwiazdami to jestem w szoku.W sumie goście już nie wygrali od dziesięciu spotkań więc dziś w nocy czas na przełamanie i granie o punkty.Jeśli chcą zagrać w play-offach to musza zacząć wygrywać. Mam nadzieję że dziś w końcu złamią lotników i wygrają wysoko.Są przecież wicemistrzami poprzedniego sezonu a to do czegoś zobowiązuje.Stawiam dziś na ich przełamanie i wierzę że się nie zawiodę w jedenastym spotkaniu i okaże się on szczęśliwy dla Diabełków.Skończą czarną serię i zaczną falę zieloną.Zieloną od zwycięstw!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej NHL

Spotkanie: Calgary Flames - Anaheim Ducks 3:1 :ok::plus:

Typ: 1

Kurs: 3.30

Bukmacher: Bet-at-home

20.04.2013 03:00

 

Analiza:

Trzynasta drużyna konferencji podejmuje dziś wicelidera.Ostatnio gra kaczek coś przysiadła.Przegrali trzy mecze z rzędu i nie zanosi się aby dziś także powalczyli na gorącym terenie w Calgary.Gospodarze grają w kratkę ale ostatnio bardzo dobrze sobie radzą.Pokonali w ostatnim spotkaniu czerwone skrzydła na własnej tafli.Dziś wierzę że także sobie poradzą z przyjezdnymi kaczorami.Sądzę także że zapowiada się dziś ostre strzelanie i padnie w tym spotkaniu wiele bramek.Myślę że jednak to Płomienie będą grali pierwsze skrzypce i dziś zanotują efektowne zwycięstwo.Wykorzystają to że Anaheim są w dołku i pewnie wygrają to spotkanie.Pokazali we wcześniejszych spotkaniach że potrafią walczyć i sądzę że dziś tak łatwo pola nie oddadzą .W styczniu tego roku nieznacznie ulegli 4 do 5.Dziś myślę że wezmą srogi rewanż i rozbiją w pył kaczki.Złapali moim zdaniem rytm gry i dziś pokażą swoje prawdziwe oblicze które zakończy się pewnym zwycięstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings 1:1 :nie::minus:

Typ: 2

Kurs: 3.25

Bukmacher: Expekt

21.04.2013 04:00

 

Analiza:

Spotkanie gospodarzy którzy zajmują miejsce trzecie w konferencji z zespołem które obecnie zajmuje miejsce dziewiąte.Gościom z pewnością będzie zależało na zwycięstwie gdyż na pewno chcą zagrać w fazie play-off.Brakuje im tylko aby być o jedno miejsce wyżej w konferencji.Brakuje im dokłądnie dwoch oczek aby zrownać się z kurtkami.Wygrali oni aż szesnaście już spotkań i dziś sądzę że czerwone skrzydełka są w stanie wygrać te wyjazdowe spotkanie wysoko.Ostatnio jakby troszkę w dołku ale widzę światełko w tunelu po ostatnim minimalnej przegranej z płominiami którzy teraz złapali wiatr w żagle.Czas aby i Detroit także złapali zielone światełko zwiastujące serię zwycięstw.Wierzę że zaczną od orek , pokonując ich na własnej tafli.Orki ostatnie dwa spotkania na minus.Grają u siebie bardzo dobrze ale ich ostatnie wygrane były ze słabo dysponowanymi zespołami.Ostatnie spotkanie na tafli Orek zakończyło się okazałym zwycięstwem Detroit.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki i na pewne zwycięstwo Czerwonych Skrzydeł które będa bardzo zaangażowani w te spotkanie aby grać w tym sezonie w play-offach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PHokej,NHL

Spotkanie: Florida Panthers - New York Rangers(-2.5)

Typ: 2

Kurs: 3.40

Bukmacher: Unibet

24.04.2013 01:30

 

Analiza:

Jestem pod wrażeniem gry Rangersów w ostatnim czasie.Oglądałem ostatnie spotkanie z Devils i naprawdę mają teraz soj czas.Są formie i pokazują to na tafli.Wszystko im praktycznie wychodzi włączając w to bramki.Dziś nie widzę innego wyniku jak rozbicie Panter na ich tafli.Ostatnie trzy spotkanie gości to ich popis gry.Pantery są tłem dla innych zespołów.Nie wygrali już od dobrych paru spotkań i w tym spotkaniu w którym NY prezentuję wspaniałą formę nie widzę innej opcji jak ich wysokie zwycięstwo.Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem 6 do 1 na tafli NY.Dziś może nie będzie tak wysoko ale myślę że NY dadzą radę minimum te trzy więcej strzelić.Myślę że formy nie zatracili a gospodarze będą musieli szukać punktów gdzie indziej bo nie poradzą sobie z obecną formą rangersów. W sumie w NHLu all jest możliwe ale i tak nadal wierzę w Rangers że dziś także sobie poradzą.Myślę że za minimalną stawkę można zagrać tak agresywny typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 28.04.2013r. 01.30

Spotkanie: Colorado Avelanche vs Minnesota Wild

Typ: Minnesota -1 (regulaminowy czas gry)

Kurs: 2.64

Bukmacher: Marathon Bet

Analiza:

Nie ma się co wiele rozpisywać dla przyjezdnych jest to mecz o wszystko. Dla Colorado po prostu zakończenie kiepskiego sezonu. Zapewne Avelanche zechcą zagrać dobry mecz dla swoich kibiców, zresztą ostatnio na swojej tafli starali się i grali dość dobrze. Niemniej jednak jest to zespół dużo gorszy niż Wild. Minnesota w tym sezonie wygrała już pewnie trzy razy z Colorado, a raz dali się pokonać w karnych. W sumie to Minnesota powinna wygrać wszystkie mecze z nimi, włącznie z tym dzisiejszym. Stawka obecnego jest bardzo duża, bo w przypadku porażki zespół z Minnesoty może nie zagrać w play-offach, na które z perspektywy całego sezonu moim zdaniem zasłużył. Colorado wczoraj zagrało dobry mecz przeciwko Phoenix i niespodziewanie wygrali w karnych. Z kolei Wild zagrali bardzo słabo przeciwko Edmonton. Czułem, że mogą z Oilers wtopić, ale dzisiaj trzeba się za tamten mecz odkuć. Liczę, że dzisiaj Wild wygra różnicą dwóch trafień, ale zabezpieczę się i zagram handicap tylko minus jeden. W przypadku skromnej wygranej Minnesoty dostanę zwrot. Sądzę, że jednak przyjezdni dzisiaj wygrają i pewnie awansują do play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

newyorkrangersm.jpgversusminieye.jpgnewjerseydevils.jpg

.:: Madison Square Garden 27.04.2013 - 21:00 ::.

 

 

Sezon, skrócony co prawda, powoli dobiega końca. Kilka zespołów rozegrało wszystkie swoje planowane mecze, Ottawa i Boston zagrają dwukrotnie, reszta - w tym bohaterowie wybranego przeze mnie na dziś spotkania - tylko raz. I jak dla gości sezon był wybitnie nieudany (sroga seria porażek z rzędu w drugiej części terminarza) i nawet wysoka wygrana nie da awansu do playoffów, tak w zgoła odmiennych nastrojach są Rangersi, którzy mają już taki awans w kieszeni. Taki mecz normalnie bym odpuścił, ale istnieją pewne argumenty, dla których warto przyjrzeć się kursom i spróbować wygrać parę groszy.

 

Gospodarze zajmują ósmą, ostanią lokatę premiującą do gry w posezonowych rozgrywkach, ale punkt więcej i już komplet meczów mają Wyspiarze oraz Senatorzy, czyli istnieje szansa awansu w klasyfikacji. A ten awans by się przydał, gdyż ostatni zespół Wschodu zmierzy się z pierwszym zespołem na Zachodzie, czyli na start PO Rangersi dostaliby Chicago Blackhawks, którzy ze znakomicie grającymi bramkarzami (najmniej straconych goli w lidze) i skutecznymi hokeistami pola (tylko Pingwiny strzeliły więcej goli od nich), są moim zdaniem poza zasięgiem drużyny spod Nowego Jorku. Zatem należy szukać szansy zmiany takiego scenariusza. Biorąc pod uwagę to, że Senatorzy mają 2 spotkania do rozegrania i potrzebują punktu by ścignąć Wyspiarzy, wg mnie Rangersom pozostaje dylemat: Chicago czy Anaheim (które notabene również ma pewne 2 miejsce na Zachodzie)? ;)

 

Moja analiza zakłada, że gospodarze wybiorą Kaczory i dziś za wszelką cenę będą chcieli wygrać, licząc na potknięcie Ottawy dzięki czemu przeciwnik w pierwszej rundzie PO może być jeszcze łatwiejszy - nie oszukujmy się Orki czy Nutki to dziś cienie drużyn z zeszłego sezonu, choć niczego nie przesądzam.

 

Zadanie nie jest specjalnie trudne, bo wygrać trzeba z dość słabo spisującą się drużyną Diabłów... słabo do niedawna, bo się spięli na koniec, lecz troszkę za późno, by cokolwiek wywalczyć. Goście, odkąd goszczą na innych taflach, wypracowali sobie bilans 6-9-8, co daje im jakąś trzecią dziesiątkę w lidze %-) Nie jest to ich mocna strona, nie oszukujmy się, to u siebie stawiają warunki. Z kolei rywale u siebie 15-6-2, co tylko dowodzi ich sile na własnym lodzie. Fakt faktem obie drużyny spotkały się całkiem niedawno w Madison Square Garden... Wynik? 4:1 dla Rangersów, który doskonale opisuje predyspozycje i aktualną formę obu drużyn. Dziś krótko mówiąc spodziewam się podobnego rezultatu :)

 

W znakomitej formie Callahan, który w 6 ostatnich meczach zdobył 4 gole i zanotował 5 asyst :)) Falowo gra Nash, serie znakomitych meczów przeplata z pokazem nieskuteczności, ale dziś czuję, że znów stanie na wysokości zadania. No i jest jeszcze jeden zawodnik, który o dziwo punktuje lepiej niż Nash :zdziwiony: Derek Stepan, bo o nim mowa, jest najskuteczniejszym hokeistą Rangersów. 22-letni center w 13 ostatnich meczach tylko w dwóch nie punktował i jest niebywale groźnym zawodnikiem, rośnie z niego gwiazda NHL.

Wśród gości na pochwałę zasługuje na pewno Elias (3 gole i 2 asysty w ostatnich 4 meczach). Stabilnym ogniwem jest wciąż Kovalchuk, ale włodarze Devils liczą chyba na coś więcej z jego strony ;) Od czasu do czasu pokazują się Clarkson i Henrique, ale to przebłyski, stanowczo za rzadko by zrobić różnicę.

 

Na bramkach zobaczymy dziś Hedberga oraz Lundqvista, co zapowiada wynik w granicach 3:1, może 3:2 dla Rangersów, gdyż obaj goalies nie są słabiakami, ale też nie mają formy na shootouty, tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Jeśli gospodarze wyjdą dziś zmotywowani zmiotą Diabły z tafli. Są drużyną lepiej grającą w ataku, na pewno nie chcą przegrać ostatniego meczu sezonu zasadniczego przed swoją publicznością i mają jeszcze o co walczyć, w przeciwieństwie do rywali, którzy myślami są już pewnie na urlopach ;) Wg mnie dziś pewne zwycięstwo Rangersów. Hedberg w tym sezonie już raz ich próbował bronić i na 22 strzały puścił 3 gole, co również wydaje się dobrym typem do atakowania, choć na pewno mniej atrakcyjny kurs. Na podbicie jakiegoś singla jak znalazł :D Polecam!

 

 

New York Rangers - New Jersey Devils 1 1.95 Bet365 :spoko:4:0 :spoko:

 

New York Rangers - New Jersey Devils Rangers over 2,5 gola 1.81 Betsson :ok:

 

 

Edit. Rangersi nie zawiedli, każdy z wymienionych przeze mnie zawodników punktował, 2 bramki zanotował Nash, który wespół z Heńkiem Lundqvistem zachowującym czyste konto, byli najjaśniejszymi postaciami spotkania. Devils zmarnowali wiele okazji gry w przewadze, widać było brak motywacji i zaangażowania, czym świecili gospodarze. Dzięki temu zwycięstwu Strażnicy awansowali na 6 lokatę, dziś wiemy, że Ottawa przegrała swój pojedynek z Lotnikami i jeśli nie ograją Bruins w ostatnim meczu sezonu zasadniczego, taki stan pozostanie do PO, co jest świetną wiadomością dla fanów Rangersów, którzy unikną wtedy zarówno Hawks, jak i Ducks :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Ottawa Senators – Philadelphia Flyers

Typ: over 5.5 (koniec po dogrywce)

Kurs: 2.20

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 01:00

Analiza:

Przed nami koniec fazy zasadniczej w najlepszej lidze hokeja NHL.

Ekipa gospodarzy Ottawa udział w play-offach ma zapewniony, w tej chwili zajmują ostatnią ósmą lokatę dającą grę dalej w Konferencji Wschodniej. Jako jedna z dwóch ekip ma jeszcze dwie gry do rozegrania jeśli dziś wygrają przeskoczą na szóstą lokatę. Podsumowując sezon bramkowo to nie było tutaj rewelacji średnia tylko 4.6, na co składają się 111 bramki strzelone przy 100 straconych. Na własne tafli radzili sobie jak do tej pory bardzo dobrze 15 zwycięstwa 8 porażek, bramki 58:43.

Jednym z największy niespodzianek tego sezonu jest brak w fazie play-off ekipy gości. Obecnie są na dwunastym miejscu. Philadelphia od wielu lat słynie z hokeja nastawionego zdecydowanie na ofensywę gdzie mają jednych z najlepszych graczy ligi. I jak zwykle problemów ze zdobywaniem bramek w tym sezonie nie było 130 po stronie strzelonych. Niestety cały sezon musieli radzi sobie z mnóstwem kontuzji w defensywie stąd aż 140 bramek straconych. Na wyjazdach średnio jak do tej pory strzelali prawie trzy bramki na mecz i ponad trzy tracili.Tak jak wspomniałem o tych kontuzjach w defensywie i dziś uwaga do gry nie są zdolni aż ośmiu defensorów: http://www.eliteprospects.com/team.php?team=70

Pozostaje gra młodzieżą w tyłach a to nie wróży dobrze, w bramce też dzisiaj drugi bramkarz Manson który bronił w tym sezonie zaledwie w sześciu grach.

W tym sezonie obie grały ze sobą dwa razy i było to spotkania w Philadelphii zakończone wynikami underowymi 2:1 i 1:3. Dziwi mnie to tym bardziej że w tych pojedynkach nigdy nie brakowało bramek, rok temu na tafli Ottawy padały takie wyniki 6:4, 2:7, tak więc jest to ostatni dzwonek na zagranie wreszcie overowo.

Jest to koniec sezonu obie praktycznie o nic nie grają i myślę że dadzą radość kibicom i zobaczymy dobry ofensywny mecz. Krótko podsumowując gospodarze wszystko co napisałem wyżej skłania do pogrania na bramki w tej konfrontacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - NHL

Spotkanie: Boston Bruins - Ottawa

TYP: 1

kurs: 1.80

buk: Bet-at-home

godz: 01:00

 

 

Już po północy zmierzą się dwie drużyny, które de facto powinny awansować do Play-offów. Faworytem w tym pojedynku jest jest Boston i w mojej opinii, to Bruins powinni wygrać ten mecz. Grają oni podobnie do kanadyjskiej drużyny, nie są w swietnej formie, jednak przewaga własnej hali będzie sprzyjała gospodarzom. Boston wygrał dwa ostatnie spotkania u siebie, nie tracąc bramki.

Jeśli chodzi o head-to-head to lepiej wychodzi również Boston. Ostatnie dwa spotkania, bostończycy wygrali, a w kolejnych trzech zwyciężali po dogrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96110691481384605377.jpg

USA: NHL - Play Offy 01.05.2013 02:00

Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

Typ:1 :minus:

Kurs:1,71

Stawka:5/10

Bukmacher: Bet365

 

 

To już dzisiejszej nocy o godzinie 2 czasu Polskiego dwa spotkania Amerykańskiego rozpoczną serię meczy fazy Play off w której to znajduje się szesnaście ekip walczących o puchar Stanleya. Pierwsze spotkanie to spotkanie między Czarnymi Jastrzębiami a ekipą z Minnesoty. Jest to spotkanie Konferencji Zachodniej w którym to własnie Chicago zajęli pierwsze miejsce zdobywając 77 oczek w swoich wszystkich meczach. Minnesota dosyć szczęśliwie znalazła się w fazie Play off ponieważ zadecydował o tym lepszy bilans meczowy w tym sezonie z Niebieskimi Kurtkami. Ten mecz będzie zapewne ciekawy ponieważ to już spotkanie które rozpoczyna batalię o awans do 1/8. Obie te ekipy zagrają ze sobą tyle spotkań aż któraś z nich wygra tą potyczkę z 4 zwycięstwami na swoim koncie. W pierwszym meczu stawiam tutaj na Jastrzębi ponieważ to oni są mistrzami Zachodu i to oni awansują dalej i nie wierzę w to by Minnesota postawiła jakiś duży opór w tej walce. W 3 meczach rozegranych w sezonie zasadniczym miedzy Minnesotą a Chicago to 2 razy triumfowali właśnie gospodarze dzisiejszego meczu a 1 raz udało się wygrać Minnesocie po dogrywce. Nie sądzę by ten mecz zakończył się inaczej zwłaszcza że Chicago grają na własnej tafli i przed własną publiką i na pewno zrobią wszystko by to spotkanie wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 01.05.2014r. 04.30

Spotkanie: Anaheim Ducks vs Detroit Red Wings

Typ: Anaheim -1.5

Kurs: 3.30

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Zaczynamy play-offy w NHL. Niezwykle ciekawie zapowiada się ten pojedynek. Zarówno w kontekście pierwszego starcia jak i całej rywalizacji. Faworytem są Ducks, którzy znacznie lepiej radzili sobie w sezonie regularnym. Jednak nie będą mieć łatwego zadania. Detroit to drużyna mająca potencjał ofensywny. Ponadto już dwa razy wygrali z Ducks w tym sezonie. Miało to miejsce w Anaheim i to w ciągu zaledwie dwóch dni. Trzeba jednak wspomnieć, że pierwszy mecz między tymi drużynami w tym sezonie wygrały kaczki. Pora w końcu, aby mecz wygrali gospodarze, bo ciągle rywalizację między nimi wygrywają przyjezdni. Ten mecz może być kluczowy dla całej rywalizacji, bo jeśli Ducks dzisiaj pewnie wygrają, to mogą to później rozstrzygnąć łatwo na swoją korzyść. Muszą tylko złapać wiatr w żagle i odbudować pewność siebie. Anaheim potrafiło u siebie w tym sezonie wygrać wysoko z Chicago i innymi dobrymi zespołami. Więc dzisiaj tym bardziej są w stanie pokonać Red Wings różnicą dwóch bramek. Sądzę, że jeśli wygrają to właśnie pewnie, a jak nie to schody i może być niespodzianka. Chociaż Detroit na wyjazdach potrafiło przegrać np. z Calgary w marnym stylu. Na papierze z pewnością lepszym zespołem jest Anaheim Ducks i mam nadzieje, że udowodnią to dzisiaj dobrym meczem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA: NHL

Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Islanders

Typ: 1

Kurs: 1.66

Godz: 1:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Pierwsze spotkanie w tej konfrontacji. Faworytem konfrontacji Pingwiny, ale jak już pokazał zeszły sezon drużyny, które znakomicie grały w sezonie zasadniczym w fazie pucharowej grały fatalnie. Można nawet powiedzieć, że drużyny, które były skazywane na porażkę w pierwszej rundzie dochodziły bardzo daleko. Nieco się obawiam grania tego spotkania po takim kursie, ale patrząc na formę, na poprzednie spotkania i aktualny skład naprawdę nie widzę szans dla Wyspiarzy. W tym roku kalendarzowym drużyny spotkały się 5 razy i tylko 1 raz zwyciężyła drużyna z Nowego Jorku. Crosby poprowadzi drużynę z Pittsburgha do zwycięstwa dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 02.05.2013r. 01.30

Spotkanie: Pittsburgh Penguins vs New York Islanders

Typ: Pittsburgh -1.5

Kurs: 2.29

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Zdecydowanym faworytem są Penguins. Boje się tej masówki na nich, ale w sumie co tutaj robić. Drużyna godna pucharu i z pewnością się będą o niego bili. Islanders prawie do końca walczyli, aby wejść do play-offów. Z Penguins mogą stworzyć ciekawe widowisko. Nie są bez szans w tej serii i jakiś mecz powinni wygrać, przynajmniej na swoim lodzie. W tym roku oglądałem jedno z ich spotkań kiedy to Pittsburgh miało na koncie rekordową serię zwycięstw, a później ją jeszcze powiększało. Islanders wyglądali całkiem dobrze na tle tak silnego rywala, ale przegrali z nimi. Jednak co by nie mówić Penguins to klasa sama w sobie. Mogą wygrać z każdym, a dzisiaj ich hipotetycznie możliwa porażka (bo w sporcie wszystko jest możliwe) byłaby mega sensacją i czymś nie do opisania. Z takim składem Pittsburgh powinien dzisiaj łatwo rozpocząć zbieranie punktów w tej serii. W ostatnim meczu regular season pokazali, że potrafią strzelać i że będą groźni. Wysłali sygnał do reszty teamów. Oby ten sygnał dzisiaj odebrali Islanders. Liczę na wynik typu 3-1, 4-2. A najlepiej jak najwyższe zwycięstwo Pittsburgh. Po prostu Penguins to zespół dużo lepszy i muszą to udowodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29760902131964346234.png46567005680968909025.png60631432635394369927.png

 

 

USA: NHL - Play Offy 02.05.2013 04:30

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

Typ:1KZ :minus:

Kurs:1,71

Stawka:7/10

Bukmacher:Bet365



Dziś drugi dzień fazy Play Off Amerykańskiej NHL. Wybrany przez mnie mecz to mecz między drużynami należące do Konferencji West czyli Zachodniej. W zasadniczym sezonie Vancouver zajęli 3 miejsce z 59 oczkami na swoim koncie. Sharks ulokowali się na pozycji 6 z zaledwie 2 oczkami mniej niż dzisiejsi gospodarze. Para dosyć ciekawa ponieważ w sezonie zasadniczym w trzech spotkaniach które zostały rozegrane między tymi ekipami to Rekiny w każdym z nich odnosili zwycięstwo, w jednym własnie w meczy na hali Cnucks padł remis po 60 minutach dopiero po dodatkowym czasie udało się wygrać ekipie z San Jose. Ale sądzę że w tym meczu będzie inaczej, Cnucks muszą rozpocząć tą batalię o awans do kolejnej rundy od zwycięstwa, ponieważ później mogą mieć już coraz gorzej. Rekiny to ekipa doświadczona i myślę że z tej dwójki ciężko wytypować na ten moment drużynę która zagra dalej aczkolwiek w dzisiejszym meczu zagram na zwycięstwo końcowe Vancover ponieważ wydaje mi się że powinni wygrać ten mecz w regulaminowym czasie, ale jeśli by miała im się noga powinąć to załatwią sprawę po dogrywce. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Washington Capitals - New York Rangers

Typ: New York Rangers strzelą powyżej 3,5 bramki

Kurs: 3,50

Godz: 03.05.2013 1:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Póki co w fazie play off nie ma zbyt wielu strzelonych bramek, w tym meczu widzę szanse na przerwanie tej underowej tendencji. New York Rangers to drużyna, która jest naszpikowana gwiazdami i przed sezonem byli oni największymi faworytami do zdobycia Pucharu Stanleya zaraz po Pittsburghu. Niestety Rangers bardzo słabo jak na tak wielki potencjał grali w sezonie zasadniczym. W kwietniu jednak dostrzec można było spory progres tej drużyny czy to w wynikach czy w samej grze. New York Rangers w kwietniu rozegrali 14 spotkań z czego 10 wygrali. Rangers w tym okresie strzeliło mnóstwo bramek, a spotkań w których strzelali rywalom co najmniej 4 bramki nie brakowało. Na te 14 spotkań aż w 7 z nich NY Rangers zdobywali po co najmniej 4 bramki. Widać, że "Strażnicy" wreszcie zaczynają grać to czego od nich oczekują kibice, widać że są coraz lepiej ze sobą zgrani. Czuję, że to będzie overowy mecz zakończony zwycięstwem gości, więc polecam pograć over 3,5 NY Rangers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 04.05.2013r. 01.00 (*cała noc 4 mecze z NHL)

Spotkanie: Home goals vs Away golas [włącznie z dogrywką i karnymi!]

Typ: Home -2.5 goals (included OT)

Kurs: 2.04

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Zdecyduję się na dość dziwny zakład – taka trochę egzotyka, ale liczę dzisiaj bardzo na gospodarzy. Przede wszystkim mam nadzieje, że Chicago i Pittsburgh dzisiaj trochę strzelą. Tak w sumie ze cztery gole więcej od swoich rywali. A nie zapominajmy, że Montreal i Vancouver też potrzebują zwycięstwa i będą gryźć lód. Moim zdaniem gospodarze dzisiejszych czterech spotkań powinni mieć spokojnie o trzy bramki więcej i pokryć ten handicap. Kurs bardzo zachęcający, a każde ze spotkań konkretnie opisałem poniżej. Nie wiem czy taki typ jest dozwolony w konkursie, ale chyba jest, bo w końcu widnieje w ofercie Pinnacle Sports, renomowanego i znanego bukmachera. Każdy może sprawdzić. Jeśli jednak z jakiś przyczyn administracja i moderatorzy uznają za niedozwolony taki typ to proszę uznać go przed pierwszym meczem jako zwrot.

 

Montreal Canadiens vs Ottawa Senators

- Pierwszy mecz wygrali Senators co nie jest jakąś mega niespodzianką, ale na pewno zaskoczyli Canadiens. Dzisiaj Montreal potrzebuje punktów. Pojedynki między nimi są zawsze bardzo wyrównane. Ta seria może być naprawdę ciekawa. Gospodarze nie mogą teraz przegrać, bo po meczach w domu jadąc do Ottawy z bilansem 0-2 będzie im bardzo ciężko. Montreal na swoim lodzie jest mocny i potrafi wygrywać w ważnych momentach. Pokazali już wiele razy w tym sezonie, że mogą z solidnymi ekipami wygrać wysoko. Ottawa złapała ładną serię wygranych na wyjazdach, ale w końcu muszą przegrać. W play-off to żaden wstyd, a swoje już zrobili, bo zabrali jedno zwycięstwo faworyzowanym Canadiens i kolejne mecze mają na swoim lodzie. Jako kibic bardziej jestem za Senators, ale jako typer za Montrealem.

 

Pittsburgh Penguins vs New York Islanders

- Pierwszy mecz zgodnie z oczekiwaniami łatwo wygrany przez Penguins. W sumie aż za łatwo. Sądziłem, że Islanders jednak trochę postraszą. Może dzisiaj napsują więcej krwi gospodarzom. Pittsburgh powinien dzisiaj złapać drugie zwycięstwo u siebie. Kurs nie zachęca do gry, ale już lepiej spróbować ML niż win w regulaminowym czasie, bo to są play-offy, a NY swoje grać też potrafi. Niemniej jednak Pittsburgh dużo lepszy zespół i większych problemów w tej serii mieć nie powinni. Dzisiaj liczę na spokojne zwycięstwo.

 

Chicago Balckhawks vs Minnesota Wild

- Podobnie jak Penguins. Niski kurs, nie za bardzo zachęca do obstawiania jednak gospodarze nie powinni przegrać. Najlepiej jak najszybciej niech się rozprawią z Wild, bo to nieobliczalna drużyna. Jak załapaliby rytm to mogliby zagrozić. W pierwszym meczu pokazali, że łatwo z nimi nie będzie. Dużo ludzi wtopiło na handicapie i zwycięstwie Blackhawks w regulaminowym czasie. Dzisiaj raczej pójdzie im dużo łatwiej, aczkolwiek ostrożność nie zaszkodzi. Co ciekawe na wyjazdach może być nawet łatwiej dla Chicago, bo Wild bardziej niebezpieczni są na wyjazdach. Ta seria skończy się chyba do zera dla faworyta!

 

Vancouver Canucks vs San Jose Sharks

- Co do tego meczu to teoretycznie najmniej jestem przekonany, bo w sumie jak tu być. Sharks wygrali wszystkie mecze z Canucks w tym sezonie. W poprzednim również nieźle sobie z nimi radzili. W pierwszym meczu sforsowali obronę Vancouver i dzisiaj znowu będą atakować, bo tylko to może im dać zwycięstwo. Canucks nie mogą przegrać i są pod ścianą podobnie jak Montreal. Jednak Canadiens chyba będą mieli łatwiejszą przeprawę niż zawodnicy z Vancouver. Z drugiej strony Canucks w końcu muszą pokonać Sharks, a kiedy jak nie dzisiaj – są w sytuacji bez wyjścia! Przed meczami w San Jose i z 0-2 na koncie będą bez większych szans na sukces w tej serii.

 

Reasumując gospodarze dzisiaj potrzebują zwycięstw, a na swoim lodzie grają i Penguins i Blackhawks, którzy mogą dzisiaj nastrzelać. Trochę się obawiam o Sharks, mam nadzieje, że nie pokrzyżują planów. Jednak Canucks potrzebują zwycięstwa i powinni ich dzisiaj zatrzymać. Montreal stać na wygraną różnicą dwóch bramek. Generalnie rzecz biorąc ten zakład wygląda bardzo okazale. Pierwsze dwa dni play-off to dominacja strzelecka gospodarzy, którzy wspólnie więcej bramek zbierali i pokrywali handicap. Dopiero dzisiaj w nocy był remis po tym względem. Pora jednak wrócić na właściwe tory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29760902131964346234.png46567005680968909025.png60631432635394369927.png

 

USA: NHL - Play Offy 04.05.2013 04:00

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

Typ:X2 :plus:

Kurs:1,60

Bukmacher: Expekt

Stawka:5/10

 

Drugie spotkanie między Orkami a Rekinami w tegorocznej fazie play off. Po pierwszym spotkaniu które rozegrali między sobą wczoraj widać że Orki w tym sezonie są słabszą ekipą od Rekinów. Wszystkie spotkania tegoroczne miedzy tymi ekipami wygrały Rekiny i wydaje mi się że dzisiejszej nocy nie będzie inaczej. Oglądając mecz zauważyłem że Orki mają straszne problemy z obroną bo o ile ich gra w ataku wygląda przyzwoicie to obrona jest tragiczna. Ostatni mecz zaczął się całkiem przyzwoicie bramka strzelona w połowie 2 tercji dawała gospodarzom nadzieje , ale później wszystko się posypało. Osłabienie gospodarzy i Rekiny z zimną krwią wykorzystują okazję doprowadzają do wyrównania. Trzecia z tercji to już koncert Rekinów i gdyby nie dobre rozgrywanie Orek na połowie Sharks gdy na ostatnie 2 minuty sędzia odesłał na ławkę bramkarza ich porażka mogłaby okazać się wyższa.

 

Dzisiejszej nocy gospodarze będą musieli zrobić wszystko by wygrać to spotkanie ponieważ jeśli tego nie zrobią już mogą się pożegnać z dalszą grą. Ale Rekiny nie dają im tak łatwo wygrać i to oni są moim faworytem, wydaje mi się że w regulaminowym czasie padnie remis ale cały mecz bardziej będzie kontrolowany przez gości i to im przypisuję większe szanse na wygraną. Co do gospodarzy to dla nich remis będzie naprawdę wielkim osiągnięciem i jeśli Rekiny się podłamią to może w dogrywce Orkom uda się wygrać ale po tym co zobaczyłem ostatnio nie wierzę w to. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL

Spotkanie: Chicago Blackhawks @ Minnesota Wild

Typ: Chicago Blackhawks -1.5

Kurs: 2.85

Buk: Pinnacle

Data: 5/05/2013 godz. 21:00

 

Chicago w mojej ocenie spokojnie stuknie Dzikusów i to moze byc okazałe zwyciestwo. Minnesota nie pasuje mi do PO, lepsza ekipa jaka były Kurtki nie awansowały bo zupełnie inaczej wygladali ich rywale w sezonie z własnej dywizji, a z tymi ekipami najwiecej meczów sie rozgrywa. Kiedy Kurtki co rusz bili sie z Chicago, St Louis Blues czy Detroit Wild grali z Flames, Oilers czy Avalanche czyli zdecydowanie słabszymi ekipami. Dlatego uważam, ze tak dobrze poukładana ekipa jak Chicago spokojnie może ich wypunktować. Popatrzmy nawet na ostatnie mecze sezonu. Wild bili sie o awans po PO, ale potrafili dostac ostry łomot z ekipa Oilers, potrafili tez dostac 4-1 z Flames czy 6-1 od Sharks. Dzisiaj zdecydowanie Chicago bedzie przeważalo, lepiej wygladaja w kazdym sektorze lodowiska, w pierwszym meczu udało sie ugrac dogrywkę, ale tutaj juz chicago sie rozkreciło i spokojnie powinno pokonac Wild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60631432635394369927.png46567005680968909025.png29760902131964346234.png

 

USA: NHL - Play Offy 06.05.2013 04:00

San Jose Sharks - Vancouver Canucks

Typ:1 :plus:

Kurs:2,10

Bukmacher: Bet-at-home



Spotkanie numer 3 między tymi ekipami w tegorocznej fazie play off. W tym sezonie Orki jeszcze nie pokonały rekinów i szczerze mówiąc wydaje mi się że już ich nie pokonają. Rekiny grając u siebie w tym sezonie spisywali się dobrze ponieważ na 24 mecze wygrali ich aż 17 z czego 5 po dodatkowym czasie. Z Cnucks grali dwa razy i te dwa razy wygrywali całkiem przyzwoicie bo 4-1 i 3-2. Dziś wydaje mi się że również zakończą mecz zwycięstwem ponieważ Orki już awansu raczej nie mają przy tak dobrze spisujących się gospodarzach. Wydaje mi się że Sharks będą chcieli powtórzyć wyczyny z meczów wyjazdowych przed włąsną publiką i spokojnie awansować do dalszej fazy. Typ wydaje mi się być dobry, ale to jest NHL tam się dzieje wszystko i trzeba mieć niestety do wszystkiego dystans. Ja jednak gram na gospodarzy, jak będzie?? Dowiemy się już jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: San Jose Sharks - Vancouver Canucks

Typ: w meczu będzie powyżej 5,5 bramki

Kurs: 2,87

Godz: 06.05.2013 4:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Pierwsze dwa mecze, które zostały rozegrane w Vancouver niespodziewanie padły łupem San Jose Sharks. Przez te dwa przegrane mecze sytuacja Vancouver stała się dramatyczna, gdyż kolejna porażka właściwie eliminuje ich z dalszych rozgrywek, bo nie oszukujmy się- ze stanu 0:3 szanse na awans są niemal zerowe. Vancouver musi zagrać inaczej, bardziej zaryzykować. San Jose Sharks natomiast będą chcieli tym meczem niemal przypieczętować awans. Jak widać stawka meczu jest ogromna, a to zwiększa szanse na to, że mecz będzie bardzo ostry, bardzo nerwowy, że będzie sporo kar a co za tym idzie więcej szans na gole. Obie drużyny mają w zespole mnóstwo gwiazd oraz ogromny potencjał ofensywny i jeśli Vancouver zaryzykuje, to okazji dla obu stron powinno być dużo. Podejrzewam, że bramkarze obu drużyn będą mieli pełne ręce roboty i widzi mi się tutaj wynik 3:3 lub 4:3 dla którejś z drużyn. Jak dla mnie kurs na over 5,5 jest trochę przesadzony biorąc pod uwagę stan rywalizacji i dlatego widzę tutaj większe szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, godz. 4.05

Spotkanie: St. Louis Blues @ Los Angeles Kings

Typ: under 4,5

Kurs: 1.95

Bukmacher: William Hill

Analiza: Tego czego można się po tym spotkaniu spodziewać to z pewnością nie gradu goli. Oba zespoły świetnie bronią. Dość powiedzieć, ze Blues to najlepsza defensywa w lidze NHL w sezonie zasadniczym. Pozwalali rywalom na zaledwie 24,2 celne strzały w meczu, a Kings to 3 defensywa w lidze (25celnego strzału/mecz). W pierwszym meczu tylko było 2:1 po dogrywce dla Blues, w drugim meczu taki sam wynik, ale spotkanie rozstrzygnęło się w regulaminowym czasie gry. Gol na 2:1 dla Blues padł w 60 minucie gry. W pierwszym meczu w Los Angeles gospodarze wygrali 1:0. Blues trzeba przypisać naprawdę solidną postawę, świetną grę i przede wszystkim świetną pracę w defensywie. W ciągu tych trzech spotkań to właśnie oni dyktowali warunki, a człowiekiem, który przynajmniej w tym ostatnim meczu w LA przyczynił się do pierwszego zwycięstwa w serii – jest Jonathan Quick. Według mnie i dzisiaj z racji wagi spotkania ostrego strzelania nie ma co się spodziewać. Kings w ostatnich 16 grach notowali 10 underów dla tej granicy, a Blues 13. Jak widać Elliott i Quick, bramkarze tych drużyn znają swój fach, co zresztą potwierdzą i w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42148226814096439439.png46567005680968909025.png15330334169076798812.png

 

USA: NHL - Play Offy 07.05.2013 01:30

New York Rangers - Washington Capitals

Typ:1 :plus:

Kurs:2,20

Stawka:6/10

Bukmacher: Unibet

 

Po dwóch spotkaniach które Rangersi rozegrali w Waszyngtonie wracają do Nowego Jorku by jeszcze zawojować w tej fazie Play Off. Dwa poprzednie spotkania nie były najgorsze w ich wykonaniu aczkolwiek drużyna Capitals okazała się być lepszą. W tym sezonie między tymi ekipami odbyło się już pięć spotkań, dwa z nich wygrali Rangersi a pozostałe trzy to zwycięstwa ekipy z Waszyngtonu. Aby liczyć się jeszcze w walce o awans do dalszej części fazy play off gospodarze muszą ten mecz wygrać, jeśli im się to nie uda niestety ich szanse będą bardzo marne. A mają dobrą motywację by wygrac ten mecz grają przed własną publiką i pokazywali że u siebie potrafią pokonać takich gigantów jak Penguins . Wydaje mi się ten mecz będzie pod dyktando gospodarzy ponieważ to oni muszą gonić ogólny wynik w którym to przegrywają 0-2. Mam nadzieję że ekipa Rangersów weźmie się do roboty i wygrają ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 07.05.2013r. 04.00

Spotkanie: Los Angeles Kings vs St.Louis Blues

Typ: Los Angeles -1 gol [included OT] *w przypadku zwycięstwa jedną bramką – zwrot!

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Nudne jest to Blues. Bardzo underowy zespół z solidna obroną, ale ja chcę bramek. Taki defensywny hokej ma swój urok. Wiem, że St.Louis to solidny zespół, ale w tej parze jestem za Kings. Obecnie stan rywalizacji to 2-1 dla Blues, ale dzisiaj Kings mogą wyrównać i w zasadzie muszą wyrównać, bo później będzie ciężko. Pierwsze dwa mecze bardzo wyrównane i bardzo niskie wyniki. Trzeci mecz podobnie. Dzisiaj liczę na jakąś zmianę. Los Angeles zarówno w tym sezonie jak i poprzednim potrafiło rozbić wiele razy Blues i dzisiaj liczę, że znowu to zrobią. Na 14 spotkań z ostatnich dwóch sezonów aż 8 razy Kings byli w stanie wygrać różnicą co najmniej dwóch trafień. Ogólnie to tylko trzy razy przegrali z Blues i to trzy razy w St.Louis i za każdym razem różnicą jednego gola. Mam nadzieje, że podtrzymają dobrą passę w meczach z Blues. Na swoim lodzie dawno z nimi nie przegrali, a teraz też złapali serię zwycięstw własnej tafli. Mam nadzieje, że nie zostanie przerwana żadna z tych dobrych serii dla Kings i że dzisiaj pewnie wygrają. Żaden wynik mnie dzisiaj nie zdziwi, ale po takim kursie muszę zagrać taki typ. Kings stać na zwycięstwo różnicą dwóch trafień. A w przypadku skromnej wygranej dostanę zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60631432635394369927.png46567005680968909025.png29760902131964346234.png

 

USA: NHL - Play Offy 06.05.2013 04:00

San Jose Sharks - Vancouver Canucks

Typ:1

Kurs:2,10

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

 

Dziś w nocy odbędzie się ostatnie spotkanie między Rekinami i Orkami. Awans do następnej rundy zagwarantowali sobie już gospodarze ponieważ wszystkie z 3 pozostałych meczy wygrali. Pytanie teraz czy wygrają i to ?? Ja osobiście uważam że tak, grają przed własną publiką , spisują się bardzo dobrze i szczerze to nie wiem co mógłbym jeszcze dodać. Oglądając wszystkie mecze w tej rywalizacji to Orki po prostu są daleko za Rekinami. Nie wieże by w tym spotkaniu Sharks odpuścili sobie to wszystko i mogliby przerwać passe żadnego meczu nie przegranego z Vancouver. Mecz może okazać się okazać ciekawy ale nie lidze na grad bramek ze stron obu ekip. Sharks zmierza się w następnej rundzie ze zwycięzcą pary Blues - Kings. ALe nie wierzę w to że będą się oszczędzać skoro są w tak dobrej formie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: Ottawa Senators - Montreal Canadiens

Typ: X 2:2 :ok::plus:

Kurs: 3.80

Bukmacher: WH

08.05.2013 01:00

 

Analiza:

Bardzo ciekawe widowisko się zapowiada.Gracze Senators nie odpuszczają play-offów i prowadzą w serii dwa do jednego.Dziś jednak myślę że czeka ich bardzo trudne zadanie aby zwyciężyć tak wysoko jak ostatnio.Dziś gracze Canadiens nie odpuszczą tego spotkania tak łatwo i będą walczyć z całych sił.Myślę że w końcu po trzech spotkaniach w ktorych nie było doliczonego czasu dziś to nastąpi.Oba zespoły są bardzo wyrównane i dziś z pewnością goście za wszelką cenę będą chcieli wyrownać stan rywalizacji i tym samym zrewanżować się za porażkę u siebie.Czeka ich ciężkie zadanie więc sądzę że dopiero dogrywka rozstrzygnie w czwartym spotkaniu kto jest lepszy.W ich poprzednich spotkaniach na przestrzeni lat pokazali ze mają mecze w których po trzech tercjach nie wyłaniały zwycięscy.Myślę że dziś takie spotkanie się powtórzy i kto wie być może dopiero po rzutach karnych dowiemy się czy Montreal wyrównał stan rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy odbędzie się ostatnie spotkanie między Rekinami i Orkami. Awans do następnej rundy zagwarantowali sobie już gospodarze ponieważ wszystkie z 3 pozostałych meczy wygrali.

Większej głupoty dawno nie widziałem. Gwarancją awansu będzie wygranie czwartego (!!) spotkania spośród 7 planowanych. Nie takie rzeczy już widzieliśmy, comebacki się zdarzają i nie można z całą pewnością powiedzieć, że tu nie wystąpi.

Ponadto nie ma w zasadzie ani jednego argumentu świadczącego za typem, ja osobiście widzę co najmniej dwa świadczące na korzyść Canucks. Jeśli już piszecie analizy to dołóżcie troszkę więcej merytoryki, takie zbitki można pisać w temacie z kuponami a nie w dziale NHL :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: New York Rangers - Washington Capitals

Typ: New York Rangers powyżej 2,5 bramki w meczu

Kurs: 2,01

Godz: 09.05.2013 1:38

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: New York Rangers to jedna z tych drużyn, która jest wielkim rozczarowaniem w tym sezonie. Przed sezonem byli oni typowani na jednego z głównych faworytów całych rozgrywek, a tymczasem mieli problemy z dostaniem się do play off. Końcówka sezonu regularnego była już całkiem przyzwoita w wykonaniu NY Rangers, bo zdecydowaną większość spotkań pod koniec sezonu wygrywali. W play off w pierwszej rundzie grają z Washington Capitals. Pierwsze dwa mecze Rangers przegrali, jednak w meczu nr 3 na własnym lodzie zagrali solidne spotkanie i w tym meczu wreszcie pokazali swój potencjał. Rangers wygrali ten mecz 4:3 i tym samym dalej liczą się w walce. New York Rangers u siebie, a New York Rangers na wyjeździe to dwie zupełnie różne drużyny. W sezonie regularnym Rangers u siebie zdobyli aż 34 punkty, co daje im trzecie miejsce w konferencji w tej klasyfikacji. Dużo lepiej prezentuje się ofensywa Rangersów u siebie niż na wyjazdach, u siebie strzelają sporo bramek. Spodziewam się tutaj podobnego meczu jak w meczu nr 3, czyli sporo bramek i co najmniej trzy zdobyte bramki przez gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 09.05.2013r. 04.00

Spotkanie: Anaheim Ducks vs Detroit Red Wings

Typ: Anaheim -1.5 gola

Kurs: 3.33

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Ostatnio coś nie mam szczęścia do NHL. Wczoraj Canucks radzili sobie całkiem nieźle, ale nie udało im się wygrać. Wcześniej LA nieco zawiodło mimo, że wygrali i byli lepsi. Mam nadzieje, że dzisiaj się to zmieni i że Ducks dadzą zarobić. W tej serii mamy remis 2-2. Wszyscy mówili, że Anaheim może mieć trudną przeprawę i w sumie nie mają łatwo. Jednak dla mnie są lepszym zespołem i w tej rywalizacji również lepiej wyglądają. Jak już wygrywają to pewnie. A jak przegrywają to minimalnie. Na swojej tafli powinni byli wygrać oba mecze, ale ten drugi źle im się ułożył. Dwie szybkie straty gola i gonienie wyniku. Z kolei w Detroit ciężko się grało, ale całkiem nieźle sobie radzili. Przy odrobinie szczęścia powinno być chociaż 3-1 dla Ducks. W tej parze to właśnie zespołowi z Anaheim kibicuje i liczę dzisiaj na dobry mecz i wysokie zwycięstwo. Ducks powinni dzisiaj spokojnie wygrać i być bliżej zwycięstwa w tej serii. Nie mogą pozwolić sobie na porażkę, bo kolejny mecz byłby ciężką przeprawą w Detroit. Jednak to nie tafla gra tylko hokeiści, a w Ducks ma kto strzelać. Kurs bardzo kuszący, a szanse spore (bo Ducks potrafili sporo bramek strzelić w tej rywalizacji dla Detroit.. dzisiaj jak wygrają, a powinni wygrać, to raczej pewnie i te dwie bramki więcej po stronie gospodarzy powinny się pojawić). Więc próbujemy.. GO Ducks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...