Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jesteś na czarnej liście konkursowej.

no ja myslalem ze tylko na ``szczesliwa 7`` bo kiedys cos siw wyswietlało , tak bym nie brał udziału jak kiedys wysyłałem na kontakt wiadomośc w twj sprawie Edytowane przez kokosek1960
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bonus 2 zł, ale z mnożnikiem kursu x20....to jest nagroda. Żeby zagrać kupon z tym bonusem minimalny kurs zdarzenia 1,25, minimum 3 zdarzenia na kuponie i min. kurs kuponu 2,5.......jakoś tak to było

Dzięki za info zaraz coś zagram i sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zwracam się do administratora BePe. W konkursie zorganizowanym przez Ciebie pojawiła się notka: "Każdy może zaznaczyć przy swoim typie pewniaka (oznaczamy literą P ) co powoduje podwojenie punktów za dany typ jeśli jest trafiony. Natomiast jeśli pewniak nie zostanie trafiony - odejmujemy tyle punktów ile było do zgarnięcia za dany typ (czyli 1, 2 lub 3).". Z tego co widzę prawie wszyscy użytkownicy wytypowali jednego pewniaka, a ja zrobiłem to przy kilku typach. Zdanie sformułowane w ten sposób nie mówi według mnie o tym, że ilość pewniaków to max 1. Co teraz jeśli zaznaczyłem przy swoich odpowiedziach kilka pewniaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Godzinę temu, Kipa666 napisał:

a ja mam pytanie czemu dajecie linię tych rożnych 8,5 jak to jest niska linia, lepiej byłoby dać 9,5 :))

 

Kiedyś dawaliśmy 9.5 to było więcej underów, ale z racji tego, że dajemy na papierze w większości przypadków bramkowe mecze, a zarazem ofensywne to zmienię w przyszłości na 9.5

 

12 godzin temu, Monf napisał:

W Typerze gdzie do wygrania bon Bet-at-home 20pln wygrałem jak coś %-) zdecydowana większosc uzytkownikow 2 błędy popełniłą, no ale byłem pierwszy, więc poprosze bon na email zarejestrowany na forum bo widze ze PW znow zabrane %-) 

Odmawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie luźne stwierdzenie odnośnie forumowych konkursów w sumie fajne pule itp jak ktoś nie spełniania warunków i mimo wszytko oddaje typy czyli...albo wali w uja albo nie czyta ,,,,Nie wnikam co bardziej ....-Ja bym dal bana na udziel w konkursach na forum chłopaki swoja kasę dają firmy tez nie grzeszą pulami wiec...szanujmy się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...