Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Jeżeli mogę coś zasugerować to nie ukrywajcie postów z typami np. w konusie z wytypowaniem wyniku Chelsea - Benfica, ponieważ to trochę chyba mija się z celem skoro ja sobie wytypuje dla przykładu 1:0 a nie wiem czy ktoś przede mną czasem tego wyniku już nie podał. Skoro wygrywa pierwsza osoba, która trafi wynik to dlaczego ukrywacie posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trudno żeby ktoś trafił jak pierwsze osoby mogą typować tak naprawdę jaki wynik chcą, a reszta z myślą że takie wyniki jak 1:0, 1:1 czy 2:0 są już "zajęte", muszą grać np. 4:2 czy 5:3, czyli wyniki mało prawdopodobne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby ktoś trafił jak pierwsze osoby mogą typować tak naprawdę jaki wynik chcą, a reszta z myślą że takie wyniki jak 1:0, 1:1 czy 2:0 są już "zajęte", muszą grać np. 4:2 czy 5:3, czyli wyniki mało prawdopodobne. :D

 

hahaha dokładnie :))

 

a takie wyniki wcale nie muszą być zajęte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie w sprawie Betcup. Konkurs się odbędzie ?? Strona nie aktywna?! Znając życie pewnie było za mało chętnych i sponsor się wycofał tak jak to kiedyś zrobił Tobet. Proszę o odpowiedź bo nie wiem na czym stoimy.

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-02-09, 19:14 ]

Dokładnie :bz: Pisane było tam w komentarzach, jeszcze wyślemy oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie fair w stosunku do tych graczy, którzy dokonali depozytu, bo zostali po prostu naciągnięci, nie uważacie? Jakaś rekompensata brana pod uwagę?

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-02-10, 15:30 ]

Bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot kasy dostałem ,pewnie też masz freebet. Sędzia mnie oszukał i wyrzucił Lewego. Jak zwykle na cztery mecze jeden bład. Ale tak nie powinno być jak już się piszą to dają kasę a nie że mało uczestników to zawijają się. Dlatego postanowiłem ich ograć. Mam nadzieję,że moje pewniaczki dziś wejdą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTELOWIEC, na co zostałeś na ciągnięty? Na depozyt który pozwoli ci odblokować formy wypłaty możesz z niego coś ugrać, oferta jest dobra kursy ok -dobre live. Dostałeś freebeta buk dobry znany wypłacalny czasem coś dają od siebie warto chyba mieć tam aktywne konto.Wszystkiego nie da sie mieć za darmo głupoty piszesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście - ja nie mam nic to Was, bo od lat organizujecie różne konkursy i wszystko zawsze jest na tip top.

 

Mnie wkurzyło po prostu takie zachowanie sponsora (po raz któryś z kolei zresztą - jak nie ten, to inny robi to samo), bo dla nich to są grosze i dla mnie tracą przez to wartość. Równie dobrze mogą zrobić tak, że jak ktoś dostanie jakiegoś freebeta i nagra sporo kasy, to nie wypłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie mieliśmy nic do powiedzenia, zresztą było tylu uczestników, których można policzyć na palcach jednej ręki. Możemy wyłącznie przeprosić, ale argumentów brakło - liczba uczestników 4...i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow-jeżeli było tylko 4 uczestników, to wszystko jasne. Dziwi mnie, że wśród tylu graczy jedynie 4 osoby potrafiły wpłacić 40 PLN, żeby brać udział w fajnym konkursie. Przy takich kwotach tego typu rzeczy robi się praktycznie z marszu i bez zbędnego myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro
Wow-jeżeli było tylko 4 uczestników, to wszystko jasne. Dziwi mnie, że wśród tylu graczy jedynie 4 osoby potrafiły wpłacić 40 PLN, żeby brać udział w fajnym konkursie. Przy takich kwotach tego typu rzeczy robi się praktycznie z marszu i bez zbędnego myślenia.

 

Intelowiec ale tu nie o depo sie rozchodzi (jak mniemam). Po prostu WH zażyczyło sobie konkursu tylko dla nowych bo chcieli pozyskać nowych klientów. Jednak zdecydowana większość graczy ma już tam konta, więc o nowych coraz trudniej. Stąd nic dziwnego, że znalazły się ledwie 4 osoby. Dla tak małej ilości przeprowadzanie konkursu nie ma sensu, więc tu się nie ma co dziwić. Pozostaje tylko żałować, że WH nie chciał w takiej sytuacji zgodzić się na normalny konkurs dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...