Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Witam,

 

Pierwszą edycję o rangę typer i bon Bet-at-home wygrał KotiCFC - kolor zielony został przyznany, a voucher wysłany na pw :) Dokonał nie lada wyczynu:

 

http://obstawianie.com/wygraj-bon-do-bah-i-range-typer-traf-10-singli-z-rzedu-vt127369,2400.htm#1842011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, rozdałem tylko dzisiaj około 40 ostrzeżeń, osobom, które typowały trzykrotnie źle z regulaminem konkursu poszedłem na rękę i dostawały po 2 ostrzeżenia. Pamiętajcie, że trzy to ban na forum. Ale można odpracować to, info w poniższym temacie....

http://obstawianie.com/odpracuj-ostrzezenie-lub-cl-vt118319.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od dzisiaj będzie wprowadzona mała zmiana w konkursach o bony Bet-at-home, a mianowicie jedna osoba może maksymalnie wygrać dwukrotnie. Tak więc jeżeli od dzisiaj wygrasz już dwa bony Bet-at-home, nie możesz brać udziału w kolejnych konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba może otrzymać bon maksymalnie 2 razy w tym dziale (pozostałe konkursy). Jeśli wygrasz 2 razy, a mimo to wpiszesz się w temacie - otrzymasz ostrzeżenie. Osoby będące na CL są wykluczone z tej promocji.

 

Kiedy to weszło, bo nawet nie wiem, czy wygrałem jakiś bon już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj będzie wprowadzona mała zmiana w konkursach o bony Bah, a mianowicie jedna osoba może maksymalnie wygrać dwukrotnie. Tak więc jeżeli od dzisiaj wygrasz już dwa bony Bah, nie możesz brać udziału w kolejnych konkursach.

 

Ja w konkursie KSW26 wygrałem naraz 2 Bony czy to oznacza że nie mogę już brać udziału tutaj w innych konkursach?

Czy dopiero jak wygram w dwóch różnych konkursach tutaj to wtedy nie będę już mógł brać udziału w kolejnych?

 

Poproszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wygrałem ostatnio za KSW 26 2 bony i z kampanii grudniowej mi wszedł normalnie.

Lecz jak wpisałem z kampanii styczniowej to wyskoczyło info że z tej kampanii już zagrałęm bonem innym i tym nie mogę.

Moje pytanie istnieje możliwość jakiejś zamiany?

A jak nie ma takiej możliwości to czy można stworzyć jakiś konkurs gdzie nagrodą będzie ten mój niewykorzystany bon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie istnieje możliwość jakiejś zamiany?

A jak nie ma takiej możliwości to czy można stworzyć jakiś konkurs gdzie nagrodą będzie ten mój niewykorzystany bon?

 

1. Nie

2. Tak, możesz sam zrobić jakiś konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konkursie Wygraj bon -Typujemy ilość goli

 

Pierwszy mecz odbywał się dzisiaj o 00.20 i do tej pory oddane wszystkie typy są ważne.

Typy oddane później są nieważne gdyż już ktoś wiedział wynik lub ilość goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na podstawie jakiej strony są liczone punkty w meczach piłki nożnej? :p

 

[ Komentarz dodany przez: daVinci77: 2014-05-11, 14:22 ]

livesports.pl, jeżeli są jakieś pomyłki w obliczeniach, piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno źle rozliczone rzuty rożne ;) 13x14=182 a nie wiem jak ze strzałami czy liczycie wszystkie czy tylko celne? Bo na livesports są celne, niecelne i zablokowane :p

 

Chodzi o mecz Legii :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...