Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Słuchy chodzą, że w związku z aferą bonusową w bet-at-home, zwycięzcy memowych konkursów mogą liczyć na gratulacje i wirtualny uścisk dłoni administracji forum. BePe szarpnął się i chce oddać kod rabatowy na jedną kiełbasę w pewniej sieci sklepów. Dziwnie to brzmi, ale informacje potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam Bepe obiecał to nie wiem %-) Ale niestety jest mi niemiło Was poinformować, iż firma Bet-at-home zablokowała możliwość realizowania przez Polaków bonów w innej walucie niż PLN, a posiadamy tylko i wyłącznie ojrasowe bony :( Dlatego osoby, które wygrały w konkursach bony(memy i jeden zaległy związany z finałem LM) nie otrzymają nagród, a na dodatek nie będzie nowych konkursów o bony.

 

Bardzo Was przepraszamy, ale nie mamy na to żadnego wpływu :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam

Czy jest możliwość dopisania jednego typów do mojego typowania gdyż nie wpisałem:

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 1:0

 

Jak jest taka możliwość to bardzo proszę o tą dopiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
T-Mobile Ekstraklasa 10 Kolejka - Wygraj 30 € chodzi mi o ten konkurs.Co w przypadku gdy podałem same dokładne wyniki ,nie podając obok meczy typów na 1x2 ???

 

typowanie zostaje "niezaliczone"...

 

Możesz zdobyć maksymalnie 2pkt za trafienie DW w pojedynczym spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nie wiem gdzie to napisać, więc niech będzie tutaj. Pytanie dlaczego jestem na czarnej liście konkursowej za Hockey Cup, skoro podałem typy w eliminacjach jak i podałem typy w Fazie Grupowej, więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


podałem typy w eliminacjach jak i podałem typy w Fazie Grupowej, więc?

 

W fazie zasadniczej każdy zobowiązany był do podania typów w 59 spotkaniach. Twoje typowanie zakończyło się na 6 meczach, co daje zaledwie ok 10% wymaganych typów. Czy to można nazwać udziałem zgodnie z zaakceptowanym Regulaminem?

W żadnym konkursie odpuszczanie typowania nie sprzyja dobrej zabawie a wręcz ją psuje i dlatego stosujemy czarną listę konkursową. Skoro ktoś nie potrafi się wywiązać z założeń Regulaminu,  to szkoda aby blokował miejsce innym uczestnikom. Ot całe wyjaśnienie.

 

P.S. Za absencję w Hockey Cup na Czarną Listę trafiły osoby, które nie przekroczyły 50% wymaganego typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam,

 

Teoretycznie tak, osoby, które wygrają wysyłają login na który ma być przekazana wygrana. Ale należy pamiętać o tym:

 

 

 

Przed przystąpieniem do konkursu i podaniem typów należy posiadać konto gracza w Otobet.
Jeśli jeszcze nie masz konta załóż je z tego linku -> Otobet.
Firma Otobet będzie sprawdzała datę rejestracji osoby nagrodzonej.
Jeśli wygrasz, a zarejestrujesz konto w Otobet dopiero po oddaniu swoich typów - nie otrzymasz nagrody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...