Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Te 15euro to musi byc wpłacone jednorazowo czy można wplacic teraz 10e i np. za tydzien 10e?

 

I czy robil ktos ostatnio depo skrilem do ZigZagSport bo przy probie depo wyskakuje taki komunikat:Platnosci z salda nie sa dozwolone w przypadku tego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam takie pytanie, a w zasadzie propozycję, by trochę zmienić regulamin konkursów w przyszłości. Sama inicjatywa, możliwość wygrywania bonów jest super. Chodzi o to, że przy równej ilości punktów dwóch lub więcej użytkowników decyduje to, który z nich poprawnie wytypował (lub był najbliżej) minutę pierwszej bramki. Jak dla mnie: skoro dokładny wynik końcowy, dokładny wynik do przerwy i liczba bramek zdobytych przez proponowanego przez twórcę konkursu są punktowane tak samo (3 pkt), to wg mnie minuta pierwszej bramki jako typ dodatkowy jest trochę nie fair. Nie jest łatwo wytypować minutę, ale wynik końcowy jest najważniejszy i wg mnie to on powinien decydować o wygrywaniu konkursu. Mam lekki niedosyt, bo właśnie przegrałem konkurs mimo, że jako jedyny wytypowałem poprawnie wynik końcowy. :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BePe napisał:

Tak źle i tak nie dobrze, a jakoś zwycięzcę czy zwycięzców wyłonić trzeba.

Pershing jak zwykle dal ciala :nerw:  (na koze to juz kilkanascie miesiecy czekam %-)

 

Trzeba bylo dodac tylko info ze:

 

Cytat

Każdy może zaznaczyć przy swoim typie pewniaka (oznaczamy literą P ) co powoduje podwojenie punktów za dany typ jeśli jest trafiony. Natomiast jeśli pewniak nie zostanie trafiony - odejmujemy tyle punktów ile było do zgarnięcia za dany typ (czyli 1, 2 lub 3). Pewniaka zaznaczamy tylko przy jednym typie!

 i problem rozwiazany :fye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć @BePe Widzę, że zająłem 3 miejsce w konkursie. Przegapiłem jednak wpłatę, a tym samym nie spełniłem regulaminu. Mój błąd. Zatem odpadam jako zwycięzca. Nie wiem kto zajął 4 miejsce, jednak jak będziesz wysyłał logiiny, to weź tą osobę jako wygranego. 100zł piechotą nie chodzi, a być może ktoś zrobi z tego dobry pieniądz. Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz Polska - Senegal

wyniki:

1. @Jaro1978 - 400 PLN

2. @tomusss - 200 PLN

3. @dawidp44 - 100 PLN

 

Ja powinienem być na 3. miejscu, gdyż zdobyłem tyle samo punktów co dawidp44 ale byłem bliżej z minutą pierwszego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzisiaj do 19 nie otrzymam loginu od @Jaro1978 to zgodnie z zasadami nagroda przepada i TOP3 będzie wyglądało tak:

 

1. @tomusss - 400 PLN

2. @andrzej1ros - 200 PLN

3. @coolmen7 - 100 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...