Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

zaraz ku**a wybuchne, przez te pier****ne pizdy z NOH. Akurat ku**a dzis im sie zachcialo rzucac z taka skutecznoscia. ku**a ku**a KURWAAAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

zaraz ku**a wybuchne, przez te pier****ne pizdy z NOH. Akurat ku**a dzis im sie zachcialo rzucac z taka skutecznoscia. ku**a ku**a KURWAAAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier****ne chuje z Barcelony, coś mi zawsze podpowiada że na tych cweli nie można stawiać bo zawsze coś wywiną, no ale nie strzelić gola przez tyle minut to już trzeba być tą zjebaną barceloną. Pierdolony karzełek w meczu o gdzie nie stawiam strzeli pewnie z 17 goli a dziś sytuacja sam na sam jest za trudna kurdupel je***y, by tak spadł ze schodów chujek malutki... No jak tak można :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pije to Ciebie kryształ żebyś się od razu burzył? Nie ? No właśnie! Więc po c**j tu się szczerzysz?

 

Przynajmniej nie płaczę jak Ty na ping w haxa, tylko za swoje stawiam, a ze tutaj można się wyżalić to to robię :bz: i c**j Ci do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolic belgijska lige, wiekszych patafianow dawno nie widzialem, popis nieskutecznosci ... sedzia tez niezly kurwiszon, ewidentnego karnego nie gwizdnal 5min przed koncem ... czemu jak mi zamyka kupon jakis mecz, to tam ku**a pilkarze zapominaja jak sie gra :c: Jeszcze na koniec kamera uchwycila trenera Brugge jak puszcza oczko do kogos ... czyli ku**a ustawka, i wez tu badz madry i typuj ... aaaaajjj wkurwilem sie ... reszte kasy teraz z nerwow przejebie na Jasiu Fasoli i bedzie c**j z zakladow %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...