Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Zvonareva :bz: jak można tak zapier... wygrany mecz :f: 5:3 i serwis mało tego mecz ball na widelcu Isia i strzela tak jakby była na treningu zero pomyślunku wszystko aby mocniej :fp: jedynie tyle że Aga ma szanse na półfinał ale typu szkoda jakby nie patrzeć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno trzeba przyznac Isia zagrala swietny mecz, jak narazie gra swietny masters. Wierka to poprostu szok tylko sila zero techniki o mysli taktycznej nie ma co mowic...Poziom turnieju jak narazie swietny.Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy wazny dzien fizycznie musi byc roznica i Petra powinna spokojnie to wykorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez niektozy ludzie to chuje... Koles wypaplal dla mojej dziewczyny ze w piatek pilem piwo, tej sie nie spodobalo bo powiedzialem ze nie pilem. %-) Napisalem mu "kiego ch**a zes jej powiedzial" to ten znowu do niej polecial ze mu sie to nie podoba... ku**a zesz mac. :fp: Jak zyc jak takie chuje chodza po tej samej ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ze z nim nie pilem, tylko kumpel z ktorym pilem zadzwonil do niego czy chce przyjsc do nas. :p Ja sie dzien pozniej dowiedzialem ze w ogole dzwonione bylo. :p Nie no ku**a, koles dziala lepiej niz linia telegraficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez niektozy ludzie to ch**e... Koles wypaplal dla mojej dziewczyny ze w piatek pilem piwo, tej sie nie spodobalo bo powiedzialem ze nie pilem. %-) Napisalem mu "kiego ch*** zes jej powiedzial" to ten znowu do niej polecial ze mu sie to nie podoba... kur*** zesz mac. :fp: Jak zyc jak takie ch**e chodza po tej samej ziemi?

Na moje oko to On chce wyruchać Twoją pannę %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb**ne szmaty z Rzeszowa. Banda skur****nów, mając taki skład nie potrafią wygrać za 3 pkt z beznadziejną W-wa. Brak słów do tych skretyniałych patafianów. Następny kut**s to sędzia w meczu Stuttgartu z mainz, karny kur*a z dupy i popier***leniec wypaczył wynik meczu.... Ten dzień to porażka w ch**j, wszystko mnie wku**ia, pier*le idę się naje**c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...