Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


ehh ku**a - nie gralem w necie, spokojny bylem, nic nie wkurwialo... Zaczelo sie ku**a... Peffka w morde jebane. 3/4 skladu podstawowego nie gra i co? c**j bosy. ku**y Z SAO PAULO! Ssijcie kutasa dziwki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do ch**a pana jak oni mogli nie dowiezc zwyciestwa?? Jak sie strzela na 2:1 w 91 minucie, to juz nie mozna wtopic ... chyba, ze gra sie w zespole z Wawrzyniakiem %-) Nie bede go besztal specjalnie, ale poslizgnac sie ku**a w takim momencie gdy juz czuc won zwyciestwa nad odwiecznym rywalem ... za szybko mu tego nie wybacze ... to juz nawet zapomnialem o tym, ze Peszko tak spierdolil %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączono z customer.service.ehosts.net

 

ID sesji: 1139488

 

KlientKrzysztof: Początkowe pytanie/komentarz: Przekroczony czas odpowiedzi

 

SystemSystem: Witamy w Obsłudze Klienta Betsafe.

 

SystemSystem: Grzegorz przyłączył się do tej sesji!

 

SystemSystem: Połączone z Grzegorz. Numer referencyjny tej sesji to: 1139488.

 

AgentGrzegorz: Witam, w czym mogę pomóc?

 

KlientKrzysztof: Witam

 

KlientKrzysztof: taka informacja napisana jest

 

KlientKrzysztof: 15 minutowa gwarancja supportu

Jeśli nie udzielimy ci odpowiedzi w 15 minut, damy ci 30 PLN

 

KlientKrzysztof: a u mnie upłynelo 16 min

 

AgentGrzegorz: W chwili obecnej dokonujemy zmiany systemów komunikacji i z tego względu przez okres trwania prac nie będziemy mogli zaoferować naszej 15 minutowej gwarancji odpowiedzi.

 

Pełną informację na ten temat może Pan znaleźć na naszej stronie pod poniższym linkiem:

https://www.betsafe.com/index_support.htm

 

KlientKrzysztof: eh przegralem browara z kolega no nic :D

 

KlientKrzysztof: do widzenia

 

 

 

wymigali sie :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bylby uprzejmy i wyjasnil mi jakim ku**a cudem Inter, nie ten z Finlandii, nie ten z Azejberdzanu ani Slowacji, tylko ten wloski z Mediolanu, jak on mogl przegrac z takimi outsiderami LM jak Trabzonspor, gdzie na obronie gra Glowacki ??? Jak to sie moglo stac, pol zespolu cierpialo na srake? Ni ch**a nie rozumiem i chyba nie pojme...

 

Od poniedzialku to jest moj 7 kupon z 1 bledem :c: pier**e nie gram %-) ligi mistrzow :p:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmielu powiedz mi jak ku**a jebana litwa mogła zjebać ostatnią minutę meczu ja pier**e jak city gdzie ku**a miało w pizdu okazji i nie potrafili wygrać ? Jak ku**a je***y skurwysyński inter z jebanego mediolanu mógł zjebać ku**a jebana milito w pizde c**j zje**ł sam na sam z 5 metrów ku**a co to za pizda ku**a mać nie mogę ide stad bo ku**a tu mnie tez nie lubią

 

wszyscy jebią na klubu na forum i na zawodników a ku**a ja za to że napisałem c***a wygrala dostalem bana na sb no ku**a żal jak c**j ale co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gwiazdek :D

 

Brak slow, to ma byc Liga Mistrzow? ehh, ten freebet jutro tez pewnie pojdzie sie je**ć, zaczne chyba grac tylko w weekendy, to moze na plus wyjde :k:

Sebigi, widze ze niemilosiernie boli cie ten ban na SB %-) Ale ja wole bana na Sb na miecha niz 7 kuponow po jednej wtopie na kazdym, jakies 1500zł kolo nosa ... ladna perspektywa przed rozpoczeciem sezonu w NHL %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...